Tweedehands boeken voor liefhebbers  
Auteur Titel   Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Winkels    Zelf verkopen Nieuwste boeken       
 
 

Simone de Beauvoir Tweedehands boeken

Gevonden: 193 tweedehands boeken van auteur Simone de Beauvoir

Op deze site bieden enkele honderden antiquaren en particuliere verkopers hun tweedehands/antiquarische boeken te koop aan.
Hieronder de resultaten voor Simone de Beauvoir
AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Rap, Thomas [samengestelling] Simone de Beauvoir, Vincent van Gogh, Victor Hugo, Stendhal, Marcellus Emants, D.H. Lawrence, Hendrik Marsman, Vladimir Nabokov, Cees Nooteboom, e.a.De Provence : lege Artis : Verhalen uit het land van Van Gogh Amsterdam : Meulenhoff / Utrecht : Boots / Paperback5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 156 blz, 21 cm, literatuur opgave, bibliografie, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Deze korte verhalen zijn geïnspireerd door de Provence. Opnieuw uitgebracht in opdracht van Boots Company tgv het \\\'Van Gogh jaar\\\' in 1990.
Antiquariaat Boekwijd
de Beauvoir SimoneEen zachte dood / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 134 .pppp. soft cover 134 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Beauvoir, Simone deWij vrouwen Goossens / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 4e druk. 176 blz. Teksten verzameld door Claude Francis en Fernande Gontier. Vertaling en inleiding Jeanne Holierhoek. Aan het slot van 'de tweede sekse' zei ik dat ik geen feministe was omdat ik dacht dat de oplossing voor de vrouwenproblemen zou worden gevonden in een socialistische ontwikkeling van de maatschappij. Ik kan alleen maar constateren dat de eigenlijke klassenstrijd niet leidt tot emancipatie van de vrouw. Derhalve kwam ik tot de overtuiging dat de vrouwen echt feministisch moesten worden, dat ze hun lot in eigen hand moeten nemen. bobboek
Beauvoir, Simone deDe anderen Uitgeverij Agathon / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 7e druk. 244 gram. Vertaling L.P.J. Braat. De Boer Paperback. Het raam van deze roman is het voorspel van de oorlog en de eerste oorlogsjaren, beleefd door Jean Blomart, een Parijse bourgeoiszoon. bobboek
Beauvoir, Simone de [vert. uit het Frans door Ernst van Altena]Een wereld van mooie plaatjes Bussum : Agathon / Paperback4.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 7e druk, 175 blz, 20 cm, isbn 9026950667, goed exemplaar. Nr 1287. Annotatie: Door de vragen van haar dochtertje gaat een vrouw zich rekenschap geven van haar eigen levenshouding.
Antiquariaat Boekwijd
Beauvoir, Simone de..Memoires. De druk der omstandigheden. 2 delen. C.de Boer jr.. Bussum. / 17.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1969/70. Or.linn. Met licht besch.st.omsl.. 304;404pp.. 8° Antiquariaat Ovidius
Beauvoir, Simone de..Quand prime le spirituel. Roman. Gallimard. Paris. / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1079. Pap.. 248pp.. 8°.. Antiquariaat Ovidius
Beauvoir, Simone deDe mandarijnen C. de Boer sr., Hilversum / 3de7.25Bestel / meer info Jaar van uitgave: 3de
Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, 618 pp., vertaling Jan Hardenberg, Goed
KIEN boeken
BEAUVOIR, Simone de.Een transatlantische liefde. Brieven aan Nelson Algren 1947-1964. De Geus, Breda / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 660 p. Ills: foto's. Paperback, dik 8vo. *Als nieuw. Ardjoeno Books
Beauvoir, Simone deThe second sex. Vert. H.M.Parshley. [tekst EN] New York. Bantam Books / 7e druk3.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 7e druk
Bijzonderheden: 706 blzz. Boeklon. Naam op schutblad
Lu et approuvé
Beauvoir, Simone deDe anderen Agathon, Bussum / 8ste7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 8ste
Bijzonderheden: Paperback, 243 pp., vertalingL.P.J. Braat, omslag Peter van Hugten, Goed
KIEN boeken
Beauvoir, Simone deMet kramp in de ziel C.J. Goossens, Tricht / 9de7.25Bestel / meer info Jaar van uitgave: 9de
Bijzonderheden: Paperback, 256 pp., vertaling Jeanne Holierhoek, omslag Peter van Hugten, Goed
KIEN boeken
Beauvoir, Simone deWij vrouwen Goossens / 1e druk6.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Paperback, 174 blz., Z goed. Aan het slot van \"de tweede sekse\" zei ik dat ik geen feministe was omdat ik dacht dat de oplossing voor de vrouwenproblemen zou worden gevonden in een socialistische ontwikkeling van de maatschappij. Ik verstond onder feminisme: strijden voor specifieke vrouweneisen, los van klassenstrijd. Derhalve kwam ik tot de overtuiging dat de vrouwen echt feministisch moesten worden, dat ze hun lot in eigen hand moeten nemen.
