Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Tweedehands boeken van auteur Gerard Reve

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend



333 resultaten 4 pagina's.

1234


AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Reve Gerard Commissaris Fennedy (toneel) Bezige Bij / 20.00Meer info Bijzonderheden: pocket eerste druk Bert Boekenwurm
Reve Gerard De vierde man Manteau / 3.00Meer info Bijzonderheden: pocket Bert Boekenwurm
Reve Gerard De vierde man Rainbow pocket / 2.00Meer info Bijzonderheden: pocket Bert Boekenwurm
Reve Gerard Een Circusjongen Atheneum Polak & van Gennip / 8.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden eerste druk Bert Boekenwurm
Reve Gerard Ik had hem lief eerste druk Elsevier / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paperback eerste druk Bert Boekenwurm
Reve Gerard Op weg naar het einde G.A. van Oorschot / 7.00Meer info Bijzonderheden: ing. met stofomslag Bert Boekenwurm
Reve Gerard Vier wintervertellingen GA van Oorschot / 6.00Meer info Bijzonderheden: Paperback Bert Boekenwurm
Reve Gerard Wolf Manteau / 5.00Meer info Bijzonderheden: eerste druk paperback Bert Boekenwurm
Reve Gerard Zin en onzin van het experimenteel toneel (uit: Voetnoten bij modern toneel. Essays bijeengebracht door Paul Carter-Harrison) A'dam Bezige Bij / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paperback. Eerste druk. 208p. Typografie Karel Beunis. LRP 104 Bert Boekenwurm
Wiersma, Rinko (ps. G.J.M. van het Reve [vader van Gerard Reve])25 grondleggers der cultuur uit dertig eeuwenW.L. Salm, Amsterdam / 1ste15.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band met blauwe opdruk, 320 pp. verdeeld in twee kolommen, foto's z/w, Goed
KIEN boeken
Van het Reve Gerard KornelisA prison song in prose / 30.00Meer info Bijzonderheden: 24 .pppp. soft cover / dust jacket 24 .pp Goed / Good / Bien / Gut 21 x 29 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert Profijtelijk Boeksken
Reve, GerardArchief Reve 1931-1960 Deel 1Literatuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, softcover, 272pp. Deel 1 van twee delen. Rug zonverkleurd, verder goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve GerardArchief Reve 1961-1980, geredigeerd door Pierre H. Dubois en geannoteerd door Sjaak Hubregtse / 6.00Meer info Bijzonderheden: 236 .pppp. paperback 236 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 21 cm Bibliotheekstempel / Ownership stamp / Cachet de bibliothèque / Bibliothekstempel, Band wat verkleurd / Discolouration Profijtelijk Boeksken
Reve, GerardArchief Reve 1961-1980.Nederlands proza - Poë Archief Reve 1961-1980. / 7.50Meer info Bijzonderheden: Met leesvouw. Nederlands proza - Poëzie - Essays. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Gerard ReveBezorgde oudersVeen / 8.00Meer info Bijzonderheden: Steenenboek
Reve, GerardBezorgde oudersLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 25.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, 319pp. Kartonnen band, .met s.o rug licht verkleurd. zeer goed Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, GerardBezorgde ouders / 1989 5e druk6.00Meer info Jaar van uitgave: 1989 5e druk
Bijzonderheden:
Antiquariaat Coriovallum
Reve, GerardBezorgde oudersLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 319pp. Kartonnen band, lichte leesvouw. Verder heel goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, GerardBezorgde oudersVeen Uitgevers / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 5e druk. 320 blz. Rug en voorplat verkleurd. Dit boek behelst het goeddeels historische verhaal over één etmaal in het geteisterde leven van de dichter Hugo Treger, die ziet hoe slecht het met de mens en de wereld gesteld is, en die wanhopig zoekt naar een uitweg, en naar de waarheid. De weg naar die waarheid gaat echter door pijn, wreedheid en lijden. 'Per Dolorem ad Veritatem', mijmert de held: 'Door Pijn tot Waarheid". bobboek
Reve, GerardBezorgde Ouders.Nederlands proza - Fictie. Bezorgde Ouders. / 12.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza - Fictie. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Reve, GerardBezorgde ouders.Nederlands proza - Fictie. Bezorgde ouders. / 6.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza - Fictie. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Reve, Gerard..Brieben aan kandidaat katholiek A. 1962-1969.Erven Thomas Rap. Amsterdam. / 22.00Meer info Bijzonderheden: 1976. Pap.aan randen sleets. 52pp. Klein 8°.. Antiquariaat Ovidius
