Tweedehands boeken voor liefhebbers  
Auteur Titel   Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Winkels    Zelf verkopen Nieuwste boeken       
 
 

Aafjes, Bertus Tweedehands boeken

Gevonden: 350 tweedehands boeken van auteur Aafjes, Bertus

Op deze site bieden enkele honderden antiquaren en particuliere verkopers hun tweedehands/antiquarische boeken te koop aan.
Hieronder de resultaten voor Aafjes, Bertus
AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Aafjes, BertusArenlezer achter de maaiers : kronieken over kleine maar vergeten bijzonderheden in het Oude en het Nieuwe Testament Amsterdam : Meulenhoff / Gebonden met stofomslag5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Gebonden met stofomslag
Bijzonderheden: 4e druk, voorwoord 10 blz., 198 blz., 21 cm, met biografie van Bertus Aafjes en literatuur opgave. Goed examplaar. Annotatie: De zwerftocht door het Nabije Oosten bracht hem in aanraking met een wereld, die sedert Oud-Testamentische tijden nauwelijks is veranderd.
Antiquariaat Boekwijd
Aafjes, Bertus [met bijdragen van Pierre H. Dubois ea]Bertus Aafjes : informatie Amsterdam : Meulenhoff / Paperback4.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 39 blz, 20 cm, literatuur opgave, bio-bibliografie, isbn 9029037237, goed exemplaar. Annotatie: Bevat tevens: negen ongepubliceerde gedichten. (reeks : Literair Moment).
Antiquariaat Boekwijd
Aafjes, BertusIn de Nederlanden zingt de tijd Amsterdam : Meulenhoff / Gebonden met stofomslag6.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Gebonden met stofomslag
Bijzonderheden: 1e druk, 172 blz, 19 cm, isbn 9029005424, Meulenhoff bibliografie, goed exemplaar. Annotatie: Vijftien dichterlijke schetsen over Nederlandse stadjes en steden, die gedeeltelijk eerder verschenen zijn in verschillende bundels.
Antiquariaat Boekwijd
BERTUS AAFJESDE SCHIPPERSJONGEN MEULENHOFF / EERSTE DRUK 2E OPLAGE2.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: EERSTE DRUK 2E OPLAGE
Bijzonderheden: De gouden keten nr. 7. 64 blz.
MANSARDE
BERTUS AAFJESDE SCHIPPERSJONGENS MEULENHOFF / EERSTE DRUK 2E OPLAGE2.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: EERSTE DRUK 2E OPLAGE
Bijzonderheden: Deel 7 64 blz.
MANSARDE
Aafjes, BertusEen ladder tegen een wolk / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: www.takayama.nl
BERTUS AAFJESVORSTEN ONDER DE LANDSCHAPPEN MEULENHOFF / ACHTSTE DRUK 19594.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: ACHTSTE DRUK 1959
Bijzonderheden: Eenreis door het Heilige Land. Gebonden uitgave. 150 blz.
MANSARDE
Bertus AafjesFloroskoop mei Het Spectrum / Eerste druk5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Eerste druk
Bijzonderheden: Gebonden uitgave Mei Eerste druk 1979
MANSARDE
Aafjes, Bertus [tekeningen Jaap Schol]Ik ga naar Amerika Amsterdam : Meulenhoff / Paperback5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 5e druk, 230 blz, ill, 20 cm, isbn 9029000996, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Dagelijks verslag aan zijn dochtertje vanaf een vrachtboot tijdens de overtocht naar Amerika in maart 1956. Eerder verschenen als: Logboek voor ’Dolle Dinsdag’ - 1956. Meulenhoff editie E 467.
