| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel |
| SCHOTTIN, J. G. FR. / SYBRANDI, J. ( VERTALING ) | " Volgt mij ! ". Woorden van stichting voor het Christelijk Leven naar het Hoogduitsch van J. D. Fr. Schottin door J. Sybrandi | / 1854 | 40.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam J. D. Sybrandi 1854 238pp. Linnen met goudstempeling 13 x 20, 5 cm. Litho van P. W. M. Trap op titelpagina. Verkleuring t. g. v. vochtschade op titelpagina en voorplat. Sticker van vorige eigenaar voor in boek overigens redelijk |
| Walda, Dick | 'Amsterdam-Zuid` in oorlogstijd. | Werkgroep Gedenkteken 'Markt voor Joden' / 1986 | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: 94 pagina's. Foto's, documenten, afbeeldingen. Soft Cover |
| Boon, L.J. | 'Dien Godlosen Hoop Van menschen'. Vervolging Van Homoseksuelen in De Republiek in De Jaren Dertig Van De Achttiende Eeuw | Boon, L.J. / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Bezorgd door I. Schöffer, m.m.v. J. Roelevink, J.P. de Valk, A.J. Veenendaal jr., geb., stofomslag, zw/w ill., lit., reg., 415 p. (absolute nieuwstaat) 1146 |
| N / A | 11e internationale Focus fotosalon. 300 kunstfoto's uit 26 landen + collectie George Eastman - Museum. Arti et Amicitiae | / 1951 | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Bloemendaal Focus 1951 24 p. + 8 p. plates in black.& white. broch. geniet pap. 15 x 21, 5 cm. ill. Kleine scheurtjes aan rand overigens in redelijke staat |
| Groen, Adrian de ; Burgemeister, Lotje ; Friederich, Thijs ; Ham, Noortje ; ea | 167e Almanak Amsterdamsche Studentencorps Amsterdamsche Vrouwelijke Studenten Vereeniging 1997 | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdamsche vrouwelijke studenten vereeniging. Almanak van het Amsterdamsch Studenten Corps en de Amsterdamsche Vrouwelijke Studenten Vereeniging voor het jaar 1997 no 167. Gebonden, linnen, goudopdruk. Foto's. Pp 464. Uitbundig geillustreerd. Goed ex. |
| Kaak, Huub | 1895-1995 100 jaar P.W. Janssenhofje van P.W. tot AWV | / | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, Algemene Woningbouwvereniging 1995 geillustreerd 1e dr. - Slappe kaft |
| catalogus | 23e kerstsalon nationale foto tentoonstelling | / | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: reizende tentoonstelling Amsterdam, Maastricht, Groningen. Amsterdamse Amateur-Fotografen vereniging, Fotoclub Maasvogels, Amateur-Fotografen Vereniging Daguerre. Amsterdam, 1962. 1e druk, geniet, n.pp. Foto's in zw/w. advertenties. Goed ex. |
| Eggenkamp W.M.N. | 40 Jaar 1956-1966. Behoud en beheer van de Amsterdamse binnenstad. Nieuwsbrief nr. 33. December 1996 | Amsterdam, Amsterdamse Naatschappij tot Stadsherstel, 1996. 47 blz. Uitgavejaar 1996. Zwart-wit fot / 1996 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Spier, Jo | 50 jaar concertgebouw Amsterdam 1888-1938 | / | 65.00 | Meer info
Bijzonderheden: Programma van de feesten op Zaterdag 29 Januari 1938 in het Concertgebouw. Pp16 met vergulde omslg, geniet, 2 kleurendruk, zwart en rood met leuke tekeningen van Jo Spier verlucht. Het boekske heeft ietwat geleden tijdens het feest maar is wel goed. |
| Storm Van Leeuwen, Jan | 75 Jaar Boekbindkunst in Nederland | Organisatie Fabrikanten van Grafische Eindprodukten (FGE) / 1984 | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: Catalogus tentoonstelling t.g.v. het 75-jarig bestaan van de FGE (de vroegere Nederlandsche Bond van Boekbinders-Patroons). Historisch overzicht, Jubileumwedstrijd, Wedstrijdreglement, Juryrapport en Deelnemerslijst (addenda en corrigenda los bijgevoegd), ill., 102 p. Met veel fraaie voorbeelden uit het bezit van Rijksmuseum Meermanno-Westreenianum en vele anderen, een selectie uit de inzendingen voor de FGE-jubileumwedstrijd, een inleiding van Jan Storm van Leeuwen en een schat aan andere informatie, biedtdit boek een uniek overzicht van de Nederlandse boekbindkunst van 1909 tot heden. |