Reve, Gerard & Geert van OorschotBriefwisseling 1951-1987 / 2005 2e druk25.00Meer info Jaar van uitgave: 2005 2e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, van Oorschot - kaft met dubbele flappen - naam binnenzijde flap, verder goede staat
Antiquariaat Coriovallum
Reve, GerardBrieven aan Bernard S. 1965-1975Literatuur (oorspr. Nederlands) / 20.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 134pp. 1965-1975. Linnen band met stofomslag. Zeer goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, GerardBrieven aan Frans P. 1965-1969Literatuur (oorspr. Nederlands) / 25.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 120pp. Deze uitgave werd van noten voorzien door Nop Maas. Boekverzorging Stephan Saaltink. Zeer goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, GerardBrieven aan Frans P. 1965-1969Literatuur (oorspr. Nederlands) / 25.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 120pp. Deze uitgave werd van noten voorzien door Nop Maas. Boekverzorging Stephan Saaltink. Zeer goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, GerardBrieven aan Frans P. 1965-1969Literatuur (oorspr. Nederlands) / 25.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 120pp. Deze uitgave werd van noten voorzien door Nop Maas. Boekverzorging Stephan Saaltink. Zeer goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve GerardBrieven aan Matroos Vosch 1975 - 1992 / 7.00Meer info Bijzonderheden: 366 .pppp. soft cover 366 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Reve GerardBrieven aan Matroos Vosch 1975 - 1992 / 8.00Meer info Bijzonderheden: 366 .pppp. soft cover 366 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Reve GerardBrieven aan Matroos Vosch 1975-1992 / 8.00Meer info Bijzonderheden: 366 .pppp. paperback 366 .pp NIEUW / RAMSJ 12 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Reve, GerardBrieven aan Matroos Vosch 1975-1992 / 199710.00Meer info Jaar van uitgave: 1997
Bijzonderheden: Amsterdam, Veen - vrijwel nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
Reve, GerardBrieven aan Matroos Vosch 1975-1992Veen isbn:9025423124 / 7.50Meer info Bijzonderheden: 1997, 3e druk, pb. 366 pag. 21 cm. Naamstempel voorin, keurig nette staat! Oosterhoff Boeken
Reve, GerardBrieven aan Matroos Vosch 1975-1992 / 1997 2e druk7.00Meer info Jaar van uitgave: 1997 2e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, Veen - naam binnenzijde kaft, verder uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Reve, GerardBrieven aan Matroos Vosch 1975-1992Literatuur (oorspr. Nederlands) / 12.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 366pp. Kartonnen band. Zeer goed ex. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, Gerard [van noten voorzien door Nop Maas]Brieven aan Matroos Vosch 1975-1992Amsterdam : Veen / Paperback12.50Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 3e druk, 366 blz, 21 cm, isbn 9025423124, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Deze intieme en veelomvattende brieven van de Nederlandse schrijver aan zijn levensgezel Joop Schafthuizen zijn onroerend, hilarisch en in hun meedogenloze oprechtheid ook vaak schokkend.
Antiquariaat Boekwijd
Reve GerardBrieven aan mijn lijfarts 1963-1980 / 8.00Meer info Bijzonderheden: 207 .pppp. paperback 207 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Reve, GerardBrieven aan mijn lijfarts 1963-1980Literatuur (oorspr. Nederlands) / 13.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, softcover, 208pp. Enkele leesvouwen in de rug, verder goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, GerardBrieven aan mijn lijfarts 1963-1980Literatuur (oorspr. Nederlands) / 13.50Meer info Bijzonderheden: 8vo, paperback, 207pp. Heel goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, Gerard..Brieven aan mijn lijfarts. 1963-1980.Veen. Amsterdam. Antwerpen. / 140.00Meer info Bijzonderheden: 1e druk. 1991. Or,linn. Met st.omsl.. 207pp. 8°.. Antiquariaat Ovidius
