| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel | Verkoper |
| "Hans Christian Andersen | Charlotte Dematons" | / | 8.90 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover Als nieuw
| Margott Boeken |
| Hans Christian Andersen | 't is bijster, bijtend koud | / | 7.40 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover Goed
| Margott Boeken |
| Andersen, Hans Christian | ACH WAS IK RIJK. (genummerd, gesigneerd). | , Antwerpen, Koninklijke Academie voor Schone Kunsten, 1982., / | 50.00 | Meer info
Bijzonderheden: Illustraties Luc Morjaeu. Gedrukt op Simili Japon, n° 6 van de 12 genummerde exemplaren gesigneerd door de illustrator. Suite, niet gebonden, 16x24cm, 12pp, geïllustreerd z/w.
| ANTIQUARIAAT ERIK TONEN |
| Andersen Hans Christian | Andersen's Fairy tales | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 343 .pppp. hard cover / dust jacket 343 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, Hans Christian | Andersen's Märchen und Geschichten/2 Teile. | Gustav Kiepenheuer Verlag. Weimar: / Druk/edition: 2 | 32.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 2 Bijzonderheden: Name auf Vorsatzblatt, rug is geplakt, Die Bücher sind im guten Zustand . Illustr.: Engelhorn, Charlotte Christine gkt goed
| Utz |
| Andersen, Hans Christian | Andersens Märchen Eine Auswahl mit Scherenbildern von H. von Gumppenberg | Der Gelbe Verlag. / Druk/edition: 1 | 12.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 204 pag. . Illustr.: Gumppenberg, H. von pb goed
| Utz |
| Andersen, Hans Christian | Andersens Märchen. | Thienemanns Verlag, Stuttgart: / Druk/edition: 1 | 30.40 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 322 pag. mit Schutzumschlag, das Buch ist gut erhalten Rukschcio, Gertrud. Illustr.: Plump, Nikolaus geb goed
| Utz |
| Andersen, Hans Christian | Andersens Märchen/ 4 Bände im Schuber. | Ellermann, München: / Druk/edition: 1 | 28.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: Die Rücken sind leicht gebräunt, die Bücher sind wie neu . Illustr.: Oberländer, Gerhard geb goed
| Utz |
| Andersen, Hans Christian | Ausgewählte Märchen Für die Jugend bearbeitet von Carl Treumund | Meidinger's Jugendschritten Verlag. Berlin: / Druk/edition: 1 | 16.80 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 240 pag. Name auf Schutzblatt, mit Illustrationen in Farbendruck . Illustr.: Siegert, Eugen li goed
| Utz |
| Andersen Hans Christian | Bilderbuch ohne Bilder; Einzige vom Verfasser besorgte Original-Ausgabe | / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: 96 .pppp. hard cover 96 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 15 cm 17e Auflage
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | Bio - Bibliographie | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 52 .pppp. soft cover 52 .pp Onbekend / Unknown / Inconnu / Unbekannt 16 x 24 cm geïllustreerd
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | Bio-bibliographie | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 52 .pppp. soft cover 52 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 24 cm Ministerie van Openbaar Onderwijs, ownership stamp / bibliotheekstempel, cover not so good / omslag onfris, français/nederlands
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | Contes | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 253 .pppp. soft cover 253 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm Band wat verkleurd / Discolouration, Omslag wat verkleurd / Cover discoloured
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | Contes | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 335 .pppp. hard cover 335 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 20 x 14 cm Le trésor des lettres universelles. Traduction de D. Soldi. Gouden kopsnede
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | Contes | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 192 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 192 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | Contes | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 224 .pppp. soft cover 224 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm cover not so good / omslag onfris
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | Contes | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 222 .pppp. soft cover 222 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm traduction nouvelle
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | Contes d'Andersen | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 507 .pppp. hard cover 507 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut onbekend Préface d'Alexis Provence, boekband los / cover loose, Spine damaged/rug beschadigd (Broken)
