Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Tweedehands boeken van auteur Mulisch

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend



585 resultaten 6 pagina's.

123456


AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Harry Mulisch Archibald StrohalmBezige Bij / 47.50Meer info Jaar van uitgave: 4
Bijzonderheden: paperback 241pp
Antiquariaat Emmelot
Harry Mulisch Chantage op het levenBezige Bij Amsterdam / 54.50Meer info Jaar van uitgave: 5
Bijzonderheden: pocket 127pp
Antiquariaat Emmelot
Harry Mulisch Chantage op het levenBezige Bij Amsterdam / 24.50Meer info Jaar van uitgave: 2
Bijzonderheden: pocket 127pp naam eigenaar op schutblad
Antiquariaat Emmelot
Mulisch, Harry"De diamant; een voorbeeldighe geschiedenis"De Bezige Bij, Amsterdam / 10de5.00Meer info Jaar van uitgave: 10de
Bijzonderheden: Paperback, 183 pp., omslag Wout Muller (voorplat heeft beschadigingen, Goed
KIEN boeken
Bernlef, J., Ethel Portnoy, Remco Campert, Maartje Luccioni, K. Schippers, Adriaan van Dis, Kester Freriks, Harry Mulisch, Herman Pieter de Boer, Ward Ruyslinck, Jenny Pisuisse, Henk Romijn Meijer, S. Carmiggelt, Jaap Ha15 theaterverhalenNederlands Theater Instituut/Uniepers, Amsterdam / 1ste5.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 128 pp., Goed
KIEN boeken
Harry MulischAan het woordDe Bezige Bij / 12.99Meer info Bijzonderheden: Als nieuw Paperback BUDGET BOEK ALKMAAR
Harry MulischAan het woordBezige Bij / 8.00Meer info Bijzonderheden: ISBN 90-234-09876 editie:1 conditie 13 pagina's: 96 Boekenpakhuis.nl
Steenhuis, Peter Henk / ( Mulisch, Harry )ALLES IS ALTIJD UIT DE BIJBEL Schriftuurlijke verwijzingen in De Ontdekking van de Hemel. De Bezige Bij 1995. 1e druk 91 pp. Pb . / 9.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij, 1995. 1e druk 91 pp. Pb . mooie staat Antiquariaat van Veen
Steenhuis, Peter Henk (Mulisch, Harry).Alles is altijd uit de bijbel.Schriftuurlijke verwijzingen in De ontdekking van de hemel.De Bezige Bij.1995. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 91 p. JOOT
Polders, Loek [samenstelling] Harry Mulisch, Koos van Zomeren, Gerard van Westerloo, Jan de Hartog, Willem Boxma, Dick Schaap, J. Spitse, e.a.Als een god in FlevolandUtrecht : Bruna / Paperback5.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 192 blz, 22 cm, isbn 902298902X, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: De mooiste verhalen over, jeugdherinneringen aan, wandelingen in en legenden en volksverhalen uit Flevoland van binnenlandse schrijvers.
