Tweedehands boeken voor liefhebbers  
Auteur Titel   Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Winkels    Zelf verkopen Nieuwste boeken       
 
 

Vestdijk Tweedehands boeken

Gevonden: 761 tweedehands boeken van auteur Vestdijk

Op deze site bieden enkele honderden antiquaren en particuliere verkopers hun tweedehands/antiquarische boeken te koop aan.
Hieronder de resultaten voor Vestdijk
AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Vestdijk, SimonVijf vadem diep De Bezige Bij - Amsterdam / gebonden9.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: gebonden
Bijzonderheden: 233 blz, 8vo, klein scheurtje in stofomslag (achter), goed examplaar
Antiquariaat Boekwijd
Veen, Adriaan van der - inl. door S. VestdijkOefeningen A.A.M. Stols - Maastricht / Gebonden15.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Gebonden
Bijzonderheden: 1e druk, 42 blz., 18,5x11 cm. Oplage van 300 examparen. Achterkaft: een hele kleine beschadiging. Goed examplaar.
Antiquariaat Boekwijd
Vestdijk, SimonMieke kiest Simon : S. Vestdijk 1898-1998 Nieuwegein : Aspekt / Baarn : De Prom / Paperback6.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 143 blz, 22 cm, isbn 9068016083, goed ongelezen exemplaar. Nr 3655. Annotatie: Keuze uit het verhalend, dichterlijk en essayistisch werk van de Nederlandse schrijver door zijn weduwe.
Antiquariaat Boekwijd
Vestdijk, SimonDe vuuraanbidders : roman uit de tachtigjarige oorlog - deel 2 van 3 ´s-Gravenhage : Nijgh & Van Ditmar / Paperback5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 7e druk, van 235 tot 473 blz, [3 delen 653 blz], 20 cm, isbn 9023656075, goed exemplaar. Annotatie De geschiedenis van een Leidse familie in de periode 1600-1648, temidden van de godsdiensttwisten in eigen land en de wrede Dertigjarige Oorlog in Duitsland.
Antiquariaat Boekwijd
S. VestdijkOPEN BOEK De Bezige Bij / 19745.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1974
Bijzonderheden: Paperback 286 blz BB Literair
MANSARDE
Vestdijk, SimonTerug tot Ina Damman Nijgh/Van Ditmar / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: willemen
Vestdijk, SimonDe nadagen van Pilatus De Arbeiderspers, Amsterdam / 9de4.75Bestel / meer info Jaar van uitgave: 9de
Bijzonderheden: Paperback, 246 pp., rug beschadigd, gerepareerd met plakband, Matig
KIEN boeken
VESTDIJK S.Mnemosyne in de bergen / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1960, 2e druk, pocket, 152pp, Ooievaar 108
Uitgever Bert Bakker
AntiquariaatDeBilt
VESTDIJK S.de Held van Temesa / 13.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1962, 1e druk, linnen+omslag, 368pp
Uitgever R'dam/Den Haag, Nijgh & v.Ditmar
AntiquariaatDeBilt
Vestdijk S. (over)R.A.Cornets de Groot - De chaos en de volheid. Een vijfvoudig essay over S.Vestdijk / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1966, 1e druk, ingenaaid, 192pp, ills., naam op schutblad
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
VESTDIJK S.Open boek / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1957, 1e druk, linnen, 288pp, vervolg op 'het glinsterend pantser', licht smoezelig
Uitgever A'dam, Bezige Bij
AntiquariaatDeBilt
Vestdijk, S.De redding van Fré Bolderhey. De Bezige Bij / 15.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Gebonden met omslag 21x13. 201 blz. deel 18 Verzamelde romans. In deze roman heeft de schrijver een poging gewaagd tot het uitbeelden van een geval van krankzinnigheid-uit-sympathie. bobboek
Vestdijk, S.Het dagboek van het witte bloedlichaampje. / 12.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk in 500 ex. Cornamona pers 1981. 44 pag. Gebrocheerd/ stofomslag.* Rug stofomslag verkleurd. JOOT
Vestdijk, SimonBevrijdingsfeest : roman Amsterdam : Bezige Bij / Gebonden met harde kaft7.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Gebonden met harde kaft
Bijzonderheden: 2e druk, 300 blz, 21 cm, De Bijenreeks, in goede staat.