| RAATS, BERTUS & HUUG SCHIPPER | 8 juli 1954. De dag dat de Tour voor het eerst buiten Frankrijk startte | St. Olympisch Stadion / 2004 | 14.50 | Meer info
Bijzonderheden: 80p. Z/w-foto's. Verslag vd Tourstart 1954 Olympisch Stadion Amsterdam. Nieuw. Beperkt leverbaar! paperback |
| Baantjer, A.C. | 9 Heit De Klok | Teleboek Bv / 1988 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 158 pagina's. Korte verhaaltjes, interpretaties, belevenissen van A.C. Baantjer. Soft Cover |
| VERMEER, EVERT | 95 jaar AJAX: 1900-1995 | Luiting-Sijthoff / 1996 | 18.00 | Meer info
Bijzonderheden: 231pp. Z/w-illustraties en tal van statistieken. Uitstekend exemplaar! Half cloth |
| Aafjes bertus | Aafjes Bertus Omnibus | Elsevier amsterdam/ Brussel / 1964 | 11.95 | Meer info
Bijzonderheden: Uitvoering: Gebonden met luxe kaft Conditie: Zeer goed |
| HORST, D. VAN DER ( RED. ) / TEESING, A. / AARDSE, H. / ALBERTS, B. | Aan ' t schipryk Y. Oude en jonge monumenten rond de historische oevers van het IJ | / 1995 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam Stadsuitgeverij Amsterdam / Gemeentelijk Bureau Monumentenzorg 1995 144 pp. Paperback 14, 8 x 21, 3 cm. Met talrijke z / w illustraties. Fotoverantwoording. ISBN 90 - 6274 - 090 - 1 |
| BEEK, M. A. | Aan Babylons stromen. Hoofdmomenten uit de cultuurgeschiedenis van Mesopotamië in het Oud-Testamentische tijdvak | / 1950 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam / Antwerpen N. V. Uitgevers-Maatschappij " Kosmos " 1950 251 pp. Linnen met licht beschadigd stofomslag 16, 5 x 25 cm. Met meer dan vijftig fotografische afbeeldingen. Register van texten. |
| Bottenburg, Maarten | Aan de arbeid! In de wandelgangen van de Stichting van de Arbeid 1945-1995 | 1995 / 1995 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: m.m.v. Han Israëls, Jan-Willem Gerritsen en Annet Mooij en met een nabeschouwing van Abram de Swaan, geb., blauw karton, stofomslag, noten, reg., 2677 pp. (nieuwstaat) 494 |
| Does, J C van der | Aan de voet van de Westertoren | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, Ten Have 1955 tekeningen Albert Hahn Jr 1e dr. - (Reeks "Neerlands historie"). - Gebrocheerd |
| Haakman, Anton | Afgronden. Verontrustende literatuur uit de Romantiek. Geïllustreerd met verhalen van bekende en onbekende auteurs | 1997 / 1997 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: zw/w ill., namenreg., 464 pp. (nieuwstaat) 772, strak inpakken, Bol |
| Verwer, Stefan/Broere, Marc/Bode, Chris de (samenst.) | Africa United. De weg naar het WK | 2010 / 2010 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: geb., kleurrijke hardcover, rijkelijk geïll. in kleur, 183 pp. (bovenrand voorplat op twee plekjes iets gestoten, nauwelijks zichtbaar kreukje in achterplat, overigens nieuw en ongelezen) 1016, Bol |
| Reve, Karel van het | Afscheid Van Leiden | Reve, Karel van het / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 254 p.(rug iets verschoten, overigens prima exemplaar) 310 |
| AJAX DVD | AJAX 2002 - 2003 DVD | Bussum: Strengholt Multi Media / 2003 | 18.50 | Meer info
Bijzonderheden: Lengte: circa 90 min. Overizht van het seizoen 2002-2003. Extra's: finale Amstel Cup, afscheid Richard Witschge en Aron Winter. Nieuw. DVD |
