Tweedehands boeken voor liefhebbers  
Auteur Titel   Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Winkels    Zelf verkopen Nieuwste boeken       
 
 

Tom Clancy Tweedehands boeken

Gevonden: 117 tweedehands boeken van auteur Tom Clancy

Op deze site bieden enkele honderden antiquaren en particuliere verkopers hun tweedehands/antiquarische boeken te koop aan.
Hieronder de resultaten voor Tom Clancy
AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Clancy, TomSpecial Forces Bruna / 1e druk5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden:
Antiquariaat A. van Harselaar
Clancy, TomStrijdkracht Bruna / 1e druk5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden:
Antiquariaat A. van Harselaar
Clancy, TomSlag om Kuweit Bruna / 1e druk5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden:
Antiquariaat A. van Harselaar
Clancy, Tom / Sparks, Nicholas / Baantjer, A.C. / Kopacka, WernerUur van de waarheid / Een jaar van herinnering / De Cock en de dood in antiek / Everest Readers Digest. Met stofomslag / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Gebonden met SO Readers Digest. Met stofomslag Idéfix Boeken
Clancy\'s TomOp-center contra commando / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 308 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 308 .pp Goed / Good / Bien / Gut 18 x 11 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Clancy\'s TomOp-center contra commando / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 308 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 308 .pp Goed / Good / Bien / Gut 18 x 11 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Clancy, TomWithout Remorse [tekst EN] New York. Berkley / 3.95Bestel / meer info Bijzonderheden: 750 blzz; dikte 4,5cm. Goed. Porto binnen EU € 1,28 Lu et approuvé
Clancy, TomEre-kwestie/Tom Clancy's Op-Center Bruna / 6.95Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 2003pb, 349 pag, goede staat Een Tweede Leven
clancyde tanden van de tijger bruna / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Bas ruimt op
clancy & pieczenikdaad van terreur bruna / best selling books4.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: best selling books
Bijzonderheden:
Bas ruimt op
clancyoperatie rode storm zwarte beertjes / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Bas ruimt op
clancyde jacht op de red october zwarte beertjes / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Bas ruimt op
clancyde columbia connectie zwarte beertjes / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Bas ruimt op
TOM CLANCY EN STEVE PIECZENIKTOM CLANCY'S OP-CENTER VERDEEL EN HEERS BRUNA / 3.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Vertaling Joost van der Meer.269 blz. MANSARDE
Tom ClancyTom Clancy's power plays / 3 Sabotage A.W. Bruna Uitgevers / Paperback6.70Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
Clancy, TomThe teeth of the tiger - engels 2004 - Berkley books / 3.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 2004 - Berkley books Idéfix Boeken
Tom ClancyTom Clancy's Op-Center / 6 Vuurlinie A.W. Bruna Uitgevers / Paperback4.95Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
Tom ClancyUur van de waarheid A.W. Bruna Uitgevers / Paperback6.95Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
Tom ClancyTom Clancy's Net Force A.W. Bruna Uitgevers / Paperback4.95Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
Tom ClancyOngelijke strijd A.W. Bruna Uitgevers / Paperback6.95Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: Als nieuw
boekenmeisje
Tom ClancyTom Clancy's power plays / 2 Genadeloos.com A.W. Bruna Uitgevers, 1999. Als nieuw Paperback / 15.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Tom ClancyRed Storm Rising HarperCollins Publishers, 1988. Goed Paperback / 15.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Tom ClancyClear And Present Danger HarperCollins Publishers, 1990. Goed Paperback / 14.95Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Clancy TomTom Clancy's Net Force A.W. Bruna Uitgevers, 1999. Als nieuw Paperback / 12.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Clancy TomDe jacht op de Red October (Zwarte Beertjes 2626) / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 320 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 320 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by Thomas Mass en Rein van Essen Profijtelijk Boeksken
