| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel | Verkoper |
| Nabokov Vladimir | Bastaards | GA van Oorschot / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden Witte Olifant
| Bert Boekenwurm |
| Nabokov Vladimir | Bastaards | GA van Oorschot / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden Witte Olifant
| Bert Boekenwurm |
| "V. Nabokov | Louis Ferron" | / | 6.80 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback Goed
| Margott Boeken |
| "V. Nabokov | Louis Ferron" | / | 6.90 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback Goed
| Margott Boeken |
| "V. Nabokov | R. Kliphuis" | / | 4.90 | Meer info
Bijzonderheden: Onbekend Goed
| Margott Boeken |
| Nabokov, Vladimir | Ada | / 1992 1e druk | 30.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1992 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat - vertaling René Kurpershoek
| Antiquariaat Coriovallum |
| Nabokov, Vladimir | Ada | / 1969 1e druk | 15.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1969 1e druk Bijzonderheden: Baarn, Meulenhoff - gebonden, met stofomslag - uitstekende staat - vertaling J.F. Kliphuis
| Antiquariaat Coriovallum |
| Nabokov, Vladimir | Bastaards | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 368pp. Vertaling Charles B.Timmer. Kartonnen geillustr.band met gebr.sp. Pagina's langs rand iets vuil.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Nabokov, Vladimir. | Bastaards.Vertaald door Charles B. Timmer. Oorspr.titel: Bend Sinister. | G.A. van Oorschot.1969. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 268 pp.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir. | Bastaards.Vertaald door Charles B. Timmer. Oorspr.titel: Bend Sinister. | G.A. van Oorschot.1961. / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 268 pp. De Witte Olifant.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir. | Bastaards.Vertaald door Charles B. Timmer. Oorspr.titel: Bend Sinister. | G.A. van Oorschot.1961. / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 268 pp. De Witte Olifant.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir. | Bastaards.Vertaald door Charles B. Timmer. Oorspr.titel: Bend Sinister. | G.A. van Oorschot.1969. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 268 pp.
| JOOT |
| Rap, Thomas [samengestelling] Simone de Beauvoir, Vincent van Gogh, Victor Hugo, Stendhal, Marcellus Emants, D.H. Lawrence, Hendrik Marsman, Vladimir Nabokov, Cees Nooteboom, e.a. | De Provence : lege Artis : Verhalen uit het land van Van Gogh | Amsterdam : Meulenhoff / Utrecht : Boots / Paperback | 5.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 2e druk, 156 blz, 21 cm, literatuur opgave, bibliografie, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Deze korte verhalen zijn geïnspireerd door de Provence. Opnieuw uitgebracht in opdracht van Boots Company tgv het \\\'Van Gogh jaar\\\' in 1990.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Rap, Thomas [samengestelling] Simone de Beauvoir, Vincent van Gogh, Victor Hugo, Stendhal, Marcellus Emants, D.H. Lawrence, Hendrik Marsman, Vladimir Nabokov, Cees Nooteboom, e.a. | De Provence : lege Artis : Verhalen uit het land van Van Gogh | Amsterdam : Meulenhoff / Utrecht : Boots / Paperback | 5.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 2e druk, 156 blz, 21 cm, literatuur opgave, bibliografie, goed ongelezen exemplaar [naam op titelblad]. Annotatie: Deze korte verhalen zijn geïnspireerd door de Provence. Opnieuw uitgebracht in opdracht van Boots Company tgv het \'Van Gogh jaar\' in 1990.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Nabokov, Vladimir. | De Tovenaar.Het verloren gewaande manuscript. Met een nawoord van Dmitri Nabokov. Uit het Russisch vertaald door Marja Wiebes. | Bert Bakker.1986. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 93 pag.
| JOOT |
| Vladimir Nabokov | De verdediging | / | 19.99 | Meer info
Bijzonderheden: Als nieuw Paperback
| BUDGET BOEK ALKMAAR |
| NABOKOV V. | Doorzichtige dingen | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1972, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 146pp, naam op schutblad, licht roestvlekkige pagina's. Uitgever A'dam, Meulenhoff
| AntiquariaatDeBilt |
| Nabokov, Vladimir | Doorzichtige dingen | / 1994 1e druk | 20.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1994 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat - vertaling Sjaak Commandeur
| Antiquariaat Coriovallum |
| Nabokov, Vladimir. | Doorzichtige dingen.Geautoriseerde vertaling: D.P. Peet. | H. Meulenhoff.z.j. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 146 p.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir. | Doorzichtige dingen.Geautoriseerde vertaling: D.P. Peet. | H. Meulenhoff.z.j. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 146 p.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir. | Gebroken schild.Roman.Vertaling René Kurpershoek. | De Bezige Bij.1995. / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 238 p. Omslag geschaafd.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir. | Gebroken schild.Roman.Vertaling René Kurpershoek. | De Bezige Bij.1995. / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 238 p. Omslag geschaafd.
