| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel | Verkoper |
| Gils, Gust en Bert Schierbeek [samenstellers]Anna Blaman, Ivo Michels, Louis Paul Boon, Willem Frederik Hermans, Hugo Claus, G.K. vh Reve, Maurice d´Haese, Jan Wolkers, Hugo Raes, Harry Mulisch, e.a. | Meesters der nederlandse vertelkunst na 1945 | Amsterdam : Meulenhoff / Paperback | 6.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 2e druk, 191 blz, 20 cm, Meulenhoff editie E 214, isbn 9029052139, goed exemplaar. Nr 1093.
Annotatie: Een selectie van schrijvers die na 1945 naam maakten en die zich niet tevreden stelden met de vaardigheden volgens het beproefde recept van de geldende literaire generatie.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Hermans, Rudi | Levenswerk | Antwerpen : Manteau / Paperback | 7.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 1e druk, 128 blz, 20 cm, isbn 9022313980, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Autobiografisch getint relaas van de dementie van de moeder van de schrijver. Nieuwjaarsgeschenk 1995 - 1996 met gelukwenskaart van de uitgever Manteau.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Hermans, W.F. | In de mist van het schimmenrijk : fragmenten uit het oorlogsdagboek van de student Karel R. | Amsterdam : CPNB / Paperback | 3.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 1e druk, 95 blz, 19 cm, isbn 9074336027, in goede staat. Nr 1230.
Annotatie: Uitgave van de Stichting CPBN ter gelegenheid van de Boekenweek 1993
| Antiquariaat Boekwijd |
| HERMANS P.H. | DE MENSCH EN ZIJN ENGEL | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 's-Gravenhage 1945,115 pag., zwart-wit tekeningen, kaft niet mooi, (code C-415)
| Moby Dick |
| HERMANS.W.F. | DE LIEFDE TUSSEN MENS EN KAT | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Parijs 1985,47 pag., zwart-wit foto's (code D-45)
| Moby Dick |
| HERMANS W.F. | Nooit meer slapen  | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1969, 5e druk, paperback, rug besch., schutblad ontbreekt Uitgever A'dam, Bezige Bij
| AntiquariaatDeBilt |
| Hermans W.F./Janssen F.A. | Scheppend nihilisme. Interviews met Willem Frederik Hermans  | / | 9.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1979, 2e druk, linnen+l.besch.omslag, 346pp Uitgever -
| AntiquariaatDeBilt |
| Hermans W.F. | Geyerstein's dynamiek  | / | 10.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1982, 1e druk, linnen+omslag, 57pp Uitgever A'dam, Bezige Bij
| AntiquariaatDeBilt |
| Hermans T. | Op blote voeten lopen  | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1993, 5e druk, karton+omslag, 100pp Uitgever Baarn, Fontein
| AntiquariaatDeBilt |
| HERMANS,DORINE a.o. | VOOR DE TROON WORDT MEN NIET ONGESTRAFT GEBOREN | / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Amsterdam 2008
| Moby Dick |
| HERMANS,P.H. | INLEIDING TOT DE THEORETISCHE ORGANISCHE CHEMIE | / | 15.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Amsterdam 1952,m 466 pp., ill. c263
| Moby Dick |
| HERMANS,HANS | HOE NEDERLAND GROEIDE | / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Bussum n.d., 221 pp., ill. c61
| Moby Dick |
| HERMANS, J.M. | MARIA`S MIDDEELAARSCHAP | / | 20.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Eindhoven 1947, 267 pp. (dust jacket sl.dam.) d6
| Moby Dick |
| Hermans, Willem Frederik | Nooit meer slapen  | De Bezige Bij / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave2e druk 1966Pb, 251 pag, gebruikerssporen maar goede staat
| Een Tweede Leven |
| Hermans, Toon | Wie is jong, wie is oud | Fontein, Baarn / | 2.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: pocket 20 x 13 cm, 180 blz., kaft vergeeld.
| Het Uitgelezen Boek |
| Hermans, Toon | Elke dag een treetje | Fontein, Baarn / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 19 x 10 cm, 79 blz, harde kaft, stofomslag.