De Boekenmolen
Beauvoir, Simone deAlles wel beschouwd Agathon, Bussum / 1ste7.80Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 506 pp., vertaling Pieter Grashoff, omslag Peter van Hugten, Goed
KIEN boeken
Beauvoir, Simone DeUitgenodigd C. De Boer Jr.Bussum / Vierde Druk8.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Vierde Druk
Bijzonderheden: Good pp 376 Oorspronkelijke titel: 'L'Invitée'. Paperback
Papierier
BEAUVOIR, SIMONE DE.Uitgenodigd. Frans - Vertaling. Uitgenodigd. / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: - Frans - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Beauvoir, Simone deMemoires Literatuur (vertaald in Nederlands) / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Hardcover, 304pp. Memoires III. Deel 1: De druk der omstandigheden. Groene linnen band met goudbelettering. Met licht besch.stofomslag. Verder heel goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
BEAUVOIR, SIMONE DE.Met kramp in de ziel. Frans - Vertaling. Met kramp in de ziel. / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: - Frans - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Beauvoir, Simone deMet kramp in de ziel Goossens, Hilversum / 8ste6.80Bestel / meer info Jaar van uitgave: 8ste
Bijzonderheden: Paperback, 256 pp., vertalingJeanne Holierhoek, omslag Peter van hugten, Goed
KIEN boeken
Beauvoir, Simone deMet kramp in de ziel Uitgeverij G.J. Goossens / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 6e druk. 256 blz. Vertaald uit het Frans door Jeanne Holierhoek. Dit is het romandebuut van Simone de Beauvoir. Het is geen roman in de strikte zin. Het boek bestaat uit een aantal korte verhalen, schetsen en dagboekbladen, elk met een andere vrouw als hoofdfiguur. Maar de hoofdfiguur uit het ene verhaal, speelt een bijrol in de andere, zodat er toch een bepaalde samenhang ontstaat. bobboek
Beauvoir, Simone DeMemoires/Herinneringen Van Een Wekopgevoed Meisje C,. De Boer Jr.Hilversum / 2e Druk12.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2e Druk
Bijzonderheden: Goed+ pp 373 Stofomslag Redelijk Gebonden, Linnen Goudopdruk
Papierier
Simone de BeauvoirWij vrouwen Goossens Derde druk, 1983. / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback Goed d120 Antiquariaat Ovidius
Beauvoir, Simone deWij vrouwen Goossens / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave6e druk,1986Pb, 174 pag, goede staat Een Tweede Leven
Beauvoir, Simone deMet kramp in de ziel (Quand prime le spirituel) Literatuur (vertaald in Nederlands) / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback. Goed.256pp. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Beauvoir, Simone deMémoires d`une jeune fille rangée Gallimard , paperback, 359 p. / 1958, eerste druk8.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1958, eerste druk
Bijzonderheden:
Novemberland
SIMONE DE BEAUVOIRMEMOIRES D'UNE JEUNE FILLE RANGEE GALLIMARD / 3.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback. 512 pages. MANSARDE
BEAUVOIR, SIMONE DE.De bloei van het leven. Frans - Vertaling. De bloei van het leven. / 5.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Te dik voor de brievenbus, daarom 6,20 euro verzendkosten. Frans - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
BEAUVOIR, SIMONE DE.Les Mandarins Tome II. Frans. Les Mandarins Tome II. / 2.50Bestel / meer info Bijzonderheden: - Frans. Algemeen @ntiquariaat Sanders
BEAUVOIR, SIMONE DE.Les mandarins 1. Frans - Fictie. Les mandarins 1. / 2.50Bestel / meer info Bijzonderheden: - Frans - Fictie. Algemeen @ntiquariaat Sanders
BEAUVOIR, SIMONE DE.Memoires d'une Jeune Fille rangée. Frans. Memoires d'une Jeune Fille rangée. / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: - Frans. Algemeen @ntiquariaat Sanders
BEAUVOIR, SIMONE DE.Met kramp in de ziel. Frans - Vertaling. Met kramp in de ziel. / 4.50Bestel / meer info Bijzonderheden: - Frans - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