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | Contes d'Andersen | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 175 .pppp. hard cover 175 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 19 cm Illustré Mennet JJ, foxing / roestvlekjes, Gevouwen rug / Folded back, band wat verkleurd / discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | Contes Danois | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 348 .pppp. soft cover 348 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 12 x 19 cm Classiques Garnier, traduit par Dargent Y, ownership stamp / bibliotheekstempel, Gevouwen rug / Folded back, cover not so good / omslag onfris
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | Contes danois | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 348 .pppp. hard cover 348 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, Hans Christian | Das Märchenbuch Elftes Buch | Bruno Cassirer, Berlin: / Druk/edition: 1 | 28.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 98 pag. ex-libris op schutblad, Die Nachtigall/Die kleine Seejungfrau/Der Reisekamerad . Illustr.: Kubin, Alfred gkt goed
| Utz |
| Andersen Hans Christian | De dappere tinnen soldaat | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 31 .pppp. paperback 31 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 26 cm Spine damaged/rug beschadigd, Geïllustreerd Flameng Jan
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, Hans Christian / Naomi Lewis | De dwergenberg en andere sprookjes | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, Van Goor 1999 tekeningen Emma Chichester Clark 1e dr. - Vert. uit het Engels. - Gebonden met stofomslag
| Klikspaan |
| Andersen Hans Christian | De ijsjonkvrouw en andere verhalen | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 96 .pppp. hard cover 96 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 20 x 27 cm Naar het Deens door W. Van Eeden, Illustraties van Rie Cramer, 9e druk / edition / édition / Ausgabe, Rug beschadigd / Spine damaged, Omslag verkleurd / Cover discoloured
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | De kleine zeemeermin | / | 11.00 | Meer info
Bijzonderheden: 24 .pppp. soft cover 24 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 25 cm geïllustreerd, naverteld door J.J.J.A; Goeverneur
| Profijtelijk Boeksken |
| Hans Christian Andersen / illustr. Kaarina Kaila . | De kleine zeemeermin : een sprookje van Hans Christian Andersen. | Zeist : Christofoor, / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 27 cm. [32] p. Prentvertelling met grote pastelkleurige afbeeldingen, met een bewerking van het bekende sprookje. Voorlezen vanaf ca. 5 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar. prentenboeken Gebonden Uitstekend
| Utz |
| Andersen Hans Christian | De kleine zeemeermin en andere sprookjes | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 47 .pppp. soft cover 47 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 26 cm Andersens sprookjes, illustrated
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, Hans Christian | De kleine zeemeermin; De varkenshoeder; De prinses op de erwt; Het is heus waar! | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Bussum, Van Holkema & Warendorf 1982 illustraties Lidia Postma 1e dr. - Vert. uit het Deens. - Karton, als nieuw
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | De nachtegaal | / | 4.60 | Meer info
Bijzonderheden: Zonder plaats, De Vier Windstreken 1990 ill Josef Palecek 1e dr. - Vertaald door Miep Diekmann. - Karton
| Klikspaan |
| Baumann, Kurt (bew.) / Hans Christian Andersen | De nachtegaal | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Brugge, Die Keure 1974 illustraties Fulvio Testa 1e dr. - Vert. uit het Duits. - Karton
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | De nieuwe kleren van de keizer | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Zonder plaats, De Vier Windstreken 2000 illustraties van Eve Tharlet 1e dr. - Vert. uit het Duits. - Karton, onderkant rug licht beschadigd
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | De nieuwe kleren van de keizer : het klassieke sprookje, door beroemde mensen herverteld | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat/Vassalucci 1998 illustraties van Quentin Blake en anderen 1e dr. - Vertaald door Mireille Vroege. - Halflinnen met stofomslag, als nieuw
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian & Westendorp, Fiep (ills.). | De rode schoentjes. | Jacob van Campen.Z.j. / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| JOOT |
