| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel | Verkoper |
| H.C. Andersen | Andersen's sprookjes naverteld door Goeveneur | Sijthoff Leiden / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Deel 3 circa 1880 met litho's editie:1 conditie 16 pagina's: 150
| Boekenpakhuis.nl |
| Andersen, Hans Christian / Naomi Lewis | De dwergenberg en andere sprookjes | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, Van Goor 1999 tekeningen Emma Chichester Clark 1e dr. - Vert. uit het Engels. - Gebonden met stofomslag
| Klikspaan |
| Andersen Hans Christian | De kleine zeemeermin en andere sprookjes | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 47 .pppp. soft cover 47 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 26 cm Andersens sprookjes, illustrated
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, Hans Christiaan | De nachtegaal. Sprookjes van Andersen | / | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden, goed ex. bib. boek.Titelpagina ontbreekt. Uitg. Sijthoff
| Boeken-10 |
| Andersen, H.C. | De onsterfelijken. Sprookjes, vertellingen en reisverslagen | Contact, Amsterdam/Antwepen / 3de | 12.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 3de Bijzonderheden: Ingenaaid, halflinnen band, verguld bandstempel, 352 pp., verzameld en ingeleid door Antoon Coolen, met houtgravures van Thijs Mauve, Schutblad verkleurd en kleine beschadiging, overigens goed
| KIEN boeken |
| Andersen | De sprookjes | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Lisse, Rebo 1995 illustraties Maan Jansen 1e dr. - Vertaald. - Karton met stofomslag
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian [bewerking: Rindert K. de Groot ; redactie: TextCase ; vert. uit het Deens ; tekeningen : Maan Jansen] | De sprookjes van Andersen | Lisse : Rebo / Gebonden hardcover | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Gebonden hardcover Bijzonderheden: 1e druk, 480 blz, ill, 28 cm, isbn 9036609984, goed exemplaar. Annotatie: Bewerking van 37 sprookjes, voorzien van sfeervolle illustraties in kleur.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Andersen, H. C. (Eeden, Dr. W. Van ) | De Sprookjes Van Andersen . De IJsjonkvrouw En Andere Verhalen | / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 96 pp. Rug niet mooi lijmresten. Platten wat vuil Genaaid
| boeken ben de |
| ANDERSEN. | De sprookjes van Andersen. | Thieme, Zutphen / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 236p., met gekleurde platen van Monro S. Orr. Naar het Deens bewerkt door Ph. de Bruijn. Hardcover, met orig. ornam. linnen. In slechte staat: verschillende scheuren in tekstpagina's, afbeeldingen met beschadigingen. Binding redelijk goed.
| Ardjoeno Books |
| Andersen H.C. | De vliegende koffer en 17 andere sprookjes | Daamen Den Haag / De Sikkel Antwerpen / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Vertaald uit het Deens door Johan Winkler, met illustraties door Vilhelm Petersen, gereproduceerd naar de oorspronkelijke tekeningen in het Andersen-museum te Odense, Ooievaarpocket 13, 210p, inleidng van Johan Winkler, omslag gebruikssporen, Redelijk
| KIEN boeken |
| Grimm & Andersen | De wolf en de zeven geitjes en andere sprookjes | / | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: Lisse, Rebo 1991 ill Ria Groen e a 1e dr. - Bew. Door Eline Hermans. - (De mooiste sprookjes van Grimm & Andersen). - Karton
| Klikspaan |
| H.C. Andersen | Hans Cristaian Andersen, sprookjes en vertellingen | Holkema & Warendorf / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Groot en fraai geillustreerd boek met gekleurde preneten erin van Lidia Postma. Randen iets verkleurd verder een zer goede staat editie:9 conditie 4 pagina's: 846
| Boekenpakhuis.nl |
| Andersen, H C | Het leelijke eendje en andere sprookjes | / | 4.60 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, Goede Lectuur z j 1e dr. - Bew. Door Hans P v d Aardweg. - (Serie C). - Karton
| Klikspaan |
| Grimm / Andersen | Het lelijke jonge eendje en andere sprookjes | / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: Lisse, Rebo 1992 tekeningen Ria Groen en anderen 1e dr. - (De mooiste sprookjes van Grimm & Andersen). - Karton
