Tweedehands boeken voor liefhebbers  
Auteur Titel   Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Winkels    Zelf verkopen Nieuwste boeken       
 
 

hemingway Tweedehands boeken

Gevonden: 104 tweedehands boeken van auteur hemingway

Op deze site bieden enkele honderden antiquaren en particuliere verkopers hun tweedehands/antiquarische boeken te koop aan.
Hieronder de resultaten voor hemingway
AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Gates, Bill met Collins Hemingway.Zakendoen met de snelheid van een gedachte. Gebruikmakend van een digitaal zenuwstelsel. Meulenhof. Experience. Amsterdam. / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Derde druk. 1999. Pap.. 480pp.. 8°.. Antiquariaat Ovidius
Hemingway, ErnestIslands in the Stream 1970 / 1st Edition30.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1st Edition
Bijzonderheden: green cloth with silver lettering, dustjacket (minor wear), 466 p. True first edition with A-9.70(V) on the copyright page in near fine dustjacket (some brown spots on edges, else a fine copy) (note on first free endpaper Miami Airport 1970, note on last page June 6th 1971) 936
Novemberland
Hemingway, Ernest.The Dangerous Summer. Guild Publishing. Book Club Association. London. / 15.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1985. Or.hardcover with d.j.. x,150pp.. 8°.. Antiquariaat Ovidius
HEMINGWAY, Ernest.Eilanden in de Golfstroom. Strengholt, Naarden / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 2e druk. 442 p. Met kaart op voor-en achterschutblad. ISBN 906010225-8. Hardcover, 8vo, linnen band, met goudbelettering op rug. Stofomslag heeft enige scheurtjes langs de randen, verder goed. [Roman]. Ardjoeno Books
Hemingway, T.K..Electronic designer's Handbook. A Practical Guide to Transistor Circuit Design. Business Publications limited. London. / 12.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1966. Or.hardcover.. viii,296pp.. 8°.. Antiquariaat Ovidius
Hemingway E.Voor wien de klok luidt / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 430 .pppp. hard cover 430 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 24 x 16 cm uitgave De magneet, frontispiece in kleur Jozef Geerts, Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
ERNEST HEMINGWAYA FAREWELL TO ARMS HEINEMANN / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Hardcover. 287 pages. MANSARDE
HEMINGWAY, ERNEST.Hebben en niet hebben. Engels - Vertaling. Hebben en niet hebben. / 3.50Bestel / meer info Bijzonderheden: - Engels - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Hemingway, ErnestOver de rivier en onder de bomen De Arbeiderspers, Amsterdam / 1ste6.80Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Hardcover, 328 pp., illustraties van H. Bishoff, vertaling E. Veegens-Latorf, Goed
KIEN boeken
Hemingway, ErnestOver de rivier en onder de bomen N.V. de Arbeiderspers, Amsterdam / 7.35Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1966gebonden met stofomslag, in zeer goede staat Een Tweede Leven
Hemingway, ErnestOver de rivier en onder de bomen Paperback, in nette staat; baten gaan naar Artsen zonder Grenzen / 0.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 4,75 BonLibris
Hemingway, ErnestTo Have and Have Not PenguinHarmondsworth / 4th Edition5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 4th Edition
Bijzonderheden: Good pp 205 Pocket
Papierier
Hemingway, A.The Norwich school of painters 1803-1833 Kunst / 15.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Bound, 80pp. 4o. Cloth binding, with original dustjacket. Good copy. 1e edition, illustrated Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Hemingway, ErnestThe sun also rises paperback / 0.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 3,00 BonLibris
HEMINGWAY, ERNESTIn our time / 150.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paris Crosby Continental Editions published by The Black Sun Press June 1932 224 pp. Cream wrappers printed in red. 12, 5 x 16, 5 cm. Spine darkened. Frontcover and backcover some discolouring. Lower spine and upper spine some damage. internet-antiquariaat Morgenster
Hemingway, ErnestPer Chi Suona La Campana / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 352 pp. boeken ben de