Antiquariaat Boekwijd
div. auteurs (o.a. Ina van der Beugel, J.M.A. Biesheuvel, Willem Brakman, Simon Carmiggelt, Rinus Ferdinandusse, Willem Geldof, dr. Tjaard W.R. de Haan, Charles Hugo, Hubert Lampo, Harry Mulisch, Nescio, Annie M.G. SchmiAls een god in ZeelandUtrecht, Bruna, 2004 / 9.95Meer info Bijzonderheden: 189pp gelijmd, paperback nieuw Matilda`s Boek
Mulisch, HarreyArchibald StrohalmDe Bezige Bij, Amsterdam / 11de3.80Meer info Jaar van uitgave: 11de
Bijzonderheden: Pocket, 318 pp, omslag Ronald Slabbers en Leendert Stofbergen, lichtverkleurd, bekroond met de REina Prinsen-Geerligsprijs 1951, Goed
KIEN boeken
MULISCH, HARRYArchibald StrohalmBij, 1983 / 3.25Meer info Bijzonderheden: pkt, wat oortjes Zolderman Boeken
Mulisch, HarryArchibald StrohalmAmsterdam. De Bezige Bij / 5e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 5e druk
Bijzonderheden: Namen/sticker/ex-libris voorin. 3 vlekken op rand titelblad; verder goed
Lu et approuvé
Mulisch, HarryArchibald strohalmDe Bezige Bij, Amsterdam / 6de5.50Meer info Jaar van uitgave: 6de
Bijzonderheden: paperback, darboek, 240 pp., omslag Frits Stoepman, Goed
KIEN boeken
Mulisch, HarryArchibald StrohalmAmsterdam : De Bezige Bij / Gebonden hardcover7.00Meer info Jaar van uitgave: Gebonden hardcover
Bijzonderheden: 3e druk, 275 blz, 21 cm, goed exemplaar [rug is iets vergeeld]. Annotatie: De lotgevallen van een zonderling, die zich voortdurend alleen verdiept in bespiegelingen over zijn eigen leven, hetgeen leidt tot zijn ondergang. De Bijenreeks.
Antiquariaat Boekwijd
Mulisch, HarryArchibald StrohalmLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 8vo, 275pp. Roman. De Bijenreeks. Geillustr.linnen band, met omslag. Omslag vertoond wat slijtsporen. Verder zeer goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Mulisch, HarryArchibald strohalmLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 6.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 240pp. goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Mulisch, HarryArchibald Strohalm / 3.50Meer info Bijzonderheden: Bezige Bij 1986, zeer goed Paperback Luna Books
Mulisch, HarryArchibald StrohalmDe Bezige Bij, Amsterdam / 5de8.00Meer info Jaar van uitgave: 5de
Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 241 pp., omslag Leendert Stofbergen, Goed
KIEN boeken
Mulisch, HarryArchibald Strohalm.Roman.12de druk.De Bezige Bij.1986. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 318 p. JOOT
Mulisch, Harry.Archibald Strohalm.Roman.12de druk.De Bezige Bij.1986. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 318 p. JOOT
Mulisch, HarryArchibald Strohalm.Roman.2e druk.De Bezige Bij.1958. / 20.00Meer info Bijzonderheden: 275 p. Stofomslag verkleurd en iets gerafeld aan bovenzijde. De Bijenreeks. JOOT
Mulisch, Harry.Archibald Strohalm.Roman.2e druk.De Bezige Bij.1958. / 20.00Meer info Bijzonderheden: 275 p. Stofomslag verkleurd en iets gerafeld aan bovenzijde. De Bijenreeks. JOOT
Hermans, Willem Frederik, Harry Mulisch, Cees Nooteboom, Renate Rubinstein, Annie M.G. SchmidtAvenue Classics 1. ReizigersBalans / 1ste5.80Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Pocket, 160 pp.,
KIEN boeken
Mulisch, HarryAxel, libretto naar Villiers de l'Isle-AdamDe Bezige Bij, Amsterdam / 1ste10.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback,142 pp., omslag Philip Renard, Goed
KIEN boeken
MULISCH H.Axel. libretto naar Villiers de l'Isle-Adam / 6.50Meer info Bijzonderheden: 1977, 1e druk, ingenaaid, 142pp
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
Mulisch, HarryAxel.Libretto naar Villiers de l'Isle-Adam.1ste druk.De Bezige Bij.1977. / 15.00Meer info Bijzonderheden: 142 p. Sporadisch voorkomend. JOOT