| HUIS, FRITS | Ajax is de naam. Titelverhalen over een 100-jarige | Den Haag: Bzztoh / 1999 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 141p. Out-of-print Nieuwstaat Paperback |
| ENDT, DAVID | AJAX Jaarboek 1993 - 1994 | Luitingh-Sijthoff / 1994 | 14.50 | Meer info
Bijzonderheden: 130p. Kleurenfoto's, uitslagen en statistieken. Het verhaal vd 24ste landstitel en de uitschakeling in de kwartfinale van het Europa Cup toernooi voor bekerwinnaars tegen Parma. Conditie: goed Half cloth |
| ENDT, DAVID & EVERT VERMEER | AJAX Jaarboek 1995-1996 | Uitg. Luitingh-Sijthoff / 1996 | 17.50 | Meer info
Bijzonderheden: 144p. Z/w- en kleurenfoto's. Statistieken. Met o.a. landskampioenschap, vertrek uit De Meer en EC-1 finale tegen Juventus Half cloth |
| ENDT, DAVID EN EVERT VERMEER | AJAX Jaarboek 2000-2001 | Uitgeverij Luitignh-Sijthoff / 2001 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 112p. Nieuw/New copy. Official annual AFC Ajax Amsterdam 2000-2001 Hardback |
| JESSE, WIM | Ajax voor de elfde maal landskampioen. Een juichtoon langs de velden… | Amsterdam: De Standaard / 1966 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 176p. Met originele foto's van heden en verleden. Vouwtje in kaft, net exemplaar! Paperback |
| BASTET, FRÉDÉRIC | Al die verloren paradijzen. . . Van & over Louis Couperus | / 2001 | 14.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam Em. Querido' s Uitgeverij BV 2001 399 pp. Paperback 13, 5 x 21, 5 x 3, 5 cm. met z / w illustraties. Verantwoording. Noten. Register. ISBN 90 214 5264 2 |
| VERWEY, ALBERT / GEORGE, STEFAN / NIJLAND-VERWEY, MEA ( SAMENSTELLING EN TOELICHTING ) | Albert Verwey en Stefan George. De documenten van hun vriendschap. Bijeengebracht en toegelicht door Mea Nijland - Verwey | / 1965 | 13.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam Polak & Van Gennep 1965 335 pp. Linnen met stofomslag 15 x 22 x 3 cm. Met 9 z / w illustraties. Register. Min. gebruikssporen |
| UNIVERSITEIT VAN AMSTERDAM -- | Album academicum van het Atheneum Illustre en van de Universiteit van Amsterdam, | / 1913 | 68.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, Amsterdamsch Studenten-Corps/ de Vries, 1913, 541p met namenlijsten etc van studenten en hoogleraren in de verschillende periodes sinds 1632, or percaline band (rug los bijgevoegd), 4o, |
| Buchanan, Peter/Lefaivre, Liane/Tzonis, Alexander | Aldo & Hannie van Eyck. Recent Work. Recent Werk. Essays | 1989 / 1989 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: zw/w ill., 64 pp. (tekst in Engels en Nederlands) 208 |
| Zuidhoek, Arne | Alle hens. Sail '85 Amsterdam. | De Boer Maritiem / 1985 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 120 pagina's. Illustraties. Het boek kwam tot stand in samenwerking met de Stichting Sail Amsterdam. Inhoud: Ontwikkeling van Amsterdam, Het Zeilschip, Alle Hens (de roep van de zee, het leven aan boord), Zeilschepen nu, literatuuroverzicht. Cardboard / Karton |
| Braches, Ernst | Alle Nieuwe Kunst Wordt Eerst Niet Begrepen... De Diploma's Van 1892 Door G.W. Dijsselhof, Th. W. Nieuwenhuis, C.A. Lion Cachet | 2003 / 2003 | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: Met drie levensgrote reproducties naar de houtsneden in Museum Boijmans Van Beuningen te Rotterdam, stofomslag, talrijke zw/w afb., 110 p. (nieuwstaat) 318, Bol Nog tweede exemplaar met klein scheurtje in stofomslag 15,00 Euro |
| Gasteren, Louis Van | Allemaal Rebellen Amsterdam 1955-1965 | / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 127 pp. Onderkant rug mist stukje 2½ cm. Garenloos |