| JOOT |
| NABOKOV, VLADIMIR. | Gelachter im Dunkel. | Duits. Gelachter im Dunkel. / | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: - Duits.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Peeters, Carel [Nabokov, Vladimir] | Gemaakt op zondag - Over Vladimir Nabokov | / 1994 1e druk | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1994 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Nabokov Vladimir | Glorie | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 203 .pppp. hard cover / dust jacket 203 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 22 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Nabokov, Vladimir | Glorie | / 1981 2e druk | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1981 2e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Elsevier - uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Nabokov, Vladimir. | Glorie.Geautoriseerde vertaling: R. Kliphuis.2de druk. | Elsevier.1987. / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 203 p. Tekst op 1ste pag.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir. | Glorie.Geautoriseerde vertaling: R. Kliphuis.2de druk. | H. Meulenhoff.z.j. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 203 p.
| JOOT |
| Vladimir Nabokov | Gogol de kunst van het lezen | Hoogland & Van Klaveren, Uitgeverij / | 19.99 | Meer info
Bijzonderheden: Als nieuw Hardcover
| BUDGET BOEK ALKMAAR |
| Nabokov, Vladimir | Harlekinade. (vertaling van Louis Ferron) | Manteau isbn:9010045307 / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1983, 2e druk, pb. 216 pag. 20 cm. Leesvouwen rug, verder netjes
| Oosterhoff Boeken |
| Nabokov | Heer, Vrouw, Boer | Bruna / Pocket | 2.50 | Meer info
Jaar van uitgave: Pocket Bijzonderheden: Pocketuitgave.Licht vergeeld.
| De Lange Jan- Middelburg |
| Nabokov, Vladimir | Heer, vrouw, boer | / 1993 1e druk | 22.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1993 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - rug iets verkleurd, verder vrijwel nieuwstaat - vertaling Rien Verhoef
| Antiquariaat Coriovallum |
| Nabokov, Vladimir | Het oog | / 1992 | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1992 Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Nabokov, Vladimir | Het Oog | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 114 pp. Gelijmd
| boeken ben de |
| Nabokov, Vladimir | Het oog | / 1966 1e druk | 6.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1966 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - goede staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Vladimir Nabokov | Het oog | Hema / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Goed Paperback
| BUDGET BOEK ALKMAAR |
| Nabokov, Vladimir. (vertaling: M. Coutinho) | Het oog. | BZZTôH. / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1985, 2e druk, pb. 114 pag.
| Oosterhoff Boeken |
| Vladimir Nabokov. | Het oog. | Hema; Amsterdam, / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 20 cm. 114 p. Naam vorige eigenaar. Garenloos Uitstekend
| Utz |
| Nabokov, Vladimir | Het scheermes | / 1991 1e druk | 15.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1991 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - uitstekende staat - vertaling Anneke Brassinga, met een essay over de schrijver van Karel van het Reve
| Antiquariaat Coriovallum |
| Nabokov, Vladimir. | Het scheermes.Vertaling Anneke Brassinga. Nieuwjaarsgeschenk. | De Bezige Bij.1991. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 18 p. TO COLLECT IN SHOP, PLEASE CONTACT FIRST.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir. | Het scheermes.Vertaling Anneke Brassinga. Nieuwjaarsgeschenk. | De Bezige Bij.1991. / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 18 p. TO COLLECT IN SHOP, PLEASE CONTACT FIRST.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir | Het ware leven van Sebastian Knight | De Boekerij, Baarn / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgavepb, 179 pag, enkele roestvlekjes, verder goede staat
| Een Tweede Leven |
| VLADIMIR NABOKOV | HET WARE LEVEN VAN SEBASTIAN KNIGHT | DE BOEKERIJ / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Oorspronkelijke titel The real life of Sebastian Knight. Vertaling D.P.Peet. Paperback. 179 blz.
