Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Mulisch Tweedehands boeken

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend



456 resultaten 5 pagina's.

1 2 3 4 5


AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Gils, Gust en Bert Schierbeek [samenstellers]Anna Blaman, Ivo Michels, Louis Paul Boon, Willem Frederik Hermans, Hugo Claus, G.K. vh Reve, Maurice d´Haese, Jan Wolkers, Hugo Raes, Harry Mulisch, e.a.Meesters der nederlandse vertelkunst na 1945 Amsterdam : Meulenhoff / Paperback6.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 191 blz, 20 cm, Meulenhoff editie E 214, isbn 9029052139, goed exemplaar. Nr 1093. Annotatie: Een selectie van schrijvers die na 1945 naam maakten en die zich niet tevreden stelden met de vaardigheden volgens het beproefde recept van de geldende literaire generatie.
Antiquariaat Boekwijd
Mulisch, HarryHet theater, de brief en de waarheid CPNB / 2.00Meer info Bijzonderheden: willemen
Mulisch H.Hoogste tijd / 22.50Meer info Bijzonderheden: 1985, 1e druk, linnen+l.besch.omslag, 351pp
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
Mulisch, HarryWenken voor de jongste dag De Bezige Bij / 7.50Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 1e druk. 336 blz. Literaire Reuzenpocket 241. Tekeningen Ernst Gienow bobboek
KLELLENDONK,FRANS/ MULISCH,HARRY/ JONG, OEK deMYSTIEK LICHAAM/ TWEE VROUWEN/ OPWAAIDENDE ZOMERJURKEN 3 vols / 15.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam 1986/2005/2005 173/140/205 pp., c239 Moby Dick
Mulisch, HarryVoorval Bijenkorf 1989 / 0.95Meer info Bijzonderheden: z.g.a.n. De Lettervriend
Mulisch, HarryHet ene Literatuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 42pp. Huizinga-lezing 1984. Behelst de volledige tekst van de dertiende Huizinga-lezing die op 7 december 1984 door Harry Mulisch in de Pieterskerk te Leiden werd uitgesproken. Kartonnen kaft met flappen. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Mulisch, HarryWenken voor de bescherming van uw gezin en uzelf,tijdens de jongste dag Literatuur (oorspr. Nederlands) / 15.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 31pp. Papieren kaft. Geniet. Kaft beschadigd. Pagina's vergeeld. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Mulisch, HarryOngewijzigde maar thans geheime wenken voor de bescherming van uw gezin en uzelf,tijdens de jongste dag Literatuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 53pp. Papieren kaft. Geniet. Kaft iets verkleurd. gebruikssporen.net exemplaar Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Mulisch, HarryDe verhalen 1947-1977 De Bezige Bij, Amsterdam / 1ste12.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 644 pp., omslag Leendert Stofbergen, foto Eddy Posthuma de Boer, typografie Jacques Janssen, pakketpost, Goed
KIEN boeken
Mulisch, HarryDe procedure De Bezige Bij, Amsterdam / 2de13.00Meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Garenloos gebonden, hardcover stofomslag, 301 pp., Goed
KIEN boeken
Mulisch, HarryDe diamant. Een voorbeeldige geschiedenis Meulenhoff, Amsterdam / 1ste3.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Meulenhoff pocket 43, 192 pp., omslag Bert Bouman, naam voorin,
KIEN boeken
Mulisch, HarryDe versierde mens De Bezige Bij, Amsterdam / 15de8.75Meer info Jaar van uitgave: 15de
Bijzonderheden: Paperback met linnen omslag, BBliterair, 230 pp, geschreven datum voorin , Goed