Clancy, TomSSN Op Een Eilandengroep in De Zuid Chinese Zee is Een Rijke Olievondst Gedaan En China Heeft Het Gebied Onmiddelijk Geannexeerd / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 320 pp. Leesvouw in rug Gelijmd boeken ben de
Clancy, TomPower Plays Genadeloos.com Een Nieuw Millennium Nieuwe Computertechnologie Nieuwe Vormen Van Terrorisme / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 269 pp. Leesvouw in rug en wat hol Gelijmd boeken ben de
Clancy, TomKardinaal Van Het Kremlin in De Hevige Strijd Tussen Twee Wereldmachten Met Star Wars Als Inzet Kan Een Kleine Menselijke Vergissing Fataal Zijn.. / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 396 pp. Gelijmd boeken ben de
Clancy, TomUitstel van executie A,W. Bruna, uitgevers / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 22x14. 1032 blz. Vertaald uit het Engels door Hugo en Nienke Kuipers en Peter de Rijk. 'Ik, John Patrick Ryan... zweer plechtig dat ik trouw het ambt van president van de Verenigde Staten zal uitoefenen...', zo luidt het explosieve einde van Tom Clancy's Ereschuld. In een verschrikkelijke aanslag op de Amerikaanse regering zijn niet alleen de meeste congresleden gedood, maar is ook president Durling om het leven gekomen. Op de schouders van Jack Ryan, de man die slechts vijf minuten eerder benoemd werd tot vice-president, rust nu een zware taak… Maar hoe voer je een regeringsbeleid zonder regering? Waar moet je überhaupt beginnen? Voordat Ryan zelfs maar aan de behandeling van deze brandende vragen toekomt, ziet hij zich geplaatst voor de taak de geschokte natie tot rust te brengen, een massale staatsbegrafenis te organiseren, de argwaan van de wereldleiders weg te nemen en de juiste toedracht van de tragedie te onderzoeken. Maar dat is nog niet alles. Vele ogen zijn op hem gericht, vanuit Peking, Teheran en andere machtscentra van de wereld, en het zijn niet slechts vriendelijke blikken die hij toegeworpen krijgt… Sommige opportunisten zien nu de kans schoon voordeel te putten uit de complete chaos; sommige partijen grijpen de kans hun gram te halen, bezield als ze zijn met een diep gewortelde haat voor de staat of zelfs voor de nieuwe president zelf.. Al deze elementen aarzelen niet om direct toe te slaan en laten geen moment voorbij gaan om Jack Ryan te confronteren met een crisis die zijn gelijke in de wereldgeschiedenis niet kent… bobboek
Clancy TomClear and present danger / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 816 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 816 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Gevouwen rug / Folded back, Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Clancy Tom - Pieczenik SteveNet Force 2, programmes fantômes / 11.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 501 .pppp. paperback 501 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm Roman, Traduit de l'américain par Jean Bonnefoy Profijtelijk Boeksken
Clancy TomDette d'honneur / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 603 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 603 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Le livre de poche nr.17015, Roman traduit de l'américain par Jean Bonnefoy Profijtelijk Boeksken
Clancy TomThe hunt for red October / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 469 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 469 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 10 x 17 cm A Soviet super sub races for freedom...The runaway New York Times bestseller, Berkley Books, dust jacket damaged / stofwikkel beschadigd, band wat verkleurd / discolouration, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Clancy TomJeux de guerre / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 700 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 700 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche nr 7575 Profijtelijk Boeksken
Meereboer Clancy\'s TomZeer, verhalen / 11.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 156 .pppp. paperback 156 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 13 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Clancy TomRed storm rising / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 723 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 723 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Berkley books Profijtelijk Boeksken