| MANSARDE |
| Nabokov, Vladimir. | Het ware leven van Sebastian Knight.Oorspr.titel: The Real Life of Sebastian Knight. Vertaling D.P. Peet. | De Boekerij.1969. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 179 pp.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir. | Het ware leven van Sebastian Knight.Oorspr.titel: The Real Life of Sebastian Knight. Vertaling D.P. Peet. | De Boekerij.1969. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 179 pp.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir | Het werkelijke leven van Sebastian Knight | / 1992 1e druk | 17.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1992 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - rug iets verkleurd, verder nieuwstaat - vertaling Sjaak Commandeur
| Antiquariaat Coriovallum |
| Nabokov Vladimir | La vraie vie de Sebastian Knight | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 308 .pppp. paperback 308 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Folio nr.1081, Traduit de l'anglais par Yvonne Davet
| Profijtelijk Boeksken |
| Vladimir Nabokov | Lange nachten | / Paperback | 6.50 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: Goed
| boekenmeisje |
| M. Coutinho; V. Nabokov | Lente in Fialta | De Bezige Bij / | 9.99 | Meer info
Bijzonderheden: Goed Paperback
| BUDGET BOEK ALKMAAR |
| Nabokov, Vladimir | Lente in Fialta | / 1966 2e druk | 6.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1966 2e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - inktpuntje op schutblad, verder uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Nabokov, Vladimir | Lente in Fialta | Amsterdam, De Bezige Bij, 3e dr., 1974 / | 4.90 | Meer info
Bijzonderheden: 224pp gelijmd, paperback vert. M. Coutinho; ; goede staat
| Matilda`s Boek |
| Nabokov, Vladimir | Lente in Fialta | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 224pp. Kartonnen band. Heel goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Nabokov, Vladimir | Lente in Fialta. Verhalen | De Bezige Bij, Amsterdam / 2de | 6.80 | Meer info
Jaar van uitgave: 2de Bijzonderheden: Paperback, 225 pp., vertaling M. Coutinho, omslag Karel Beunis, enkele streepjes voor de inhoudsopgave, naam voorin, Goed
| KIEN boeken |
| Nabokov, Vladimir. | Lente in Fialta.Verhalen. Vertaald door M. Coutinho. 3e druk. | De Bezige Bij.1974. / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 224 pp. Bij reeks.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir. | Lente in Fialta.Verhalen. Vertaald door M. Coutinho. 3e druk. | De Bezige Bij.1974. / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 224 pp. Bij reeks.
| JOOT |
| M. Coutinho; V. Nabokov | Lolita | / | 9.74 | Meer info
Bijzonderheden: Goed Paperback
| BUDGET BOEK ALKMAAR |
| Nabokov Vladimir | Lolita | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 330 .pppp. hard cover / dust jacket 330 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by M. Coutinho
| Profijtelijk Boeksken |
| Nabokov Vladimir | Lolita | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 499 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 499 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche nr.958/959, Band wat verkleurd / Discolouration, Naam op titelpagina / Name on title page, Roman, Traduit de l'anglais par Kahane
| Profijtelijk Boeksken |
| Nabokov Vladimir | Lolita | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 344 .pppp. paperback 344 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm Traducción de Enrique Tejedor, Bibliotheekstempel / Ownership stamp / Cachet de bibliothèque / Bibliothekstempel, Bibliotheekexemplaar, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Nabokov Vladimir | Lolita | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 505 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 505 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Folio 202, Gevouwen rug / Folded back, band wat verkleurd / discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Nabokov Vladimir | Lolita | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 330 .pppp. hard cover / dust jacket 330 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by M. Coutinho
| Profijtelijk Boeksken |
| Nabokov Vladimir | Lolita | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 330 .pppp. hard cover / dust jacket 330 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 23 cm Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by M. Coutinho
| Profijtelijk Boeksken |
| Nabokov, Vladimir | Lolita | / 9e druk | 15.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 9e druk Bijzonderheden: 's-Gravenhage, Oisterwijk - gebonden, met stofomslag - goede staat - vertaling M. Coutinho
| Antiquariaat Coriovallum |
| Vladimir Nabokov | Lolita | The Olympia Press / | 55.00 | Meer info
Bijzonderheden: Derde druk April 1959. Bestaat uit twee losse delen. editie:3 conditie 10 pagina's: 400
| Boekenpakhuis.nl |
| Nabokov, Vladimir | Lolita (Rare Israelian edition) | Literatuur (Engelstalig) / | 150.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 223pp. Black imitation leather binding. Edges lightly stained. With a foreword of John Ray, Jr. With a publisher's digression. Overall a good tight copy.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Nabokov, Vladimir. | Lolita Volume I and II.4th printing. | The Olympia Press.1959. / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: 190 p. + 221 p. Good copy's. The Traveller's Companion Series.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir. | Lolita Volume I and II.4th printing. | The Olympia Press.1959. / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: 190 p. + 221 p. Good copy's. The Traveller's Companion Series.
