| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel | Verkoper |
| Allende, Isabel | Het oneindige plan | Wereldbibliotheek / | 3.24 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: druk:14e dr Vertaalde literaire roman Paperback
| Vijola |
| Allende, Isabel | Liefde en schaduw | Wereldbibliotheek / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Slappe kaft met flappen 21x13. 23e druk. 295 blz. Vertaald uit het Spaans door Giny Klatser. Dit is het verhaal van een ontluikende liefde tussen twee jonge mensen in een land dat gebukt gaat onder de verschrikkingen van een dictatoriaal regime. Zonder dat geografische namen worden gebruikt, is het duidelijk dat het hier het geboorteland van de schrijfster, Chili, betreft.
| bobboek |
| Allende, Isabel | Paula | Wereldbibliotheek / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Slappe kaft met flappen 21x13. 3e druk. 452 blz. Schuinsgelezen. Vertaald uit het Spaans door Adri Boon. Luister, Paula - in deze twee woorden waarmee dit boek opent, ligt het drama besloten dat een blijvende schaduw werpt op het leven van de schrijfster. Zij zelf is de moeder die eindeloze nachten waakt aan het ziekbed van haar dochter Paula. Ten prooi aan wanhoop en verdriet probeert zij tevergeefs contact met haar te krijgen. Maar Paula ligt in coma. Beroofd van haar geheugen doolt zij eenzaam rond in het duistere gebied tussen leven en dood. Zij besluit daarom haar het kostbaarste bezit te schenken dat zij heeft: haar herinneringen. Zij schrijft met een verrassende openhartigheid die alleen bestaat tussen moeder en dochter. Zo ontstaat een fascinerend en aangrijpend boek dat ondanks de tragiek doorspekt is met humor, een boek vol met vrolijke en minder vrolijke anekdotes uit het woelige bestaan van deze Chileense schrijfster.
| bobboek |
| Allende, Isabel | Het oneindige plan | Wereldbibliotheek / | 9.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Slappe kaft met flappen 21x13. 4e druk. 418 blz. Vertaald uit het Spaans door Adri Boon. Schrijfster vertelt met de overtuiging van een vrouw die zelf veel heeft meegemaakt en sterk betrokken is bij de bewogen levens van anderen. Het is een kleurige schildering van een familiegeschiedenis in roerige tijden. Zonder de zwarte zijden van het bestaan buiten beschouwing te laten, creëert zij met de geschiedenis van Gregory Reeves een groots en levendig fresco van onze tijd.
| bobboek |
| Allende, Isabel | Het goud van Tomás Vargas | Wereldbibliotheek / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Slappe kaft met flappen 21x13. 1e druk. 272 blz. Vertaling uit het Spaans door Giny Klatser. Als een moderne Sheherazade vertelt Eva Luna verhalen over haar geliefde, Rolf Carlé. Drieëntwintig zeer bijzondere geschiedenissen over liefde en alledaags geweld. In tegenstelling tot de rijke beelden, het weelderige landschap en de extravagante hartstochten die het lot van de personages bepalen, is haar toon steeds ingehouden, haast geheimzinnig.
| bobboek |
| Allende, Isabel | Liefde en schaduw  | WEreldbibliotheek, Amsterdam / 9de | 6.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 9de Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, 295 pp., vertaling Giny Klatser, omslag Joost van den Woestijne, Goed
| KIEN boeken |
| Allende, Isabel | Portret in sepia | Wereldbibliotheek / | 9.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Slappe kaft met flappen 21x13. 2e druk. 416 blz. Vertaald uit het Spaans door Brigitte Coopmans. Dit boek speelt zich af zowel in San Francisco als in Chili, dat aan het einde van de negentiende eeuw geteisterd wordt door oorlogen en burgerstrijd. De hoofdpersoon van deze roman is Aurora del Valle. Zij lijdt aan een trauma waardoor de eerste vijf jaar van haar leven uit haar geheugen zijn gewist. Opgevoed door haar ambitieuze grootmoeder Paulina groeit ze op in een bevoorrecht milieu. Als Aurora, toch al gekweld door afschuwelijke nachtmerries, verraden wordt door de man van wie ze houdt en een keuze maakt waardoor ze de eenzaamheid leert kennen, besluit ze het mysterie van haar verleden te ontrafelen.
