| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel | Verkoper |
| Pahlen Henry (Konsalik) | Anoesjka | De Boekerij / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: gebonden
| Bert Boekenwurm |
| Pahlen Henry (Konsalik) | Anoesjka | De Boekerij / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: gebonden
| Bert Boekenwurm |
| Heinz Konsalik | Omnibus | Boekerij Amsterdam / 1 | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1 Bijzonderheden: gebonden 352pp met stofomslag
| Antiquariaat Emmelot |
| Konsalik | 2 Stunden Mittagpause. Nr.14007 | Lübbe, Bastei, Duitstalig 158 blz.-Seiten Pocketboek-Taschenbuch. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Heinz G. Konsalik | Afscheid van Kazachstan | / | 7.20 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover Goed
| Margott Boeken |
| Konsalik | Agenten kennen kein Pardon. Nr. 999 | Munchen, Wilhelm Heyne, Duitstalig 158 blz.-Seiten. Pocketboek-Taschenbuch. Randen rug licht bescha / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | Agenten lieben gefärlich. Nr. 962 | Munchen, Wilhelm Heyne, Duitstalig 251 blz.-Seiten. Pocketboek-Taschenbuch. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | Alarm! Das Weierschiff. Nr. 5231 | Munchen, Wilhelm Heyne, Duitstalig 252 blz.-Seiten. Pocketboek-Taschenbuch. Gebruikerssporen op / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | Als de geur van toverbloesem | De BoekerijAmsterdam-Brussel / 1e Druk | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e Druk Bijzonderheden: Goed pp 315 Stofomslag Goed 315 pp Gebonden
| Papierier |
| Konsalik | Als de geur van toverbloesem | Amsterdam, De Boekerij, 1982. 315 blz. Uitgavejaar 1982. Ned. vert. Jan de Wit. Hard cover. Linne / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | Als de geur van toverbloesem | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 315 .pppp. hard cover / dust jacket 315 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm Vertaling door De Wit
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Als de geur van toverbloesem | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 315 .pppp. hard cover / dust jacket 315 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm Vertaling door De Wit
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Als de geur van toverbloesem | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 315 .pppp. hard cover / dust jacket 315 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 22 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Als de mimosa bloeit | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 172 .pppp. hard cover / dust jacket 172 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by Jan van Amerongen
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Als de zwarte godin roept / Liefde in de groene hel | De Boekerij / | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: Met licht beschadigde stofomslag geb 2e druk
| Langerein |
| Heinz G. Konsalik | Als een vlucht wilde ganzen | / Paperback | 4.95 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: Goed
| boekenmeisje |
| Heinz G. Konsalik | Als een vlucht wilde ganzen | / Paperback | 4.25 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: Goed
| boekenmeisje |
| Konsalik | Als een vlucht wilde ganzen | De Boekerij / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: gebonden met omslag fraai
| Langerein |
| Konsalik | Als een vlucht wilde ganzen | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 205 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 205 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by David van Rossum
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Als een vlucht wilde ganzen | Amsterdam, De Boekerij, 1983. 205 blz. Ned. vert. David van Rossum. Paperback. / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | Als een vlucht wilde ganzen | Amsterdam, De Boekerij, 205 blz. Ned. vert. David van Rossum. Hard cover. Linnen. Stofomslag. / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | Als een vlucht wilde ganzen | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 205 .pppp. hard cover / dust jacket 205 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 15 x 23 cm Familieroman, Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by David Van Rossum, Stofwikkel beschadigd / Dust jacket damaged
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Als een vlucht wilde ganzen | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 205 .pppp. hard cover / dust jacket 205 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm Vertaling door van Russum, dust jacket damaged / stofwikkel beschadigd
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Als een vlucht wilde ganzen | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden met SO De Boekerij.