KIEN boeken
Mulisch, Harry, Belcampo, Hugo Claus, Jan Wolkers, e.a.Het toekomend jaar 3000. Science-fictionverhalen van literaire schrijvers zoals Belcampo, Sybren Polet, Hugo Claus, Jan Wolkers, Harry Mulisch e.a. Bruna, Antwerpen / 1ste3.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Bruna-SF-pocket, 192 pp, samenstelling: Manuel van Loggem, omslag: Monaa van Vlijmen, Redelijk, knikken in omslag
KIEN boeken
Kafka, Bernanos, Green, Borchert, Camus, Steinbeck, Sagan, Osborne, Claus, Mulisch, Boll, BlamanModerne literatuur in christelijk perspectief. 's-Hertogenbosch, L.C.G. Malmberg, 1963. God en mens een reeks onderwerpen tot geloofsbezinning. 174 / 6.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Mulisch, HarryDe elementen Literatuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 154pp. Slappe kartonnen band met flappen. Opdracht op schutblad. Verder heel goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Mulisch, HarryMulisch toegesproken De Bezige Bij De Bezige Bij / 8.00Meer info Bijzonderheden: Softcover. NIEUWSTAAT. Marc van Dijk
Mulisch, Harry red.De Gids Literatuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 74pp. We praten polemisch. Harry Mulisch vijfentwintig jaar Gids-redacteur. 153e Jaargang nr.12-december 1990. Geillustreerd. Kartonnen kaft. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Mulisch, Harry red.De Gids Literatuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Softcover, 92pp. Jubileumuitgave 1837-1987. 150e Jaargang, nr 1-januari 1987. Kartonnen kaft met goud om letters. Als nieuw. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Mulisch, HarryDe gezochte spiegel Ad ten Bosch / 6.00Meer info Bijzonderheden: Paperback met flappen 19x12. 1e druk. 51 blz. De inhoud van dit boekje valt in drie onderdelen uiteen. Aan het titelverhaal gaat een biografische schets over de schrijver Alex Zwart, de hoofdpersoon uit het verhaal, vooraf. Eerder dan van een biografie kan echter gesproken worden van een gespiegeld beeld van Mulisch' eigen leven en werk. De weergegeven feiten zijn zoals ze in Mulisch' leven hadden kunnen zijn en de titels verwijzen naar boeken die hij had kunnen schrijven. Het korte verhaal beschrijft een dag uit het leven van de gevierde schrijver Alex Zwart. Ter afsluiting volgen 11 vragen en een meta-vraag. Het doel van deze laatste lijkt te zijn om de eerder gestelde vragen te evalueren. De andere vragen hebben door hun inhoud en strekking meer het karakter van stellingen die geponeerd, dan vragen die gesteld worden. bobboek
Mulisch, HarryBezoekuur De Bezige Bij isbn:9023404947 / 6.00Meer info Bijzonderheden: 1974, 1e druk, pb. 96 pag. 20 cm. Ongelezen staat, rug verkleurd Oosterhoff Boeken
Mulisch, HarryVoorval : variatie op een thema De Bezige Bij isbn:9023461150 / 7.50Meer info Bijzonderheden: 1990, 2e druk, linnen gebonden met stofomslag, 77 pag. 21 cm. Miniem scheurtje stofomslag, keurige staat Oosterhoff Boeken
Mulisch, HarryHet theater, de brief en de waarheid; boekenweek 2000 CPNB / 5.00Meer info Bijzonderheden: boekenweek 85 blz Lezerij Calibert
MULISCH, Harry.Het theater, de brief en de waarheid. Een tegenspraak. Amsterdam / 5.00Meer info Bijzonderheden: 85 p. Hardcover. *Als nieuw. Ardjoeno Books
MULISCH, Harry.Hoogste tijd. Roman. Amsterdam / 8.00Meer info Bijzonderheden: 354 p. Softcover, paperpack, 8vo. Goed. Ardjoeno Books