BEAUVOIR, SIMONE DE.Uitgenodigd. Frans - Vertaling. Uitgenodigd. / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: - Frans - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
BEAUVOIR, SIMONE DE.Wij Vrouwen. Frans - Vertaling. Wij Vrouwen. / 4.50Bestel / meer info Bijzonderheden: - Frans - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
BEAUVOIR, SIMONE DE.Wij Vrouwen. Frans - Vertaling. Wij Vrouwen. / 4.50Bestel / meer info Bijzonderheden: - Frans - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
BEAUVOIR, SIMONE DE.Wij Vrouwen. Frans - Vertaling. Wij Vrouwen. / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: - Frans - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Beauvoir, Simone de.Wij vrouwen. Teksten. Verzameld door Claude Francis en Fernande Gontier. Vertaald en ingeleid door Jeanne Holierhoek. / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Hilversum, Goossens. 1981. 174 pp. Ingenaaid. JOOT
Beauvoir, Simone de.Pleidooi voor een moraal der dubbelzinnigheid. Oorspr.titel: Pour une morale d'ambiguité. Vertaling Paul Rodenko. / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 2de druk. Utrecht, Erven J. Bijleveld. 1966. 154 pag. Ingenaaid.* Kaft verkleurd. Laminaat begint los te laten. JOOT
Beauvoir, Simone de.La force de l'âge. / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1st ed. N.pl. Gallimard. 1960. 623 pp. Wrappers.* Back sl. damaged. JOOT
BEAUVOIR, SIMONE DE.Uitgenodigd. Frans - Vertaling. Uitgenodigd. / 5.40Bestel / meer info Bijzonderheden: Stofomslag gescheurd en aan de achterkant smoezelig, verder goed. Frans - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Simone de BeauvoirMet kramp in de ziel Goossens / Paperback3.45Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
Simone de BeauvoirMet kramp in de ziel Goossens / Paperback4.95Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
Simone de BeauvoirMet kramp in de ziel Goossens / Paperback4.95Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
Beauvoir, Simone de..Une Mort très douce. gallimard. Paris. / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1964. Or.wrappers.. 163pp.. Small 8°.. Antiquariaat Ovidius
Sade, Marquis de.. Simone de Beauvoir.Een selectie uit Sade's werk, voorafgegaan door een essay van Simone de Beauvoir, getiteld "Moeten wij Sade verbrande?', en gevolgd door een korte beschrijving van zijn leven. Van Ditmar. Amsterdam. / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Tweede druk. 1964. Pap.. 184pp.. 8°.. Antiquariaat Ovidius
Beauvoir, Simone de..La cérémonie des adieux suive de entretiens avec Jean/Paul Sartre aout/septembre 1974. Gallimard. Paris. / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1981. Pap.. 559pp.. 8°.. Antiquariaat Ovidius
Beauvoir, Simone de.L'Existentialisme et la sagesse des nations. Les Éditions Nagel. Paris. / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1963. Or.wrappers. 142pp.. Small 8°.. Antiquariaat Ovidius
Beauvoir, Simone de.Tout compte fait. Gallimard. Paris. / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1972. Pap.. 512pp.. 8°. Antiquariaat Ovidius
De Beauvoir, Simone.Wij vrouwen. Teksten. Verzameld door Claude Francis en Fernande Gontier vertaal en ingeleid door Jeanne Holierhoek. Goossens. Hilversum. / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1981. Pap.. 174pp.. 8°.. Antiquariaat Ovidius
BEAUVOIR, SIMONE DEWij vrouwen. Teksten verzameld door Claude Francis en Fernande Gontier vertaald en ingeleid door Jeanne Holierhoek. GoossensHilversum / 3e druk5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 3e druk
Bijzonderheden: zeer goed pp 175 pp., paperback
Papierier
de Beauvoir SimoneEen welopgevoed meisje Agathon / 8e7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 8e
Bijzonderheden: Paperback, 373p, gebruiksporen, or. Mémoires d'une jeune fille rangée, vert.J.Hardenberg, Redelijk
KIEN boeken
