| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel | Verkoper |
| Steinbeck, John | Tortilla flat | Meulenhoff pocket / | 0.30 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Lettervriend |
| Steinbeck, John | De verdoolde bus | Quriedo, Amsterdam / 6de | 3.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 6de Bijzonderheden: Salamanderpocket 72, 234 pp., vertaling E.D. Veltman-Boissevain, omslag J. Sanders, Goed
| KIEN boeken |
| Steinbeck, John | Muizen en mensen (Orig. Of Mice and Men) | Meulenhoff, Amsterdam / 8ste | 2.75 | Meer info
Jaar van uitgave: 8ste Bijzonderheden: Pocket, 126 pp, knik in omslag, vertaling: Clara Eggink, vlek op eerste pagina's, verder goed leesbaar exemplaar, Redelijk/goed
| KIEN boeken |
| Steinbeck,John | De druiven der gramschap | Van Holkema & Warendorf / | 48.75 | Meer info
Bijzonderheden: Goed
| Antiquariaat Mooi Exemplaar |
| Steinbeck John | Ten Oosten van Eden | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 582 .pppp. hard cover 582 .pp Goed / Good / Bien / Gut 22 x 16 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck, John | De druiven der gramschap | De Lage Landen, Brussel / | 9.80 | Meer info
Bijzonderheden: Ingenaaid, gebonden, halflinnen zonder SO, vergulde bandstempel, 491 pp, vert. Alice Schrijver, zwaar beschadigde rug, binnenwerk goed, gedrukt op oorlogpapier (vergeeld), ingeplakte Ex Libris Greet Winters, pakketpost,
| KIEN boeken |
| Steinbeck | Of Mice and Men | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 118 .pppp. soft cover 118 .pp Goed / Good / Bien / Gut 18 x 12 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck, John | The Pastures of Heaven  | Bantam / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Novel - 1952 - 4th Bantam printing - 182 p. - nice and clean, slightly wavy binding. (weak spine) Conditie:redelijk (weak spine) Past door brievenbus:Ja
| essef |
| Kafka, Bernanos, Green, Borchert, Camus, Steinbeck, Sagan, Osborne, Claus, Mulisch, Boll, Blaman | Moderne literatuur in christelijk perspectief. | 's-Hertogenbosch, L.C.G. Malmberg, 1963. God en mens een reeks onderwerpen tot geloofsbezinning. 174 / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| STEINBECK, John. | De parel. | Amsterdam / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 93 p. Softcover, paperback, geïllustreerd omslag. *Met een voorwoord van Jaap Goedegebuure*. Zeer goed.
| Ardjoeno Books |
| STEINBECK, John. | Een handvol goud. | Meulenhoff, Amsterdam / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 191 p. Hardcover, linnen band met goudbelettering op rug. Met stofomslag. Goed.
| Ardjoeno Books |
| Steinbeck, John | Wees maar eens koning | Querido Salamander - 1975 / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Pocket Querido Salamander - 1975
| Idéfix Boeken |
| Steinbeck, John | Er was eens een oorlog | Querido Salamander - 1972 / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Pocket Querido Salamander - 1972
| Idéfix Boeken |
| Steinbeck, John | Tortilla flat. Vert. Apie Prins | Amsterdam. J.M. Meulenhoff / | 1.75 | Meer info
Bijzonderheden: Gebr.sporen
| Lu et approuvé |
| Steinbeck, John | De verdoolde bus. Vert. E.D.Veltman-Boissevain | Amsterdam. Em.Querido`s Uitgeverij N.V. / 3e druk | 2.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 3e druk Bijzonderheden:
| Lu et approuvé |
| Steinbeck, John | Wees maar eens koning. Vert. E.D.Künzli-Boissevain | Amsterdam. Em.Querido`s Uitgeverij N.V. / 4e druk | 2.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 4e druk Bijzonderheden:
| Lu et approuvé |
| Steinbeck, John | De parel. Vert. E.D.Veltman-Boissevain | Amsterdam. Em.Querido`s Uitgeverij N.V. / 4e druk | 2.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 4e druk Bijzonderheden:
| Lu et approuvé |
| Steinbeck, John | Tortilla flat | Pocketuitgave, in nette staat; baten gaan naar AzG / | 0.00 | Meer info
Bijzonderheden: 2,25
| BonLibris |
| JOHN STEINBECK | THE LONG VALLEY | CORGI / | 2.80 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback. 142 pages.
