Tweedehands boeken voor liefhebbers  
Auteur Titel   Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Winkels    Zelf verkopen Nieuwste boeken       
 
 

Hugo Claus Tweedehands boeken

Gevonden: 523 tweedehands boeken van auteur Hugo Claus

Op deze site bieden enkele honderden antiquaren en particuliere verkopers hun tweedehands/antiquarische boeken te koop aan.
Hieronder de resultaten voor Hugo Claus
AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Gils, Gust en Bert Schierbeek [samenstellers]Anna Blaman, Ivo Michels, Louis Paul Boon, Willem Frederik Hermans, Hugo Claus, G.K. vh Reve, Maurice d´Haese, Jan Wolkers, Hugo Raes, Harry Mulisch, e.a.Meesters der nederlandse vertelkunst na 1945 Amsterdam : Meulenhoff / Paperback6.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 191 blz, 20 cm, Meulenhoff editie E 214, isbn 9029052139, goed exemplaar. Nr 1093. Annotatie: Een selectie van schrijvers die na 1945 naam maakten en die zich niet tevreden stelden met de vaardigheden volgens het beproefde recept van de geldende literaire generatie.
Antiquariaat Boekwijd
Claus, HugoDe hondsdagen Uitgeverij De Bezige Bij / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 6e druk. 173 blz. Roman bobboek
Acker, Jozef van ; Jacques Brel, Hugo Claus, Herman de Coninck, Willem Elsschot, Peter vos, e.v.a.De tweede ronde : Tijdschrift voor literatuur : Herfst 1984 België-nummer Amsterdam : Bakker / Paperback5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 200 blz, ill, 21 cm, isbn 9035101898, goed exemplaar. Nr 2840.
Antiquariaat Boekwijd
Hugo ClausDe hondsdagen De Bezige Bij / Vvijfde druk7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Vvijfde druk
Bijzonderheden: Literaire reuzenpocket Vijfde druk
MANSARDE
Claus, HugoDe zwaardvis Boekenweek 1989 / 0.45Bestel / meer info Bijzonderheden: prima staat De Lettervriend
Claus, Hugo. Belladonna. Scènes uit het leven in de provincie. Roman. / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1994. 350 p. Paperback.* Leesvouwen. JOOT
CLAUS, HUGODe groeten Poetry International - De Bezige Bij / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 13 pp. De bundel de groeten van Hugo Claus verscheen speciaal ter gelegenheid van de derde Gedichtendag van 31 januari 2002. Garenloos Parnassos
SCHOLTEN, PROF. DR. Th. M / PRIGOGINE, PROF. DR. I / CLAUS, HUGOVeranneman kunstenaar / verzamelaar Museum Beelden aan Zee / 15.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 55 pp. Illustraties in kleur. Gebonden Parnassos
Claus HugoHet jaar van de kreeft / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 329 .pppp. paperback 329 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 11 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus, HugoEen andere keer. De andere verhalen De Bezige Bij / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e druk 2000PB met flappen, 293 pag, nieuwstaat Een Tweede Leven
Claus, HugoDe verwondering De Bezige Bij / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 3e druk. 248 blz. In een rusthuis tracht de leraar V.D. de Rijckel het verloop van de gebeurtenissen die hem de laatste tijd zijn overkomen neer te schrijven. Zo vormt zijn ontmoeting met het raadselachtige meisje Sandra Harmedam tijdens een gemaskerd bal te Oostende de eerste schakel in een reeks burleske en hallucinerende verwikkelingen. bobboek
Hugo Claus & Remco CampertDe zwaardvis & Somberman's actie Midi / 2.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Twee novellen in een uitgave De Lettervriend
Claus, HugoDe dans van de reiger : een nare komedie in twee delen Amsterdam : De Bezige Bij / Paperback4.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 9e druk, 67 blz, 21 cm, isbn 9023409604, goed exemplaar [blz zijn licht verkleurd]. Annotatie: Tijdens een vakantie aan de Spaanse kust proberen Elena en Edward hun huwelijk te redden. BBtoneel.
