| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel | Verkoper |
| Reve, Gerard | De Taal der Liefde. | Nederlands proza. De Taal der Liefde. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands proza.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Reve, Gerard | De Taal der Liefde. | Nederlands proza. De Taal der Liefde. / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands proza.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Reve, Gerard | De Taal der Liefde. | Nederlands proza. De Taal der Liefde. / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands proza.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Reve, Gerard | De taal der liefde/Lieve jongens | Elsevier Manteau, Amsterdam/Brussel / 1ste | 9.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Paperback, 367 pp., omslag Nico Dresmé, Goed
| KIEN boeken |
| Reve Gerard | De vierde man | Wolters-Noordhof / | 5.25 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, Grote Lijsters, 108p, Goed
| KIEN boeken |
| Reve Gerard | De vierde man | Malmberg / 1999,2001 | 3.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1999,2001 Bijzonderheden: De hoofdpersoon vertelt aan zijn vriend over een kortstondige relatie met een weduwe,Behalve haar naam weet hij niks over Cristine.Haar verleden blijkt tamelijk duister en wordt stukje bij beetje ontrafeld.....NOVELLE / POCKET / 105 PAGINA,S / 19X12 CM / IN GOEDE STAAT / VERZENDKOSTEN € 1,76 / BRIEVENBUSPOST / CODE:0105/183
| ALBERTS boek |
| Reve, Gerard | De vierde man | Wolters Noordhoff / | 1.50 | Meer info
Bijzonderheden: De Grote Lijsters 1996 / 2 lichte kneuzing in de kaft
| Langerein |
| Reve, Gerard | De vierde man | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 146pp. Slappe kartonnen band. Heel goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | De vierde man | / 1989 6e druk | 5.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1989 6e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Veen - goede staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | De Vierde Man | Amsterdam/Antwerpen. Elsevier-Manteau / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 146 blzz. Paperback. Fraai exemplaar
| Lu et approuvé |
| Reve, Gerard | De vierde man | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 146pp. Slappe kartonnen band. Heel goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | De vierde man | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 8vo, paperback.Goed exemplaar.146pp.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | De vierde man | Maarten Muntinga, Amsterdam / 1ste | 3.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Rainbowpocket 43, 178 pp., omslag Marjo Starink, vouw in voorplat, Redelijk
| KIEN boeken |
| Reve, Gerard | De vierde man | Wolters-Noordhoff, Groningen/ Wolters Plantyn, Deurne / | 3.80 | Meer info
Bijzonderheden: Grote lijsters pocket, 108 pp., Goed
| KIEN boeken |
| Reve, Gerard | De vierde man | Wolters-Noordhoff, Groningen/ Wolters Plantyn, Deurne / | 3.80 | Meer info
Bijzonderheden: Grote lijster pocket, 108 pp.,
| KIEN boeken |
| Reve, Gerard | De vierde man | Wolters-Noordhoff, Groningen/ Wolters Plantyn, Deurne / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: Grote lijsterspocket, 108 pp., naam op Franse titelpagina, Goed
| KIEN boeken |
| Reve, Gerard | De vierde man | / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: De Grote Lijsters 1996 02. In goede staat
| Boeken-10 |
| REVE, GERARD. | De vierde man. | Nederlands. De vierde man. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| REVE, GERARD. | De vierde man. | Nederlands proza. De vierde man. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Goedkope scholiereneditie. Nederlands proza.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Reve, Gerard.. | Dromen Zijn Geen Bedrog. Oplage 100 exx. Dit is nummer 88. Gesigneerd door Reve. | André Swertz & Cie. Utrecht. / | 220.00 | Meer info
Bijzonderheden: 2001. Oorspr.omsl. Ing.. 12pp.. 8°..
| Antiquariaat Ovidius |
| Gerard Reve | Een circusjongen | Van Walraven / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Analyse en samenvattingen van literaire werken, onder redactie van Sjaak Hubregtse en Jan Heerze. Door Sjaak Hubregtse
| Steenenboek |
| Reve, Gerard | Een circusjongen | Elsevier / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 20x13. 2e druk. 184 blz. 'Een Circusjongen' behelst het ontroerende, met immense spanning geschreven relaas van de lange, barre tocht die Gerard Reve moest afleggen voordat hij zich uit de nederige staat van vrachtwagenbestuurder wist te verheffen tot de plaats die hij thans, als een van onze meest gevierde schrijvers, te midden van ons volk inneemt.
