Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Hugo Claus Tweedehands boeken

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend



546 resultaten 6 pagina's.

1 2 3 4 5 6


AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Gils, Gust en Bert Schierbeek [samenstellers]Anna Blaman, Ivo Michels, Louis Paul Boon, Willem Frederik Hermans, Hugo Claus, G.K. vh Reve, Maurice d´Haese, Jan Wolkers, Hugo Raes, Harry Mulisch, e.a.Meesters der nederlandse vertelkunst na 1945 Amsterdam : Meulenhoff / Paperback6.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 191 blz, 20 cm, Meulenhoff editie E 214, isbn 9029052139, goed exemplaar. Nr 1093. Annotatie: Een selectie van schrijvers die na 1945 naam maakten en die zich niet tevreden stelden met de vaardigheden volgens het beproefde recept van de geldende literaire generatie.
Antiquariaat Boekwijd
Acker, Jozef van ; Jacques Brel, Hugo Claus, Herman de Coninck, Willem Elsschot, Peter vos, e.v.a.De tweede ronde : Tijdschrift voor literatuur : Herfst 1984 België-nummer Amsterdam : Bakker / Paperback5.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 200 blz, ill, 21 cm, isbn 9035101898, goed exemplaar. Nr 2840.
Antiquariaat Boekwijd
Claus HugoDe mensen hiernaast.Verhalen. De Bezige Bij / 1e7.00Meer info Jaar van uitgave: 1e
Bijzonderheden: BBLiterair, paperback, 204p, Goed
KIEN boeken
Claus, HugoHet verdriet van België De Bezige Bij, Amsterdam / 19de8.50Meer info Jaar van uitgave: 19de
Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 774 pp., omslag Leendert Stofbergen, Goed
KIEN boeken
Andreus, Hans/ Campert, Remco/ Hugo, Claus/ e.a.Atonaal. Bloemlezing uit gedichten. Samengesteld en ingeleid door Simon Vinkenoog Literatuur poëzie / 35.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, stijfpapieren omslag met flappen, 122pp. Met tekeningen van Appel en Corneille. Klein vetvlekje op voorplat. Handtekening en exlibris v.e. op schutblad verder een zeer net exemplaar. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Hugo ClausDe hondsdagen De Bezige Bij / Vvijfde druk7.00Meer info Jaar van uitgave: Vvijfde druk
Bijzonderheden: Literaire reuzenpocket Vijfde druk
MANSARDE
Claus, HugoDe zwaardvis Boekenweek 1989 / 0.45Meer info Bijzonderheden: prima staat De Lettervriend
Claus, HugoBelladonna Literatuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, Goed Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
CLAUS, HUGODe groeten Poetry International - De Bezige Bij / 5.00Meer info Bijzonderheden: 13 pp. De bundel de groeten van Hugo Claus verscheen speciaal ter gelegenheid van de derde Gedichtendag van 31 januari 2002. Garenloos Parnassos
SCHOLTEN, PROF. DR. Th. M / PRIGOGINE, PROF. DR. I / CLAUS, HUGOVeranneman kunstenaar / verzamelaar Museum Beelden aan Zee / 15.00Meer info Bijzonderheden: 55 pp. Illustraties in kleur. Gebonden Parnassos
Ghekiere, Anatole (Pseud. Hugo Claus)Le dernier siège du Château des Comtes. Illustré et commenté par Faf Zenner et Geo Frankenhoff. Version Néerlandaise par Anatole Ghekiere. Eigen beheer / 1ste72.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, gekartionneerde omslag, 125 pp, geïllustreerd, beperkte en genummerde oplage/edition limitée et numérotée nr. 1318, fraai exemplaar/bon état, Goed
KIEN boeken
Claus HugoHet laatste bed / 12.00Meer info Bijzonderheden: 77 .pppp. hard cover / dust jacket 77 .pp Goed / Good / Bien / Gut 21 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus HugoHet jaar van de kreeft / 8.00Meer info Bijzonderheden: 329 .pppp. paperback 329 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 11 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus, Hugo"8 toneelstukken: De getuigen; Een bruid in de morgen; (M)oratorium; In een haven; Het lied van de moordenaar; Suiker; Mama, kijk, zonder handen!; De dans van de reiger" De Bezige bij, Amsterdam/ Contact, Antwerpen / 2de11.50Meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, Literaire Reuzenpocket 175, 409 pp., omslag Hugo Claus, Goed