Beauvoir, Simone deDe schone schijn Uitgeverij Agathon / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 5e druk. 173 blz. Vertaald uit het Frans door Jan Hardenberg. Een jonge moeder, met een aantrekkelijke baan als reclameontwerpster, gaat door de ernstige vragen van haar opgroeiende dochter inzien hoe haar eigen wereld is gebouwd op leugens en half-waarheden. Haar leven blijkt slechts 'schone schijn' even bedrieglijk als de advertenties die zij ontwerpt. Ze raakt vastbesloten om haar kind in vrijheid en waarachtigheid op te voeden om haar zo - misschien - een betere kans te geven dan zijzelf heeft gehad. Dit boek werd in 1980 opnieuw vertaald door Ernst van Altena onder de titel Een wereld van mooie plaatsjes'. bobboek
Beauvoir, Simone DeMet Kramp in De Ziel / 4.50Bestel / meer info Bijzonderheden: 256 pp. Gelijmd boeken ben de
Beauvoir, Simone de [ vert. uit het Frans door Jeanne Holierhoek]Met kramp in de ziel Tricht : Goossens / Paperback6.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 11e druk, 256 blz, 20 cm, isbn 9065511016, goed exemplaar. Annotatie Verhalen over vrouwen die zich proberen los te maken van milieu en moraal. Vert. van: Quand prime le spirituel. Parijs : Gallimard, 1979.
Antiquariaat Boekwijd
Beauvoir, Simone de.L'Existentialisme et la Sagesse des Nations. Collection Pensées. Les Éditions Nagel. Paris. / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1963. Or.wrappers.. 142pp.. Small 8°.. Antiquariaat Ovidius
Beauvoir, Simone deDe mandarijnen Uitgeverij Agathon / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 10e druk. 618 blz. Vertaald uit het Frans door Jan Hardenberg. In deze roman - een van haar belangrijkste werken - beschrijft Simone de Beauvoir het literaire en politieke leven in het Parijs van vlak na de tweede wereldoorlog. Henri Dubreuilh, zijn vrouw Anne en de schrijver Henri Perron, zijn ervan overtuigd dat het ideaal dat in het verzet werd gevormd, namelijk de bevrijding van de mens, slechts kan worden verwezenlijkt langs de door het marxisme en de communistische Partij gewezen weg van sociale revolutie. Maar verschillen van inzicht leiden als snel tot een breuk met de partij en met elkaar. En zo is hun ideaal al snel tot een echec gedoemd. Een indringend geschreven, zeldzaam eerlijk beeld, niet alleen van een bepaalde tijd maar vooral van een aantal mensen welke op zeer nadrukkelijke wijze worden geconfronteerd met de eenzaamheid van de mens die stelling durft te nemen tegen de heersende machten en verhoudingen en zich niet wil laten (uit)rangeren op de sporen van het partij-kiezen-zonder-meer. bobboek
Beauvoir, Simone deDe gebroken vrouw Uitgeverij Agathon / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 8e druk. 210 blz. Bovenzijde rug beschadigd. Vertaald uit het Frans door Greetje van den Bergh.'Gelukkige mensen hebben niets te vertellen. Alleen in tijden van verwarring en verdriet, wanneer men zich gebroken voelt of van zichzelf vervreemd, heeft men behoefte om te spreken. Ik heb getracht hier de stemmen te laten horen van drie vrouwen die met woorden strijden tegen situaties zonder uitzicht. De eerste stuit op een onvermijdelijk lot, dat van de ouderdom. De tweede bezweert in een overspannen monoloog de eenzaamheid waarin haar zinloos egoïsme haar heeft gebracht. De derde ten slotte is het radeloze slachtoffer van het leven waarvoor zij gekozen heeft: een leven in echtelijke onderworpenheid dat haar totaal berooid achterlaat, beroofd zelfs van haar persoonlijkheid omdat haar liefde geweigerd wordt. bobboek