| Het Uitgelezen Boek |
| Hermans, Toon | Elke dag een treetje | Fontein, Baarn / 3e druk | 2.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 3e druk Bijzonderheden: 19 x 10 cm, 79 blz, harde kaft, stofomslag.
| Het Uitgelezen Boek |
| Hermans, Toon | 24 Rozen | Verenigde Spaarbank / 2e druk | 3.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 2e druk Bijzonderheden: 2e druk. Pocket, 62 pp. Goed.
| De Boekenmolen |
| HERMANS, LOES | De onzichtbare burgemeester | Uitgevers Maatschappij Holland / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 144 pp. Zwart-wit tekeningen. Band een beetje groezelig. Gebonden
| Parnassos |
| Hermans, E.H. en E.H.Hermans. | Huid- en Geschlachtsziekten. Een systematisch handboek. | Stafleu. Leiden. / | 15.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1967. Or.linn.. 459pp.. 8°.
| Antiquariaat Ovidius |
| Willem Frederik Hermans | Een heilige van de horlogerie | Amsterdam Bezige Bij / 1e druk | 25.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: Linnen met stofomslag 219 1e druk "Licht verkleurd op rug; goed exemplaar"
| Johannes Hoek |
| Willem Frederik Hermans | Au Pair | Groningen Wolters-Noordhoff / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback 458 "Grote Lijsters; JS 412d"
| Johannes Hoek |
| Willem Frederik Hermans | Drie melodrama's | Amsterdam Van Oorschot / 1e druk | 125.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: Linnen met stofomslag 387 1e druk "Stofomslag wat sleets en verkleurd; Band vlekkerig op snee. JS 128"
| Johannes Hoek |
| Paul Hermans | Een kern van oppervlakkigheid | Amsterdam Veen / 1e druk | 5.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: Paperback 45 1e druk Opdracht op schutblad
| Johannes Hoek |
| Willem Frederik Hermans | Malle Hugo | Amsterdam De Bezige Bij / 4e druk | 12.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 4e druk Bijzonderheden: Paperback 328 4e druk Goed exemplaar
| Johannes Hoek |
| Willem Frederik Hermans | Periander | Amsterdam De Bezige Bij / 1e druk | 10.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: Paperback 94 1e druk Omslag wat gekreukt. JS 324
| Johannes Hoek |
| Willem Frederik Hermans | Ruisend gruis | Amsterdam Bezige Bij / 1e druk | 17.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: Linnen met stofomslag 109 1e druk "Minimaal verkleurd op rug; goed exemplaar"
| Johannes Hoek |
| Peterson, Lars & Per Renström. Voorwoord G.P.H.Hermans. | Preventie, diagnose en behandeling van Sportletsel. Handboek voor sporters, artsen, fysiotherapeuten, trainers en leraren L.O.. | Kosmos. Amsterdam. Antwerpen. / | 11.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1980. Pap.. Licht beschadigd. 335pp.. 8°..
