Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Jan Wolkers Tweedehands boeken

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend



321 resultaten 4 pagina's.

1 2 3 4


AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Gils, Gust en Bert Schierbeek [samenstellers]Anna Blaman, Ivo Michels, Louis Paul Boon, Willem Frederik Hermans, Hugo Claus, G.K. vh Reve, Maurice d´Haese, Jan Wolkers, Hugo Raes, Harry Mulisch, e.a.Meesters der nederlandse vertelkunst na 1945 Amsterdam : Meulenhoff / Paperback6.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 191 blz, 20 cm, Meulenhoff editie E 214, isbn 9029052139, goed exemplaar. Nr 1093. Annotatie: Een selectie van schrijvers die na 1945 naam maakten en die zich niet tevreden stelden met de vaardigheden volgens het beproefde recept van de geldende literaire generatie.
Antiquariaat Boekwijd
Wolkers, Jan, Fens, Kees, Jessurun d'Oliveira, H.U., Bloem, Rein, Vroman, Leo, e.a.Merlyn. Tweemaandelijks literair tijdschrift, tweede jaargang, nummer 3, maart 1964 Polak & Van Gennep, Amsterdam / 1ste6.90Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 84 pp. Met bijdragen over: Kouwenaars Klein essay (II), Het gedicht als wereld, Is 'dit dal' toch een dal?, Achterbergs Rath en Doodeheefver, e.a., Goed
KIEN boeken
Wolkers, JanDe walgvogel Meulenhoff / 4.50Meer info Bijzonderheden: Paperback 13x20. 2e druk. 432 blz. Meulenhoff Editie. bobboek
Wolkers, JanGifsla De bezige Bij / 6.00Meer info Bijzonderheden: paperback 20x13. 1e druk. 232 blz. BBLiterair. bobboek
Wolkers, Jan, Dis, Adriaan van, Lampo, Hubert, e.a.Reizen om de wereld. Zestien Nederlandse reisverhalen Meulenhoff, Amsterdam / 1ste4.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: "Pocket, 126 pp. Verhalen van Bertus Aafjes; J.M.A. Biesheuvel; Fleur Bourgonje; Adriaan van Dis; Marnix Gijsen; Oek de Jong; Frans Kellendonk; Rudy Kousbroek; Hubert Lampo; Monika van Paemel; Ethel Portnoy; Henk Romijn Meijer; Renate Rubinstein; Carolijn , Goed"
KIEN boeken
ODIJK, ELS VAN / REYNAERTS, JENNY / WOLKERS, JAN / UITERT, EVERT VAN / SCHROFER, JANWILLEMEr is eene Rijjks-Akademie... Over ruimte voor kunstenaars - Once upon a National Academy of Art... On space for artists Thoth / Rijksakademie voor Beeldende Kunsten / 7.50Meer info Bijzonderheden: 126 pp. Zwart-wit illustraties. Tekst in het Nederlands en Engels / Text in Dutch and English. Ingenaaid Parnassos
Wolkers, JanTerug naar Oegstgeest 1967 / Elfde Druk30.00Meer info Jaar van uitgave: Elfde Druk
Bijzonderheden: Zilverkleurig omslag met zwarte en blauwe opdruk, 252 pp. Gesigneerd in groot hadschrift met paarse viltstift op eerste schutblad. (leesvouwtje in rug, sneden iets gebruind, overigens prima staat) 308
Novemberland
Wolkers, JanGesponnen suiker Meulenhoff, Amsterdam / 29ste7.00Meer info Jaar van uitgave: 29ste
Bijzonderheden: Paperback, 173 pp, omslag Jan Vermeulen, boekblok gebroken, verder goed in de rug, Redelijk/Goed
KIEN boeken
Wolkers, JanDe Walgvogel De Bezige Bij, Amsterdam / 2de6.00Meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Paperback, 432 pp, boekverzorging Jan Vermeulen, pakketpost, Goed
KIEN boeken
Wolkers, JanDe doodshoofdvlinder De Bezige Bij, Amsterdam / 1ste6.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 255 pp, boekverzorging Jan Vermeulen en Marlous Bervoets, ongelezen,
KIEN boeken
Wolkers, JanDe junival De Bezige Bij, Amsterdam / 1ste5.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 115 pp, boekverzorging Jan Vermeulen en Marlous Bervoets, omslag krult iets, ongelezen,
KIEN boeken
Wolkers, JanTerug naar Oegstgeest Meulenhoff, Amsterdam / 1ste6.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 252 pp, boekverzorging Jan Vermeulen, Meulenhoff Editie 65, Goed
KIEN boeken
Wolkers Jan,Haasse Hella S.,Pointl Frans,Oster Annemarie,'t Hart Maarten,Schmidt Annie M.G.Literaire herinneringen Bruna/Elegance / eenmalig4.00Meer info Jaar van uitgave: eenmalig
Bijzonderheden: Pocket, 126p, omslag Dick Westerveld, bijz. Uitgave bij Elegance-zomernummer 2002, Goed
KIEN boeken