| MANSARDE |
| Steinbeck, John | Tortilla Flat | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover, 273pp. Vertaling Arie Prins. Halflinnen band. Pagina's vergeeld. Verder zeer goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Steinbeck, John | Bombs Away. The Story of a Bomber Team. Written for the U.S. Army Forces. With 60 Photographs By John Swope  | The Viking Press / First Edition | 40.00 | Meer info
Jaar van uitgave: First Edition Bijzonderheden: blue linen boards, dustjacket loose inside the book in four cutted pieces, 185 p. (souvenir note with name on first free endpaper, January 1943)
| Novemberland |
| STEINBECK, JOHN. | In dubious battle. | Engels. In dubious battle. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Engels.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Steinbeck, John | In dubious battle | Literatuur (Engelstalig) / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 343pp. Cloth binding with worn dustjacket. Else good.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Steinbeck, John | Die Schelmen von Tortilla Flat
| BertelsmannGermany / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: very good pp 251 Übersetzung: Elisabeth Rotten, ND, hardback,
| Papierier |
| Steinbeck, John | Tortilla Flat
| De Bezige BijAmsterdam / 1e druk | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: goed- pp 273 Vert.: Apie Prins Gebonden, half linen
| Papierier |
| Steinbeck, John | Russisch Reisverhaal
| HafkampAmsterdam / 1e druk | 25.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: goed pp 178 band wat verkleuring gebonden, linnen
| Papierier |
| Steinbeck, John | De Verdoolde Bus
| QueridoAmsterdam / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: redelijk/goed pp 234 Pocket
| Papierier |
| Steinbeck, John | De Parel
| QueridoAmsterdam / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: redelijk/goed pp 156 Pocket
| Papierier |
| Steinbeck, John | Wintertij van tegenzin | Van Holkema & Warendorf / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1961, gebonden linnen goede staat
| abcbooks |
| Steinbeck, John | Tortilla Flat | Meulenhoff / | 1.50 | Meer info
Bijzonderheden: nr 25
| abcbooks |
| Steinbeck, John | De parel. Vert. E.D.Veltman-Boissevain. Inleiding Jaap Goedegebuure | Z.pl. Hema z.j. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback. In nieuwstaat
| Lu et approuvé |
| Steinbeck, John | Of mice and men | The World Publishing Company Claveland, Tower Books Edition, ingen., hardback, 186 p. / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| Novemberland |
| STEINBECK, JOHN. | Wintertij van tegenzin. | Engels - Vertaling. Wintertij van tegenzin. / | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: Goedkope herdruk. Engels - Vertaling.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| STEINBECK, JOHN. | De verdoolde bus. | Engels - Vertaling. De verdoolde bus. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Engels - Vertaling.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Steinbeck, John | De parel. Vert. E.D.Veltman-Boissevain | Amsterdam. Em.Querido\'s Uitgeverij N.V. / 3e druk | 3.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 3e druk Bijzonderheden: In prima staat
| Lu et approuvé |
| Steinbeck, J. | Tortilla flat | Literatuur (Engelstalig) / | 45.00 | Meer info
Bijzonderheden: Bound, 317pp. 12o. No dust jacket. 1st edition. Illustrated by Ruth Gannett
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Steinbeck, John | Tortilla flat | Pocketuitgave, in nette staat; baten gaan naar AzG / | 0.00 | Meer info
Bijzonderheden: 2,25
| BonLibris |
| Steinbeck, John. | The short reign of Pippin IV. A Fabrication. Drawings an jacked design by William Pène du Bois. | The Viking Press. New York. / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: First ed.. 1957. Or.hcloth with d.j.. Sl. Discollored.. 188pp.. 8°.
| Antiquariaat Ovidius |
| STEINBECK,J. | OF MICE AND MEN | / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: The Modern Library New York 1937, 186 pp.,. not ill., dust jacket(reasonable) (code B-397)
| Moby Dick |
| Steinbeck, John | Ten Oosten Van Eden | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 582 pp. Gelijmd
| boeken ben de |
| Steinbeck, John | Er was eens een oorlog | Amsterdam. Em. Querido\'s Uitgeverij N.V. / | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: 189 blzz.
| Lu et approuvé |
| Steinbeck, John | The Grapes of Wrath | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: The moon is down, Cannery Row, East of Eden and Of Mice and Men. complete & unabridged Leather
| boeken ben de |
| STEINBECK, JOHN. | To a God Unknown. | Engels. To a God Unknown. / | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: - Engels.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Steinbeck John | Sweet Thursday | / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: 264 .pppp. hard cover / dust jacket 264 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 1e druk / edition / édition / Ausgabe
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck, John | Ten Oosten van Eden | Agathon / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Een imponerende roman, die zonder overdrijving een van de toppunten van de moderne Amerikaanse literatuur mag worden genoemd. Algemeen Handelsblad
ISBN: 9026979258.
