| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel | Verkoper |
| Reve, Gerard Kornelis van het | Nader tot U | van Oorschot / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: Gebrocheerd met flappen 21x13. 1e druk. 160 blz. Stoa reeks.
| bobboek |
| Reve, Gerard | Brieven aan Matroos Vosch 1975-1992 | / 1997 2e druk | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1997 2e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Veen - naam binnenzijde kaft, verder uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Brieven aan Matroos Vosch 1975-1992 | / 1997 | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1997 Bijzonderheden: Amsterdam, Veen - vrijwel nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Vier wintervertellingen | Uitgeverij L.J. Veen / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 20x13. 13e druk. 188 blz. Vertaald uit het Engels door Hanny Michaelis. Deze bundel, die oorspronkelijk in het Engels verscheen onder de titel 'The acrobat and other stories' (1956) en in 1963 in het Nederlands werd gepubliceerd in een ook door de auteur zeer geprezen vertaling van Hanny Michaelis, bevat de verhalen 'De acrobaat', 'De winter', 'De vakantie' en de klassiek geworden novelle 'Herfstdraden'. De hoofdfiguren uit de verhalen lijken sterk op de personages uit de 'De Avonden' en Werther Nieland: eenzame jongens die de bedreigende werkelijkheid proberen te bezweren en die wanhopig op zoek zijn naar medestanders. Er komt zoals Reve triomfantelijk zou vaststellen, weer geen normaal mens in voor.
| bobboek |
| Reve, Gerard | Schoon Schip. 1945-1984. | Manteau. Amsterdam. / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1984. Pap. Verkleurd. 319pp.. 8°..
| Antiquariaat Ovidius |
| Reve, Gerard Kornelis van het | Op weg naar het einde | Van Oorschot, Amsterdam / 1ste | 11.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Stoa reeks, ingenaaid, paperback, stofomslag,167 pp., scheefgelezen,
| KIEN boeken |
| Reve, Gerard Kornelis van het | Tien vrolijke verhalen | Van Oorschot / 4de | 11.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 4de Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 166 pp., Goed
| KIEN boeken |
| Reve, Gerard | Op Weg naar het Einde (Serie: De Leeslijst) | Meulenhoff/de Volkskrant, Amsterdam / 26ste | 5.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 26ste Bijzonderheden: Garenloos gebonden, bedrukte hardcover, 172 pp, in nieuwstaat, Als nieuw
| KIEN boeken |
| Reve, Gerard | Het zingend hart | Wolters / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| Hond in de Kast |
| Reve, Gerard | Het boek van violet en dood | L.J. Veen, Amsterdam/Antwerpen / 2de | 5.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 2de Bijzonderheden: Paperback, 253 pp, omslag Brigitte Slangen, Goed
| KIEN boeken |
| Reve, Gerard | De avonden - een winterverhaal | / 1988 36e druk | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1988 36e druk Bijzonderheden: Utrecht, Veen - gebonden, met stofomslag - naam binnenzijde stofomslag, verder vrijwel nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | De Avonden - Een winterverhaal | / 1997 43e druk | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1997 43e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat - De Bezige Bij Kapitaal
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | De Avonden een winterverhaal | / 1987 35e druk | 25.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1987 35e druk Bijzonderheden: Utrecht, Veen - hardcover - uitstekende staat - jubileumuitgave
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | De Avonden - een winterverhaal | / 2002 51e druk | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2002 51e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Een Circusjongen | / 1991 6e druk | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1991 6e druk Bijzonderheden: Utrecht, Veen - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | De Taal der Liefde | / 1990 14e druk | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1990 14e druk Bijzonderheden: Utrecht, Veen - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Gerard Reve leest De Avonden - Volkseditie [8 CD-luisterboek] | / 2005 4e druk | 40.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2005 4e druk Bijzonderheden: Hilversum-Amsterdam, VPRO-Rubinstein - 8 CD's in kartonnen cassette - vrijwel nieuwstaat - handschrift op achterzijde - speelduur 8,5 uur
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Een Eigen Huis | / 1992 3e druk | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1992 3e druk Bijzonderheden: Utrecht, Veen - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Het Boek Van Violet En Dood | / 1996 7e druk | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1996 7e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Veen - gebonden, met stofomslag - uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Het Boek Van Violet En Dood | / 2003 9e druk | 9.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2003 9e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Moeder en zoon | Amsterdam, De Bezige Bij, 9e dr., 2006 / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 254pp gelijmd, karton met stofomslag uitstekende staat