Mulisch, HarryVoer voor psychologen De Bezige Bij LRP-4 / 2.00Meer info Bijzonderheden: 1961, 2e druk pb, laminaat op rug laat iets los abcbooks
Mulisch, HarryHet theater, de brief en de waarheid CPNB / 1.00Meer info Bijzonderheden: Boekenweekgeschenk 2000 abcbooks
Mulisch, HarryDe versierde mens Amsterdam. De Bezige Bij / 18e druk7.00Meer info Jaar van uitgave: 18e druk
Bijzonderheden: 230 blzz. Paperback. Keurig exemplaar. Met flappen
Lu et approuvé
Mulisch HarryDe wijn is drinkbaar dank zij het glas / 10.00Meer info Bijzonderheden: 60 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 60 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Bezige Bij Poëziepocket Profijtelijk Boeksken
Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoning De Bezige Bij / 37.70Meer info Bijzonderheden: Goed Antiquariaat Mooi Exemplaar
Mulisch, HarrieTwee Vrouwen Stichting CPNB / 7.50Meer info Bijzonderheden: Nieuw ! Antiquariaat Mooi Exemplaar
Mulisch,HarryHoogste tijd De Bezige Bij / 16.75Meer info Bijzonderheden: Goed ex-bib Antiquariaat Mooi Exemplaar
Mulisch, HarryDe versierde mens De Bezige Bij / 2.50Meer info Bijzonderheden: 1966 paperback zevende druk 219blz abcbooks
Mulisch, HarryTwee vrouwen Wolters Noordhof / 2.00Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave2001Penta pocket nr. 4 2001, pb, 143 pag, goede staat Een Tweede Leven
Mulisch HarryDe wijn is drinkbaar dank zij het glas / 10.00Meer info Bijzonderheden: 60 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 60 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Bezige Bij Poëziepocket Profijtelijk Boeksken
Mulisch, HarryArchibald Strohalm Amsterdam. De Bezige Bij / 5e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 5e druk
Bijzonderheden: Namen/sticker/ex-libris voorin. 3 vlekken op rand titelblad; verder goed
Lu et approuvé
Mulisch, HarryHet mirakel De ArbeiderspersAmsterdam / 8e druk3.95Meer info Jaar van uitgave: 8e druk
Bijzonderheden: goed pp pocket
Papierier
Mulisch, HarryOedipus als Freud* Lemniscaat / 1e druk19.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: nieuw pp 27 gel. zachte band
Papierier
Mulisch, HarryDe verhalen 1947-1977 Uitgeverij De Bezige Bij / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 1e druk. 644 blz. De verhalen geven een goed overzicht van meer dan een halve eeuw indrukwekkend schrijverschap. Alle bekende kenmerken van Harry Mulisch komen in deze chronologisch geordende verzamelbundel voor: de tamelijk wanhopige verhoudingen tussen mensen die elkaar zoeken en tegelijk afstoten, de doodsproblematiek , de mythische achtergrond van schijnbaar gewone gebeurtenissen, en alchemistische raadsels. Mulisch' hoofdpersonen zijn meestal in een noodlot verstrikt dat dat ze zelf gekozen hebben. Ze doen iets 'vrijwillig', maar kunnen eigenlijk niet anders. En af en toe mengt de schrijver zich schaamteloos in de geschiedenis. bobboek