| Antiquariaat Ovidius |
| Hermans, Toon | Met hart en ziel. Gedachten & Gebeden  | Fontein / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgaveHc, 86 pag, zeer goede staat
| Een Tweede Leven |
| Willem Frederik Hermans | Uit talloos veel miljoenen | Amsterdam Bezige Bij / 1e druk | 12.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: Paperback 293 1e druk Vlek op eerste pagina, beetje geschaafd
| Johannes Hoek |
| Willem Frederik Hermans | Vincent Literator | Amsterdam De Bezige Bij / 1e druk | 5.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: Paperback 45 1e druk Enkele streepjes naast tekst
| Johannes Hoek |
| HERMANS T. | Van ganser harte  | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 2002, 27e druk, karton+omslag, kl.8vo, 128pp Uitgever Baarn, Fontein
| AntiquariaatDeBilt |
| HERMANS, JOS. M.M. (UITGEGEVEN DOOR) | Middeleeuwse handschriftenkunde in de Nederlanden 1988. Verslag van de Groningse Codicologendagen 28-29 april 1988 | Alfa / | 20.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 346 pp. Zwart-wit illustraties. Ingenaaid
| Parnassos |
| Hermans, Toon | Overdrijvende wolkenvelden | Fontein / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback 20x13. 3e druk. 192 blz. Dit is misschien wel het gekste, het leukste en tegelijkertijd het mooiste boek van TH. Hij heeft in dit boek veel gespeeld met de taal, met klanken en bekentenissen. Van 'overdrijven'- in de betekenis van iets wat overdrijft èn in de betekenis van iemand die kan overdrijven - kwam hij tot óverdrijvend wolkenvelden, die op hun beurt door hun vormen en kleuren ook kunnen overdrijven. Dit boek, waarlijk een theatershow op papier, neemt het op voor de humor, de grappenmakerij, de verfrissende gekte, al ontbreekt hier en daar de ernst niet. Immers, achter de humor van de clown schuilt altijd een beetje de ernst. tekeningen Toon Hermans
| bobboek |
| Hermans J. | Heiligen rond het altaar - Een misverklaring in verhalen | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 176 .pppp. hard cover / dust jacket 176 .pp Goed / Good / Bien / Gut 24 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Hermans, Willem Frederik. | Au Pair. | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 14de druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 2000. 416 p. Paperback. * Hoekjes licht geschaafd.
| JOOT |
| Hermans, Toon en Mieke Mosmuller | Gewoon God | de Fontein / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback 20x13. 2e druk. 157 blz. Vouw in achterplat. In Januari 1995 ontmoette Toon Hermans de arts Mieke Mosmuller, die dezelfde soort nieuwsgierigheid had naar de levensvragen als de artiest. Na de eerste ontmoeting vond Toon in haar een gesprekspartner met wie hij in talrijke 'sessies' alles besprak - zijn twijfels, zijn zekerheden - wat hem bezighield. Uit hun dialogen werd dit boek samengesteld.
| bobboek |
| Hermans, Toon | De danstent in de wei  | Fontein, Baarn / 4de | 10.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 4de Bijzonderheden: Garenloos, linnen band met stofomslag met schilderij van de auteur, 154 pp., Als nieuw, ongelezen
| KIEN boeken |
| Hermans, Toon | Het water is heerlijk  | Fontein, Baarn / 6de | 10.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 6de Bijzonderheden: Garenloos, linnen band met stofomslag met schilderij van de auteur, 191 pp., Als nieuw, ongelezen
| KIEN boeken |
| Hermans, Toon | Groot versjesboek | Elsevier / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Gebonden met omslag 21x14. 1e druk. 251 blz. + inhoudsopgave. De versjes van Toon Hermans hebben de afgelopen jaren vele honderdduizenden lezers aangesproken. Niemand is er tot nu toe in geslaagd het geheim van de aantrekkingskracht van Toons poëzie te ontsluieren. Toch staat vast dat voor veel lezers de versjes van Toon een punt van herkenning oproepen, aangezien hij diep uit zijn hart noteert wat het leven voor hem betekent. Dit boek bevat een ruime selectie versjes uit eerdere bundels.
| bobboek |
| Hermans, Willem Frederik | Herinneringen van een engelbewaarder | Uitgeverij De Bezige Bij / | 7.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback 20x12. 1e druk. 394 blz. Hij riep mij aan zonder het te weten en ik kwam - na zoveel jaren. Zijn bloed leek korrelig te zijn geworden van verdriet. Hij was in grote nood geraakt zonder dat ik het kon helpen, zonder dat ik hem kon helpen. Hij geloofde al lang niet meer in God en mij kende hij niet meer. Toch had ik hem al die jaren niet uit het oog verloren. Zijn hele leven niet. Ik was zijn beschermengel.