| bobboek |
| Allende, Isabel | De stad van de wilde goden | Wereldbibliotheek, Amsterdam / 6de | 7.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 6de Bijzonderheden: Ingenaaid, flexibele band, 285 pp., vertaling Rikkie Degenaar, omslag Nico Richter, Goed
| KIEN boeken |
| Allende, Isabel | Het huis met de geesten | Wereldbibliotheek - 1982 / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback Wereldbibliotheek - 1982
| Idéfix Boeken |
| Allende, Isabel | Het huis met de geesten
| WereldbibliotheekAmsterdam / 22e druk | 9.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 22e druk Bijzonderheden: goed pp paperback
| Papierier |
| Allende, Isabel ea | Als je mijn Hart beroerd - Verhalen van Isabel Allende, Laura Esquivel en andere schrijfsters uit Latijns-Amerika
| MuntingaAmsterdam / 1e druk van deze uitgever | 4.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1e druk van deze uitgever Bijzonderheden: goed pp 296 pocket
| Papierier |
| Allende, Isabel | Paula  | Wereldbibliotheek / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave9e druk 1995Pb met flappen, 452 pag, lichte gebruikerssporen, verder in goede staat
| Een Tweede Leven |
| Allende, Isabel | Eva Luna  | Wereldbibliotheek / | 6.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave25e druk 2000Pb met flappen, 305 pag, rugzijde kaft licht verkleurd, verder in zeer goede staat
| Een Tweede Leven |
| Allende, Isabel | Daughter of Fortune [tekst EN] | London. Flamingo/Harper Collins. Herdruk / | 4.75 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Special overseas edition. Naam op schutblad; verder in nieuwstaat
| Lu et approuvé |
| Allende, Isabel | Het oneindige plan - luxe editie | / 1996 | 9.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1996 Bijzonderheden: Amsterdam, Wereldbibliotheek - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Allende, Isabel | Eva Luna - luxe editie | / 1996 | 9.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1996 Bijzonderheden: Amsterdam, Wereldbibliotheek - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Allende, Isabel | Het goud van Tomás Vargas - luxe editie | / 1996 | 9.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1996 Bijzonderheden: Amsterdam, Wereldbibliotheek - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Allende, Isabel | Liefde en schaduw - luxe editie | / 1996 | 9.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1996 Bijzonderheden: Amsterdam, Wereldbibliotheek - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Allende, Isabel | Het huis met de geesten - luxe editie | / 1996 | 9.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1996 Bijzonderheden: Amsterdam, Wereldbibliotheek - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Allende, Isabel | Paula | Paperback, in nette staat; baten gaan nar AzG / | 0.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 4,00
| BonLibris |
| ISABEL ALLENDE | EVA LUNA | PENGUIN / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Translated from the Spanish by Margaret Sayers Peden. Paperback. 275 pages.