Antiquariaat Boekwijd
Aafjes BertusDe wereld is een wonder: op reis in Nederland, Marokko, Frankrijk, Japan en Italië / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 190 .pppp. soft cover 190 .pp Goed / Good / Bien / Gut 18 x 12 cm 0 Profijtelijk Boeksken
AAFJES, BERTUSPet en Petra en het geheim van de de bouwkunst Ploegsma / Eerste druk5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Eerste druk
Bijzonderheden: 160 pp. Gekartoneerd
Parnassos
AAFJES, BERTUSKleine Isar, de vierde koning Elseviers Weekblad / 12.50Bestel / meer info Bijzonderheden: 76 pp. Met de cassette van karton. De cassette heeft gebruikssporen, het boek zelf is goed. Halflinnen Parnassos
AAFJES, BERTUSEen laars vol rozen A.A.M. Stols / Eerste druk6.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Eerste druk
Bijzonderheden: 69 pp. Z/w illustraties. Van Dijk 557. K 1163. Naam op schutblad. Linnen rug is wat verschoten. Randen voorplat en achterplat wat verkleurd. Halflinnen
Parnassos
AAFJES, BERTUSIn den beginnen Querido / Tweede druk5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Tweede druk
Bijzonderheden: 57 pp. Op enkele pagina's een lichte verkleuring naar bruin, waarschijnlijk vanwege inliggende krantenknipsels (niet meer aanwezig). Ingenaaid
Parnassos
Bertus Aafjes e.a.Reizen om de wereld / 3.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback, toestand: Nieuw Moesie Books
Aafjes, BertusLimburg, dierbaar oord / 1979 3e druk3.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1979 3e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, Meulenhoff
Antiquariaat Coriovallum
Aafjes, BertusHet Troje van het carboon / 1961 2e druk6.25Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1961 2e druk
Bijzonderheden: z.p., Staatsmijnen in Limburg - gebonden
Antiquariaat Coriovallum
Aafjes, BertusEen laars vol rozen A.A.M. Stols / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Gakartonneerd zonder omslag 20x13. 2e druk. 98 blz. Vlekken binnenzijde van de platten. Het werd geschreven in het najaar van 1937. bobboek
Aafjes Bertus.Het rosewonder. Verhalen Amsterdam, J.M. Meulenhoff., 1979. 157 blz. Paperback. / 4.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Aafjes Bertus.Mijn ogen staan scheef, Zwerftochten door het land van de Mikado Amsterdam, J.M. Meulenhoff., 1972. 2de druk. 222blz. Paperback. Rug licht verkleurd. Gebruikersspor / 4.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Aafjes, Bertus4; deel 7 Geill. Pers / 3.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Aafjes, Bertus 62 blz Lezerij Calibert
AAFJES, Bertus.Egyptische brieven. Amsterdam / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 63 p., 2e druk. Met orig. stofomslag. Ardjoeno Books
AAFJES, Bertus.Een lampion voor een blinde - of de zaak van de Hollandse heelmeesters. CPNB, Amsterdam / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 111 p. Boekenweekgeschenk. Softcover, pocket. Goed. Ardjoeno Books
Aafjes, BertusIn De Schone Helena Amsterdam. J.M. Meulenhoff / 2.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Lu et approuvé
Aafjes, BertusMorgen bloeien de abrikozen Amsterdam. J.M. Meulenhoff / 12e druk1.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 12e druk
Bijzonderheden:
Lu et approuvé
Aafjes, BertusDe wereld is een wonder Amsterdam. J.M. Meulenhoff / 2e druk1.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: Naam op schutblad
Lu et approuvé
Aafjes, BertusIk ga naar Amerika Amsterdam. J.M. Meulenhoff / 3e druk2.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 3e druk
Bijzonderheden:
Lu et approuvé
Aafjes, BertusDe denker in het riet Amsterdam. J.M. Meulenhoff / 2.00Bestel / meer info Bijzonderheden: z.j. [1968]. Boeklon kaft Lu et approuvé
Aafjes, Bertus [tek. van T. Aafjes-Wesseling]Het hemd van een gelukkig mens : sprookjes uit een verre wereld Amsterdam : Meulenhoff / Paperback7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 101 blz, tek, 20 cm, isbn 9029096985, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Bundel met dertig, merendeels oosterse, sprookjes, door de schrijver gekozen uit zijn eigen verzameling. Meulenhoff jeugd.
Antiquariaat Boekwijd
Bertus AafjesGedichten Amsterdam Contact / 1e druk7.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Halflinnen 230 1e druk Inclusief prospectus.