| Nooteboom, Cees | Allerzielen | Atlas / 1999 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: geb., zwartblauw linnen met zilveropdruk op rug, stofomslag met portret auteur op achterflap, 398 p. |
| Foer, Jonathan Safran | Alles is Verlicht (roman) | Foer, Jonathan Safran / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: Vertaald door Peter Abelsen, 302 p. (nieuwstaat, gesigneerd op titel) Bol, 502, dun inpakken |
| Ramaker Wim | Als die stad eens ommeviel. Dichters over Amsterdam | Amsterdam, Stadsdrukkerij, 1975. 96 blz. Illustraties van Mart Kempers. Paperback / 1975 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Keuning, Nico | Altijd het tinnef om je heen. Een biografie van Max de Jong | 2000 / 2000 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback met flappen, W.E.B.-reeks 6, zw/w foto's, bibl., lit, reg., 256 p. (ex libris op Franse titel) 416, Bol |
| MEERDERE AUTEURS | Amstelodamum 58e Jaarboek [De befaamde drukkerij op de Herengracht over de Plantage, Pieter van den Berge, familie Westerman e.a.], in: | De Bussy Ellerman Harms, 1966 / 1966 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: linnen bandje, ills, 196 pp |
| MEERDERE AUTEURS | Amstelodamum 63e Jaarboek [Lysbeth Gravenkapel, Stadsuitleg 1585/86, reis Willems Jansz Blaeu e.a.] | De Bussy Ellerman Harms, 1971 / 1971 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: linnen bandje, laatste pp & achterplat geknikt, ills, 196 pp |
| | Amstelodamum: maandblad voor de kennis van Amsterdam : 74e jaargang - nummer 2 - maart/april 1987 | Orgaan van het genootschap Amstelodamum, 48 blz. Geniet. Karton / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | Amstelodamum: maandblad voor de kennis van Amsterdam : 74e jaargang - nummer 3 - mei/juni 1987 | Orgaan van het genootschap Amstelodamum, 48 blz. Geniet. Karton / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | Amstelodamum: maandblad voor de kennis van Amsterdam : 74e jaargang - nummer 6- november/december 1987 | Orgaan van het genootschap Amstelodamum, 48 blz. Geniet. Karton / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Fransen, Leendert [eindredactie] | Amstelveen Amsterdam : twee steden in beweging | Amsterdam : KPMG Klynveld / 1990 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: 1e druk, 54 blz, illustraties, 20x21 cm, literatuur opgave, isbn 9069900572, goed exemplaar. Annotatie: Omslagtitel. Ook als titel vermeld: Twee steden in beweging, en: De agglomeratie Amsterdam. De verhuizing van het hoofdkantoor naar Amstelveen. |
| Jaring, Cor (foto) ; Fallaux, Emile (tekst) | Amsterdam | / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: Tritonpers, Huizen. 1969. Gebonden, karton. Tekst in Ned, Fr Du en Eng. Fotoboek in zw/w. N.pp. Compleet met rode buikband. Hoeken zijn gestoten, omslag wat gekromd, vochtsporen op schutbladen. Inhoud verder goed. |
| KERS, MARTIN ( FOTO' S ) & WILMINK. WILLEM ( GEDICHTEN ) | Amsterdam | / 1993 | 16.00 | Meer info
Bijzonderheden: Wormer / Laren Inmerc BV / Schipper Art Productions 1993 tweede druk 143 pp. Linnen met stofomslag 25 x 30 cm. Als nieuw |
| BOER, GER | Amsterdam 100 jaar geleden | / 1999 | 13.50 | Meer info
Bijzonderheden: Germering I. P. Verlagsgesellschaft m. b. H. 1999 96 pp. Orn. geplastificeerd karton 20, 5 x 28, 5 cm. Met talrijke illustraties in kleur en z / w . Nederlandse tekst. Nieuw nog in folie. |
| ARNOLDUSSEN, PAUL | Amsterdam 1928. Het verhaal van de IXe Olympiade. | Amsterdam, Thomas Rap / 1994 | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: 208p. Enkele z/w-foto's. Pocket. Nederlandse Sportbibliotheek, deel 8. Paperback |