| MANSARDE |
| Allende, Isabel | Eva Luna | / | 7.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 305 pp. Wat scheef gelezen Genaaid / Soft Cover
| boeken ben de |
| ALLENDE, ISABEL. | Het Goud Van Tomás Vargas. | Spaans - Vertaling. Het Goud Van Tomás Vargas. / | 5.40 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: - Spaans - Vertaling.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| ALLENDE, ISABEL. | Het oneindige plan. | Spaans - Vertaling. Het oneindige plan. / | 7.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: - Spaans - Vertaling.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| ALLENDE, ISABEL. | Het Goud van Tomás Vargas. | Spaans - Vertaling - Fictie. Het Goud van Tomás Vargas. / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: - Spaans - Vertaling - Fictie.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Allende, Isabel | My invented country. A Memoir [tekst EN] | London. Harper Perennial / | 2.95 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Zo goed als nieuw
| Lu et approuvé |
| ALLENDE, ISABEL | Fortuna`s dochter | / | 11.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Amsterdam Wereldbibliotheek 1999 441 bldz. Ing. met inscriptie van vorige eigenaar op titelblad
| internet-antiquariaat Morgenster |
| Isabel Allende | Eva luna | Uitgeverij Maarten Muntinga / Paperback | 3.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: Goed
| boekenmeisje |
| Isabel Allende | Portret in sepia | Wereldbibliotheek / Paperback | 4.95 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: Goed
| boekenmeisje |
| Isabel Allende | Het goud van Tomas Vargas | Wereldbibliotheek / Paperback | 4.95 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: Goed
| boekenmeisje |
| Isabel Allende | Eva Luna | / Paperback | 4.95 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: Goed
| boekenmeisje |
| Allende, Isabel | Liefde en schaduw | Amsterdam. Wereldbibliotheek / 17e druk | 4.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 17e druk Bijzonderheden: 295 blzz. Paperback. Naam op schutblad; verder als nieuw
| Lu et approuvé |
| Allende, Isabel | Het huis met de geesten  | ECI Vianen / 4de | 12.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 4de Bijzonderheden: Gebonden, met gecalceerde stofomslag (met klein scheurtje), vertaling Saskia Otter, omslag Volken Beck, 431 pagina's, uit de Bibliotheek van de twintigste eeuw, Zeer goed
| KIEN boeken |
| Allende, Isabel | Het rijk van de gouden draak. Vert. Rikkie Degenaar | Amsterdam. Wereldbibliotheek / 3e druk | 6.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 3e druk Bijzonderheden: Paperback. Naam op schutblad
| Lu et approuvé |
| Allende Isabel | Het eiland onder de zee | Wereldbibliotheek, 2010. Goed Paperback / | 12.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Allende, Isabel | Liefde en schaduw  | Wereldbibliotheek / 24 druk | 3.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 24 druk Bijzonderheden: Paperback
295 pg.
Het verhaal van een ontluikende liefde tussen twee jonge mensen die in verzet komen tegen de verschrikkingen van een dictatoriaal regime: een meeslepende geschiedenis vol geweld en liefde. Tijdens hun werk worden de journalisten Irene en de fotograaf Fransisco op heel directe wijze geconfronteerd met een van de donkerste kanten van het land waar zij wonen: vermiste personen. Ze beseffen dat ze niet langer hun ogen kunnen sluiten voor wat de mensen in hun land onder het mom van politiek wordt aangedaan, en besluiten tot een nader onderzoek.
| Vijola |
| Allende, Isabel | Paula | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 452 pp. Genaaid / Soft Cover
| boeken ben de |
| Allende, Isabel | De Stad Van De Wilde Goden | / | 9.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 285 pp. Genaaid / Soft Cover
| boeken ben de |
| Allende, Isabel | Liefde En Schaduw | / | 7.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 259 pp. Deel kring op voorplat (kopje) Genaaid / Soft Cover
| boeken ben de |
| Allende, Isabel | Het huis met de geesten | Wereldbibliotheek / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Slappe kaft met flappen 21x13. 8e druk. 430 blz. Vertaling Saskia Otter. Een familiekroniek, die zich vanaf het begin van deze eeuw over vier generaties uitstrekt tot in de jaren zeventig, toen de militaire dictatuur een einde maakte aan het socialistisch bewind van Salvador Allende.