Antiquariaat Boekwijd
Vestdijk, S.Kind tussen vier vrouwen. De kroniek van een jongensleven. Roman. / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. De Bezige Bij. 1972. 557 p. Gebonden/ stofomslag/ cassette* Cassette versleten. JOOT
Vestdijk S.Kind tussen vier vrouwen / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 557 .pppp. soft cover 557 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Schaik - Willing, Jeanne van, en S. VestdijkDe overnachting Querido, Amsterdam / 16.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 21 x 13 cm, 296 blz., harde kaft. Het Uitgelezen Boek
Vestdijk, Simon.De dokter en het lichte meisje. Roman. / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 12de druk. Amst., De Bezige Bij. 1964. 197 p. Ingenaaid. * De Bijenreeks. JOOT
Faassen, S.A.J. van.. S.Vestdijk & Theun de Vries.S.Vestdijk & Theun de Vries. Briefwiseling. Bezorgd door S.A.J.van Faassen. Em.Querido. Amsterdam. / 14.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1985. Or.linn. Met st.omsl.. 340pp.. 8°.. Antiquariaat Ovidius
VESTDIJK, SKunstenaars en Oorlogspsychologie W.L. & J. Brusse / Eerste druk15.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Eerste druk
Bijzonderheden: 30 pp. Lezing, gehouden voor een regionale conferentie van het Kunstenaarscentrum voor Geestelijke Weerbaarheid op 27 februari 1937 te Bussum. Uitgegeven voor het Kunstenaarscentrum voor Geestelijke Weerbaarheid door W.L.& J. Brusse. Geniet
Parnassos
Vestdijk, S.Terug tot Ina Damman Uitgeverij Nijgh & van Ditmar / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x14. 5e druk. 213 blz. Anton Wachter romans 3. Over het algemeen beschouwt men dit deel, 'de geschiedenis van een jeugdliefde' als Vestdijks meesterwerk. bobboek
Vestdijk, SimonHet spook en de schaduw Nijgh & Van Ditmar, Den Haag/ Rotterdam / 1ste12.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band met goudornament en rood op rug, stofomslag (iets sleets), vlek op pag 254/255, 317 pp.,
KIEN boeken
VESTDIJK, SEen op de zeven. Een keuze uit de gedichten Em. Querido / Derde druk5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Derde druk
Bijzonderheden: 156 pp. Gebonden
Parnassos
Vestdijk, Simon.Puriteinen en piraten. / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 3de druk. Amst., De Bezige Bij. 1959. 344 p. Karton met stofomslag. * De Bijenreeks.* Rug verkleurd. JOOT
Vestdijk, Simon.De held van temesa. Een roman uit Groot-Griekenland (528-484 v. Chr.) / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1ste druk. 's Gravenhage-Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar. 1962. 367 pp. Linnen met omslag.* Omslag op rug en achterzijde g JOOT
Vestdijk S.De nadagen van Pilatus / 18.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 377 .pppp. hard cover 377 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm Eerste druk Profijtelijk Boeksken
Vestdijk S.bericht uit het hiernamaals / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 197 .pppp. paperback 197 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm derde druk Profijtelijk Boeksken
Visser, Hans/ Max Nord, Emanuel Overbeeke/ Simon VestdijkSimon Vestdijk. Een schrijversleven Kwadraat, Utrecht / 1ste12.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 719 pp., met foto's, grafische vormgeving Rinke Doornkamp, pakketpost, Goed
KIEN boeken
Vestdijk, Simon"De bruine vriend; Het veer; Barioni en Peter; Pijpen" De Bezige Bij, Amsterdam / 1ste7.80Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Literaire Pocket 19, 140 pp.,
KIEN boeken
Vestdijk, SimonDe fantasia en andere verhalen De Bezige Bij, Amsterdam / 1ste6.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Literaire Pocket 22, 138 pp.,
KIEN boeken