Hemingway ErnestL'adieu aux armes / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 310 .pppp. paperback 310 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 12 x 19 cm Omslag onfris / Cover not so good, Gevouwen rug / Folded back, Onopengesneden pagina\\\'s / Uncut pages / Pages non rogné / Unaufgeschnitten Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestEilanden in de golfstroom Strengholt / 19718.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1971
Bijzonderheden: Kaart van Cuba op voor en achterschutblad-goudopdruk op rug-linnen-gebonden-geen omslag-hardcover-440 pagina,s-22x15 cm-in goede staat-verzendkosten in begrepen-code:00411
ALBERTS boek
Hemingway, ErnestOver De Rivier En Onder De Bomen / 8.50Bestel / meer info Bijzonderheden: 328 pp. Genaaid boeken ben de
Hemingway, Samuel Burdett (ed.)A New Variorum Edition of Shakespeare; Henry the Fourth. Part l. J.B. Lippincott. Philadelphia & London. / 50.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1936. Cloth. id2=4037. Antiquariaat Ovidius
Hemingway ErnestLe vieil homme et la mer / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 179 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 179 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche nr.946, Band wat verkleurd / Discolouration, Avec quelques taches, Traduit de l'anglais par Jean Dutourd, Roman Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestHaben und Nichthaben / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 158 .pppp. paperback 158 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 19 cm Band wat verkleurd / Discolouration, Roman Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestSchnee auf dem Kilimandscharo: Sechs Stories / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 148 .pppp. paperback 148 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 19 cm Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Hemingway Joan - Bonnecarrère PaulRosebud / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 414 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 414 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Band wat verkleurd / Discolouration, Le livre de poche nr.4007, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestDer alte Mann und das Meer / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 143 .pppp. paperback 143 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 19 cm Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestLe vieil homme et la mer / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 189 .pppp. hard cover / dust jacket 189 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 20 cm Traduit de l'anglais par Jean Dutourd Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestParadis perdu suivi de La cinquième colonne / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 441 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 441 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.380/381, Traduit de l\'américain par Henri Robillot et Marcel Duhamel Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestParadis perdu suivi de La cinquième colonne / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 441 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 441 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.380/381, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestDer alte Mann und das Meer / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 142 .pppp. hard cover 142 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm omslag wat verkleurd / cover discoloured, name on title page / naam op titel pagina Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestMort dans l'après-midi / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 504 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 504 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.1338/1339, Roman, Traduit de l'américain par René Daumal Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestMort dans l'après-midi / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 302 .pppp. Vol lederen band(en) 302 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 20 cm Death in the afternoon, Traduit de l'anglais par René Daumal, 6e édition, band wat verkleurd / discolouration, name on title page / naam op titel pagina Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestLe soleil se lève aussi / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 244 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 244 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Le livre de poche 220 Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestLe soleil se lève aussi / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 243 