| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel | Verkoper |
| Bomans Godfried | Beminde gelovigen | Ambo / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback. Eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Beminde gelovigen | Ambo / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Bomans met een glimlach deel 2 (grammafoonplaat) | BASF / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: " Fragmenten uit het radioprogramma ""Problemen verdwijnen waar de kopstukken verschijnen"". 30 cm. 33 toeren. Met hoestekst van Willem Duys"
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Brieven van Bomans | Amber / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback. Eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Buitelingen | Elsevier / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden
| Bert Boekenwurm |
| G.[J.A.] Bomans | C. van Velsen | Het locomotiefje en andere verhalen / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Ja Goed
| Margott Boeken |
| Bomans Godfried | Capriolen (een tweede bundel buitelingen) | Elsevier / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback. Iets shabby
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Capriolen (een tweede bundel buitelingen) | Elsevier / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | De avonturen van Bill Clifford | Elsevier / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: tweede druk gebonden
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | De onsterfelijke Pa Pinkelman | Elsevier / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Tweede druk gebonden met gaaf stofomslag
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | De wereld van Godfried Bomans. Een keuze uit zijn beste werk | Elsevier / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden met stofomslag
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Dickens waar zijn uw spoken? In memoriam Godfried Bomans | Elsevier / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback. Tweede herziene druk
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Dickens waar zijn uw spoken? In memoriam Godfried Bomans | Elsevier / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback. Eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Een Hollander ontdekt Vlaanderen | Elsevier / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback. Eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Een mooie tijd. Nagelaten werk 3 | Elsevier / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback. Eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Herinneringen aan ... Onder red. Michel vd Plas | Elsevier / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden met stofomslag. Eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Kopstukken | Elsevier / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Eerste druk gebonden ills Jo Spier
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Mijmeringen | Elsevier / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Noten kraken | Elsevier / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Noten kraken | Elsevier / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Op de keper beschouwd | Elsevier / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: eerste druk gebonden
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Op het vinkentouw | De Lanteern / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Op reis rond de wereld en op Rottumerplaat | Elsevier / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback. Eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried en Michel van der Plas | Over hun roomse jeugd en hoe het hun verder verging | Ambo / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Pa Pinkelman in de politiek | Elsevier / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Tweede druk
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Pokkenvrij de lucht in & andere nostalgische verhalen | Amber / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Pocket
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Schrijven is schrappen | Amber / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback. Eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Thomas Robert Spoon verhalen en schetsen. Nagelaten werk 2 | Elsevier / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback. Eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Van dichtbij gezien (Rome/Jeruzalem/Maastricht/Zundert) | A.W. Sijthoff / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Van mens tot mens. Nagelaten werk 1 | Elsevier / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback. Eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Van mens tot mens. Nagelaten werk 1 | Elsevier / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback. Tweede druk