Hazeu, Wim en Cor Holst (red.), Lolle Nauta, Jan Wolkers, Hugo Claus, Hugo Raes, Ward Ruyslinck, Remco Campert40+ Literaire radioportretten CPNB / 1ste4.75Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 126 pp., foto's Eddy Posthuma de Boer, omslag Kees Nieuwenhuijzen, met biografieën, Boekenweekgeschenk 1969, Goed
KIEN boeken
Jan WolkersZwarte bevrijding / 3.50Meer info Bijzonderheden: Paperback, toestand: Nieuw Moesie Books
Jan WolkersZomerhitte / 3.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, toestand: Zo goed als nieuw Moesie Books
Mulisch, Harry, Belcampo, Hugo Claus, Jan Wolkers, e.a.Het toekomend jaar 3000. Science-fictionverhalen van literaire schrijvers zoals Belcampo, Sybren Polet, Hugo Claus, Jan Wolkers, Harry Mulisch e.a. Bruna, Antwerpen / 1ste3.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Bruna-SF-pocket, 192 pp, samenstelling: Manuel van Loggem, omslag: Monaa van Vlijmen, Redelijk, knikken in omslag
KIEN boeken
WOLKERS, Jan. (e.a.).De Leeslijst. Tien Nederlandse klassiekers. Meulenhoff/De Volkskrant, Amsterdam / 3.00Meer info Bijzonderheden: 95 p., Paperback. Zeer goed. Ardjoeno Books
Wolkers, JanDe onverbiddelijke tijd Uitgeverij de Bezige Bij / 6.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 1e druk. 186 blz. Brieven aan Sjoerd. bobboek
Wolkers,JanKort Amerikaans De Leeslijst / 13.70Meer info Bijzonderheden: Nieuw ! Antiquariaat Mooi Exemplaar
Wolkers,JanDe Walgvogel Meulenhoff / 9.90Meer info Bijzonderheden: Goed Antiquariaat Mooi Exemplaar
Wolkers, J.Zomerhitte CPNB / Amsterdam Druk:1e druk3.50Meer info Jaar van uitgave: Amsterdam Druk:1e druk
Bijzonderheden: Uitstekende staat, een Wolkers pur sang
Antiquariaat Abeldijn
Wolkers, JanZomerhitte; boekenweekgeschenk 2005 CPNB / 5.00Meer info Bijzonderheden: boekenweek 93 blz Lezerij Calibert
Wolkers, JanGesponnen suiker Meulenhoff editie E 25 / 3.00Meer info Bijzonderheden: Paperback Meulenhoff editie E 25 Idéfix Boeken
Wolkers, jan1. De kus / 3.50Meer info Bijzonderheden: Paperback, in goede staat. Snede iets smoezelig. 1e druk 1977. Uitg. Meulenhoff Boeken-10
Wolkers / Bomans / Minco+de Jong / Biesheuvelgroeten van rottumerplaat / Dagboek van rottumerplaat / De glazen brug + De joodse onderduik / Srorm op zee ( Butgetboeken Literatuur ) / 7.00Meer info Bijzonderheden: 87/87/95/94 pp. Doos 2 delen 5-6-7-8 Geniet boeken ben de
Wolkers JanAlle verhalen van Jan Wolkers / 6.00Meer info Bijzonderheden: 389 .pppp. soft cover 389 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm Bibliotheekstempel / Ownership stamp / Cachet de bibliothèque / Bibliothekstempel Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanBrandende liefde Amsterdam. De Bezige Bij / 2e druk5.25Meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: Paperback BBliterair. Geen gebr.sporen of leesvouwen
Lu et approuvé
Wolkers Jan, Lagerlöf Selma, Stifter Adalbert, Dickens Charles, e.a.Kerstverhalen uit de werelditeratuur / 3.00Meer info Bijzonderheden: 159 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 159 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Wolkers,JanTerug naar Oegstgeest Wolters Noordhoff / 14.70Meer info Bijzonderheden: Als nieuw Antiquariaat Mooi Exemplaar
Wolkers Jan, Geeraerts Jef, \'t Hart Maarten, De Wispelaere PaulCursorisch lezen, Zo waar ik leef, autobiografische teksten / 4.00Meer info Bijzonderheden: 94 .pppp. soft cover 94 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 21 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Wolkers JanAlle verhalen van Jan Wolkers / 6.00Meer info Bijzonderheden: 389 .pppp. soft cover 389 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm Bibliotheekstempel / Ownership stamp / Cachet de bibliothèque / Bibliothekstempel Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanEen roos van vlees J.M. Meulenhoff / 12.50Meer info Bijzonderheden: Gebonden met een beschadigd omslag 21x13. 1e druk 194 blz. Piet Oomes in de 'Koerier': 'Het opzettelijk vulgaire, het moedwillig blasfemische, het niet functionele in de detaillering van perversiteiten, zijn troebele kanten van dit boek, dat een hoogtepunt in Wolker's oeuvre had kunnen zijn.' J. Bernlef in 'Het Parool': Ik vind een roos van vlees een aangrijpend boek. Het is met een vanzelfsprekendheid geschreven, in een natuurlijke, zichzelf zelden overschreeuwende stijl, waar men als lezer niet licht onder uit komt. bobboek
