| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel | Verkoper |
| Maupassant, Guy, Gustave Flaubert, Honoré de Balzac, Prosper Mérimée, Alfred de Musset, Emile Zola | Franse verhalen  | Spectrum, Utrecht/ Antwerpen / | 4.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Prisma Pocket 177, 248 pp., vertaling J.W. Hofstra en A. Blok, Redelijk
| KIEN boeken |
| EMILE ZOLA | LE VENTRE DE PARIS | PRODIFU / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Hardcover. 468 pages.
| MANSARDE |
| Zola, Emile | De misstap van Mouret | Uitgeverij Ridderhof/ Dekaboeken / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Garenloos, hardcover met stofomslag (beschadigd), 325 pp., vertaling Willem Wuyts, met foto's van Zola, Wat roestvlekjes, overigens goed
| KIEN boeken |
| Zola, Emile | Germinal | Heritage Press / | 25.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: By Arrangement with the Nonesuch Press, London, Translated from the French by Havelock Ellis. With an Introduction by Henri de Montherlant and illustrations by Berthold Mahn, in cardboard slipcase, gilt lettering on spine (slightly faded), ill., 374 p.
| Novemberland |
| Zola, Emile | Zola's werken (De Rougon-Macquarts) De Debacle, 2de deel  | Gebr. Graauw, Amsterdam / 2de | 4.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 2de Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band met stofomslag met foto van auteur op voorplat, 308 pp., vertaling W.J.A. Roldanus jr., Goed
| KIEN boeken |
| Zola, Émile Édouard Charles Antoine | Van Roes en Zege | Ridderhof Uitgeverij / | 4.40 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: druk: Roman Hardcover
| Vijola |
| Emile Zola | Het fortuin der Rougons | / | 2.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Hardcover, toestand: Gelezen
| Moesie Books |
| Emile Zola | Therese Raquin | Arbeiderspers / Paperback | 12.50 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: Goed
| boekenmeisje |
| ZOLA, EMILE. | Jacht naar Fortuin. | Frans - Vertaling. Jacht naar Fortuin. / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: - Frans - Vertaling.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Zola, Emile | Germinal (De Mijn) Luxe Uitgave | / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 381 pp. Kneep achterplat gedeeltelijk gescheurd Genaaid / Linnen
| boeken ben de |
| Zola, Emile | Nana | / | 7.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 414 pp. Kleinscheurtje s.o. Gelijmd / Linnen
| boeken ben de |
| Zola Emile | Le rêve | / | 12.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 121 .pppp. soft cover 121 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 16 x 24 cm Illustrations de René Lelong, Rug beschadigd / Spine damaged
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Une page d'amour (2 volumes) | / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 375 .pppp. hard cover / dust jacket 375 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 17 cm Collection Pourpre, Band wat verkleurd / Discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Le rêve | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 78 .pppp. Geniet / Stapled / Agrafé 78 .pp Goed / Good / Bien / Gut 17 x 24 cm Roman, Omslag wat verkleurd / Cover discoloured, Band wat verkleurd / Discolouration, Rug beschadigd / Spine damaged
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Thérèse Raquin | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 126 .pppp. soft cover 126 .pp Goed / Good / Bien / Gut 17 x 25 cm Illustrations de Lobel-Riche, Naam op titelpagina / Name on title page
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Le rêve | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 310 .pppp. hard cover 310 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 12 x 19 cm Bibliotheekstempel / Ownership stamp / Cachet de bibliothèque / Bibliothekstempel, Naam op titelpagina / Name on title page, Roestvlekjes / Foxing / Taches de rouille / Rostfleckig, Rug beschadigd / Spine damaged
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Le vœu d'une morte | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 312 .pppp. soft cover 312 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 12 x 19 cm Nouvelle édition, Band wat verkleurd / Discolouration, Bibliotheekstempel / Ownership stamp / Cachet de bibliothèque / Bibliothekstempel, Rug beschadigd / Spine damaged
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Germinal | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 627 .pppp. paperback 627 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Préface d'André Wurmser, Folio nr.1001, Band wat verkleurd / Discolouration, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | L'Assommoir | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 564 .pppp. paperback 564 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Omslag wat verkleurd / Cover discoloured, Band wat verkleurd / Discolouration, Gevouwen rug / Folded back, Folio nr.1051
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Nana | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 440 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 440 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche nr.50/51, Naam op titelpagina / Name on title page, Band wat verkleurd / Discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Madame Neigeon | / | 21.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 131 .pppp. soft cover 131 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 7 x 14 cm Illustrations de A. Calbet, Band wat verkleurd / Discolouration, Some pages are almost loose, Naam op titelpagina / Name on title page
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | L'Assommoir | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 534 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 534 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche nr.97, Band wat verkleurd / Discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Nana | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 440 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 440 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche nr.50, Gevouwen rug / Folded back, Band wat verkleurd / Discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Nana | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 509 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 509 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.50, Band wat verkleurd / Discolouration, Gevouwen rug / Folded back, Roestvlekjes / Foxing / Taches de rouille / Rostfleckig, Préface de J. Chessex, Commentaires et notes d'Auguste Dezalay
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Une page d'amour | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 435 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 435 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche nr.681/682; Gevouwen rug / Folded back, Band wat verkleurd / Discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Le bon combat: De Courbet aux impressionnistes | / | 15.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 343 .pppp. paperback 343 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Thérèse Raquin | / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 271 .pppp. hard cover 271 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Nana | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 313 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 313 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Naam op titelpagina / Name on title page, Band wat verkleurd / Discolouration, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Nana | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 440 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 440 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.50
