Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Nabokov Tweedehands boeken

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend



72 resultaten 1 pagina's.

1


AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Rap, Thomas [samengestelling] Simone de Beauvoir, Vincent van Gogh, Victor Hugo, Stendhal, Marcellus Emants, D.H. Lawrence, Hendrik Marsman, Vladimir Nabokov, Cees Nooteboom, e.a.De Provence : lege Artis : Verhalen uit het land van Van Gogh Amsterdam : Meulenhoff / Utrecht : Boots / Paperback5.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 156 blz, 21 cm, literatuur opgave, bibliografie, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Deze korte verhalen zijn geïnspireerd door de Provence. Opnieuw uitgebracht in opdracht van Boots Company tgv het \\\'Van Gogh jaar\\\' in 1990.
Antiquariaat Boekwijd
Nabokov, VladimirLente in Fialta. Verhalen De Bezige Bij, Amsterdam / 3de5.00Meer info Jaar van uitgave: 3de
Bijzonderheden: Paperback, 224 pp., biografiesche notities, vertaling M. Coutinho, typografie Karel Beunis,
KIEN boeken
Nabokov, ladimirHet scheermes De Bezige Bij, Amsterdam / 1ste7.75Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Gebrocheerd, omslag met flappen, 18 pp, Nieuwjaarsgeschenk 1991, Heel goed
KIEN boeken
Nabokov, VladimirLente in Fialta. verhalen De bezige \bij, Amsterdam / 3de4.75Meer info Jaar van uitgave: 3de
Bijzonderheden: Paperback, 224 pp., vertaling M. Coutinho, omslag Wout Muller, typografie Karel Beunis, Goed
KIEN boeken
Nabokov, VladimirPnin Penguin / 5.00Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1988Pb, engelstalig, prima conditie Een Tweede Leven
Nabokov, VladimirUitnodiging voor een onthoofding De Bezige Bij / Meulenhoff / 7.50Meer info Bijzonderheden: 1970, pb. 224 pag. naam voorin, nette staat (geen leesvouwen) Oosterhoff Boeken
Nabokov VladimirHeer, vrouw, boer / 8.00Meer info Bijzonderheden: 341 .pppp. soft cover 341 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Nabokov, VladimirWanhoop / 1969 1e druk12.50Meer info Jaar van uitgave: 1969 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij-Meulenhoff - uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Nabokov, VladimirUitnodiging voor een onthoofding / 1991 1e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 1991 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - hardcover - naam op titelpagina, verder vrijwel nieuwstaat - vertaling Anneke Brassinga
Antiquariaat Coriovallum
Nabokov, VladimirPnin / 1987 4e druk9.00Meer info Jaar van uitgave: 1987 4e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Arbeiderspers - uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Nabokov, VladimirLente in Fialta / 1966 2e druk6.00Meer info Jaar van uitgave: 1966 2e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - inktpuntje op schutblad, verder uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Nabokov, VladimirLente in Fialta / 1974 3e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 1974 3e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Nabokov, VladimirLolita / 9e druk15.00Meer info Jaar van uitgave: 9e druk
Bijzonderheden: 's-Gravenhage, Oisterwijk - gebonden, met stofomslag - uitstekende staat - vertaling M. Coutinho
Antiquariaat Coriovallum
Nabokov, VladimirHet oog / 199210.00Meer info Jaar van uitgave: 1992
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
Nabokov, VladimirHet werkelijke leven van Sebastian Knight / 1992 1e druk12.50Meer info Jaar van uitgave: 1992 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - rug iets verkleurd, verder nieuwstaat - vertaling Sjaak Commandeur
Antiquariaat Coriovallum
Nabokov, VladimirGlorie / 1981 2e druk7.00Meer info Jaar van uitgave: 1981 2e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, Elsevier - uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Nabokov, VladimirHet oog / 1966 1e druk6.00Meer info Jaar van uitgave: 1966 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - goede staat