| JOOT |
| NABOKOV, VLADIMIR. | Lolita. | Engels. Lolita. / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: In bad condition. The one with the mosaic butterfly-cover. According to the imprint this is the 3th printing, in reality it is probably the 4th. Engels.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Nabokov, Vladimir. | Lolita. | Rowohlt Verlag. / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1960, 5. Auflage, gebunden mit Schutzumschlag, 445 pag. Umschlag ein bisschen beschädigt, sonst gut.
| Oosterhoff Boeken |
| Nabokov, Vladimir. | Lolita. Door begeerte gedreven. | Omega boek. Amsterdam. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Zestiende druk. Pap.. 329pp.. 8°..
| Antiquariaat Ovidius |
| Nabokov, Vladimir | Lolita. Third Printing. (The Traveller`s Companion Series). | Paris, The Olympia Press, 1959 (1960). / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 8vo, 319, [1] pp. Pback. The `Butterfly edition`. Foreword by John Ray. Ownership stamp on first blank leaf: `Publicity Herman P. de Boer`. Lightly aged, but good.
| De Branding |
| NABOKOV V. | Masjenka | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1970, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 160pp, naam op schutblad Uitgever A'dam, Meulenhoff
| AntiquariaatDeBilt |
| NABOKOV, VLADIMIR | Masjenka | 5 / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Baarn Meulenhoff 1970 160 p. gebonden linnen met licht beschadigd omslag 14,5 x 22,5 cm. Lichte gebruikssporen
| internet-antiquariaat Morgenster |
| Nabokov, Vladimir | Masjenka | / 1e druk | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Meulenhoff - gebonden, met stofomslag - naampje binnenzijde stofomslag, verder uitstekende staat - vertaling JJ.F. Kliphuis - debuutroman [1972]
| Antiquariaat Coriovallum |
| Nabokov, Vladimir | Masjenka | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 160pp. Debuutromen. Linnen band met iets besch.stofomslag. Verder heel goed. Z.j.±1970.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| V. Nabokov; J.F. Kliphuis | Masjenka | / | 11.77 | Meer info
Bijzonderheden: Goed Paperback
| BUDGET BOEK ALKMAAR |
| Nabokov, Vladimir. | Nabokov's Butterflies.Unpublished and Uncollected Writings. | Beacon Press.2000. / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: xiv-782 p. Dustj. sl. frayed.