KIEN boeken
Claus, hugoThuis. Toneelspel in drie bedrijven De Bezige Bij, Amsterdam / 1ste13.75Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 128 pp., omslag Tessa fagel, Goed
KIEN boeken
Claus Hugo- Guttmann K. - Bentz v.d. Berg H. - Vesseur Wim - Flink Coen - Stroman B.Première / 12.00Meer info Bijzonderheden: 107 .pppp. soft cover / dust jacket 107 .pp Goed / Good / Bien / Gut 23 x 15 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus, HugoBelledonna Literatuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 350pp. Slappe kartonnen band. Als nieuw. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Claus, HugoOmtrent Deedee (1ste druk) De Bezige Bij, Amsterdam/Uitgeverij Ontwikkeling, Antwerpen / 1ste50.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Hardcover, groen linnen met minieme beschadiging aan de bovenrand stofomslag, 166 pp, geschreven naam voorin, Goed
KIEN boeken
Claus, HugoDe Geruchten De Bezige Bij, Amsterdam / 1ste9.25Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Hardcover, blauw linnen met stofomslag, 224 pp, in heel goede staat,
KIEN boeken
Claus, HugoDe zwarte keizer. (Verhalen) De Bezige Bij, Amsterdam / 5de4.00Meer info Jaar van uitgave: 5de
Bijzonderheden: Paperback, 249 pp, LRP-3, folie omslag gedeeltelijk los, knikje in achterflap, Redelijk
KIEN boeken
Hazeu, Wim en Cor Holst (red.), Lolle Nauta, Jan Wolkers, Hugo Claus, Hugo Raes, Ward Ruyslinck, Remco Campert40+ Literaire radioportretten CPNB / 1ste4.75Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 126 pp., foto's Eddy Posthuma de Boer, omslag Kees Nieuwenhuijzen, met biografieën, Boekenweekgeschenk 1969, Goed
KIEN boeken
Claus Hugo"Oidipoes in Kolonos" van Sophocles met Julien Schoenaerts & Aafke Bruining / 15.00Meer info Bijzonderheden: 49 .pppp. Geniet / Stapled / Agrafé 49 .pp Goed / Good / Bien / Gut 21 x 15 cm facsimile van handschrift Hugo Claus Profijtelijk Boeksken
Claus HugoDe pen gaat waar het hart niet kan / 15.00Meer info Bijzonderheden: 266 .pppp. paperback 266 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 20 x 13 cm 1e druk / edition / édition / Ausgabe, samengesteld door Gerd de Ley Profijtelijk Boeksken
Ghekiere Anatole, psd. Hugo ClausDie waere ende suevere chronycke van sgraevensteene / 150.00Meer info Bijzonderheden: 125 .pppp. Genaaid / Broché 125 .pp Goed / Good / Bien / Gut 23 x 18 cm Beperkte en genummerde oplage / Limited and numbered edition / Edition limitée et numérotée nr. 885/2000, Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert door Geo Frankenhoff ende Faf Zenner, esbatement ofte cluyte, die ghespeelt werde tot Ghent, op O.H.J.C. den XVI in Novembro MCMIL, psd. Hugo Claus Profijtelijk Boeksken
Claus HugoHet jaar van de kreeft / 20.00Meer info Bijzonderheden: 329 .pppp. paperback 329 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm 1e druk / edition / édition / Ausgabe, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Claus HugoHet laatste bed / 15.00Meer info Bijzonderheden: 75 .pppp. Linnen band / Cloth binding 75 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 13 x 21 cm 1e druk / edition / édition / Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Claus, HugoDe koele minnaar De Bezige Bij/Ontwikkeling, Amsterdam/Antwerpen / 10e5.00Meer info Jaar van uitgave: 10e
Bijzonderheden: Paperback, LRP 5, 192 pp, naam voorin, Goed
KIEN boeken
Claus HugoHet jaar van de kreeft / 5.00Meer info Bijzonderheden: 329 .pppp. paperback 329 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 12 x 20 cm Omslag onfris / Cover not so good, Gevouwen rug / Folded back, Naam op titelpagina / Name on title page Profijtelijk Boeksken