| bobboek |
| Hermans J. Dr. | Uw geheim ligt op de tafel des heren | / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 240 .pppp. soft cover 240 .pp Goed / Good / Bien / Gut 21 x 14 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Hermans, Willem Frederik | Een heilige van de Horlogerie | De Bezige Bij / | 7.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback 20x13. 1e druk. 219 blz. De heilige van de horlogerie, zoon van een naar Frankrijk geëmigreerde Nederlandse boer en een Franse vrouw, heeft geen aanleg voor de kaasmakerij en is daarom filosofie gaan studeren. Na zijn studie met een briljante scriptie over 'Tijd en Duur' te hebben besloten, kan hij als filosoof geen werk vinden. Een broer van zijn moeder, klokkenmaker, neemt hem in dienst om de klokken van het leegstaande plaatselijke paleis op te winden. Dit zijn er niet minder dan 1473, over 297 zalen verdeeld. Zoals Spinoza de kost verdiende als brillenslijper, zo is ook deze wijsgeer tevreden met de eenvoudige arbeid die hij verricht.
| bobboek |
| Hermans, Jan e.a. | Het zuiden opent z'n natuur Reis- en natuuralbum van löss tot peel | / 1981 1e druk | 15.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1981 1e druk Bijzonderheden: Roermond, Tim-Oil - gebonden, plaatjesalbum compleet - uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Hermans, Willem Frederik. | Van Wittgenstein tot Weinreb. Het sadistisch universum 2.  | De Bezige Bij. isbn13:9789023403432 isbn:9023403436 / | 15.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1970, 1e druk, LRP 343, pb. 237 pag. Ongelezen keurige staat
| Oosterhoff Boeken |
| Hermans, Willem Frederik | Homme's hoest | 1980 / Eerste Druk | 9.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Eerste Druk Bijzonderheden: geb., zwart linnen, titel in zilver op rug, stofomslag, 68 pp. (hoekjes vvorkant stofosmlag iets geschaafd, overigens keurig exemplaar) 182
| Novemberland |
| Hermans, Dorine en Daniela Hooghiemstra | Voor de troon wordt men niet ongestraft geboren. Ooggetuigen van de koningen van Nederland, 1813-1890  | Bert Bakker isbn:9035131142 / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 2008, pb. 349 pag. Goede staat. (verzendkosten NL 6,75 i.v.m. dikte boek)
| Oosterhoff Boeken |
| Blaazer, Jan, Carmiggelt, H.P. de Boer, Jan Cremer, Caldwell, D. Frenkel Frank, Toon Hermans, O. Henry, O'Mill, Poe, Quintana, De Maupassant, E. Waugh, Wodehouse, Somerset Maugham, Irving Shaw e.a. | Humoristische hoogtepunten | Bruna/Loeb, Amsterdam / 1ste | 9.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Garenloos, hardcover, stofomslag, 444 pp., samenstelling E. Lankester en T. Steenvoorden, Goed
| KIEN boeken |
| Hermans, W.F. | In de mist van het schimmenrijk; boekenweek 1993 | CPNB / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: boekenweek 95 blz
| Lezerij Calibert |
| HERMANS, Willem Frederik. | Onder Professoren. | De Bezige Bij, Amsterdam / | 9.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 2e druk. 425 p. Softcover, 8vo, gebrocheerd. Enige roestvlekjes op snede, verder goed.
| Ardjoeno Books |
| Hermans, Hub. | Cheek to Cheek Chiquitita. De ontdekking van Amerika en de Chicano cultuur | Novib 1992 / | 2.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Pocket Novib 1992
| Idéfix Boeken |
| Hermans Godfried | Verzamelde Opstellen en gedichten | / | 22.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 114 .pppp. hard cover 114 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Hermans, Toon | Toonboek | Uitgeverij de Fontein. / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Gebonden met omslag 18x12. 2e druk. 118 blz. Het TOONBOEK was een van de eerste boeken (1968) waarin Toon Hermans proza, versjes en illustraties combineerde. Het werd de basis voor zijn verdere werk als auteur en samensteller van boeken. De sfeer die hij bij voorkeur in het theater opriep is die van de variétéartiest. Het jongleren met woorden en beelden zette hij in het Toonboek voort. Een portret van Toon, een beetje weemoedig af en toe, een beetje verbaasd over het leven, en met humor als middel van bestaan, als middel om te overleven. illustraties
| bobboek |
| Hermans, Toon | Een mooie dag | Uitgeverij De Fontein / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback 20x13. 1e druk. 260 blz. 'Nee, ik weet niet waarom ik dat gedaan heb,' zegt Toon, 'maar ik heb in dit boek voor het eerst namen genoemd. Dat heb ik nooit eerder gedaan. Noch op het toneel, noch in mijn boekjes. Een mens verandert af en toe, zonder het zelf te weten. Nou ja, ik voel wel dat ik een bepaalde nieuwe fase ben ingegaan, maar ik heb er geen behoefde aan om zoiets te analyseren. Wat in dit boek staat, zijn eenvoudige alledaagse notities. De dingen die gebeuren. Ik heb niets verzonnen. Een mooi woord overigens: verzonnen. Heel iets anders dan verregenen.'