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 243 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm le livre de poche 220 Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestLe soleil se lève aussi / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 244 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 244 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 220, Gevouwen rug / Folded back, traduit par Coindreau Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestPour qui sonne le glas / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 504 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 504 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm traduit par van Moppès D. Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestLe vieil homme et la mer / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 179 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 179 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche 946, Gevouwen rug / Folded back, traduit par Dutourd J Profijtelijk Boeksken
Hemingway ErnestLe vieil homme et la mer / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 179 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 179 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Hemingway LorianDie Stimme des Flusses / 11.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 352 .pppp. hard cover / dust jacket 352 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 13 x 21 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Hemingway Joan - Bonnecarrère PaulRossebud, Een chantage die de wereld in haar greep hield / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 317 .pppp. paperback 317 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm vertaald door Robert Van Maroey Profijtelijk Boeksken
HEMINGWAY E.A farewell to arms / 28.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1929?, 1st edition, cloth, 360pp, Grosset & Dunlap, New York, l.signs of usage
Uitgever -
AntiquariaatDeBilt
Hemingway, Joan/Bonnecarrère, PaulRosebud. Een chantage die de wereld in haar greep hield. Literatuur (vertaald in Nederlands) / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 8vo, softcover. Paperback. Heel goed. 312pp. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Hemingway, ErnestOver De Rivier En onder De Bomen De ArbeiderspersAmsterdam / Eerste Druk14.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Eerste Druk
Bijzonderheden: Goed pp Goed 327 pp.,een scheur in de stofomslag aan de gebonden kant Gebonden met Stofomslag
Papierier
Hemingway, ErnestOver de rivier en onder de bomen Paperback, in nette staat; baten gaan naar Artsen zonder Grenzen / 0.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 4,75 BonLibris
Hemingway, ErnestOver de rivier en onder de bomen de Arbeiderspers / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Gebonden met beschadigd omslag 22x14. Uitgave in de Arbo-reeks. 328 blz. Vertaald uit het Engels door E. Veegenss-Latorf. Dit boek is behalve een met visionaire kracht geschreven zelfportret tevens een ode aan Venetië. Boven alle wrok, spijt en rancune in dit boek uit weet Hemingway steeds weer die sfeer van herfstige poëzie op te roepen, die Venetië voor iedereen, die deze stad ooit bezocht, zo onvergetelijk maakt. illustraties H. Bishoff bobboek
Hemingway ErnestOver de rivier en onder de bomen Strenholt / Ned.uitgave 5e druk 19902.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: Ned.uitgave 5e druk 1990
Bijzonderheden: In Venetie beleeft een kolonel een meeslepende liefdesavontuur met een jonge gravin, de kleine comtessa Renata.Zij is behalve zijn laatste,intense liefde ook zijn klankbord voor felle tirades tegen het onrecht,de generaals,het Franse leger,de \'vuile oorlog\',de valse vrede.-PAPERBACK / 269 PAGINA,S / 21X13 CM / IN GOEDE STAAT / BRIEVENBUS POST / VERZENDKOSTEN: € 2,20 / code:00341
ALBERTS boek
Hemingway, Ernest (sam)Mensen in oorlog de beste oorlogsverhalen. Ingeleid door Ernst Hemingway / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 472 pp Leesvouwen in de rug Garenloos / Softcover boeken ben de
HEMINGWAY, ERNEST.The old man and the sea. Engels - Fictie. The old man and the sea. / 2.00Bestel / meer info Bijzonderheden: - Engels - Fictie. Algemeen @ntiquariaat Sanders
HEMINGWAY, E (INLEIDING)mensen in oorlog. de beste oorlogsverhalen. / Diogenes, 19944.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: Diogenes, 1994
Bijzonderheden: paperback, 472pp. [pakketpost]
Boekparadijs Duveltje
