| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel | Verkoper |
| Charles Dickens | Levensgeschiedenis en ondervindingen van David Copperfield | Hollandsch Uitgeversfonds Amsterdam / 1 | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1 Bijzonderheden: gebonden 417pp pentekeningen deel 1
| Antiquariaat Emmelot |
| Charles Dickens | Nelly | Hollandsch Uitgeversfonds Amsterdam / 1 | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1 Bijzonderheden: gebonden 340pp deel 2
| Antiquariaat Emmelot |
| Charles Dickens | Nelly | Hollandsch Uitgeversfonds Amsterdam / 1 | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1 Bijzonderheden: gebonden 315pp deel 1
| Antiquariaat Emmelot |
| Dickens, Charles | "De oude rariteitenwinkel, deel II George Silverman's verklaring; Gejaagd als een wolf" | Het Spectrum / 1ste | 2.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Pocket, 280 pp., verluchtig met de originele prenten van Phiz en George Cattermole, vertaling C.J. Kelk en J.F. Kliphuis,
| KIEN boeken |
| Dickens, Charles | "Kerstverhalen : Een kerstlied in proza; Het carillon; De krekel bij de haard; Het slagveld; De bezeten man" | Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen / 5de | 4.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 5de Bijzonderheden: Prisma pocket 15, 334 pp.,, omslag Niek Hiemstra, naamsticker voorin, `
| KIEN boeken |
| Dickens, Monica | 'n Zomertje van je welste | / | 2.80 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, Becht z j ill Vera Huizinga 1e dr. - Vert. uit het Engels. - (DE Vier). - Karton, geplastificeerd, ex-bibliotheek, goed ex
| Klikspaan |
| Dickens Charles. | 15. Kerstverhalen | 1974. / | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Godfried Bomans; Ch. Dickens; Robert Seymour | De nagelaten papieren van de Pickwick club | Spectrum / | 11.99 | Meer info
Bijzonderheden: Goed Paperback
| BUDGET BOEK ALKMAAR |
| C. Dickens | A Christmas carol | Heinemann / | 255.00 | Meer info
Bijzonderheden: In een fraaie staat deze door Arthur Rackham geillustreerde Christmas caroll met verschillende illsutratie in kleur en zw-w. Een Amerikaanse eerste druk tergelijktertijd uitgebracht als de Engelse uitgave. Alleen in een andere kleur en andere voorplat . (geen stofomslag) editie:1 conditie 4 pagina's: 147
| Boekenpakhuis.nl |
| Dickens Charles | A child's history of England | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 423 .pppp. Linnen band / Cloth binding 423 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 13 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert, Roestvlekjes / Foxing / Taches de rouille / Rostfleckig
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens, Charles | A Chrismas Carol in Prose being a Ghost Story | PenguinHarmondworth / | 18.00 | Meer info
Bijzonderheden: Very Good pp 94 Jacket Good+ colour plates, reset/reprint 1954, Hard Cover
| Papierier |
| Dickens Ch. | A christmas carol | / | 138.50 | Meer info
Bijzonderheden: 1915, cloth, 148pp, London, William Heinemann, with 12 tipped-in colour ills. and 18 bl.w. ills. by Arthur Rackham, slightly stained pages., corners on front- & backside stained otherwise fine copy Uitgever -
| AntiquariaatDeBilt |
| Dickens Charles | A Christmas carol | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 189 .pppp. hard cover 189 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 15 cm Naam op titelpagina / Name on title page
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens, Charles | A Christmas Carol | / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: 154 pp. Genaaid / Hard Cover
| boeken ben de |
| CHARLES DICKENS | A CHRISTMAS CAROL AND THE CRICKET ON THE EARTH | DENT / | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover. 212 pages.
| MANSARDE |
| Dickens, Charles | A Christmas Carol in Prose | / | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: Kerstvertelling,Een kerstlied in proza, De krekel bij de haard en Het Carillon. 223 Pagina`s. Gelijmd
| boeken ben de |
| Dickens, Charles | A christmas carol (een kerstverhaal) | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Laren, Cambium 1987 tekeningen Michael Cole 1e dr. - Vert. uit het Engels door Antoon Coolen. - Karton
| Klikspaan |
| Dickens Charles. | A christmas carol and the chimes. | London, New York, Toronto, Melbourne., Casselll and Company., 1913. With an introduction by Henri Mo / | 11.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Dickens Charles | A Christmas carol in prose being a ghost story of Christmas | Groningen, J.B. Wolters, 1960. Engelstalig. Met verklarende aantekeningen door K. ten Bruggencate. 1 / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Dickens Charles | A Christmas carol in prose being a ghost story of Christmas | Groningen, J.B. Wolters, 1960. Engelstalig. Met verklarende aantekeningen door K. ten Bruggencate. 1 / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Dickens Charles.Rackham, Arthur. | A Christmas Carol. Illustrated by Arthur Rackham. illustrations in colour, in black and white. | William Heinemann. london. / | 35.00 | Meer info
Bijzonderheden: N.d Or.cloth. Spine discoloured. Ends shelfware. 147pp. 8°..