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Wandelingen door Rome | Elsevier / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback
| Bert Boekenwurm |
| Bomans Godfried | Zomers van toen & andere reisverhalen | Amber / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Pocket
| Bert Boekenwurm |
| Bomans, Godfried | "Korte berichten; aforismen, verzameld door Gerd Deley" | Bruna, Utrecht/Antwerpen / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: Pocket, 96 pp., met interview door Michel van der Plas, omslag Dick Bruna,
| KIEN boeken |
| Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a. | Alle schrijvers leiden naar Rome | Leuven : Davidsfonds / Literair / Paperback | 12.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a. | Alle schrijvers leiden naar Rome | Leuven : Davidsfonds / Literair / Paperback | 12.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a. | Alle schrijvers leiden naar Rome | Leuven : Davidsfonds / Literair / Paperback | 12.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a. | Alle schrijvers leiden naar Rome | Leuven : Davidsfonds / Literair / Paperback | 12.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Bomans, Godfried | Alleen in huis | / | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: Zeist, Dijkstra z j ill Rien Poortvliet 17e dr. - (Pim, Frits en Ida ; 7). - Gebrocheerd
| Klikspaan |
| Polders, Loek [samenstelling] A. Alberts, Battus, Godfried Bomans, F.Bordewijk, Simon Carmiggelt, Hans Dorrestijn, Anton Haakman, Annafiet Jonker, Yvonne Keuls, Olaf J. de Landell, Jacob van Lennep, Nescio, e.a. | Als een god in Utrecht | Utrecht : Bruna / Paperback | 5.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 1e druk, 192 blz, 22 cm., isbn 9022988848, goed exemplaar. Annotatie: De mooiste verhalen van binnenlandse schrijvers over de provincie Utrecht: A. Alberts, Battus, Willem de Blécourt, Godfried Bomans, F.Bordewijk, Simon Carmiggelt, C.C.S. Crone, Hans Dorrestijn, Anton Haakman, dr.Tjaard W.R. de Haan, Annafiet Jonker, Yvonne Keuls, Olaf J. de Landell, Jacob van Lennep, Herman de Man, Nescio.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Slezar, H. / Dahl, R. / Bomans, G. (ea) | Bedboek Voor Eva Boeiende Bedlectuur Met Romantiek, Spanning En Avontuur | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 223 pp. Gelijmd / Kunstleer
| boeken ben de |
| Wertheim, M, Godfried Bomans e.v.a. | Bedboek voor Eva, boeiende bedlectuur met romantiek, spanning en avontuur | ElsevierAmsterdam / 1e druk | 12.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: Goed+ pp 223 18 korte verhalen, Gebonden, kunstleer
| Papierier |
| Bomans Godfried | Beminde gelovigen | Bilthoven, Amboboeken, 167 blz. Paperback. Leesvouwen in rug. / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Bomans Godfried | Beminde gelovigen | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 167 .pppp. paperback 167 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Bomans, Godfried | Beminde gelovigen | Amboboeken, Bilthoven / 1ste | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Paperback, 158 pp., omslag en typografie Fons van der Linden, Goed
| KIEN boeken |
| BOMANS,G. | BEMINDE GELOVIGEN | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Bilthoven 1971, 168 pag., niet geill. (code A-6)
| Moby Dick |
| Godfried Bomans | Beminde gelovigen | Amboboeken, Bilthoven / | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: Het merendeel van deze verhalenis oorspronkelijk verschenen in De Volkskrant, 167 pagina's.
| Steenenboek |
| BOMANS, GODFRIED | Beminde gelovigen ~ jeugdherinneringen uit In de kou | Ambo, 1971 / | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: pbk, namen fr.p, knikje achteromsl, 192 pp
| Zolderman Boeken |
| Bomans / Verne / Dumas / Keller | Beste Boek voor Jonge Lezers H | / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Reader's Digest 1979, Erik of het klein insektenboek / 20.000 mijlen onder zee / De zwarte tulp / Helen Keller Gebonden, geen stofomslag
| Luna Books |