| Klikspaan |
| Andersen / Grimm (ea) | Het Lelijke Jonge Eendje En Nog 11 Andere Beroemde Sprookjes (sprookjesreeks) | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Klein plekje op voorplat Gelijmd
| boeken ben de |
| Andersen, Cappe | Het meisje met de zwavelstokjes en andere sprookjes | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 32 .pppp. hard cover 32 .pp Goed / Good / Bien / Gut 23 x 30 cm geïllustreerd Huens, Vertaling door Monden, cover not so good / omslag onfris
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | Het oude huis en andere sprookjes | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 30 .pppp. soft cover 30 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 26 cm cover not so good / omslag onfris, geïllustreerd Demoen, Vertaling, boekband los / cover loose
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, Hans Christian, gebroeders Grimm | Mijn grote sprookjesschat : de mooiste sprookjes van Hans Christian Andersen en de gebroeders Grimm (op omslag staat: Mijn bonte sprookjesland) | / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: Erlangen, Pestalozzi Verlag 1985 geillustreerd 1e dr. - Gebonden
| Klikspaan |
| H.C.Andersen / vert. M.W. Vos. | Sprookjes. | Contact; Amsterdam, / 2de dr | 6.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2de dr Bijzonderheden: 20 cm. 231 p. Geill. door Pam G. Rueter. Vergeelde p.'s. Boven-en onderkant rug iets beschadigd. Gebonden Goed+
| Utz |
| Andersen | Sprookjes | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, Deltos Elsevier 1971 illustraties Janusz Grabianski 3e dr. - Vertaald. - Linnen met en zonder stofomslag
| Klikspaan |
| Andersen | Sprookjes | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Averbode, Goede Pers z j ill 1e dr. - Vertaald. - Karton
| Klikspaan |
| Andersen | Sprookjes | / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: Zonder plaats, zonder uitgever z j 8 platen 1e dr. - Vertaald. - Karton, rug licht beschadigd
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes | Contact / 2e druk | 0.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2e druk Bijzonderheden: Vertaald uit het Deensch door Marie W. Vos. Illustraties door Pam G. Rueter. Vergeelde p.\'s. Boven- en onderkant rug beschadigd. Gebonden, matig
| De Boekenmolen |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes | Contact, Amsterdam / 2de | 8.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 2de Bijzonderheden: Ingenaaid, opnieuw gebonden door vorige eigenaar, geplastificeerd, 231 pp., vertalingMarie W. Vos, illustraties Pam G. Rueter, Goed
| KIEN boeken |
| Andersen, hans Christian | Sprookjes | Contact, Amsterdam / 2de | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2de Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, 231 pp., vertaling Marie W. Vos, illustraties Pam G. Rueter, Goed
| KIEN boeken |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes | Amstel paperback / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback Amstel paperback
| Idéfix Boeken |
| Hans Andersen | Sprookjes | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden, halflinnen, mooi oud sprookjesboek. Uit het Deens vertaald door Christine Doorman. Een scheur in de rug, niet echt storend, is netjes gerepareerd, bijna niet meer zichtbaar. Ill. Rie Cramer. 7e druk. Uitg. van Goor Zonen
| Boeken-10 |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes / Marie W. Vos Vertaald Door | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 231 pp. Rug verkleurd Genaaid
| boeken ben de |
| Andersen, Hans Christiaan | Sprookjes 1 | Spectrum / | 1.50 | Meer info
Bijzonderheden: Prisma 693
| Langerein |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes 2 | Spectrum / | 1.50 | Meer info
Bijzonderheden: Prisma
| Langerein |
| ANDERSEN, H.C | Sprookjes en verhalen | H.J. Spruyt's Uitg. Mij / Zonder jaar | 25.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Zonder jaar Bijzonderheden: 173 pp. Gebonden
