| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel | Verkoper |
| Reve Gerard | Bezorgde ouders | LJ Veen / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback tweede druk
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Brieven aan geschoolde arbeiders | LJ Veen / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: gebonden eerste druk los in band
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Commissaris Fennedy (toneel) | Bezige Bij / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: pocket eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Commissaris Fennedy (toneel) | Bezige Bij / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: pocket eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | De taal der liefde | Rainbow pocket / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: pocket
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | De taal der liefde | Rainbow pocket / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: pocket
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | De vierde man | Rainbow pocket / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: pocket
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Een Circusjongen | Atheneum Polak & van Gennip / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Een Circusjongen | Atheneum Polak & van Gennip / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Een eigen huis | Elsevier Manteau / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback eerste druk beetje shabby
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Een eigen huis | Elsevier Manteau / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback eerste druk beetje shabby
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Ik had hem lief eerste druk | Elsevier / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Ik had hem lief eerste druk | Elsevier / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Klein gebrek geen bezwaar (keuze uit brieven) | LJ Veen / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: pocket eerste druk
| Bert Boekenwurm |
| Gerard Reve | Lieve Jongens | Atheneum Amsterdam / 1 | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1 Bijzonderheden: paperback 182pp met stofomslag
| Antiquariaat Emmelot |
| Gerard Reve | Lieve jongens | Atheneum Amsterdam / 1 | 6.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1 Bijzonderheden: paperback 182pp
| Antiquariaat Emmelot |
| Gerard Reve | Lieve Jongens | Veen Utrecht / 4 | 9.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 4 Bijzonderheden: gebonden 176pp
| Antiquariaat Emmelot |
| Reve Gerard | Lieve jongens | Atheneum Polak & van Gennip / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paqperback tweede druk
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Lieve jongens | Atheneum Polak & van Gennip / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paqperback tweede druk
| Bert Boekenwurm |
| Gerard Reve | Nader tot u | Veen Utrecht / 20 | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 20 Bijzonderheden: gebonden 164pp
| Antiquariaat Emmelot |
| Gerard van het Reve | Nader tot u | G.A van Oorschot / 1 | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1 Bijzonderheden: paperback 154pp
| Antiquariaat Emmelot |
| Reve Gerard | Nader tot U | G.A. van Oorschot / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: ing. met stofomslag
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Op weg naar het einde | G.A. van Oorschot / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: ing. met stofomslag
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Op weg naar het einde | G.A. van Oorschot / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: ing. met stofomslag
| Bert Boekenwurm |
| Gerard Reve | Oud en eenzaam | Rainbow pocketboeken / 1 | 5.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1 Bijzonderheden: 247pp
| Antiquariaat Emmelot |
| Gerard van het Reve | Taal der liefde | Polak& van Gennep / 8 | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 8 Bijzonderheden: paperback 231pp weervlekjes
| Antiquariaat Emmelot |
| Reve, Gerard Kornelis Van Het | Veertien Etsen Van Frans Lodewijk Pannekoek Voor Arbeiders Verklaard Door Gerard Kornelis Van Het Reve | Thomas Rap / | 80.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover/Linnen. Prima staat.
| Marc van Dijk |
| Reve, Gerard Kornelis Van Het | Veertien Etsen Van Frans Lodewijk Pannekoek Voor Arbeiders Verklaard Door Gerard Kornelis Van Het Reve | Thomas Rap / | 80.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover/Linnen. Prima staat.