Antiquariaat Boekwijd
Claus, HugoDe dans van de reiger, een nare komedie in twee delen De Bezige Bij, Amsterdam/ Uitgeverij Ontwikkeling, Antwerpen / 1ste5.80Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Literaire Pocket 102, 91 pp., omslag Hugo Claus, Naam op titelpagina
KIEN boeken
Claus, HugoMama, kijk, zonder handen, een komedie in vier bedrijven De Bezige Bij, Amsterdam / 1ste8.80Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Pocket, 135 pp.,
KIEN boeken
Claus, HugoInterieur Muziek & Toneel / 15.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Softcover (small), 12pp. Interieur is een toneelbewerking van Claus eigen roman Omtrent Deedee, uit 1963. Korte beschrijving van de inhoud door B.v.d.W.-S. Verder een persoonsbeschrijving van Hugo Claus en de toneelspelers met foto. Klein dun boekje, geniet. Z.j. 1963 ?. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
CLAUS,Hugo.Jessica ! een toneelstuk. In facsimili-handschrift, een- / 211.00Bestel / meer info Bijzonderheden: zijdig gedrukt. Antwerpen,1977. 65 Blz.groot formaat 21,5 x 29,5 cm. 1e Uitgave! Beperkte oplage. Met de handtekening en een datum, handgeschreven door de auteur. Zeldzaam ! DEGHELDERE * boekhandel * bookshop * buchhandlung * librairie
Claus, HugoHet Verdriet Van belgië / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 774 pp. Rug wat hol Genaaid / Soft Cover boeken ben de
Claus, Hugo"De Romans: De Metsiers; De hondsdagen; De koele minnaar; De verwondering; Omtrent Deedee; Schaamte; Het jaar van de kreeft; Jessica!; Het verlangen; Het verdriet van België; Een zachte vernieling; De zwaardvis; Belladonna; De geruchten" De Bezige Bij, Amsterdam / eenmalig57.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: eenmalig
Bijzonderheden: Vier bundels in cassette, paperbacks, Nieuw
KIEN boeken
Claus HugoHet jaar van de kreeft / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 329 .pppp. paperback 329 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 11 cm 0 Profijtelijk Boeksken
CLAUS, Hugo.Het jaar van de kreeft. Een romance. De Bezige Bij, Amsterdam / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 329 p. Paperback, gebrocheerd/ingenaaid, kl. 8vo. ISBN 9023403967. Goed. Ardjoeno Books
Claus HugoOmtrent Deedee / 11.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 166 .pppp. paperback 166 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus, Hugo.Borgerocco of de dood in Borgerhout. Libretto voor een opera. / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Thomas Rap. 1998. 57 p. Ingenaaid. JOOT
Claus, Hugo.blauw blauw. Een komedie. / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., De Bezige Bij. 1973. 132 p. Paperback. JOOT
Claus, Hugo & Selleslags, Rik (foto's).Oktober '43. / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Bezige Bij. 1989. 59 p. Ills. Gebonden met stofomslag.* Lichte vochtschade. JOOT
Claus, Hugo & Elsken, Ed van der (foto omslag).De hondsdagen. / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 15de druk. Amst., De Bezige Bij. 1976. 173 pag. Paperback. * BBLiterair.* Licht versleten. JOOT
Claus HugoDe groetend / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 13 .pppp. soft cover 13 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus, Hugo.Het haar van de hond. Toneelstuk. / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. De Bezige Bij. 1982. 84 p. Paperback. JOOT
Claus, Hugo.Het huis van Labdakos. (naar een scenario van Franz Marijnen). / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amserdam., De Bezige Bij. 1977. 127 pag. Paperback. * Hoekje geknakt, kaft geschaafd. JOOT
Claus, Hugo.De Geruchten. Roman. / 15.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1996. 224 p. Linnen met omslag. JOOT
Claus, Hugo.Heer Everzwijn. Gedichten. / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1970. 73 p. Linnen/ stofomslag.* Ex-libris op schutblad. JOOT
Claus, Hugo.In Kolonos. Een bewerking van Sofokles' Oidipoes in Kolonos. / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Bezige Bij. 1986. 57 p. Paperback.* Iets verkl. JOOT
Claus, Hugo.De komedianten (Pas de deux II). / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Bezige Bij. 1997. 90 p. Paperback. * BBToneel. JOOT
Claus, Hugo.Het laatste bed. / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1998. 77 p. Karton met stofomslag.* Mooi ex. JOOT
Claus, Hugo.Het verdriet van België. Roman. / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 10de druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1986. 774 p. Linnen/ stofomslag.* Stofomslag beschadigd. JOOT