| bobboek |
| Allende Isabel | Fortuna's dochter | / | 12.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 441 .pppp. soft cover 441 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Allende Isabel | La maison aux esprits | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 599 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 599 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.6143, Gevouwen rug / Folded back, Traduit de l'espagnol par Claude et Carmen Durand
| Profijtelijk Boeksken |
| Allende Isabel | La maison aux esprits | / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 599 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 599 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 6143, LP10
| Profijtelijk Boeksken |
| Allende Isabel | Fortuna's dochter | / | 14.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 441 .pppp. soft cover 441 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm Vertaling door Coopmans Brigitte, 6dedruk
| Profijtelijk Boeksken |
| Allende, Isabel | Fortuna's dochter  | Wereldbibliotheek / | 6.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave5e druk 1999Pb met flappen, 441 pag, zeer goede staat
| Een Tweede Leven |
| Isabel Allende | Afrodite Wereldbibliotheek | 2011 3e druk, 1998. 324pp. Illustr.. / | 14.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Hardcover Goed d144
| Antiquariaat Ovidius |
| Allende, Isabel | Fortuna`s dochter | 1999 - Wereldbibliotheek / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback 1999 - Wereldbibliotheek
| Idéfix Boeken |
| Allende, Isabel | Eva Luna | 1988 - Wereldbibliotheek / | 3.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback 1988 - Wereldbibliotheek
| Idéfix Boeken |
| Allende, Isabel. | My invented country. A memoir. | / | 9.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: London, Flamingo. 2003. 199 pag. Paperback.
| JOOT |
| Allende, Isabel | Paula | Paperback, in nette staat; baten gaan nar AzG / | 0.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 4,00
| BonLibris |
| Allende, Isabel | Fortuna's dochter | Wereldbibliotheek / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback met flappen 21x13. 6e druk. 441 blz. Vertaald uit het Spaans door Brigitte Coopmans. Het is 1849, het jaar waarin goud wordt ontdekt in Californië. Joaquín Andieta, de geliefde van Eliza Sommers, is vastberaden het geluk te vinden en vertrekt uit Chili naar het noorden. Eliza besluit hem te volgen en maakt een verschrikkelijke reis, verborgen in het ruim van een zeilschip. Ze gaat op zoek naar haar geliefde in een onbekend land vol eenzame mannen en prostituées die gelokt zijn door de goudkoorts. Haar ervaringen veranderen Eliza in een bijzondere vrouw. Zo komen een liefdesgeschiedenis en een geschiedschrijving van Amerika samen in deze meeslepende roman.
| bobboek |
| Allende Isabel | Fortuna's dochter | / | 11.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 441 .pppp. Genaaid / Broché 441 .pp NIEUW / NEW / NOUVEAU / NEU 13 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Allende Isabel, Brown Helen Curley, Hansen Eric, Kingsolver Barbara, Lapierre Dominique, Morris Jan, Theroux Paul e.a. | Was ik maar thuisgebleven. De afschuwelijke reiservaringen. | 's-Gravenhage, BZZToH, 2001. Samengesteld door Roger Rapoport en Marquerita Castanera 223 blz. Pape / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Allende Isabel, Haasse Hella S, Irving John, Pirandello Luigi, Mer van der Vonne, Tsechow Anton, Tsoeng-Wen Sjen | Liefde en bedrog. Zeven hartstochtelijke verhalen.Een Elegance pocket | 1998. 127 blz. Pocketboek / | 3.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Allende Isabel. | Paula | Amsterdam, Wereldbibliotheek., 1998. 451 blz. Uitgavejaar 1998. Ned. vert. Adri Boon. Paperback. Ge / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Allende, Isabel | Von Liebe und Schatten. | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 9.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Geb., 423pp. 8o. Leinen.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Isabel Allende | Het oneindige plan | Onbekend Goed / | 15.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| ALLENDE,ISABEL | LIEFDE EN SCHADUW / HET GOUD VAN TOMAS VARGAS / PAULA / EVA LUNA / HET HUIS MET DE GEESTEN | / | 20.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 5 paperbacks samen (code C-339)
| Moby Dick |
| Allende, Isabel | Eva Luna | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback, 305pp. 8o. Rug een beetje hol, verder Goed exemplaar
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Allende, Isabel | Het oneindige plan. | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback, 418pp. 8o. Goed exemplaar
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Allende, Isabel | Paula | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback, 451pp. 8o. Goed exemplaar
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Allende, Isabel | Het oneindige plan. | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 7.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback, 418pp. 8o. Exemplaar in orde
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Allende, Isabel | Eva Luna
| / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Good pp 288 Book Softcover
| Papierier |
| Allende, Isabel | De som der dagen | / | 12.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 383 pp. Genaaid / Soft Cover
| boeken ben de |
| Allende, Isabel | Eva Luna | Wereldbibliotheek / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Slappe kaft met flappen. 6e druk. 305 blz. Rug verkleurd. Vertaling Gin Klatser. Ik heet Eva. Volgens het boek dat mijn moeder raadpleegde om een naam voor me uit te kiezen betekent die naam leven. Ik ben geboren in een achterkamer van een naargeestig huis en opgegroeid tussen oude meubelen, boeken in het Latijn en mummies van mensen. Toch ben ik daar niet melancholiek door geworden want ik ben ter wereld gekomen met in mijn geheugen een vleugje oerwoud.