Clancy TomThe hunt of red October / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 469 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 469 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Clancy TomRed storm rising / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 725 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 725 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Berkley books, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Clancy, TomWoestijnstorm A.W. Bruna uitgevers / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 24x16. 1e druk. 606 blz. Vertaald uit het Engels door Frans Bruning en Sandra van de Ven. Augustus 1990. Het leger van de Irakese dictator Saddam Hoessein trekt buurland Koeweit binnen en stelt zich dreigend op aan de grens met Saoedi-Arabië. De Verenigde Staten reageren meteen en sturen vliegtuigen, manschappen, tanks en oorlogsbodems naar de Golf om de Saoedi's bij te staan. Voor het eerst sinds het debacle in Vietnam staan ze weer op het punt betrokken te raken bij een gewapend conflict. En dit keer zijn ze vastberaden om te zegevieren. Aan het hoofd van de geallieerde luchtmacht in de Golf-regio staat generaal Chuck Horner. Horner, inmiddels de vijftig gepasseerd, is een van de beste fighter pilots binnen de Amerikaanse luchtmacht. In Vietnam vloog hij de gevaarlijkste missies en ook nu nog is hij een klasse apart, zoals de veel jongere piloten in dogfights met hun commandant nogal eens moeten ervaren. Nu staat Horner voor de zwaarste opdracht uit zijn leven: Irak vanuit de lucht op de knieën dwingen. Operatie Desert Storm, die in januari 1991 van start ging, liet een staaltje van militaire kracht zien zoals nog nooit eerder was vertoond. Vanuit de lucht werd Irak onbarmhartig bestookt met de meest geavanceerde hightech wapens ter wereld, zoals lasergestuurde 'slimme bommen' die door, voor de radar onzichtbare, Stealth-bommenwerpers werden afgeworpen. De afstraffing door de geallieerde luchtmacht was zo genadeloos dat de Irakese troepen als snel geen schijn van kans meer maakten. Toen de geallieerde grondtroepen uiteindelijk het strijdtoneel betraden, was de oorlog dan ook snel voorbij. zwart/wit foto's bobboek
Clancy, TomEreschuld A.W. Bruna Uitgevers / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 24x16. 1e druk. 703 blz. Vertaald uit het Engels door Jan Smit. Op het eilandje Saipan, Amerikaans territorium in de Stille Zuidzee, blikt een Japanse zakenman met voldoening over de zojuist door hem aangekochte land. Eens zal hij hier een landhuis laten bouwen dat zijn weerga niet kent. Maar eerst wacht hem een andere taak: vernietigen. Achteraf beschouwd was zijn strategie een opmerkelijke wijze om een oorlog te ontketenen… bobboek
Clancy, TomEreschuld(Debt of honor) Bruna / 5.95Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave7e druk 1999Pb, 703 pag, gebruikerssporen Een Tweede Leven
Clancy TomKardinaal van het Kremlin / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 488 .pppp. paperback 488 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm 4e druk / edition / édition / Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Clancy, TomPatriot Games; Clear and present danger; The sum of all fears Drie complete romans; gebonden uitgave; baten gaan naar AzG / 0.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 5,00 BonLibris
Clancy, TomSSN A.W. Bruna Uitgevers / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 24x16. 1e druk. 320 blz. Vertaald uit het Engels door Joost van der Meer en William Oostendorp. Op een eilandengroep in de Zuid-Chinese Zee is een rijke olievondst gedaan en China heeft het gebied onmiddellijk geannexeerd. Maar het antwoord van de Amerikanen laat niet lang op zich wachten: De Derde Wereldoorlog is begonnen… bobboek
Clancy Tom en Greenberg MartinTom Clancy's power plays, Politika / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 256 .pppp. soft cover 256 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 24 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Clancy, Tom [vert. uit het Engels door Hugo en Nienke Kuipers]De tanden van de tijger Utrecht : Bruna / Paperback5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 387 blz, 24 cm, isbn 9022988120, goed exemplaar met leessporen [kaft heeft hoekknikje]. Annotatie: Een topgeheime Amerikaanse organisatie heeft zich gespecialiseerd in het elimineren van terroristen voordat deze kwaad kunnen aanrichten. Vert. van: The teeth of the tiger. Rubicon, 2003. Verzendkosten kan vanaf 2.64 EURO.