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Thérèse Raquin | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 246 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 246 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.34, Band wat verkleurd / Discolouration, Stofwikkel beschadigd / Dust jacket damaged
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Thérèse Rasquin | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 318 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 318 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.34
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | La Faute de l'Abbé Mouret | / | 27.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 594 .pppp. Half lederen band(en) 594 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm Illustrations de Bieler, Conconi et Gambard, Gravure de Ch. Guillaume
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | La fortune des Rougon | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 435 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 435 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.531/532
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | La faute de l'Abbé Mouret | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 437 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 437 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.69/70
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Thérèse Raquin | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 318 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 318 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.34, name on title page / naam op titel pagina, band wat verkleurd / discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Germinal | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 473 .pppp. paperback 473 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Au bonheur des dames | / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 465 .pppp. soft cover / dust jacket 465 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm dust jacket damaged / stofwikkel beschadigd
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | L'assommoir | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 575 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 575 .pp Goed / Good / Bien / Gut 10 x 15 cm texte integral, illustré
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Nana, les rougon-macquart | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 325 .pppp. hard cover 325 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm no dust jacket
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Le rêve | / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 120 .pppp. soft cover 120 .pp Goed / Good / Bien / Gut 17 x 24 cm cover not so good / omslag onfris, illustré Lelong
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Germinal | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 503 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 503 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 145, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | La curée | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 434 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 434 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 349-350, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Abbé mourets felsteg | / | 15.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 240 .pppp. hard cover 240 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm ofversattning Wilson Tom, decorative cover
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Françoise | / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 118 .pppp. soft cover 118 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 18 cm Spine damaged/rug beschadigd, ofversattning, illustrated
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Nana | / | 17.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 386 .pppp. soft cover 386 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm Gevouwen rug / Folded back, Spine damaged/rug beschadigd
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Hans excellens | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 267 .pppp. hard cover 267 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm ofversattning Wilson T, waterschade, cover not so good / omslag onfris
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Thérèse Raquin | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 160 .pppp. soft cover 160 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 12 x 19 cm cover not so good / omslag onfris, band plasticized
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Nana | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 412 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 412 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm translation
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Nana | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 440 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 440 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 50
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Le rêve | / | 9.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 311 .pppp. soft cover 311 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm Les rougon macquart, cover not so good / omslag onfris
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Une page d'amour | / | 34.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 406 .pppp. soft cover 406 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 19 cm Le rayon d'honneur, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Le rêve | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 254 .pppp. hard cover 254 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Fasquelle
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Chefs d'oeuvres: Thérèse Raquin / La faute de l'abbé Mouret / L'assommoir / Nana | / | 78.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 890 .pppp. hard cover 890 .pp Goed / Good / Bien / Gut 18 x 23 cm 32 aquarellen, decorative cover, limited and numbered edition / beperkte en genummerde oplage nr5866
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | L'assommoir | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 495 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 495 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche 97-98, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Nana | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 440 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 440 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm le livre de poche 50-51, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Germinal | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 502 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 502 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Nr 191, Gevouwen rug / Folded back, band wat verkleurd / discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Nana | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 440 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 440 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche 50/51, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | La faute de l'abbe mouret | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 437 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 437 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Le