| bobboek |
| Allende, Isabel | Het rijk van de gouden draak | Wereldbibliotheek / | 7.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback met flappen 21x13. 4e druk. 285 blz. Vertaald uit het Spaans door Rikkie Degenaar. In dit tweede deel van de Jaguar- en Adelaartrilogie reizen Kate Cold en haar kleinzoon Alex naar het Verboden Rijk, een ongerept en moeilijk bereikbaar land hoog in de Himalya. De rust in dit vredige koninkrijk wordt ruw verstoord wanner de Gouden draak, een kostbaar beeld, in opdracht van een rijke westerse verzamelaar wordt gestolen. Het lukt Alex en zijn vriendin Nadia met behulp van een inheems meisje de koningszoon en diens boeddhistische leermeester de vijand te verslaan en daarmee het Verboden Rijk te redden. Isabel Allende schetst op de achtergrond de confrontatie tussen twee totaal verschillende culturen. Op subtiele wijze levert zij kritiek op de materialistische westerse samenleving, waarin men het gevoel voor spiritualiteit en het contact met de natuur verloren heeft.
| bobboek |
| Allende, Isabel | Het eiland onder de ze | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 447 pp. Rug hol gelezen Garenloos / Softcover
| boeken ben de |
| Allende, Isabel. | Liefde en schaduw. Nederlandse vertaling Giny Klatser. | / | 7.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 5de druk. Amst., Wereldbibliotheek. 1986. 295 pp. Ingenaaid.
| JOOT |
| Isabel Allende | Ines Vrouw Van Mijn Hart 414pp. | / | 11.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback Goed d307
| Antiquariaat Ovidius |
| Allende, Isabel | De stad der goden / het rijk van de gouden draak / Het woud van de pygmeeën | / | 30.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 285/285/222 pp. 2002/2003/2004 Genaaid / Soft Cover
| boeken ben de |
| Allende, Isabel | Het huis met de geesten  | Wereldbibliotheek / | 7.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave34e druk 2000Pb met flappen, 431 pag, naam voorin, lichte gebruikerssporen maar prima conditie
| Een Tweede Leven |
| Allende, Isabel. | Het oneindige plan. Nederlandse vertaling Adri Boon. Oorspr.titel: El plan infinito. | / | 9.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 3de druk. Amsterdam, Wereldbibliotheek. 1997. 418 pp. Ingenaaid met flappen. * Rug licht verkleurd.
| JOOT |
| Allende, Isabel | Liefde en schaduw. | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback, 295pp. 8o. Goed exemplaar
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Allende, Isabel. | Paula. Vertaling Adri Boon. | / | 7.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 20ste druk. Amst., Wereldbibliotheek. 2002. 452 pp. Paperback.* Leessporen.