Claus, HugoDe hondsdagen De Bezige Bij, Amsterdam / 4de3.50Meer info Jaar van uitgave: 4de
Bijzonderheden: Paperback, LRP-2, 173 pp, omslagfoto: Ed van der Elsken, geschreven naam voorin, enkele roestplekjes, Redelijk
KIEN boeken
Claus, HugoHet verdriet van België De Bezige Bij, Amsterdam / 14de7.25Meer info Jaar van uitgave: 14de
Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 774 pp., omslag Leendert Stofbergen, ill. James Ensor, pakketpost, Knikjes in de omslag
KIEN boeken
Hugo Claus & Remco CampertDe zwaardvis & Somberman's actie Midi / 2.00Meer info Bijzonderheden: Twee novellen in een uitgave De Lettervriend
Claus, HugoDe dans van de reiger, een nare komedie in twee delen De Bezige Bij, Amsterdam/ Uitgeverij Ontwikkeling, Antwerpen / 2de4.75Meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Literaire Pocket 102, 91 pp., omslag Hugo Claus, Naam op titelpagina
KIEN boeken
Mulisch, Harry, Belcampo, Hugo Claus, Jan Wolkers, e.a.Het toekomend jaar 3000. Science-fictionverhalen van literaire schrijvers zoals Belcampo, Sybren Polet, Hugo Claus, Jan Wolkers, Harry Mulisch e.a. Bruna, Antwerpen / 1ste3.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Bruna-SF-pocket, 192 pp, samenstelling: Manuel van Loggem, omslag: Monaa van Vlijmen, Redelijk, knikken in omslag
KIEN boeken
Claus, HugoDe dans van de reiger : een nare komedie in twee delen Amsterdam : De Bezige Bij / Paperback4.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 9e druk, 67 blz, 21 cm, isbn 9023409604, goed exemplaar [blz zijn licht verkleurd]. Annotatie: Tijdens een vakantie aan de Spaanse kust proberen Elena en Edward hun huwelijk te redden. BBtoneel.
Antiquariaat Boekwijd
Claus, HugoSuiker De Bezige Bij / 2.50Meer info Bijzonderheden: Literaire pocket serie 17 abcbooks
Claus, Hugo(red)Randstad 13 Bezige Bij / 2.50Meer info Bijzonderheden: 1985, pb, iets verkleurd, verder goede staat abcbooks
Claus, HugoDe Verwondering De Bezige Bij / 4.50Meer info Bijzonderheden: Literatuur - 1964 - 4e druk - paperback - 242 blz. - De titel verwijst naar het idee van Aristoteles dat de oorsprong van elk denken gelegen is in de verwondering. De Verwondering is het verhaal over een leraar in een klein dorpje in België die, na een aantal bijzondere gebeurtenissen, zich zo verwonderd heeft daarover dat hij de grip op het leven verliest. Alsof hij een ziekte heeft wordt hij daarna opgesloten in een psychiatrische inrichting. (naam op Franse titel) Conditie:matig (naam op Franse titel) Past door brievenbus:Ja essef
Claus, HugoDe dans van de reiger, literaire pocket 102 De Bezige Bij / 2.01Meer info Bijzonderheden: 1946, geb. karton abcbooks
Claus, HugoDe dans van de reiger De Bezige Bij / 1.50Meer info Bijzonderheden: Literaire Pocket no. 102 abcbooks
div. auteurs (o.a. W. Somerset Maugham, Kinta Beevor, Peter Biddlecombe, Hugo Claus, Arthur van Schendel, Marjon van Royen, Eric Newby, Armando, Gaston van Camp, Simon Carmiggelt, Hermann Hesse, Michel van der Plas, EphAls een god in Italïe Utrecht, Het Spectrum, 3e dr., 2003 / 3.50Meer info Bijzonderheden: 240pp gelijmd, paperback goede staat Matilda`s Boek
Claus, HugoMorituri De Bezige Bij / 3.00Meer info Bijzonderheden: Literatuur - 1968 - dunne paperback - 71 blz. (naam / stempel op Franse titel) Conditie:matig (naam / stempel op Franse titel) Past door brievenbus:Ja essef
Claus, HugoSuiker De Bezige Bij / 1.25Meer info Bijzonderheden: Literatuur - 1961 - 7e druk - pocket - 174 blz - Toneelstuk. (plakband op hoekjes, naam op Franse titel) Conditie:matig (plakband op hoekjes, naam op Franse titel) Past door brievenbus:Ja essef
CLAUS,Hugo.Jessica ! een toneelstuk. In facsimili-handschrift, een- / 211.00Meer info Bijzonderheden: zijdig gedrukt. Antwerpen,1977. 65 Blz.groot formaat 21,5 x 29,5 cm. 1e Uitgave! Beperkte oplage. Met de handtekening en een datum, handgeschreven door de auteur. Zeldzaam ! DEGHELDERE * boekhandel * bookshop * buchhandlung * librairie