| bobboek |
| Reve, Gerard | Een circusjongen | Veen, Amsterdam/ Antwerpen / 2de | 9.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 2de Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, stofomslag, 174 pp., omslag Rick Vermeulen, Goed
| KIEN boeken |
| Reve, Gerard | Een circusjongen | Manteau, Amsterdam / 5de | 8.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 5de Bijzonderheden: Paperback, 182 pp., omslag Nico Dresmé, Goed
| KIEN boeken |
| Reve, Gerard | Een circusjongen | Elsevier, Amsterdam/Brussel / 1ste | 4.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Paperback,184 pp., omslag Nico Dresmé, voorplat wat rondgetrokken,
| KIEN boeken |
| Reve, Gerard | Een circusjongen | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 184pp. Kartonnen band. Goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard Kornelis Van Het | Een Circusjongen (levensroman) | Atheneum-Polak & Van Gennep / Eerste Druk | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Eerste Druk Bijzonderheden: geb., zwart linnen (deukje in voorplat), z.s.o., bibliografie, 188 p. (gaaf exemplaar) 318
| Novemberland |
| Reve, Gerard | Een circusjongen. | Nederlands proza. Een circusjongen. / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands proza.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Reve, Gerard | Een circusjongen. | Nederlands proza. Een circusjongen. / | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands proza.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Gerard Reve | Een eigen huis | Elsevier / | 14.00 | Meer info
Bijzonderheden: editie:2 conditie 4 pagina's: 232
| Boekenpakhuis.nl |
| Reve, Gerard | Een eigen huis | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 232pp. Kartonnen band. Zeer goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| REVE,GERARD J.M. v.h. | EEN JEUGD IN TWENTE I-IV | / | 30.00 | Meer info
Bijzonderheden: De Nieuwe Stem Maandblad voor Cultuur en Politiek jaargang 20, no.1(januari 1965) en no.4 (april 1965), 4 hoofdstukken in twee afleveringen (code B-446)
| Moby Dick |
| Reve, Gerard | foto 40 x 60 cm Gerard Reve - latere leeftijd - op kunststof - zwart-wit | / | 75.00 | Meer info
Bijzonderheden: uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | foto 40 x 60 cm Gerard Reve - middelbare leeftijd - op kunststof - in kleur | / | 75.00 | Meer info
Bijzonderheden: uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Speliers Hedwig,Reve Gerard | G.K. van het Reve & de groene anjelier. | Sonneville,Brugge / 1e | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e Bijzonderheden: Paperback, 309p (Triagnose van een mythe: deel 3), Goed
| KIEN boeken |
| Reve, Gerard | Gerard Reve leest De Avonden - Volkseditie [8 CD-luisterboek] | / 2005 4e druk | 40.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2005 4e druk Bijzonderheden: Hilversum-Amsterdam, VPRO-Rubinstein - 8 CD's in kartonnen cassette - vrijwel nieuwstaat - handschrift op achterzijde - speelduur 8,5 uur
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard, Max Dendermonde, Michel van der Plas, Jan Teulings, Hans Keuls, A. Viruly, Jeaf Geeraerts, Jan de Hartog | Gerard Reve, Max Dendermonde, Jan Teurlings, Michel van der Plas, Hans Keuls, A. Viruly, Jef Geeraerts en anderen over Jan de Hartog | Elsevier, Amsterdam/ Brussel / 1ste | 7.80 | Meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Paperback, stofomslag, 83 pp., Goed
| KIEN boeken |
| Gerard Reve | Geschiedenis van de Russische literatuur | Oorschot G. A. van / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: ISBN 90-282-0764-3 editie:5 conditie 13 pagina's: 525
| Boekenpakhuis.nl |
| Reve, Gerard.. | Het boek van het Violet en ven de Dood. | Elsevier. Manteau. Amsterdam. Brussel.. / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1980. Pap. oorspr.omsl. Geniet. 16pp..8°.
| Antiquariaat Ovidius |
| Reve, Gerard. | Het Boek van het Violet en van de Dood. | Veen. / | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: 1996, 2e druk, pb. 253 pag. Netjes.
| Oosterhoff Boeken |
| Reve, Gerard. | Het Boek van het Violet en van de Dood. (gebonden) | Veen. / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1996, 7e druk, linnen gebonden met stofomslag, 253 pag. Netjes.
