| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel | Verkoper |
| Gates, Bill met Collins Hemingway. | Zakendoen met de snelheid van een gedachte. Gebruikmakend van een digitaal zenuwstelsel. | Meulenhof. Experience. Amsterdam. / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Derde druk. 1999. Pap.. 480pp.. 8°..
| Antiquariaat Ovidius |
| Hemingway, Ernest | Islands in the Stream  | 1970 / 1st Edition | 30.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1st Edition Bijzonderheden: green cloth with silver lettering, dustjacket (minor wear), 466 p. True first edition with A-9.70(V) on the copyright page in near fine dustjacket (some brown spots on edges, else a fine copy) (note on first free endpaper Miami Airport 1970, note on last page June 6th 1971) 936
| Novemberland |
| Hemingway, Ernest. | The Dangerous Summer. | Guild Publishing. Book Club Association. London. / | 15.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1985. Or.hardcover with d.j.. x,150pp.. 8°..
| Antiquariaat Ovidius |
| HEMINGWAY, Ernest. | Eilanden in de Golfstroom. | Strengholt, Naarden / | 7.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 2e druk. 442 p. Met kaart op voor-en achterschutblad. ISBN 906010225-8. Hardcover, 8vo, linnen band, met goudbelettering op rug. Stofomslag heeft enige scheurtjes langs de randen, verder goed. [Roman].
| Ardjoeno Books |
| Hemingway, T.K.. | Electronic designer's Handbook. A Practical Guide to Transistor Circuit Design. | Business Publications limited. London. / | 12.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1966. Or.hardcover.. viii,296pp.. 8°..
| Antiquariaat Ovidius |
| Hemingway E. | Voor wien de klok luidt | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 430 .pppp. hard cover 430 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 24 x 16 cm uitgave De magneet, frontispiece in kleur Jozef Geerts, Band wat verkleurd / Discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| ERNEST HEMINGWAY | A FAREWELL TO ARMS | HEINEMANN / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Hardcover. 287 pages.
| MANSARDE |
| HEMINGWAY, ERNEST. | Hebben en niet hebben. | Engels - Vertaling. Hebben en niet hebben. / | 3.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: - Engels - Vertaling.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Hemingway, Ernest | Over de rivier en onder de bomen | De Arbeiderspers, Amsterdam / 1ste | 6.80 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Hardcover, 328 pp., illustraties van H. Bishoff, vertaling E. Veegens-Latorf, Goed
| KIEN boeken |
| Hemingway, Ernest | Over de rivier en onder de bomen  | N.V. de Arbeiderspers, Amsterdam / | 7.35 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1966gebonden met stofomslag, in zeer goede staat
| Een Tweede Leven |
| Hemingway, Ernest | Over de rivier en onder de bomen | Paperback, in nette staat; baten gaan naar Artsen zonder Grenzen / | 0.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 4,75
| BonLibris |
| Hemingway, Ernest | To Have and Have Not
| PenguinHarmondsworth / 4th Edition | 5.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 4th Edition Bijzonderheden: Good pp 205 Pocket
| Papierier |
| Hemingway, A. | The Norwich school of painters 1803-1833 | Kunst / | 15.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Bound, 80pp. 4o. Cloth binding, with original dustjacket. Good copy. 1e edition, illustrated
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Hemingway, Ernest | The sun also rises | paperback / | 0.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 3,00
| BonLibris |
| HEMINGWAY, ERNEST | In our time | / | 150.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paris Crosby Continental Editions published by The Black Sun Press June 1932 224 pp. Cream wrappers printed in red. 12, 5 x 16, 5 cm. Spine darkened. Frontcover and backcover some discolouring. Lower spine and upper spine some damage.
| internet-antiquariaat Morgenster |
| Hemingway, Ernest | Per Chi Suona La Campana | / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 352 pp.