Antiquariaat Boekwijd
Clancy TomPolitika / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 256 .pppp. soft cover 256 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 24 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Clancy TomEreschuld / 12.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 704 .pppp. soft cover 704 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 24 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Holling, Holling ClancyMinn of the Mississippi / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Boston, Houghton Mifflin 1951 illustrated 1st ed. - Hardcover, good condition Klikspaan
Clancy TomKardinaal van het Kremlin / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 464 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 464 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm Gevouwen rug / Folded back, Zwarte Beertjes 2733 Profijtelijk Boeksken
CLANCY, TOMStaat van orde Bruna, 1996 / 2.00Bestel / meer info Bijzonderheden: pkt Zolderman Boeken
Clancy TomDe jacht op de Red October (Zwarte Beertjes 2626) / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 320 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 320 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by Thomas Mass en Rein van Essen Profijtelijk Boeksken
Tom ClancyOperatie Rode Storm Goed Paperback / 12.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Tom ClancyThe Bear and the Dragon Penguin Books Ltd, 2000. Goed Hardcover / 22.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Tom ClancyThe Sum Of All Fears HarperCollins Publishers, 1992. Goed Paperback / 15.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Clancy, Tom en Steve PieczenikTom Clancy's OP-Center A.W. Bruna Uitgevers / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 24x16. 1e druk. 283 blz. Vertaald uit het Engels door Rogier van Kappel. Wanneer - waar dan ook ter wereld - een conflict dreigt te groeien tot een wereldcrisis, komt Op-Center in actie. Onder zenuwslopende omstandigheden coördineert directeur Paul Hood de interactie tussen het computercentrum en het veldteam. Militaire bliksemacties ter plekke, geregisseerd door de meest geavanceerde computertechnologie ter wereld. 1e deel van een serie messcherpe triller. bobboek
Clancy, TomSlag om Kuweit Bruna / 5.75Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 2003Pb 615 pag, lichte gebruikerssporen maar prima conditie Een Tweede Leven
Clancy, TomDe Beer en De Draak Bruna / 5.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave2e druk 2001Pb 814 pag, lichte gebruikerssporen, enkele vlekjes op pagina´s, verder prima conditie Een Tweede Leven
Clancy, Tom en Martin GreenbergSabotage A.W. Bruna & Zn. Uitgevers / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 24x16. 1e druk. 286 blz. Vertaald uit het Engels door Rogier van Kappel. Het is 2001. De Amerikaanse zakenman Roger Gordian heeft zijn imperium uitgebreid tot in de ruimte. Hij heeft een grote opdracht binnengehaald met het ontwerp en de bouw van Orion, een internationaal ruimtestation. Maar de lancering van een shuttle met onderdelen voor het station wordt gesaboteerd. En de productie-eenheden in Brazilië en Kazachstan komen onder het vuur te liggen van geheimzinnige guerrillagroeperingen. Gordians diepste angsten worden bewaarheid… Het Orion-project is het doelwit van internationale terroristische ondernemingen die geweld-dadig opereren en die uit zijn op politieke instabiliteit. En het is de terrorist Harlan DeVane die alles in het werk stelt om Gordians veiligheids- en beveiligingsteams uit te schakelen met één verschrikkelijk doel voor ogen: hij wil de Orion voorzien van een geavanceerd wapen dat het vermogen heeft om alle grote Amerikaanse steden in chaos te storten… Sabotage is het derde deel in de Power Plays-serie van Tom Clancy. bobboek