| Hans Christian Andersen (1805-1875) / vert. P. M. Boer-den Hoed (1899-1973) Fiep Westendorp (1916-2004). | De rode schoentjes. | Amsterdam : Jacob van Campen, / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: 26 cm. [31] p. Sprookje + biografie van H.C. Andersen [6 p.]. Op achter-schutblad kindertekening/krassen met vetkrijt. Hier en daar roze streepjes/stippen op illustraties. Halflinnen. Cultuursprookjes Prentenboeken Gebonden Goed+
| Utz |
| Andersen Hans Christian | De sneeuwkoningin | / | 11.00 | Meer info
Bijzonderheden: 36 .pppp. soft cover 36 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 25 cm geïllustreerd, naverteld door J.J.J.A. Goeverneur
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, Hans Christian [bewerking: Rindert K. de Groot ; redactie: TextCase ; vert. uit het Deens ; tekeningen : Maan Jansen] | De sprookjes van Andersen | Lisse : Rebo / Gebonden hardcover | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Gebonden hardcover Bijzonderheden: 1e druk, 480 blz, ill, 28 cm, isbn 9036609984, goed exemplaar. Annotatie: Bewerking van 37 sprookjes, voorzien van sfeervolle illustraties in kleur.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Andersen, Hans Christian | De standvastige tinnen soldaat : een sprookje | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat 1991 illustraties P J Lynch 1e dr. - Vert. uit het Engels. - Karton met stofomslag
| Klikspaan |
| Andersen Hans Christian | De tinnen soldaat | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 16 .pppp. hard cover 16 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 20 x 26 cm geïllustreerd, Vertaling
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | De tuin van het paradijs | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 16 .pppp. Geniet / Stapled / Agrafé 16 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 16 x 25 cm Band wat verkleurd / Discolouration, Naverteld door J.J.A. Goeverneur, Onopengesneden pagina\'s / Uncut pages / Pages non coupées / Unaufgeschnitten, Roestvlekjes / Foxing / Taches de rouille / Rostfleckig, Omslag verkleurd / Cover discoloured
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, Hans Christian | De varkenshoeder : een sprookje | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Den Haag, Vier Windstreken 1987 ill Dorothée Duntze 1e dr. - Vert. Uit het Duits. - Karton, nieuwstaat
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | De vlo en de professor | / | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat 2000 ill Sophie Ernst 1e dr. - Vertaald. - Geniet
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | DE wilde zwanen : een sprookje | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Zeist, Christofoor 1991 illustraties Kaarina Kaila 1e dr. - Vert. uit het Fins. - Karton, als nieuw
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian. | Der Schneemann. | Atlantis Verlag, Zürich: / Druk/edition: 1 | 8.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: das Buch ist wie neu . Illustr.: Laimgruber, Monika gkt uitstekend
| Utz |
| Andersen, Hans Christian. | Der standhafte Zinnsoldat und andere Märchen. | Emil Vollmer Verlag. Wiesbadeb: / Druk/edition: 1 | 6.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 173 pag. mit Schutzumschlag . Illustr.: Vulcanescu, P. geb goed
| Utz |
| Andersen, Hans Christian. | Der Wandergefährte. | Carlsen Verlag, Reinbek: / Druk/edition: 1 | 24.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 44 pag. das Buch mit Cassette, das Buch ist wie neu, mint copy . Illustr.: Bo, Lars geb uitstekend
| Utz |
| Andersen, Hans Christian. | Des Kaisers Nachtigall. | Südwest, München: / Druk/edition: 1 | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 55 pag. scheurtjes in stofomslag, das Buch ist sehr gut erhalten, dustjacket little bit damaged Kondrková, Ingrid. Illustr.: Behounek, J. Hardbound Very good
| Utz |
| Andersen, Hans Christian | Det gamle Huus/Et godt Humeur/Nissen hos Spekhokeren. | Nordlundes Bogtrykkeri, Kobenhavn: / Druk/edition: 1 | 16.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 51 pag. the book is as new . Illustr.: Otto, Svend pb uitstekend
| Utz |
| Andersen Hans Christian | Duimeliesje | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 34 .pppp. Geniet / Stapled / Agrafé 34 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 21 x 25 cm Translated into Dutch by Dora Steffelaar, Illustraties van Elinor Askvold, Band wat verkleurd / Discolouration, Rug beschadigd / Spine damaged