| boeken ben de |
| Hemingway Ernest | L'adieu aux armes | / | 9.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 310 .pppp. paperback 310 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 12 x 19 cm Omslag onfris / Cover not so good, Gevouwen rug / Folded back, Onopengesneden pagina\\\'s / Uncut pages / Pages non rogné / Unaufgeschnitten
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Eilanden in de golfstroom  | Strengholt / 1971 | 8.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1971 Bijzonderheden: Kaart van Cuba op voor en achterschutblad-goudopdruk op rug-linnen-gebonden-geen omslag-hardcover-440 pagina,s-22x15 cm-in goede staat-verzendkosten in begrepen-code:00411
| ALBERTS boek |
| Hemingway, Ernest | Over De Rivier En Onder De Bomen | / | 8.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 328 pp. Genaaid
| boeken ben de |
| Hemingway, Samuel Burdett (ed.) | A New Variorum Edition of Shakespeare; Henry the Fourth. Part l. | J.B. Lippincott. Philadelphia & London. / | 50.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1936. Cloth. id2=4037.
| Antiquariaat Ovidius |
| Hemingway Ernest | Le vieil homme et la mer | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 179 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 179 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche nr.946, Band wat verkleurd / Discolouration, Avec quelques taches, Traduit de l'anglais par Jean Dutourd, Roman
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Haben und Nichthaben | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 158 .pppp. paperback 158 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 19 cm Band wat verkleurd / Discolouration, Roman
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Schnee auf dem Kilimandscharo: Sechs Stories | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 148 .pppp. paperback 148 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 19 cm Band wat verkleurd / Discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Joan - Bonnecarrère Paul | Rosebud | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 414 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 414 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Band wat verkleurd / Discolouration, Le livre de poche nr.4007, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Der alte Mann und das Meer | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 143 .pppp. paperback 143 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 19 cm Band wat verkleurd / Discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Le vieil homme et la mer | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 189 .pppp. hard cover / dust jacket 189 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 20 cm Traduit de l'anglais par Jean Dutourd
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Paradis perdu suivi de La cinquième colonne | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 441 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 441 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.380/381, Traduit de l\'américain par Henri Robillot et Marcel Duhamel
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Paradis perdu suivi de La cinquième colonne | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 441 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 441 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.380/381, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Der alte Mann und das Meer | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 142 .pppp. hard cover 142 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm omslag wat verkleurd / cover discoloured, name on title page / naam op titel pagina
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Mort dans l'après-midi | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 504 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 504 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.1338/1339, Roman, Traduit de l'américain par René Daumal
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Mort dans l'après-midi | / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 302 .pppp. Vol lederen band(en) 302 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 20 cm Death in the afternoon, Traduit de l'anglais par René Daumal, 6e édition, band wat verkleurd / discolouration, name on title page / naam op titel pagina
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Le soleil se lève aussi | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 244 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 244 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Le livre de poche 220
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Le soleil se lève aussi | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 243 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 243 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm le livre de poche 220
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Le soleil se lève aussi | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 244 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 244 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 220, Gevouwen rug / Folded back, traduit par Coindreau
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Pour qui sonne le glas | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 504 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 504 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm traduit par van Moppès D.
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Le vieil homme et la mer | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 179 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 179 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche 946, Gevouwen rug / Folded back, traduit par Dutourd J