Clancy, Tom & Pieczenik, SteveTom Clancy's Net Force A. W. Bruna - Utrecht / 3.00Bestel / meer info Bijzonderheden: paperback, 319 blz. - klein kreukje in voorplat, verder als nieuw Het Ottersnest
Clancy, Paul G.Planets, what they mean Clancy, Tucson, 1980 / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: stapled wraps, 8vo, 9 pps., good/very good In De Ronde Toren
Tom ClancyGolf van ontzetting A.W. Bruna Uitgevers, 1992. Paperback Als nieuw / 15.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Tom ClancyDe Colombia connectie Paperback Als nieuw / 17.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Tom ClancyThe Sum Of All Fears HarperCollins Publishers, 1992. Paperback Goed / 12.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Tom Clancy;Tony ZinniBattle Ready Pan Macmillan, 2005. Paperback Als nieuw / 12.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Clancy, TomKardinaal Van Het Kremlin Blz. / 4.95Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave2011Pb, 396 pag, als nieuw Een Tweede Leven
Clancy / Sparks / Baantjer / KopackaBeste Boek 199 / 2.75Bestel / meer info Bijzonderheden: Reader's Digest 1999, als nieuw, Uur van de Waarheid / Een yaar van Herinnering / De cock en de dood in antiek / Everest Gebonden, met stofomslag Luna Books
Clancy, TomPatriot Games; Clear and present danger; The sum of all fears Drie complete romans; gebonden uitgave; baten gaan naar AzG / 0.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 5,00 BonLibris
Tom Clancy & Steve PieczenikOp-Center deel 4: Daad van Terreur / 12.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 344 .pppp. soft cover 344 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 24 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Clancy, TomDe jacht op de Red October Bruna / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 1986PB, 316 pag, lichte gebruikerssporen, verder in prima conditie Een Tweede Leven
Clancy, TomGolf van ontzetting Bruna / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave6e druk 1993Pb, 783 pag, lichte gebruikerssporen Een Tweede Leven
Clancy, Tom/Stiner, Carl/Koltz, TonySpecial forces Bruna / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 2002Pb, 564 pag, gebruikerssporen maar goed Een Tweede Leven
Clancy, Tom/Pieczenik, SteveOp-Center deel 5. Brandhaard Bruna / 5.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 1998Pb, 311 pag, gebruikerssporen Een Tweede Leven
Clancy, Tom/Pieczenik, SteveNet Force deel 5 - Tijdbom Bruna / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 2001Pb, 287 pag, gebruikerssporen Een Tweede Leven
Clancy, TomUur van de Waarheid (Rainbow Six) Bruna / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave2e druk 1999Pb, 822 pag, gebruikerssporen maar goed Een Tweede Leven
Tom ClancyTom Clancy's Power Plays / Genadeloos.com Als nieuw "Paperback.Als Nieuw.Het is augustus 2000. De Amerikaanse zakenman Roger Gordian komt in o / 0.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Clancy Tom en Pieczenik Steve.Tom Clancy`s Op-Center Utrecht, A.W. Bruna, 1995. 283 blz. Uitgavejaar 1995. Ned. vert. Rogier van Kappel. Paperback. Lees / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Clancy, Tom ( m.m.v. generaal (b.d) Chuck HornerWoestijnstorm A.W Bruna Uitgevers, Utrecht / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 2000Pb, 606 pag, lichte gebruikerssporen, met foto's, goede staat Een Tweede Leven
Clancy, Tom en Greenberg, MartinPower Plays. Genadeloos.com A.W Bruna Uitgevers, Utrecht / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 1999Pb,269 pag,lichte leesvouw in rug maar in goede staat, dl 2 Power Plays serie Een Tweede Leven