| Marc van Dijk |
| Reve Gerard | Vier wintervertellingen | GA van Oorschot / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Vier wintervertellingen | GA van Oorschot / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Werther Nieland | Bulkboek Penta pocket / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: pocket
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Wolf | Manteau / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: eerste druk paperback
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Wolf | Manteau / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: eerste druk paperback
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Zin en onzin van het experimenteel toneel (uit: Voetnoten bij modern toneel. Essays bijeengebracht door Paul Carter-Harrison) | A'dam Bezige Bij / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback. Eerste druk. 208p. Typografie Karel Beunis. LRP 104
| Bert Boekenwurm |
| Reve Gerard | Zin en onzin van het experimenteel toneel (uit: Voetnoten bij modern toneel. Essays bijeengebracht door Paul Carter-Harrison) | A'dam Bezige Bij / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback. Eerste druk. 208p. Typografie Karel Beunis. LRP 104
| Bert Boekenwurm |
| Wiersma, Rinko (ps. G.J.M. van het Reve [vader van Gerard Reve]) | 25 grondleggers der cultuur uit dertig eeuwen | W.L. Salm, Amsterdam / 1ste | 15.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band met blauwe opdruk, 320 pp. verdeeld in twee kolommen, foto's z/w, Goed
| KIEN boeken |
| Van het Reve Gerard Kornelis | A prison song in prose | / | 30.00 | Meer info
Bijzonderheden: 24 .pppp. soft cover / dust jacket 24 .pp Goed / Good / Bien / Gut 21 x 29 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve, Gerard | A PRISON SONG IN PROSE. | , Amsterdam, Rap/Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1968., / | 30.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebrocheerd, originele geïllustreerde uitgeversomslag z/w, 21x29,5cm, z.p., geïllustreerd z/w.
| ANTIQUARIAAT ERIK TONEN |
| Gerard Reve; Sjaak Hubregtse; Pierre H. Dubois | Archief Reve | / | 19.99 | Meer info
Bijzonderheden: Als nieuw Paperback
| BUDGET BOEK ALKMAAR |
| Reve, Gerard | Archief Reve 1931-1960 | Uitgeverij Ambo / | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 21x12. 2e herziene druk. Rug verkleurd. 271 blz. Verhalen, Gedichten, Kritisch proza en brieven. Geredigeerd door Pierre H. Dubois en geannoteerd door Sjaak Hubregtse.
| bobboek |
| Reve Gerard | Archief Reve 1961-1980, geredigeerd door Pierre H. Dubois en geannoteerd door Sjaak Hubregtse | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 236 .pppp. paperback 236 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 21 cm Bibliotheekstempel / Ownership stamp / Cachet de bibliothèque / Bibliothekstempel, Band wat verkleurd / Discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve, Gerard | Archief Reve 1961-1980. | Nederlands proza - Poë Archief Reve 1961-1980. / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: Met leesvouw. Nederlands proza - Poëzie - Essays.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Reve, Gerard | Archief Reve 1961-1980.Geredigeerd door Pierre H. Dubois en geannoteerd door Sjaak Hubregtse. | De Prom.1982. / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 236 p. Naam op franse titel.
| JOOT |
| Reve, Gerard. | Archief Reve 1961-1980.Geredigeerd door Pierre H. Dubois en geannoteerd door Sjaak Hubregtse. | De Prom.1982. / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 236 p. Naam op franse titel.
| JOOT |
| Gerard Reve | Avonden pap | De Bezige Bij / | 24.99 | Meer info
Bijzonderheden: Goed Paperback
| BUDGET BOEK ALKMAAR |
| Gerard Reve | Bezorgde ouders | Veen / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| Steenenboek |
| Reve, Gerard | Bezorgde Ouders | Veen, 1993 / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: pkt, vooromsl.verkleurd, tekst pen fr.p, exlibr op titelp,
| Zolderman Boeken |
| Reve, Gerard | Bezorgde ouders | / 1989 5e druk | 6.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1989 5e druk Bijzonderheden:
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Bezorgde ouders | Veen Uitgevers / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 20x13. 5e druk. 320 blz. Rug en voorplat verkleurd. Dit boek behelst het goeddeels historische verhaal over één etmaal in het geteisterde leven van de dichter Hugo Treger, die ziet hoe slecht het met de mens en de wereld gesteld is, en die wanhopig zoekt naar een uitweg, en naar de waarheid. De weg naar die waarheid gaat echter door pijn, wreedheid en lijden. 'Per Dolorem ad Veritatem', mijmert de held: 'Door Pijn tot Waarheid".