| Fens, Kees [gekozen door] Bob den Uyl, C. Buddingh\', Gerrit Krol, J. Bernlef, Godfried Bomans, Piet Grijs, Harry Mulisch, e.a. | Bij jou in de buurt : verhalen voor kinderen en andere volwassenen | Amsterdam : Querido / Paperback | 5.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 2e druk, 176 blz, ill, 24 cm, isbn 9021462257, goed exemplaar [naam op voorblad]. Annotatie: Bloemlezing verhalen van hedendaagse nederlandse auteurs, handelend o.a. over het zinloze, het absurde of het droefgeestige van het menselijk bestaan. Pendant van: Goedemorgen, welterusten.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Bomans, Godfried | Bontje en haar schoentjes | / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden, gelamineerd, kleine beschadiging aan rug, verder goed boek. Prentenboek oorspronkelijke tekst Jane Carruth. 2e druk. Uitg. Helmond
| Boeken-10 |
| BOMANS / CATS / SHAKESPEARE (e.a.). | Bronnen van levenskunst. | Schuyt, Haarlem / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 4e druk. ca. 28p., ills: tekeningen en aquarellen in kleur. Hardcover, spiraalbinding, 9x12.5cm. ISBN 9060970306 Goed+
| Ardjoeno Books |
| Bomans, Godfried | Buitelingen
| ElsevierAmsterdam-Brussel / 1e druk | 4.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: goed pp paperback
| Papierier |
| BOMANS G. | Buitelingen | / | 5.50 | Meer info
Bijzonderheden: 1957, 8e druk, linnen+omslag Uitgever A'dam, Elsevier
| AntiquariaatDeBilt |
| Bomans Godfried | Buitelingen | Elsevier / 13e | 3.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 13e Bijzonderheden: Elsevierpocket D 3, 188p, voorplat gekreukt, omslag en tekeningen C.Boost,
| KIEN boeken |
| Bomans Godfried | Buitelingen | Elsevier / (16e) | 6.00 | Meer info
Jaar van uitgave: (16e) Bijzonderheden: Paperback, 176p, omslag Stefan Mesker naar een pentekening van Charles Boost, Goed
| KIEN boeken |
| Bomans Godfried | Buitelingen | Elsevier / 18e | 5.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 18e Bijzonderheden: Paperback, 176p, omslag Stefan Mesker naar een pentekening van Charles Boost, gering scheurtje in voorplat, Goed
| KIEN boeken |
| Bomans, Godfried | Buitelingen | Elsevier / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: parelpocket 1985 176blz eenentwintigste druk
| Langerein |
| Bomans, Godfried | Buitelingen | Amsterdam, Elsevier, 5e dr., 1954 / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: 320pp ingenaaid, linnen met stofomslag goede staat - s.o. beschadigd, verder goed
| Matilda`s Boek |
| Bomans, Godfried | Buitelingen | Elsevier / 5e | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 5e Bijzonderheden: Gebonden
| Hond in de Kast |
| Bomans, Godfried | Buitelingen | Elsevier / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden met omslag 21x14. 5e druk. 356 blz. Aforismen Buitelingen en Capriolen.
| bobboek |
| G.[J.A.] Bomans | Buitelingen | Elsevier / Paperback | 1.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: Redelijk
| boekenmeisje |
| Bomans, Godfried | Buitelingen (Aforismen, buitelingen an capriolen) | Elsevier, Amsterdam/Brussel / 11de | 6.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 11de Bijzonderheden: Garenloos, hardcover,320 pp, illustraties C. Boost, Goed
| KIEN boeken |
| BOMANS, GODFRIED. | Buitelingen. | Nederlands proza. Buitelingen. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands proza.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| BOMANS, GODFRIED. | Buitelingen. | Nederlands proza. Buitelingen. / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands proza.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| BOMANS, GODFRIED. | Buitelingen. | Nederlands proza. Buitelingen. / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: Schuingelezen. Nederlands proza.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Bomans Godfried | Buitelingen. Aforismen, buitelingen en capriolen | Elsevier / 5e | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 5e Bijzonderheden: Gebonden, linnen, bandstempel F. van Uden, illustraties C.Boost, 320p, Goed
| KIEN boeken |
| Bomans Godfried | Buitelingen: Aforismen, buitelingen en capriolen | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 320 .pppp. hard cover 320 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm Band wat verkleurd / Discolouration, Omslag wat verkleurd / Cover discoloured
| Profijtelijk Boeksken |
| Bomans Godfried | Buitelingen: Aforismen, buitelingen en capriolen | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 320 .pppp. hard cover 320 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm Band wat verkleurd / Discolouration, 12e druk / edition / édition / Ausgabe
