Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Tweedehands boeken van auteur Jan Wolkers

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend



218 resultaten 3 pagina's.

123


AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Wolkers Jan Alle verhalen van Jan Wolkers Meulenhoff / 5.00Meer info Bijzonderheden: paperback tweede druk Bert Boekenwurm
Wolkers Jan De walgvogel Meulenhoff / 4.00Meer info Bijzonderheden: paperback tweede druk Bert Boekenwurm
Wolkers Jan Terug naar Oegstgeest Meulenhoff / 3.00Meer info Bijzonderheden: paperback derde druk Bert Boekenwurm
Wolkers Jan Terug naar Oegstgeest Meulenhoff / 3.00Meer info Bijzonderheden: paperback derde druk Bert Boekenwurm
Wolkers Jan Turks fruit Meulenhoff / 5.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden Bert Boekenwurm
Wolkers Jan Wegens sterfgeval gesloten (Comedia della morte) Meulenhoff / 5.00Meer info Bijzonderheden: paperback tweede druk Bert Boekenwurm
Wolkers, Jan22 sprookjesAmsterdam. De Bezige Bij / 3e druk8.25Meer info Jaar van uitgave: 3e druk
Bijzonderheden: In nieuwstaat
Lu et approuvé
Wolkers, Jan22 sprookjes, verhalen en fabelsDe Bezige Bij isbn:9023409612 / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1985, 1e druk, pb. 117 pag. ill. 22 cm. keurige ongelezen staat! Oosterhoff Boeken
hazeu, Wim en Cor Holst (red.), Lolle Nauta, Jan Wolkers, Hugo Claus, Hugo Raes, Ward Ruyslinck, Remco Campert40+ Literaire radioportrettenCPNB / 1ste5.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 126 pp., foto's Eddy Posthuma de Boer, omslag Kees Nieuwenhuijzen, met biografieën, Boekenweekgeschenk 1969, Goed
KIEN boeken
Wolkers, JanAlle verhalen / 4.50Meer info Bijzonderheden: Paperback, in goede staat. 1e druk 1981. Uitg. Meulenhoff Boeken-10
Wolkers, JanAlle verhalen / 8.00Meer info Bijzonderheden: 390 .pppp. paperback 390 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanAlle Verhalen Van Jan Wolkers / 9.00Meer info Bijzonderheden: 392 pp. iets scheefgelezen Gelijmd boeken ben de
Wolkers, JanAlle verhalen van Jan Wolkers / 9.00Meer info Bijzonderheden: 392 .pppp. paperback 392 .pp Onbekend / Unknown / Inconnu / Unbekannt 12 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanAlle verhalen van Jan Wolkers.Nederlands proza. Alle verhalen van Jan Wolkers. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Van Schendel Arthur, Brulez Raymond, Gijsen Marnix, Lampo Hubert, Wolkers Jan, de Graaf Hermine, Rubinstein Renate en vele anderenBijna honderd - Meulenhoff 1895-1985: Verhalen en gedichten van schrijvers uit het literaire fonds / 8.00Meer info Bijzonderheden: 347 .pppp. paperback 347 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 22 cm Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
WOLKERS J.Brandende liefde / 8.00Meer info Bijzonderheden: 1981, 1e druk, paperback, vouwtje in achterplat
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
Wolkers, JanBrandende liefde / 10.00Meer info Bijzonderheden: 247 .pppp. paperback 247 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanBrandende liefdeLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 12.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 247pp. Slappe kartonnen band. Zeer goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Wolkers, JanBrandende liefdeAmsterdam : De Bezige Bij / Paperback5.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 6e druk, 235 blz, 20 cm, isbn 902341649X, goed exemplaar. Annotatie: Dood, liefde en seks zijn de elementen die het leven van een jonge schilder bepalen.