Johannes Hoek
Aafjes, BertusDe karavaan Meulenhoff, Amsterdam / 1ste6.80Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, kartonnen band met goudopdruk, 63 pp., geplastificeerd door vorige eigenaar, De Ceder-reeks 32, delen stofomslag beaard gebleven., Goed
KIEN boeken
Aafjes, BertusDe Tooverfluit, vrij bewerkt naar Wunderhorn Contact, Amsterdam / 2de5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, rug gerepareerd, 110 pp., illustraties J.F. Doeve, oorspronkelijk verzameld door Clemens Bretano en Achim von Arnim., Rug aan een zijde los van boekblok, overigens goed
KIEN boeken
Aafjes BertusOmnibus, Nederland, Te voet naar Rome, Egypte, Op Bijbelse Bodem, Israël, Griekenland, Naar Amerika, Marokko, Japan, In Pompei, Odysseus achterna, Italië / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 480 .pppp. hard cover 480 .pp Goed / Good / Bien / Gut 21 x 15 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Aafjes, BertusDe Lyrische schoolmeester Meulenhoff, Amsterdam / 1ste7.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, hard cover, geplastificeerd door vorige eigenaar, 46 pp, roestvlekken, De Ceder-reeks, illustraties Maaike Braat, Goed
KIEN boeken
Aafjes, Bertus"Gedichten: eerste sonnetten; Het gevecht met de muze; Het zandzuur van den dood; Verspreide gedichten; Sonnetten en andere gedichten uit Friesland; Boeren; In het rampjaar" Contact, Amsterdam/ Antwerpen / 1ste7.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, halflinnen, geplastificeerd door vorige eigenaar, 230 pp., potloodaantekening op titelpagina, Redelijk
KIEN boeken
Aafjes BertusDe tooverfluit - Vrij bewerkt naar Des Knaben Wunderhorn / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 110 .pppp. hard cover 110 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 14 x 22 cm Vignetten van J.F. Doeve, Rug beschadigd / Spine damaged Profijtelijk Boeksken
Aafjes, BertusHet gevecht met de muze Contact / 3e3.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 3e
Bijzonderheden: G0003
Hond in de Kast
Aafjes, BertusHet koningsgraf, honderd en een sonnetten Meulenhoff / 4e3.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 4e
Bijzonderheden: G0002
Hond in de Kast
Aafjes, BertusDe Karavaan Meulenhoff / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: G0004 Hond in de Kast
Aafjes, BertusMijn ogen staan scheef, zwerftochten door het land van Mikado Meulenhoff, Amsterdam / 2de 5.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Paperback, 223 pp., omslag Joost van de Woestijne, opdracht op titelpagina, Goed
KIEN boeken
Aafjes, BertusMaria Sibylla Merian & In den beginne J.M. Meulenhoff / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. Heruitgave, 138 blz. 'Maria Sibylla Merian' is een ode aan de raadselachtige schoonheid zoals onze literatuur verder niet bezit. 'In den beginne'is een overtuigende lofzang op het ontstaan van de liefde, als verlossing uit de eenzaamheid. Gevolgd door 'De dichter van de poëzie' essay van Karel Jonckeere. bobboek
Aafjes, BertusEen laars vol rozen A.A.M. Stols, ’s-Gravenhage / 4de5.80Bestel / meer info Jaar van uitgave: 4de
Bijzonderheden: Ingenaaid, kartonnen band met (beschadigde) stofomslag, 99 pp., Goed
KIEN boeken
Aafjes BertusOmnibus, Nederland, Te voet naar Rome, Egypte, Op Bijbelse Bodem, Israël, Griekenland, Naar Amerika, Marokko, Japan, In Pompei, Odysseus achterna, Italië / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 480 .pppp. hard cover 480 .pp Goed / Good / Bien / Gut 21 x 15 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Aafjes, BertusHet hemd van een gelukkig mens - Sprookjes uit een verre wereld MeulenhoffAmsterdam / 1e druk15.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: als nieuw pp 101 paperback
Papierier
Aafjes, BertusEgyptische Brieven MeulenhoffAmsterdam / 2e druk6.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: goed pp 63 Enkele foto's buiten de tekst met verantw. Omslag softcover
Papierier
Aafjes, Bertus`s-Gravenhage / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 142 pp. Genaaid / Linnen boeken ben de