| Profijtelijk Boeksken |
| BOMANS G. | Capriolen | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1953, 1e druk, linnen, 288pp, ills. Uitgever A'dam, Elsevier
| AntiquariaatDeBilt |
| Bomans Godfried | Capriolen | Elsevier / 15e, | 3.25 | Meer info
Jaar van uitgave: 15e, Bijzonderheden: paperback,192p,gebruikssporen,rug los, Matig
| KIEN boeken |
| Bomans Godfried | Capriolen | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 176 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 176 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm Gevouwen rug / Folded back, Naam op titelpagina / Name on title page
| Profijtelijk Boeksken |
| Bomans, Godfried | Capriolen | Elsevier / | 1.50 | Meer info
Bijzonderheden: Pocket d8
| Langerein |
| Bomans, Godfried | Capriolen | Elsevier / | 1.50 | Meer info
Bijzonderheden: pocket E81
| Langerein |
| Bomans, Godfried | Capriolen | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover, 287pp. Een tweede bundel buitelingen. Geillustreerd. Linnen band met goudopdruk. Zeer goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Bomans, Godfried | Capriolen | Elsevier / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave11e,1972pb, 192 pag, zeer goede staat
| Een Tweede Leven |
| Bomans, Godfried | Capriolen | Elsevier / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback Elsevier
| Idéfix Boeken |
| Bomans, Godfried | Capriolen | 1958 - Elsevier / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden met SO 1958 - Elsevier
| Idéfix Boeken |
| Bomans, Godfried | Capriolen | Elsevier / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 20x13. 12e druk. 192 blz. Het maken van capriolen is een voorrecht van kinderen en clowns. Godfried Bomans heeft in de letterkundige wereld van ons land iets met beide categorieën gemeen: de eeuwige verwondering om het schijnbaar gewone, de argeloosheid die hem in botsing brengt met het algemeen aanvaarde, maar ook de veerkracht waarmee hij die botsing doorstaat. Deze bundel bevat een rijke verscheidenheid aan gekruide essays, van nonsensverhalen tot serieuze letterkundige opstellen.
| bobboek |
| BOMANS, GODFRIED. | Capriolen - een tweede bundeling Buitelingen. | Nederlands proza. Capriolen - een tweede bundeling Buitelingen. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Zonder stofomslag. Nederlands proza.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| BOMANS, GODFRIED. | Capriolen. | Nederlands proza - Columns. Capriolen. / | 3.38 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands proza - Columns.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| BOMANS, GODFRIED. | Capriolen. | Nederlands proza - Columns. Capriolen. / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands proza - Columns.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| BOMANS, Godfried. | Capriolen. | Elsevier, Amsterdam / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 7e druk. 176 pp., met ills. Paperback/pocket, kl. 8vo. Goed.
| Ardjoeno Books |
| Bomans Godfried | Capriolen. Een tweede bundel buitelingen | Elsevier / 2e | 7.25 | Meer info
Jaar van uitgave: 2e Bijzonderheden: Gebonden, met originele (lichtbeschadigde) stofomslag, omslagtekening H.Prenen, bandontwerp C.Boost, illustraties van J.F.Doeve, Rein van Looij e.a., 288p, Goed
| KIEN boeken |
| Carmiggelt, S., Jos Ghysen, Wout Blauwkous, Saartje Burgerhart, Boontje, Kees Stip, Bomans, Nijdas, Harriet Freezer, Jan Blokker, C. Nooteboom, Gaston Durnez, Hopper, Lods | Cursief | Wereld-Bibliotheek-vereniging, Amsterdam/ Antwerpen / 1ste | 5.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Ingenaaid, flexibele band, 88 pp., bijdragen van veertien Nederlandse en Vlaamse auteurs, omslag en typografie Aldert Witte, Goed
| KIEN boeken |
| Bomans Godfried | Cursiefjes | Amber - Amsterdam / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gelijmd, 11*16cm, omslagill. Roos Wiggers, 63p, Goed
| KIEN boeken |
| Bomans, Godfried | Cursiefjes | / 1989 1e druk | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1989 1e druk Bijzonderheden: inclusief mini CD - in originele folie verpakt
| Antiquariaat Coriovallum |
| Bomans, Godfries | Cursiefjes | Amber / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 16x11. 63 blz. ZONDER Cassette. Dit boek brengt een selectie uit de mooiste 'Cursiefjes' en andere radioteksten van de auteur opnieuw onder de aandacht van al diegenen die met weemoed terugdenken aan deze 'gouden' radiojaren.