| bobboek |
| Hub. Hermans;Hub. Hermans | Littekens in een gelooide stierehuid | 1986. Agathon, Weesp. 265pp. / | 7.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback Goed d102
| Antiquariaat Ovidius |
| W.F. Hermans | Het geweten van de Groene Amsterdammer of volg het spoor omhoog | Amsterdam Van Oorschot / 1e druk | 22.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: Ingenaaid 32 1e druk Rug verkleurd.
| Johannes Hoek |
| Hermans J. | Wier zonden gij vergeeft, boete en verzoening in oud-christelijke geschrifen, een bloemlezing | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 272 .pppp. soft cover 272 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Hermans J. | Uw geheim licht op de tafel des Heren, de eucharistie in oud-christelijk geschriften, een bloemlezing | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 240 .pppp. soft cover 240 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Hermans J. | Is iemand onder u ziek, ziekenzalving en viaticum in oud-christelijke geschriften, een bloemlezing | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 198 .pppp. soft cover 198 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Hermans, W.F. | Au Pair  | De Bezige Bij, Amsterdam / 9de | 11.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 9de Bijzonderheden: Garenloos, linnen band, zonder stofomslag, 415 pp., Goed
| KIEN boeken |
| Hermans Ward | Apocalypsis | / | 15.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 66 .pppp. soft cover 66 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 12 x 20 cm Boekband los / Cover loose; Rode rug
| Profijtelijk Boeksken |
| Slauerhoff, J, A. Roland Holst, W.F. Hermans, Pierre H. Dubois, Anthonie Donker, Hans van Straten, Yo Iepma, Karel Jonckheere, Ed. Hoornik e.a. | In Memoriam J. Slauerhoff, Bij zijn tienden sterfdag  | Contact, Amsterdam / 1ste | 13.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Ingenaaid, halflinnen band, 104 pp., geplastificeerd door vorige eigenaar, enkele potloodstreep in kantlijn, met onvoltooide gedichten van Slauerhoff en bijdragen van diverse auteurs, Goed
| KIEN boeken |
| Hermans, Toon | De Danstent in de Wei | Elsevier / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback 21x15. 1e druk. 223 blz. Met nieuwe versjes en verhalen weet Toon Hermans wederom op onnavolgbare en sprankelende wijze gedachten en gevoelens te verwoorden die bij talloze lezers leven. Humor, liefde, menselijkheid, weemoed en hoop voeren de boventoon in deze nieuwe selectie. Zijn nieuwe boek vormt een tijdsbeeld, waarbij Toon Hermans diep uit zijn hart noteert wat duizenden met hem meevoelen.
| bobboek |
| Hermans W.F. | Kussen door een rag van woorden | Literatuur poëzie / | 15.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 8vo, linnen band met stofomslag. Nieuwstaat.35pp.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Janssen, Frans A. & Hermans, W.F. | Schrijven is verbluffen. Bibliogarfie van de verspreide publicaties van Willem Frederik Hermans. Met een inl. van W.F. Hermans. | / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Thomas Rap. 1996. 217 p. Ingenaaid. * Hoek kaft gekreukt.