| Oosterhoff Boeken |
| REVE, GERARD | Het Boek Van Violet En Dood | / | 13.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam / Antwerpen Uitgeverij L. J. Veen cop. 1996 vijfde druk 253 pp. linnen met stofomslag 13 x 21x 3 cm. Omslagontwerp: Brigitte Slangen. Typografie: John van Wijngaarden. Naam op voorschutblad overigens in zeer goede staat
| internet-antiquariaat Morgenster |
| Reve, Gerard | Het Boek Van Violet En Dood | L.J. Veen / | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave2epb, 253 pag, zeer goede staat
| Een Tweede Leven |
| Reve, Gerard | Het boek van violet en dood | Amsterdam : Veen / Paperback | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 6e druk, 253 blz, 21 cm, isbn 9025407773, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Autobiografisch getint relaas van de gedachtenvlucht van de schrijver als hij terugdenkt aan een verongelukte buurjongen.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Reve, Gerard | Het Boek van Violet en Dood | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 8vo, paperback, 253pp. Goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Het boek van Violet en dood | Veen / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 20x13. 2e druk. 256 blz. Dit is een onbeteugelbare gedachtenstroom waardoor de schrijver zich laat meevoeren, terwijl hij rouwt om een buurjongen die door een verkeersongeval om het leven is gekomen.
| bobboek |
| Reve, Gerard | Het boek van violet en dood | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 8vo, softcover, 254pp. Gelezen, maar goed ex.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Het Boek Van Violet En Dood | / 1996 7e druk | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1996 7e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Veen - gebonden, met stofomslag - uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Het Boek van Violet en Dood. | Nederlands proza. Het Boek van Violet en Dood. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands proza.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Reve Gerard | Het geheim van Louis Couperus | / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 28 .pppp. soft cover 28 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 18 x 12 cm 1ste druk / edition / édition / Ausgabe
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve, Gerard | Het geheim van Louis Couperus | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 12vo, Rede. Slappe kartonnen band. Achterplat licht verkleurd, verder zeer goed.28pp.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard.. | Het geheim van Louis Couperus. | Veen. Utrecht. Antwerpen. / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1987. Oorspr.omsl. Ing.. 28pp.. Klein 8°..
| Antiquariaat Ovidius |
| Reve, Gerard. | Het geheim van Louis Couperus. Tekst van de rede van Reve ter gelegenheid van het verschijnen van de eerste twee delen van de Volledige Werken van Louis Couperus. | Veen isbn:9020423169 / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1987, ingenaaid 28 pag. Naam voorin, rug verkleurd.
| Oosterhoff Boeken |
| Gerard Reve | Het hijgend hert | L.J. Veen / Paperback | 4.95 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: Goed
| boekenmeisje |
| Reve Gerard | Het hijgend hert | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 182 .pppp. paperback 182 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve, Gerard | Het hijgend hert | / 1998 2e druk | 8.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1998 2e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Veen - nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Het hijgend hert | Amsterdam : Veen / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 2e druk, 182 blz, 21 cm, isbn 9020456555, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een verlegen landmeter wordt door de confrontatie met een beschramde jongen bij een moeras totaal van zijn stuk gebracht.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Reve, Gerard | Het hijgend hert | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 182pp. Roman. Kartonnen band. In nieuwstaat.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Het hijgend hert | L.J. Veen / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 13x20. 3e druk. 184 blz. Raphaël 'Ralfje" Wessel verkeert altijd in de ban van de 'geordende droefheid'. Hij is een bescheiden, ja verlegen man. Hij is landmeter van beroep en in zijn vrije tijd schildert en tekent hij, een passie die zijn leven zin geeft, een leven dat hij zelf 'draaglijk' noemt. Tot hij op een vroege herfstdag bij een moeras een jongen ziet met schrammen op de schouders, enkels en voeten, een confrontatie die de donkere krachten van het noodlot onstuitbaar in beweging zet.