| Matilda`s Boek |
| Reve, Gerard | De taal der liefde | Amsterdam, De Bezige Bij, 16e dr., 2004 / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 255pp gelijmd, karton met stofomslag uitstekende staat
| Matilda`s Boek |
| Reve, Gerard | Oud en eenzaam | Amsterdam, De Bezige Bij, 8e dr., 2006 / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 268pp gelijmd, karton met stofomslag uitstekende staat
| Matilda`s Boek |
| Reve, Gerard | De stille vriend | Amsterdam, De Bezige Bij, 5e dr., 2006 / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 102pp gelijmd, karton met stofomslag uitstekende staat
| Matilda`s Boek |
| Reve, Gerard | Wolf | Amsterdam, De Bezige Bij, 4e dr., 2006 / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 208pp gelijmd, karton met stofomslag uitstekende staat
| Matilda`s Boek |
| Reve, Gerard | Ik had hem lief | / 1975 | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1975 Bijzonderheden: Amsterdam, Van Oorschot - behoudens naam op schutblad in uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Moedig voorwaarts - Brieven aan Bert en Netty de Groot 1974-1997 | / 2007 1e druk | 13.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 2007 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Veen - gebonden, met stofomslag - nieuw
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Moeder En Zoon | / 1984 5e druk | 15.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1984 5e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Manteau - gebonden, met stofomslag - goede staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Op weg naar het einde | / 1963 1e druk | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1963 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Van Oorschot - met stofomslag - uitstekende staat - STOA
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Op weg naar het einde | / 2001 25e druk | 9.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2001 25e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Terugkeer - Gedichten | / 1999 3e druk | 8.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1999 3e druk Bijzonderheden: Schoorl, Conserve - gebonden, met stofomslag - naam binnenzijde stofomslag, verder vrijwel nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Op weg naar het einde | / 1990 22e druk | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1990 22e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Veen - hardcover, met stofomslag - uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard & Dick Matena | De avonden - een beeldverhaal - deel 4 - luxe genummerde editie | / 2004 1e druk | 39.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 2004 1e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - in linnen gebonden - luxe uitgave - genummerd en gesigneerd door Matena 477 van 500
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Vier wintervertellingen | / 2002 13e druk | 9.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2002 13e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Tien Vrolijke Verhalen | / 2002 19e druk | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2002 19e druk Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Vier wintervertellingen | / 1990 12e druk | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1990 12e druk Bijzonderheden: Utrecht, Veen - gebonden, met stofomslag - vrijwel nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard | Tien vrolijke verhalen | / 1990 16e druk | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1990 16e druk Bijzonderheden: Utrecht, Veen - gebonden, met stofomslag - ex libris, verder uitstekende staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard & Geert van Oorschot | Briefwisseling 1951-1987 | / 2005 3e druk | 25.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2005 3e druk Bijzonderheden: Amsterdam, van Oorschot - kaft met dubbele flappen - nieuw
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard & Geert van Oorschot | Briefwisseling 1951-1987 | / 2005 2e druk | 19.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 2005 2e druk Bijzonderheden: Amsterdam, van Oorschot - kaft met dubbele flappen - naam binnenzijde flap, verder goede staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard & Willem Nijholt | Met niks begonnen - Correspondentie | / 1997 2e druk | 8.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1997 2e druk Bijzonderheden: Amsterdam-Antwerpen - Veen - nieuwstaat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard Kornelis van het | De Taal Der Liefde | / 1972 3e druk | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1972 3e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Athenaeum Polak & van Gennep - gebonden, met stofomslag - hoekje uit schutvel geknipt, verder goede staat
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve, Gerard K van het | Tien vrolijke verhalen | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 166pp. Slappe kartonnen band. Gebruikssporen Verder goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard. | Schoon Schip 1945-1984. | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1e druk. Amsterdam, Manteau. 1984. 319 pag. Paperback.* Kaft aan voorzijde gekreukt.