| OLYMPISCHE SPELEN AMSTERDAM, STICHTING | Amsterdam 1992. Olympic Games and Festival. Proposal to the IOC for the games of the XXVth Olympiad. | Amsterdam / 1986 | 32.00 | Meer info
Bijzonderheden: 240p. Illustrated. Dustjacket. The official bidbook from the City of Amsterdam to the IOC. English text. Orig. Cloth |
| | Amsterdam 1992. Olympische spelen en festival. Olympisch pocketboek. | 1986. 80 blz. Met kleurenfoto's. Hard cover. Linnen. / 1986 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| AJAX | Amsterdam ArenA. Het boek | A'dam: ArenA Publ / 1996 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 146p. Boekje uitgegeven bij de opening van stadion Amsterdsam Arena. Met kleurenfoto's en tal van advertenties Paperback |
| HOEKSTRA, HAN G. & HATTUM, JAC. VAN & BIJLL, H. VAN DER | Amsterdam bezongen. | / 1947 | 13.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam Meulenhoff 1947 224 p. gebonden halflinnen 14 x 22 cm. ill. Band verkleurd overigens in redelijke staat |
| Bijll,h. Van Der / Hattum, Jac. Van / Hoekstra, Han G. (verzameld) | Amsterdam Bezongen. Bloemlezing | / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 224 pp. Genaaid / Halflinnen |
| KRUIZINGA, J. H. | Amsterdam bruggenstad | / 1956 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam Gemeentelijke Commissie Heemkennis Amsterdam 1956 151 pp. ing. orn. pap. 15 x 21 cm. Met talrijke z / w illustraties. Register en literatuurlijst. Min. gebruikssporen |
| Kruizinga J.H. | Amsterdam bruggenstad. | Amsterdam, Gemeentelijke commissie heemkennis., 1956. 150 blz. Kartonnen kaft. Met zwart-wit foto's / 1956 | 5.46 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Emeis, M. G. | Amsterdam Buiten De Grachten | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 160 pp. Genaaid |
| RODRIGUES DE MIRANDA, S. | Amsterdam en Zijne Bevolking In De Negentiende Eeuw door S. Rodrigues de Miranda, Wethouder van Amsterdam | / 1921 | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam Scheltema en Holkema' s Boekhandel ( K. Groesbeek en Paul Nijhoff ) z. j. ( 1921 ) VIII + 208 pp. Orn. linnen met goudopdruk 14, 5 x 21, 5 cm. Met 31 afbeeldingen en een uitslaande plattegrond. Met literatuuropgave. |
| 1992 OLYMPIC GAMES AMSTERDAM | Amsterdam heading for the Olympic Games in the Netherlands 1992. | Amsterdam / 1984 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 120p. Ills. maps, 21x30, quality good. Two years of international lobbying and dreaming. Fine copy. Paperback |
| Werner Hans. | Amsterdam ik ben je half vergeten. | Kosmos, 112 blz. Met 100 illustraties uit de oude doos. Hard cover. Half linnen / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| SCHILTMEIJER, J. R. | Amsterdam in 17e eeuwse prent | / 1965 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Zandvoort Minerva z. j. ( ca. 1965 ) 192 pp. Paperback 12, 5 x 18 cm. Met 111 afbeeldingen naar oude gravures |
| Schiltmeijer, J. R. | Amsterdam in 17e Eeuwse Prent | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 192 pp. Genaaid / Soft Cover |
| N.N. | Amsterdam in 55 Afbeeldingen | / | 45.00 | Meer info
Bijzonderheden: Roestvlekjes boekblok Verkeerdom gebonden Hoeken gestoten Gelijmd |
| | AMSTERDAM IN CIJFERS 2011 | Stadsdrukkerij Amsterdam / 2011 | 17.50 | Meer info
Bijzonderheden: 117e editie van het statistisch jaarboek van de Gemeente Amsterdam hardback |
| Roegholt, Dr. Richter | Amsterdam in de 20e eeuw deel 2 (1945/1970) | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 400 pp. Genaaid / Kunstleer |
| ROEGHOLT, RICHTER | Amsterdam in de 20e eeuw deel 2 (1945/1970) | Spectrum, 1979 / 1979 | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: gebonden, ills, 400 pp |