Wolkers Jan, Lagerlöf Selma, Stifter Adalbert, Dickens Charles, e.a.Kerstverhalen uit de werelditeratuur / 3.00Meer info Bijzonderheden: 159 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 159 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanTerug naar Oegstgeest Gebonden uitgave, in mooie staat; baten gaan naar AzG / 0.00Meer info Bijzonderheden: 3,00 BonLibris
Wolkers, JanTerug naar Oegstgeest Gebonden uitgave, in mooie staat; baten gaan naar AzG / 0.00Meer info Bijzonderheden: 3,00 BonLibris
Wolkers, JanBBOmnibus: De Doodshoofdvlinder + Brandende Liefde + De Junival + Gifsla De Bezige Bij / 6.75Meer info Bijzonderheden: Literatuur - 1996 - beterback - 717 blz - Vier meesterlijke romans van Jan Wolkers. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Nee essef
Jan WolkersEen paradijsvogel boven het aardappelloof Breda De Geus / 1e druk12.50Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Ingenaaid met flappen 34 1e druk Klein vlekje op achterkant
Johannes Hoek
Wolkers, JanWegens sterfgeval gesloten. Commedia della morte Amsterdam. J.M. Meulenhoff / 3e druk4.95Meer info Jaar van uitgave: 3e druk
Bijzonderheden: 55 blzz. Naam+ex-libris voorin
Lu et approuvé
Wolkers, JanDe perzik van onsterfelijkheid Literatuur (oorspr. Nederlands) / 15.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 239pp. Slappe kartonnen band. Als nieuw. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Wolkers, JanDe onverbiddelijke tijd Literatuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, Met initiaal op schutblad en sporen verwijderde sticker hoek schutblad. Verer heel fris, ongelezen ex. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Wolkers, JanDe bretels van Jupiter Literatuur (oorspr. Nederlands) / 20.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, stijfpapieren omslag met flappen, 41pp. Geillustreerd. In enveloppe. Als nieuw. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Wolkers, JanBrandende liefde Literatuur (oorspr. Nederlands) / 12.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 247pp. Slappe kartonnen band. Zeer goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
WOLKERS, JAN.Een roos van vlees. Nederlands. Een roos van vlees. / 4.50Meer info Bijzonderheden: - Nederlands. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanSerpentina`s petticoat Amsterdam. J.M. Meulenhoff / 6e druk3.95Meer info Jaar van uitgave: 6e druk
Bijzonderheden: 125 blzz. In goede staat
Lu et approuvé
Wolkers JanDe kus / 14.00Meer info Bijzonderheden: 397 .pppp. paperback 397 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 1e, druk / edition / édition / Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanDe doodshoofdvlinder Literatuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 255pp. Slappe kartonnen band. Zeer goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Wolkers, JanKort Amerikaans Meulenhoff / 3.00Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave41e druk 1983Pb, 211 pag, niet zo mooi meer Een Tweede Leven
Wolkers, JanDe doodshoofd vlinder De Bezige Bij / 7.50Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e,1979pb, 255 pag, lichte gebruikerssporen maar goede staat Een Tweede Leven
Wolkers, J.Kort Amerikaans Den Bosch. Malmberg Boektoppers / 3.00Meer info Bijzonderheden: 159 blzz.; 19x12 cm. Als nieuw Lu et approuvé
MULLER, JOHN ed. Wolkers, Haasse, van Dis eaTropenkoorts - Indonesie Nijgh & van DitmarAmsterdam / 2e druk8.00Meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: Goed+ pp 175 fragmenten uit verhalen/romans van 24 nederlandse auteurs, paperback
Papierier
Wolkers, JanZomerhitte Amsterdam : CPNB / Gebonden hardcover4.00Meer info Jaar van uitgave: Gebonden hardcover
Bijzonderheden: 1e druk, 92 blz, 20 cm, isbn 9059650123, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Op een waddeneiland ontmoet een fotograaf op het naaktstrand een jonge vrouw; hij raakt door haar, en haar veel oudere vriend, gefascineerd en stuit zo op een levensgevaarlijk complot. Boekenweekgeschenk 2005.