Vestdijk, S.De vrije vogel en zijn kooien. De geschiedenis van een domicilie (Anton Wachter Romans 6) Nijgh & van Ditmar / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 3e druk, pb. 312 pag. Naam voorin, goede staat Oosterhoff Boeken
Vestdijk, S.Het spook en de schaduw. Roman. / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Nijgh & Van Ditmar. 1966. 317 p. Linnen. JOOT
Vestdijk, Simon"Een twee drie vier vijf; Homerus Fecit; Gummivingers; Doge en Cicisbeo" De Bezige Bij, Amsterdam / 1ste8.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Literaire Pocket 20, 140 pp, Goed
KIEN boeken
S. Vestdijk - A. Roland HolstSwordplay wordplay s-Graveland De Driehoek / 1e druk7.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Ingenaaid 34 1e druk Naam op omslag, roestvlekken. Podium-reeks
Johannes Hoek
Vestdijk, S.De held van Temesa. Een roman uit Groot-Griekenland (528-448 v. Chr.) 1979 / 12.00Bestel / meer info Bijzonderheden: S. Vestdijk Verzamelde romans 37, Griekse romans, zwart linnen, titel in goud op rug, stofomslag, 335 pp. (nieuwstaat) 414, Bol Novemberland
Vestdijk, S.De fantasia en andere verhalen Uitgeverij De Bezige Bij / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Paperback 20x13. 234 blz. Bevat: 'De fantasia' (6e druk) en 'Een twee drie vier vijf' (4e druk). bobboek
Vestdijk, SimonMnemosyne in de bergen. Een episch gedicht in negen zangen De Bezige Bij, Amsterdam / 1ste9.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, halflinnen band, 144 pp., roestvlekjes op schutblad, Goed
KIEN boeken
Vestdijk, SimonHet schandaal der blauwbaarden Nijgh & Van Ditmar, Den Haag/ Rotterdam / 2de5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, stofomslag, 160 pp., omslag Niek Wensing, Goed
KIEN boeken
Vestdijk, SimonDe schandalen Nijgh & Van Ditmar, Den Haag / 1ste6.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, stofomslag, 345 pp., omslag Aalbers, vertaling Engelse dialoog, Goed
KIEN boeken
Eyk, Henriëtte van/ Simon VestdijkAvontuur met Titia Querido, Amsterdam / 7de8.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 7de
Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, stofomslag, 230 pp., Goed
KIEN boeken
Schaik/Willing, Jeanne van- Simon VestdijkDe overnachting Querido, Amsterdam / 3de8.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 3de
Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, stofomslag, 227 pp., Goed
KIEN boeken
S. Vestdijk - H. MarsmanHeden ik, morgen gij Amsterdam Van Oorschot / 2e druk10.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: Linnen 345 2e druk
Johannes Hoek
VESTDIJK, S.Mnemosyne in de bergen. Een episch gedicht. Den Haag / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 151 p. (Ooievaar, 108). Ardjoeno Books
Vestdijk, S.De onmogelijke moord Salamander - 1976 / 2.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Pocket Salamander - 1976 Idéfix Boeken
Vestdijk, S.Bevrijdingsfeest. Verzamelde Romans De Bezige Bij / 11.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Hardcover met stofomslag. PRIMA EXEMPLAAR Marc van Dijk
S. Vestdijk - H, MarsmanHeden ik, morgen gij Amsterdam Van Oorschot / [2e druk]7.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: [2e druk]
Bijzonderheden: gebonden 345 [2e druk] Ex libris; verkleurd.
Johannes Hoek
S. VestdijkVijf vadem diep Utrecht Europaclub Internationaal / 2e druk7.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: gebonden met stofomslag 255 2e druk Stofomslag beschadigd en beschreven.
Johannes Hoek
Simon VestdijkHet vijfde zegel Rotterdam Nijgh & van Ditmar / 1e druk15.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Linnen 429 1e druk Omslag vlekkig.
Johannes Hoek
Simon VestdijkIersche nachten Rotterdam Nijgh & van Ditmar / 2e druk5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: Halflinnen 260 2e druk Ex libris op schutblad.