Claus, Hugo.Het teken van de hamster. / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Antwerpen, Lotus. 1979. Oblong. 78 p. Met aquarellen en tekeningen van Jan Vanriet. Harde kaft/ stofomslag. JOOT
Claus, Hugo.Een slaapwandeling. Novelle. / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Amst., De Bijenkorf. 2000. 59 p. Paperback. JOOT
Claus, Hugo.Orestes. Naar Euripides. / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. De Bezige Bij. 1976. 88 p. Paperback. JOOT
Claus, Hugo.Het schommelpaard. Een kwalijke comedie. / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. De Bezige Bij. 1988. 89 p. Paperback. * BBToneel. JOOT
Claus, Hugo.Natuurgetrouwer. / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 2de druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1975. 253 p. Paperback. * Bij reeks.* Goed ex.. JOOT
Claus, Hugo.Onder de torens. Een gelegenheidsstuk. / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: De Bezige Bij. 1993. 128 p. Paperback. * BBToneel.* Licht verkleurd. JOOT
Claus, Hugo.De mensen hiernaast. Verhalen. / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., De Bezige Bij. 1985. 206 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen. JOOT
Claus, HugoEen slaapwandeling : novelle Amsterdam : De Bijenkorf / Paperback5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 73 blz, 19 cm, isbn 907144290X, goed exemplaar. Annotatie: De ontmoeting met een vroegere geliefde zet bij een man een hallucinant herinneringsproces in gang. Uitg. ter gelegenheid van De Literaire Boekenmaand die in maart 2000 in de Bijenkorf Boekhandels werd gehouden.
Antiquariaat Boekwijd
Claus, Hugo.Zeezucht. / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Literaal. 2002. 58 p. Reproducties van schilderijen van Jan Vanriet. Paperback. JOOT
De Ley, Gerd [samenstller en ingel. door] Fernand Auwera, Clem Schouwenaar, Frans Depeuter, Hugo Claus, Roger van de Velde, e.a.Vlaams letterland : hedendaags proza uit de Vlaamse literatuur Utrecht : Luitingh-Sijthoff / Paperback5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 228 blz, tek, 23 cm, isbn 9021843919, rug verbleekt, goed exemplaar. Nr 3426. Annotatie: Korte verhalenbundel.
Antiquariaat Boekwijd
Claus HugoDe zwarte keizer, verhalen / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 249 .pppp. soft cover 249 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Hugo ClausDe groeten Amsterdam De Bezige Bij / 1e druk5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Ingenaaid 13 1e druk T.g.v. Poetry International.
Johannes Hoek
Hugo ClausDe sporen Amsterdam De Bezige Bij / 1e druk15.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Linnen met stofomslag 92 1e druk
Johannes Hoek
Claus HugoBella Donna / 18.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 350 .pppp. soft cover 350 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm 1e editie Profijtelijk Boeksken
Claus, HugoMorituri, libretto De Bezige BijAmsterdam / 1e druk14.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: zeer goed pp 71 softcover
Papierier
Claus, HugoDe Verzoeking Pink Editions & ProductionsGent / 1e druk40.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: goed pp 76 Waarschijnlijk ontbreekt de stofomslag, ill. Van Jan Vredeman de Vries, gebonden, linnen
Papierier
Claus, HugoFiguratief De Bezige BijAmsterdam / 1e druk20.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: zeer goed pp 51 softcover
Papierier
Claus Hugo, Bontridder Albert, Cami Ben, Wauters Marcel, Snoek PaulWaar is de eerste morgen? 3 / 11.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 123 .pppp. soft cover 123 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm Eerste blz.: onderlijningen in bic Profijtelijk Boeksken
Claus HugoDie Verwunderung / 17.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 298 .pppp. hard cover / dust jacket 298 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus HugoHet jaar van de kreeft / 23.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 336 .pppp. soft cover 336 .pp Onbekend / Unknown / Inconnu / Unbekannt 11 x 19 cm rug kan frisser, 1e druk Profijtelijk Boeksken
Claus, HugoDe geruchten : roman Amsterdam : De Bezige Bij / Paperback7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 4e druk, 224 blz, 21 cm, isbn 9023436288, goed exemplaar. Nr 4662. Annotatie: Na drie jaar keert een man terug in zijn Belgisch geboortedorp, dat vervolgens wordt opgeschrikt door vreemde gebeurtenissen. Winnaar Libris Literatuurpijs 1997.