Mulisch, HarryHet Stenen Bruidsbed De Bezige Bij / 4.75Meer info Bijzonderheden: Literatuur - 1963 - 12e druk - LRP 1 - paperback - 219 blz. - 'Het Steen Bruidsbed' ontstond na een reis van Mulisch naar de D.D.R. in 1956, waar hij zich ging documenteren voor een heel andere roman. Norman Corinth, een Amerikaanse tandarts, komt voor een congres in een Oostduitse stad. Het is geen willekeurige Amerikaan in een willekeurige stad: zij hebben iets met elkaar te maken. De stad bestaat niet meer. Corinth was in de oorlog. Hij bestaat nauwelijks. Zijn pogingen om de draad te vinden van hij weet niet welk verhaal, vormen de inhoud van deze roman, waarvan de achtergrond gevormd wordt door een der vreemdste landen die ooit in de wereldgeschiedenis hebben bestaan... Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Mulisch, HarryTwee vrouwen In keurige staat; baten gaan naar AzG / 0.00Meer info Bijzonderheden: 2,00 BonLibris
Mulisch, HarryDe Elementen De Bezige Bij / 5.00Meer info Bijzonderheden: Literatuur - 1988 - paperback - 154 blz. - Een 'art director', zojuist veertig geworden, is met zijn vrouw, zijn elfjarige dochter en zijn negenjarige zoon met vakantie op Kreta. Daar wacht hem een verbijsterende samenloop van omstandigheden, die zelfs de wereldpers zal halen... Conditie:redelijk (tweedehands, in redelijke conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Mulisch, Harry`De Aanslag / 6.00Meer info Bijzonderheden: 254 pp. Genaaid / Soft Cover boeken ben de
Mulisch, HarryDe elementen Literatuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 154pp. Kartonnen band met flappen. Als nieuw. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Mulisch, HarryLast Call Penguin GroupLondon / Eerste Druk15.00Meer info Jaar van uitgave: Eerste Druk
Bijzonderheden: As New pp 288 Paperback
Papierier
MULISCH, HARRY.Bericht aan de rattenkoning. Nederlands. Bericht aan de rattenkoning. / 4.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands. Algemeen @ntiquariaat Sanders
MULISCH, HARRY.Het theater de brief en de waarheid - een tegenspraak. Nederlands. Het theater de brief en de waarheid - een tegenspraak. / 1.50Meer info Bijzonderheden: - Nederlands. Algemeen @ntiquariaat Sanders
MULISCH, HARRY.Hoogste tijd. Nederlands. Hoogste tijd. / 10.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryDe pupil De Bezige BijAmsterdam / 1e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: goed+ pp 133 zonder stofomslag Gebonden
Papierier
Mulisch, HarryHoogste tijd De Bezige BijAmsterdam / 1e druk30.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: goed+ pp 351 Gebonden
Papierier
Mulisch, Harry e.aDe stille liefde van … - 23 filmsterren en een hond Het WereldvensterHouten / 1e druk7.95Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: goed pp 64 24 schrijvers en journalisten noteerden voor het filmblad SKOOP wie hun geheime liefde is, nu bijeengebracht in een album met glamourfoto's. ingenaaid
Papierier
Mulisch, HarryHet theater de brief en de waarheid CPNBAmsterdam / 1e druk4.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: goed pp softcover
Papierier
Harry MulischChantage op het leven Amsterdam Bezige Bij / 3e druk4.00Meer info Jaar van uitgave: 3e druk
Bijzonderheden: Paperback 127 3e druk LP 28. Naam op schutblad
Johannes Hoek
Harry MulischDe aanslag Amsterdam Bezige Bij / 1e druk12.50Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Paperback met flappen 256 1e druk "1ste tot en met 21ste duizendtal; verkleurd; MM 58"
Johannes Hoek
Harry MulischDe gezochte spiegel Zutphen Ad ten Bosch / 2e7.50Meer info Jaar van uitgave: 2e
Bijzonderheden: Paperback met flappen 51 2e MM 59
Johannes Hoek
Harry MulischDe verteller Amsterdam Bezige Bij / 1e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Paperback 218 1e druk LRP 370, MM 27.
