Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Dickens charles Tweedehands boeken

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend



398 resultaten 4 pagina's.

1 2 3 4


AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Dickens, Charles [Nederlands van Jan Nieuwenhuis ; geïll. met de oorspr. prenten van Phiz (Hablôt K. Browne)Nicolaas Nickleby - deel 1 + 2 Utrecht / Antwerpen : Het Spectrum / Pocket6.00Meer info Jaar van uitgave: Pocket
Bijzonderheden: 1e druk, 328 blz + 320 blz, 18 cm, Prisma-boeken 6 en 7, goede exemplaren. Nr 3180 + 3181. Annotatie: In het Engeland in de eerste helft van de 19e eeuw heersen schrijnende misstanden op de kostschool waar een weesjongen les gaat geven.
Antiquariaat Boekwijd
Dickens, CharlesOliver Twist Oberon / 5.00Meer info Bijzonderheden: Roman - JEUGD - 1984 - Disney Juniorclub - 215x130x12 mm - 142 blz. - met een omslagtekening van Hans Kresse en vier miniaturen op de achterkant. - Het weesjongetje Oliver komt na vele omzwervingen in Londen terecht bij de zakkenrollersbende van Fagin. Maar de nette heer Mr Brownlow heeft het beter voor met Oliver. Het is alleen de vraag of Fagin en de brute Bill Sykes de jongen willen laten gaan. Hij kan hen immers verraden bij de politie... Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Dickens, Charles [Nederlands van Jan Nieuwenhuis ; geïll. met de oorspr. prenten van Phiz (Hablôt K. Browne)Nicolaas Nickleby - deel 1 + 2 Utrecht / Antwerpen : Het Spectrum / Pocket5.00Meer info Jaar van uitgave: Pocket
Bijzonderheden: 1e druk, 328 blz + 320 blz, 18 cm, De werken van Charles Dickens / Prisma-boeken 6 en 7, in goede staat. Nr 1162 + 1163. Annotatie: In het Engeland in de eerste helft van de 19e eeuw heersen schrijnende misstanden op de kostschool waar een weesjongen les gaat geven.
Antiquariaat Boekwijd
Dickens, CharlesChristmas Books Nelson Doubleday Inc. / 6.50Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgavez.j.hc,, 825 pag, roestvlekjes op zijsnede, verder prima staat Een Tweede Leven
Dickens, Charles [Nederlands van Hans van Haaren ; geïll. met de oorspr. prenten van Marcus Stone]Onze wederzijdse vriend - deel I Utrecht : Het Spectrum / Prisma Pocket2.50Meer info Jaar van uitgave: Prisma Pocket
Bijzonderheden: 1e druk, 352 blz, ill, 18 cm, goed exemplaar. Nr 2186.
Antiquariaat Boekwijd
Dickens, CharlesBarnaby Rudge. Deel II. Verlucht met de oorspronkelijke prenten Utrecht. Het Spectrum / 2.00Meer info Bijzonderheden: Lu et approuvé
Dickens, CharlesMartin Chuzzlewit. Deel II. Verlucht met de oorspronkelijke prenten Utrecht. Het Spectrum / 2.00Meer info Bijzonderheden: Lu et approuvé
Dickens, Charles [vert. uit het Engels door Wim Dielemans]Oliver Twist Utrecht : Veen / Paperback met stofomslag7.50Meer info Jaar van uitgave: Paperback met stofomslag
Bijzonderheden: 2e druk, 416 blz, 20 cm, isbn 9020424955, goed exemplaar. Nr 2123. Annotatie: Amstel klassiek. Een weesjongen belandt in het dievenmilieu van Londen in de 19e eeuw. Vert. van: Oliver Twist - 1838.