| JOOT |
| Reve, Gerard | Drie Brieven | NDC/VBK Uitgevers / | 47.00 | Meer info
Bijzonderheden: Nieuwjaargeschenk. Met het wenskaartje. hardcover met stofomslag. Niet in de handel. PRIMA STAAT".
| Marc van Dijk |
| Reve, Gerard e.a. | Over Jan de Hartog | Literatuur secundair / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 83pp. Gerard Reve, Max Dendermonde, Jan Teulings, Michel van der Plas, Hans Keuls, A.Viruly, Jef Geeraerts en anderen over Jan de Hartog. Kartonnen band met flappen.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Brieven Aan Bernard S. 1965-1975 | Veen / | 11.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover met stofomslag. ALS NIEUW
| Marc van Dijk |
| Reve, Gerard / Geert Van Oorschot | Briefwisseling . 1951-1987 | Van Oorschot / | 17.00 | Meer info
Bijzonderheden: Softcover met flappen. ALS NIEUW
| Marc van Dijk |
| Reve Gerard | Oud en Eenzaam | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 285 .pppp. soft cover 285 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 20 x 13 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Reve, Gerard Kornelis van het | De Taal Der Liefde | / 1972 2e druk | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1972 2e druk Bijzonderheden: Amsterdam, Athenaeum Polak & van Gennep - gebonden, met stofomslag - uitstekende staat - Grote Bellettrie serie
| Antiquariaat Coriovallum |
| Reve,Gerard | Werther Nieland | Veen / | 24.70 | Meer info
Bijzonderheden: Nieuw
| Antiquariaat Mooi Exemplaar |
| Reve,Gerard | Werther Nieland/De ondergang van de familie Boslowits | De Bezige Bij / | 24.70 | Meer info
Bijzonderheden: Nieuw !
| Antiquariaat Mooi Exemplaar |
| Reve,Gerard | Nader tot U | Van Oorschot / | 38.75 | Meer info
Bijzonderheden: Als nieuw
| Antiquariaat Mooi Exemplaar |
| Reve,Gerard | Nader tot U | Van Oorschot / | 32.70 | Meer info
Bijzonderheden: Goed
| Antiquariaat Mooi Exemplaar |
| Reve, Gerard | Vier wintervertellingen | Veen, Uitgevers / | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden met omslag 21x13. 12e druk. 188 blz. Tot de hoogtepunten uit het vroege werk van Gerard Reve behoren behalve 'De Avonden' en 'Werther Nieland' ook de 'Vier Wintervertellingen'. De verhalen werden in het Engels geschreven en gepubliceerd in 1956. Hanny Michaelis tekende in 1963 voor de geautoriseerde Nederlandse vertaling. De verhalen - waaronder het klassieke 'Herfstdraden' - ademen de sfeer die zo kenmerkend is voor het werk uit deze periode: eenzaamheid en troosteloosheid worden meedogenloos en gedetailleerd in al hun onontkoombaarheid en verschrikkelijkheid opgeroepen.
| bobboek |
| Reve, Gerard | Het zingend hart | Groningen : Wolters-Noordhoff / Paperback | 4.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 1e druk, 46 blz, 21 cm, isbn 9001555926, goed exemplaar. Annotatie: Naast proza beoefende Reve ook de poëzie. De tekst van deze uitgave uit Verzameld Werk 2. De Bezige Bij, 2002. De 39 gedichten zijn voor het eerst in boekvorm gepubliceerd in 1973.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Reve, Gerard | Lieve jongens | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 182pp. Kartonnen band. Iets slijt aan randen rug. Leesvouw in rug. Naam v.e.op schutblad. Verder goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard Cornelis van het | Nader tot U  | G.A. van Oorschot, Amsterdam / Stoa Paperback | 6.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Stoa Paperback Bijzonderheden: Geen druk vermeld. 158 pag.