Johannes Hoek
Harry MulischDe ontdekking van de hemel Amsterdam Bezige Bij / 1e druk50.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Linnen met stofomslag 905 1e druk "Klein scheurtje in stofomslag; MM 81"
Johannes Hoek
Harry MulischDe verteller verteld Amsterdam Bezige Bij / 1e druk12.50Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Paperback 167 1e druk MM 30
Johannes Hoek
Harry MulischDe procedure Amsterdam Bezige Bij / 1e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Linnen met stofomslag 301 1e druk Naam en aantekeningen op schutbladen
Johannes Hoek
Harry MulischMijn getijdenboek Amsterdam Landshoff / 1e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Paperback 117 1e druk "Omslag sleets, leesvouwen; MM 40"
Johannes Hoek
Harry MulischPaniek der onschuld Amsterdam Bezige Bij / 1e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Paperback 153 1e druk "Goed exemplaar; MM 54"
Johannes Hoek
Harry MulischTanchelijn Amsterdam Bezige Bij / 4e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 4e druk
Bijzonderheden: Paperback 147 4e druk LP 30
Johannes Hoek
Harry MulischDe voorspelling van het heden Utrecht Motion / 5.00Meer info Bijzonderheden: Geniet z.p. "MMP 007-035; omslag verkleurd. MM 24" Johannes Hoek
Harry MulischHet beeld en de klok Amsterdam Bezige Bij / 1e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Linnen met stofomslag 95 1e druk "1ste tot en met 20ste duizendtal; MM 76"
Johannes Hoek
Harry MulischHet seksuele bolwerk Amsterdam Bezige Bij / 1e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Paperback 213 1e druk Rug verkleurd. MM 36
Johannes Hoek
Harry MulischWenken voor de Jongste Dag Amsterdam Bezige Bij / 1e druk7.50Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Paperback 336 1e druk "Leesvouwen; MM20"
Johannes Hoek
Harry MulischWenken voor de Jongste Dag Amsterdam Bezige Bij / 1e druk7.50Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Paperback 336 1e druk "Leesvouwen; MM20"
Johannes Hoek
Harry MulischWoorden, woorden, woorden Amsterdam De Bezige Bij / 1e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Paperback z.p. 1e druk Band verkleurd
Johannes Hoek
Mulisch, HarryTwee vrouwen Literatuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 156pp. Slappe kartonnen band. Goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Harry MulischHet theater, de brief en de waarheid / 4.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, toestand: Zo goed als nieuw Moesie Books
Mulisch, HarryDe diamant - een voorbeeldige geschiedenis. Nederlands proza. De diamant - een voorbeeldige geschiedenis. / 3.50Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryDe Verteller of een idioticon voor zegelbewaarders De Bezige Bij Amsterdam, LRP 370, paperback, 218 p. / 1970, eerste druk12.00Meer info Jaar van uitgave: 1970, eerste druk
Bijzonderheden:
Novemberland
Mulisch, HarryHet beeld en de klok De Bezige Bij Amsterdam, BBLiterair, geb., zwart linnen, stofomslag , 95 p. (nieuwstaat) / 1989, eerste druk8.00Meer info Jaar van uitgave: 1989, eerste druk
Bijzonderheden:
Novemberland
Mulisch, HarryChantage op het leven Amsterdam. De Bezige Bij / 9e druk3.00Meer info Jaar van uitgave: 9e druk
Bijzonderheden: 20x16 cm. Namen/sticker/ex-libris voorin. Omslag licht verschoten
Lu et approuvé
Mulisch, HarryHoogste tijd Amsterdam. De Bezige Bij / 2e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: Naam+ex-libris voorin. Omslag licht verschoten; verder in uitstekende staat
Lu et approuvé
Mulisch, HarryDe kamer. Gevolgd door een beknopte drukgeschiedenis van zijn romans door Marita Mathijsen Amsterdam. De Bezige Bij / 2e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: Namen/sticker/ex-libris voorin. Verder in nieuwstaat
Lu et approuvé
Mulisch, HarryMijn getijdenboek Amsterdam. Landshoff / 9.50Meer info Bijzonderheden: Naam/sticker/ex-libris voorin. Lichte schade langs bandranden Lu et approuvé