Beauvoir, Simone deEen wereld van mooie plaatjes Uitgeverij Agathon / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 10e druk. 176 blz. Vertaald uit het Frans door Ernst van Altena. In dit boek schildert Simone de Beauvoir het milieu van de Nieuwe Rijken in hun interieurs die smaakvol zijn naar de maatstaven van geïllustreerde maandbladen. Een wereld van dure aftershave, verre vakanties, tweede huizen en plastic zielen. Laurence, de ik-figuur, is onder de autoritaire handen van haar ambitieuze moeder opgevoed tot een mooi plaatje; de charmante vrouw van een succesvolle, jonge architect. Daarnaast fabriceert ze zelf letterlijk 'mooie plaatsjes' als medewerkster op een reclamebureau. Laurence zelf is onderdeel van het plaatje, maar kijkt er ook met onvrede van buitenaf tegenaan. Het glas voor de kunstdrukfoto vertoont barsten, de kleuren verbleken, het decor heeft ook een brute achterkant. Laurence komt echt in verzet als de anderen zich met de opvoeding van haar kinderen gaan bemoeien, haar dochtertjes willen persen in de vorm van hun valse schijn. Het mooie plaatje wordt verscheurd: Een kind opvoeden, dat is niet er een mooi plaatje van maken.' Eerder verschenen onder de titel: De schone schijn. bobboek
Beauvoir, SimoneEen welopgevoed meisje Agathon / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 10e druk. 373 blz. Vertaald uit het Frans door Jan Hardenberg. De jeugdjaren van Simone de Beauvoir en haar groei naar volwassenheid: De worsteling van een 'welopgevoed meisje' om bij stukje en beetje zichzelf te worden en te ontkomen aan een drukkend-'harmonisch' katholiek milieu én het isolement dat deze strijd met zich meebrengt. bobboek
de Beauvoir SimoneL'Invitée / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 504 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 504 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche nr.793/794, Gevouwen rug / Folded back, Band wat verkleurd / Discolouration, Roman Profijtelijk Boeksken
de Beauvoir SimoneLa cérémonie des adieux suivi de Entretiens avec Jean-Paul Sartre août-septembre 1974 / 15.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 559 .pppp. soft cover 559 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm Omslag wat verkleurd / Cover discoloured, Stofwikkel beschadigd / Dust jacket damaged, Naam op titelpagina / Name on title page Profijtelijk Boeksken
de Beauvoir SimoneUne mort très douce / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 156 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 156 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 2747 Profijtelijk Boeksken
de Beauvoir SimoneMemoirs of a dutiful daughter / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 366 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 366 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm Penguin books 2030, translation Kirkup J, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
de Beauvoir SimoneUne mort très douce / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 157 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 157 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 2747 Profijtelijk Boeksken
de Beauvoir SimoneMemoiren einer Tochter aus gutem Hause / 11.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 415 .pppp. hard cover / dust jacket 415 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm 0 Profijtelijk Boeksken
de Beauvoir SimoneDas Blut der Anderen / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 343 .pppp. hard cover / dust jacket 343 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 19 cm 0 Profijtelijk Boeksken
de Beauvoir SimoneLes belles images / 18.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 257 .pppp. soft cover 257 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm 0 Profijtelijk Boeksken
de Beauvoir SimoneTout compte fait / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 512 .pppp. soft cover / dust jacket 512 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Beauvoir, Simone deEen transatlantische liefde Uitgeverij de Geus / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 21x14. 