Antiquariaat Boekwijd
Wolkers, JanGifsla De Bezige Bij, BBLiterair; paperback, 231 p. / 1983, eerste Druk7.00Meer info Jaar van uitgave: 1983, eerste Druk
Bijzonderheden:
Novemberland
Wolkers, JanGesponnen suiker. Nederlands proza. Gesponnen suiker. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanGesponnen suiker. Nederlands proza. Gesponnen suiker. / 3.50Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanEen roos van vlees. Nederlands proza. Een roos van vlees. / 5.50Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanEen roos van vlees. Nederlands proza. Een roos van vlees. / 5.40Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanDe wet op het kleinbedrijf. Nederlands proza. De wet op het kleinbedrijf. / 3.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanDe walgvogel. Nederlands proza. De walgvogel. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanDe walgvogel. Nederlands proza. De walgvogel. / 4.00Meer info Bijzonderheden: Cellofaan los, duidelijke leesvouw. Te dik voor de brievenbus, daarom 5,50 euro verzendkosten. Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanDe hond met de blauwe tong. Nederlands proza. De hond met de blauwe tong. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
WOLKERS, JAN - E.A.Literaire herinneringen. Nederlands proza. Literaire herinneringen. / 4.50Meer info Bijzonderheden: Verhalen van Jan Wolkers, Hella Haasse, Frans Pointl, Annemarie Oster, Maarten 't Hart en Annie M.G. Schmidt . Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanSerpetina's petticoat. Nederlands proza. Serpetina's petticoat. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanHorrible tango. Nederlands proza. Horrible tango. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanTerug naar Oegstgeest. Nederlands proza. Terug naar Oegstgeest. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanZomerhitte. Nederlands proza. Zomerhitte. / 3.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanZomerhitte. Nederlands proza. Zomerhitte. / 3.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanZomerhitte. Nederlands proza. Zomerhitte. / 4.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanZomerhitte Boekenweekgeschenk 2005 / 3.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden Boekenweekgeschenk 2005 Idéfix Boeken
Wolkers, JanDe Walgvogel Meulenhoff / 5.00Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave3e druk 1984Pb, 431 pag, gebruikerssporen Een Tweede Leven
jan wolkersde perzik van onsterfelijkheid de bezige bij / 5.00Meer info Bijzonderheden: Jennet
Wolkers, JanDe doodshoofdvlinder / 1979 1e druk6.00Meer info Jaar van uitgave: 1979 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - folie laat iets los, verder vrijwel nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
Wolkers, JanHet afschuwelijkste uit Jan Wolkers Meulenhoff/ Meulenhoffreeks 2. / 6.50Meer info Bijzonderheden: 1970, 2e druk, pb. met flappen, 157 pag. Goede staat Oosterhoff Boeken
Wolkers JanGesponnen suiker / 4.00Meer info Bijzonderheden: 173 .pppp. soft cover 173 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm Rug beschadigd / Spine damaged Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanTerug naar Oegstgeest Gebonden uitgave, in mooie staat; baten gaan naar AzG / 0.00Meer info Bijzonderheden: 3,00 BonLibris
Wolkers, JanTerug naar Oegstgeest Gebonden uitgave, in mooie staat; baten gaan naar AzG / 0.00Meer info Bijzonderheden: 3,00 BonLibris
Wolkers, JanWinter Vitrines De Bezige Bij / 16.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover met stofomslag. PRIMA EXEMPLAAR Marc van Dijk
WOLKERS,J.HORRIBLE TANGO Swedisch language / 25.00Meer info Bijzonderheden: Boras 1976, 134 pp., not ill., in Swedisch language, uncutt (code B-368) Moby Dick
Wolkers, JanRottumerplaat Naarden : B for Books / Gebonden hardcover7.00Meer info Jaar van uitgave: Gebonden hardcover
Bijzonderheden: 1e druk, 45 blz, 11x16 cm, isbn 9789085161004, heel goed exemplaar. Aanotatie: Dagboekaantekeningen gemaakt tijdens de week die de auteur (1925-2007) in de zomer van 1971 alleen doorbracht op het eilandje. Eerder verschenen in: Groeten van Rottumerplaat. Amsterdam : Elsevier, 1971 (Elseviers literaire serie). Reeks: Literaire juweeltjes.