Antiquariaat Boekwijd
Wolkers, JanBrandende liefdeUitgeverij De Bezige Bij / 10.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden met omslag 21x13. 1e druk. 247 blz. Rug omslag verkleurd. Ik schrok toen ik thuiskwam en haar rouwkaart in de brievenbus vond, want ik had minstens tien jaar niet van haar gehoord of gezien en haar juist een paar dagen geleden vanuit Parijs een kaart gestuurd. (de eerste zin van dit boek) bobboek
Aafjes, Bertus; J.M.A. Biesheuvel, Gabriel Garcia Marquez, Stig Dagerman, Roald Dahl, Jan Wolkers, Carolijn Visser, Joop Waasdorp, Louis-Ferdinand Celine e.a.Bruisende verhalen : zee en strand in de wereldliteratuurAmsterdam : Meulenhoff / Paperback4.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 304 blz, 20 cm, isbn 9029035056, goed exemplaar. Annotatie: Het openbaar strandgenot. De lokroep van de zee. Het toerisme in de badplaats. De genietingen van tropische maar ook verregende zomerdagen. Verpozingen maar ook voorpret op het bed tijdens de siesta. Maar ook de boot zal men niet missen: in de landrot wordt eveneens het verlangen naar de woelige baren gewekt. Bruisende verhalen is zonder meer een verhalenbundel om mee in zee te gaan...
Antiquariaat Boekwijd
Wolkers, JanDe doodshoofd vlinderDe Bezige Bij / 7.50Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e,1979pb, 255 pag, lichte gebruikerssporen maar goede staat Een Tweede Leven
Wolkers, JanDe doodshoofd vlinder / 10.00Meer info Bijzonderheden: 255 .pppp. paperback 255 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm Gevouwen rug / Folded back, 1e druk Profijtelijk Boeksken
Wolkers, Jan.De doodshoofd vlinder.De Bezige Bij. / 5.00Meer info Bijzonderheden: 1979, 1e druk, pb. 255 pag. Geplastificeerd. Netjes. Oosterhoff Boeken
Jan WolkersDe doodshoofdvlinderBezige Bij / 5.00Meer info Bijzonderheden: 1e 100.000 exemplaaren, 255 pagina's Steenenboek
WOLKERS J.De doodshoofdvlinder / 8.00Meer info Bijzonderheden: 1979, 1e druk, paperback
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
Wolkers, JanDe doodshoofdvlinderLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 8.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 255pp. Kartonnen band met z.kl.gebr.sp. Verder heel goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Wolkers, JanDe doodshoofdvlinder / 1999 3e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 1999 3e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - naampje op schutvel, verder uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Wolkers, JanDe doodshoofdvlinder / 4.50Meer info Bijzonderheden: Kleine paperback, in goede staat. Kaft minieme slijtage. 1e druk 1979. Uitg. BB literair Boeken-10
Wolkers, JanDe doodshoofdvlinder / 15.00Meer info Bijzonderheden: 256 .pppp. paperback 256 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 1e druk / edition / édition / Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanDe doodshoofdvlinder / 10.00Meer info Bijzonderheden: 256 .pppp. paperback 256 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm Aantekeningen / Annotations, Omslag onfris / Cover not so good, 1e druk / edition / édition / Ausgabe, Naam op titelpagina / Name on title page Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanDe doodshoofdvlinderUitgeverij De Bezig Bij / 6.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 1e druk. (100.000 exemplaren). 255 blz. stempel op 1e blad. bobboek
Wolkers, JanDe doodshoofdvlinder / 1979 1e druk9.00Meer info Jaar van uitgave: 1979 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - vrijwel nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
Wolkers, JanDe doodshoofdvlinderDe Bezige Bij, Amsterdam / 1ste5.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 255 pp., boekverzorging Jan Vermeulen en Marlous Bervoets,
KIEN boeken
Wolkers, JanDe doodshoofdvlinder / 1979 1e druk6.00Meer info Jaar van uitgave: 1979 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - folie laat iets los, verder vrijwel nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
WOLKERS, JANDe doodshoofdvlinder (Bij pocket 43)Bezige Bij, 1979 / 3.00Meer info Bijzonderheden: pkt Zolderman Boeken
Wolkers, JanDe doodshoofdvlinder.Nederlands proza. De doodshoofdvlinder. / 4.60Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
WOLKERS J.De hond met de blauwe tong / 5.50Meer info Bijzonderheden: 1981, 20e druk, paperback, 166pp
Uitgever A'dam, Meulenhoff
AntiquariaatDeBilt