2e druk. 660 blz. Uit het Frans vertaald door Marianne Gossije. De Franse schrijfster, feministe en filosofe Simone de Beauvoir (1908-1986), levensgezellin van Sartre, leerde de Amerikaanse schrijver Nelson Algren (1909-1981) kennen tijdens een reis door de VS in 1947. Het was liefde op het eerste gezicht. Maar hoe groot de wederzijdse hartstocht ook was, voor beiden was het onmogelijk het eigen taal- en cultuurgebied te verlaten. Het contact bleef zodoende beperkt tot enkele uitgebreide bezoeken en een zeer intensieve briefwisseling. De brieven van De Beauvoir (voor publicatie van Algrens brieven was geen toestemming) geven een prachtig beeld van deze gepassioneerde 'transatlantische liefde'. Ze tonen een nieuwe kant van De Beauvoir: die van de verliefde vrouw die smacht naar de aanwezigheid van haar geliefde. Maar tegelijkertijd laat zij Algren in haar brieven kennismaken met de voor hem onbekende wereld van het Parijse schrijversleven, het existentialisme en haar leven met Sartre. Deze brieven vormen een interessante aanvulling op De Beauvoirs eerder uitgegeven 'Brieven aan Sartre' en op haar autobiografische geschriften. (inclusief het fotokatern). bobboek
Beauvoir, Simone deAlles wel beschouwd Agathon / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 2e druk. 506 blz. Vertaald uit het Frans door Pieter Grashoff. Provocerend, strijdbaar en diep menselijk toont Simone de Beauvoir zich in dit laatste, fascinerende boek over haar eigen leven. Zij interpreteert en verduidelijkt haar positie binnen de kunst, de politiek, de oorlog, het feminisme. In woord en daad heeft zij zich ingezet om de positie van de vrouw te verbeteren; zaken als moederschap, huwelijk en abortus hebben haar nooit onberoerd gelaten. Uitvoerig gaat zij in op de problemen van het ouder worden. Haar wereld wordt langzaamaan kleiner; ze kan niet zo vaak op reis als voorheen en soms heeft ze het gevoel een versteningsproces te ondergaan. bobboek
de Beauvoir SimoneMet kramp in de ziel, Quand prime le spirituel / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 256 .pppp. paperback 256 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
BEAUVOIR, SIMONE DEDe bloei van het leven / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Weesp Agathon 1986 achtste druk 603 pp. paperback 12,5 x 20 x 5 cm. Vouw in voorplat en vlek op onderzijde snee overigens in zeer redelijke staat internet-antiquariaat Morgenster
Beauvoir, Simone de.De anderen. Agathon isbn:9026957092 / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1972, pb. 243 pag. Goed. Oosterhoff Boeken
Beauvoir, Simone de.Memoires. De bloei van het leven. C. de Boer. / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: 1968, gebonden met stofomslag, 603 pag. Netjes. (verzendkosten NL 6,75 i.v.m. dikte boek) Oosterhoff Boeken
de Beauvoir SimoneMet kramp in de ziel, Quand prime le spirituel / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 256 .pppp. paperback 256 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
BEAUVOIR, SIMONE DE - E.A.Marquis de Sade - een selectie uit zijn werk met een essay van Simone de Beauvoir. Frans - Vertaling - Essays - Erotica. Marquis de Sade - een selectie uit zijn werk met een essay van / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Van Simone de Beauvoir het grote essay: `Moeten wij Sade verbranden?'. Frans - Vertaling - Essays - Erotica. Algemeen @ntiquariaat Sanders
de Beauvoir SimoneEen zachte dood / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 126 .pppp. hard cover 126 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Beauvoir de, SimoneDe schone schijn pocketuitgave / 0.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 2,00 BonLibris
Rap, Thomas [samenstelling & inleiding] Victor Hugo, Stendhal, Louis Couperus, Marcellus Emants, Virginia Woolf, D.H. Lawrence, Simone de Beauvoir, Klaus Mann, Nabokov, Cees Nooteboom e.a.Zuid-Frankrijk : verhalen van een streek Amsterdam : Meulenhoff / Paperback6.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 155 blz, 21 cm, bibliografie, isbn 9029020784, goed exemplaar. Annotatie: Verhalen en fragmenten van bekende auteurs uit binnen en buitenland over deze beroemde streek. Serietitel: Bibliotheek voor de literaire reiziger.