Aafjes, BertusVorstin onder de landschappen Een reis door het Heilige Land; lichte verkleuringen; baten gaan naar AzG / 0.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 3,00 BonLibris
Bakker, Piet, Aafjes, Bertus, e.a.Tien jaar Elseviers Weekblad Paperback, in nette staat; baten gaan naar AzG / 0.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 4,00 BonLibris
Aafjes BertusVorstin onder de landschappen, een reis door het Heilige Land / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 150 .pppp. hard cover 150 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Aafjes, BertusOmnibus Amsterdam. Elsevier / 4.50Bestel / meer info Bijzonderheden: 480 blzz; 21x13cm. Hoekjes voorplat wat gebutst Lu et approuvé
Aafjes, Bertus [met bijdragen van Pierre H. Dubois ea]Bertus Aafjes : informatie Amsterdam : Meulenhoff / Paperback4.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 39 blz, 20 cm, literatuur opgave, bio-bibliografie, isbn 9029037237, goed exemplaar. Annotatie: Bevat tevens: negen ongepubliceerde gedichten. (reeks : Literair Moment).
Antiquariaat Boekwijd
Aafjes, BertusGedichten / 1947 1e druk9.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1947 1e druk
Bijzonderheden: gebonden
Antiquariaat Coriovallum
Busch, Wilhelm - Bewerkt Door Bertus AafjesDe Vrome Helena BrunaUtrecht -Antwerpen / 1e druk9.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: zeer goed pp 114
Papierier
AAFJES, BERTUS & FRANCIEN VAN WESTSTERINGRijmpjes en versjes uit de vrolijke doos Meulenhoff, 1980 / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: gebonden 4to, hier & daar een knikje in het papier, verder netjes, ills in kleur & zw/w, 80 pp Zolderman Boeken
Aafjes, BertusVorstin onder de landschappen - een reis door het heilige land MeulenhoffAmsterdam / 1e druk7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: goed pp 151 Gebonden
Papierier
Aafjes, BertusVoetreis Naar Rome 1974 / 15.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Geïllustreerd door Michaël Berkhemer, met een inleiding van Michel van der Plas, uitgegeven t.g.v. de zestigste verjaardag van de dichter, geb., wijnrood linnen, stofomslag (enkele vochtvlekjes aan voorkant langs rand van de rug), 106 p. Deze uitgave werd in het voorjaar van 1974 naar aanwijzingen van Joost van de Woestijne gezet uit de Monotype Centaur 14 op 13 pt, gedrukt door drukkerij Hooiberg te Epe op Kentucky Old Linen van Lutkie & Smit te Amsterdam en gebonden door Boekbinderij Callenbach te Nijkerk. Novemberland
Aafjes, BertusIn De Schone Helena - Op Reis Door Griekenland, Spanje, Frankrijk En Nederland MeulenhoffAmsterdam / 1e Druk4.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e Druk
Bijzonderheden: Redelijk+ pp 222 Meulenhoff pockte nr. 59, Pocket
Papierier
Aafjes, BertusArenleze Achter De Maaiers - Vergeten Bijbelse Bijzonderheden MeulenhoffAmsterdam / 7e Druk4.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 7e Druk
Bijzonderheden: Redelijk+ pp 188 MP- nr. 83 Pocket
Papierier
Aafjes, Bertus e.aHier is Oisterwijk BrunaUtrecht / 1e druk7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: goed pp 96 Geill. pocket
Papierier
Bertus AafjesEen laars vol rozen s-Gravenhage Stols / 1e druk7.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Halflinnen 69 1e druk "Rug verkleurd; oplage 2000 exx. Van Dijk 557"
Johannes Hoek
AAFJES, BERTUS.Het koningsgraf - honderd en een sonnetten. Poezie. Het koningsgraf - honderd en een sonnetten. / 4.50Bestel / meer info Bijzonderheden: - Poezie. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Aafjes, Bertus / Jonckheere, KarelIn den beginne & Maria Sibylla Merian : gevolgd door De dichter van de poëzie / essay van Karel Jonckheere Amsterdam : Meulenhoff / Paperback6.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 138 blz, 20 cm, lit.opg, isbn 9029005246, goed exemplaar. Annotatie: Een lofzang op het ontstaan van de liefde als verlossing uit de eenzaamheid en een ode aan de raadselachtige schoonheid zoals onze literatuur niet bezit. Oorspr. uitg. resp.: 1949, 1946, 1952. Meulenhoff editie E 479.