| bobboek |
| Reve, Gerard | Het hijgend hert | / | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, ongelezen. 2e druk. Uitg. Veen
| Boeken-10 |
| Reve, Gerard | Het hijgend hert | 1998 / | 75.00 | Meer info
Bijzonderheden: Wit karton met zilverstempeling van hertjes en rood titeletiket met witte opdruk, rode schutbladen, gebonden als leporello, 16 p. Deze uitgave bevat het eerste hoofdstuk van Het hijgend hert, de roman van Gerard Reve die in 1998 is verschenen. Gesigneerd 'Gerard Reve' met ballpoint op het eerste schutblad. (miniem bruin veegje linksonder op voorplat, overigens nieuwstaat) 88Catalogus Westendorp nr. 14
| Novemberland |
| Reve, Gerard | Het Hijgend Hert (roman) | Reve, Gerard / Eerste Druk | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Eerste Druk Bijzonderheden: geb., blauw linnen, titel in zilver op rug, stofomslag, 182 p. (nieuwstaat, ongelezen) Bol, 330
| Novemberland |
| Reve, Gerard | Het hijgend hert. | Nederlands proza. Het hijgend hert. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands proza.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Reve, Gerard. | Het hijgend hert. | L.J. Veen. / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1998, 2e druk, pb. 182 pag. Keurige staat.
| Oosterhoff Boeken |
| Reve Gerard - Claus Hugo - de Bruyn Frans - Michiels Ivo - Raes Hugo - Blaman Anna | Het kortverhaal | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 118 .pppp. paperback 118 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm Inleiding, commentaar en opgaven door lic. Freddy Priem, 12e druk / edition / édition / Ausgabe
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve Gerard - Claus Hugo - de Bruyn Frans - Michiels Ivo - Raes Hugo - Blaman Anna | Het kortverhaal | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 120 .pppp. soft cover 120 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm Inleiding, commentaar en opgaven (extra bijlage) door Freddy Priem, 10e druk
| Profijtelijk Boeksken |
| van het Reve Gerard Kornelis - Claus H. e.a. | Het kortverhaal | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 113 .pppp. paperback 113 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 2e druk, Caleidoscoop der Nederlandse letteren, Gevouwen rug / Folded back, Boekengilde
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve Gerard,Claus Hugo,de Bruyn Frans,Blaman Anna,Raes Hugo,Michiels Ivo | Het kortverhaal. G.K. van het Reve, H.Claus, F. de Bruyn, A.Blaman, H.Raes, I.Michiels | Boekengilde De Clauwaert / 2e | 4.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2e Bijzonderheden: Inleiding, commentaar en aantekeningen door lic. F.Priem, Caleidoscoop der Nederlandse Letteren, 114p+ inlegboekje 24p, geïllustreerd, ingenaaid, Goed
| KIEN boeken |
| Reve Gerard,Claus Hugo,Blaman Anna,Raes Hugo,de Bruyn Frans,Michiels Ivo | Het kortverhaal: Gerard Reve, Hugo Claus, Anna Blaman, Frans de Bruyn, Hugo raes, Ivo Michiels | Den Gulden Engel / 5e | 5.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 5e Bijzonderheden: Inleiding, commentaar en opgaven door lic. Freddy Priem, Paperback, 118p, omvat naast 'Het kortverhaal in de epische traditie' en 'Schematisch overzicht van de kortverhalenliteratuur', 'De Kerstavond van Zuster Magnussen', ' Wij zullen u schrijven', 'Rit , Goed
| KIEN boeken |
| Reve Gerard - Claus Hugo - de Bruyn Frans - Michiels Ivo - Raes Hugo - Blaman Anna | Het kortverhaal: Reve, De kerstavond van zuster Magnussen / Claus, Wij zullen u schrijven / Bruyn, Rit met de rode bus e.a. | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 118 .pppp. paperback 118 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 10e druk, commentaar Priem F
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve, Gerard | Het lieve leven | Athenaeum-Polak & Van GennepAmsterdam / 1e druk | 40.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: goed pp 176 softcover
| Papierier |
| Reve, Gerard | Het lieve leven | / 1974 1e druk | 9.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1974 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Athenaeum Polak & Van Gennep - naam binnenzijde kaft, verder uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Het lieve leven | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 176pp. Kartonnen band. Zeer goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard Kornelis van het | Het lieve leven | Athenaeum Polak & Van Gennep / Amsterdam Druk:1e druk | 8.50 | Meer info
Jaar van uitgave: Amsterdam Druk:1e druk Bijzonderheden: Sleutelroman tot de romans Taal der Liefde en Lieve Jongens
| Antiquariaat Abeldijn |
| Reve, Gerard | Het zingend hart | Wolters / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| Hond in de Kast |
| Reve, Gerard | Het zingend hart | Groningen : Wolters-Noordhoff / Paperback | 4.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 1e druk, 46 blz, 21 cm, isbn 9001555926, goed exemplaar. Annotatie: Naast proza beoefende Reve ook de poëzie. De tekst van deze uitgave uit Verzameld Werk 2. De Bezige Bij, 2002. De 39 gedichten zijn voor het eerst in boekvorm gepubliceerd in 1973.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Reve, Gerard | Het zingend hart | Literatuur poëzie / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 48pp. Kartonnen band. Derde herziene druk. Zeer goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Het zingend hart | Literatuur poëzie / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 48pp. Derde herziene druk. Goed ex.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Klinkenberg, Gerard van. Peereboom, J.J. Zimmerman, P. Kuik, W.D. Muller, Theo. Visser, Arie. Reve, Karel van het. | Hollands maandblad 1978/372:Gerard van Klinkenberg, J.J. Peereboom, P. Zimmerman, W.D. Kuik, Theo Muller, Arie Visser, Karel van het Reve | Literatuur secundair / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 4vo, geniet, 47pp. Illustraties. Exemplaar in zeer goede staat.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard.. | Ik bak ze bruiner. Met tekeningen van Theo van den Boogaard. | L.J.Veen. Amsterdam. Antwerpen. / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1996. Pap. 28pp. 8°..