Antiquariaat Boekwijd
Dickens, Charles [Nederlands van W.G. van Maanen ; geïll. met de oorspr. prenten van Phiz (Hablôt K. Browne)]Leven en lotgevallen van Martin Chuzzlewit - deel 2 Utrecht / Antwerpen : Het Spectrum / Pocket3.00Meer info Jaar van uitgave: Pocket
Bijzonderheden: 1e druk, 327 blz, 18 cm, goed exemplaar. Nr 2579. Annotatie: Prisma-boeken : De werken van Charles Dickens.
Antiquariaat Boekwijd
Dickens, CharlesDe lotgevallen van Olivier Twist Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen / 5de3.50Meer info Jaar van uitgave: 5de
Bijzonderheden: Prisma boeken nr. 5, 525 pp, met oorspronkelijke prenten van Cruikshank, leesvouwen in de rug, beschadiging op achterplat, verder goed leesbaar exemplaar, brievenbuspost, Redelijk
KIEN boeken
Dickens CharlesDavid Copperfield / 3.00Meer info Bijzonderheden: Boek gebonden, harde kaft. Aantal bz.122. Met 16 illustraties. Voor Nederland bewerkt door Henri van Hoorn. Geen vermelding van uitgave of druk van het boek. Leesplezier
Dickens, CharlesOliver Twist L.J. Veen, Utrecht/Antwerpen / 2de7.50Meer info Jaar van uitgave: 2de
Bijzonderheden: Garenloos, kunstlederen band met verzilverd bandstempel, 416 pp., vertaling Wim Dielemans, pakketpost, Als nieuw
KIEN boeken
Charles DickensNikolaas Nickleby / 10.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, toestand: Gelezen Moesie Books
Dickens, CharlesOliver Twist Pocket Books / 12.00Meer info Bijzonderheden: Literature - 1948 - 1st Pocket Books printing - Catalogue Lovisi S30 (VG) - 312 p. - collectible paperback - Edition specially prepared to make it shorter and more easily read. (minor spine wear) Conditie:goed (minor spine wear) Past door brievenbus:Ja essef
Dickens, CharlesDe Lotgevallen van Olivier Twist Het Spectrum / 2.00Meer info Bijzonderheden: Literatuur - 1971 - 3e druk - pocket - geïllustreerd - 524 blz - Een kostelijk tijdbeeld van de Londense onderwereld van rond 1850. (scheurtje in kaft) Conditie:redelijk (scheurtje in kaft) Past door brievenbus:Nee essef
Dickens CharlesOliver Twist / 8.00Meer info Bijzonderheden: 432 .pppp. hard cover 432 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 24 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Dickens, CharlesOliver Twist Everyman / 5.00Meer info Bijzonderheden: Literature - 1999 - reprint - paperback - 443 p. - With all the original illustrations. The most comprehensive paperback edition available, with introduction, notes, selected criticism, text summary and chronology of Dickens's life and times. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
DICKENS, CHARLESDavid Copperfield stripboek Toppers in strips 2e serie wereldberoemde verhalen` / Amsterdam Boek, 19743.50Meer info Jaar van uitgave: Amsterdam Boek, 1974
Bijzonderheden: ongepagineerd kleine gebruiksspoortjes scan op aanvraag
Boekparadijs Duveltje
DICKENS, CHARLESOliver Twist stripboek Toppers serie 1 wereldberoemde verhalen` / Amsterdam Boek, 19743.50Meer info Jaar van uitgave: Amsterdam Boek, 1974
Bijzonderheden: ongepagineerd kleine gebruiksspoortjes scan op aanvraag
Boekparadijs Duveltje
Dickens, CharlesLa Batalo de l'Vivo. Vert. L.L.Zamenhoff [tekst ES] Amsterdam. Libroservo Federacio de Laboristaj Esperantistoj / 3e druk6.00Meer info Jaar van uitgave: 3e druk
Bijzonderheden: 128 blzz; 20x14cm. Geïll. Hcover
Lu et approuvé
Dickens, CharlesOliver Twist Penguin Books / 14.70Meer info Bijzonderheden: Goed Antiquariaat Mooi Exemplaar