Wolkers, JanDe hond met de blauwe tong / 4.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, in goede staat. 16e druk 1974. Uitg. Meulenhoff Boeken-10
Wolkers, JanDe hond met de blauwe tong / 7.00Meer info Bijzonderheden: 192 .pppp. paperback 192 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanDe hond met de blauwe tong / 3.00Meer info Bijzonderheden: 423 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 423 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanDe hond met de blauwe tongMeulenhoff / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 9e druk. 192 blz. leesvouw in de rug. Stempeltje op titelblad. bobboek
Wolkers, JanDe hond met de blauwe tongMeulenhoff, Amsterdam / 18de6.00Meer info Jaar van uitgave: 18de
Bijzonderheden: Paperback, 192 pp., omslag Jan Vermeulen, Goed
KIEN boeken
Wolkers, JanDe hond met de blauwe tong.Nederlands proza. De hond met de blauwe tong. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, Jan.De hond met de blauwe tong.Meulenhoff. / 5.00Meer info Bijzonderheden: 1973, 15e druk, pb. 192 pag. In keurige staat. Oosterhoff Boeken
Wolkers, JanDe junival / 2.50Meer info Bijzonderheden: paperback, kaft wat smoezelig, boek goed. Met krantenknipsel van Cultureel supplement NRC Handelsblad 19.11.1982 met intervieuw Jan Wolkers over dit boek. 1e druk 1982. Uitg. De Bezige Bij Boeken-10
Wolkers, JanDe junivalLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, Met initiaal op schutblad en sporen van erwijderde sticker hoek schutblad. Verer heel fris, ongelezen ex. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Wolkers, JanDe junivalDe Bezige Bij isbn:9023460812 / 15.00Meer info Bijzonderheden: 1982, 1e druk, linnen gebonden met stofomslag, 115 pag. 21 cm. Keurige staat Oosterhoff Boeken
Wolkers, JanDe junivalLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 115p. Ex libris op schutblad. Goed ex. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Wolkers, JanDe junival / 1982 1e druk6.00Meer info Jaar van uitgave: 1982 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Wolkers, JanDe junival.Nederlands proza. De junival. / 4.50Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
WOLKERS J.de Kus / 6.50Meer info Bijzonderheden: 1977, 1e druk, paperback, 410pp
Uitgever A'dam, Meulenhoff
AntiquariaatDeBilt
WOLKERS J.de Kus / 6.50Meer info Bijzonderheden: 1977, 1e druk, paperback
Uitgever A'dam, Meulenhoff
AntiquariaatDeBilt
wolkers, JanDe kus / 2.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, boek is goed, kaft wat vouwen. 1e druk 1977. Uitg. Meulenhoff Boeken-10
Wolkers, JanDe kus / 14.00Meer info Bijzonderheden: 397 .pppp. paperback 397 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 1e, druk / edition / édition / Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanDe kus / 12.00Meer info Bijzonderheden: 397 .pppp. paperback 397 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 12 x 20 cm 1e, druk / edition / édition / Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanDe kus / 10.00Meer info Bijzonderheden: 396 .pppp. paperback 396 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm 1e druk, name on title page / naam op titel pagina Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanDe kus / 5.00Meer info Bijzonderheden: 396 .pppp. soft cover 396 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanDe kus / 11.00Meer info Bijzonderheden: 408 .pppp. paperback 408 .pp Onbekend / Unknown / Inconnu / Unbekannt 12 x 20 cm 1e druk Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanDe kusMeulenhoff, Amsterdam / 1ste6.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 397 pp., omslag Jan Vermeulen,
KIEN boeken
Wolkers, Jan, Jong, Oek de, Mulisch, Harry, Haasse, Hella S., Kellendonk, Frans, Reve, Gerard, Vestdijk, S., Nooteboom, Cees, Hotz, F.B., Jagt, Marek van derDe leeslijst. Tien Nederlandse klassiekers / 2.00Meer info Bijzonderheden: Paperbackje, in prima staat. Uitg. Meulenhoff-De Volkskrant Boeken-10
WOLKERS, Jan. (e.a.).De Leeslijst. Tien Nederlandse klassiekers.Meulenhoff/De Volkskrant, Amsterdam / 3.00Meer info Bijzonderheden: 95 p., Paperback. Zeer goed. Ardjoeno Books
Dahl, Roald, Portnoy, Ethel, Romijn, Henk Wolkers, Jan, e.v.a.De mooiste dierenverhalen / 3.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden, gelamineerd, in prima staat. Uitg. i.s.w.m. Meulenhoff Boeken-10
WOLKERS J.de Onverbiddelijke tijd / 9.00Meer info Bijzonderheden: 1984, 1e druk, paperback, z.g.a.n.