Hemingway, ErnestDe Groene Heuvelen Van Afrika (vert. J. F. Kliphuis ) / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 224 pp. S.O. licht beschadigd in boek Zebra 2 Potlood naam + data 1949 Genaaid / Hard Cover boeken ben de
HEMINGWAY,E.THE OLD MAN AND THE SEA / 15.00Bestel / meer info Bijzonderheden: London (Jonathan Cape) 1965, 128 pp., not ill., dust jacket (code D-47) Moby Dick
Hemingway, ErnestA Farewell to Arms Grosset & Dunlap, New York / By arrangement with Charles Scribner`s Sons / 75.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1929, reprint, (more rare then the real first print from Scribner`s Sons) bound hardcover, 355 pag. red title labels on cover and spine. Very good condition Oosterhoff Boeken
Hemingway E.Voor wien de klok luidt / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 430 .pppp. hard cover 430 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 24 x 16 cm uitgave De magneet, frontispiece in kleur Jozef Geerts, Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Hemingway, ErnestPaupers En Prinsen / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 187 pp. No. 29 Gelijmd / Halflinnen boeken ben de
Hemingway ErnestDe avonturen van Nick Adams Agathon / 19804.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1980
Bijzonderheden: Nick Adams-een kind in de wouden van Michigan;een jongen op zwerftocht;een soldaat in de hel van de oorlog;een gedesillusioneerde veteraan...PAPERBACK / 20X12 CM / 244 PAGINA,S / IN GOEDE STAAT / VERZENDKOSTEN:€ 2,20 / BRIEVENBUSPOST / CODE:00211
ALBERTS boek
Hemingway, ErnestAfscheid van de wapenen / 2.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Contact 1966 Paperback Luna Books
Hemingway, ErnestEilanden in de golfstroom / 4.25Bestel / meer info Bijzonderheden: Strengholt 1971, kleine vochtvlek verder goed Gebonden, geen stofomslag Luna Books
Hemingway ErnestPaupers en prinsen Donker / 19583.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1958
Bijzonderheden: Harry Morgen aan wiens leven deze roman gewijd is,is misschien wel de meeste volledige getekende,op en top manlijke figuur,die door de auteur in leven is geroepen...POCKET,187 PAGINA,S / 18X11 CM / IN GOEDE STAAT / VERZENDKOSTEN :€ 1,76 / BRIEVENBUSPOST / CODE ;00214
ALBERTS boek
Hemingway, ErnestVerhalen uit de Spaanse burgeroorlog Uitgeverij Contact / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 3e druk. 71 blz. Oorspronkelijk titel: 'Four stories of the Spanish civil war', vertaald door Clara Eggink. Deze bundel bestaat uit vier verhalen met vier aspecten van de strijd, heel verschillend. Elk verhaal behandelt een individu, een mens in zijn noodtoestand. bobboek
hemingway, lorianhet wondere water agathon / 3.00Bestel / meer info Bijzonderheden: de kast
Ernest HemingwayOver de rivieren en onder de bomen Contact / Jaar: - Druk: -5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Jaar: - Druk: -
Bijzonderheden: Kaderreeks. Vertaald door E. Veegens-Latorf.
Steenenboek
Hemingway Joan - Bonnecarrère PaulRosebud, een chantage die de wereld in haar greep hield / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 312 .pppp. paperback 312 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm Bibliotheekstempel / Ownership stamp / Cachet de bibliothèque / Bibliothekstempel Profijtelijk Boeksken
Hemingway, ErnestA moveable Feast 1964 / 1st Edition35.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1st Edition
Bijzonderheden: Jacket design by Hans Tisdall, brown cloth with gilt lettering to spine, dustjacket (missing small piece at top of front), 191 pp.
Novemberland
Hemingway, ErnestMen without Women. Illustrated & with an introduction by John Groth 1946 / 20.00Bestel / meer info Bijzonderheden: red cloth wit lit lettering, dustjacket (minor chipping to top of back cover, reinforced with paper tape at verso of top and bottom of spine), b/w ill., 164 pp. Novemberland
Hemingway, ErnestFor Whom the Bell Tolls/The Snows of Kilimanjaro/Fiesta/The Short Happy Life of Francis Macomber/Across the River and into the Trees/The Old Man and the Sea London. Book Club Associates/Guild Publishing / 9.95Bestel / meer info Bijzonderheden: 862 blzz; 23x15x6 cm. Hcover met stofomslag. In uitmuntende staat. Porto binnen EU € 3,29 Lu et approuvé
Hemingway, ErnestMen without Women [tekst EN] Harmondsworth. Penguin Books / 3.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 159 blzz. Goed Lu et approuvé