Dickens CharlesDavid Copperfield / 8.00Meer info Bijzonderheden: 896 .pppp. Linnen band / Cloth binding 896 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesSamuel Pickwick en zijne reisgenoten / 10.00Meer info Bijzonderheden: 352 .pppp. hard cover 352 .pp Goed / Good / Bien / Gut 26 x 21 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert Profijtelijk Boeksken
Wolkers Jan, Lagerlöf Selma, Stifter Adalbert, Dickens Charles, e.a.Kerstverhalen uit de werelditeratuur / 3.00Meer info Bijzonderheden: 159 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 159 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesHet leven van Jezus, zoals Charles Dickens het zijn kinderen vertelde / 6.00Meer info Bijzonderheden: 60 .pppp. hard cover 60 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 25 cm Omslag onfris / Cover not so good Profijtelijk Boeksken
Dickens CharlesKerstvertellingen / 5.00Meer info Bijzonderheden: 299 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 299 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Dickens, CharlesEen reiziger die geen handel drijft Gebr. Graauw / 7e druk15.00Meer info Jaar van uitgave: 7e druk
Bijzonderheden: goed pp 192 20 x 26 cm. geill. Prachtige Blauwe banden met goudkleirige opdruk. Gebonden
Papierier
Dickens, CharlesSchetsen van Boz Gebr. Graauw / 8e druk15.00Meer info Jaar van uitgave: 8e druk
Bijzonderheden: goed pp 215 20 x 26 cm. geill. Prachtige Blauwe banden met goudkleirige opdruk. Gebonden
Papierier
Dickens CharlesSamuel Pickwick en zijne reisgenoten / 10.00Meer info Bijzonderheden: 352 .pppp. hard cover 352 .pp Goed / Good / Bien / Gut 26 x 21 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert Profijtelijk Boeksken
Wolkers Jan, Lagerlöf Selma, Stifter Adalbert, Dickens Charles, e.a.Kerstverhalen uit de werelditeratuur / 3.00Meer info Bijzonderheden: 159 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 159 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Dickens, CharlesKleine Dorrit Deel II: Rijkdom Het Spectrum / 1.50Meer info Bijzonderheden: Literatuur - jaren '50 - pocket - Prisma 24 - geïllustreerd - 289 blz Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Dickens, CharlesKerstsprookjes Gebr. E. & M. Cohen, Nijmegen & Arnhem / 17.00Meer info Bijzonderheden: Literatuur - ca. 1890 - gebonden met harde kaft - Pictorial Cover, 26x16,5 cm. Ill.: Vlaanderen, André. Serie: Charles Dickens' werken, Negende omgewerkte, veel vermeerderde druk, met een en twintig houtgravuren, geb. fraai geïllustreerde linnen band van André Vlaanderen, 355 blz. - Bevat: Het vergaan van de Golden Mary, Tijding uit zee, Zeker iemands bagage, Het spookhuis, De recepten van dokter Marigold, Het station Mugby. Conditie:redelijk (tweedehands, in redelijke conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Dickens CharlesThe life and adventures of Martin Chuzzlewit / 15.00Meer info Bijzonderheden: 961 .pppp. Linnen band / Cloth binding 961 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 13 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert Profijtelijk Boeksken
Dickens, CharlesDavid Copperfield Literatuur (Engelstalig) / 15.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 1057pp. With introduction by Andrew Lang. With the original illustrations bu H.K.Browne. Paper binding. Readingfold in spine. Else very good copy Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Dickens, CharlesKleine Dora. Geillustreerde uitgave Gebr. Graauw's / 12.50Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave8e druk, z.j.linnen gebonden, 473 pag, vertaling C.M.Mensing, 58 houtgravures naar teekeningen van J.Mahoney, goede staat Een Tweede Leven