| Antiquariaat Ovidius |
| CHARLES DICKENS | A TALE OF TWO CITIES | HAZELL, WATSON & VINEY / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Illustrated by Hablot K. Browne ( Phiz). Hardcover. 736 pages.
| MANSARDE |
| Charles Dickens | A tale of two cities | Peguin Books / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Een Penguin Popular Classics uitgave, 367 pg, nieuwstaat. Engelstalig
| Steenenboek |
| Charles Dickens | A Tale of two Cities | ? / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Mooie rood met goud gebonden uitgave , naar schatting 1940.
| Betty Book |
| Dickens Charles | A tale of two cities | Hertfordshire, Wordsworth Editions limited, 1993. 424 blz. Pocketboek / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Dickens Charles | A tale of two cities | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 149 .pppp. hard cover 149 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 19 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | A tale of two cities | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 384 .pppp. hard cover 384 .pp Goed / Good / Bien / Gut 16 x 11 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens, Charles | A Tale of Two Cities | The World Publishing CompanyCleveland and New York / 2th ed. | 8.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 2th ed. Bijzonderheden: Good pp 348 DJ Good illustrated with b/w drawings. Hard Cover
| Papierier |
| Dickens, Charles | A tale of two cities | T. Nelson / 1ste | 5.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Sewes, cloth, 384 pages, in English,
| KIEN boeken |
| DICKENS, CHARLES. | A Tale of two cities. | Engels. A Tale of two cities. / | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: - Engels.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a. | Alle schrijvers leiden naar Rome | Leuven : Davidsfonds / Literair / Paperback | 12.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a. | Alle schrijvers leiden naar Rome | Leuven : Davidsfonds / Literair / Paperback | 12.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a. | Alle schrijvers leiden naar Rome | Leuven : Davidsfonds / Literair / Paperback | 12.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Lateur, Patrick [samenstelling] Ovidius, Godfried Bomans, Helene Nolthenius, Goethe, Simon Carmiggelt, Cees Nooteboom, Stendhal, Casanova, Anton van Duinkerken, Charles Dickens, Frits van der Meer, Thomas Mann, e.a. | Alle schrijvers leiden naar Rome | Leuven : Davidsfonds / Literair / Paperback | 12.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Paperback Bijzonderheden: 2e druk, 336 blz, 22 cm, zw/w foto´s, literatuur opgave, register, isbn 9063064268 / 9068017276, uitstekend ongelezen exemplaar. Annotatie: Bloemlezing van proza en poëzie van binnen- en buitenlandse auteurs over Rome.
| Antiquariaat Boekwijd |
| CHARLES DICKENS | AMERICAN NOTES | HAZELL, WATSON & VINEY / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover. 672 pages.
| MANSARDE |
| Proske O. - Ensslin F. - Dickens P. - Möhl K. | Analyse der Metalle: Probenahme (Allgemeine apparative und handwerkliche Grundlagen/Richtlinien für das Entnehmen von Proben/Anwendung auf Erze, Metalle, Rückstände und auf die Hilfsstoffe für die Verarbeitung und Gewinnung/Mathematisch-... (Volume 3 | / | 18.00 | Meer info
Bijzonderheden: 452 .pppp. hard cover / dust jacket 452 .pp Minder Goed / Not so good / Nicht so gut 18 x 25 cm ...-statistische Kontrolle), Mit 212 Abbildungen, Naam op titelpagina / Name on title page, Band wat verkleurd / Discolouration, Stofwikkel beschadigd / Dust jacket damaged, Omslag wat verkleurd / Cover discoloured
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | Aventures de Monsieur Pickwick | / | 24.00 | Meer info
Bijzonderheden: 367 .pppp. Gebonden / Bound / Relié / Gebunden 367 .pp Goed / Good / Bien / Gut 17 x 26 cm foxing / roestvlekjes
| Profijtelijk Boeksken |
| CHARLES DICKENS | BARNABY RUDGE | HAZELL, WATSON & VINEY / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover. Illustrated by Hablot K. Browne (Phiz). 768 pages.