Claus, HugoHet Verdriet Van belgië / 10.00Meer info Bijzonderheden: 774 pp. Rug wat hol Genaaid / Soft Cover boeken ben de
Claus HugoEen zachte vernieling / 10.00Meer info Bijzonderheden: 189 .pppp. paperback 189 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 1e druk / edition / édition / Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Claus HugoHet lied van de moordenaar, toneelspel in twee delen / 10.00Meer info Bijzonderheden: 104 .pppp. Genaaid / Broché 104 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 12 cm 1e druk / edition / édition / Ausgabe, rug onderaan licht beschadigd Profijtelijk Boeksken
Claus HugoHet jaar van de kreeft / 8.00Meer info Bijzonderheden: 329 .pppp. paperback 329 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 11 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Festen, Theo [gekozen door] : Remco Campert, Kees Ouwens, M. Nijhoff, H. Marsman, Cees Nooteboom, Hugo Claus, J. Bernlef, e.a.Gevoelens ik heb er wel duizend : gedichten van gevoel, uitzinnigheid en waanzin Amsterdam : Querido / Paperback5.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 152 blz, 21 cm, lit.opg, isbn 9021462427, goed exemplaar. Annotatie: Per emotie geordende bloemlezing van Nederlandstalige gedichten over gevoelens. Uitg. n.a.v. 50-jarig bestaan in 1999 van het Nationaal Fonds Geestelijke Volksgezondheid (NFGV).
Antiquariaat Boekwijd
Claus, HugoDe Verwondering De Bezige Bij / 4.50Meer info Bijzonderheden: Literatuur - 1975 - 11e druk - paperback - 242 blz. - De titel verwijst naar het idee van Aristoteles dat de oorsprong van elk denken gelegen is in de verwondering. De Verwondering is het verhaal over een leraar in een klein dorpje in België die, na een aantal bijzondere gebeurtenissen, zich zo verwonderd heeft daarover dat hij de grip op het leven verliest. Alsof hij een ziekte heeft wordt hij daarna opgesloten in een psychiatrische inrichting. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
CLAUS, Hugo.Het jaar van de kreeft. Een romance. De Bezige Bij, Amsterdam / 7.00Meer info Bijzonderheden: 329 p. Paperback, gebrocheerd/ingenaaid, kl. 8vo. ISBN 9023403967. Goed. Ardjoeno Books
Beevor / Hugo Claus e.a.Als een god in Italië Spectrum / 4.00Meer info Bijzonderheden: Boek&Boot
Claus HugoChateau Migraine / 5.00Meer info Bijzonderheden: 31 .pppp. soft cover 31 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus, Hugo.Borgerocco of de dood in Borgerhout. Libretto voor een opera. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Thomas Rap. 1998. 57 p. Ingenaaid. JOOT
Claus, Hugo.blauw blauw. Een komedie. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., De Bezige Bij. 1973. 132 p. Paperback. JOOT
Claus, Hugo & Selleslags, Rik (foto's).Oktober '43. / 10.00Meer info Bijzonderheden: De Bezige Bij. 1989. 59 p. Ills. Gebonden met stofomslag.* Lichte vochtschade. JOOT
Claus, Hugo & Elsken, Ed van der (foto omslag).De hondsdagen. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 15de druk. Amst., De Bezige Bij. 1976. 173 pag. Paperback. * BBLiterair.* Licht versleten. JOOT
Claus HugoDe groetend / 3.00Meer info Bijzonderheden: 13 .pppp. soft cover 13 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus, Hugo.Het haar van de hond. Toneelstuk. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. De Bezige Bij. 1982. 84 p. Paperback. JOOT
Claus, Hugo.Het huis van Labdakos. (naar een scenario van Franz Marijnen). / 8.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amserdam., De Bezige Bij. 1977. 127 pag. Paperback. * Hoekje geknakt, kaft geschaafd. JOOT
Claus, Hugo.De Geruchten. Roman. / 15.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1996. 224 p. Linnen met omslag. JOOT