Conditie: kaft vergeeld, naam op schutblad, verder goed.Prijs inc. verzendkosten.
| de opvang |
| Reve, Gerard K van het | Vier wintervertellingen | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 210pp. Ooorspr.titel The Acrobat and Other Stories. Vertaling Hanny Michaelis. Latere druk. Kartonnen band met verkleuring aan platten en rug. Verder heel goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard K van het | Op weg naar het einde | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 176pp. Kartonnen bandmet lichte gebr.sp. Verder heel goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard K van het | Vier wintervertellingen | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 210pp. Oorspr.titel "The Acrobat and other Stories. Vertaling Hanny Michaelis. Latere druk. Kartonnen band met gebr.sp. Leesvouwen in rug. Verder goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Het hijgend hert | Amsterdam : Veen / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 2e druk, 182 blz, 21 cm, isbn 9020456555, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Een verlegen landmeter wordt door de confrontatie met een beschramde jongen bij een moeras totaal van zijn stuk gebracht.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Reve, Gerard | Archief Reve 1961-1980. | Nederlands proza - Poë Archief Reve 1961-1980. / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: Met leesvouw. Nederlands proza - Poëzie - Essays.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Reve, Gerard | Brieven aan Bernard S. 1965-1975 | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover, 134pp. 1965-1975. Linnen band met stofomslag. Zeer goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Bezorgde ouders | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: hardcover, 319pp. Kartonnen band, .met s.o rug licht verkleurd. zeer goed
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Het zingend hart | Literatuur poëzie / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 48pp. Derde herziene druk. Goed ex.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard K. van het | Op weg naar het einde | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 176pp. Boekblok iets los van band, verder goed
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Een circusjongen | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 184pp. Kartonnen band. Goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard Kornelis van het | De avonden. Een winterverhaal. | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 196pp. Kartonnen band met gebr.sp. Rug met leesvouwen. Verder goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Het lieve leven | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 176pp. Kartonnen band. Zeer goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard K van het | Nader tot u | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 158pp. Slappe kartonnen band met stofomslag. Goed ex.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Werther Nieland | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 147pp. Slappe kartonnen band. Lichte gebruikssporen. Verder goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Het geheim van Louis Couperus | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 12vo, Rede. Slappe kartonnen band. Achterplat licht verkleurd, verder zeer goed.28pp.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard en Willem Nijholt | Met niks begonnen. Correspondentie | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 8vo, linnen band met stofomslag, 142pp. Zeer goed ex.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Brieven aan Simon C. 1971-1975 | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: 8vo, softcover, 284pp. Enkele leesvouwen in de rug, klein vouwtje in achterplat, verder goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | The acrobat and other stories | Literatuur (Engelstalig) / | 30.00 | Meer info