Reve, GerardBrieven aan Simon C. 1971-1975Literatuur (oorspr. Nederlands) / 20.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, softcover, 284pp. Enkele leesvouwen in de rug, klein vouwtje in achterplat, verder goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, GerardBrieven aan Wim B. 1968-1975Literatuur (oorspr. Nederlands) / 20.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, linnen band met stofomslag, 120pp. Zeer goed ex. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, GerardBrieven van een aardappeleterLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 12.50Meer info Bijzonderheden: 8vo, softcover, 318pp. Zeer goed ex. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Gerard ReveCicusjongenElsevier / 5.00Meer info Bijzonderheden: Rembrandtbijbel uitgevoerd in wit met goud opdruk. Met reproducties naar werken van Rembrandt Harmenszoon van Rijn, Boek is onbeschreven en in goede staat. Kleine beschadiging aan de voorkant. Prijs € 30,= exclusief verzendkosten. Flujas
Gerard ReveCriterium - DEBUUT VAN GERARD REVE. De ondergang van de familie Boslowits !Onbekend / 295.00Meer info Bijzonderheden: "Onder de naam Simon van het Reve. Volgens vele het echtte debuut van Gerard Reve De ondergang van de familie Boslowits in het maandblad Algenemee Cuktureel Maanblad Criterium (december 1946), afl. 15, p. op blz 788-813; Simon van het Reve. Wij hoeven u niet te vertellen dat dit echt zeldzaam is , zeldzamer dan deze titel in boekvorm. Uiterarad in zeer goede staat met ene klein penstreepje op voorplat. Verders in dit tijdschrift . W.F Hermans De Tranen der Acacia ! ( voor publicatie)" editie:1 conditie 13 pagina's: 788-813 Boekenpakhuis.nl
Gerard Kornelis van het ReveDe AvondenDe Bezige Bij Amsterdam / 15e druk11.00Meer info Jaar van uitgave: 15e druk
Bijzonderheden:
monnik
Reve GerardDe AvondenWolter Noordhof / 19923.00Meer info Jaar van uitgave: 1992
Bijzonderheden: De Nederlandse literatuur is niet meer denkbaar zonder het reeds als,klassiek\\\'bekende boek van van het Reve,,De Avonden\\\'\\\'In deze \\\'Avonden\\\'vonden de naoorlogse jongeren eindelijk hun leven en hun wereld vertolkt.Het heeft velen zo diep geschokt,dat ze het boek hebben weggedaan....PAPERBACK / 211PAGINA,S / 20X12CM / IN GOEDE STAAT / VERZENDKOSTEN € 1,76 / BRIEVENBUSPOST / CODE:0211/139
ALBERTS boek
Reve, GerardDe avondenLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 8vo, 223pp. Een winterverhaal. Kartonnen band met kl.gebr.sp. Verder goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, GerardDe avondenLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 8.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 8vo, 196pp. Een winterverhaal. Slap kartonnen band. Op klein vlekje schutblad na een heel mooi exemplaar. Omslag met portretfoto van Reve door Eddy Posthuma de Boer. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, Gerard & Dick MatenaDe avonden - een beeldverhaal - deel 4 - luxe genummerde editie / 2004 1e druk39.50Meer info Jaar van uitgave: 2004 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - in linnen gebonden - luxe uitgave - genummerd en gesigneerd door Matena 477 van 500
Antiquariaat Coriovallum
Reve, Gerard & Matena, DickDe avonden - Een beeldverhaal 2 / 2003 2e druk12.50Meer info Jaar van uitgave: 2003 2e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden - vrijwel nieuwstaat
Antiquariaat Coriovallum
Reve, GerardDe avonden : een winterverhaalDe Bezige Bij/ Kapitaal isbn:9023436393 / 10.00Meer info Bijzonderheden: 1997, 43ste druk, linnne gebonden met stofomslag, 223 pag. 20 cm. Nette staat Oosterhoff Boeken
Reve, GerardDe Avonden een winterverhaal / 1987 35e druk25.00Meer info Jaar van uitgave: 1987 35e druk
Bijzonderheden: Utrecht, Veen - hardcover - uitstekende staat - jubileumuitgave
Antiquariaat Coriovallum
Reve, Gerard/Matena, DickDe Avonden. Een beeldverhaal. Deel 12003 / Tweede Druk15.00Meer info Jaar van uitgave: Tweede Druk
Bijzonderheden:
Novemberland
Reve, Gerard. Dick Matena.De Avonden. Een Beeldverhaal. In 4 delen. Deel 1 Met opdracht en gesigneerd door Dick Matena. deel 3 nogmaals gesigneerd en met opdracht hierbij tevens een portret in potlood. (profiel reve?).De Bezige Bij. Amsterdam. / 170.00Meer info Bijzonderheden: 2003/04. Or,hardcover. . 4°.. Antiquariaat Ovidius