Claus, Hugo.Heer Everzwijn. Gedichten. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1970. 73 p. Linnen/ stofomslag.* Ex-libris op schutblad. JOOT
Claus, Hugo.In Kolonos. Een bewerking van Sofokles' Oidipoes in Kolonos. / 9.00Meer info Bijzonderheden: De Bezige Bij. 1986. 57 p. Paperback.* Iets verkl. JOOT
Claus, Hugo.De komedianten (Pas de deux II). / 10.00Meer info Bijzonderheden: De Bezige Bij. 1997. 90 p. Paperback. * BBToneel. JOOT
Claus, Hugo.Het laatste bed. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1998. 77 p. Karton met stofomslag.* Mooi ex. JOOT
Claus, Hugo.Het verdriet van België. Roman. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 10de druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1986. 774 p. Linnen/ stofomslag.* Stofomslag beschadigd. JOOT
Claus, Hugo.Toneel II. / 9.00Meer info Bijzonderheden: De Bezige Bij. 1989. 376 pag. Paperback. * BBToneel. JOOT
Claus, Hugo.Het teken van de hamster. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Antwerpen, Lotus. 1979. Oblong. 78 p. Met aquarellen en tekeningen van Jan Vanriet. Harde kaft/ stofomslag. JOOT
Claus, Hugo.De Sporen. / 15.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1993. 92 p. Linnen/ stofomslag.* Stofomslag licht gekreukt. JOOT
Claus, Hugo.Een slaapwandeling. Novelle. / 5.00Meer info Bijzonderheden: Amst., De Bijenkorf. 2000. 59 p. Paperback. JOOT
Claus, Hugo.Orestes. Naar Euripides. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. De Bezige Bij. 1976. 88 p. Paperback. JOOT
Claus, Hugo.Het schommelpaard. Een kwalijke comedie. / 9.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. De Bezige Bij. 1988. 89 p. Paperback. * BBToneel. JOOT
Claus, Hugo.Onvoltooid verleden. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1998. 175 p. Paperback. JOOT
Claus, Hugo.Natuurgetrouwer. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1975. 253 p. Paperback. * Bij reeks.* Goed ex.. JOOT
Claus, Hugo.Onder de torens. Een gelegenheidsstuk. / 8.00Meer info Bijzonderheden: De Bezige Bij. 1993. 128 p. Paperback. * BBToneel.* Licht verkleurd. JOOT
Claus, Hugo.De Verwondering. / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., De Bezige Bij. 1962. 242 p. Ingenaaid.* Leesvouwen op rug, kleine beschadiging op achterzijde kaft. JOOT
Claus, Hugo.De mensen hiernaast. Verhalen. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amst., De Bezige Bij. 1985. 206 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen. JOOT
Claus, HugoEen slaapwandeling : novelle Amsterdam : De Bijenkorf / Paperback5.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 73 blz, 19 cm, isbn 907144290X, goed exemplaar. Annotatie: De ontmoeting met een vroegere geliefde zet bij een man een hallucinant herinneringsproces in gang. Uitg. ter gelegenheid van De Literaire Boekenmaand die in maart 2000 in de Bijenkorf Boekhandels werd gehouden.
Antiquariaat Boekwijd
Claus, Hugo.Zeezucht. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Literaal. 2002. 58 p. Reproducties van schilderijen van Jan Vanriet. Paperback. JOOT
Claus, Hugo.Wreed geluk. Gesigneerd door de dichter. / 25.00Meer info Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1999. 199 pag. Gebonden in linnen met stofomslag. * Stofomslag heel licht verkleurd. JOOT
Claus, Hugo.De verzoeking. / 25.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 1981. 53 p. Gesigneerd door de auteur. JOOT
De Ley, Gerd [samenstller en ingel. door] Fernand Auwera, Clem Schouwenaar, Frans Depeuter, Hugo Claus, Roger van de Velde, e.a.Vlaams letterland : hedendaags proza uit de Vlaamse literatuur Utrecht : Luitingh-Sijthoff / Paperback5.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 228 blz, tek, 23 cm, isbn 9021843919, rug verbleekt, goed exemplaar. Nr 3426. Annotatie: Korte verhalenbundel.