Dickens, CharlesNelly. Geillustreerde uitgave Gebr. Graauw's / 9.00Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave3e druk, z.j.linnen gebonden, 265pag, vertaling C.M.Mensing, 39 houtgravures naar teekeningen van C.Green, goede staat Een Tweede Leven
Dickens, CharlesDombey en Zoon. Geillustreerde uitgave Gebr. Graauw's / 12.50Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave9e druk, z.j.linnen gebonden, 495 pag, vertaling C.M.Mensing, 62 houtgravures naar teekeningen van F.Barnard, goede staat Een Tweede Leven
Dickens, CharlesNikolaas Nickleby. Geillustreerde uitgave Gebr. Graauw's / 12.50Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave5e druk, z.j.linnen gebonden, 442 pag, vertaling C.M.Mensing, 62 houtgravures naar teekeningen van F.Barnard, goede staat Een Tweede Leven
Dickens, CharlesOliver Twist Collins Clear Type / 5.00Meer info Bijzonderheden: Hond in de Kast
Dickens, CharlesGreat Expectations Collins Clear Type / 4.00Meer info Bijzonderheden: Hond in de Kast
Charles DickensMaarten Chuzzlewit / 10.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, toestand: Gelezen Moesie Books
Dickens, CharlesLevengeschiedenis en ondervindingen van David Copperfield Literatuur (vertaald in Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 377pp. Deel I. Rode linnen band met goudbelettering. Z.j. oude spelling. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Dickens, CharlesLevengeschiedenis en ondervindingen van David Copperfield Literatuur (vertaald in Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 417pp. Deel II. Rode linnen band met goudbelettering. Z.j. oude spelling. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Dickens, CharlesKerstvertellingen Literatuur (vertaald in Nederlands) / 7.00Meer info Bijzonderheden: Hardcover, 302pp. Geillustreerd. Rode linnen band met goudbelettering. Z.j. oude spelling. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
DICKENS, CHARLES.Nikolaas Nickleby. Engels - Vertaling - Fictie. Nikolaas Nickleby. / 10.00Meer info Bijzonderheden: Gedecoreerd omslag versleten. Engels - Vertaling - Fictie. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Dickens, CharlesOnze wederzijdsche vriend Literatuur (vertaald in Nederlands) / 15.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, 420, Vertaling van Mevr. Westrheene naar den oorspronkelijken tekst opnieuw herzien door A.I. Houtgravures naar teekeningen van J.Barnard. Z.j.oude spelling. Linnen ornamentaal versierde band. L. vouwsporen voorplat, verder heel goed ex. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Dickens Charlesthe old curiosity shop / 15.00Meer info Bijzonderheden: 714 .pppp. Linnen band / Cloth binding 714 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 13 cm The fireside Dickens,Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert Profijtelijk Boeksken
DICKENS, CHARLESolivier twist TOP Illustrated Classics no. 17de beroemdste boeken ter wereld in beeld` / Classics Nederland N.V., 19746.50Meer info Jaar van uitgave: Classics Nederland N.V., 1974
Bijzonderheden: staat enige rugslijtage scan op aanvraag
Boekparadijs Duveltje
Dickens, CharlesOlivier Twist / 12e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 12e druk
Bijzonderheden: Amsterdam-Soerabaja, uitgeverij Graauw - gebonden - goede staat - met 28 houtgravures van J. Mahoney
Antiquariaat Coriovallum
Dickens, CharlesMaarten Chuzzlewit / 4e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 4e druk
Bijzonderheden: Amsterdam-Soerabaja, uitgeverij Graauw - gebonden - goede staat - vertaling C.M. Mensing, met 59 houtgravures van F. Barnard