Antiquariaat Boekwijd
Aafjes, BertusIk ga naar Amerika Meulenhoff, Amsterdam / 2.25Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave4e druk,1964Pocket, 188 pag, bladz. Verkleurd, verder goed Een Tweede Leven
Aafjes, BertusLogboek voor 'Dolle Dinsdag' J.M. Meulenhoff / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Gebonden met beschadigd omslag 22x14. 2e druk. 230 blz. Tijdens zijn reis met de Witmarsum naar de Golf van Mexico, legde Aafjes zijn ervaringen neer in de vorm van een logboek gericht aan zijn tweejarig dochtertjes Diane, in de huislijke kring genaamd 'Dolle Dinsdag'. tekeningen Jaap Schol bobboek
Aafjes, BertusDe Lyrische Schoolmeester / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 48 pp. Roest vlekjes op snede Genaaid / Linnen boeken ben de
Aafjes, BertusIn De Nederlanden Zingt De Tijd / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 172 pp. Genaaid / Linnen boeken ben de
Aafjes, BertusDe Karavaan Meulenhoff / 3e4.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 3e
Bijzonderheden:
Hond in de Kast
Aafjes, BertusDe wereld is een wonder - op reis in Nederland, Marokko, Frankrijk, Japan en Italië. Nederlands proza - Reizen en verre landen. De wereld is een wonder - op reis in Nederland, Marokko, / 2.25Bestel / meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza - Reizen en verre landen. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Aafjes, BertusGedichten (Bertus Aafjes). Poë Gedichten (Bertus Aafjes). / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: - Poëzie. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Aafjes, BertusVorstin onder de landschappen Een reis door het Heilige Land; lichte verkleuringen; baten gaan naar AzG / 0.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 3,00 BonLibris
Aafjes, BertusEen lampion voor een blinde Z.pl. CPNB / 2.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Boekenweekgeschenk 1973 Lu et approuvé
Aafjes, Bertus, Marie-Luise Kaschnitz, Anton Koolhaas en Eudora WeltyAvenuereeks 4 De Geïllustreerde pers / 1ste3.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Vier verhalen, softcover, 63 pagina's, Goed
KIEN boeken
Aafjes, BertusHet gevecht met de muze A.A.M. Stols Rijswijk / 2de8.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Gedichten, gebonden met linnen rug en stofomslag, oplage 500 exemplaren, Goed
KIEN boeken
Aafjes, Bertus (bew.)De tooverfluit. Vrij bewerkt naar Des Knaben Wunderhorn. Contact, Amsterdam / 1ste5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, gebonden, 110 pp, verlucht met vignetten van J.F. Doeve, rug aan bovenzijde beschadigd,
KIEN boeken
Bertus AafjesReizen om de wereld Meulenhoff / Paperback3.95Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
Bertus Aafjes; Ted van TurnhoutHet Rode Kruis kerstboek / Hardcover7.95Bestel / meer info Jaar van uitgave: Hardcover
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
Bakker, Piet, Aafjes, Bertus, e.a.Tien jaar Elseviers Weekblad Paperback, in nette staat; baten gaan naar AzG / 0.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 4,00 BonLibris
Aafjes, bertus.De Zeemeerminnen. Novellen. J.M.meulenhoff. Amsterdam. / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1946. Hlinn. 108pp. 8°. Antiquariaat Ovidius
Bertus Aafjes, Toon hermans e.a.KERSTBOEK VOOR TONDO, Kerstverhalen, / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: KERSTBOEK VOOR TONDO, Kerstverhalen, 112 blz, 1981 samengesteld door ted van Turnhout, met medewerking van , Anton Pieck, jan Terlouw en vele anderen, met vele illustraties; Apollo
AAFJES, BERTUSIn de Nederlanden zingt de tijd Meulenhoff / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 172 pp. Over beiaarden en beiaardiers. Geb Parnassos
Aafjes, BertusHet Troje van het carboon / 1959 1e druk12.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1959 1e druk
Bijzonderheden: z.p., Staatsmijnen in Limburg - gebonden, met stofomslag - uitmuntende staat - Nederlandse tekst met achterin de zeldzame Duitse samenvatting
Antiquariaat Coriovallum
Aafjes, BertusIk ga naar Amerika Meulenhoff / 4de3.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 4de