| Parnassos |
| H.C. Andersen | Sprookjes en verhalen | --- / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Zo zou Hans Anderssen in het Hollands hebben gezegt !! editie:1 conditie 13 pagina's: 100
| Boekenpakhuis.nl |
| H.C. Andersen | Sprookjes en verhalen | Nieuwenhuizen Segaar / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Vertaald door Marie Nijland - van der Meer de Walcheren. editie:1 conditie 4 pagina's: 173
| Boekenpakhuis.nl |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes en Verhalen. | H.J. Spruyt, Amsterdam: / Druk/edition: 1 | 13.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 173 pag. met stofomslag . Illustr.: Nijland, Dirk geb goed
| Utz |
| Andersen, H C | Sprookjes en vertellingen | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Utrecht, DE Haan 1952/55 illustraties Rie Cramer 8e en 9e dr. - Volledige uitgave. - Vert. uit het Deens. - Beige en groene linnen band met bruine belettering
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes en vertellingen | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Bussum, Van Holkema & Warendorf z j illustraties Lidia Postma Volledige uitgave, 4e en 9e dr. - Vert. uit het Deens. - Gebonden
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes en vertellingen | van Holkema & Warendorf / | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden zonder omslag 28x21. 9e druk. Speciale volledige uitgave. 848 blz. Vertaald door dr. W. van Eeden. Redactie Alet Schouten. zwart/wit tekeningen en gekleurde platen Lidai Postma
| bobboek |
| H.C. Andersen | Sprookjes en vertellingen | Holkema & Warendorf / | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: editie:9 conditie 4 pagina's: 848
| Boekenpakhuis.nl |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes En Vertellingen , Naverteld Door Rik Van Steenbergen | / | 14.00 | Meer info
Bijzonderheden: 559 pp. Gelijmd / Galamineerd
| boeken ben de |
| H.C. Andersen / W. van Eeden [vert.]. | Sprookjes en vertellingen : Volledige uitgave. | Van Holkema & Warendorf; Bussum, / 9de dr. Speciale uitg | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 9de dr. Speciale uitg Bijzonderheden: 28 cm. 848 p. Geill. door Lidia Postma met z/w tekeningen en ingelijmde kleurenplaten. Schutblad aan bovenkant aan binnenzijde omslag geplakt, is daar minimaal vochtig geweest. P.'s aan raden verkleurd. Verder zeer mooi exemplaar. Bekroond met Gouden Penseel. Sprookjes Gebonden Goed+
| Utz |
| ANDERSEN, H.C., W. VAN EEDEN (VERT.) | Sprookjes en Vertellingen Deel 1 ~ Volledige uitgave naar het Deensch door Dr. W. Van Eeden ~ Geìllustreerd door Rie Cramer | De Haan, 1950 (7e dr) / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: geb, geen s.o., band verkleurd, 420 pp, HOOG POSTTARIEF
| Zolderman Boeken |
| H.C. Andersen / W. van Eeden / Rie Cramer. | Sprookjes en vertellingen Deel I + II. | W. de Haan; Utrecht, / 7de dr | 24.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 7de dr Bijzonderheden: 38 cm. 412, 420 p. Geill. met z/w afb. en kleurenplaten door Rie Cramer. Gebonden Goed+
| Utz |
| Andersen H.C. | Sprookjes I & II | Het Spectrum / 7e | 8.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 7e Bijzonderheden: Uit het Deens vertaald door M. van Eeden-van Vloten, illustraties van Hans Tegner, 266 + 262p, Prisma 107/108, heel goede staat,
| KIEN boeken |
| Andersen | Sprookjes van Andersen | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Zonder plaats, zonder naam z j geillustreerd met 8 platen 1e dr. - Bew. Uit het Deens. - NO. 6. - K799. - Vierkant karton, rug beschadigd
| Klikspaan |
| Andersen | Sprookjes van Andersen | / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: Den Haag, Van Goor z j kleurplaten en zwarte platen Rie Cramer en Hetty Kluytmans 10e en 12e dr. - Halflinnen, rug verbruind
| Klikspaan |
| Andersen | Sprookjes van Andersen | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Den Haag, van Goor z j ill Joan Mac Neill 13e dr. - Vertaald uit het Deens. - Linnen met en zonder stofomslag
| Klikspaan |