Antiquariaat Boekwijd
Claus HugoDe zwarte keizer, verhalen / 4.00Meer info Bijzonderheden: 249 .pppp. soft cover 249 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Hugo ClausDe groeten Amsterdam De Bezige Bij / 1e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Ingenaaid 13 1e druk T.g.v. Poetry International.
Johannes Hoek
Hugo ClausDe sporen Amsterdam De Bezige Bij / 1e druk15.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Linnen met stofomslag 92 1e druk
Johannes Hoek
Claus HugoBella Donna / 15.00Meer info Bijzonderheden: 350 .pppp. soft cover 350 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm 1e editie Profijtelijk Boeksken
Claus, HugoMorituri, libretto De Bezige BijAmsterdam / 1e druk14.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: zeer goed pp 71 softcover
Papierier
Claus, HugoDe Verzoeking Pink Editions & ProductionsGent / 1e druk40.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: goed pp 76 Waarschijnlijk ontbreekt de stofomslag, ill. Van Jan Vredeman de Vries, gebonden, linnen
Papierier
Claus, HugoFiguratief De Bezige BijAmsterdam / 1e druk20.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: zeer goed pp 51 softcover
Papierier
Claus HugoHet lied van de moordenaar, toneelspel in twee delen / 5.00Meer info Bijzonderheden: 108 .pppp. soft cover 108 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 21 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus Hugo, Bontridder Albert, Cami Ben, Wauters Marcel, Snoek PaulWaar is de eerste morgen? 3 / 9.00Meer info Bijzonderheden: 123 .pppp. soft cover 123 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm Eerste blz.: onderlijningen in bic Profijtelijk Boeksken
Claus HugoSverdfisken (De zwaardvis) / 12.00Meer info Bijzonderheden: 108 .pppp. hard cover / dust jacket 108 .pp Goed / Good / Bien / Gut 21 x 14 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus HugoDie Verwunderung / 14.00Meer info Bijzonderheden: 298 .pppp. hard cover / dust jacket 298 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus HugoL'étonnement (De verwondering) / 18.00Meer info Bijzonderheden: 254 .pppp. soft cover 254 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 15 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus HugoA propos de Dédé (Omtrent Deedee) / 20.00Meer info Bijzonderheden: 196 .pppp. soft cover 196 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 12 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus HugoThyeste, Tragédie d'après Sénèque (Thyestes) / 15.00Meer info Bijzonderheden: 85 .pppp. soft cover 85 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 12 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus HugoHet jaar van de kreeft / 19.00Meer info Bijzonderheden: 336 .pppp. soft cover 336 .pp Onbekend / Unknown / Inconnu / Unbekannt 11 x 19 cm rug kan frisser, 1e druk Profijtelijk Boeksken
Claus, HugoDe geruchten : roman Amsterdam : De Bezige Bij / Paperback7.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 4e druk, 224 blz, 21 cm, isbn 9023436288, goed exemplaar. Nr 4662. Annotatie: Na drie jaar keert een man terug in zijn Belgisch geboortedorp, dat vervolgens wordt opgeschrikt door vreemde gebeurtenissen. Winnaar Libris Literatuurpijs 1997.
Antiquariaat Boekwijd
Claus, HugoDe Zwaardvis CPNB / 1.00Meer info Bijzonderheden: Literatuur - 1989 - dunne paperback - Boekenweekgeschenk van 1989 - 95 blz. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Claus Hugo / HugOKEDe avonturen van Belgman 1 / 18.00Meer info Bijzonderheden: - .pppp. hard cover - .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 21 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Claus HugoSverdfisken (De zwaardvis) / 12.00Meer info Bijzonderheden: 108 .pppp. hard cover / dust jacket 108 .pp Goed / Good / Bien / Gut 21 x 14 cm 0 Profijtelijk Boeksken


546 resultaten 6 pagina's.