Antiquariaat Coriovallum
Dickens, CharlesNelly / 3e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 3e druk
Bijzonderheden: Amsterdam-Soerabaja, uitgeverij Graauw - gebonden, goede staat - vertaling C.M. Mensing, met 39 houtgravures van C. Green
Antiquariaat Coriovallum
Dickens, CharlesLilla Dorrit [Little Dorrit] - compleet 4 delen in 2 banden / 1913 1e druk20.00Meer info Jaar van uitgave: 1913 1e druk
Bijzonderheden: Stockholm, Nordiska Förlaget - gebonden - goede staat - Zweedse taal (Swedish language)
Antiquariaat Coriovallum
Dickens, CharlesEen kerstvertelling / 1979 1e druk7.00Meer info Jaar van uitgave: 1979 1e druk
Bijzonderheden: Maarssen, Free Spirit Productions - gebonden, met stofomslag - goede staat - illustraties van Peter Fluck en Roger Law gefotografeerd door John Lawrence Jones
Antiquariaat Coriovallum
Dickens, CharlesKleine Dora / 8e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 8e druk
Bijzonderheden: Amsterdam-Soerabaja, uitgeverij Graauw - gebonden - goede staat - vertaling C.M. Mensing, met 58 houtgravures van J.Mahoney
Antiquariaat Coriovallum
Dickens, CharlesThe Cricket on the Hearth / 1e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 1e druk
Bijzonderheden: London, Collins Clear Type Press - cloth in suede leather - good condition - [1900] - with tipped-in colour frontispiece and tittle page - illustrated endpapers
Antiquariaat Coriovallum
Dickens, CharlesNikolaas Nicleby / 5e druk10.00Meer info Jaar van uitgave: 5e druk
Bijzonderheden: Amsterdam-Soerabaja, uitgeverij Graauw - gebonden, goede staat - vertaling C.M. Mensing, met 59 houtgravures van F. Barnard
Antiquariaat Coriovallum
Dickens, Charles John HuffamDe nagelaten papieren van de Pickwick club ; David Copperfield Het Spectrum / 12.65Meer info Bijzonderheden: druk:2e dr Geïllustreerd Vertaalde literatuur Hardcover Vijola
Dickens, CharlesA Chrismas Carol in Prose being a Ghost Story PenguinHarmondworth / 18.00Meer info Bijzonderheden: Very Good pp 94 Jacket Good+ colour plates, reset/reprint 1954, Hard Cover Papierier
Dickens, CharlesA Tale of Two Cities The World Publishing CompanyCleveland and New York / 2th ed.8.00Meer info Jaar van uitgave: 2th ed.
Bijzonderheden: Good pp 348 DJ Good illustrated with b/w drawings. Hard Cover
Papierier
Dickens, CharlesDavid Copperfield Collins ClearLondon & Glasgow / 10.00Meer info Bijzonderheden: Good pp 628 year and edition not dated Hard Cover Papierier
Dickens, CharlesSchetsen Uit Amerika En Tafereelen Uit Italie GraauwAmsterdam / 5e, Nieuwe Herziene Uitgave8.00Meer info Jaar van uitgave: 5e, Nieuwe Herziene Uitgave
Bijzonderheden: Redelijk pp 234 1941?, met zeventie houtgravuren van Dalziel Gebonden, Linnen Met Opdruk
Papierier
Dickens, Charles [Nederlands van Godfried Bomans - geïll. met de oorspr. prenten van Robert Seymour en Phiz (Hablôt K. Browne)]De nagelaten papieren van de Pickwick club Utrecht / Antwerpen : Het Spectrum / Paperback met licht besch. stofomslag5.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback met licht besch. stofomslag
Bijzonderheden: 4e druk, 814 blz, ill, 18 cm, isbn 9027421293, goed exemplaar. Nr 4425. Annotatie: Dickens werd uitgenodigd een grappige tekst te schrijven bij tekeningen van Robert Seymour: betreffende de sport en de jacht. Past gewoon door de brievenbus = geen postpakket.
Antiquariaat Boekwijd
CHARLES DICKENSDAVID COPPERFIELD TJEENK WILLINK / FOURTH EDITION5.00Meer info Jaar van uitgave: FOURTH EDITION
Bijzonderheden: Abridged for schools with introduction and notes by Dr. H.G. De Maar. Paperback. 224 pages.