livre de poche 69-70, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile - De Montpassant G, Géard H, ea | Les soirées de Médan | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 284 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 284 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Préface de Henneque, Le livre de poche 4040, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Germinal | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 567 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 567 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm presses pocket 1610, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Thérèse Raquin | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 253 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 253 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | La faute de l'abbé Mouret | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 379 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 379 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Germinal | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 502 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 502 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Nana | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 439 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 439 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | L'assommoir | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 445 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 445 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Le rêve | / | 18.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 120 .pppp. hard cover 120 .pp Goed / Good / Bien / Gut 17 x 25 cm Collection Illustrée
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Le Rêve | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 285 .pppp. hard cover 285 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Thérèse Raquin | / | 14.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 226 .pppp. Gebonden / Bound / Relié / Gebunden 226 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm cover not so good / omslag onfris
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Au bonheur des dames | / | 12.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 463 .pppp. soft cover 463 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 19 cm cover not so good / omslag onfris, Gevouwen rug / Folded back
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Naïs Micoulin | / | 14.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 128 .pppp. hard cover 128 .pp Goed / Good / Bien / Gut 17 x 28 cm 'Nouvelle Collection illustrée' de Calman-Lévy, illustrated by Maurice Toussaint
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Le rêve | / | 12.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 240 .pppp. soft cover / dust jacket 240 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 19 cm Collection 'L'Eventail'
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Le rêve | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 254 .pppp. soft cover 254 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 17 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Le rêve | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 286 .pppp. hard cover 286 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Collection Nelson, cover not so good / omslag onfris
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Le rêve | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 286 .pppp. hard cover 286 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 17 cm Collection Nelson
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Thérèse Raquin | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 266 .pppp. hard cover 266 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 19 cm préface d'Henri Guillemin
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Nana | / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 379 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 379 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 19 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | Nana | / | 8.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 414 .pppp. hard cover / dust jacket 414 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm Vertaald door Johan Fredrik, ingeleid door C. J. Kelk
| Profijtelijk Boeksken |
| ZOLA, EMILE | GERMINAL 2 vols | / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Geneve 1979, 254/255 pp., plates d76
| Moby Dick |
| ZOLA, EMILE | LA JOIE DE VIVRE 2 vols | / | 10.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Geneve 1979, 253/252 pp., plates d76
| Moby Dick |
| Zola, Emile | L'assommoir | Baten gaan naar AzG / | 0.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 2,50
| BonLibris |
| Emile ZOLA | VRUCHTBAARHEID deel 1&2 | Blankwaardt&Schoonhoven / gebonden | 7.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: gebonden Bijzonderheden: Uit de serie: Zola\'s Werken
Beide deeltjes in goede staat. De ruggetjes licht beschadigd.
Bewerkt door W.J.A.Roldanus Jr.
De prijs is voor beide boekjes
Euro 9 + verzendkosten Euro 2,50
| |
| Zola,Emile | Het fortuin | Bigot & Van Rossum / | 24.70 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Als nieuw
| Antiquariaat Mooi Exemplaar |
| emile zola | nana | Contakt NV Amsterdam / dikke pocket | 4.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: dikke pocket Bijzonderheden: boek is in nieuwstaat
| het oude wijze boekenuiltje |
| Zola, Emile | Der Krieg von 1870-71 (Der Zusammenbruch) (roman)  | Zola, Emile / | 30.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: illustrierte Ausgabe, [ca. 1910] mit Abbildungen von Adolf Wald, Fritz Bergen und Chr. Speyer und dem Bildniss des Verfassers, orig. blaues Leinen mit kol. Deckelbild, mit zahlreichen teils farbigen Bilder, 765 S. (Einband etwas berieben, sonst guter Zustand) pakket, 1496
| Novemberland |
| Zola, Emile | Het Dierlijke in De Mens | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: complete vertaling. 340 pp. Genaaid / Linnen
| boeken ben de |
| Zola, Emile | Thérèse Raquin [tekst EN] | Maltepe-Istanbul. Pergamino Publishing z.j. / | 3.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 349 blzz. Zo goed als nieuw. Porto binnen EU 0,87
| Lu et approuvé |
| Zola, Emile | Nana | s.d., Bigot&Van Rossum / | 3.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: pocket
| |
| Zola Emile | Van roes en zege | Ridderhof, Emile Zola (1840-1902) is een auteur van een zeer groot aantal romans, waarin hij alle so / | 6.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Zola, Emile | Van Roes en zege  | Walter Beckers, Kalmthout-Antwerpen / | 8.50 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Garenloos, luxe-editie met kunstlederen band en vergulde bandstempel, leeslint, 342 pp., fotopagina's voorin, vertaling Jan van de Wolk, Zeer goed
| KIEN boeken |
| Zola Emile | La bête humaine | / | 5.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 285 .pppp. hard cover / dust jacket 285 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 17 cm Collection Pourpre, Band wat verkleurd / Discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola, Emile [uit het Frans door Johan Fredrik] | Nana | Utrecht : Veen / Paperback | 6.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 3e druk, 399 blz, 20 cm, isbn 9020455192, gelezen maar goed exemplaar. Annotatie: Een volksmeisje wordt door haar grote schoonheid een gevierde cocotte in het 19e-eeuwse Parijs. Vert. van: Nana. Parijs : Charpentier, 1880. Reeks: Amstel Klassiek.