| Idéfix Boeken |
| Konsalik | Als een vlucht wilde ganzen | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden met SO De Boekerij
| Idéfix Boeken |
| Konsalik | Als een vlucht wilde ganzen | De boekerij / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: geb 1973
| Langerein |
| Konsalik | Amour cosaque | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 254 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 254 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm J'ai lu nr.1294, Band wat verkleurd / Discolouration, Traduit de l'allemand par G. Marchegay
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Amour cosaque | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 254 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 254 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm J'ai lu 1294
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Amour et sable chaud | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 376 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 376 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Presses pocket 965, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Amours de guerre | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 188 .pppp. hard cover / dust jacket 188 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Amours sur le Don | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 568 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 568 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Traduit par Marchegay, J'ai lu 497, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Amours sur le Don | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 569 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 569 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm J'ai lu 497, Gevouwen rug / Folded back, traduit par Marchegay
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Arts in Hong Kong | Amsterdam, Briljant, 1998. 282 blz. Ned. vert. A.C. Bergeijk. Paperback / | 50.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | Arts in Hong Kong | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 283 pp. Gelijmd
| boeken ben de |
| Konsalik | Au dem Nichts ein neues Leben. Nr.5186 | Munchen, Wilhelm Heyne, Duitstalig 187 blz.-Seiten. Pocketboek-Taschenbuch. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | Auch das Paradies wirf Schatten und Die Masker der Liebe. Zwei Romane in einem Band. Nr. 3873 | Goldmann, Duitstalig 181 blz.-Seiten Pocketboek-Taschenbuch. Veel leesvouwen in platten- Einband m / | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | Aus dem Nichts ein neues Leben | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 189 .pppp. soft cover 189 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Roman, Naam op titelpagina / Name on title page, Band wat verkleurd / Discolouration, 8. Auflage
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Ausweis pour la nuit | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 187 .pppp. hard cover / dust jacket 187 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm Presses de la cité
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Bataillon disciplinaire | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 311 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 311 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Bataillons de femmes | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 539 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 539 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Gevouwen rug / Folded back, J'ai lu, traduit par Albeck
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Battalion 999 | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 238 .pppp. hard cover / dust jacket 238 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm translation Coburn Oliver
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Beaucoup de mères s'appellent Anita | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 412 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 412 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm presses pocket 944
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Bloedbruiloft in Praag | Boekerij / | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 11e druk 1979 373blz
| Langerein |
| Konsalik | Bloedbruiloft in Praag | De Boekerij / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1969 - 9e druk - gebonden met s.o. - hardcover - enkele gebruiksporen - Goed - Pakketpost
| Anubis |
| Konsalik | Bloedbruiloft in Praag | Baarn, De Boekerij, 308 blz. Ned. vert. Pieter Grashoff. Hard cover. Immitatieleer. GEEN STOFOMSLA / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | Bloedbruiloft in Praag | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 372 .pppp. hard cover / dust jacket 372 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 15 x 23 cm Roman, 5e druk / edition / édition / Ausgabe, Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by Pieter Grashoff, Stofwikkel beschadigd / Dust jacket damaged
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Bloedbruiloft in Praag | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1979 - De Boekerij
| Idéfix Boeken |
| Konsalik | Bloedbruiloft in Praag | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 373 pp. Genaaid / Linnen
| boeken ben de |
| Konsalik | Bloedmafia | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 287 .pppp. hard cover / dust jacket 287 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by Jan van Amerongen
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Bloedmafia | De Boekerij / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1995 - 1e druk - gebonden met s.o. - hardcover - achterkant s.o. is gekreukeld - Zeer Goed - Brievenbuspost
| Anubis |
| Konsalik | Bluthochzeit in Prag | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 396 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 396 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 12 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Conjuration amoureuse | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 186 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 186 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Roman, J'ai lu nr.2399, Naam op titelpagina / Name on title page, Traduit de l'allemand par Claude Ningelsen
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Coup de théâtre | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 285 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 285 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm J'ai lu 2127, traduit par Albeck
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Dal der dromen | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 351 .pppp. hard cover / dust jacket 351 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Dal der dromen | Amsterdam, De Boekerij, 1991. 351 blz. Uitgavejaar 1991.Ned. vert. A. van Mancius. Hard cover. Linn / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | Dal Der Dromen | / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: 351 pp. Gelijmd
| boeken ben de |
| Konsalik | Dans un monde inconnu | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 313 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 313 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm presses pocket 820
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Dans un monde inconnu | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 267 .pppp. hard cover 267 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 20 cm Traduit par Paguet Gaillard
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Dans un monde inconnu | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 268 .pppp. hard cover / dust jacket 268 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Dans un monde inconnu | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 314 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 314 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Dans un monde inconnu | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 267 .pppp. hard cover / dust jacket 267 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | Dans Van de Zwaan | De BoekerijAmsterdam / 2e druk | 4.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2e druk Bijzonderheden: zeer goed pp 236 pocket
| Papierier |
| Konsalik | Das Gift de alten Heimat. Nr. 6294 | Munchen, Wilhelm Heyne, Duitstalig 284 blz.-Seiten. Pocketboek-Taschenbuch. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | Das haus der verlorenen Herzen. Nr.6315 | Goldmann, Duitstalig 381 blz. Pocketboek. 286 Seiten .Taschenbuch. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | Das Mädchen und der Zauberer. Nr. 6426 | Munchen, Wilhelm Heyne, Duitstalig 282 blz.-Seiten. Pocketboek-Taschenbuch. Leesvouw in voorplat-Ei / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | Das unanständige Foto. Nr.5751 | Munchen, Wilhelm Heyne, Duitstalig 157 blz.-Seiten. Pocketboek-Taschenbuch. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | De schaduwzijde van de roem. | Amsterdam, De Boekerij, 1982. 236 blz. Ned. vert. Miep Rijsbergen. Hard cover. Linnen. Stofomslag. / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | De dans van de zwaan | De BoekerijBaarn / 1e druk | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: goed- pp 236 Stofomslag Redelijk Gebonden
| Papierier |
| Konsalik | De dans van de zwaan | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 236 .pppp. hard cover / dust jacket 236 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by Miep Rijsbergen, Band wat verkleurd / Discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | De dans van de zwaan | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 236 .pppp. hard cover / dust jacket 236 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 15 x 23 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | De dans van de zwaan | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden met SO 1983 - De Boekerij
| Idéfix Boeken |
| Konsalik | De dans van de zwaan | de Boekerij / | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden met stofomslag
| Langerein |
| Konsalik | De dans van de zwaan | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 236 pp. Gelijmd
| boeken ben de |
| Heinz G. Konsalik | De greep naar de sterren | De Boekerij / | 4.80 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover Goed
| Margott Boeken |
| Konsalik | De grote dreiging. | Baarn, De Boekerij, 3de druk 271 blz. Ned. vert. A.J. Richel Hard cover. Linnen geplastificieerd. E / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | De grote dreiging. | Baarn, De Boekerij, 271 blz. Ned. vert. A.J. Richel. Hard cover. Linnen. Stofomslag. Plakbandvlekke / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| H.G. KONSALIK | DE HEMEL VAN KAZAKSTAN | DE VBRIES BROUWERS / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Oorspronkelijke titel: Der Himmel Über Kasakstan. Vertaling: J.F. Kliphuis. Gebonden uitgave. 324 blz.