MANSARDE
Dickens, CharlesOliver Twist Nikos Drama Library / 3.00Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1986pb, engelstalig toneelstuk in 2 akten, 64 pag, zeer goede staat, nr. 80 Een Tweede Leven
Dickens, CharlesEen Kerstvertelling. La Riviere en Voorhoeve / 6.00Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave2e,1992pb, vertaling A.Coolen, ill.A.Pieck, zgan Een Tweede Leven
Dickens, CharlesDe nagelaten papieren der Pickwick-club, deel I+II (compleet) Het Spectrum / 6.00Meer info Bijzonderheden: Prisma-pockets, Nederlands van G.Bomans, geïll.met de oorspronkelijke prenten van Robert Seymour en Phiz, 303+320 pp, brievenbuspost, Goed KIEN boeken
Dickens, Charles [Bewerkte uitvoering voor de jeugd door Dirk Walbrecker]Oliver Twist Eindhoven : BeeBooks / Paperback4.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 1e druk, 167 blz, 20 cm, isbn 9059640209, goed exemplaar. Nr 4441. Annotatie: In het Engeland van omstreeks 1850 komt de wees Oliver Twist al op jonge leeftijd met een misdadigersbende in aanraking en beleeft allerlei angstige avonturen. Het contact met een \'weldoener\' geeft tenslotte een positieve wending aan zijn leven. Reeks: Jeugdklassiekers
Antiquariaat Boekwijd
Dickens, CharlesA Christmas Carol (extra info) Hardcover, in heel mooie staat; baten gaan gaan naar Artsen zonder Grenzen / 0.00Meer info Bijzonderheden: 8,75 BonLibris
Dickens, Charles John HuffamDavid Copperfield deel II Contact-Klassieken / 4.67Meer info Bijzonderheden: druk: Geïllustreerd Vertaalde literaire roman Paperback Vijola
Dickens, Charles John HuffamKerstverhalen Het Spectrum / 3.30Meer info Bijzonderheden: druk: Geïllustreerd Verhalen Pocket Vijola
Dickens, Charles John HuffamIn Londen en Parijs Gebr. E.& M. Cohen Amsterdam / 6.87Meer info Bijzonderheden: druk: Roman; Vertaalde literatuur Harde kaft Vijola
Dickens, Charles John HuffamDavid Copperfield deel I Contact-Klassieken / 4.67Meer info Bijzonderheden: druk: Geïllustreerd Vertaalde literaire roman Paperback Vijola
Dickens, Charles [In de originele Spectrum 1953 vertaling van J.C. Bloem, Godfried Bomans, Antoon Coolen, e.a. ; Nederlands van André Noorbeek; geïll. met de oorspr. prenten van Phiz [Hablôt K. Browne]David Copperfield Leeuwarden : Company of Books / Gebonden met stofomslag10.00Meer info Jaar van uitgave: Gebonden met stofomslag
Bijzonderheden: 1e druk, 834 blz, zw/w illustraties, isbn 9789077091852, goed exemplaar [de 1ste blzn door vocht iets gekreukt : geen schade]. Annotatie: Nadat zijn moeder is gestorven, moet David Copperfield van zijn stiefvader gaan werken in een fabriek. Hij wordt in huis genomen door een oud-tante, die hem in de leer doet bij een advocaat. Vert. van: David Copperfield. Oorspr. uitg.: 1850. Dickens Bibliotheek.
Antiquariaat Boekwijd
Dickens, Charles [In de originele Spectrum 1953 vertaling van J.C. Bloem, Godfried Bomans, Antoon Coolen, e.a. ; Nederlands van Jan Nieuwenhuis; geïll. met de oorspr. prenten van Phiz [Hablôt K. Browne]Nicolaas Nickleby Leeuwarden : Company of Books / Gebonden met stofomslag10.00Meer info Jaar van uitgave: Gebonden met stofomslag
Bijzonderheden: 1e druk, 853 blz, zw/w illustraties, isbn 9789077091869, goed exemplaar. Annotatie: In het Engeland in de eerste helft van de 19e eeuw heersen schrijnende misstanden op de kostschool waar een weesjongen les gaat geven. Vert. van: Nicholas Nickleby. Oorspr. uitg.: 1839. Dickens Bibliotheek.