Reve, GerardDe avonden. Een winterverhaalLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 9.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, halflinnen band, 208pp. Zeer goed exemplaar. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, Gerard Kornelis van hetDe avonden. Een winterverhaal.Literatuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 196pp. Kartonnen band met gebr.sp. Rug met leesvouwen. Verder goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, Gerard Kornelis van het.De avonden..De Bezige Bij. / 6.00Meer info Bijzonderheden: 1971, 21ste druk, pb. 196 pag. Kleine beschadiging voor. Netjes. Oosterhoff Boeken
Gerard Reve; Gerard Reve; Thomas van den BerghDe duiding aller dingen 2008Paperback Elsevier / 12.00Meer info Bijzonderheden: Redelijk d65 Antiquariaat Ovidius
Reve, GerardDe laatste jaren van mijn grootvader - Een bloemlezingAmsterdam, De Bezige Bij, 2009 / 9.90Meer info Bijzonderheden: 367pp gelijmd, karton met stofomslag goede staat Matilda`s Boek
Wolkers, Jan, Jong, Oek de, Mulisch, Harry, Haasse, Hella S., Kellendonk, Frans, Reve, Gerard, Vestdijk, S., Nooteboom, Cees, Hotz, F.B., Jagt, Marek van derDe leeslijst. Tien Nederlandse klassiekers / 2.00Meer info Bijzonderheden: Paperbackje, in prima staat. Uitg. Meulenhoff-De Volkskrant Boeken-10
Reve, GerardDe ondergang van de familie Boslowits. Werther NielandAmsterdam. G.A. van Oorschot / 2e druk12.50Meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: 147 blzz. Hcover met stofomslag (langs randen lichte schade)
Lu et approuvé
Reve, Gerard Kornelis van hetDe ondergang van de familie Boslowits/Werther NielandLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 12.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, linnen band met stofomslag. Stofomslag licht beschadigd. Verder goed.144pp. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, GerardDe ondergang van de familie Boslowitz-Werther Nieland1977 / 35.00Meer info Bijzonderheden: Novemberland
Gerard ReveDe stille vriendManteau / 10.00Meer info Bijzonderheden: editie:1 conditie 4 pagina's: 117 Boekenpakhuis.nl
Reve, GerardDe Stille Vriend / 1988 3e druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 1988 3e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, Veen - uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
REVE, GERARDDe Stille VriendManteau, 1984 / 5.00Meer info Bijzonderheden: pbk, 118 pp, foto auteur achteromsl, zeer kleine beschadiging bovenz. Verder geod Zolderman Boeken
Reve, GerardDe stille vriendManteau / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 2e druk. 117 blz. bobboek
Reve, GerardDe stille vriend.Nederlands proza. De stille vriend. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Gerard Kornelis van het ReveDe taal der liefdeAthenaeum, Amsterdam / 4.00Meer info Bijzonderheden: 231 pagina's, goed exemplaar. Steenenboek
Kornelis Van Het Reve, GerardDe Taal Der Liefde / 8.00Meer info Bijzonderheden: 231 pp. Gelijmd boeken ben de
Reve GerardDe taal der liefde / 10.00Meer info Bijzonderheden: 150 .pppp. hard cover / dust jacket 150 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 13 x 21 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Reve, GerardDe taal der liefdeLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 231pp. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, GerardDe taal der liefdeLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 6.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 231pp. Kartonnen band. Lichte leesvouwen in rug. Verder zeer goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, GerardDe taal der liefdeMaarten Muntinga, Amsterdam / 1ste3.25Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Rainbowpocket 42, 188 pp., illustratie omslag Lia van Hengstum, grafische vormgeving Marjo Starink, Redelijk
KIEN boeken
Reve, GerardDe taal der liefdeAthenaeum-Polak & Van Gennep / 1ste8.00Meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Paperback, 231 pp., achterin is krantenartikel gelegd, waardoor achterplat wat hobbelig is geworden,
KIEN boeken
Reve, GerardDe taal der liefdeAthenaeum-Polak & Van Gennep / 6e druk8.00Meer info Jaar van uitgave: 6e druk
Bijzonderheden: goed- pp 231 kleine beschadiging randje van de rug,
Papierier
Reve, GerardDe Taal der Liefde / 19726.00Meer info Jaar van uitgave: 1972
Bijzonderheden: Amsterdam, Athenaeum, Polak & Van Gennep - goede staat
Antiquariaat Coriovallum
Reve, GerardDe taal der liefdeAthenaeum-Polak&Van Gennep / 4.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 1971 11e druk Langerein
Reve, GerardDe taal der liefdeAthenaeum-Polak&Van Gennep / 4.00Meer info Bijzonderheden: Paperback 1972 231blz Langerein