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Ernest | Le vieil homme et la mer | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 179 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 179 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Lorian | Die Stimme des Flusses | / | 11.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 352 .pppp. hard cover / dust jacket 352 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 13 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway Joan - Bonnecarrère Paul | Rossebud, Een chantage die de wereld in haar greep hield | / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 317 .pppp. paperback 317 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm vertaald door Robert Van Maroey
| Profijtelijk Boeksken |
| HEMINGWAY E. | A farewell to arms  | / | 28.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1929?, 1st edition, cloth, 360pp, Grosset & Dunlap, New York, l.signs of usage Uitgever -
| AntiquariaatDeBilt |
| Hemingway, Joan/Bonnecarrère, Paul | Rosebud. Een chantage die de wereld in haar greep hield. | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 7.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 8vo, softcover. Paperback. Heel goed. 312pp.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Hemingway, Ernest | Over De Rivier En onder De Bomen
| De ArbeiderspersAmsterdam / Eerste Druk | 14.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Eerste Druk Bijzonderheden: Goed pp Goed 327 pp.,een scheur in de stofomslag aan de gebonden kant Gebonden met Stofomslag
| Papierier |
| Hemingway, Ernest | Over de rivier en onder de bomen | Paperback, in nette staat; baten gaan naar Artsen zonder Grenzen / | 0.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 4,75
| BonLibris |
| Hemingway, Ernest | Over de rivier en onder de bomen | de Arbeiderspers / | 7.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Gebonden met beschadigd omslag 22x14. Uitgave in de Arbo-reeks. 328 blz. Vertaald uit het Engels door E. Veegenss-Latorf. Dit boek is behalve een met visionaire kracht geschreven zelfportret tevens een ode aan Venetië. Boven alle wrok, spijt en rancune in dit boek uit weet Hemingway steeds weer die sfeer van herfstige poëzie op te roepen, die Venetië voor iedereen, die deze stad ooit bezocht, zo onvergetelijk maakt. illustraties H. Bishoff
| bobboek |
| Hemingway Ernest | Over de rivier en onder de bomen  | Strenholt / Ned.uitgave 5e druk 1990 | 2.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Ned.uitgave 5e druk 1990 Bijzonderheden: In Venetie beleeft een kolonel een meeslepende liefdesavontuur met een jonge gravin, de kleine comtessa Renata.Zij is behalve zijn laatste,intense liefde ook zijn klankbord voor felle tirades tegen het onrecht,de generaals,het Franse leger,de \'vuile oorlog\',de valse vrede.-PAPERBACK / 269 PAGINA,S / 21X13 CM / IN GOEDE STAAT / BRIEVENBUS POST / VERZENDKOSTEN: € 2,20 / code:00341
| ALBERTS boek |
| Hemingway, Ernest (sam) | Mensen in oorlog de beste oorlogsverhalen. Ingeleid door Ernst Hemingway | / | 7.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 472 pp Leesvouwen in de rug Garenloos / Softcover
| boeken ben de |
| HEMINGWAY, ERNEST. | The old man and the sea. | Engels - Fictie. The old man and the sea. / | 2.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: - Engels - Fictie.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| HEMINGWAY, E (INLEIDING) | mensen in oorlog. de beste oorlogsverhalen. | / Diogenes, 1994 | 4.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Diogenes, 1994 Bijzonderheden: paperback, 472pp. [pakketpost]
| Boekparadijs Duveltje |
| Hemingway, Ernest | De Groene Heuvelen Van Afrika (vert. J. F. Kliphuis ) | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 224 pp. S.O. licht beschadigd in boek Zebra 2 Potlood naam + data 1949 Genaaid / Hard Cover
| boeken ben de |
| HEMINGWAY,E. | THE OLD MAN AND THE SEA | / | 15.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: London (Jonathan Cape) 1965, 128 pp., not ill., dust jacket (code D-47)
| Moby Dick |
| Hemingway, Ernest | A Farewell to Arms  | Grosset & Dunlap, New York / By arrangement with Charles Scribner`s Sons / | 75.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1929, reprint, (more rare then the real first print from Scribner`s Sons) bound hardcover, 355 pag. red title labels on cover and spine. Very good condition
| Oosterhoff Boeken |
| Hemingway E. | Voor wien de klok luidt | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 430 .pppp. hard cover 430 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 24 x 16 cm uitgave De magneet, frontispiece in kleur Jozef Geerts, Band wat verkleurd / Discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway, Ernest | Paupers En Prinsen | / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 187 pp. No. 29 Gelijmd / Halflinnen
| boeken ben de |
| Hemingway Ernest | De avonturen van Nick Adams  | Agathon / 1980 | 4.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1980 Bijzonderheden: Nick Adams-een kind in de wouden van Michigan;een jongen op zwerftocht;een soldaat in de hel van de oorlog;een gedesillusioneerde veteraan...PAPERBACK / 20X12 CM / 244 PAGINA,S / IN GOEDE STAAT / VERZENDKOSTEN:€ 2,20 / BRIEVENBUSPOST / CODE:00211
| ALBERTS boek |
| Hemingway, Ernest | Afscheid van de wapenen | / | 2.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Contact 1966 Paperback
| Luna Books |
| Hemingway, Ernest | Eilanden in de golfstroom | / | 4.25 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Strengholt 1971, kleine vochtvlek verder goed Gebonden, geen stofomslag
| Luna Books |
| Hemingway Ernest | Paupers en prinsen  | Donker / 1958 | 3.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1958 Bijzonderheden: Harry Morgen aan wiens leven deze roman gewijd is,is misschien wel de meeste volledige getekende,op en top manlijke figuur,die door de auteur in leven is geroepen...POCKET,187 PAGINA,S / 18X11 CM / IN GOEDE STAAT / VERZENDKOSTEN :€ 1,76 / BRIEVENBUSPOST / CODE ;00214
| ALBERTS boek |
| Hemingway, Ernest | Verhalen uit de Spaanse burgeroorlog | Uitgeverij Contact / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback 20x13. 3e druk. 71 blz. Oorspronkelijk titel: 'Four stories of the Spanish civil war', vertaald door Clara Eggink. Deze bundel bestaat uit vier verhalen met vier aspecten van de strijd, heel verschillend. Elk verhaal behandelt een individu, een mens in zijn noodtoestand.