Hemingway ErnestVoor wien de klok luidt Van Holkema & Warendorf, Bussum / 2e7.25Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2e
Bijzonderheden: Gebonden, halflinnen, 528p, Goed
KIEN boeken
Hemingway ErnestLe veil homme et la mer Gallimard / 3.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Livre de Poche 946, 179p, livre en état bien, Goed KIEN boeken
Hemingway ErnestSchnee auf dem Kilimandscharo. Sechs Stories / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Rororo Taschenbuch Ausgabe, 148 S., Goed KIEN boeken
Hemingway ErnestVoor wien de klok luidt De Magneet Antwerpen / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Vertaald door J.N.C. Van Dietsch, gebonden, halflinnen, ïll. (rode tekening) op karton voorplat en linnen rug, frontispice gekleurde aquarel van Jozef Geerts, 16*25 cm, 431p, Goed KIEN boeken
Hemingway ErnestPaupers en Prinsen Ad.Donker Rotterdam / 2e4.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2e
Bijzonderheden: To have and have not, Ned.vert.D.de Jong, Donker pockets, 187p, Goed
KIEN boeken
Hemingway, Ernest.Over de rivier en onder de bomen. Vertaling: E. Veegens-Latorf. Illustraties: H. Bishoff. / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk, 2de ed. Amsterdam, De Arbeiderspers. 1966. 328 p. Harde kaft/ stofomslag. * Stofomslag licht beschadigd. JOOT
Steinbeck, John, O. Wilde, Bomans, Tsjechow, Huxley, P.S. Buck, Fitzgereld, Tolstoj, G. Greene, N. Gordimer, I. Shaw, A. Blaman, Mark Twain, Pirandello, Hemingway, Updike, . France, B. Aafjes, Multatuli, Böll, Brecht, Jo’s Werelds beste korte verhalen, delen 1 en 2 The Reader's Digest, Amsterdam-Buitenveldert / 1ste21.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Garenloos, hardcover, kunstelederen band met goudopdruk, 429 + 429 pp., Gebruikssporen
KIEN boeken
G. R. Gilmore;John D. Hemingway;J. D. HemingwayPractical Gamma Ray Spectroscopy John Wiley & Sons viii,314pp.References.. Index.. / 20.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1995 Hardcover d171 Goed Antiquariaat Ovidius
Hemingway, ErnestOver de rivier en onder de bomen Strengholt, Naarden / 5de7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 5de
Bijzonderheden: Paperback, 269 pp.,, vertaling E. Veegens-Latorf, omslag Pieter van Delft naar werk van Turner, Goed
KIEN boeken
Hemingway, ErnestKantlijn. Een keuze uit artikelen en berichten over een periode van veertig jaar Contact, Amsterdam / 1ste7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 185 pp., geredigeerd door William White, vertaling Jean A. Schalekamp, omslag Tessa Fagel,
KIEN boeken
Hemingway ErnestThe sun also rises. Blackbirds 1996 nr. 1 Groningen, Wolters-Noordhoff, 1996. 224 blz. Uitgavejaar 1996. Paperback. Engelstalig.Leesvouw in a / 3.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Hemingway Ernst, Buck Pearl S. e.a.Margriet jubileumboek. De oude man en de zee - De vijanden en vijftig andere verhalen. Amsterdam, Margriet Bibliotheek, 1961. 628 blz. Met illustraties van C.A.B. Bantzinger, Otto Dicke, / 12.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Hemingway Ernest.Death in the aftrnoon. Penguin-Engelse pockets 2421 Engeland-Australie, Penguin Books, 347 blz. Zwart-wit foto's. Engelstalige pocketboek. Leesvouwen i / 3.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Hemingway ErnestVoor wie de klok luidt. Reinaert Romanreeks deel 211 Brussel, Reinhaert, 1970. 335 blz. Uitgavejaar 1970. Ned. vert. Dr. J.N.C. van Dietsch. Hard cover / 4.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Hemingway ErnestOver de rivier en onder de bomen. 's Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, 248 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. / 4.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Hemingway, ErnestVoor wien de klok luidt. Van Holkema & Warendorf N.V. / 2de / 2nd15.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2de / 2nd
Bijzonderheden: Gebruiksspoortjes / herinnering op het eerste schutblad geschreven (gehele lengte) Beste vriendinnen . . . 9-1-1948. 528 pagina's. Vertaling uit het Amerikaansch door: Dr. J.N.C. van Dietsch. Half Linnen, Hard Cover
ERWIN Antiquariaat
Hemingway, ErnestOver de rivier en onder de bomen Strengholt, Naarden / 1ste6.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, stofomslag (SO besch), 269 pp., vertaald door E. Veegens-Latorf, Chris de Goede, Goed
KIEN boeken
Ernest HemingwayTo have and have not 1 / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: No DJ Boekenpakhuis.nl