Reve, GerardDe Taal Der LiefdeReve, Gerard / Eerste Druk7.00Meer info Jaar van uitgave: Eerste Druk
Bijzonderheden:
Novemberland
Reve, Gerard K van hetDe taal der liefdeLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 9.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 231pp. Slappe kartonnen band. Heel goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, Gerard K van hetDe taal der liefdeLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 9.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 231pp. Slappe kartonnen band. Leesvouwen in de rug, verder goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
REVE, GERARD KORNELIS VAN HETDe Taal der LiefdeAtheneum, 1972 / 4.00Meer info Bijzonderheden: pbk, beetje scheefgelezen, minieme plaksporen ex libr.fr.p,232 pp Zolderman Boeken
Reve, Gerard Kornelis van hetDe taal der liefde / 3.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, in goede staat. Naam voorin. 3e druk 1972. Uitg. Polak & Van Gennep Boeken-10
Reve, Gerard Kornelis van hetDe taal der liefdeAmsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 8e dr., 1972 / 6.50Meer info Bijzonderheden: 231pp gelijmd, paperback goede staat - randjes wat sleets, verder goed Matilda`s Boek
Reve, Gerard Kornelis van hetDe taal der liefdeAmsterdam, Athenaeum-Polak & Van Gennep, 1972 / 6.50Meer info Bijzonderheden: 231pp gelijmd, paperback goede staat - randjes wat sleets, verder goed Matilda`s Boek
Reve, Gerard Kornelis van hetDe taal der liefdeAthenaeum Polak & Van Gennep / Amsterdam Druk:13e druk4.00Meer info Jaar van uitgave: Amsterdam Druk:13e druk
Bijzonderheden: Roze paperback in redelijke staat
Antiquariaat Abeldijn
Reve, Gerard Kornelis van hetDe taal der liefdeAthenaeum - Polak & van Gennep / 7.50Meer info Bijzonderheden: Gebonden met omslag 21x14. 2e druk. 232 blz. bobboek
Reve, Gerard Kornelis van hetDe Taal Der Liefde / 1972 3e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 1972 3e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, Athenaeum Polak & van Gennep - gebonden, met stofomslag - hoekje uit schutvel geknipt, verder goede staat
Antiquariaat Coriovallum
Reve, Gerard Kornelis van hetDe taal der liefdeAthenaeum-Polak & Van Gennep, Amsterdam / 2de8.00Meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, stofomslag, 231 pp., boekverzorging Jacques Janssen, Goed
KIEN boeken
Reve, Gerard Kornelis, van hetDe taal der liefdeAtheneum-Polak & Van Gennep Amsterdam, paperback, 231 p. / 1972, tiende druk5.00Meer info Jaar van uitgave: 1972, tiende druk
Bijzonderheden:
Novemberland
Van het Reve Gerard KornelisDe Taal der liefde / 8.00Meer info Bijzonderheden: 231 .pppp. paperback 231 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 20 cm Gevouwen rug / Folded back Profijtelijk Boeksken
Van het Reve Gerard KornelisDe taal der liefde / 9.00Meer info Bijzonderheden: 231 .pppp. soft cover 231 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm twaalfde druk Profijtelijk Boeksken
Reve, GerardDe taal der liefde - Lieve jongens / 1980 1e druk7.50Meer info Jaar van uitgave: 1980 1e druk
Bijzonderheden: Amsterdam, Brussel - Elsevier, Manteau
Antiquariaat Coriovallum
Reve, GerardDe Taal Der Liefde / Lieve Jongens / 9.00Meer info Bijzonderheden: 367 pp. Rug verkleurd leesvouw in de rug Gelijmd boeken ben de
Reve, GerardDe taal der liefde / Lieve jongensAmsterdam, Elsevier, 1980 / 6.50Meer info Bijzonderheden: 367pp gelijmd, paperback goede staat - leesvouwen in rug, verder goed Matilda`s Boek
REVE, GERARD.De taal der liefde / Lieve jongens.Literatuur (oorspr. Nederlands) / 12.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 367pp. 8o. Goed exemplaar Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Reve, GerardDE TAAL DER LIEFDE. Polak & Van Gennep 1972. 6e druk 231 pp. Pb . Minieme roest op snede. / 4.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Polak & Van Gennep, 1972. 6e druk 231 pp. Pb . Minieme roest op snede. in goede staat Antiquariaat van Veen
Reve, GerardDe Taal der Liefde.Nederlands proza. De Taal der Liefde. / 6.00Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Reve, GerardDe Taal der Liefde.Nederlands proza. De Taal der Liefde. / 4.50Meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza. Algemeen @ntiquariaat Sanders


333 resultaten 4 pagina's.