| JOOT |
| NABOKOV,Vl. | NABOKOV'S DOZEN thirteen stories | / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: London 1959, 224 pp., not ill., dust jacket(sl. browned) (code B-132)
| Moby Dick |
| NABOKOV, VLADIMIR. | NABOKOV, VLADIMIR. Masjenka. | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Geb., 160pp. 8o. Linnen met originele stofomslag. Goed exemplaar
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Nabokov, Vladimir | Nikolaj Gogol | / 1983 2e druk | 20.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1983 2e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Arbeiderspers - miniem schaafplekje zijkant kaft, verder vrijwel nieuwstaat - Open Domein 3
| Antiquariaat Coriovallum |
| Nabokov, Vladimir | Over een boek getiteld Lolita | Literatuur secundair / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 8vo, .18pp. Ingen. Slapkartonnen band met stofomslag. Heel goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Nabokov, Vladimir | Pnin | De Bezige Bij, Amsterdam/ NRC Handelsblad, Rotterdam / 2de | 8.80 | Meer info
Jaar van uitgave: 2de Bijzonderheden: Paperback, 190 pp., vertaling Else Hoog,, Goed, als nieuw
| KIEN boeken |
| Nabokov, Vladimir | Pnin | / 1987 4e druk | 9.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1987 4e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Arbeiderspers - uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Vladimir Nabokov | Pnin | / | 9.74 | Meer info
Bijzonderheden: Goed Paperback
| BUDGET BOEK ALKMAAR |
| NABOKOV, VLADIMIR - E.A. | The Nabokov-Wilson letters. | Engels. The Nabokov-Wilson letters. / | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: - Engels.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Nabokov, Vladimir / Karlinsky, Simon (edited by) | The Nabokov-Wilson letters. Correspondence between Vladimir Nabokov and Edmund Wilson 1940 - 1971 | Harper & Row / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1980, pb. 346 pag. Color back faded, good condition
| Oosterhoff Boeken |
| NABOKOV, VLADIMIR | Uitnodiging voor een onthoofding | 5 / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam Hema 1988 223 pp. paperback 12, 5 x 20 cm. Vertaald door M. en L. Coutinho
| internet-antiquariaat Morgenster |
| Nabokov, Vladimir | Uitnodiging voor een onthoofding | / 1991 1e druk | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1991 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - hardcover - naam op titelpagina, verder vrijwel nieuwstaat - vertaling Anneke Brassinga
| Antiquariaat Coriovallum |
| Nabokov, Vladimir | Uitnodiging voor een onthoofding | / 1991 1e druk | 17.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1991 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat - vertaling Anneke Brassinga
| Antiquariaat Coriovallum |
| V. Nabokov; M. Coutinho; L. Coutinho | Uitnodiging voor een onthoofding | / | 8.94 | Meer info
Bijzonderheden: Goed Hardcover
| BUDGET BOEK ALKMAAR |
| Nabokov, Vladimir. | Uitnodiging voor een onthoofding.Roman. Vertaling Anneke Brasinga.1ste druk. | De Bezige Bij.1991. / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 190 p. Stofomslag licht geschaafd.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir. | Uitnodiging voor een onthoofding.Roman. Vertaling Anneke Brasinga.1ste druk. | De Bezige Bij.1991. / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 190 p. Stofomslag licht geschaafd.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir. | Ultima thule.Oorspronkelijke titels: A Russian Beauty, Tyrants destroyed & Details of a Sunset. Vertaald door Anneke Brassinga & Peter Verstegen.
2de druk. | Athenaeum-Polak & Van Gennep.1985. / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 612 pp. Sl. discol. Grote Bellettrie Serie.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir. | Ultima thule.Oorspronkelijke titels: A Russian Beauty, Tyrants destroyed & Details of a Sunset. Vertaald door Anneke Brassinga & Peter Verstegen.1e druk. | Athenaeum-Polak & Van Gennep.1979. / | 30.00 | Meer info
Bijzonderheden: 612 pp. Dustj. very sl. rubbed and discoloured. Grote Bellettrie Serie.
| JOOT |
| Nabokov, Vladimir. | Ultima thule.Oorspronkelijke titels: A Russian Beauty, Tyrants destroyed & Details of a Sunset. Vertaald door Anneke Brassinga & Peter Verstegen.1e druk. | Athenaeum-Polak & Van Gennep.1979. / | 30.00 | Meer info
Bijzonderheden: 612 pp. Dustj. very sl. rubbed and discoloured. Grote Bellettrie Serie.
| JOOT |
| Nabokov Vladimir | Wanhoop | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 236 .pppp. paperback 236 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Nabokov, Vladimir | Wanhoop | / 1969 1e druk | 12.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1969 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij-Meulenhoff - uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Nabokov, Vladimir | Wanhoop | / 1991 1e druk | 27.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1991 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat - vertaling Anneke Brassinga
| Antiquariaat Coriovallum |
| Rap, Thomas [samenstelling & inleiding] Victor Hugo, Stendhal, Louis Couperus, Marcellus Emants, Virginia Woolf, D.H. Lawrence, Simone de Beauvoir, Klaus Mann, Nabokov, Cees Nooteboom e.a. | Zuid-Frankrijk : verhalen van een streek | Amsterdam : Meulenhoff / Paperback | 6.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 1e druk, 155 blz, 21 cm, bibliografie, isbn 9029020784, goed exemplaar. Annotatie: Verhalen en fragmenten van bekende auteurs uit binnen en buitenland over deze beroemde streek. Serietitel: Bibliotheek voor de literaire reiziger.
| Antiquariaat Boekwijd |