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
WOLKERS J.de Onverbiddelijke tijd / 8.00Meer info Bijzonderheden: 1984, 1e druk, paperback
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
Wolkers, JanDe onverbiddelijke tijdLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, Met initiaal op schutblad en sporen verwijderde sticker hoek schutblad. Verer heel fris, ongelezen ex. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Wolkers, JanDe onverbiddelijke tijd / 15.00Meer info Bijzonderheden: 186 .pppp. soft cover 186 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm 1e druk / edition / édition / Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanDe onverbiddelijke tijdAmsterdam, De Bezige Bij, 1984 / 4.90Meer info Bijzonderheden: 186pp gelijmd, paperback goede staat Matilda`s Boek
Wolkers, JanDe onverbiddelijke tijdDe Bezige Bij isbn:9023460901 / 17.50Meer info Bijzonderheden: 1984, 1e druk, linnen gebonden met stofomslag, 186 pag. 20 cm. Keurig nette staat! Oosterhoff Boeken
Wolkers, JanDe onverbiddelijke tijd / 1984 1e druk8.00Meer info Jaar van uitgave: 1984 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - vrijwel nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
WOLKERS J.De perzik van onsterfelijkheid / 6.50Meer info Bijzonderheden: 1980, 1e druk, paperback, l.gebruikssporen
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
WOLKERS J.De perzik van onsterfelijkheid / 9.00Meer info Bijzonderheden: 1980, 1e druk, paperback
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
WOLKERS J.De perzik van onsterfelijkheid / 6.50Meer info Bijzonderheden: 1980, 1e druk, paperback
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
Wolkers, JanDe perzik van onsterfelijkheid / 12.00Meer info Bijzonderheden: 238 .pppp. soft cover 238 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 19 cm 1e druk / edition / édition / Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanDe perzik van onsterfelijkheidLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 20.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 239pp. Slappe kartonnen band. Als nieuw. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Wolkers, JanDe perzik van onsterfelijkheidDe Bezige Bij isbn:9023407350 / 9.00Meer info Bijzonderheden: 1980, 1e druk, pb. 239 pag. 20 cm. Keurige ongelezen staat! Oosterhoff Boeken
Wolkers, JanDe perzik van onsterfelijkheidLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 20.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 239pp. Slappe kartonnen band. Als nieuw. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Wolkers, JanDe perzik van onsterfelijkheidDe Bezige Bij isbn13:9789023460749 isbn:902346074X / 15.00Meer info Bijzonderheden: 1980, 1e druk, linnen gebonden met stofomslag, 239 pag. Piepklein schaafwondje omslag, keurige staat Oosterhoff Boeken
Wolkers, JanDe perzik van onsterfelijkheidDe Bezige Bij / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 1e druk. 239 blz.. bobboek
Wolkers, JanDe perzik van onsterfelijkheid / 1980 1e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 1980 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - leesribbel, verder uitstekende nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
Wolkers, J.De schuimspaan van de tijdDe Bezige Bij / Druk:1e druk45.00Meer info Jaar van uitgave: Druk:1e druk
Bijzonderheden: Gesigneerd met stempel rode haan
Antiquariaat Abeldijn
Wolkers, JanDe spiegel van RembrandtWaanders, Zwolle / 1ste12.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, afm 25 x 25cm, ontwerp Stang Gubbels, ongenummerde pagina's, afbeeldingen in kleur, Goed
KIEN boeken
Wolkers, JanDe spiegel van RembrandtKunst / 15.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, . Gebonden exemplaar. Inclusief relevant krantenartikel. Rijk geill. in kleur. Als nieuw. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Wolkers, JanDe walg vogel / 13.00Meer info Bijzonderheden: 431 .pppp. soft cover 431 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 1e druk Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanDe walgvogel / 6.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, in goede staat. 1e druk 1974. Uitg. Meulenhoff Boeken-10