| Antiquariaat Ovidius |
| Reve Gerard | Ik had hem lief | / | 16.00 | Meer info
Bijzonderheden: 258 .pppp. hard cover 258 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 13 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve Gerard | Ik had hem lief | Elsevier, Amsterdam / 1e druk | 5.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: Paperback, 223 pg, omslagontwerp van Nico Dresme, in goede staat.
| Antiquariaat A. van Harselaar |
| Reve, Gerard | Ik had hem lief | / 1975 | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1975 Bijzonderheden: Amsterdam, Van Oorschot - behoudens naam op schutblad in uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Ik had hem lief | / 1975 | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1975 Bijzonderheden: Amsterdam, Elsevier
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Ik had hem lief | Elsevier / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1975 223blz
| Langerein |
| Reve, Gerard | Ik had hem lief | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 223pp. Kartonnen band , als nieuw
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Ik had hem lief. | Nederlands proza. Ik had hem lief. / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands proza.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Carmiggelt, Gerard Reve S. | In gesprek | Peter van der Velden isbn:9065210024 / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1980, pb. 71 pag. 20 cm. Nette staat
| Oosterhoff Boeken |
| Reve Gerard - Carmiggelt S. | In gesprek | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 72 .pppp. soft cover 72 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve Gerard - Dendermonde M, van der Plas Michel e.a. | Jan de Hartog | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 83 .pppp. soft cover 83 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve, Gerard e.a. | Jan de Hartog | Literatuur secundair / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Softcover, 8vo, 83pp. Kartonnen band met omslag. Omslag aan randen verkleurd. Verder heel goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Klein Gebrek Geen Bezwaar Een Keuze Uit Zijn Brieven | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 176 pp. Gelijmd
| boeken ben de |
| Reve, Gerard | Klein gebrek geen bezwaar. Een keuze uit zijn brieven. | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Pocket, 176pp. Kartonnen band. Platten iets smoezelig, verder goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Deleu Jozef,Hazeu Wim,Maanen, van Dr.W.,(red.) ,Boon Louis-Paul,Reve Gerard,Spillebeen Willy,et alii | Kritisch Akkoord 1973. Een keuze uit in 1972 verschenen essays in Noord- en Zuidnederlandse tijdschriften | Manteau / 1e | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e Bijzonderheden: Paperback, 148p (LPBoonnummer! 'LPBoon werd 60 jaar (G.Borgers haalt herinneringen op over Boons barre begintijd, LPBoon publiceerde zijn levenwerk over Pieter Daens. Karel van Isacker belicht het historsch aspect van het Daensisme', verder essays omtrent, Goed
| KIEN boeken |
| Reve Gerard | Lieve jongens | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 182 .pppp. paperback 182 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve Gerard | Lieve jongens | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 182 .pppp. paperback 182 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm Spine damaged/rug beschadigd
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve Gerard | Lieve jongens | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 182 .pppp. paperback 182 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm boekverzorging Jacques Janssen
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve, Gerard | Lieve jongens | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 182pp. Kartonnen band met kleine slijtage aan randen. Rug verkleurd.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Lieve jongens | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 182pp. Kartonnen band. Iets slijt aan randen rug. Leesvouw in rug. Naam v.e.op schutblad. Verder goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Lieve Jongens | Athenaeum-Polak & Van GennepAmsterdam / 1e druk | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: goed- pp 182 vouwtjes in de rug, paperback
| Papierier |