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, Hans Christian | Däumelinchen | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Muenchen, Hallmark 1971 illustriert von Arlene Nobel 1. Aufl. - Hardcover. - Pop-up book
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | El patito feo y otros cuentos | / | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: Barcelona, Bruguera 1981 illustrated by Dominique Rozenblum 1st ed. - Transl. From the Danish. - (Biblioteca Roja). - Hardcover
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | Elfenheuvel, Het madeliefje, Het lelijke jonge eendje, De wind vertelt van Waldemar Daae | / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: Bussum, Van Holkema & Waendorf 1982 illustraties van Lidia Postma 1e dr. - Vertaald uit het Deens. - Karton
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian. | Es ist ganz gewisz. | Sigbert Mohn Verlag, / Druk/edition: 1 | 40.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: Linolschnitte von Hans-Peter Willberg, ein Sonderdruck für Weihnachten und Anfang des Jahres 1961 Leonhardt, Albrecht. Illustr.: Willberg, Hans-Peter br uitstekend
| Utz |
| Andersen, Hans Christian | Eventyr Den Grimme Aelling Pa Syv Sprog | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 7 Talen 151 pp. Soft Cover
| boeken ben de |
| Andersen, Hans Christian | Fairy tales | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: London, Hamlyn 1971/73 ill Jiri Trnka 10th and 12th impr. - Translated. - Cloth with dustjacket
| Klikspaan |
| Andersen Hans Christian | Favourite stories from Hans Andersen | / | 13.00 | Meer info
Bijzonderheden: 100 .pppp. hard cover 100 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 19 x 25 cm Illustrated by Rene Cloke, cover not so good / omslag onfris
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | Hans Christian Andersen, bio-bibliographie | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 52 .pppp. soft cover 52 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 24 cm Bibliotheek band / Library binding, geïllustreerd, français-nederlands
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | Hans Christian Anderson: six contes du poète danois | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 71 .pppp. soft cover 71 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm illustré
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, Hans Christian | Het herderinnetje en de schoorsteenveger | / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: Utrecht, Het Spectrum 1977 illustraties Monika Laimgruber 1e dr. - Vert. uit het Duits. - Karton, als nieuw
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | Het herderinnetje en de schoorsteenveger | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat 1999 ill Sanne te Loo 1e dr. - Geniet
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | Het lelijke jonge eendje | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Rotterdam, Lemniscaat 1997 illustraties van Natascha Stenvert 1e dr. - Naverteld door L M Niskos. - Karton, nieuwstaat
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | Het oude huis | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: S.l., De vier windstreken 1984 ill Jean Claverie 1e dr. - vert. Uit het Duits. - Karton
| Klikspaan |
| Andersen Hans Christian | Het oude huis en andere sprookjes | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 30 .pppp. soft cover 30 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 26 cm cover not so good / omslag onfris, geïllustreerd Demoen, Vertaling, boekband los / cover loose
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, Hans Christian | Historien om en moder. Facsimile og tekst . [tekst DK en EN] | Odense. H.C.Andersens Hus / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 36 blzz; 20x15cm. Met stofomslag (lichte schade). Oplage 2000exx. Sticker op schutblad
| Lu et approuvé |
| Andersen, Hans Christian | Hyrdinden og skorstensfejeren. | Gyldendal, Kobenhavn: / Druk/edition: 1 | 6.40 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: . Illustr.: Brofos Asmussen, Fleur gkt uitstekend
| Utz |
| Andersen, Hans Christian | Kejserens nye klæder. Facsimile og tekst . [tekst DK en EN] | Odense. H.C.Andersens Hus / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: 38 blzz; 20x15cm. Met stofomslag. Oplage 2000exx. Sticker op schutblad
| Lu et approuvé |
| Hans Christian Andersen | Lelijke jonge eendje | Uitgeverij Christofoor / | 13.00 | Meer info
Bijzonderheden: N Als nieuw
| Boeken Heroes |
| HANS CHRISTIAN ANDERSEN | MARCHEN UND ERZAHLUNGEN | FLENSTED / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: Weltausgabe. Gebunde Ausgabe. 413 Seiten.