| Andersen, | Sprookjes van Andersen | / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden, mooi boek. Uit het Deens door Christine Doorman. Ill. Joan Mac Neill. 13e druk. Uitg. Van Goor Zonen
| Boeken-10 |
| Andersen, H.C. | Sprookjes van Andersen | Amsterdam Boek / Amsterdam Druk:1e druk | 9.90 | Meer info
Jaar van uitgave: Amsterdam Druk:1e druk Bijzonderheden: Vertelling Martine Bijl, Tekeningen Eppo Doeve, Deel 1 Sisi Sinas Club
| Antiquariaat Abeldijn |
| Andersen, H.C. | Sprookjes van Andersen | Amsterdam Boek / Amsterdam Druk:1e druk | 9.90 | Meer info
Jaar van uitgave: Amsterdam Druk:1e druk Bijzonderheden: Goede staat, Vertelling Martine Bijl, Tekeningen Eppo Doeve, Deel 3 Sisi Sinas Club
| Antiquariaat Abeldijn |
| Andersen, Hans Christiaan | Sprookjes van Andersen | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, Elsevier 1963 illustraties janusz Grabianski 1e dr. - Vertaald. - Linnen met goed stofosmlag
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes van Andersen | / 1985 1e druk | 9.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1985 1e druk Bijzonderheden: Haarlem, U.M. Holland - gebonden, goede staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| H.C. Andersen | Sprookjes van Andersen | Van Goor zonen / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: editie:8 conditie 4 pagina's: 112
| Boekenpakhuis.nl |
| Andersen Hans Christiaan | Sprookjes van Andersen (2 delen) | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 382 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 382 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christiaan | Sprookjes van Andersen (Omnibus) | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 374 .pppp. hard cover / dust jacket 374 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes van Andersen - compleet 8 delen | / 1975 | 25.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1975 Bijzonderheden: Leiden, Sijthoff - ex-libris, verder goede staat - heruitgave t.g.v. 100ste sterfdag van de schrijver in een bewerking van Noud van den Eerenbeemt - verschenen 1975-1976 - met de oorspronkelijke ill.
| Antiquariaat Coriovallum |
| Andersen, H.C | Sprookjes van Andersen De ooievaars | Sijthoff / | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1975
| Langerein |
| Andersen, Hans, Christiaan | Sprookjes van Andersen deel 1 | Spectrum / | 1.40 | Meer info
Bijzonderheden: Prisma 1603
| Langerein |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes van Andersen. | Holland, Haarlem: / Druk/edition: 1 | 7.80 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 240 pag. met stofomslag, het boek is in goede staat Laurey, Harriet. Illustr.: Schinkel, Tineke geb goed
| Utz |
| Andersen, H.C | Sprookjes van Andersen. De nachtegaal | A.W. Sijthoff / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1975 illus
| Langerein |
| Andersen, Hans | Sprookjes van Andersen. Deel 1,2 en 3 | / | 50.00 | Meer info
Bijzonderheden: Den Haag, Van Goor z j illustraties Rie Cramer 7e en 5e dr. - Vert. uit het Deens door Christine Doorman. - Linnen en halflinnen, deel 1 met stofomslag, goede staat
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes van Andersen. Twee delen. Geïllustreerd door Hans Tegner | Utrecht. Het Spectrum / 3e druk | 5.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 3e druk Bijzonderheden: Naam op schutblad. Setprijs
| Lu et approuvé |
| Andersen Hans Christian | Sprookjes van Andersen: De kleine zeemeermin / Het vuurslag | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 32 .pppp. Geniet / Stapled / Agrafé 32 .pp Goed / Good / Bien / Gut 21 x 29 cm Geïllustreerd
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, H.C | Sprookjes van Andersen: Het denneboompje | Sijthoff / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1975 63 blz
| Langerein |
| Andersen Hans Christian | Sprookjes van Andersen: Het Vuurslag | Sijthoff / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback illus 1975
| Langerein |
| Andersen, H C | Sprookjes van H C Andersen | / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: msterdam, Scheltema & Holkema z j 66 ill Hans Tegner 3e dr. - Vert. Uit het Deens. - Groen linnen