Antiquariaat Boekwijd
Rap, Thomas [samengestelling] Simone de Beauvoir, Vincent van Gogh, Victor Hugo, Stendhal, Marcellus Emants, D.H. Lawrence, Hendrik Marsman, Vladimir Nabokov, Cees Nooteboom, e.a.De Provence : lege Artis : Verhalen uit het land van Van Gogh Amsterdam : Meulenhoff / Utrecht : Boots / Paperback5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 156 blz, 21 cm, literatuur opgave, bibliografie, goed ongelezen exemplaar [naam op titelblad]. Annotatie: Deze korte verhalen zijn geïnspireerd door de Provence. Opnieuw uitgebracht in opdracht van Boots Company tgv het \'Van Gogh jaar\' in 1990.
Antiquariaat Boekwijd
Simone de BeauvoirDe gebroken vrouw 1981. Agathon. Paperback. 210pp. / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Onbekend Goed d419 Antiquariaat Ovidius
Simone de BeauvoirWij vrouwen 174pp. 4e druk, 1984. Naam met pen op schutblad. / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback Goed d302 Antiquariaat Ovidius
Beauvoir, simone de..De Mandarijnen. Roman. Uitgeverij De Boer Jr.. Hilversum. / 12.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Vierde druk. 1967. Hardcover. 618pp. Antiquariaat Ovidius
Alice Schwarzer;Simone de BeauvoirGesprekken met Simone de Beauvoir Eerste druk, 1983. Naam met pen op schutblad. / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback Goed d74 Antiquariaat Ovidius
Simone de BeauvoirWij vrouwen Goossens Eerste druk, 1981. Naam met pen op schutblad. / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback Redelijk d74 Antiquariaat Ovidius
Beauvoir, Simone deBloed van anderen Agathon / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 13e druk. 264 blz. Vertaling Ernst van Altena. Dit is haar tweede roman. Ogenschijnlijk is de geschiedenis van een kind uit de gegoede burgerij dat de ouderlijke zekerheid verlaat om zich te engageren met de arbeidersbeweging. Door opvoeding en achtergrond kan hij zich niet losmaken van de intellecturele twijfel aan de juistheid van het "doel heiligt de middelen"en aan zijn recht anderen op te offeren aan zijn 'heilig ideaal'. bobboek
Beauvoir, Simone deDe Tweede sekse. Deel 2: Geleefde werkelijkheid Bijleveld / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 21x14. 4e druk. 520 blz. Vertaling Jan Hardenberg. Beschreef Simone de Beauvoir in het eerste deel hoe de vrouw door een eeuwenlange conditionering verstard is in het beeld dat de man zich van het "andere"geslacht heeft gevormd, in dit tweede deel analyseert zij de concrete situatie van de vrouw in de hedendaagse maatschappij. bobboek
Beauvoir, Simone deMemoires/In de druk der omstandigheden deel I Uitgeverij C. de Boer jr. / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Gebonden met omslag 21x14. 1e druk. 304 blz. Vertaald uit het Frans door L. Witsenburg. In het eerste deel van haar 'Memoires' vertelt Simone de Beauvoir over haar kinderjaren als strak in toom gehouden meisje in het beschermende katholieke milieu waarin zij opgroeide naar de volwassenheid; zij doet verslag van haar ontroerende vriendschap met Zara en van haar kennismaking met Jean-Paul Sartre. Dit is het verhaal van een jeugd, zo eerlijk verteld dat de 'New Statesman' schreef bij het verschijnen van de Engelse uitgave: '..ik kan me niet herinneren ooit een beschrijving te hebben gelezen van de ontwikkelingsjaren van een meisje, die zo indringend en zo eerlijk zijn verteld als in dit boek..' bobboek