| MANSARDE |
| Dickens Charles | Barnaby Rudge | Amsterdam, De Arbeiderspers, 646 blz. Houtgravuren naar tekeningen van F. Barnard.. 200.000-serie. / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Dickens Charles | Barnaby Rudge | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 415 .pppp. hard cover 415 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 19 cm 6e druk/ edition, ownership stamp / bibliotheekstempel, no dust jacket
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | Barnaby Rudge | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 646 .pppp. hard cover 646 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 20 cm Spine damaged/rug beschadigd, cover not so good / omslag onfris, geïllustreerd Barnard F, Vertaling
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | Barnaby Rudge | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 415 .pppp. hard cover 415 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 18 cm geïllustreerd
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | Barnaby Rudge | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 488 .pppp. hard cover 488 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 23 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens, Charles | Barnaby Rudge | / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: 415 Pagina`s. Linnen
| boeken ben de |
| Dickens, Charles | Barnaby Rudge | / 8e druk | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 8e druk Bijzonderheden: Nijmegen-Arnhem, Gebr. Cohen - gebonden in zeer fraaie band - uitstekende staat - met houtgravuren naar teekeningen van F. Barnard
| Antiquariaat Coriovallum |
| Dickens, Charles | Barnaby Rudge | Amsterdam, De Arbeiderspers, z.j. / | 6.25 | Meer info
Bijzonderheden: 646pp ingenaaid, linnen houtgravuren naar tekeningen van F. Barnard; goede staat - rug vergeeld, roestvlekjes op snedes en enkele pagina's, verder goed
| Matilda`s Boek |
| Dickens, Charles | Barnaby Rudge | Arbeiderspers / 1e druk | 7.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1e druk Bijzonderheden: Het verhaal van Barnaby Rudge begint en eindigt in \"De Meiboom\", een oude kroeg, gelegen naast een somber landgoed. Gebonden, linnen,646 blz. 46 houtgravures naar tekeningen van F. Barnard. Goed.
| De Boekenmolen |
| Dickens, Charles | Barnaby Rudge | Literatuur (Engelstalig) / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 8vo, cloth binding, 833pp. Illustration on frontispice. Light worn to spine-ends. Else good.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Dickens, Charles | Barnaby Rudge (200000 serie) | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 646 pp. Binnenscharnieren zwak Voorste schutblad mist Genaaid / Linnen
| boeken ben de |
| Dickens Charles | Barnaby Rudge (Ned.vert.) | Hollandsch Uitgeversfonds Amsterdam / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: "Gebonden, kunstleer, rood, reeks ""Charles Dickens' Werken"", vergulde handtekening op voorplat, 416p (Ned.vert.), Goed"
| KIEN boeken |
| Dickens, Charles | Barnaby rudge 2 Delen | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 256/256 pp. Gelijmd
| boeken ben de |
| Dickens Charles | Barnaby rudge, A tale of the Riots of 'Eighty | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 561 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 561 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm Introduction by Margaret Lane, A London Panther, band wat verkleurd / discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens, Charles | Barnaby Rudge, deel I | Het Spectrum, Utrceht/ Antwerpen / 1ste | 2.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Pocket, 256 pp., vertaling G.J. Werumeus Buning-Ensonk, met oorspronkelijke prenten van Phiz (Hablôt K. Browne) en Georges Cattermole, Matig
| KIEN boeken |
| Dickens Charles | Barnaby Rudge, deel II | Het Spectrum, Prismapocket / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Nederlands van G.J.W. Buning-Ensink. Geïll. Met de oorspronkelijke prenten van Phiz., Goed
| KIEN boeken |
| DICKENS, CHARLES. | Barnaby Rudge. | Engels - Vertaling. Barnaby Rudge. / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: - Engels - Vertaling.
| Algemeen @ntiquariaat Sanders |
| Dickens, Charles | Barnaby Rudge. Deel II. Verlucht met de oorspronkelijke prenten | Utrecht. Het Spectrum / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| Lu et approuvé |
| Dickens, Charles. | Barnaby Rudge.Houtgravuren naar tekeningen van F. Barnard. | De Arbeiders. / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 646 pag. Geïll. Rug licht verkl. TO COLLECT IN SHOP, PLEASE CONTACT FIRST.
| JOOT |
| Dickens, Charles. | Barnaby Rudge.Houtgravuren naar tekeningen van F. Barnard. | De Arbeiders. / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 646 pag. Geïll. Rug licht verkl. TO COLLECT IN SHOP, PLEASE CONTACT FIRST.