Antiquariaat Boekwijd
Claus Hugo / HugOKEDe avonturen van Belgman 1 / 22.00Bestel / meer info Bijzonderheden: - .pppp. hard cover - .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 21 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus, HugoDe hondsdagen De bezige Bij, Amsterdam / 6de5.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 6de
Bijzonderheden: Paperback, 173 pp., Goed
KIEN boeken
Claus HugoHet jaar van de kreeft / 18.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 329 .pppp. soft cover 329 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 12 cm 1e druk / edition / édition / Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Claus HugoDie Verwunderung / 17.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 298 .pppp. hard cover / dust jacket 298 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus Hugo / HugOKEDe avonturen van Belgman 1 / 22.00Bestel / meer info Bijzonderheden: - .pppp. hard cover - .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 21 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus HugoHet jaar van de kreeft / 18.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 329 .pppp. soft cover 329 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 12 cm 1e druk / edition / édition / Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Claus, HugoDe zwarte keizer. Verhalen Amsterdam. Uitgeverij De Bezige Bij / 5e druk3.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 5e druk
Bijzonderheden: Omslag niet fraai (folie ontbreekt deels)
Lu et approuvé
Claus, HugoDe zwaardvis Z.pl. CPNB / 2.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Boekenweekgeschenk 1989. Naam op schutblad. In prima staat Lu et approuvé
Claus, HugoDe koele minnaar Amsterdam. Uitgeverij De Bezige Bij / 15e druk4.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 15e druk
Bijzonderheden: Naam op schutblad
Lu et approuvé
CLAUS, HUGO.Beelden. Nederlands - Kunst. Beelden. / 120.00Bestel / meer info Bijzonderheden: - Nederlands - Kunst. Algemeen @ntiquariaat Sanders
CLAUS, HUGO.Het Jaar Van De Kreeft. Nederlands. Het Jaar Van De Kreeft. / 4.50Bestel / meer info Bijzonderheden: - Nederlands. Algemeen @ntiquariaat Sanders
CLAUS, HUGO.Sporen. Nederlands - Poezie. Sporen. / 60.00Bestel / meer info Bijzonderheden: mooie bibliofiele uitgave. Nederlands - Poezie. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Claus, HugoOmtrent Deedee De Bezige Bij, Amsterdam / 6de7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 6de
Bijzonderheden: Roman. Paperback, 166 pp., omslag verkleurd, roestvlekken op snee, Goed
KIEN boeken
Claus, HugoGedichten (1948-1963) / 1966 2e druk9.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1966 2e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Claus, HugoHet jaar van de kreeft / 1999 28e druk7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1999 28e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - naam binnenzijde stofomslag, verder vrijwel nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
Claus, HugoEen geverfde ruiter - gedichten / 1961 1e druk7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1961 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Arbeiderspers - naam op titelpagina, verder goede staat
Antiquariaat Coriovallum
Claus, HugoEen andere keer - De andere verhalen / 2000 1e druk7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2000 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - vrijwel nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
Claus, HugoDe mooiste gedichten van Hugo Claus / 2006 2e druk20.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2006 2e druk
Bijzonderheden: z.p., De Morgen - hardcover, met leeslint - nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
Claus, HugoDe spaanse hoer - toneelstuk / 1970 1e druk7.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1970 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - naampje op schutvel, verder uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Claus, HugoDe koele minnaar / 1957 2e druk15.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1957 2e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - stofomslag mist 2 minieme stukjes, verder goede staat
Antiquariaat Coriovallum
Claus, HugoDe Geruchten / 1996 1e druk5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1996 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - vrijwel nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
Claus, HugoBorgerocco of de dood in Borgerhout - Libretto voor een opera / 1998 1e druk9.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1998 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, Thomas Rap - nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