Hemingway, Ernest"A Farewell to Arms; Death in the Afternoon; The Old Man and the Sea" Book Club Associates, London / 1ste12.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, stofomslag, 671 pp., Engelstalig, illustratiestofomslag Natalie Crouch, pakketpost, Goed
KIEN boeken
Steinbeck, John, O. Wilde, Bomans, Tsjechow, Huxley, P.S. Buck, Fitzgereld, Tolstoj, G. Greene, N. Gordimer, I. Shaw, A. Blaman, Mark Twain, Pirandello, Hemingway, Updike, . France, B. Aafjes, Multatuli, Böll, Brecht, Jo’s Werelds beste korte verhalen, delen 1 en 2 The Reader's Digest, Amsterdam-Buitenveldert / 2de17.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Garenloos, hardcover, kunstelederen band met goudopdruk, 429 + 429 pp., hoekje uit band deel II,
KIEN boeken
Hemingway George H.Papa / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 156 .pppp. soft cover 156 .pp Goed / Good / Bien / Gut 21 x 14 cm Omslag onfris / Cover not so good Profijtelijk Boeksken
HEMINGWAY, ERNESTDe laatste etappe / Magneet /Nederlandse Keurboekeij10.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Magneet /Nederlandse Keurboekeij
Bijzonderheden: hardcover halflinnen, 25x16 cm., 286 pp. hardcover met stofomslag omslag rafelig/boek keurig Vertaald door Nico Rost en Margo van Rees. Oorspronkelijke titel: A farewell to arms.
Boekparadijs Duveltje
HEMINGWAY, E (INLEIDING)mensen in oorlog. de beste oorlogsverhalen. / Diogenes, 19944.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: Diogenes, 1994
Bijzonderheden: paperback, 472pp. [pakketpost]
Boekparadijs Duveltje
Ernest HemingwayDe oude man en de zee VCL / 11.50Bestel / meer info Bijzonderheden: voor 21:00 besteld, morgen in huis BH
Hemingway, ErnestOver de rivier en onder de bomen 's-Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, z.j. / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 248pp ingenaaid, linnen vert. E. Veegens-Latorf; ; goede staat - brand wat sleets, verder goed Matilda`s Boek
Hemingway, ErnestOver de rivier en onder de bomen 's-Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, z.j. / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 248pp ingenaaid, linnen vert. E. Veegens-Latorf; ; goede staat - brand wat sleets, verder goed Matilda`s Boek
Hemingway, ErnestThe Essential Literatuur (Engelstalig) / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 8vo, cloth binding, 447pp. One complete Novel, extracts from three others, twenty-three Short Stories and a chapter from 'Death in the Afternoon'. In spite of some light rust, very good copy. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Hemingway, ErnestAmerikaan in Parijs Literatuur (vertaald in Nederlands) / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 8vo, .190pp. Oorspr. titel: A moveable feast. Gebonden ex. Zeer goed ex. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Hemingway, ErnestFor whom the bell tolls Literatuur (Engelstalig) / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 471pp. Paper binding. Very good. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Hemingway, ErnestEilanden in de golfstroom Literatuur (vertaald in Nederlands) / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 8vo, hardcover met stofomslag, 441pp. Lichte gebruikssporen aan stofomslag verder in goede staat. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Hemingway Ernest Agathon 1978 / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Gebonden met stofomslag. 437 blz Bert Boekenwurm
Hemingway, ErnestOver de rivier en onder de bomen 's-Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, z.j. / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: vert. E. Veegens-Latorf; ; goede staat - brand wat sleets, verder goed Matilda`s Boek
Hemingway, ErnestOver de rivier en onder de bomen 's-Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, z.j. / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: vert. E. Veegens-Latorf; ; goede staat - brand wat sleets, verder goed Matilda`s Boek
Hemingway, ErnestOver de rivier en onder de bomen 's-Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, z.j. / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: vert. E. Veegens-Latorf; ; goede staat - brand wat sleets, verder goed Matilda`s Boek
Hemingway, ErnestOver de rivier en onder de bomen 's-Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, z.j. / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: vert. E. Veegens-Latorf; ; goede staat - brand wat sleets, verder goed Matilda`s Boek


104 resultaten 2 pagina's.

1