| JOOT |
| CHARLES DICKENS | BLEAK HOUSE | HAZELL, WATSON & VINEY / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Illustrated by Phiz. Hardcover. 699 pages.
| MANSARDE |
| Dickens Charles | Bleak house | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 964 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 964 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm penuin englush library
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | Bleak house | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 809 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 809 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm penguin populair classics
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | Bleak house | / | 11.00 | Meer info
Bijzonderheden: 928 .pppp. Vol lederen band(en) 928 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 16 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | Bleak house | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 992 .pppp. Linnen band / Cloth binding 992 .pp Goed / Good / Bien / Gut 19 x 13 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert, Roestvlekjes / Foxing / Taches de rouille / Rostfleckig
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | Christmas Books | / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 286 .pppp. hard cover 286 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 19 cm Geïllustreerd / Illustrated / Illustré / Illustriert, Band wat verkleurd / Discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens, Charles | Christmas Books | Nelson Doubleday Inc. / | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: Druk en jaar van uitgavez.j.hc,, 825 pag, roestvlekjes op zijsnede, verder prima staat
| Een Tweede Leven |
| Dickens, Charles | Christmas Books, Tales and Sketches | Nelson Doubleday",1944,"hb / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| bookbutcher |
| CHARLES DICKENS | CHRISTMAS STORIES | CHARLES DICKENS / | 9.50 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover. Illustrated by E.G. Dalziel, Townley Green, & F.A. Fraser. Household Words/All the year round. 703 pages.
| MANSARDE |
| CHARLES DICKENS | DAVID COPPERFIELD | DELTAS / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Nedderlandse bewerking van H. Baan. Paperback. 125 blz.
| MANSARDE |
| CHARLES DICKENS | DAVID COPPERFIELD | TJEENK WILLINK / FOURTH EDITION | 5.00 | Meer info
Jaar van uitgave: FOURTH EDITION Bijzonderheden: Abridged for schools with introduction and notes by Dr. H.G. De Maar. Paperback. 224 pages.
| MANSARDE |
| CHARLES DICKENS | DAVID COPPERFIELD | HAZELL, WATSON & VINEY / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover. Illustratedby Hablot K. Browne (Phiz). 702 pages.
| MANSARDE |
| Charles Dickens [bewerkt door Henri van Hoorn] | David Copperfield | Hema [art.nr.14.31.2856] / Gebonden met harde kaft | 4.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Gebonden met harde kaft Bijzonderheden: 1e druk, 122 blz, 16 zw/w ill, 20 cm, goed exemplaar.
Annotatie: David verliest al jong zijn beide ouders, maar dankzij de hulp van zijn tante Betsy vindt hij toch het geluk.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Dickens | David Copperfield | / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: ca.1920, 12e druk, linnen, kl.4vo, 516pp, met 61 houtgravures, licht smoezelig Uitgever -
| AntiquariaatDeBilt |
| Dickens Charles | David Copperfield | Hertfordshire, Wordsworth Editions limited, 1992. 837 blz. Pocketboek. Leesvouwen in rug. Dit boek / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Dickens Charles | David Copperfield | London, Longmans, Green and Co, 1966. 915 blz. Uitgavejaar /printet in 1966. Hard cover. Linnen/Lin / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Dickens Charles | David Copperfield | Rotterdam, Lekturama, 1974. Wereldberoemde jeugdboeken voor jongeren en volwassenen 201 blz. Hardcov / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden:
| De Wijze Uil |
| Dickens Charles | David Copperfield | / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: 799 .pppp. Half lederen band(en) 799 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm Roman, Band wat verkleurd / Discolouration, Rug beschadigd / Spine damaged, Mit vielen Bildern von Raffaello Busoni
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | David Copperfield | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 568 .pppp. hard cover 568 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 21 cm Naam op titelpagina / Name on title page
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | David Copperfield | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 103 .pppp. soft cover 103 .pp Goed / Good / Bien / Gut 13 x 19 cm The dear old england sereis nr1, cover not so good / omslag onfris
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | David Copperfield | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 86 .pppp. soft cover 86 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm Les classiques pour tous nr220, Gevouwen rug / Folded back, cover not so good / omslag onfris, traduit