| MANSARDE |
| Andersen, Hans Christian. | Marchen von Hans Christian Andersen. | Th. Knaur Nachs Verlag, Berlin: / Druk/edition: 1 | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 431 pag. kein Schutzumschlag, leich gebräunt, sonst gut erhalten . Illustr.: Ruth-Koser-Michaëls gkt goed
| Utz |
| Andersen, Hans Christian, gebroeders Grimm | Mijn grote sprookjesschat : de mooiste sprookjes van Hans Christian Andersen en de gebroeders Grimm (op omslag staat: Mijn bonte sprookjesland) | / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: Erlangen, Pestalozzi Verlag 1985 geillustreerd 1e dr. - Gebonden
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | Moster. | Chr. Erichsens Forlag, Kobenhavn: / Druk/edition: 1 | 6.40 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: het boek is geniet . Illustr.: Sorensen, Hans br goed
| Utz |
| Andersen Hans Christian | Märchen (2 volumes) | / | 28.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1105 .pppp. hard cover 1105 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, Hans Christian | Märchen von Hans Christian Andersen Mit 100 Bildern nach Aquarellen von Ruth Koser-Michaëls | Knaur / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover. GOOD COPY.
| Marc van Dijk |
| Andersen, Hans Christian | Märchen. | Kinder- en jeugdliteratuur / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 4vo, halfcloth binding, 174pp. Very good copy.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Andersen, Hans Christian. | Märchen. | Hyperionverlag. Berlin: / Druk/edition: 1 | 16.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 178 pag. Einband von Emil Preetorius, verkleurd ruggetje, blz. wat vergeeld, inhoud van het boek in goede staat,Rücken leicht beschädigt . Illustr.: Man, Walo li goed
| Utz |
| Andersen, Hans Christian | Märchen. Zweiter teil | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Stuttgart, Parkland Verlag ohne Jahr Bilder Franz Wacik Neuausgabe. - (Gerlach's Jugendbücherei). - Hardcover
| Klikspaan |
| Brüder Grimm - Andersen Hans Christian u.A. | Märchenschatz | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 720 .pppp. hard cover 720 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 15 x 21 cm Eine Sammlung der schönsten Kinder- und Hausmärchen von Brüder Grimm, H.C. Andersen und Ludwig Bechstein, Für die Jugend ausgewählt und mit zahlreichen farbigen Illustrationen versehen, Band wat verkleurd / Discolouration, Boekband los / Cover loose
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen Hans Christian | Nooit rijk, nooit tevreden, nooit verliefd | / | 22.00 | Meer info
Bijzonderheden: 275 .pppp. soft cover 275 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 12 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, Hans Christian | Paradisets Have. | Carit Andersens Verlag. Kobenhavn: / Druk/edition: 1 | 10.40 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 33 pag. 999 Eksemplarer, dette Eksemplar er Nr. 878, ex-libris op schtublad Elfelt, Kjeld. Illustr.: Havsteen-Mikkelsen, Sven gkt uitstekend
| Utz |
| Andersen, Hans Christian | Portnerens son. | Nordlundes Bogtrykkeri, Kobenhavn: / Druk/edition: 1 | 16.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: met stofomslag . Illustr.: Bendix, Hans pb uitstekend
| Utz |
| Andersen, Hans Christian | Reisekammeraten Kalender for Aaret 1945 | Nordlundes Bogtrykkeri, Kobenhavn: / Druk/edition: 1 | 8.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: oplage van 500 exemplaren (Ekspl.) . Illustr.: Pedersen, Stefan Viggo gkt goed
| Utz |
| Andersen Hans Christian | Sneeuwitje | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 48 .pppp. soft cover 48 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 26 cm Grimm's sprookjes, 2e geheel herziene druk, Naverteld door Bert Koenen, illustrated
| Profijtelijk Boeksken |
| Andersen, Hans Christian. | Spaziergang in der Sylvesternacht 1828/29. | Nymphenburger Verlagshandlung, München: / Druk/edition: 1 | 20.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 139 pag. linnen wat smoezelig Carlsson, Anni. Illustr.: Böhmer, Gunter li goed