| KOOT, TON | Amsterdam in wintertooi | / 1975 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Baarn Het Wereldvenster 1975 95 bldz. Gebonden linnen met omslag20 x 24,5 cm. Met 42 afbeeldingen in kleur en zwart / wit |
| SLuyser, Meyer | Amsterdam je hebt een zoute smaak | Het Parool / 1964 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: met illistraties van W. Bijmoer; foto\\\'s K. Spook;gebionden met stofomslag zie afbeelding |
| Schiltmeijer, J. R. | Amsterdam Omstreeks 1780. Groot-Platenboek Van Het Oude Amsterdam Met Uitgebreide Toelichting | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 212 pp. Genaaid / Soft Cover |
| WENCKEBACH, L.W.R. | Amsterdam omstreeks 1900 | Bij, 1963 / 1963 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: pbk, tekeningen, foto's, 232 pp |
| Schilperoord, Bram + Linden, Koen Van Der | Amsterdam Onder Zeil | A.W. Bruna & Zoon's Uitgevers Mij. B.V. / 1985 | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: 48 pagina's. Foto's, afbeeldingen. De samenstellers hopen met dit boekje een informatieve bijdrage te leveren aan de groeiende belangstelling voor de zeilsport. Soft Cover |
| Beeke, Anthon (vorm) ; Mak, Geert (tekst) | Amsterdam op zilver ; Amsterdam op steen | / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: Dubbelboek naar aan leiding van 125 jaar bestaan Kampen en Helm Rotaform. Lelystad 1997, gebonden, karton. 1e druk pp79 tekst, geschiedenis en historisch fotomateriaal in één boek. Opl 5.000 exx. Mooi, net ex. |
| SCHADE VAN WESTRUM, L.C. | Amsterdam per vigilante | Spectrum, 1963 / 1963 | 2.25 | Meer info
Bijzonderheden: pkt, rug licht besch, ills, 192 pp |
| | Amsterdam sinds 1880, Zooals het was en werd, in teekening en prent. | Amsterdam, 1937. Catalogus van de tentoonstelling in de zalen van het Koninklijk oudheidkundig genoo / 1937 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | Amsterdam sinds 1880, Zooals het was en werd, in teekening en prent. | Amsterdam, 1937. Catalogus van de tentoonstelling in de zalen van het Koninklijk oudheidkundig genoo / 1937 | 5.46 | Meer info
Bijzonderheden: |
| QUARLES VAN UFFORD, C.C.G. | Amsterdam voor 't eerst gefotografeerd, 184 pp | Bussy, zj / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: pbk, knikjes voorplat, verder goed, foto's van o.a. Asser, Olie, Oosterhuis, |
| LUGER, JOHAN ( TEKST ) & SPIER, JO ( ILLUSTRATIES ) | Amsterdam zwart op wit | / | 11.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam Andries Blitz z. j. zesde druk ( jaren dertig) 143 pp. orn. linnen 13 x 20 cm. ill. Rug licht verkleurd overigens in goede staat |
| DE BAAT DOELMAN, BEN | Amsterdam ~ Een fotoboek met tekst van Joop van den Broek ~ nederlandse tekst, avec texte francaise, with English text, mit deutschen Text | Bruna, 1959 / 1959 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: pkt, naam schutbl, plastic rug laat los, verder goed, 98 pp |
| N. A. | Amsterdam, capital of the netherlands | / 1955 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam Public Relations Office 1955 40 pp. broch. Stapled paper 14 x 20, 5 cm. Illustrated with maps and photographs english text |
| N.N. | Amsterdam, Sea and Rhineport | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 86 pp. Engelstalig, Voorplat wat vuil Genaaid / Linnen |
| Köhler, W C | Amsterdam-boven-Rijn | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, De Telegraaf ca. 1929 ill., kaarten 1e dr. - Ingenaaid, stukje omslag ontbreekt |