| Klikspaan |
| Bijl, Martine/H C Andersen | Sprookjes van H C Andersen 10. Bevat: Zij deugde niet; Het bronzen varken | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, Amsterdam Boek z j tek Eppo Doeve 1e dr. - (Sissi-sinas-club ; 4). - Karton
| Klikspaan |
| Andersen, H C | Sprookjes van H C Andersen Deel J: De halsboord, De standvastige tinnen soldaat, Twaalf met de post, De tuin van het paradijs | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, Scheltema & Holkema z j illustraties Hans Tegner 3e dr. - Vert. uit het Deens door M van Eeden-van Vloten. - Gebrocheerd, goede staat
| Klikspaan |
| H.C. Andersen | Sprookjes van H. C. Andersen | Scheltema en Holkema / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Werelduitgave editie:1 conditie 4 pagina's: 190
| Boekenpakhuis.nl |
| H.C. Andersen | Sprookjes van H. C. Andersen 2 | Scheltema en Holkema / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Een blad zit los verders goed. editie:4 conditie 1 pagina's: 145
| Boekenpakhuis.nl |
| H.C. Andersen | Sprookjes van H. C. Andersen 3 | Scheltema en Holkema / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: editie:4 conditie 1 pagina's: 145
| Boekenpakhuis.nl |
| Andersen, H C | Sprookjes van H.C. Andersen : werelduitgave, bevattende zeven en veertig van zijn mooiste sprookjes | / | 30.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, Scheltema & Holkema zonder jaar versierd met 264 houtsneden van Hans Tegner en 24 platen in kleur naar aquarellen van Axel Mathiesen 4e, vermeerderde dr. - Vert. uit het Deens door M van Eeden-van Vloten. - Zwart linnen met illustratie op voorplat, goed
| Klikspaan |
| Andersen, Hans | Sprookjes van Hans Andersen (De sneeuwkoningin etc.) | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Utrecht, De Haan z j illustraties Rie Cramer 3e dr. - Karton, rug beschadigd, 2e exemplaar linnen, band gevlekt
| Klikspaan |
| Andersen, Hans | Sprookjes van Hans Andersen (De zeemeermin; De sneeuwman; De prinses op de erwt) | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Utrecht, W de Haan zonder jaar illustraties van Rie Cramer 3e dr. - Vert. uit het Deens door Christine Doorman. - Halflinnen, rug verstevigd
| Klikspaan |
| Andersen, Hans | Sprookjes van Hans Andersen VII - VIII - IX - uit het Deensch vertaald door Christine Doorman | / 3e druk | 35.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 3e druk Bijzonderheden: Utrecht, De Haan - gebonden - naam en datum [1923] op schutblad, verder uitstekende staat - geïllustreerd door Rie Cramer, o.a. 6 kleurenplaten -
| Antiquariaat Coriovallum |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes. | Van Goor, 's-Gravenhage: / Druk/edition: 1 | 13.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 37 pag. schutbladen bruin verkleurd, illustraties in lichtdruk . Illustr.: Kluytmans, Hetty li goed
| Utz |
| Andersen, H C (veteld door Martine Bijl) | Sprookjes. Deel 7, bevat: De kleine zeemeermin 2; Het spaarvarken; Vijf uit één peul | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, Amsterdam Boek z j tek Eppo Doeve 1e dr. - Karton
| Klikspaan |
| ANDERSEN,Hans. | Sprookjes. Uit het Deensch vertaald door Christine | / | 30.00 | Meer info
Bijzonderheden: Doorman. Geillustreerd door Rie Cramer. Tekeningen en gekleurde tekeningen op ANDERSEN,Hans.
| DEGHELDERE * boekhandel * bookshop * buchhandlung * librairie |
| Andersen, Hans Christian | Verzamelde Sprookjes van Andersen | Fratelli Fabbri Editori Milano / | 10.25 | Meer info
Bijzonderheden: Verzamelde Sprookjes van Andersen
Hans Christian Andersen
Wereldberoemde Sprookjes
Inhoud:
Het lelijke jonge eendje
Klaas Vaak
De Chinese nachtegaal
Duijmeliesje
Het is heus waar!
De tondeldoos
Het herderinnetje en het schoorsteenvegertje
De prinses op de erwt
De wilde zwanen
Het dappere tinnen soldaatje
De man met de poppenkast
Vijf uit een peul
Wat vader doet is altijd goed
De bloempjes van kleine Ida
Deze sprookjes zijn vrije bewerkingen van de oorspronkelijke uitgaven
| Vijola |