| Antiquariaat Boekwijd |
| ZOLA,Emile. | De debacle. Amsterdam,z.d. 2 Delen. Vollinnen banden | / | 37.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: etiket op rug. Geheel komplete en onverkorte vertaling. 308 + 320 Blz. Samen:
| DEGHELDERE * boekhandel * bookshop * buchhandlung * librairie |
| ZOLA,Emile. | Vruchtbaarheid. Amsterdam,z.d. 2 Delen. Vollinnen banden | / | 37.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: met etiket op rug. Komplete en onverkorte vertaling. 300 + 352 Blz. Samen :
| DEGHELDERE * boekhandel * bookshop * buchhandlung * librairie |
| Goncourt, Edmond de and others (Alphonse Daudet, Emile Zola, Guy de Maupassant, J K Huysmans etc.) | Les types de Paris | / | 95.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Paris, Plon, Nourrit 1889 dessins de Jean-Francois Raffaëlli 1st ed. - Cloth, binding poor, inside good
| Klikspaan |
| Zola Emile | La bête humaine | / | 4.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 435 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 435 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm Le livre de poche nr.7, Gevouwen rug / Folded back, Omslag wat verkleurd / Cover discoloured
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola Emile | La Curée | / | 3.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: 380 .pppp. soft cover 380 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Zola,Emile | Het fortuin | Bigot & Van Rossum / | 24.70 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Als nieuw
| Antiquariaat Mooi Exemplaar |
| Ten Brink Jan,Hooft P.C.,Vondel,van den Joost,Multatuli ,Bredero Gerbrand Adriaensz.,Hildebrand (Nicolaas Beets),Vosmaer Jacob,Zola Emile,Flaubert Gustave,Daudet Alphonse,Conscience Hendrik,Eeden,van Frederik | Litterarische schetsen en kritieken, 14 volumes (van 15) | A.W.Sijthoff - Leiden / 1e | 105.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 1e Bijzonderheden: Genaaid, +/- 200p per volume, Deel 6 onvolledig, enkele volumes geen achtreplat, voor het overige ex. in goede staat, opstellen en kritieken ivm Ned. Literatuurgeschiedenis (Hooft, Vondel, de Reinaert, N.Beets, Bredero, Vosmaer, toneel,... ), auteurs (F,
| KIEN boeken |
| Zola Emile | Paris (translated by Ernest Alfred Vizetelly)  | Chatto&Windus - London / 2nd | 20.00 | Bestel / meer info
Jaar van uitgave: 2nd Bijzonderheden: Hardcover, blue printed cloth with repeated ship motive, XVI+488p+ 32p Catalogue of Chatto&Windus/ gebonden, blauwe band met herhaald schipmotief, XVI+488p+ 32p Catalogue of Chatto&Windus, good, Goed
| KIEN boeken |
| Zola Emile,Daudet Alphonse,Maupassant, de Guy | La Lecture, magazine littéraire bi-mensuel, Tome IV, nos 19-24, 10 avril à 25 juin 1888.  | / | 25.00 | Bestel / meer info
Bijzonderheden: Relié, contient entr'autre 'Les rois en exil ' par A.Daudet (prem.parties), G.de maupassant:le roman 'Pierre et jean',la nouvelle 'Au Printemps, le fantaisie humoriste 'Villégiature' par E.Zola, 576p, livre en état bien, Goed
| KIEN boeken |