Johannes Hoek
Simon VestdijkDe verdwenen horlogemaker Den Haag Leopold / 1e druk25.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: Ingenaaid 32 1e druk De Vrije Bladen jaargang 16, schrift 6. Rug deels beschadigd doch leesbaar.
Johannes Hoek
Vestdijk SimonDe schandalen / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 390 .pppp. soft cover 390 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 14 x 22 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Vestdijk, SimonSint Sebastiaan. De geschiedenis van een talent \'s Gravenhage/Rotterdam. Nijgh & Van Ditmar / 4e druk4.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 4e druk
Bijzonderheden: 215 blzz. Ex Libris en naam voorin. Kaft wat vergeeld
Lu et approuvé
Emily Dickinson (Simon Vestdijk)Gedichten Den Haag Leopold / 20.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Ingenaaid 28 De Vrije Bladen jaargang 16, schrift 11; vertaald door S. Vestdijk. Verkleurd; rug aan beide zijden ingescheurd. Johannes Hoek
Vestdijk S.De fantasia en andere verhalen / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 234 .pppp. soft cover 234 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Vestdijk, S.Juffrouw Lot Uitgeverij De Bezige Bij / 12.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Gebonden met omslag 21x13. 1e druk. 282 blz. Een romanintrige, die zich op de achtergrond der gebeurtenissen gaandeweg onthult, leent zich slecht tot het navertellen, of beter 'voorvertellen' van de inhoud, zodat hier volstaan moet worden met enkele opmerkingen over de bouw van de roman. Een drieluikachtige constructie wordt gedragen door drie hoofdpersonen, een vrouwelijk en twee mannelijke. Hierbij zijn drie verschillende technieken gebruikt, telkens aangepast aan de bijzondere gesteldheid van de hoofdpersoon in kwestie. Gefascineerd zullen Vestdijk's oude en nieuwe lezers de ontwikkelingen rondom juffrouw Lot volgen. bobboek
Vestdijk, Simon en Henriëtte van EykAvontuur met Titia Querido, Amsterdam / 3de6.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 3de
Bijzonderheden: Ingenaaid, kartonnen band, Salamanderreeks, 203 pp.,, Goed
KIEN boeken
VestdijkOp afbetaling Meulenhoff, Amsterdam / 5de3.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 5de
Bijzonderheden: Pocket, 224 pp., Papier erg verkleurd, laatste pagina met ezelsoor, matig
KIEN boeken
S. VESTDIJKJUFFROUW LOT DE BEZIGE BIJ / TWEEDE DRUK7.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: TWEEDE DRUK
Bijzonderheden: 282 BLZ.
MANSARDE
Vestdijk, SimonNarcissus op vrijersvoeten Querido, Amsterdam / 2de4.80Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Salamanderpocket 487, 128 pp., omslag H. Berserik, Goed
KIEN boeken
S. VESTDIJKDE KOPEREN TUIN NIJGH & VAN DITMAR / TIENDE DRUK7.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: TIENDE DRUK
Bijzonderheden: 272 BLZ.