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | David Copperfield | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 256 .pppp. soft cover 256 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 17 cm Illustré de Eliott Harry, Gevouwen rug / Folded back, cover not so good / omslag onfris
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | David Copperfield | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 256 .pppp. soft cover 256 .pp Goed / Good / Bien / Gut 12 x 16 cm Illustrated, omslag wat verkleurd / cover discoloured, band wat verkleurd / discolouration
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | David Copperfield | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 836 .pppp. soft cover 836 .pp Goed / Good / Bien / Gut 18 x 11 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles | David Copperfield | / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 716 .pppp. Pocket / Poche / Taschenbuch 716 .pp Zeer Goed / Very Good / Très bien / Sehr gut 11 x 18 cm 0
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens Charles - Meker G. | David Copperfield | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 191 .pppp. hard cover 191 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 21 cm Band wat verkleurd / Discolouration, Traduction de G. Meker, Illustrations de P. Rousseau, Omslag verkleurd / Cover discoloured, Naam op titelpagina / Name on title page
| Profijtelijk Boeksken |
| Dickens, Ch./ Altena, van E. | David Copperfield | Kinder- en jeugdliteratuur / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Ingeb., 59pp. 4o. Goed exemplaar Geïll. Door A. Marks
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Dickens, Charles | David Copperfield | Spectrum / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Geb 2e druk 1967 illus 2184blz
| Langerein |
| Dickens, Charles | David Copperfield | Literatuur (Engelstalig) / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 1057pp. With introduction by Andrew Lang. With the original illustrations bu H.K.Browne. Paper binding. Readingfold in spine. Else very good copy
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Dickens, Charles | David Copperfield | Collins ClearLondon & Glasgow / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Good pp 628 year and edition not dated Hard Cover
| Papierier |
| Dickens, Charles | David Copperfield | / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: Half-Leather
| boeken ben de |
| Dickens, Charles | David Copperfield | / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden Hema
| Idéfix Boeken |
| Dickens, Charles | David Copperfield | / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: Rotterdam, Lekturama 1984 illustraties Gianni Vertaald. - (Wereldberoemde jeugdboeken). - Karton
| Klikspaan |
| Dickens, Charles | David Copperfield | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 4vo, Vertaald en ingeleid door Dr.J.B.van Amerongen. Verlucht met teekeningen van Frans Lammers. Linnen band met goudopdruk. Heel goed. 744pp.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Dickens, Charles | David Copperfield | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: Geb., 744pp. Small 4o. Linnen met goudopdruk . Goed exemplaar Geïllustreerd door F. Lammers. Vert. uit het Engels door J B van Amerongen
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Dickens, Charles | David Copperfield | Literatuur (vertaald in Nederlands) / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 12vo, pocket, 836pp. goed.
| Antiquariaat & Galerie de Bovenste Plank |
| Dickens, Charles | David Copperfield | Penguin Books / 1ste | 7.50 | Meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Penguin pocket, 716 pp., complete and unabridged, Engelstalig, pakketpost,
| KIEN boeken |
| Dickens, Charles | David Copperfield | Contact, Amsterdam / 1ste | 16.00 | Meer info
Jaar van uitgave: 1ste Bijzonderheden: Reeks De Onsterfelijken, Ingenaaid, linnen band, 744 pp., vertaling en inleiding J.B. van Amerongen, illustraties Frans Lammers,
| KIEN boeken |
| Dickens, Charles [In de originele Spectrum 1953 vertaling van J.C. Bloem, Godfried Bomans, Antoon Coolen, e.a. ; Nederlands van André Noorbeek; geïll. met de oorspr. prenten van Phiz [Hablôt K. Browne] | David Copperfield | Leeuwarden : Company of Books / Gebonden met stofomslag | 10.00 | Meer info
Jaar van uitgave: Gebonden met stofomslag Bijzonderheden: 1e druk, 834 blz, zw/w illustraties, isbn 9789077091852, goed exemplaar [de 1ste blzn door vocht iets gekreukt : geen schade]. Annotatie: Nadat zijn moeder is gestorven, moet David Copperfield van zijn stiefvader gaan werken in een fabriek. Hij wordt in huis genomen door een oud-tante, die hem in de leer doet bij een advocaat. Vert. van: David Copperfield. Oorspr. uitg.: 1850. Dickens Bibliotheek.
| Antiquariaat Boekwijd |
| Dickens,Charles | David Copperfield | Graauw / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden,linnen. Met 61 houtgravures. Staat:kaft vlekken en rug lichte schade.
| De Lange Jan- Middelburg |
| Dickens, Charles | David Copperfield Deel 2 | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Vlekje op kop snee. 459 Pagina`s. Gelijmd
| boeken ben de |
| Dickens, Charles John Huffam | David Copperfield deel I | Contact-Klassieken / | 4.67 | Meer info
Bijzonderheden: druk: Geïllustreerd Vertaalde literaire roman Paperback
| Vijola |