Antiquariaat Coriovallum
Nabokov, VladimirDoorzichtige dingen / 1994 1e druk15.00Meer info Jaar van uitgave: 1994 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat - vertaling Sjaak Commandeur
Antiquariaat Coriovallum
Nabokov, VladimirDe kunst van het lezen - Gogol / 2006 1e druk25.00Meer info Jaar van uitgave: 2006 1e druk
Bijzonderheden: z.p., Hoogland & van Klaveren - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
Nabokov,VladimirLolita De Bezige Bij / 24.70Meer info Bijzonderheden: Als nieuw Antiquariaat Mooi Exemplaar
Nabokov, VladimirUitnodiging voor een onthoofding Literatuur (vertaald in Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, softcover, 224pp. Oorspronkelijke titel: Priglasjenije na kazn' Vertaling: M. en L. Coutinho. Rug iets verkleurd, verder mooi exemplaar. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Nabokov, VladimirBastaards Literatuur (vertaald in Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 368pp. Vertaling Charles B.Timmer. Kartonnen geillustr.band met gebr.sp. Pagina's langs rand iets vuil. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Nabokov, VladimirHeer, vrouw, boer / 1993 1e druk17.50Meer info Jaar van uitgave: 1993 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat - vertaling Rien Verhoef
Antiquariaat Coriovallum
Vladimir NabokovLange nachten / Paperback6.50Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
NABOKOV, VLADIMIR.Lolita. Engels. Lolita. / 7.50Meer info Bijzonderheden: In bad condition. The one with the mosaic butterfly-cover. According to the imprint this is the 3th printing, in reality it is probably the 4th. Engels. Algemeen @ntiquariaat Sanders
NABOKOV, VLADIMIR.Gelachter im Dunkel. Duits. Gelachter im Dunkel. / 3.50Meer info Bijzonderheden: - Duits. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Peeters, Carel [Nabokov, Vladimir]Gemaakt op zondag - Over Vladimir Nabokov / 1994 1e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 1994 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
NABOKOV, VLADIMIRMasjenka / 9.00Meer info Bijzonderheden: Baarn Meulenhoff 1970 160 p. gebonden linnen met licht beschadigd omslag 14,5 x 22,5 cm. Lichte gebruikssporen internet-antiquariaat Morgenster
NABOKOV, VLADIMIRUitnodiging voor een onthoofding / 7.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam Hema 1988 223 pp. paperback 12, 5 x 20 cm. Vertaald door M. en L. Coutinho internet-antiquariaat Morgenster
Nabokov, Vladimir.Lolita. Door begeerte gedreven. Omega boek. Amsterdam. / 8.00Meer info Bijzonderheden: Zestiende druk. Pap.. 329pp.. 8°.. Antiquariaat Ovidius
Nabokov, VladimirLente in Fialta Literatuur (vertaald in Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 224pp. Kartonnen band. Heel goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Nabokov, VladimirLolita. Third Printing. (The Traveller`s Companion Series). Paris, The Olympia Press, 1959 (1960). / 5.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, 319, [1] pp. Pback. The `Butterfly edition`. Foreword by John Ray. Ownership stamp on first blank leaf: `Publicity Herman P. de Boer`. Lightly aged, but good. De Branding
Nabokov, VladimirThe Original of Laura - Dying is fun - A Novel in Fragments / 2009 1e druk25.00Meer info Jaar van uitgave: 2009 1e druk
Bijzonderheden: London, Penguin Books - hardcover with dustjacket - new - 278 pag
Antiquariaat Coriovallum
Nabokov, VladimirDoorzichtige dingen Elsevier Manteau / 5.00Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave2e druk 1980Pb, 146 pag, prima conditie Een Tweede Leven
NABOKOV, VLADIMIR.De Tovenaar. Engels - Vertaling. De Tovenaar. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Engels - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Nabokov, Vladimir. (vertaling: M. Coutinho)Het oog. BZZTôH isbn:9062912001 / 5.00Meer info Bijzonderheden: 1985, 2e druk, pb. 114 pag. Goede staat Oosterhoff Boeken