| JOOT |
| Allende, Isabel | De stad van de wilde goden | Wereldbibliotheek / | 7.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback met flappen 21x13. 6e druk. 285 blz. Vertaald uit het Spaans door Rikkie Degenaar. Kate Gold is reisboekenschrijfster, excentriek en voor de duivel niet bang. Op een dag komt haar vijftienjarige kleinzoon Alex logeren, juist als ze de opdracht heeft aangenomen om in het Amazonegebied de 'beesten' op te sporen, onbekende wezens die ongelooflijk sterk zijn en een dodelijke stank verspreiden. Alex en Kate sluiten zich aan bij een expeditie, die bestaat uit een bonte verzameling mensen. Onder hen een aantrekkelijke vrouwelijke arts, een arrogante antropoloog, een fotograaf, een puissant rijke ondernemer, enkele soldaten en een Braziliaanse gids met zijn twaalfjarige dochter Nadia, met wie Alex veel optrekt. Nadia kan praten met dieren en heeft een zesde zintuig, waar Alex met zijn stadse manieren aanvankelijk schamper over doet. Ieder van de deelnemers heeft zo zijn eigen redenen om de jungle in te trekken. Na een gevaarlijke reis raakt de expeditie in de dodelijke greep van de 'beesten'. Alex en Nadia worden door een indianenstam die nog nooit met de westerse beschaving in contact is geweest, ontvoerd naar de stad van de wilde goden, een mythische wereld die in niets lijkt op wat zij kennen. Zo begint een adembenemend en fantastisch avontuur zoals alleen Allende dat vertellen kan.
| bobboek |
| Allende, Isabel. | Het huis met de geesten. Nederlandse vertaling Saskia Otter. | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 26ste herz. druk. Amst., Wereldbibliotheek. 1995. 430 pp. Paperback.* Gelezen exempl.
| JOOT |
| Allende, Isabel. | Fortuna's dochter. Nederlandse vertaling Brigitte Coopmans. Oorspr. titel: Hija de la fortuna. | / | 9.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 6de druk. Amst., Wereldbibliotheek. 1999. 441 pp. Ingenaaid.
| JOOT |
| Allende Isabel | Het oneindige plan | / | 15.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 419 .pppp. paperback 419 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm Naam op titelpagina / Name on title page
| Profijtelijk Boeksken |
| ALLENDE. ISABEL | Portret in sepia | Wereldbibliotheek, 2001 / | 7.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: paperback, in nette staat, 416 pp HOOG VERZENDTARIEF/KAN NIET DOOR BRIEVENBUS
| Zolderman Boeken |
| Isabel Allende | Fortuna's dochter Wereldbibliotheek | / | 9.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 1999 Paperback Goed d233
| Antiquariaat Ovidius |
| Allende, Isabel | Fortuna's dochter (Orig. Hija de la fortuna) | Wereldbibliotheek, Amsterdam / 9de | 7.80 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 9de Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 441 pp., vertaling Brigitte Coopmans, omslag Nico Richter, Nieuwstaat
| KIEN boeken |
| Allende, Isabel | The infinite plan | / | 15.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: A novel. Harper Collins Publishers, New York, 1993, 1st Harpercollins ed. Hardcover, half-cloth, dustwrapper. Translated from the Spanish into English by Margaret Sayers Peden. Pp 382. Good copy.
| librairie stille |
| ALLENDE, ISABEL | Het goud van Tomas Vargas ~ De verhalen van Eva Luna | Wereldbibliotheek, 1990 / | 4.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: pbk, oortjes omsl, 266 pp
| Zolderman Boeken |
| Isabel Allende | Eva Luna 28e druk, 2001. 305pp. | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Onbekend Als nieuw d414
| Antiquariaat Ovidius |
| Allende, Isabel | Het rijk van de gouden draak | / | 9.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Roman. Uitgeverij Wereld bibliotheek, Amsterdam, 2003, 1e druk. Pocket, kaft met flappen. Vertaling: Rikkie Degenaar. Omslagontwerp: Nico Richter. Pp 285.