Mulisch, Harry.Axel.Libretto naar Villiers de l'Isle-Adam.1ste druk.De Bezige Bij.1977. / 15.00Meer info Bijzonderheden: 142 p. Sporadisch voorkomend. JOOT
Mulisch, HarryAxel: Libretto vaan Villiers de l'Isle-Adam / 15.00Meer info Bijzonderheden: 142 .pppp. soft cover 142 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm typografie omslag Philip Renard Profijtelijk Boeksken
Harry Mulisch; Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoningDe Bezige Bij / 19.99Meer info Bijzonderheden: Goed Paperback BUDGET BOEK ALKMAAR
Harry Mulisch; Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoningDe Bezige Bij / 11.99Meer info Bijzonderheden: Goed Paperback BUDGET BOEK ALKMAAR
MULISCH, HARRYBericht aan de rattenkoningBij, 1966 / 4.50Meer info Bijzonderheden: pbk, red.staat, rug met leesv, deukje omsl, Zolderman Boeken
Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoning / 1973 7e druk6.00Meer info Jaar van uitgave: 1973 7e druk
Bijzonderheden: De Bezige Bij, Kwadraatpocket
Antiquariaat Coriovallum
Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoningAmsterdam. De Bezige Bij / 3e druk4.50Meer info Jaar van uitgave: 3e druk
Bijzonderheden: Naam op schutblad
Lu et approuvé
Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoningDe Bezige Bij, Amsterdam / 3de8.00Meer info Jaar van uitgave: 3de
Bijzonderheden: Geschiedenis van Amsterdam 1965-1966, paperback, 200 pp., Kwadraatpocket 22, Omslag verkleurd overigens goed
KIEN boeken
Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoning / 1978 8e druk6.00Meer info Jaar van uitgave: 1978 8e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - goede staat
Antiquariaat Coriovallum
Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoning / 9.00Meer info Bijzonderheden: 200 .pppp. paperback 200 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 9e druk/ edition Profijtelijk Boeksken
Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoningUitgeverij De Bezige Bij / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 4e druk. 200 blz. Dit boek behandelt de geschiedenis van Amsterdam in de periode 1965-1966. Het is geschreven in augustus 1966, in een drie weken durende woede- en lachaanval. Dat het daarvan de sporen draagt, is volkomen in orde. Het handelt niet alleen 'over' de gebeurtenissen, maar is ook deel 'van' de gebeurtenissen. bobboek
Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoningLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 8vo, 203pp. Goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoningLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 8vo, 203pp. Goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoningDe Bezige Bij, Amsterdam / 3de8.50Meer info Jaar van uitgave: 3de
Bijzonderheden: Geschiedenis van Amsterdam 1965-1966, paperback, 200 pp., Kwadraatpocket 22, Goed
KIEN boeken
Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoning.1ste druk.De Bezige Bij.1966. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 203 p. Kwadraatpocket 2. JOOT
Mulisch, Harry.Bericht aan de rattenkoning.1ste druk.De Bezige Bij.1966. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 203 p. Kwadraatpocket 2. JOOT
Mulisch, HarryBericht aan de rattenkoning.2e druk.De Bezige Bij.1966. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 200 p. Alleen licht verkleurd, verder goed. Kwadraatpocket 22. JOOT
Mulisch, Harry.Bericht aan de rattenkoning.2e druk.De Bezige Bij.1966. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 200 p. Alleen licht verkleurd, verder goed. Kwadraatpocket 22. JOOT
Mulisch, HarryBerichten aan de rattenkoning.Nederlands proza. Berichten aan de rattenkoning. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch H.Bezoekuur / 6.50Meer info Bijzonderheden: 1974, 1e druk, paperback, 95pp
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
Mulisch, HarryBezoekuurDe Bezige Bij / 6.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 1e druk. 96 blz. Toneelspel. bobboek
Mulisch, HarryBezoekuurDe Bezige Bij, Amsterdam / 1ste7.50Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 96 pp., Goed
KIEN boeken
Harry MulischBij gelegenheidDe Bezige Bij / 9.95Meer info Bijzonderheden: Als nieuw Paperback BUDGET BOEK ALKMAAR
Mulisch H.Bij gelegenheid / 6.50Meer info Bijzonderheden: 1995, 1e druk, ingenaaid, 130pp, tekst op schutblad
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
Mulisch, HarryBIJ GELEGENHEID bijgevoegd juryrapport toekenning Prijs der Ned Letteren 1995 van de Taalunie De Bezige Bij 1995. 1e druk 129 pp. Pb met flappen . Rug iets scheef. Inclusief originele reclamew / 9.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij, 1995. 1e druk 129 pp. Pb met flappen . Rug iets scheef. Inclusief originele reclamewikkel over de toekenning van de Prijs der nederlandse Letteren. mooie staat Antiquariaat van Veen
Fens, Kees [gekozen door] Bob den Uyl, C. Buddingh\', Gerrit Krol, J. Bernlef, Godfried Bomans, Piet Grijs, Harry Mulisch, e.a.Bij jou in de buurt : verhalen voor kinderen en andere volwassenenAmsterdam : Querido / Paperback5.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 176 blz, ill, 24 cm, isbn 9021462257, goed exemplaar [naam op voorblad]. Annotatie: Bloemlezing verhalen van hedendaagse nederlandse auteurs, handelend o.a. over het zinloze, het absurde of het droefgeestige van het menselijk bestaan. Pendant van: Goedemorgen, welterusten.
Antiquariaat Boekwijd
Büch, Boudewijn [samenstelling] Remco Campert, Hugo Claus, Jan Cremer, Frans Kusters, Vonne van der Meer, Harry Mulisch, e.a.Büch’s boeket 3: Boudewijn Büch koos verhalen van auteurs bij De Bezige Bij Amsterdam : Stichting CPNB / De Bezige Bij / Pocket7.00Meer info Jaar van uitgave: Pocket
Bijzonderheden: 1e druk, 194 blz, 18 cm, bio- en bibliografie, isbn 902345300X, goed exemplaar. Nr 2722. Annotatie: Hoe word ik schrijver - deel 3.
Antiquariaat Boekwijd
Mulisch, HarryChantage op het levenDe Bezige Bij / 5e5.00Meer info Jaar van uitgave: 5e
Bijzonderheden: Literaire pocket nr.28, 127p, Goed
KIEN boeken
Mulisch, HarryChantage op het levenDe Bezige Bij, Amsterdam / 2de3.50Meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Pocket, 127 pp., Matig
KIEN boeken
Mulisch, HarryChantage op het levenDe Bezige Bij, Amsterdam / 7de5.00Meer info Jaar van uitgave: 7de
Bijzonderheden: Literaire Pocket 28, 123 pp.,
KIEN boeken
Mulisch, HarryChantage op het levenAmsterdam. De Bezige Bij / 9e druk3.00Meer info Jaar van uitgave: 9e druk
Bijzonderheden: 20x16 cm. Namen/sticker/ex-libris voorin. Omslag licht verschoten
Lu et approuvé
Mulisch, HarryChantage op het leven / 4.00Meer info Bijzonderheden: 126 .pppp. paperback 126 .pp Goed / Good / Bien / Gut 10 x 18 cm Omslag wat verkleurd / Cover discoloured, 6e druk / edition / édition / Ausgabe Profijtelijk Boeksken
Mulisch, HarryChantage op het levenDe Bezige Bij, ASmsterdam / 4de4.50Meer info Jaar van uitgave: 4de
Bijzonderheden: Pocket, 127 pp., naam voorin, Goed
KIEN boeken
Mulisch, HarryChantage op het levenDe Bezige Bij, Amsterdam / 9de3.50Meer info Jaar van uitgave: 9de
Bijzonderheden: Paperback,67 pp., omslag Sjoerdje Woudenberg, enkele pagina's omgekruld, scheurtje in voorplat, Matig
KIEN boeken
Mulisch, HarryChantage op het leven.Nederlands proza. Chantage op het leven. / 4.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryChantage op het leven.Nederlands proza. Chantage op het leven. / 4.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryChantage op het leven.9de druk.De Bezige Bij.1974. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 120 p. Bij reeks. JOOT
Mulisch, Harry.Chantage op het leven.9de druk.De Bezige Bij.1974. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 120 p. Bij reeks. JOOT
Harry MulischDe aanslagDe Bezige Bij / 18.66Meer info Bijzonderheden: Als nieuw Hardcover BUDGET BOEK ALKMAAR
Mulisch HarryDe Aanslagde Bezige bij / 19e druk19872.50Meer info Jaar van uitgave: 19e druk1987
Bijzonderheden: Paperback / 254pagina,s / 20x13cm / cover iets beschadigd / enigzins lezerssporen verder in goede staat / verzendkosten €2,20 / brievenbuspost / code:0254/113
ALBERTS boek
Mulisch, HarryDe aanslagBezige Bij / 19de7.00Meer info Jaar van uitgave: 19de
Bijzonderheden: paperback, Buts in omslag
KIEN boeken
Mulisch, HarryDe aanslag / 2000 35e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 2000 35e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Mulisch, HarryDe aanslag / 1984 14e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 1984 14e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - naam op schutblad, verder uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Mulisch, HarryDe AanslagDe Bezige Bij / 6.00Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave13e,1984 Een Tweede Leven
Mulisch, HarryDe Aanslag / 8.00Meer info Bijzonderheden: 256 .pppp. paperback 256 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm Aantekeningen / Annotations, Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Mulisch, HarryDe aanslag / 2005 48e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 2005 48e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Mulisch, HarryDe aanslag / 1983 12e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 1983 12e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Mulisch, HarryDe aanslag / 2002 37e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 2002 37e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Mulisch, HarryDe aanslagDe Bezige Bij / 4.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid met flappen 20x13. 17e druk. 256 blz. BBLiterair. bobboek
Mulisch, HarryDe aanslagAmsterdam, De Bezige Bij, 1986 / 4.00Meer info Bijzonderheden: 256pp ingenaaid, paperback met flappen goede staat Matilda`s Boek
Mulisch, HarryDe aanslagLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 8.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 254pp. Slappe kartonnen band met flappen. Gelezen maar goed exemplaar. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Mulisch, HarryDe aanslagLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 8.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 254pp. Kartonnen band met flappen. Leesvouw in rug. Verder zeer goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Mulisch, HarryDe aanslagLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 30.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, linnen band met stofomslag, 255pp. Stofomslag aan bovenrand iets beschadigd. Verder heel goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Mulisch, HarryDe aanslagDe Bezige Bij, Amsterdam / 8ste6.80Meer info Jaar van uitgave: 8ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 254 pp., omslag Leendert Stofbergen, Goed
KIEN boeken
Mulisch, HarryDe aanslagWolters-Noordhoff, Groningen/ Bulkboek, Amsterdam / 3.80Meer info Bijzonderheden: Penta pocket, 220 pp., naam op Franse titelpagina, Redelijk KIEN boeken
MULISCH, H.,De Aanslag. / 7.00Meer info Bijzonderheden: Bezige Bij, Amsterdam, 1984. 14e druk. 254p. Paperback. Omslag iets verkleurd. Zonder leessporen. Scrinium Classical Antiquity
Mulisch, HarryDe Aanslag.Nederlands proza. De Aanslag. / 4.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Mulisch, HarryDe aanslag. RomanAmsterdam. De Bezige Bij / 10e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 10e druk
Bijzonderheden: Namen+ex-libris voorin. Laminaat begint wat los te raken
Lu et approuvé
Mulisch, HarryDe aanslag. RomanAmsterdam. De Bezige Bij / 2e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: Naam/opdracht voorin. Laminaat begint wat los te raken
Lu et approuvé
Mulisch, Harry.De Aanslag.1ste druk, met buikbandje.De Bezige Bij.1982. / 12.00Meer info Bijzonderheden: 256 p. Versleten, rug verkleurd, heel lichte waterschade. BBLiterair. JOOT
Mulisch, HarryDe Aanslag.4de druk.De Bezige Bij.1982. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 256 p. Verkleurd. BBLiterair. JOOT
Mulisch, Harry.De Aanslag.4de druk.De Bezige Bij.1982. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 256 p. Verkleurd. BBLiterair. JOOT
Harry MulischDe compositie van de wereldDe Bezige Bij / 89.99Meer info Bijzonderheden: Goed Hardcover BUDGET BOEK ALKMAAR
Harry MulischDe compositie van de wereldBezige Bij / 20.00Meer info Bijzonderheden: ISBN 90-234-5274-7 editie:2 conditie 13 pagina's: 535 Boekenpakhuis.nl
Mulisch, HarryDe compositie van de wereld. Eerste DrukDe Bezige Bij / 29.00Meer info Bijzonderheden: Met het grammofoonplaatje. Goed exemplaar Marc van Dijk
HARRY MULISCHDE DIAMANTDE BEZIGE BIJ / 1E DRUK25.00Meer info Jaar van uitgave: 1E DRUK
Bijzonderheden: Een voorbeeldige geschiedenis. Gebonden uitgave. 230 blz.
MANSARDE
Harry MulischDe diamant / 4.75Meer info Bijzonderheden: Conditie Redelijk "LET OP: 5e druk 1963, andere omslag en naam op titelpagina. Wat slijtage aan randen omslag, cellofaan komt een klein beetje los. Verder nette staat." Boekenbak
Harry MulischDe diamantDe Bezige Bij / 9.99Meer info Bijzonderheden: Goed Paperback BUDGET BOEK ALKMAAR
Harry MulischDe DiamantBezige Bij / 20.00Meer info Bijzonderheden: stofomslag ISBN 90-234-0037-2 editie:13 conditie 13 pagina's: 299 Boekenpakhuis.nl
Mulisch, HarryDe DiamantUitgeverij De Bezige Bij. / 7.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 6e druk. 183 blz. Literaire Reuze Pocket 37. Iedereen kent wel de gruwelverhalen die verbonden zijn aan beroemde diamanten. Door de eeuwen heen zouden zij hun bezitters dood en verderf hebben gebracht; hun geschiedenissen zijn een aaneenschakeling van rampen en verdoeming. Van deze geschiedenissen is 'De diamant' van Harry Mulisch de humoristische persiflage. Omstreeks 500 v. Chr. vindt in Voor-Indië een eenvoudig man een reusachtige diamant. Deze vondst blijkt politieke consequenties te hebben, waaraan de man ten offer valt. Hij is het eerste, maar lang niet het laatste slachtoffer. We volgen de diamant op zijn vernielende tocht naar het Rome rond het begin van onze jaartelling, waar hij een slavenopstand bewerkstelligt; we volgen hem in snelle vaart naar China, naar Tibet, en ten slotte naar het Amsterdam van vandaag, waar hem een onverhoeds einde wordt bereid. Dit alles beschreven in een lichtvoetige stijl, die psychologische scherpte, humor en poëzie in een verbluffende synthese verenigt. bobboek
Mulisch, HarryDe diamantAmsterdam, De Bezige Bij, 12e dr., 1986 / 4.00Meer info Bijzonderheden: 231pp gelijmd, paperback goede staat Matilda`s Boek
Mulisch, HarryDe diamantDe Bezige Bij / 25.00Meer info Bijzonderheden: 1954, 1e druk, linnen gebonden met het stofomslag, 230 pag. Stofomslag een paar kleine scheurtjes bovenzijde en vooral op de rug wat verkleurd. Goede staat Oosterhoff Boeken


585 resultaten 6 pagina's.