Bijzonderheden: Meulenhoffpocket 105, 188 pagina's, geschreven boodschap voorin, Goed
KIEN boeken
Bertus AafjesReizen om de wereld Meulenhoff, Paperback Als nieuw / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Aafjes BertusEen kind, een kind is zoveel meer Bosch & Keuning, Paperback Als nieuw / 7.50Bestel / meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Aafjes, BertusKleine Isar. De Vierde Koning Een Stripverhaal / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 77 pp. Genaaid / Half Linnen boeken ben de
Aafjes, BertusIk ga naar Amerika Meulenhoff, Amsterdam / 2.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave4e druk,1966Meulenhoffpocket nr. 105, 190 pag, gebruikerssporen Een Tweede Leven
Aafjes, BertusOdysseus in italië / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 278 pp. Genaaid / Linnen boeken ben de
Aafjes, BertusKleine Isar De Vierde Koning / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Leesvouw voorplat. 219 pp. Genaaid / Soft Cover boeken ben de
Aafjes, BertusGoden En Eilanden Een Reisboek Over Griekenland / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 188 pp. Genaaid boeken ben de
Aafjes, BertusEen ladder tegen een wolk Amsterdam. Em. Querido\'s Uitgeverij B.V. / 5e druk3.25Bestel / meer info Jaar van uitgave: 5e druk
Bijzonderheden: In prima staat
Lu et approuvé
Bertus AafjesEen lampion voor een blinde / 3.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback, toestand: Zo goed als nieuw Moesie Books
Jonckheere Karel,Aafjes BertusBertus Aafjes. De dichter van de poëzie Meulenhoff / 1e6.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e
Bijzonderheden: Ingenaaid, 68p, 16e deel van De Eik, Goed
KIEN boeken
Aafjes, BertusDe blinde harpenaar: De liefde, het leven, het geloof, de dood in de poëzie der oude Egyptenaren / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 94 .pppp. soft cover / dust jacket 94 .pp Goed / Good / Bien / Gut 17 x 24 cm Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Aafjes, BertusIk ga naar Amerika / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 188 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 188 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm 3e druk / edition / édition / Ausgabe, Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Aafjes, BertusVorstin onder de landschappen: Een reis door het Heilige Land / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 150 .pppp. hard cover 150 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert, Roestvlekjes / Foxing / Taches de rouille / Rostfleckig, 5e druk / edition / édition / Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Aafjes, BertusArenlezer achter de maaiers / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 192 .pppp. soft cover 192 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm Vergeten bijbelse bijzonderheden, Band wat verkleurd / Discolouration, Stempel aanwezig, 6e druk / edition / édition / Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Aafjes, BertusDe denker in het riet / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 157 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 157 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 11 x 18 cm Omslag wat verkleurd / Cover discoloured, Band wat verkleurd / Discolouration, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Aafjes, BertusMorgen bloeien de abrikozen / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 192 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 192 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Aafjes, BertusMorgen bloeien de abrikozen / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 253 .pppp. paperback 253 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert Profijtelijk Boeksken
Aafjes, BertusDe fazant op de klokketoren / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 188 .pppp. paperback 188 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Omslag wat verkleurd / Cover discoloured, Band wat verkleurd / Discolouration, Naam op titelpagina / Name on title page Profijtelijk Boeksken


350 resultaten 4 pagina's.

1