| JOOT |
| Hermans, W.F. | In de mist van het schimmenrijk. Fragmenten uit het oorlogsdagboek van de student Karel R. Boekenweekgeschenk 1993. | / | 99.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1ste druk, een exemplaar van de 'gebonden' editie, oplage ongeveer 150 ex.. Amsterdam, Stichting Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek. 1993. 96 p. Linnen hardcover. * Het stofomslag ontbreekt, omslag is kleurenkopie op iets zwaarder papier dan het origineel! Blindstempel op schutblad.
| JOOT |
| Hermans, dr. Hans | Fidel Castro, de ontembare rebel  | H.P. Leopolds, Den Haag / 1ste | 7.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Ingenaaid flexibele band,196 pp., vlekje op snee, cellofaan omslag laat los, verder goed
| KIEN boeken |
| Hermans J. | Uw geheim licht op de tafel des Heren, de eucharistie in oud-christelijk geschriften, een bloemlezing | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 240 .pppp. soft cover 240 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Hermans J. | Wier zonden gij vergeeft, boete en verzoening in oud-christelijke geschrifen, een bloemlezing | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 272 .pppp. soft cover 272 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Hermans J. | Is iemand onder u ziek, ziekenzalving en viaticum in oud-christelijke geschriften, een bloemlezing | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 198 .pppp. soft cover 198 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Hermans, toon | Toon boek
| BrunaUtrecht / 1e druk | 13.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: goed pp 128 Gebonden
| Papierier |
| Hermans, Toon | Toon
| Van Nelle / 1e druk | 8.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: goed pp Zonder Stofomslag / No DJ foto's van Robby Pauwels Gebonden
| Papierier |
| Hermans, Toon | Waar ben je?
| ElsevierAmsterdam-Brussel / 1e druk | 3.95 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: goed pp paperback
| Papierier |
| Hermans, Toon | Clown in klompenland
| Tiebosch / 1e druk | 8.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: goed pp paperback
| Papierier |
| Hermans, Toon | Fluiten naar de overkant | Elsevier / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback 20x13. 2e druk. 192 blz. Meer dan tweehonderd gedichtjes en verhalen over Holland en de natuur, over het gedroomde leven, over het theater, over dieren en spelletjes zijn in dit boek verzameld. Overeenkomstig zijn Limburgse, gulle aard heeft Toon Hermans een ruime keuze gemaakt uit zijn rijke schat aan versjes. Een belangrijk middenluik vormen de versjes over het ouder worden, de eenzaamheid, de dood en het geloven.
| bobboek |
| Hermans, Willem Frederik | Uit talloos veel miljoenen | / | 0.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 4,00
| BonLibris |
| Hermans, Willem Frederik | Geyersteins dynamiek  | De Bezige Bij isbn13:9789023408024 isbn:9023408020 / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1982, 1e druk, linnen gebonden met stofomslag, 57 pag. Nieuwstaat
| Oosterhoff Boeken |
| Hermans Daniëlle | Het tulpenvirus | / | 11.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 302 .pppp. soft cover 302 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 24 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Hermans, Toon | Alles is Heimwee
| ElsevierAmsterdam / Vijfde Druk | 7.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Vijfde Druk Bijzonderheden: zeer goed pp 207 Paperback
| Papierier |
| Hermans, Hub. | De avonturen Van De Chicano Kid en andere Verhalen
| Het WereldvensterHouten / Eerste Druk | 12.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Eerste Druk Bijzonderheden: Nieuw pp 174 Samenstelling. Nederlandse vertalingen door Renee en Rudy Bremer, GErard Klooster, Martine Koenders, Stella Linn en Arie van der Wal. Paperback
| Papierier |
| Hermans, W.F. | Au Pair  | De Bezige Bij, Amsterdam / 7de | 8.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 7de Bijzonderheden: Paperback,416 pp, omslag Leendert Stofbergen, Goed
| KIEN boeken |
| Maurice Hermans | Yvonne Reynders (zeven maal in de zevende hemel) | / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 151 .pppp. Gelijmd 151 .pp Goed / Good / Bien / Gut 17 x 24 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Hermans, Jan | Handboek postduiven, ( samstalling Frans Hofmeester ) | / | 12.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 156 pp. Genaaid