| bobboek |
| hemingway, lorian | het wondere water | agathon / | 3.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden:
| de kast |
| Ernest Hemingway | Over de rivieren en onder de bomen | Contact / Jaar: - Druk: - | 5.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Jaar: - Druk: - Bijzonderheden: Kaderreeks. Vertaald door E. Veegens-Latorf.
| Steenenboek |
| Hemingway Joan - Bonnecarrère Paul | Rosebud, een chantage die de wereld in haar greep hield | / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 312 .pppp. paperback 312 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm Bibliotheekstempel / Ownership stamp / Cachet de bibliothèque / Bibliothekstempel
| Profijtelijk Boeksken |
| Hemingway, Ernest | A moveable Feast  | 1964 / 1st Edition | 35.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1st Edition Bijzonderheden: Jacket design by Hans Tisdall, brown cloth with gilt lettering to spine, dustjacket (missing small piece at top of front), 191 pp.
| Novemberland |
| Hemingway, Ernest | Men without Women. Illustrated & with an introduction by John Groth | 1946 / | 20.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: red cloth wit lit lettering, dustjacket (minor chipping to top of back cover, reinforced with paper tape at verso of top and bottom of spine), b/w ill., 164 pp.
| Novemberland |
| Hemingway, Ernest | For Whom the Bell Tolls/The Snows of Kilimanjaro/Fiesta/The Short Happy Life of Francis Macomber/Across the River and into the Trees/The Old Man and the Sea | London. Book Club Associates/Guild Publishing / | 9.95 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 862 blzz; 23x15x6 cm. Hcover met stofomslag. In uitmuntende staat. Porto binnen EU € 3,29
| Lu et approuvé |
| Hemingway, Ernest | Men without Women [tekst EN] | Harmondsworth. Penguin Books / | 3.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 159 blzz. Goed
| Lu et approuvé |
| Hemingway Ernest | Voor wien de klok luidt | Van Holkema & Warendorf, Bussum / 2e | 7.25 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 2e Bijzonderheden: Gebonden, halflinnen, 528p, Goed
| KIEN boeken |
| Hemingway Ernest | Le veil homme et la mer  | Gallimard / | 3.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Livre de Poche 946, 179p, livre en état bien, Goed
| KIEN boeken |
| Hemingway Ernest | Schnee auf dem Kilimandscharo. Sechs Stories  | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Rororo Taschenbuch Ausgabe, 148 S., Goed
| KIEN boeken |
| Hemingway Ernest | Voor wien de klok luidt  | De Magneet Antwerpen / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Vertaald door J.N.C. Van Dietsch, gebonden, halflinnen, ïll. (rode tekening) op karton voorplat en linnen rug, frontispice gekleurde aquarel van Jozef Geerts, 16*25 cm, 431p, Goed
| KIEN boeken |
| Hemingway Ernest | Paupers en Prinsen  | Ad.Donker Rotterdam / 2e | 4.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 2e Bijzonderheden: To have and have not, Ned.vert.D.de Jong, Donker pockets, 187p, Goed
| KIEN boeken |
| Hemingway, Ernest. | Over de rivier en onder de bomen. Vertaling: E. Veegens-Latorf. Illustraties: H. Bishoff. | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1ste druk, 2de ed. Amsterdam, De Arbeiderspers. 1966. 328 p. Harde kaft/ stofomslag. * Stofomslag licht beschadigd.