MANSARDE
Vestdijk, SimonHet glinsterend pantser De Bezige Bij, Amsterdam / 3de8.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 3de
Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, stofomslag,308 pp., typografie Karel Beunis, pakketpost, Goed
KIEN boeken
Vestdijk, SimonElse Böhler, duitsch dienstmeisje Nijgh & Van Ditmar, Rotterdam / 1ste27.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, 279 pp., bandontwerp W. Flem, titelpagina gerepareerd, Goed
KIEN boeken
Vestdijk, SimonHet vijfde zegel. Roman uit het Spanje der inquisitie Nijgh & Van Ditmar, Den Haag / 5de10.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 5de
Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, stofomslag, Stofomslag heeft een vlekkerige druk, 340 pp., Goed
KIEN boeken
Vestdijk, SimonGestalten tegenover mij. persoonlijke herinneringen Bert bakker/ Daamen, Den Haag / 1ste10.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Herinneringen aan Slauerhoff, Du perron, ter Braak, Marsman, Nijhoff, Roland-Holst, ingenaaid, linnen band, stofomslag, 218 pp., foto's, omslag en typografie Jurriaan Schrofer, Goed
KIEN boeken
Vestdijk S.bericht uit het hiernamaals / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 197 .pppp. paperback 197 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm derde druk Profijtelijk Boeksken
Vestdijk S.Kind tussen vier vrouwen / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 557 .pppp. soft cover 557 .pp Goed / Good / Bien / Gut 20 x 13 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Vestdijk S.De fantasia en andere verhalen / 9.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 234 .pppp. soft cover 234 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 20 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Vestdijk, SimonTerug tot Ina Damman Groningen. Wolters-Noordhoff BV / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Knikje in voorplat; verder als nieuw Lu et approuvé
Eyl, Henriëtte van en S. VestdijkAvontuur met Titia Querido, Amsterdam / 1ste7.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1ste
Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, geplastificeerd, bibliotheekexemplaar, 232 pp.,stempels op schutblad Franse titelpagina, titelpagina, en eerste pagina tekst, Goed
KIEN boeken
Vestdijk, SimonIersche nachten Literatuur (oorspr. Nederlands) / 7.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 8vo, linnen band met stofomslag. In goede staat. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Vestdijk, S.De andere school. De geschiedenis van een verraad. Anton Wachter romans 4 `s Gravenhage/Rotterdam. Nijgh & Van Ditmar / 3e druk3.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 3e druk
Bijzonderheden: 232 blzz. Lichte gebr.sporen op omslag. Porto binnen EU 1,28
Lu et approuvé
Vestdijk, SimonMnemosyne, een episch gedicht in negen zangen Bert Bakker/Daamen, Den Haag/De Bezige bij, Amsterdam / 2de4.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Ooievaarpocket 106, 151 pp., Goed
KIEN boeken
VESTDIJK, SIMON.Rumeiland. Nederlands proza - Fictie. Rumeiland. / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: - Nederlands proza - Fictie. Algemeen @ntiquariaat Sanders
ROLAND HOLST, A. & VESTDIJK, S.Swordplay * Wordplay. Kwatrijnen overweer. / 8.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 1e druk. 's Graveland. De Driehoek. 1950. 34 pag. Ingenaaid. * Podium reeks 5.* Ex-libris op franse titel. Licht gerafeld/ verkleurd. JOOT
Vestdijk, S.De filosoof en de sluipmoordenaar 1962 / Tweede Druk8.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: Tweede Druk
Bijzonderheden: geb., zwart linnen, titel in goud op rug op rood vignet, stofomslag, 264 pp. (stofomslag met paar rafeltjes aan bovenrand, overigens perfect exemplaar) 440
Novemberland
Vestdijk, S.De redding van Fré Bolderhey De Bezige Bij / 3e druk12.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 3e druk
Bijzonderheden: zeer goed pp 240 paperback
Papierier
VESTDIJK, SIMON.De dokter en het lichte meisje. Nederlands. De dokter en het lichte meisje. / 2.50Bestel / meer info Bijzonderheden: - Nederlands. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Vestdijk , SEen huisbewaarder / 15.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 260 pp. Opdrach en naam op schutblad Genaaid / Linnen boeken ben de
Vestdijk, SimonDe schandalen De Arbeiderspers, Amsterdam / 13de8.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 13de
Bijzonderheden: Roman. Paperback, 390 pp., omslag Wout Muller, Goed