| Utz |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes | Contact / 2e druk | 0.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2e druk Bijzonderheden: Vertaald uit het Deensch door Marie W. Vos. Illustraties door Pam G. Rueter. Vergeelde p.\'s. Boven- en onderkant rug beschadigd. Gebonden, matig
| De Boekenmolen |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes | / 1944 2e druk | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1944 2e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Contact - gebonden, kleine beschadiging rug
| Antiquariaat Coriovallum |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes | Contact, Amsterdam / 2de | 8.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 2de Bijzonderheden: Ingenaaid, opnieuw gebonden door vorige eigenaar, geplastificeerd, 231 pp., vertalingMarie W. Vos, illustraties Pam G. Rueter, Goed
| KIEN boeken |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback Amstel paperback
| Idéfix Boeken |
| Andersen, hans Christian | Sprookjes | Contact, Amsterdam / 2de | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2de Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, 231 pp., vertaling Marie W. Vos, illustraties Pam G. Rueter, Goed
| KIEN boeken |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes / Marie W. Vos Vertaald Door | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 231 pp. Rug verkleurd Genaaid
| boeken ben de |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes 2 | Spectrum / | 1.50 | Meer info
Bijzonderheden: Prisma
| Langerein |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes en Verhalen. | H.J. Spruyt, Amsterdam: / Druk/edition: 1 | 20.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 173 pag. met stofomslag . Illustr.: Nijland, Dirk geb goed
| Utz |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes en vertellingen | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Bussum, Van Holkema & Warendorf z j illustraties Lidia Postma Volledige uitgave, 4e en 9e dr. - Vert. uit het Deens. - Gebonden
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes En Vertellingen , Naverteld Door Rik Van Steenbergen | / | 14.00 | Meer info
Bijzonderheden: 559 pp. Gelijmd / Galamineerd
| boeken ben de |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes van alle tijden | / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: Lisse, R&B 1995 illustraties Miloslav Disman 1e dr. - Vert. uit het Duits. - Gebonden
| Klikspaan |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes van Andersen | / 1985 1e druk | 9.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1985 1e druk Bijzonderheden: Haarlem, U.M. Holland - gebonden, goede staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Janusz Grabianski; Hans Christian Andersen | Sprookjes van Andersen | Elsevier / | 16.99 | Meer info
Bijzonderheden: Goed Hardcover
| BUDGET BOEK ALKMAAR |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes van Andersen - compleet 8 delen | / 1975 | 25.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1975 Bijzonderheden: Leiden, Sijthoff - ex-libris, verder goede staat - heruitgave t.g.v. 100ste sterfdag van de schrijver in een bewerking van Noud van den Eerenbeemt - verschenen 1975-1976 - met de oorspronkelijke ill.
| Antiquariaat Coriovallum |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes van Andersen. | Holland, Haarlem: / Druk/edition: 1 | 12.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Druk/edition: 1 Bijzonderheden: 240 pag. met stofomslag, het boek is in goede staat Laurey, Harriet. Illustr.: Schinkel, Tineke geb goed
| Utz |
| Andersen, Hans Christian | Sprookjes van Andersen. Twee delen. Geïllustreerd door Hans Tegner | Utrecht. Het Spectrum / 3e druk | 5.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 3e druk Bijzonderheden: Naam op schutblad. Setprijs
| Lu et approuvé |
| Andersen Hans Christian | Sprookjes van Andersen: De kleine zeemeermin / Het vuurslag | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 32 .pppp. Geniet / Stapled / Agrafé 32 .pp Goed / Good / Bien / Gut 21 x 29 cm Geïllustreerd
| Profijtelijk Boeksken |