| librairie stille |
| Allende, Isabel | Liefde en schaduw  | Wolters Noordhof / | 2.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1999Wereldlijsters 1999-1, 318 pag, zeer goede staat
| Een Tweede Leven |
| Allende, Isabel | Fortuna's dochter | Wereldbibliotheek, Amsterdam / 6de | 6.80 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 6de Bijzonderheden: Ingenaaid, papieren band, 441 pp., vertaling Brigitte Coopmans, omslag Joost van de Woestijne,
| KIEN boeken |
| Allende, Isabel | Het huis met de geesten | Wereldbibliotheek, Amsterdam / 31ste | 7.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 31ste Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 430 pp., omslag Joost van de Woestijne, vertaling Saskia Otter, geschreven naam voorin, verder ongelezen exemplaar, pakketpost, Goed
| KIEN boeken |
| Allende, Isabel | Het oneindige plan  | Wereldbibliotheek, Amsterdam / 16de | 6.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 16de Bijzonderheden: Paperback, 418 pp., vertaling Adri Boon, omslag Gijs Sierman, pakketpost, Goed, als nieuw
| KIEN boeken |
| Allende, Isabel | Zorro | Wereldbibliotheek, Amsterdam / 2de | 9.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 2de Bijzonderheden: Garenloos gebonden, linnen band, stofomslag, 461 pp., vertaling Rikkie Degenaar, omslag Nico Richter, Goed
| KIEN boeken |
| Allende, Isabel | Inés, vrouw van mijn hart | Wereldbibliotheek, Amsterdam / 1ate | 8.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1ate Bijzonderheden: Paperback,414 pp., vertaling Rikkie Degenaar, omslag Volken Beck, met illustraties en kaartje, Goed
| KIEN boeken |
| ALLENDE, ISABEL | Eva Luna [Deutsch] | Suhrkampf, 1978 / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: gebonden, 380 pp
| Zolderman Boeken |
| Isabel Allende | Fortuna's Dochter 5e dtuk, 1999. 441pp. | / | 14.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paperback Goed d287
| Antiquariaat Ovidius |
| Allende, Isabel | Eva Luna  | Wereldbibliotheek, Amsterdam / 14de | 5.75 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 14de Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 305 pp., vertaling Giny Klatser, omslag Joost van de Woestijne, Goed
| KIEN boeken |
| Allende Isabel | Het goud van Tomas Vargas | Wereldbibliotheek, / negende druk paperback | 5.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: negende druk paperback Bijzonderheden: Pp: 267. Drieëntwintig geschiedenissen over liefde en alledaags geweld in Latijns-Amerika. ISBN:97890 28 417250 Goed.
| De Hergebruikers |
| Haasse, Hella, Isabel Allende, John Irving, Luigi Pirandello, Vonne van der Meer, Anton Tsjechow, Sjen Tsowng-Wen | Liefde en bedrog. Zeven hartstochtelijke verhalen  | Bruna, Utrecht / 1ste | 2.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: pocket, 127 pp., omslag Dick Westerveld, illustratie Femke Hiemstra, speciale uitgave bij Elegance zomernummer, Goed
| KIEN boeken |
| Allende, Isabel | Het huis met de geesten | Wereldbibliotheek, Amsterdam / 6de | 7.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 6de Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 430 pp., omslag Joost van de Woestijne, vertaling Saskia Otter, Fr titelpagina uitgescheurd, Goed
| KIEN boeken |
| Allende, Isabel | Paula  | Wereldbibliotheek, Amsterdam / 17de | 8.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 17de Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 452 pp., vertaling Adri Boon, omslag Joost van de Woestijne, omslagillustratie Geert Reinders, pakketpost, Goed
| KIEN boeken |
| Allende Isabel | Het oneindige plan | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 418 .pppp. soft cover 418 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| ALLENDE, ISABEL | "ZORRO; A NOVEL. Translated from the Spanish by Margaret Sayers Peden" | / HarperCollins, 2005 | 4.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: HarperCollins, 2005 Bijzonderheden: 390 pp. Large Paperback
| Boekparadijs Duveltje |