KIEN boeken
Vestdijk, SimonAktaion onder de sterren. Roman uit het voor-Hopmerische Griekenland Nijgh & Van Ditmar, Den Haag/ Rotterdam / 4de6.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 4de
Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, stofomslag, 227 pp., omslag Niek Wensing, Goed
KIEN boeken
Vestdijk, SimonEssays in duodecimo Meulenhoff, Amsterdam / 2de7.50Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Paperback, 205 pp., ingenaaid, omslag Peter Struycken en jan Vermeulen, Scheurtje in omslag, gebruikssporen, verder goed
KIEN boeken
Vestdijk, S.Aktaion onder de sterren. Roman uit het voor-Homerische Griekenland 1979 / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: S. Vestdijk Verzamelde romans 9, Griekse romans, geb., zwart linnen, titel in goud op rug, stofomslag, kaartje, 211 pp. (nieuwstaat) Bol, 324 Novemberland
Vestdijk , SDe held van Temesa. een roman uit Groot-Griekenland 528-484 v. Chr. / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 367 pp. Genaaid / Linnen boeken ben de
Vestdijk , SDe vuuraanbidders, roman uit de tachtigjarige oorlog 3 delen 3 banden / 12.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 653 pp. Garenloos / Softcover boeken ben de
Vestdijk, SimonBevrijdingsfeest. Roman Amsterdam. W.L. Salm & Co / 12.50Bestel / meer info Bijzonderheden: 272 blzz; 24,5x16cm. Hcover met goudstempel z.stofomslag. Rug vaal Lu et approuvé
Vestdijk , SHet schandaal der blauwbaarden / 6.00Bestel / meer info Bijzonderheden: 160 pp. Garenloos / Softcover boeken ben de
Vestdijk. SHet Genadeschot Nijgh & Van Ditmar's Gravenhage-Rotterdam / 1e Druk18.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e Druk
Bijzonderheden: Goed+ pp 260 Stofomslag Goed Gebonden
Papierier
Vestdijk, SRumeiland: Uit de papieren van Richard Beckford behelzende het relaas van zijn lotgevallen op Jamaica 1737-1738 NBC's Gravenhage / 10.00Bestel / meer info Bijzonderheden: goed+ pp 364 Gebonden, kunstleer met opduk Papierier
Vestdijk, SimonVijf vadem diep Europaclub InternationalUtrecht / 2e druk6.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 2e druk
Bijzonderheden: matig+ pp 255 rug, voorplat en vooral het achteplat is vlekkig linnen
Papierier
Vestdijk, SimonIerse Nachten* Nijgh & Van Ditmar / 17e druk6.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 17e druk
Bijzonderheden: restant, nieuw pp 219 rug wat vervaald, paperback
Papierier
Vestdijk, SimonJuffrouw Lot De Bezige BijAmsterdam / 1e druk14.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: pp 281 znd s.o. gebonden, linnen goudopdruk
Papierier
Vestdijk, SimonStomme getuigen - verhalen ContactAmsterdam / 1e druk17.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: goed+ pp 199 gebonden, half linnen
Papierier
Vestdijk, SimonDe koperen tuin Nijgh & Van Ditmar's Gravenhage-Rotterdam / 6e druk10.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 6e druk
Bijzonderheden: goed+ pp 272 paperback
Papierier
Marsman, H. & Vestdijk, S.Brieven Over Literatuur Nijgh&van Ditmar's Gravenhage / 3e Druk5.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 3e Druk
Bijzonderheden: goed+ pp 41 softcover
Papierier
E.A. Poe (Vestdijk, S.)Fantastische vertellingen Amsterdam Contact / 5.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Halflinnen 365 "Band verkleurd; naam en ex libris op schutblad. Vertaald en ingeleid door S. Vestdijk; houtgravures van Jeanne Bieruma Oosting" Johannes Hoek
Vestdijk, S.Verzamelde romans 17 - Puriteinen en piraten / 197912.00Bestel / meer info Jaar van uitgave: 1979
Bijzonderheden: Amsterdam, De Bezige Bij - gebonden, met stofomslag - ex libris, verder uitstekende staat
Antiquariaat Coriovallum
Vestdijk, SimonDe zieke mens in de romanliteratuur Delft. Kon.Ned.Gist- en Spiritusfabriek nv / 5.50Bestel / meer info Bijzonderheden: 104 blzz. Bindwerk prima hersteld. In onberispelijke staat Lu et approuvé
Vestdijk, SimonJuffrouw Lot Em.Querido''''s / 3.50Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave4e,1980Salamanderpocket nr. 375, 222 pag, vergeeld maar goed Een Tweede Leven
Vestdijk, SimonBevrijdingsfeest De Bezige Bij / 4.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave7e,1990Pocket nr. 70, goede staat, 331 pag, Een Tweede Leven
Vestdijk, SimonHet verboden bacchanaal Em.Querido''''s / 2.00Bestel / meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave2e,1979Salamanderpocket 466, 191pag, datum voorin, goede staat Een Tweede Leven


761 resultaten 8 pagina's.

1