Antiquariaat Boekwijd
Dickens, CharlesEen kerstvertelling / 3.00Meer info Bijzonderheden: den Haag, Omniboek zonder jaar illustraties van Anton Pieck 4e dr. - Vert. uit het Engels door Antoon Coolen. - Karton Klikspaan
Dickens, CharlesJuffrouw Lirriper en hare commensalen Gebr. Graauw / 6e druk15.00Meer info Jaar van uitgave: 6e druk
Bijzonderheden: goed pp 336 20 x 26 cm. geill. Prachtige Blauwe banden met goudkleirige opdruk. Gebonden
Papierier
Dickens, Charles [vert. uit het Engels door Else Hoog ; met de originele tekeningen van John Leech]Een kerstvertelling : een kerstzang in proza Groningen : Wolters-Noordhoff / Gebonden hardcover5.00Meer info Jaar van uitgave: Gebonden hardcover
Bijzonderheden: Herdruk, 120 blz, ill, 22 cm, isbn 900155556X, goed exemplaar. Nr 4997. Annotatie: Een in het 19de eeuwse Londen spelend verhaal over een oude vrek, die op kerstavond door drie geesten zijn levensloop voorgeschoteld krijgt waardoor zijn leefwijze verandert. Gouden lijsters : Winterverhalen.
Antiquariaat Boekwijd
Dickens, CharlesDavid Copperfield L.J. Veen / 5.75Meer info Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgave1978Hc zonder omslag, 925 pag, zeer goede staat Een Tweede Leven
CHARLES DICKENSA CHRISTMAS CAROL AND THE CRICKET ON THE EARTH DENT / 12.50Meer info Bijzonderheden: Hardcover. 212 pages. MANSARDE
DICKENS, CHARLES.Barnaby Rudge. Engels - Vertaling. Barnaby Rudge. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Engels - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
DICKENS, CHARLES.Een kerstverhaal. Engels - Vertaling - Fictie. Een kerstverhaal. / 6.00Meer info Bijzonderheden: - Engels - Vertaling - Fictie. Algemeen @ntiquariaat Sanders
DICKENS, CHARLES.Dombey & Zoon. Engels - Vertaling. Dombey & Zoon. / 13.00Meer info Bijzonderheden: - Engels - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
DICKENS, CHARLES.Leven en lotgevallen van David Copperfield. Engels - Vertaling - Fictie. Leven en lotgevallen van David Copperfield. / 5.00Meer info Bijzonderheden: Opknapexemplaar. Wel compleet. Engels - Vertaling - Fictie. Algemeen @ntiquariaat Sanders
DICKENS, CHARLES.Nelly. Engels - Vertaling. Nelly. / 13.00Meer info Bijzonderheden: Vertaling van ` The Old Curiosity Shop'. Engels - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
DICKENS, CHARLES.Martin Chuzzlewit deel II. Engels - Vertaling - Fictie. Martin Chuzzlewit deel II. / 5.00Meer info Bijzonderheden: - Engels - Vertaling - Fictie. Algemeen @ntiquariaat Sanders
DICKENS, CHARLES.Olivier Twist. Engels - Vertaling. Olivier Twist. / 12.00Meer info Bijzonderheden: - Engels - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Dickens, Charles [bew. en vert. uit het Engels The Readers Digest]Oliver! Utrecht : Bruna / Paperback6.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 232 blz, 21 cm, isbn 9022984745, goed ongelezen exemplaar. Nr 5359. Annotatie: Bewerking van de roman ’Oliver Twist’ van de Engelse schrijver (1812-1870), waarin een weesjongen in het dievenmilieu van het 19e-eeuwse Londen belandt.