| boeken ben de |
| Hermans, Willem Frederik | Homme's hoest | / 1980 1e druk | 7.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1980 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Hermans Maurice | Yvonne Reynders. Zeven maal in de zevende hemel | / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 151 .pppp. paperback 151 .pp NIEUW / RAMSJ 17 x 24 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Dorine Hermans | Schoonfamilie 111pp. Naam met pen op schutblad, verder als nieuw. | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback Goed d290
| Antiquariaat Ovidius |
| Hermans, Willem Frederik | Het behouden huis | / 1962 3e druk | 5.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1962 3e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - naam op titelpagina, verder goede staat - LP52
| Antiquariaat Coriovallum |
| HERMANS, HANS (i.s.m. Majoor H.J.J.M. van Straelen) | Priesters in het Veldgrijs | Paul Brand N.V. / | 12.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 373 pp. div. z/w foto's. Licht besch. aan bovenkant rug, conditie verder goed. H.linnen
| Parnassos |
| Hermans, W.F. | Au pair : roman | Amsterdam : De Bezige Bij / Gebonden met stofomslag | 10.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Gebonden met stofomslag Bijzonderheden: 10e druk, 415 blz, 20 cm, isbn 9023435087, heel goed exemplaar. Annotatie: Een 19-jarige studente Frans en kunstgeschiedenis gaat als au pair naar Parijs waar zij eerst terecht komt bij een bizar advocatengezin en later wordt opgenomen door de kunstminnende familie van een steenrijke generaal.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Hermans, Willem Frederik | Paranoia
| G.A. Van OorschotAmsterdam / 18e Druk | 25.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 18e Druk Bijzonderheden: Nieuw pp 184 Nieuw Linnen
| Papierier |
| Hermans, Dr. Hub. | Cheek to Cheek, Chiquitita: De ontdekking Van Amerika en De Chicano-cultuur
| Het WereldvensterHouten / Eerste Druk | 10.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Eerste Druk Bijzonderheden: As New pp 48 Paperback
| Papierier |
| HERMANS, WILLEM FREDERIK - E.A. | Verscheur deze brief! Ik vertel te veel. | Nederlands - Briefwisselingen literair. Verscheur deze brief! Ik vertel te veel. / | 12.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: - Nederlands - Briefwisselingen literair.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| HERMANS, WILLEM FREDERIK. | De tranen der acacia's. | Nederlands. De tranen der acacia's. / | 12.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: - Nederlands.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| HERMANS, WILLEM FREDERIK. | Homme's Hoest. | Nederlands. Homme's Hoest. / | 7.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: - Nederlands.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| HERMANS, WILLEM FREDERIK. | In de mist van het schimmenrijk. | Nederlands. In de mist van het schimmenrijk. / | 3.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: - Nederlands.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| HERMANS, WILLEM FREDERIK. | Nooit meer slapen. | Nederlands. Nooit meer slapen. / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: - Nederlands.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Hermans, Dorine + Daniela Hooghiemstra | "Voor de troon wordt men niet ongestraft geboren". Ooggetuigen van de koningen van Nederland, 1813-1890. | Uitgeverij Bert Bakker / 4de / 4th | 8.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 4de / 4th Bijzonderheden: Gebruiksspoortjes / leesvouwen in de rug. 349 pagina's, foto- en afbeeldingpagina's ongenummerd. Foto's, afbeeldingen. Soft Cover
| ERWIN Antiquariaat |
| Hermans Hyacinth P. | De Mensch en zijn Engel | / | 15.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 118 .pppp. hard cover 118 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 15 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Hermans, Paul | Achteruitwaarts vliegen Gedichten | / 2003 1e druk | 10.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 2003 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Veen - nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Hermans, Tilly (samenstelling) | Het land der letteren 's-Gravenhage & Scheveningen | / 1984 1e druk | 10.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1984 1e druk Bijzonderheden: Door schrijvers en dichters in kaart gebracht
| Antiquariaat Coriovallum |