| bobboek |
| BOMANS, Godfried. | Cursiefjes. | Amber, Amsterdam / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 63 p., Paperback, 11x16cm. Zonder geluidscassette. Zeer goed.
| Ardjoeno Books |
| Bomans, Godfried | Dagboek van een gymnasiast | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 8vo, 55pp. Vroege jeugdherinneringen. Kartonnen band. Goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Bomans, Godfried. | Dagboek van een gymnasiast. Vroege jeugdherinneringen. | De Bijenkorf. / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1993, pb. 55 pag. in keurige staat.
| Oosterhoff Boeken |
| Dickens, Charles [In de originele Spectrum 1953 vertaling van J.C. Bloem, Godfried Bomans, Antoon Coolen, e.a. ; Nederlands van André Noorbeek; geïll. met de oorspr. prenten van Phiz [Hablôt K. Browne] | David Copperfield | Leeuwarden : Company of Books / Gebonden met stofomslag | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Gebonden met stofomslag Bijzonderheden: 1e druk, 834 blz, zw/w illustraties, isbn 9789077091852, goed exemplaar [de 1ste blzn door vocht iets gekreukt : geen schade]. Annotatie: Nadat zijn moeder is gestorven, moet David Copperfield van zijn stiefvader gaan werken in een fabriek. Hij wordt in huis genomen door een oud-tante, die hem in de leer doet bij een advocaat. Vert. van: David Copperfield. Oorspr. uitg.: 1850. Dickens Bibliotheek.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Bomans Godfried | De avonturen van Bill Clifford | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 159 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 159 .pp Goed / Good / Bien / Gut 18 x 11 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert, Band wat verkleurd / Discolouration, Omslag verkleurd / Cover discoloured
| Profijtelijk Boeksken |
| Bomans, Godfried | De avonturen van Bill Clifford | Elsevier / | 1.40 | Meer info
Bijzonderheden: Parel pockets 1984 14e druk
| Langerein |
| BOMANS, GODFRIED | De avonturen van Bill Clifford | Elsevier, 1961 / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: pkt, lichte slijtage
| Zolderman Boeken |
| Bomans, Godfried | De avonturen van Bill Clifford | Elsevier, Amsterdam/Brussel / 5de | 4.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 5de Bijzonderheden: Pocket, 159 pp., omslag en illustraties J.F. Doeve, Goed
| KIEN boeken |
| Bomans, Godfried | De avonturen van Bill Clifford | Elsevier / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 20x13. 8e druk. 128 blz. De kenner van detectiveverhalen zal bij het lezen van deze Bill-Clifford avonturen onwillekeurig een vergelijking maken met de Father Brown-figuur van Chesterton. Daar is enige aanleiding voor, maar bij deze parallel te blijven staan betekent het eigen karakter en de verdere verdiensten van dit boek over het hoofd zien. tekeningen J.F. Doeve
| bobboek |
| Bomans, Godfried | De avonturen van Bill Clifford | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 17.50 | Meer info
Bijzonderheden: Geb., 8o. Linnen met originele stofomslag. Omslag zwaar beschadigd, boek in prima staat.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Bomans, Godfried | De avonturen van Bill Clifford | Elsevier / 5e | 3.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 5e Bijzonderheden:
| Hond in de Kast |
| BOMANS, GODFRIED. | De Avonturen van Bill Clifford. | Nederlands proza. De Avonturen van Bill Clifford. / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands proza.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |