Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Hans Christian Andersen Tweedehands boeken

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend



88 resultaten 1 pagina's.

1


AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Andersen, Hans ChristianSprookjes Contact / 2e druk0.00Meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: Vertaald uit het Deensch door Marie W. Vos. Illustraties door Pam G. Rueter. Vergeelde p.\'s. Boven- en onderkant rug beschadigd. Gebonden, matig
De Boekenmolen
Andersen, Hans ChristianSprookjes van Andersen / 1985 1e druk9.00Meer info Jaar van uitgave: 1985 1e druk
Bijzonderheden: Haarlem, U.M. Holland - gebonden, goede staat
Antiquariaat Coriovallum
Andersen, Hans ChristianThe Little Mermaid and other fairy tales / 19639.00Meer info Jaar van uitgave: 1963
Bijzonderheden: gebonden, Heirloom edition Platt & Munk New York
Antiquariaat Coriovallum
Andersen, Hans ChristianSprookjes van Andersen - compleet 8 delen / 197525.00Meer info Jaar van uitgave: 1975
Bijzonderheden: Leiden, Sijthoff - ex-libris, verder goede staat - heruitgave t.g.v. 100ste sterfdag van de schrijver in een bewerking van Noud van den Eerenbeemt - verschenen 1975-1976 - met de oorspronkelijke ill.
Antiquariaat Coriovallum
Andersen, Hans ChristianSprookjes, vertellingen en reisverslagen,verzameld en ingeleid door Antoon Coolen / 9.00Meer info Bijzonderheden: 332 pp. Serie. De onsterfelijken. 3e deel. Rug verkleurd Genaaid / Halflinnen boeken ben de
Andersen, Hans ChristianHistorien om en moder. Facsimile og tekst . [tekst DK en EN] Odense. H.C.Andersens Hus / 7.00Meer info Bijzonderheden: 36 blzz; 20x15cm. Met stofomslag (lichte schade). Oplage 2000exx. Sticker op schutblad Lu et approuvé
Andersen, Hans ChristianKejserens nye klæder. Facsimile og tekst . [tekst DK en EN] Odense. H.C.Andersens Hus / 7.50Meer info Bijzonderheden: 38 blzz; 20x15cm. Met stofomslag. Oplage 2000exx. Sticker op schutblad Lu et approuvé
Andersen,Hans Christian Errol le Cain (illustraties)The snow queen Penguin / 14.70Meer info Bijzonderheden: Goed Antiquariaat Mooi Exemplaar
Andersen, Hans ChristianDe standvastige tinnen soldaat : een sprookje / 6.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat 1991 illustraties van P J Lynch 1e dr. - Vert. uit het Engels. - Karton Klikspaan
Hans Christian Andersen;Dorothee Duntze;Dorothee DuntzeDe nieuwe kleren van de keizer / 11.95Meer info Bijzonderheden: Conditie Goed Minimale spoortjes aan kaft, binnenwerk in nieuwstaat. Uw boek wordt professioneel verpakt en binnen 24 uur verzonden. Boekenbak
Hans Christian Andersen; Charlotte DematonsWie in vrede leven wil... / Hardcover9.95Meer info Jaar van uitgave: Hardcover
Bijzonderheden: Als nieuw
boekenmeisje
Andersen, Hans ChristianMärchen von Hans Christian Andersen Mit 100 Bildern nach Aquarellen von Ruth Koser-Michaëls Knaur / 20.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover. GOOD COPY. Marc van Dijk
Andersen, Hans Christian [bewerking: Rindert K. de Groot ; redactie: TextCase ; vert. uit het Deens ; tekeningen : Maan Jansen]De sprookjes van Andersen Lisse : Rebo / Gebonden hardcover10.00Meer info Jaar van uitgave: Gebonden hardcover
Bijzonderheden: 1e druk, 480 blz, ill, 28 cm, isbn 9036609984, goed exemplaar. Annotatie: Bewerking van 37 sprookjes, voorzien van sfeervolle illustraties in kleur.
Antiquariaat Boekwijd
Andersen, Hans ChristianSprookjes / Marie W. Vos Vertaald Door / 8.00Meer info Bijzonderheden: 231 pp. Rug verkleurd Genaaid boeken ben de
Andersen, Hans ChristianSprookjes En Vertellingen , Naverteld Door Rik Van Steenbergen / 14.00Meer info Bijzonderheden: 559 pp. Gelijmd / Galamineerd boeken ben de
Andersen, Hans ChristianEventyr Den Grimme Aelling Pa Syv Sprog / 15.00Meer info Bijzonderheden: 7 Talen 151 pp. Soft Cover boeken ben de
Andersen Hans ChristianDe tuin van het paradijs / 10.00Meer info Bijzonderheden: 16 .pppp. Geniet / Stapled / Agrafé 16 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 16 x 25 cm Band wat verkleurd / Discolouration, Naverteld door J.J.A. Goeverneur, Onopengesneden pagina\'s / Uncut pages / Pages non coupées / Unaufgeschnitten, Roestvlekjes / Foxing / Taches de rouille / Rostfleckig, Omslag verkleurd / Cover discoloured Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianDe ijsjonkvrouw en andere verhalen / 9.00Meer info Bijzonderheden: 96 .pppp. hard cover 96 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 20 x 27 cm Naar het Deens door W. Van Eeden, Illustraties van Rie Cramer, 9e druk / edition / édition / Ausgabe, Rug beschadigd / Spine damaged, Omslag verkleurd / Cover discoloured Profijtelijk Boeksken
Brüder Grimm - Andersen Hans Christian u.A.Märchenschatz / 15.00Meer info Bijzonderheden: 720 .pppp. hard cover 720 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 15 x 21 cm Eine Sammlung der schönsten Kinder- und Hausmärchen von Brüder Grimm, H.C. Andersen und Ludwig Bechstein, Für die Jugend ausgewählt und mit zahlreichen farbigen Illustrationen versehen, Band wat verkleurd / Discolouration, Boekband los / Cover loose Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianDuimeliesje / 8.00Meer info Bijzonderheden: 34 .pppp. Geniet / Stapled / Agrafé 34 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 21 x 25 cm Translated into Dutch by Dora Steffelaar, Illustraties van Elinor Askvold, Band wat verkleurd / Discolouration, Rug beschadigd / Spine damaged Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianContes / 8.00Meer info Bijzonderheden: 253 .pppp. soft cover 253 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm Band wat verkleurd / Discolouration, Omslag wat verkleurd / Cover discoloured Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianContes / 8.00Meer info Bijzonderheden: 335 .pppp. hard cover 335 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 20 x 14 cm Le trésor des lettres universelles. Traduction de D. Soldi. Gouden kopsnede Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianMärchen (2 volumes) / 28.00Meer info Bijzonderheden: 1105 .pppp. hard cover 1105 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianDe kleine zeemeermin en andere sprookjes / 8.00Meer info Bijzonderheden: 47 .pppp. soft cover 47 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 26 cm Andersens sprookjes, illustrated Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianHans Christian Andersen, bio-bibliographie / 5.00Meer info Bijzonderheden: 52 .pppp. soft cover 52 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 24 cm Bibliotheek band / Library binding, geïllustreerd, français-nederlands Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianHans Christian Anderson: six contes du poète danois / 6.00Meer info Bijzonderheden: 71 .pppp. soft cover 71 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm illustré Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianHet oude huis en andere sprookjes / 9.00Meer info Bijzonderheden: 30 .pppp. soft cover 30 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 26 cm cover not so good / omslag onfris, geïllustreerd Demoen, Vertaling, boekband los / cover loose Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianDe tinnen soldaat / 4.00Meer info Bijzonderheden: 16 .pppp. hard cover 16 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 20 x 26 cm geïllustreerd, Vertaling Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianBilderbuch ohne Bilder; Einzige vom Verfasser besorgte Original-Ausgabe / 20.00Meer info Bijzonderheden: 96 .pppp. hard cover 96 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 15 cm 17e Auflage Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianContes Danois / 5.00Meer info Bijzonderheden: 348 .pppp. soft cover 348 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 12 x 19 cm Classiques Garnier, traduit par Dargent Y, ownership stamp / bibliotheekstempel, Gevouwen rug / Folded back, cover not so good / omslag onfris Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianSprookjes van Andersen: De kleine zeemeermin / Het vuurslag / 7.00Meer info Bijzonderheden: 32 .pppp. Geniet / Stapled / Agrafé 32 .pp Goed / Good / Bien / Gut 21 x 29 cm Geïllustreerd Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianBio-bibliographie / 9.00Meer info Bijzonderheden: 52 .pppp. soft cover 52 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 24 cm Ministerie van Openbaar Onderwijs, ownership stamp / bibliotheekstempel, cover not so good / omslag onfris, français/nederlands Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianContes d'Andersen / 10.00Meer info Bijzonderheden: 175 .pppp. hard cover 175 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 19 cm Illustré Mennet JJ, foxing / roestvlekjes, Gevouwen rug / Folded back, band wat verkleurd / discolouration Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianContes / 3.00Meer info Bijzonderheden: 192 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 192 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianDe dappere tinnen soldaat / 6.00Meer info Bijzonderheden: 31 .pppp. paperback 31 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 26 cm Spine damaged/rug beschadigd, Geïllustreerd Flameng Jan Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianContes / 6.00Meer info Bijzonderheden: 224 .pppp. soft cover 224 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm cover not so good / omslag onfris Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianFavourite stories from Hans Andersen / 13.00Meer info Bijzonderheden: 100 .pppp. hard cover 100 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 19 x 25 cm Illustrated by Rene Cloke, cover not so good / omslag onfris Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianDe kleine zeemeermin / 11.00Meer info Bijzonderheden: 24 .pppp. soft cover 24 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 25 cm geïllustreerd, naverteld door J.J.J.A; Goeverneur Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianContes / 6.00Meer info Bijzonderheden: 222 .pppp. soft cover 222 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm traduction nouvelle Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianAndersen's Fairy tales / 10.00Meer info Bijzonderheden: 343 .pppp. hard cover / dust jacket 343 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianContes danois / 9.00Meer info Bijzonderheden: 348 .pppp. hard cover 348 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert Profijtelijk Boeksken
Andersen Hans ChristianBio - Bibliographie / 10.00Meer info Bijzonderheden: 52 .pppp. soft cover 52 .pp Onbekend / Unknown / Inconnu / Unbekannt 16 x 24 cm geïllustreerd Profijtelijk Boeksken
Andersen, Hans ChristianMarchen Von Hans Chr. Andersen. Bilder Und Buchschmuck Von Edmund Dulac Georg M. Dietrich / 60.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover/cloth. FINE COPY. Marc van Dijk
Hans Christian AndersenDe Dwergenberg / 8.45Meer info Bijzonderheden: Conditie Als nieuw Minimale spoortjes aan randen stofomslag, boek zelf in nieuwstaat. Uw boek wordt professioneel verpakt en binnen 24 uur verzonden. Boekenbak
Andersen, Hans Christian / Eric CarleSieben Märchen / 20.00Meer info Bijzonderheden: München, Heye 1978 illustriert von Eric Carle 1. Aufl. - Uebers. Aus dem englischen. - Hardcover Klikspaan
Andersen, Hans Christian / Ben Cruise (bew.)Het lelijke eendje / 3.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Hema zonder jaar illustraties van Lisa Mc Cue 1e dr. - Vert. uit het Engels. - Karton Klikspaan
Andersen, Hans ChristianHet lelijke jonge eendje / 6.00Meer info Bijzonderheden: Schoonhoven, Cygnea zonder jaar illustraties van Joran van der Haar 1e dr. - Halflinnen Klikspaan
Andersen Hans ChristianSprookjes. Wageningen, L.J. Veen, 1974. 400 blz. Uitgavejaar 1974. Ned. vert. T. van Eeden-Schuitemaker. Amste / 4.50Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
HANS CHRISTIAN ANDERSENDIE PRINZESSIN AUF DER ERBSE AUFBAU-VERLAG / 1. AUFLAGE12.00Meer info Jaar van uitgave: 1. AUFLAGE
Bijzonderheden: Gebundene Ausgabe. Mit Iluustrationen von Melanie Kemmler. Aus dem Dänischen übersetzt von Eva-Maria Blühm.
MANSARDE
Hans Christian AndersenDe mooiste kerstverhalen Paperback Als nieuw / 10.00Meer info Bijzonderheden: De Wijze Uil
Andersen,Hans Christian Kaarina Kaila (illustratiesDe Nachtegaal Christofoor / 15.70Meer info Bijzonderheden: Als nieuw (ex-bib) Antiquariaat Mooi Exemplaar
Andersen, Hans ChristianHet lelijke jonge eendje / 7.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat 1997 illustraties van Natascha Stenvert 1e dr. - Naverteld door L M Niskos. - Karton, nieuwstaat Klikspaan
Andersen, Hans ChristianThe ugly duckling / 6.00Meer info Bijzonderheden: St. Petersburg, Florida, Worthinton Press 1993 illustrations Unada (Silver Elm Classics). - Softcover Klikspaan
Andersen, Hans ChristianDe nieuwe kleren van de keizer : het klassieke sprookje, door beroemde mensen herverteld / 4.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat/Vassalucci 1998 illustraties van Quentin Blake en anderen 1e dr. - Vertaald door Mireille Vroege. - Halflinnen met stofomslag, als nieuw Klikspaan
Andersen, Hans ChristianMärchen. Zweiter teil / 5.00Meer info Bijzonderheden: Stuttgart, Parkland Verlag ohne Jahr Bilder Franz Wacik Neuausgabe. - (Gerlach's Jugendbücherei). - Hardcover Klikspaan
Andersen, Hans ChristianHet herderinnetje en de schoorsteenveger / 4.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht, Het Spectrum 1977 illustraties Monika Laimgruber 1e dr. - Vert. uit het Duits. - Karton, als nieuw Klikspaan
Andersen, Hans ChristianThe wild swans / 15.00Meer info Bijzonderheden: New York, The Dial Press 1981 pictures by Susan Jeffers 1st ed. - Retold by Amy Ehrlich. - Cloth with dustjacket, fine Klikspaan
Andersen, Hans ChristianDe standvastige tinnen soldaat : een sprookje / 6.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat 1991 illustraties P J Lynch 1e dr. - Vert. uit het Engels. - Karton met stofomslag Klikspaan
Baumann, Kurt (bew.) / Hans Christian AndersenDe nachtegaal / 6.00Meer info Bijzonderheden: Brugge, Die Keure 1974 illustraties Fulvio Testa 1e dr. - Vert. uit het Duits. - Karton Klikspaan
Andersen, Hans ChristianThe jewish maiden / 4.50Meer info Bijzonderheden: Copenhagen, Scandinavian Publ House 2005 illustrations Musio Cosimo Revised ed. - Translated from the danish. - Hardcover Klikspaan
Andersen, Hans ChristianSprookjes en vertellingen / 4.50Meer info Bijzonderheden: Bussum, Van Holkema & Warendorf z j illustraties Lidia Postma Volledige uitgave, 4e en 9e dr. - Vert. uit het Deens. - Gebonden Klikspaan
Andersen, Hans ChristianEl patito feo y otros cuentos / 3.50Meer info Bijzonderheden: Barcelona, Bruguera 1981 illustrated by Dominique Rozenblum 1st ed. - Transl. From the Danish. - (Biblioteca Roja). - Hardcover Klikspaan
Andersen, Hans ChristianHet oude huis / 4.00Meer info Bijzonderheden: S.l., De vier windstreken 1984 ill Jean Claverie 1e dr. - vert. Uit het Duits. - Karton Klikspaan
Andersen, Hans ChristianDe varkenshoeder : een sprookje / 5.00Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Vier Windstreken 1987 ill Dorothée Duntze 1e dr. - Vert. Uit het Duits. - Karton, nieuwstaat Klikspaan
Andersen, Hans ChristianFairy tales / 9.00Meer info Bijzonderheden: London, Hamlyn 1971/73 ill Jiri Trnka 10th and 12th impr. - Translated. - Cloth with dustjacket Klikspaan
Andersen, Hans ChristianDe vlo en de professor / 2.50Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat 2000 ill Sophie Ernst 1e dr. - Vertaald. - Geniet Klikspaan
Andersen, Hans ChristianHet herderinnetje en de schoorsteenveger / 3.00Meer info Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat 1999 ill Sanne te Loo 1e dr. - Geniet Klikspaan
Lidia Postma;Hans Christian Andersen;Alet SchoutenDe kleine zeemeermin / 8.75Meer info Bijzonderheden: Conditie Goed Lichte sporen aan kaft en randen, keurige staat. Uw boek wordt professioneel verpakt en binnen 24 uur verzonden. Boekenbak
Hans Christian AndersenSprookjes Contact / gebonden in hardkartonnen band met opdruk9.75Meer info Jaar van uitgave: gebonden in hardkartonnen band met opdruk
Bijzonderheden: 231 pagina\'s, vertaling Marie W. Vos, illustraties Pam G. Rueter. Staat is redelijk, het boek is vergeeld en de rug is beschadigd. Boek is heel en compleet. Portokosten zijn 2,50 of ophalen in Utrecht.
choiceforchildren
Andersen, Hans ChristianThe Swan's stories / 6.00Meer info Bijzonderheden: London, Walker Books 1997 illustrated by Chris Riddell 1st ed. - Transl. from the Danish. - Hardcover with good dustjacket Klikspaan
ANDERSEN, HANS CHRISTIANA treasury of Hans Christian Andersen` / Nelson Doubleday4.50Meer info Jaar van uitgave: Nelson Doubleday
Bijzonderheden: 528pp, hardcover *KEURIG*
Boekparadijs Duveltje
HANS CHRISTIAN ANDERSENPEER IM GLÜCK . FUSSREISE . TANTE ZAHNWEH MANESSE / 10.00Meer info Bijzonderheden: Gebundene Ausgabe. Aus dem Dänischen übersetzt. 381 Seiten. MANSARDE
Andersen, Hans ChristianDe kleine zeemeermin, de varkenshoeder, de prinses op de erwt, het is heus waar! / 6.00Meer info Bijzonderheden: Bussum, Van Holkema & Warendorf 1982 illustraties van Lidia Postma 1e dr. - Vertaald. - Karton Klikspaan
Andersen, Hans Christian / Naomi LewisDe dwergenberg en andere sprookjes / 6.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Van Goor 1999 tekeningen Emma Chichester Clark 1e dr. - Vert. uit het Engels. - Gebonden met stofomslag Klikspaan
Andersen, Hans ChristianSprookjes Amstel paperback / 3.00Meer info Bijzonderheden: Paperback Amstel paperback Idéfix Boeken
Andersen,Hans Christian T. van Eeden-Schuitemaker (vert.)Sprookjes L.J. Veen / 14.70Meer info Bijzonderheden: Goed Antiquariaat Mooi Exemplaar
Andersen, Hans ChristianMärchen. Kinder- en jeugdliteratuur / 10.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, halfcloth binding, 174pp. Very good copy. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Andersen, Hans ChristianSprookjes van Hans Christian Andersen / 5.00Meer info Bijzonderheden: Houten, Van Holkema & Warendorf 1991 illustraties van Lidia Postma 11e dr. - 848 pag. - Vertaald.- Gebonden Klikspaan
Hans Christian Andersen;S. SpielbergDe nieuwe kleren van de keizer Vassallucci Hardcover met stofomslag. 85pp. Illustr.. / 13.00Meer info Bijzonderheden: 1998 Hardcover d185 Als nieuw Antiquariaat Ovidius
HANS CHRISTIAN ANDERSENDIE SCHÖNSTEN MÄRCHEN RÜTTEN & LOENING / 1. AUFLAGE25.00Meer info Jaar van uitgave: 1. AUFLAGE
Bijzonderheden: Mit 25 fabigen Bildern von Edmund Dulac. Aus dem Dänischen von Eva-Maria Blühm. Gebundene Ausgabe. 222 Seiten.
MANSARDE
Andersen, Hans ChristianSprookjes en vertellingen. (volledoge uitgave) / 12.00Meer info Bijzonderheden: 849 pp. 2 punten krom Genaaid / Hard Cover boeken ben de
Andersen Hans ChristianSprookjes van Andersen: Het Vuurslag Sijthoff / 3.00Meer info Bijzonderheden: Paperback illus 1975 abcbooks
Andersen Hans ChristianSprookjes van Andersen: Het Vuurslag Sijthoff / 3.00Meer info Bijzonderheden: Paperback illus 1975
Andersen, hans ChristianSprookjes Contact, Amsterdam / 2de10.00Meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, 231 pp., vertaling Marie W. Vos, illustraties Pam G. Rueter, Goed
KIEN boeken
Hans Christian Andersen en Rie CramerSprookjes van Hans Andersen De Haan, utrecht / hardkarton, ingenaaid met papieren omslag15.00Meer info Jaar van uitgave: hardkarton, ingenaaid met papieren omslag
Bijzonderheden: Vertaling uit het Deensch; Christine Doorman. Bevat 4 sprookjes: de wilde Zwanen, De Zwijnenhoeder, De Booze koning en De Stopnaald. Boek heeft op omslag 1 kleurillustratie en 2 ingeplakte kleur illustraties en diverse zwart wit illustraties van Rie Cramer. Portokosten 2,50 of ophalen in Utrecht
choiceforchildren
Andersen, Hans ChristianDe nieuwe kleren van de keizer, Kleine Klaas en grote Klaas, De tondeldoos, Duimelijntje / 4.50Meer info Bijzonderheden: Bussum, Van Holkema & Warendorf 1982 illustraties van Ldia Postma 1e dr. - Vert. door W van Eeden. - Karton, goede staat Klikspaan
Andersen, Hans ChristianReiseblätter aus Österreich. Mit zwölf Original-Radierungen von Luigi Kasimir. (Erster Avalun-Druck). Avalun-Verlag / 1ste / 1st400.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste / 1st
Bijzonderheden: 72 Seiten, mit 12 Original-Radierungen von Luigi Kasimir, Goldschnitt, Lesebändchen, Nr. 293 (von 350) vom Künstler signierten Expl. Dieses Buch wurde in einer einmaligen Auflage von ingesamt 350 numerierten Exemplaren hergestellt. Die 1-100 numerierten Exemplare, im weissen Ganzleder mit Goldprägung gebunden. In den 101-350 numerierten Exemplaren, in Halbleder gebunden. Dieses Buch hat Exemplar Nr. 167, die Radierungen auf Italienischem Schöpfpapier, der Text auf Bütten von Japanart gedruckt. Jedes Exemplar dieser Ausgabe ist vom Künstler signiert. Deutsche Sprache / German Language. This is a numbered and signed copy by the illustrator. The number of this book is Nr. 167. Half leather binding, also leather on the corners, gilt on three sides. Good and clean copy. Half-Leather / Half Leder
ERWIN Antiquariaat
ANDERSEN, HANS CHRISTIANDuimelijntje : er was eens... / [naar Hans Christiaan Andersen]` / 's-Gravenhage : Van der Horst Jaar: [195-?]12.50Meer info Jaar van uitgave: 's-Gravenhage : Van der Horst Jaar: [195-?]
Bijzonderheden: "spiraalband[16] p. : gekl. ill. ; 29 cm keurig"
Boekparadijs Duveltje


88 resultaten 1 pagina's.