Bijzonderheden: 8vo, cloth binding with dustjacket, 228pp. first edition, second printing. Very good copy.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Oud en Eenzaam | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 8vo, 285pp. Kartonnen band. Omslag Noci Dresmé. Lichte leesporen in rug verder heel goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | De vierde man | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 146pp. Slappe kartonnen band. Heel goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Het zingend hart | Literatuur poëzie / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 48pp. Kartonnen band. Derde herziene druk. Zeer goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Het hijgend hert | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 182pp. Roman. Kartonnen band. In nieuwstaat.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Brieven aan Frans P. 1965-1969 | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 120pp. Deze uitgave werd van noten voorzien door Nop Maas. Boekverzorging Stephan Saaltink. Zeer goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Een eigen huis | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 232pp. Kartonnen band. Zeer goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Brieven van een aardappeleter | Literatuur (oorspr. Nederlands) / | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: 8vo, softcover, 318pp. Zeer goed ex.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Reve, Gerard | Gerard Reve leest De Avonden | 1991 / | 45.00 | Meer info
Bijzonderheden: 9 CD´s in een grijze kartonnen cassette met foto Gerard Reve en facsimile handschrift. Opgenomen in oktober 1991 te Hilversum door de VPRO. Deze opnamen zijn op 28 november 1991 uitgezonden door de VPRO-radio. Produktie: Wim Noordhoek. pakket,1004
| Novemberland |
| REVE, GERARD - E.A. | Met niks begonnen - Correspondentie. | Nederlands - Briefwisselingen literair. Met niks begonnen - Correspondentie. / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands - Briefwisselingen literair.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| REVE, GERARD - E.A. | Verscheur deze brief! Ik vertel te veel. | Nederlands - Briefwisselingen literair. Verscheur deze brief! Ik vertel te veel. / | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands - Briefwisselingen literair.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| REVE, GERARD. | De Avonden. | Nederlands. De Avonden. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| REVE, GERARD. | De vierde man. | Nederlands. De vierde man. / | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: - Nederlands.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| GERARD REVE | VERZAMELDE GEDICHTEN | VEEN / TWEEDE DRUK | 30.00 | Meer info
Jaar van uitgave: TWEEDE DRUK Bijzonderheden: Gebonden uitgave. 141 blz.
| MANSARDE |
| Reve, Gerard Kornelis van het | Vier wintervertellingen
| Van OorschotAmsterdam / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: goed pp 210 wat roestvlekkige pagina's, paperback
| Papierier |
| Reve, Gerard Kornelis van het | Nader tot u
| Van OorschotAmsterdam / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: goed pp 158 paperback
| Papierier |
| Reve, Gerard Kornelis van het | De taal der liefde
| Athenaeum-Polak & Van Gennep / 6e druk | 8.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 6e druk Bijzonderheden: goed- pp 231 kleine beschadiging randje van de rug,
| Papierier |
| Reve, Gerard Kornelis van het | Op weg naar het einde
| Van OorschotAmsterdam / 1e druk | 25.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: goed pp 167 s.o.licht besch. band aan onderzijde wat verkleurd, stofomslag matig en wat beschadigd Gebonden, linnen
| Papierier |
| Reve, Gerard | Lieve Jongens
| Athenaeum-Polak & Van GennepAmsterdam / 1e druk | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: goed- pp 182 vouwtjes in de rug, paperback
| Papierier |
| Reve, Gerard | Ik had hem lief | Elsevier / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1975 223blz
| abcbooks |
| Reve, Gerard | De vierde man | Wolters Noordhoff / | 1.50 | Meer info
Bijzonderheden: De Grote Lijsters 1996 / 2 lichte kneuzing in de kaft
| abcbooks |
| Reve, Gerard | Het lieve leven
| Athenaeum-Polak & Van GennepAmsterdam / 1e druk | 40.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: goed pp 176 softcover
| Papierier |
| Gerard Reve | De stille vriend | Amsterdam Manteau / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 117 Ingeplakt portret van auteur voorin
| Johannes Hoek |
| Gerard Reve | De taal der liefde | Amsterdam Athenaeum-Polak & Van Gennep / 3e druk | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 3e druk Bijzonderheden: Paperback 231 3e druk
| Johannes Hoek |
| [Gerard Reve] | Dialoog. Extra Van het Reve-nummer | Amsterdam Stichting Dialoog / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Geniet 52 Goed ex
| Johannes Hoek |
| Gerard Reve | Het boek van violet en dood | Amsterdam Veen / 2e druk | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 2e druk Bijzonderheden: Paperback 253 2e druk
| Johannes Hoek |