| Timp, Wim | Amsterdam-Noord in oude ansichten. Waarin afbeeldingen van Volewijk, Buiksloot, Nieuwendam, Schellingwoude, Durgerdam, Ransdorp, Holysloot en Zunderdorp. | Europese Bibliotheek / 1974 | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: Kleine gebruiksspoortjes. Pagina's, ongenummerd. 156 foto's / ansichten uit oude tijden voorzien van enkele regels commentaar. Cardboard / Karton |
| Holkema van Tj. | Amsterdam. Gids met platen. | Bussum, Fibula-Van Dishoeck., 1971. 3de druk. 266 blz. Houtsnede naar tekeningen van Jon. Braakensi / 1971 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| MENS, JAN | Amsterdam. Paradijs der herinnering | / 1947 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam Kosmos 1947 237 pp. Linnen zonder stofomslag 17 x 25 cm. ill. Papier licht vergeeld ove4rigens in redelijke staat |
| WATTJES, J. G. & WARNERS, PH. A. & JANSSEN, CORNEILLE F. ( BEWERKING ) | Amsterdam. Vier eeuwen bouwkunst | / 1956 | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam Allert de Lange 1956 vierde druk 254 pp. Linnen met iets beschadigd stofomslag 24 x 31 cm. Met 350 afbeeldingen. Boek in goede staat stofomslag iets ingescheurd |
| LINDNER, P.J. & C.A. EMEIS | Amsterdamse Cricket Club 1921 - 1946 | Amsterdam / 1946 | 65.00 | Meer info
Bijzonderheden: 318p. Z/w-foto's. Oplage: 200 exemplaren. Minimale slijtage rugband Jubileumboek tgv het 25-jarig bestaan op 5 maart 1946 Orig. Cloth |
| DIJKSHOORN, WILLEMIEN / JONG, ERIK DE / ODÉ, LODEWIJK | Amsterdamse Grachtentuinen. Van Singel tot Singelgracht | / 2003 | 17.00 | Meer info
Bijzonderheden: Zwolle Waanders Uitgevers 2003 304 pp. linnen met stofomslag 24, 5 x 17, 8 x 3 cm. Oblong. Met talrijke illustraties in kleur en z / w . ISBN 90-400-9621-X |
| Nicole, Christopher | Anjin Miura Samurai/Het ware verhaal van de 17e-eeuwse Engelse zeeman die een belangrijk man aan het Japanse hof werd | 1985 / 1985 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: geb., rood linnen, stofomslag, 399 pp. (nieuwstaat) pakket, 714 |
| Kennedy, Grace (1782-1825) | Anna Ross. Eene geschiedenis voor kinderen, door Grace Kennedy. Uit het Engelsch. Eerste en Tweede Stukje | 1852 / 1852 | 60.00 | Meer info
Bijzonderheden: Serie: Keur van geschiedenissen en verhalen voor de jeugd. Met platen. Uitgegeven door T.M. Looman, onder medewerking van eenige kinderschrijvers. eerste deel. II-III. Anna Ross, Eerste stukje, tweede stukje, or. grijs karton met titel en randversiering in zwart, op achterplat informatie over de serie, 1 zwartwit litho naast titel (steendruk F.W.M. Trap), 1 met de hand ingekleurde litho (Trap), (IV), 63, 66 pp. (nieuwe grijze linnen rug en schutbladen, prima staat) |
| Honig, Piet Hein (eindred.) | Annalen van de Nederlandse operagezelschappen | 1996 / 1996 | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: geb., paarse fluwelen platten, donkerblauwe kunstleren rug, leeslinten, 1276 pp. (fraaie dundrukuitgave, nieuwstaat) pakket, Bol |
| Maarsen, Jacqueline Jopie van | Anne en Jopie Leven met Anne Frank | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Uitgeverij Balans, Amsterdam, 1990, 1e druk. Gebrocheerd/pocket. Foto's. Pp 113. Exbibliotheca Maria de Weijer (naam op franse titel), vriendin van Miep Gies (1909-2010). Net ex. |
| Müller, Melissa | Anne Frank de biografie | / | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: Uitgeverij Bert Bakker, Amsterdam, 1993, 1e druk. Gebrocheerd. Vertaling: Gerda Meijerink. Met een nawoord van Miep Gies. Pp 306. Exbibliotheca Maria de Weijer, vriendin van Miep Gies (1909-2010). Hier en daar aantekeningen van Maria en verbeteringen in potlood. Haar naam en datum van aankoop op franse titel, net ex. |