| Boek&Boot |
| J. Steinbeck | De rode pony en andere verhalen | 1 / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Vertaling van The long Valley met voorplat van Pieter Kuhn
| Antiquariaat Lilith |
| Steinbeck John | Gabilan, der rote Pony: Erzählungen | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 118 .pppp. soft cover 118 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 10 x 16 cm Omslag verkleurd / Cover discoloured / Band wat verkleurd / Discolouration / Naam op titelpagina / Name on title page, Autorisierte Übertragung aus dem Amerikanischen von Rudolf Frank
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Tortilla flat | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 256 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 256 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Roman traduit de l'américain par Brigitte V. Barbey, Band wat verkleurd / Discolouration, Le livre de poche nr.1373, Naam op titelpagina / Name on title page
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | The Wayward Bus | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 312 .pppp. hard cover 312 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm Aantekeningen / Annotations, Bibliotheekstempel / Ownership stamp / Cachet de bibliothèque / Bibliothekstempel, Second printing
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Les raisins de la colère | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 500 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 500 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche nr.44/45, Band wat verkleurd / Discolouration, Traduit de l'anglais par Marc Duhamel et M.-E. Coindreau (The grapes of wrath), Naam op titelpagina / Name on title page
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | De vliegenvanger | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 197 .pppp. hard cover 197 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Magneetreeks, Translated by Ferd. Sterneberg, Met 8 illustraties van Salim, Roman, Roestvlekjes / Foxing / Taches de rouille / Rostfleckig
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Tortilla Flat | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 222 .pppp. paperback 222 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Band wat verkleurd / Discolouration, Penguin Books, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Des souris et des hommes | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 182 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 182 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.26, Band wat verkleurd / Discolouration, Traduit de l'anglais avec une introduction de M.-E. Coindreau, Préface de J. Kessel
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | A l'est d'Eden | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 300 .pppp. hard cover / dust jacket 300 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm Stofwikkel beschadigd / Dust jacket damaged, In foedraal / In slipcase, Traduit de l'américain par J.C. Bonnardot
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | The Wayward Bus | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 309 .pppp. hard cover 309 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm Band wat verkleurd / Discolouration, Bibliotheekstempel / Ownership stamp / Cachet de bibliothèque / Bibliothekstempel
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Tortilla Flat | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 264 .pppp. soft cover 264 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 19 cm Roman, Band wat verkleurd / Discolouration, Traduit de l'anglais par Brigitte V. Barbey
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | De korte regering van Pepijn IV | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 173 .pppp. hard cover / dust jacket 173 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 13 x 21 cm dust jacket damaged / stofwikkel beschadigd, Geautoriseerde Vertaling door E.D. Künzli-Boissevain
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Die Straße der Ölsardinen | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 300 .pppp. hard cover 300 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm name on title page / naam op titel pagina, Roman, Aus dem Amerikanischen übersetzt (Cannery Row)
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | De verdoolde bus | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 234 .pppp. paperback 234 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm Vertaling door E.D. Veltman-Boissevain
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | In dubious battle | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 343 .pppp. hard cover 343 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 20 cm cover not so good / omslag onfris
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Des sours et des hommes | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 182 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 182 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 26, cover not so good / omslag onfris, traduit
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Les raisins de la colère | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 632 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 632 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm folio 83, cover plasticized, traduit par Duhamel
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | A l'est d'eden | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 694 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 694 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 1008
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Des sours et des hommes | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 182 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 182 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche 26, Gevouwen rug / Folded back, traduit par Coindreau
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | De vliegenvanger | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 197 .pppp. hard cover 197 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm Vertaling door Sterneberg F, geïllustreerd Salim (8 illustraties)
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | A l'est d'eden | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 694 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 694 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 1008-1009-1010, Gevouwen rug / Folded back, traduit par Bonnardot
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | De vliegenvanger | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 197 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 197 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm De derde magneet reeks, Vertaling door Sterneberg, geïllustreerd Salim (8 illustraties), cover not so good / omslag onfris, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | The moon is down | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 115 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 115 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Tortilla flat | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 223 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 223 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Penguin modern classsics