| bobboek |
| Reve, Gerard | Bezorgde Ouders. | Nederlands proza - Fictie. Bezorgde Ouders. / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands proza - Fictie.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Reve, Gerard | Bezorgde ouders. | Nederlands proza - Fictie. Bezorgde ouders. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands proza - Fictie.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Reve, Gerard.. | Brieben aan kandidaat katholiek A. 1962-1969. | Erven Thomas Rap. Amsterdam. / | 22.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1976. Pap.aan randen sleets. 52pp. Klein 8°..
| Antiquariaat Ovidius |
| Reve, Gerard Kornelis van het. | Brief uit Berlijn.In: Tirade, no. 65, mei 1962. | G.A. van Oorschot. / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 241-304 p.
| JOOT |
| Reve, Gerard Kornelis van het. | Brief uit Berlijn.In: Tirade, no. 65, mei 1962. | G.A. van Oorschot. / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 241-304 p.
| JOOT |
| Reve, Gerard | Briefwisseling 1951-1987. Geert van Oorschot. | G.A. van Oorschot. Amsterdam. / | 45.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1e druk. 2005. Or.linn. Met st.omsl.. 746pp.. 8°..
| Antiquariaat Ovidius |
| Reve, Gerard | Brieven aan Bernard S. 1965-1975. | Veen / | 14.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover/Linnen met stofomslag. Eerste druk. In prima staat.
| Marc van Dijk |
| Reve, Gerard.. | Brieven aan Bram P. 1987-1999. | De Bezige Bij. Amsterdam. / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 2003. Or.hardcover met st.omsl. Met wikkel . 83pp.. 8°..
| Antiquariaat Ovidius |
| Reve, Gerard | Brieven aan Frans P. 1965-1969. | Veen / | 17.00 | Meer info
Bijzonderheden: Softcover. Eerste druk.
| Marc van Dijk |
| Reve, Gerard | Brieven aan Josine M. 1959-1975.1e druk. | G.A. van Oorschot.1981. / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 330 p. Rug verkleurd.
| JOOT |
| Reve, Gerard. | Brieven aan Josine M. 1959-1975.1e druk. | G.A. van Oorschot.1981. / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 330 p. Rug verkleurd.
| JOOT |
| Reve, Gerard | Brieven aan Josine M. 1959-1975.2de druk. | G.A. van Oorschot.1982. / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 330 p.
| JOOT |
| Reve, Gerard. | Brieven aan Josine M. 1959-1975.2de druk. | G.A. van Oorschot.1982. / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 330 p.
| JOOT |
| Reve Gerard | Brieven aan Matroos Vosch 1975 - 1992 | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 366 .pppp. soft cover 366 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve Gerard | Brieven aan Matroos Vosch 1975 - 1992 | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 366 .pppp. soft cover 366 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 20 x 13 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve Gerard | Brieven aan Matroos Vosch 1975-1992 | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 366 .pppp. paperback 366 .pp NIEUW / RAMSJ 12 x 20 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve, Gerard | Brieven aan Matroos Vosch 1975-1992 | / 1997 | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1997 Bijzonderheden: Amsterdam, Veen - vrijwel nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Brieven aan Matroos Vosch 1975-1992 | Veen isbn:9025423124 / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: 1997, 3e druk, pb. 366 pag. 21 cm. Naamstempel voorin, keurig nette staat!
| Oosterhoff Boeken |
| Reve, Gerard | Brieven aan Matroos Vosch 1975-1992 | / 1997 2e druk | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1997 2e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Veen - naam binnenzijde kaft, verder uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard [van noten voorzien door Nop Maas] | Brieven aan Matroos Vosch 1975-1992 | Amsterdam : Veen / Paperback | 12.50 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 3e druk, 366 blz, 21 cm, isbn 9025423124, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Deze intieme en veelomvattende brieven van de Nederlandse schrijver aan zijn levensgezel Joop Schafthuizen zijn onroerend, hilarisch en in hun meedogenloze oprechtheid ook vaak schokkend.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Gerard Reve . | Brieven aan Matroos Vosch 1975-1992. | Amsterdam [etc.] : Veen, / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 21 cm. 366 p. Brieven van de Nederlandse schrijver aan zijn levensgezel Joop Schafthuizen. Orig. linnen. Reve, Gerard Brieven Gebonden Als nieuw, stofomslag zeer goed
| Utz |
| Reve, Gerard | Brieven aan Matroos Vosch 1975-1992.1e druk. | L.J. Veen.1997. / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: 366 pp.