Nabokov, Vladimir.Lolita. Rowohlt Verlag. / 9.00Meer info Bijzonderheden: 1960, 5. Auflage, gebunden mit Schutzumschlag, 445 pag. Umschlag ein bisschen beschädigt, sonst gut. Oosterhoff Boeken
Nabokov, VladimirHarlekinade. (vertaling van Louis Ferron) Manteau isbn:9010045307 / 7.00Meer info Bijzonderheden: 1983, 2e druk, pb. 216 pag. 20 cm. Leesvouwen rug, verder netjes Oosterhoff Boeken
Nabokov, Vladimir / Karlinsky, Simon (edited by)The Nabokov-Wilson letters. Correspondence between Vladimir Nabokov and Edmund Wilson 1940 - 1971 Harper & Row isbn:0060907533 / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1980, pb. 346 pag. Color back faded, good condition Oosterhoff Boeken
NABOKOV, VLADIMIR.:Sprich, Erinnerung, sprich. Reinbek, Rowohlt,, 1984. / 11.00Meer info Bijzonderheden: 313pp. Or.cloth with d.j. Antiquariaat Ovidius
NABOKOV V.Het oog / 5.00Meer info Bijzonderheden: 1988, paperback, 114pp
Uitgever -
AntiquariaatDeBilt
Vladimir NabokovWanhoop De Bezige Bij / 18.95Meer info Bijzonderheden: En dit is écht een 1e druk. Uitgavejaar 1969. LP nr. 36. Gelamineerde paperback met blind gestempelde ex libris voorin. Prima staat. ONGELEZEN. Hardcover Boek na Boek
Vladimir NabokovBastaards / 14.50Meer info Bijzonderheden: N.B! Andere cover/antieke uitgave Van Oorschot 1961, EERSTE druk. HARDCOVER, serie:De Witte Olifant. Vertaling: Charles Timmer. Goed. (Dit was de enige manier om dit boek op bol.com in te brengen). Paperback Boek na Boek
Rap, Thomas [samenstelling & inleiding] Victor Hugo, Stendhal, Louis Couperus, Marcellus Emants, Virginia Woolf, D.H. Lawrence, Simone de Beauvoir, Klaus Mann, Nabokov, Cees Nooteboom e.a.Zuid-Frankrijk : verhalen van een streek Amsterdam : Meulenhoff / Paperback6.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 155 blz, 21 cm, bibliografie, isbn 9029020784, goed exemplaar. Annotatie: Verhalen en fragmenten van bekende auteurs uit binnen en buitenland over deze beroemde streek. Serietitel: Bibliotheek voor de literaire reiziger.
Antiquariaat Boekwijd
Rap, Thomas [samengestelling] Simone de Beauvoir, Vincent van Gogh, Victor Hugo, Stendhal, Marcellus Emants, D.H. Lawrence, Hendrik Marsman, Vladimir Nabokov, Cees Nooteboom, e.a.De Provence : lege Artis : Verhalen uit het land van Van Gogh Amsterdam : Meulenhoff / Utrecht : Boots / Paperback5.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 156 blz, 21 cm, literatuur opgave, bibliografie, goed ongelezen exemplaar [naam op titelblad]. Annotatie: Deze korte verhalen zijn geïnspireerd door de Provence. Opnieuw uitgebracht in opdracht van Boots Company tgv het \'Van Gogh jaar\' in 1990.
Antiquariaat Boekwijd
Nabokov, VladimirZuivere kleuren. Brieven van Nabokov 1923-1977. Literatuur (vertaald in Nederlands) / 30.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, stijfpapieren omslag met flappen, 666pp. Geillustreerd. Zeer goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
NABOKOV, VLADIMIR.NABOKOV, VLADIMIR. Masjenka. Literatuur (vertaald in Nederlands) / 12.00Meer info Bijzonderheden: Geb., 160pp. 8o. Linnen met originele stofomslag. Goed exemplaar Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Nabokov, Vladimir e.a.De assistent-regisseur. Russische verhalen Literatuur (vertaald in Nederlands) / 12.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 363pp. In goede staat. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Nabokov, Vladimir.Lolita. Vertaling M. Coutinho. / 8.00Meer info Bijzonderheden: Nieuwe Wieken/ Omega/ A.W. Bruna. Z.j. 329 p.Paperback. JOOT
Nabokov Vladimir Doorzichtige dingen Meulenhoff / 7.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden met stofomslag. Eerste druk Bert Boekenwurm
Nabokov Vladimir Bastaards GA van Oorschot / 7.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden Witte Olifant Bert Boekenwurm
Nabokov Vladimir Glorie Meulenhoff / 6.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden. Eerste druk Bert Boekenwurm