Antiquariaat Boekwijd
Wolkers, JanAlle Verhalen Van Jan Wolkers / 9.00Meer info Bijzonderheden: 392 pp. iets scheefgelezen Gelijmd boeken ben de
Wolkers, JanSerpentina`s Petticoat / 7.00Meer info Bijzonderheden: 125 pp. Gelijmd boeken ben de
Wolkers, JanJan Wolkers - Informatie Meulenhoff / 3.50Meer info Bijzonderheden: Paperback 1989 51blz abcbooks
Wolkers, JanParadijsvogel boven het aardappelloof De Geus / 6.00Meer info Bijzonderheden: Twee lofredes op Multatuli. Illustraties: Robert Nix. Lijmvlek van Ex Libris op schutblad. Hond in de Kast
Wolkers, Jan.De Doodshoofdvlinder. / 20.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1980. 255 p. Linnen met omslag. JOOT
Wolkers, JanDe perzik van onsterfelijkheid Amsterdam : De Bezige Bij / Paperback3.50Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 239 blz, 18 cm, isbn 9023423674, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een dag uit het leven van een oud-verzetsstrijder voor wie het bestaan uitzichtloos is geworden. Bezige Bij pocket 60.
Antiquariaat Boekwijd
Wolkers, JanDe Kus Meulenhoff Editie / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 4e druk. 397 blz. In 'De kus' gaat over twee goede vrienden die op reis gaan naar Indonesië en over de verwarring die een kus kan veroorzaken. bobboek
Wolkers, JanDe kus / 12.00Meer info Bijzonderheden: 397 .pppp. paperback 397 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 12 x 20 cm 1e, druk / edition / édition / Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanTurks Fruit Literatuur (oorspr. Nederlands) / 17.50Meer info Bijzonderheden: Gesigneerd, postzegels van turks fruit bijgevoegd. Paperback, 214pp. Zeer goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Wolkers, JanTerug naar Oegstgeest Meulenhoff / 6.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 26e druk. 252 blz. Rug verkleurd bobboek
Wolkers, JanDe walgvogel / 10.00Meer info Bijzonderheden: 431 .pppp. paperback 431 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm 1e druk / edition / édition / Ausgabe, Gevouwen rug / Folded back, Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanKort amerikaans J.M. Meulenhoff / 4.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 43e druk. 185 blz. Enkele ballpoint onderstrepingen. bobboek
Wolkers, JanDe perzik van onsterfelijkheid De Bezige Bij / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 1e druk. 239 blz.. bobboek
Wolkers, JanAlle verhalen / 8.00Meer info Bijzonderheden: 390 .pppp. paperback 390 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanGesponnen suiker / 6.00Meer info Bijzonderheden: 173 .pppp. paperback 173 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 24e druk Profijtelijk Boeksken
Wolkers DjoekeTot op de bodem / 6.00Meer info Bijzonderheden: 146 .pppp. paperback 146 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm strengholt Profijtelijk Boeksken
Wolkers DjoekeFragmenten, 3 verhalen onder het motto 'The verge of madness' / 6.00Meer info Bijzonderheden: 152 .pppp. paperback 152 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm strengholt Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanEen roos van vlees Meulenhoff / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 27e druk. 154 blz. Piet Oomes in de 'Koerier': 'Het opzettelijk vulgaire, het moedwillig blasfemische, het niet functionele in de detaillering van perversiteiten, zijn troebele kanten van dit boek, dat een hoogtepunt in Wolker's oeuvre had kunnen zijn.' J. Bernlef in 'Het Parool': Ik vind een roos van vlees een aangrijpend boek. Het is met een vanzelfsprekendheid geschreven, in een natuurlijke, zichzelf zelden overschreeuwende stijl, waar men als lezer niet licht onder uit komt. bobboek
Wolkers, JanGesponnen suiker / 5.00Meer info Bijzonderheden: 173 .pppp. paperback 173 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm Gevouwen rug / Folded back, Meulenhoff E25 Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanHorrible tango / 8.00Meer info Bijzonderheden: 160 .pppp. paperback 160 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 13 x 20 cm Gevouwen rug / Folded back, 1e druk Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanDe doodshoofd vlinder / 10.00Meer info Bijzonderheden: 255 .pppp. paperback 255 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm Gevouwen rug / Folded back, 1e druk Profijtelijk Boeksken


321 resultaten 4 pagina's.