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | The pearl and burning bright | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 158 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 158 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Pan books, cover not so good / omslag onfris
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | A l'est d'eden | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 694 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 694 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche1008-1009-1010, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Tendre jeudi | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 256 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 256 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche 1536, traduit par Bonnardot JC
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Des souris et des hommes | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 182 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 182 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche 26, Gevouwen rug / Folded back, Spine damaged/rug beschadigd, traduit par Coindreau ME
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Les raisins de la colère | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 500 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 500 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche 44/45, foxing / roestvlekjes, Gevouwen rug / Folded back, traduit pat Coindreau et Duhamel
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | La perle | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 121 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 121 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Traduit par Duhamel M et Vavasseur R
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Des souris et des hommes | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 190 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 190 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Folio 37, Gevouwen rug / Folded back, Spine damaged/rug beschadigd, ttraduit par Coindreau ME
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Les raisins de la colère | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 500 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 500 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | A l'est d'Eden | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 694 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 694 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Tortilla flat | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 180 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 180 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 11 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Les raisins de la colère | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 500 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 500 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Gevouwen rug / Folded back, traduit par Duhamel M
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Fragment from: The long valley / The pastures of heaven. Tortilla flat / Of mice and men / A Fragment / The grapes of wrath / Sea of cortez / The moon is down / Bombs away | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 310 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 310 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Cannery row | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 208 .pppp. paperback 208 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Tortilla flat | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 182 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 182 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | De vliegenvanger | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 198 .pppp. hard cover 198 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Magneet reeks, Vertaling door ferd sterneberg, geïllustreerd Salim
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | The pearl | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 77 .pppp. soft cover 77 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 12 x 18 cm annotations / aantekeningen / annotations
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | In dubious battle | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 343 .pppp. hard cover 343 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | La perle | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 122 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 122 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 11 x 18 cm Traduit par R. Vavasseur, M. Duhamel
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck John | Des souris et des hommes | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 264 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 264 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| STEINBECK J. | The winter of our discontent  | / | 14.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1961, 1st edition, boards+sl.damaged dj, 368pp Uitgever W.Heinemann Ltd
| AntiquariaatDeBilt |
| STEINBECK J. | The Wayward bus  | / | 14.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1947, 1st edition, cloth, 254pp, name on endpapers Uitgever W.Heinemann Ltd
| AntiquariaatDeBilt |
| STEINBECK J. | Tortilla Flat  | / | 14.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1935, cloth, kl.8vo, 320pp, illustrated by Ruth Gannett, ills.,slightly stained cover Uitgever GROS
| AntiquariaatDeBilt |
| STEINBECK J. | Sweet Thursday  | / | 14.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1954, 1st edition, cloth, slightly stained pages Uitgever W.Heinemann Ltd
| AntiquariaatDeBilt |
| Steinbeck, John | The Acts of King Arthur and his Noble Knights  | Penguin / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: "Fantasy - 2001 - paperback - 364 p. - Arthurian Fantasy. This text is a collection of Steinbeck's rendition of stories heroic, romantic and tragic from Malory's ""Morte D'Arthur"" which chronicle the life of Arthur, from his mysterious birth through battles and adventures to his establishment as king." Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja
| essef |
| John Steinbeck | Tortilla flat | Meulenhoff / Jaar: 1966 Druk : 4e | 3.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Jaar: 1966 Druk : 4e Bijzonderheden: Vertaal door Apie Prins, 192 pg.
| Steenenboek |
| John Steinbeck | The grapes of wrath | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: in goede staat
| IJsseldroom |
| STEINBECK,G.F. | DE AUTOMOBIEL 2 vols | / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: Deventer 1932/1961, 659/762 pp., ill., appendix c85
| Moby Dick |
| Steinbeck, John | Omnibus. De druiven der gramschap/De Parel  | Agathon, Weesp / | 5.50 | Meer info
Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgavePb, 504 pag, paginas licht verkleurd, verder zeer goede staat
| Een Tweede Leven |
| Steinbeck John | East of eden | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 778 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 778 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Steinbeck, John | Totilla flat | Grosset & Dunlap / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: Illustrated by Ruth Gannett. 316 p. Linen not trimmed
| Antiquariaat Carpinus |
| Steinbeck, John | De parel. Vert. E.D.Veltman-Boissevain | Amsterdam. Van Holkema & Warendorf N.V. z.j. [±1950] / | 6.25 | Meer info
Bijzonderheden: Hcover met goudstempels. Roestvlekjes, overigens in prima staat. Naam op schutblad
| Lu et approuvé |