| JOOT |
| Reve, Gerard. | Brieven aan Matroos Vosch 1975-1992.1e druk. | L.J. Veen.1997. / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: 366 pp.
| JOOT |
| Reve Gerard | Brieven aan mijn lijfarts 1963-1980 | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 207 .pppp. paperback 207 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve, Gerard | Brieven aan mijn lijfarts 1963-1980 | / 1992 5e druk | 14.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1992 5e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Veen - goede staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard.. | Brieven aan mijn lijfarts. 1963-1980. | Veen. Amsterdam. Antwerpen. / | 140.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1e druk. 1991. Or,linn. Met st.omsl.. 207pp. 8°..
| Antiquariaat Ovidius |
| reve, Gerard.. | Brieven aan Wim B. 1968-1975. | Veen. Utrecht. / | 24.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1983. Or.linn. Metaan de randen beschadigd stof.omsl.. 120pp.. 8°..
| Antiquariaat Ovidius |
| Gerard Reve; Sjaak Hubregtse | Brieven aan Wimie, 1959-1963 | Veen / | 29.99 | Meer info
Bijzonderheden: Goed Hardcover
| BUDGET BOEK ALKMAAR |
| Nop Maas; Gerard Reve | Brieven van een aardappeleter | / | 38.00 | Meer info
Bijzonderheden: Als nieuw Paperback
| BUDGET BOEK ALKMAAR |
| Gerard Reve | Cicusjongen | Elsevier / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Rembrandtbijbel uitgevoerd in wit met goud opdruk. Met reproducties naar werken van Rembrandt Harmenszoon van Rijn, Boek is onbeschreven en in goede staat. Kleine beschadiging aan de voorkant. Prijs € 30,= exclusief verzendkosten.
| Flujas |
| Reve, Gerard | Commissais Fennedy | De Bezige Bij / | 22.00 | Meer info
Bijzonderheden: Eerste en enige druk. In prima staat. Soft Cover
| Marc van Dijk |
| Gerard Kornelis van het Reve | De Avonden | De Bezige Bij Amsterdam / 15e druk | 11.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 15e druk Bijzonderheden:
| monnik |
| Reve Gerard | De Avonden | Wolter Noordhof / 1992 | 3.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1992 Bijzonderheden: De Nederlandse literatuur is niet meer denkbaar zonder het reeds als,klassiek\\\'bekende boek van van het Reve,,De Avonden\\\'\\\'In deze \\\'Avonden\\\'vonden de naoorlogse jongeren eindelijk hun leven en hun wereld vertolkt.Het heeft velen zo diep geschokt,dat ze het boek hebben weggedaan....PAPERBACK / 211PAGINA,S / 20X12CM / IN GOEDE STAAT / VERZENDKOSTEN € 1,76 / BRIEVENBUSPOST / CODE:0211/139
| ALBERTS boek |
| Reve, Gerard | De avonden | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 8vo, 223pp. Een winterverhaal. Kartonnen band met kl.gebr.sp. Verder goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | De avonden | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 8vo, 196pp. Een winterverhaal. Slap kartonnen band. Op klein vlekje schutblad na een heel mooi exemplaar. Omslag met portretfoto van Reve door Eddy Posthuma de Boer.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard & Dick Matena | De avonden - een beeldverhaal - deel 4 - luxe genummerde editie | / 2004 1e druk | 39.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 2004 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - in linnen gebonden - luxe uitgave - genummerd en gesigneerd door Matena 477 van 500
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard & Matena, Dick | De avonden - Een beeldverhaal 2 | / 2003 2e druk | 12.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 2003 2e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden - vrijwel nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Matena, Dick & Reve, Gerard. | De avonden 2.Een beeldverhaal. | De Bezige Bij.2003. / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 82 pp. Ills. TO COLLECT IN SHOP, PLEASE CONTACT FIRST.