| MANSARDE |
| Konsalik | De Hemel Van Kazakstan. Deze Roman Speelt in De Periode 1939-1958 | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 324 pp. Tape resten schutpagina`s Gelijmd / Hard Cover
| boeken ben de |
| Heinz G. Konsalik | De huwelijksspecialist | / Hardcover | 4.95 | Meer info
Jaar van uitgave: Hardcover Bijzonderheden: Goed
| boekenmeisje |
| Konsalik | De huwelijksspecialist | De Boekerij Amsterdam/Brussel / | 3.02 | Meer info
Bijzonderheden: druk:1e dr Stofomslag; Stofomslag is iets van achter afgeknipt Roman; vertaald Hardcover
| Vijola |
| Konsalik | De huwelijksspecialist | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 286 .pppp. hard cover / dust jacket 286 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm Vertaald naar het Nederlands / Translated into Dutch, Band wat verkleurd / Discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | De huwelijksspecialist | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 286 .pppp. hard cover / dust jacket 286 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 15 x 22 cm Vertaling
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | De huwelijksspecialist | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 286 .pppp. hard cover / dust jacket 286 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 15 x 23 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | De Huwelijksspecialist | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 286 pp. Gelijmd
| boeken ben de |
| Konsalik, Heinz G. | De huwelijksspecialist | Amsterdam, De Boekerij, 1982 / | 4.75 | Meer info
Bijzonderheden: 286pp gelijmd, karton met stofomslag goede staat
| Matilda`s Boek |
| Konsalik | De huwelijksspecialist. | Amsterdam, De Boekerij, 1982. 285 blz. Uitgavejaar 1982 Hard cover. Linnen. Stofomslag. / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Heinz G. Konsalik | De jonge erfgename | De Boekerij / Hardcover | 4.25 | Meer info
Jaar van uitgave: Hardcover Bijzonderheden: Goed
| boekenmeisje |
| Konsalik | De jonge erfgename | de Boekerij / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1980 - 1e druk - gebonden met s.o. - kleine scheur in s.o. - Zeer Goed - Verzend formaat onbekend
| Anubis |
| Konsalik | De jonge erfgename | De BoekerijAmsterdam-Brussel / 1e druk | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: Goed pp 204 Stofomslag Goed- Gebonden
| Papierier |
| Konsalik | De jonge erfgename | De BoekerijAmsterdam-Brussel / 1e druk | 8.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: goed pp 204 Stofomslag goed Gebonden
| Papierier |
| Konsalik | De jonge erfgename | Amsterdam, De Boekerij, 1980. 204 blz. Uitgavejaar 1980. Ned. vert. Pieter Grashoff. Hard cover. Li / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | De jonge erfgename | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 205 .pppp. hard cover / dust jacket 205 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm Vertaald naar het Nederlands door / Translated into Dutch by Pieter Grashoff
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | De jonge erfgename | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 205 .pppp. hard cover / dust jacket 205 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 15 x 22 cm Vertaling door Grashoff P
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | De jonge erfgename | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 204 .pppp. hard cover / dust jacket 204 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 15 x 23 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Konsalik | De Kamer Van De Tsaar | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 400 pp. Gelijmd
| boeken ben de |
| Konsalik | De laatste gevangene | Luitingh / 2 | 2.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2 Bijzonderheden: gebonden met stofomslag
verzendkosten 6,20
| Peter David |
| Konsalik | De laatste gevangene | / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | De laatste gevangene | Laren, Luitingh, 231 Ned. vert. J.F. Kliphuis Hard cover. Linnen. Stofomslag Veel plakbandvlekke / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Konsalik | De laatste gevangene | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden NBC
| Idéfix Boeken |
| Konsalik | De laatste gevangene | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden met SO 1972 - Luitingh - 2de druk
| Idéfix Boeken |