| JOOT |
| Steinbeck, John, O. Wilde, Bomans, Tsjechow, Huxley, P.S. Buck, Fitzgereld, Tolstoj, G. Greene, N. Gordimer, I. Shaw, A. Blaman, Mark Twain, Pirandello, Hemingway, Updike, . France, B. Aafjes, Multatuli, Böll, Brecht, Jo | ’s Werelds beste korte verhalen, delen 1 en 2  | The Reader's Digest, Amsterdam-Buitenveldert / 1ste | 21.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Garenloos, hardcover, kunstelederen band met goudopdruk, 429 + 429 pp., Gebruikssporen
| KIEN boeken |
| G. R. Gilmore;John D. Hemingway;J. D. Hemingway | Practical Gamma Ray Spectroscopy John Wiley & Sons | viii,314pp.References.. Index.. / | 20.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1995 Hardcover d171 Goed
| Antiquariaat Ovidius |
| Hemingway, Ernest | Over de rivier en onder de bomen  | Strengholt, Naarden / 5de | 7.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 5de Bijzonderheden: Paperback, 269 pp.,, vertaling E. Veegens-Latorf, omslag Pieter van Delft naar werk van Turner, Goed
| KIEN boeken |
| Hemingway, Ernest | Kantlijn. Een keuze uit artikelen en berichten over een periode van veertig jaar  | Contact, Amsterdam / 1ste | 7.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Paperback, 185 pp., geredigeerd door William White, vertaling Jean A. Schalekamp, omslag Tessa Fagel,
| KIEN boeken |
| Hemingway Ernest | The sun also rises. Blackbirds 1996 nr. 1 | Groningen, Wolters-Noordhoff, 1996. 224 blz. Uitgavejaar 1996. Paperback. Engelstalig.Leesvouw in a / | 3.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Hemingway Ernst, Buck Pearl S. e.a. | Margriet jubileumboek. De oude man en de zee - De vijanden en vijftig andere verhalen. | Amsterdam, Margriet Bibliotheek, 1961. 628 blz. Met illustraties van C.A.B. Bantzinger, Otto Dicke, / | 12.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Hemingway Ernest. | Death in the aftrnoon. Penguin-Engelse pockets 2421 | Engeland-Australie, Penguin Books, 347 blz. Zwart-wit foto's. Engelstalige pocketboek. Leesvouwen i / | 3.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Hemingway Ernest | Voor wie de klok luidt. Reinaert Romanreeks deel 211 | Brussel, Reinhaert, 1970. 335 blz. Uitgavejaar 1970. Ned. vert. Dr. J.N.C. van Dietsch. Hard cover / | 4.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Hemingway Ernest | Over de rivier en onder de bomen. | 's Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, 248 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. / | 4.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Hemingway, Ernest | Voor wien de klok luidt. | Van Holkema & Warendorf N.V. / 2de / 2nd | 15.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 2de / 2nd Bijzonderheden: Gebruiksspoortjes / herinnering op het eerste schutblad geschreven (gehele lengte) Beste vriendinnen . . . 9-1-1948. 528 pagina's. Vertaling uit het Amerikaansch door: Dr. J.N.C. van Dietsch. Half Linnen, Hard Cover
| ERWIN Antiquariaat |
| Hemingway, Ernest | Over de rivier en onder de bomen  | Strengholt, Naarden / 1ste | 6.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, stofomslag (SO besch), 269 pp., vertaald door E. Veegens-Latorf, Chris de Goede, Goed
| KIEN boeken |
| Ernest Hemingway | To have and have not | 1 / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: No DJ
| Boekenpakhuis.nl |
| Hemingway, Ernest | "A Farewell to Arms; Death in the Afternoon; The Old Man and the Sea"  | Book Club Associates, London / 1ste | 12.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, stofomslag, 671 pp., Engelstalig, illustratiestofomslag Natalie Crouch, pakketpost, Goed
| KIEN boeken |
| Steinbeck, John, O. Wilde, Bomans, Tsjechow, Huxley, P.S. Buck, Fitzgereld, Tolstoj, G. Greene, N. Gordimer, I. Shaw, A. Blaman, Mark Twain, Pirandello, Hemingway, Updike, . France, B. Aafjes, Multatuli, Böll, Brecht, Jo | ’s Werelds beste korte verhalen, delen 1 en 2  | The Reader's Digest, Amsterdam-Buitenveldert / 2de | 17.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 2de Bijzonderheden: Garenloos, hardcover, kunstelederen band met goudopdruk, 429 + 429 pp., hoekje uit band deel II,