Claus, HugoBelladonna / 1994 1e druk5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1994 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Claus, HugoBelladonna / 1994 1e druk10.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1994 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Claus, HugoVerhalen / 1999 1e druk12.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1999 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Claus, HugoVerhalen / 2000 2e druk7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2000 2e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - enkele leesvouwen, verder uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Claus, HugoZeezucht / 2003 1e druk8.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2003 1e druk
Bijzonderheden: z.p., Behoud de begeerte - goede staat - illustraties Jan van Riet
Antiquariaat Coriovallum
Claus, Hugo & Vinkenoog, SimonLaat nooit deze brief aan iemand lezen - de briefwisseling Hugo Claus en Simon Vinkenoog 1951-1956 / 2008 1e druk15.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2008 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - nieuw - 496 pag
Antiquariaat Coriovallum
Claus, Hugo [Charles de Coster]De legende en de heldhaftige, vrolijke en roemrijke avonturen van Uilenspiegel en van Lamme Goedzak / 1965 1e druk15.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1965 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - uitstekende staat - los bijgevoegd programmaboekje van het Leids Universitair Toneel Akkoord
Antiquariaat Coriovallum
Claus, HugoTien manieren om naar P.B.S. te kijken / 1993 1e druk45.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1993 1e druk
Bijzonderheden: Landgraaf, Herik - met stofomslag - vrijwel nieuwstaat - Zwarte Reeks 18 - gesigneerd - met negen tekeningen van de auteur
Antiquariaat Coriovallum
Jooris, Roland ; Geirlandt, K.J.; Sizoo, Drs Hans ; Claus, Hugo (gedichten)Roger Raveel / 25.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Catalogus. Van Spijk, Venlo, 1e druk, 1981. Gebroch. Pp144. Rijk geillustreerd overzichtswerk, meest in kleur. Vouw in voorplat, omslag met gebr sporen. Inhoud netjes. librairie stille
Claus, Hugo.De dans van de reiger. Een filmverhaal. Met ills. uit de film. / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., De Bezige Bij. 1966. 117 p. Paperback. * Geïllustreerde Reuzenpocket 11.* Naam en datum op franse titel. JOOT
Claus, Hugo.April in Paris 1951. Facsimile van een door Claus geschreven en getekend verhaal. T.g.v. de jaarwisseling 2009-2010. / 35.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk, nieuwjaarsuitgave. Amsterdam, De Bezige Bij. 2009. 21 p. Met ingeplakte foto van Claus achterin. Geniet. JOOT
BZZLLETIN 113 Hugo ClausHugo Claus BzztôhDen Haag / 1e Druk18.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e Druk
Bijzonderheden: Goed pp 76 Soft Cover, Lit.tijdschrift
Papierier
Claus, HugoDe zwaardvis CPNBAmsterdam / 1e druk4.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: goed pp softcover
Papierier
Claus, HugoDe hondsdagen* De Bezige BijAmsterdam / 19e druk12.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 19e druk
Bijzonderheden: nieuw pp 173 Foto voorplat: Ed van der Elsken paperback
Papierier
Claus, HugoDe zwarte keizer* De Bezige BijAmsterdam / 18e druk8.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 18e druk
Bijzonderheden: nieuw pp 249 paperback
Papierier
Claus, HugoMorituri De Bezige BijAmsterdam / 1e druk12.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: goed+ pp 71 Naam op schutblad, met potlood enkele kanttekeningen geplaatst. paperback
Papierier
Claus, HugoEen zachte vernieling De Bezige BijAmsterdam / 3e druk7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 3e druk
Bijzonderheden: redelijk pp 189 vouwtje in voorplat paperback
Papierier
Claus, HugoDe Hondsdagen De Bezige Bij / 3.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave9e druk, 1966Pb,172 pag, vlekjes op zijsnede, vouw in kaft, verder goed Een Tweede Leven
Claus, HugoDe Zwaardvis / 1.95Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1989Boekenweekgeschenk Een Tweede Leven
Claus, HugoNatuurgetrouw De Bezige Bij / 25.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e,1954pb,107 pag,ex-biblio, gelim.oplage-nr.195 van 500 Een Tweede Leven
Claus, HugoHet jaar van de kreeft- GESIGNEERD De Bezige Bij / 40.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e,1979pb,329 pag, gesigneerd en 1e druk Lit.reuzenpocket 396. Niet zo heel mooi meer, maar wel compleet Een Tweede Leven
Claus, HugoDe dans van de reiger De Bezige Bij / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1e,1962Literaire pocket nr. 102, 91 pag, EERSTE druk, vergeeld maar goede staat Een Tweede Leven


523 resultaten 6 pagina's.

1