Beauvoir, Simone deDe bloei van het leven Agathon / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 5e druk. 603 blz. Vertaald uit het Frans door Jan Hardenberg. De jaren 1930-1944 (haar 21ste tot 35ste jaar) vormen een uiterst belangrijke periode in het leven van Simone de Beauvoir. Het zijn de jaren van de ontplooiing van haar nauwe relatie met Jean-Paul Sartre, de jaren van vrijheid, onafhankelijkheid en oprechtheid-boven-alles. Maar in die periode raakt zij ook geëngageerd met het wereldgebeuren en verruilt zij haar individualisme voor de solidariteit van het verzet. bobboek
BEAUVOIR,SIMONE deLETTRES A NELSON ALGREN / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paris 1997, 304 pp., photos c268 Moby Dick
Beauvoir, Simone deUitgenodigd Uitgeverij Agathon / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 4e druk. 376 blz. Vertaald uit het Frans. In een vrij huwelijk hebben Pierre en Françoise een gelukkige liefde gerealiseerd, gebaseerd op wederzijdse erkenning van de vrijheid van de partner. Deze harmonie wordt verbroken door een jong meisje dat door het paar wordt uitgenodigd hun leven te delen. Er ontstaat een 'ménage à trois' waarin het woord van Hegel wordt bewaarheid: "Elk bewustzijn streeft de dood van de andere na" bobboek
Beauvoir de SimoneDe schone schijn. Hilversum, De Boer, 1968. 2de druk. 173 blz.. Ned.vert. Jan Hardenberg. Paperback / 4.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Beauvoir de SimoneMemoires dune Jeune Fille Rangee Paris, Gallimard, 1958. Franstalig 1ste druk. 359 blz. Karton.. Rug aan onderkant gescheurd. Randen / 21.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Beauvoir de SimoneDe tweede sekse. Feiten en mythen, geleefde werkelijkheid. Complete editie. Utrecht, Bijleveld, 1978. 6de druk. 831 blz. Ned.vert. Jan Hardenberg. Paperback.Deel 1+2.Gebruike / 11.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Beauvoir de SimoneMemoires dune Jeune Fille Rangee. Collection Folio 2 Paris, Gallimard, Franstalig 1ste druk. 359 blz. Karton.. Rug aan onderkant gescheurd. Randen platte / 21.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Beauvoir de SimoneMemoires dune Jeune Fille Rangee. Collection Folio 22 Paris, Gallimard, Franstalig 505 blz. Pocketboek / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Beauvoir de SimoneMemoires. De bloei van het leven Hilversum, C. de Boer jr., 1968. 603 blz. Ned. vert. Jan Hardenberg. Hard cover. linnen. Geen stofo / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Beauvoir de SimoneMemoires. De hernneringen van een welopgevoed meisje Hilversum, C. de Boer jr., 1967. 373 blz. Ned. vert. Jan Hardenberg. Hard cover. linnen. Geen stof / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Beauvoir de SimoneEen zachte dood Hilversum, C. de Boer jr., 1964. 126 blz. Ned. vert. Jan Hardenberg. Hard cover. linnen. Geen stof / 4.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Beauvoir de SimoneDe anderen Bussum, Agathon, 1977. 243 blz. Uitgavejaar 1977. Ned.vert. L.P.J. Braat. Paperback. / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Beauvoir de SimoneUitgenodigd Agathon / 17e druk 19873.75Bestel / meer info Jaar van uitgave: 17e druk 1987
Bijzonderheden: In het uitstekend beschreven kader van de Parijse toneelwereld tekent Simone de Beauvoir in roman debuut de mislukking van de menselijke verhouding tussen drie personen...PAPERBACK / 470 PAGINA,S / 20X12 CM / IN ZEER GOEDE STAAT / VERZENDKOSTEN:€ 2,46 / BRIEVENBUS POST / CODE:00234
ALBERTS boek


193 resultaten 2 pagina's.

1