| JOOT |
| Matena, Dick & Reve, Gerard. | De avonden 2.Een beeldverhaal. | De Bezige Bij.2003. / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 82 pp. Ills. TO COLLECT IN SHOP, PLEASE CONTACT FIRST.
| JOOT |
| Reve, Gerard | De avonden : een winterverhaal | De Bezige Bij/ Kapitaal isbn:9023436393 / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1997, 43ste druk, linnne gebonden met stofomslag, 223 pag. 20 cm. Nette staat
| Oosterhoff Boeken |
| Reve, Gerard | De Avonden een winterverhaal | / 1987 35e druk | 25.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1987 35e druk Bijzonderheden: Utrecht, Veen - hardcover - uitstekende staat - jubileumuitgave
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard. Dick Matena. | De Avonden. Een Beeldverhaal. In 4 delen. Deel 1 Met opdracht en gesigneerd door Dick Matena. deel 3 nogmaals gesigneerd en met opdracht hierbij tevens een portret in potlood. (profiel reve?). | De Bezige Bij. Amsterdam. / | 170.00 | Meer info
Bijzonderheden: 2003/04. Or,hardcover. . 4°..
| Antiquariaat Ovidius |
| Reve, Gerard Kornelis van het. | De avonden.. | De Bezige Bij. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1971, 21ste druk, pb. 196 pag. Kleine beschadiging voor. Netjes.
| Oosterhoff Boeken |
| Reve, Gerard Kornelis van het. | De avonden.Een winterverhaal.19de druk. | De Bezige Bij.1970. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 196 p. Literaire Reuzenpocket 22.
| JOOT |
| Reve, Gerard Kornelis van het. | De avonden.Een winterverhaal.19de druk. | De Bezige Bij.1970. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 196 p. Literaire Reuzenpocket 22.
| JOOT |
| Reve, Gerard | De laatste jaren van mijn grootvader - Een bloemlezing | Amsterdam, De Bezige Bij, 2009 / | 9.90 | Meer info
Bijzonderheden: 367pp gelijmd, karton met stofomslag goede staat
| Matilda`s Boek |
| Reve, Gerard Kornelis van het. | De laatste jaren van mijn grootvader.In: De Nieuwe Stem jaargang II, afl. 1 onder ps. Simon van het Reve.1ste publikatie van dit vroege verhaal. | Van Loghum Slaterus.1947. / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: Pag. 18-28 in dit nummer van 64 p. Vlekjes op omslag, scheef gelezen, mooi ex..
| JOOT |
| Kortweg, Ariejan [samenstelling] Jan Wolkers, Oek de Jong, Harry Mulisch, Hella S. Haasse, Frans Kellendonk, Gerard Reve, Simon Vestdijk, Cees Nooteboom, F.B. Hotz, Marek van der Jagt | De leeslijst : tien Nederlandse klassiekers | Amsterdam : Meulenhoff / De Volkskrant / Paperback | 2.50 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 1e druk, 95 blz, 20 cm, goed exemplaar. Annotatie: De tien boeken die het verdienen om nooit bedolven te raken onder de boekenberg. Interviews met de tien schrijvers. Verschijnt als boekenactie van de Volkskrant, tussen 19 maart en 21 mei 2005.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Reve, Gerard | De ondergang van de familie Boslowits. Werther Nieland | Amsterdam. G.A. van Oorschot / 2e druk | 12.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 2e druk Bijzonderheden: 147 blzz. Hcover met stofomslag (langs randen lichte schade)
| Lu et approuvé |
| Reve, Gerard Kornelis van het | De ondergang van de familie Boslowits/Werther Nieland | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 8vo, linnen band met stofomslag. Stofomslag licht beschadigd. Verder goed.144pp.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Gerard Reve | De stille vriend | Manteau Amsterdam / 1 | 5.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1 Bijzonderheden: paperback 117pp aantekening schutblad
| Antiquariaat Emmelot |