Antiquariaat Boekwijd
Dickens, CharlesKleine Dora [eerste en tweede deel : Charles Dickens’ werken] Amsterdam : Hollandsch Uitgeversfonds / Gebonden hardcover15.00Meer info Jaar van uitgave: Gebonden hardcover
Bijzonderheden: 1e druk, 386 + 349 blz, ill, 11.5×17 cm, blauwe Linnen rug, goede exemplaren. Nr 4889 en 4890
Antiquariaat Boekwijd
Dickens, CharlesLevensgeschiedenis en ondervindingen van David Copperfield [Eerste en tweede deel : Charles Dickens’ werken] Amsterdam : Hollandsch Uitgeversfonds / Gebonden hardcover12.00Meer info Jaar van uitgave: Gebonden hardcover
Bijzonderheden: 1e druk, 377 + 417 blz, illustraties, 12x17 cm, blauwe Linnen band langs de rug, goede exemplaren. Nr 4891 en 4892.
Antiquariaat Boekwijd
DICKENS, CHARLES.De Pickwick-club. Engels - Vertaling. De Pickwick-club. / 13.00Meer info Bijzonderheden: - Engels - Vertaling. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Dickens, CharlesA christmas carol in prose, being a ghost story of christmas / 300.00Meer info Bijzonderheden: London, Chapman and Hall 1899 illustrated by F D Bedford Green cloth, fine title-page, some foxing Klikspaan
Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a.Alle schrijvers leiden naar Rome Leuven : Davidsfonds / Literair / Paperback12.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
Antiquariaat Boekwijd
Dickens, Charles.Een kerstvertelling. Vertaald door Antoon Coolen. Met tekeningen van Anton Pieck. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 5de druk. Kampen, La Rivière & Voorhoeve. 1994. 127 p. 12 p. ills. Paperback. JOOT
Dickens, Charles1. Charles Dickens werken. Kerstsprookjes / 5.00Meer info Bijzonderheden: Gebonden, boekwerk goed, boek is gebroken geweest voorin, is gerepareerd. Band slijtage A 4 formaat. 9e omgewerkte, veel vermeerderde druk. Met een en twintig houtgravuren. Uitg. Gebr. E & M. Cohen Boeken-10
DIckens, CharlesDealings with the firm Dombey & Son, Wholesale, retail and for Exportation.First edition. Bradbury,& Evans / 85.00Meer info Bijzonderheden: Leather. Nice copy Marc van Dijk
Dickens, Charles (ill. par Joep Nicolas)La vie de N.S. Jésus-Christ Bibliofilie en boeken over boeken / 75.00Meer info Bijzonderheden: Relié á nouveau, 113pp. Demi-veau. 8o. Avec dédicace de Joep Nicolas: "Voor mijn vriend Jaques Schreurs". Traduction de Rose Celli, illustrations de Yoep Nicolas. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank
Dickens, CharlesPip Theater & Film / 1.00Meer info Bijzonderheden: toneelstuk 56 blz Lezerij Calibert
Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a.Alle schrijvers leiden naar Rome Leuven : Davidsfonds / Literair / Paperback12.00Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
Antiquariaat Boekwijd
Dickens, CharlesDavid Copperfield / 4.50Meer info Bijzonderheden: Apeldoorn, De Eekhoorn 1994 illustraties van Doris Eisenburger 1e dr. - Naverteld door Dirk Walbrecker. - (Juwelen uit de wereldliteratuur). - Karton Klikspaan
Dickens, CharlesSlechte tijden Literatuur (vertaald in Nederlands) / 20.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, linnen band met geill. voorplat, 142pp. Vertaling van C.M.Mensing. Houtgravuren naar teekeningen van H.French. Randen rug en punten platen iets gesleten. Verder goed. Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank


398 resultaten 4 pagina's.