| KIEN boeken |
| Hemingway George H. | Papa | / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 156 .pppp. soft cover 156 .pp Goed / Good / Bien / Gut 21 x 14 cm Omslag onfris / Cover not so good
| Profijtelijk Boeksken |
| HEMINGWAY, ERNEST | De laatste etappe | / Magneet /Nederlandse Keurboekeij | 10.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Magneet /Nederlandse Keurboekeij Bijzonderheden: hardcover halflinnen, 25x16 cm., 286 pp. hardcover met stofomslag omslag rafelig/boek keurig Vertaald door Nico Rost en Margo van Rees. Oorspronkelijke titel: A farewell to arms.
| Boekparadijs Duveltje |
| HEMINGWAY, E (INLEIDING) | mensen in oorlog. de beste oorlogsverhalen. | / Diogenes, 1994 | 4.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Diogenes, 1994 Bijzonderheden: paperback, 472pp. [pakketpost]
| Boekparadijs Duveltje |
| Ernest Hemingway | De oude man en de zee | VCL / | 11.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: voor 21:00 besteld, morgen in huis
| BH |
| Hemingway, Ernest | Over de rivier en onder de bomen | 's-Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, z.j. / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 248pp ingenaaid, linnen vert. E. Veegens-Latorf; ; goede staat - brand wat sleets, verder goed
| Matilda`s Boek |
| Hemingway, Ernest | Over de rivier en onder de bomen | 's-Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, z.j. / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 248pp ingenaaid, linnen vert. E. Veegens-Latorf; ; goede staat - brand wat sleets, verder goed
| Matilda`s Boek |
| Hemingway, Ernest | The Essential | Literatuur (Engelstalig) / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 8vo, cloth binding, 447pp. One complete Novel, extracts from three others, twenty-three Short Stories and a chapter from 'Death in the Afternoon'. In spite of some light rust, very good copy.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Hemingway, Ernest | Amerikaan in Parijs | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 8vo, .190pp. Oorspr. titel: A moveable feast. Gebonden ex. Zeer goed ex.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Hemingway, Ernest | For whom the bell tolls | Literatuur (Engelstalig) / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 471pp. Paper binding. Very good.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Hemingway, Ernest | Eilanden in de golfstroom | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 8vo, hardcover met stofomslag, 441pp. Lichte gebruikssporen aan stofomslag verder in goede staat.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Hemingway Ernest | Agathon | 1978 / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Gebonden met stofomslag. 437 blz
| Bert Boekenwurm |
| Hemingway, Ernest | Over de rivier en onder de bomen | 's-Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, z.j. / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: vert. E. Veegens-Latorf; ; goede staat - brand wat sleets, verder goed
| Matilda`s Boek |
| Hemingway, Ernest | Over de rivier en onder de bomen | 's-Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, z.j. / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: vert. E. Veegens-Latorf; ; goede staat - brand wat sleets, verder goed
| Matilda`s Boek |
| Hemingway, Ernest | Over de rivier en onder de bomen | 's-Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, z.j. / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: vert. E. Veegens-Latorf; ; goede staat - brand wat sleets, verder goed
| Matilda`s Boek |
| Hemingway, Ernest | Over de rivier en onder de bomen | 's-Gravenhage, Nederlandse Boekenclub, z.j. / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: vert. E. Veegens-Latorf; ; goede staat - brand wat sleets, verder goed
| Matilda`s Boek |