Nabokov, VladimirLolita Literatuur (vertaald in Nederlands) / 9.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 329pp. Door begeerte gedreven. Vertaling door M. Coutinho. Geillustreerde kartonnen band. Goed ex. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Nabokov, VladimirLolita Nieuwe Wieken/Omega Boek / 6.75Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgaveGeb.met stofomslag, 329 pag, zeer goede staat Een Tweede Leven
Nabokov, VladimirLolita (Rare Israelian edition) Literatuur (Engelstalig) / 150.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 223pp. Black imitation leather binding. Edges lightly stained. With a foreword of John Ray, Jr. With a publisher's digression. Overall a good tight copy. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Peter NabokovWaarom neemt u met geweld wat u met liefde kunt krijgen? Eerste druk, 1994. / 12.00Meer info Bijzonderheden: Paperback Goed d74 Antiquariaat Ovidius
Nabokov, Vladimir.Gedichten. Vertaald uit het Russisch door Anne Stoffel. Met een nawoord van Kees Verheul. / 18.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Hoogland & van Klaveren. 2002. 95 p. Gebonden in linnen met stofomslag. * Rug verkleurd verder licht geschaafd. JOOT
Nabokov, Vladimir.Glorie. Geautoriseerde vertaling: R. Kliphuis. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. H. Meulenhoff. z.j. 203 p. Linnen/ stofomslag. JOOT
Nabokov, Vladimir.Doorzichtige dingen. Geautoriseerde vertaling: D.P. Peet. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. H. Meulenhoff. z.j. 146 p. Linnen/ stofomslag. JOOT
Nabokov, Vladimir.Glorie. Geautoriseerde vertaling: R. Kliphuis. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. Elsevier. 1987. 203 p. Paperback.* Tekst op 1ste pag. JOOT
Nabokov, Vladimir.Het origineel van Laura. (Doodgaan is leuk). Vertaald door Rien Verhoef. / 18.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 2009. 277 p. Gebonden in harde kaft met sto* Stofomslag licht beschadigd. JOOT
Nabokov, Vladimir.Wanhoop. Roman. Vertaling Anneke Brassinga. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. Amst., De Bezige Bij. 1991. 194 pp. Paperback. JOOT
NABOKOV V.Doorzichtige dingen / 7.50Meer info Bijzonderheden: 1972, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 146pp, naam op schutblad, licht roestvlekkige pagina's.
Uitgever A'dam, Meulenhoff
AntiquariaatDeBilt
NABOKOV V.Masjenka / 7.50Meer info Bijzonderheden: 1970, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 160pp, naam op schutblad
Uitgever A'dam, Meulenhoff
AntiquariaatDeBilt
Nabokov, Vladimir.Het ware leven van Sebastian Knight. Oorspr.titel: The Real Life of Sebastian Knight. Vertaling D.P. Peet. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Baarn, De Boekerij. 1969. 179 pp. Paperback.* Goed ex. JOOT
Nabokov, VladimirDe Russische Romans. Deel 1. De Bezige Bij / 22.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover met stofomslag. ALS NIEUW Marc van Dijk
Nabokov, WladimirLolita / 10.00Meer info Bijzonderheden: 329 pp. Rug S.O. verkleurd Garenloos / Hardcover boeken ben de
Nabokov, Vladimir e.a.De assistent-regisseur - Russische verhalen / 1996 1e druk7.50Meer info Jaar van uitgave: 1996 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, Anthos-Diogenes - uitmuntende staat
Antiquariaat Coriovallum
Ten Berge-Nabokov, Komrij-Mulisch-Henneman.Soma 24/25. Literaire magazine / 4.00Meer info Bijzonderheden: Gebrocheerd, goed. Uitg. Athenaeum-Polak & van Gennep Boeken-10
Nabokov Vladimir Gogol Meulenhoff / 5.00Meer info Bijzonderheden: Een studie over Gogol. Eerste druk Meulenhoff reeks. Paperback. 156 blz Bert Boekenwurm
Nabokov, VladimirLente in Fialta. Verhalen De Bezige Bij, Amsterdam / 2de6.80Meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Paperback, 225 pp., vertaling M. Coutinho, omslag Karel Beunis, enkele streepjes voor de inhoudsopgave, naam voorin, Goed
KIEN boeken
Nabokov, Vladimir.Lolita. Vertaling Rien Verhoef. / 20.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., De Bezige Bij. 1994. 375 pp. Gebonden/stofomslag. JOOT


72 resultaten 1 pagina's.