WOLKERS, JANDe walgvogelMeulenhoff, 1975 / 3.50Meer info Bijzonderheden: pbk, nogal gelezen ex, foli rug laat wat los, 432 pp HOOG POSTTARIEF Zolderman Boeken
Wolkers, JanDe walgvogel / 10.00Meer info Bijzonderheden: 431 .pppp. paperback 431 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm 1e druk / edition / édition / Ausgabe, Gevouwen rug / Folded back, Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Wolkers, JanDe walgvogelMeulenhoff / 4.50Meer info Bijzonderheden: Paperback 13x20. 2e druk. 432 blz. Meulenhoff Editie. bobboek
Wolkers, JanDe walgvogel.Nederlands proza. De walgvogel. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanDe walgvogel.Nederlands proza. De walgvogel. / 4.00Meer info Bijzonderheden: Cellofaan los, duidelijke leesvouw. Te dik voor de brievenbus, daarom 5,50 euro verzendkosten. Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, J.De weerspiegelingDe Bezige Bij / Druk:1e druk38.50Meer info Jaar van uitgave: Druk:1e druk
Bijzonderheden: Gesigneerd Texel 2002
Antiquariaat Abeldijn
Wolkers, JanDe wet op het kleinbedrijfAmsterdam : Meulenhoff / Paperback4.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 89 blz, 10×15 cm, isbn 9029047771, goed exemplaar. Annotatie: Het is een parabel over een zonderlinge man, Jacob Savijn, die in een bekrompen dorp woont. De jongen Wouter wordt geïntrigeerd door hem. Als kind betrapt Wouter hem bij een perverse seksuele handeling. Jaren later ontmoet Wouter, inmiddels kunstschilder geworden, Jacob Savijn opnieuw. Deze gaat naakt voor hem poseren in de aanwezigheid van Wouters vriendin Ank, zijn gebochelde vriend Leendert en twee vriendinnen van Ank. De situatie escaleert. Vertellingen voor één nacht. Eerder verschenen in: De hond met de blauwe tong, 1964.
Antiquariaat Boekwijd
Wolkers, JanDe wet op het kleinbedrijf.Nederlands proza. De wet op het kleinbedrijf. / 3.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Wolkers, JanDrie romans: Kort Amerikaans, Een roos van vlees en Terug naar OegstgeestMeulenhoff / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. Resp 42e, 29e en 24e druk. 520 blz. bobboek
Wolkers, JanDronten [De walgvogel vertaald in zweeds] / 1981 1e druk75.00Meer info Jaar van uitgave: 1981 1e druk
Bijzonderheden: Stockhol, Forum - gebonden, met stofomslag - doorgehaalde naam op schutvel, enkele scheurtjes in omslag, verder uitstekende staat - vertaling Torbjörn Wessner
Antiquariaat Coriovallum
Jan WolkersEen roos van vleesMeulenhoff, Amsterdam / 3.00Meer info Bijzonderheden: Meulenhoff editie E 63, 194 pagina's. Steenenboek
Wolkers, JanEen roos van vleesMeulenhoff / 22e6.00Meer info Jaar van uitgave: 22e
Bijzonderheden: Paperback, 194p, Goed
KIEN boeken
Wolkers, JanEen roos van vleesAmsterdam, Meulenhoff, 28e dr., 1981 / 5.00Meer info Bijzonderheden: 194pp gelijmd, paperback goede staat Matilda`s Boek
Wolkers, JanEen roos van vleesJ.M. Meulenhoff / 12.50Meer info Bijzonderheden: Gebonden met een beschadigd omslag 21x13. 1e druk 194 blz. Piet Oomes in de 'Koerier': 'Het opzettelijk vulgaire, het moedwillig blasfemische, het niet functionele in de detaillering van perversiteiten, zijn troebele kanten van dit boek, dat een hoogtepunt in Wolker's oeuvre had kunnen zijn.' J. Bernlef in 'Het Parool': Ik vind een roos van vlees een aangrijpend boek. Het is met een vanzelfsprekendheid geschreven, in een natuurlijke, zichzelf zelden overschreeuwende stijl, waar men als lezer niet licht onder uit komt. bobboek
Wolkers, JanEen roos van vleesMeulenhoff / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 27e druk. 154 blz. Piet Oomes in de 'Koerier': 'Het opzettelijk vulgaire, het moedwillig blasfemische, het niet functionele in de detaillering van perversiteiten, zijn troebele kanten van dit boek, dat een hoogtepunt in Wolker's oeuvre had kunnen zijn.' J. Bernlef in 'Het Parool': Ik vind een roos van vlees een aangrijpend boek. Het is met een vanzelfsprekendheid geschreven, in een natuurlijke, zichzelf zelden overschreeuwende stijl, waar men als lezer niet licht onder uit komt. bobboek


218 resultaten 3 pagina's.