Mulisch, HarryOidipous Oidipous. Naar Sofokles. Gevolgd door een vertaling van 88 profetieën (...) Amsterdam. De Bezige Bij / 18.50Meer info Bijzonderheden: 21x33 cm. Namen+sticker voorin. Vochtoptrek aan onderzijde. Incl.programmaboekje Amsterdams Toneel 1972 Lu et approuvé
Mulisch, HarryParalipomena orphica Amsterdam. De Bezige Bij / 2e druk22.00Meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: Hcover met stofomslag. Namen/sticker/ex-libris voorin. Verder in uitstekende staat
Lu et approuvé
Mulisch, HarryHet seksuele bolwerk Amsterdam. De Bezige Bij / 6.00Meer info Bijzonderheden: Namen/sticker/ex-libris voorin. Gebr.sporen Lu et approuvé
Mulisch, HarrySoep lepelen met een vork. Tegen de spellinghervormers Amsterdam. De Bezige Bij / 2e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: Namen/sticker/ex-libris voorin. Rugfolie laat los
Lu et approuvé
Mulisch, HarryDe verteller of een idioticon voor zegelbewaarders Amsterdam. De Bezige Bij / 5.00Meer info Bijzonderheden: Namen/sticker/ex-libris voorin. Goed Lu et approuvé
Mulisch, HarryVerzamelde verhalen 1947-1977 Amsterdam. Atheneum - Polak & Van Gennep / 11.00Meer info Bijzonderheden: Hcover (verschoten) z.stofomslag. Naam/sticker/ex-libris voorin. Verder in prima staat Lu et approuvé
Mulisch, HarryVoer voor psychologen Amsterdam. De Bezige Bij / 8e druk4.00Meer info Jaar van uitgave: 8e druk
Bijzonderheden: Namen/sticker/ex-libris voorin. Gebr.sporen. =GERESERVEERD=
Lu et approuvé
Mulisch, HarryVolk en vaderliefde. Een koningskomedie Amsterdam. De Bezige Bij / 5.00Meer info Bijzonderheden: Naam/sticker/ex-libris voorin. Gebr.sporen Lu et approuvé
Mulisch, HarryHet zwarte licht. Kleine roman Amsterdam. De Bezige Bij / 14e druk4.00Meer info Jaar van uitgave: 14e druk
Bijzonderheden: Namen+sticker voorin. Goed
Lu et approuvé
Mulisch, HarryZielespiegel - bij wijze van catalogus / 1997 1e druk25.00Meer info Jaar van uitgave: 1997 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij-Stedelijk Museum - nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
MULISCH, HARRY - E.A.Het toneel / teatraal 1967. no 2/3. Toneel. Het toneel / teatraal 1967. no 2/3. / 3.00Meer info Bijzonderheden: met van Mulisch hte toneelstuk : Een doorn in het oog. Toneel. Algemeen @ntiquariaat Sanders
MULISCH, HARRY - E.A.Maatstaf 1983, nr. 6-7, poëzienummer. Poë Maatstaf 1983, nr. 6-7, poëzienummer. / 8.00Meer info Bijzonderheden: - Poëzie. Algemeen @ntiquariaat Sanders
MULISCH, HARRY - E.A.Libertinage, zesde jaargang 1953 . Nederlands proza - Poë Libertinage, zesde jaargang 1953 . / 15.00Meer info Bijzonderheden: Van Mulisch het verhaal De Keuring. Nederlands proza - Poëzie. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryZwei Frauen. Duits - Vertaling. Zwei Frauen. / 7.00Meer info Bijzonderheden: - Duits - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryVoorval - variatie op een thema. Nederlands proza. Voorval - variatie op een thema. / 4.50Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryVoorval - variatie op een thema. Nederlands proza. Voorval - variatie op een thema. / 4.50Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryVoer voor psychologen. Nederlands proza. Voer voor psychologen. / 4.50Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryTwee vrouwen. Nederlands proza. Twee vrouwen. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryHet zwarte licht. Nederlands proza. Het zwarte licht. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryHet zwarte licht. Nederlands proza. Het zwarte licht. / 4.50Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryHet theater de brief en de waarheid - een tegenspraak. Nederlands proza. Het theater de brief en de waarheid - een tegenspraak. / 3.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryHet theater de brief en de waarheid - een tegenspraak. Nederlands proza. Het theater de brief en de waarheid - een tegenspraak. / 3.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryHet theater de brief en de waarheid - een tegenspraak. Nederlands proza. Het theater de brief en de waarheid - een tegenspraak. / 3.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders


456 resultaten 5 pagina's.