| Frank, Anne ; Frisch, Max ; Siegrist, Ulrich ; Rennhard, Josef ; ua | Anne Frank und wir | / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: Chronos Verlag, Zürich, 1995, herausgegeben vom Stapferhaus Lenzburg. Broschiert. Fotos, illustriert. Pp 201. Gutes Ex. |
| Couperus, Louis | Antiek Toerisme | Van Holkema & Warendorf / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: z.j. [ca. 1950], geb., donkerblauw linnen met afbeelding in goud van antiek schip, donkerblauw stofomslag met witte opdruk, 152 p. (goede staat) |
| BALFOORT, DIRK J. | Antonius Stradivarius | / 1947 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam H. J. W. Becht z. j. ( 1947 ) 60 pp. geïllustreerd karton zonder stofomslag 19 x 25, 8 cm. Met talrijke z / w illustraties. Bronvermelding. In goede staat |
| WIBAUT STUDENTENSTAKING 1946 -- | Archief bevattende: 18 stuks gestencillde notulen en originele brieven, dan wel doorslagen ervan, van 12/2/1946 t/m 9/5/1947 over het geval Wibaut (en Prof. David Cohen). | / 1946 | 600.00 | Meer info
Bijzonderheden: 23 stuks correspondentie. 35 originele kranten en tijdschriften uit de periode 13/2 t/m 16/3 1946. 7 originele affiches 32,5 x 50 cm waarin door de ASVA opgeroepen wordt tot staking dan wel vergaderingen of andere mededelingen, in zeer goede staat, |
| Strabbe, Arnoldus Bastiaan (omgewerkt door Wijk, J. van, Roelandszoon en Witlage, H.G. Jr.) | Arnoldus Bastiaan Strabbe´s Vernieuwd licht des koophandels of grondig onderwijs in de koopmans rekenkunst. Geheel omgewerkt en naar het tegenwoordige gebruik ingerigt door J. van Wijk, Roelandszoon en H.G. Witlage, Jr. | 1827 / 1827 | 250.00 | Meer info
Bijzonderheden: Fraaie (latere) vollederen reliëfband met goudversiering, titel in rug gestempeld, nieuwe schutbladen, VIII, 384 pp. (fraaie band, geheel in perfecte staat) De eerste uitgave verscheen in 1790. 554, pakket |
| SMIT, PIETER | Artis. Een Amsterdamse Tuin | / 1988 | 13.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam Rodopi 1988 392 pp. paperback 15 x 22 cm. Illustraties voorzien door J. G. Nieuwendijk en voorzien van een nawoord van de huidige Artis directeur dr.B. M. Lensink |
| Berken, Tine van | Asschepoester | 0 / | 65.00 | Meer info
Bijzonderheden: z.j. [ca. 1890], or. karton met fraaie paginagrote chromo-lith. in kleur op voorplat, 4 paginagrote chromo-lith. in kleur, overige afb. en tekst in sepia, 12 p. op kartonachtig papier (later smal wijnrood linnen ruggetje aangebracht, ietsje slijtage aan hoeken achterplat, overigens perfect exemplaar) 178 |
| Vries, J. de (?) | Astronomische oefening, verhandelende de Beginselen der Sterreloopkunde in XIV. Plaatjes; Waar op 48 Astronomische Figuuren verklaard worden, by wyze van vraagen en antwoorden; zeer nuttig voor Leerlingen en allerlei Beminnaaren der Sterreloop- en Ze | 1779 / 1779 | 450.00 | Meer info
Bijzonderheden: Later green cloth, gilt title and lining on spine, title p. in red and black, 14 fold. engr. plates, all cold. by hand, (16), 220, (16), Vol 1. (of 2). Second edition of this rare schoolbook. The book is structured in the form of questions and answers and illustrated with 14 beautiful handcoloured prints. The work is partly based on the book Beginselen der waare sterrekunde (Haarlem, 1748). (minor wear to top and end of spine, else a very fine copy) pakket, 230 gram |
| Muck, Otto | Atlantis-Nieuwe feiten over een eeuwenoud raadsel | Muck, Otto / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: geb., zwarte hardcover met witte opdruk, stofomslag, zw/w ill. en kaartjes, reg., 319 p. (prima staat) pakket, 560 |