Clancy, Tom en Piezczenik, SteveNet Force A.W Bruna Uitgevers, Utrecht / 5.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 1999Pb, 319 pag, lichte gebruikerssporen, dl 1 Net Force Een Tweede Leven
Clancy, Tom en Piezczenik, SteveOp-Center. Erekwestie A.W Bruna Uitgevers, Utrecht / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 2003 Pb, 350 pag, in zeer goede staat, dl 9 OP-Center Een Tweede Leven
Clancy, Tom en Piezczenik, SteveOp-Center. Verdeel en Heers A.W Bruna Uitgevers, Utrecht / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 2000Pb, 269 pag, als nieuw, dl 7 Op-Center Een Tweede Leven
Clancy, Tom en Piezczenik, SteveOp-Center. Brandhaard A.W Bruna Uitgevers, Utrecht / 6.25Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 1998Pb, 311 pag, lichte leesvouw rug, verder in zeer goede staat, dl 5 Op-Center Een Tweede Leven
Clancy, Tom en Piezczenik, SteveOp-Center. Vuurlinie A.W Bruna Uitgevers, Utrecht / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 1999 Pb, 272 pag, als nieuw, dl 6 Op-Center Een Tweede Leven
Clancy, Tom en Piezczenik, SteveOp-Center. Daad van Terreur A.W Bruna Uitgevers, Utrecht / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave2e druk 1997 Pb, 344 pag, in zeer goede staat, dl 4 Op-Center Een Tweede Leven
Clancy, TomDe tanden van de Tijger. Een Jack Ryan-thriller A.W Bruna Uitgevers, Utrecht / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 2004Pb, 387 pag, in zeer goede staat Een Tweede Leven
Clancy, Tom en Piezczenik, SteveOp-Center. Staat van Orde A.W Bruna Uitgevers, Utrecht / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave2e druk 1996Pb, 352 pag, in zeer goede staat, dl 3 Op-Center Een Tweede Leven
Clancy, Tom en Piezczenik, SteveOP-Center A.W Bruna Uitgevers, Utrecht / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 1995Pb, 283 pag, zeer goede staat, dl 1 Op-Center Een Tweede Leven
Clancy, Tom ( m.m.v. generaal (b.d)Tony Zinni)Strijdkracht Areopagus / 6.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 2005Pb, 440 pag, als nieuw Een Tweede Leven
Clancy, Tom ( en generaal (b.d) Carl Stiner i.s.m. Tony Kolz)Special Forces A.W Bruna Uitgevers, Utrecht / 7.95Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave3e druk 2003Pb, 564 pag, als nieuw Een Tweede Leven
Clancy,TomDe Colombia Connectie Bruna / 18.75Bestel / meer info Bijzonderheden: Nieuw ! Antiquariaat Mooi Exemplaar
Clancy, TomKardinaal van het Kremlin A.W.Bruna Uitgevers B.V., Utrecht / 8.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Goed Antiquariaat Mooi Exemplaar
Clancy,TomDe Colombia Connectie Bruna / 18.75Bestel / meer info Bijzonderheden: Nieuw ! Antiquariaat Mooi Exemplaar
Clancy, TomKardinaal van het Kremlin A.W.Bruna Uitgevers B.V., Utrecht / 8.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Goed Antiquariaat Mooi Exemplaar
Clancy TomDe Colombia Connectie / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 447 .pppp. paperback 447 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 24 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Tom ClancyEreschuld A.W. Bruna Uitgevers / 11.50Bestel / meer info Bijzonderheden: voor 21:00 besteld, morgen in huis BH
Tom ClancyOp leven en dood A.W. Bruna Uitgevers / 21.11Bestel / meer info Bijzonderheden: voor 21:00 besteld, morgen in huis BH
Tom ClancyUitstel van executie voor 17:00 besteld, morgen in huis / 11.50Bestel / meer info Bijzonderheden: voor 21:00 besteld, morgen in huis BH
Peter Telp;Tom ClancyDe ogen van de vijand Luitingh / 21.11Bestel / meer info Bijzonderheden: voor 21:00 besteld, morgen in huis BH
Mark Greany;Tom ClancyIn het vizier A.W. Bruna Uitgevers / 13.80Bestel / meer info Bijzonderheden: voor 21:00 besteld, morgen in huis BH


117 resultaten 2 pagina's.

1