| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel |
| Ogilvie R.M. | De Romeinen en hun Goden | Bussum, De Haan, 1974. 159 blz. Ned. vert. Drs. K.H. Vondeling. Zwart-wit foto's. Paperback. Leesvo / 1974 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Jelsma-Rippen Ali | De rouwkreet van de struisvogel | Boekencentrum / 1978 | 2.75 | Meer info
Bijzonderheden: Het emancipatie-proces gaat door .Vrouwen worden mondiger.Huismussen,in veler ogen worden huisduiven.Hoe verloopt dit proces in de kerk.Spaninngen tussen mannen en vrouwen,tussen broeders en zusters in de kerk,verontrusting.Wat komt er los ,als een vrouw gevraagd wordt rekenschap af te leggen van haar geloof,haar liefde voor de kerk.--PAPERBACK-154PAGINA,-IN GOEDE STAAT-VERZENDKOSTEN:€1,75-BRIEVENBUS POST-code:00511 |
| Setten, G.J. van | De Santenkraam der Roomse kerk met heiligen door de seizoenen | / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: J.H. Gottmer, Haarlem, 1986, 1e druk, gebroch. Pp150. Geillustreerd. |
| Boschke F.L. | De schepping is nog niet ten einde. De wetenschap in de voetsporen van Genesis | Bussum, De Kern, Is de schepping van de hemel, de aarde, de wateren en tenslotte van de levende weze / | 11.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Deschamps, V. | De schoonste herinnering ui de geschiedenis van Luik 1246 - 1846 | / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: Drukkerij van Bury Lefebvre, Maastricht, 1851. Uit het Fransch vertaald . Gebroch. Pp115. Omslag gerestaureerd met gedeelte van origineel voorplat en volledig origineel achterplat. Inhoud goed. |
| Zijlstra. A | De Schriftuurlijk Reformatorische politieke beginselen 1 | Nederlandsche bond van Vrijgemaakte J.V. op G.G. / 1948 | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Karton 1948 71blz |
| Berg.K.J van den | De sleutelmacht der kerk | J.Bout / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Karton zj 16blz |
| | De Spiritu Sancto Bijdragen tot de leer van de Heilige Geest bij gelegenheid van het 2e eeuwfeest van het Stipendium Bernardinum. | Kemink en Zoon NV / 1964 | 18.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1964 227 pp kartonomslag |
| Optatus, P. o.f.m. Cap | De spiritualiteit van de capucijnen in de Nederlanden | Het Spectrum / 1948 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Armstrong, Karen. | De strijd om God. Een geschiedenis van het fundamentalisme. | / 2000 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, De Bezige Bij. 2000. 493 p. Paperback met flappen. |
| Wagenaar. L | De Talmud. Kerk en Secte serie 2 no.8 | Hollandia / 1908 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Geniet 1908 48blz |
| Lindemans G.J. | De theosofie, haar wezen en haar waarde. Athenæum-Bibliotheek. | Amsterdam, H.J.W. Becht, 198 blz. Gebonden. hard cover. Linnen. Pigmentvlekken vooral op snede. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | De tien geboden | World publications NL, 1990. 64 blz. Karton / 1990 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Visser, Arjan. | De tien geboden. Gesprekken met schrijvers. | / 2011 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Paradigma. 2011. 286 p. Paperback. |
| | De tien woorden. | Bilthoven, Landelijk Centrum van den Hervormd-Geeformeerde jeugdbond, 108 blz. Karton. Gebruikersvl / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Weizsacker, Carl Friedrich von | De tijd dringt - pleidooi voor een vredesconcilie van alle christenen in de wereld over gerechtigheid, vrede en het behoud van de scheppping | Ten Have Baarn / 1989 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 6e druk 1989 110blz |
| Weizsäcker, Carl Friedrich von | De tijd dringt / Pleidooi voor een vredesconcilie van alle christenen in de wereld over gerechtigheid, vrede en het behoud van de schepping | Ten Have / 1987 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1987 110pp paperback |
| Friederich von Weizsäcker Carl. | De tijd dringt. Pleidooi voor een vredesconcilie van alle Christenen in de wereld over gerechtigheid, vrede en het behoud van de schepping. | Baarn, Ten have., 1987. 3de druk. 110 blz. Paperback. Leesvouw in voorplat. / 1987 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Zink Jorg | De tijd waarin wij leven. Een boek voor jonge mensen | Vereeniging tot verspreiding der Heilige schrift, 119 blz. Zwarz-wit foto's. Hard cover. Linnen. S / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Slagter P.A., Niemeijer Th., Postma H. e.a. | De toekomst in bijbels licht. | Doorn, Het Zoeklicht, 1987. 117 blz. Paperback. / 1987 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Adolfs Robert | De toekomst van Christendom en cultuur | Baarn, AmboboekenHet Wereldvenster, 1968. 171 blz. Uitgavejaar 1968. Paperback. / 1968 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Adolfs, Robert | De toekomst van christendom en cultuur | Wereldvenster / 1968 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1968 172blz |
| Bedoyere, Michael | De toekomst van het rooms-katholicisme | Bruna / 1967 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1967 320blz |
| | De toekomst van het Rooms-Katholicisme - 10 beschouwingen onder redactie van Michael de La Bedoyere | Utrecht, A.W. Bruna & Zoon, 1976. 320 blz.Paperback. Platten en rug sterk verkleurd / 1976 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Andrews, Richard & Schellenberger, Paul. | De Tombe van god. Het lichaam van Jezus en de ontknoping van een 2000 jaar oud mysterie. | / 1997 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 4de druk. Tirion. 1997. 463 p. Paperback.* Scheefgelezen. Gebruikssporen. |
| Doornik van N.G.M., Jelsma S en Lisdonk van de A. | De tripiek van het Godsrijk. Handboek van de katholieke leer | Utrecht, Het Spectrum, 1958. 451 blz. Gebonden. Hard cover. Linnen / 1958 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Haaren van J. | De troost der bergrede | Hilversum, Paul Brand, 1963. 167 blz. Paperback. Randen platten licht sleets. Uitgebreide tekst op / 1963 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Willemze, drs. J. | De tweede brief van Petrus, De brieven van Johannes, De brief van Judas | Wolters / 1919 | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen geb 1919 1e druk |
| Willemze, J. | De tweede brief van Petrus. De brieven van Johannes. De brief van Judas | Wolters / 1924 | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen geb 2e druk 1924 Bijbelverklaring Tekst en Uitleg |
| Gerard C.de Haas | De vaderen zijn niet meer (foto) | Ten Have/Baarn / 1978 | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: pocket:De sociale en religieuze indentiteitsproblematiek in onze vaderloze cultuur.
114 pagina,s-20x12cm-in zeer goede staat-verzendkosten:1.76euro. |
| Fuks-Mansfeld, R. | De veelkleurige mantel. Joodse legenden rondom het oude testament. | / 1991 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amst., Prometheus. 1991. 213 p. Paperback. |
| Freely, John. | De verdwenen messias. Het verbijsterende verhaal van Sabbatai Levi, wiens messianistische beweging voortkwam uit de mystiek van de Kaballa. | / 2005 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amst., 2005. 312 p. Paperback. |
| Bavinck, C.B | De verhouding van de kerk en het joodse volk Uit de serie verkenning en bezinning | Kok / 1968 | 1.50 | Meer info
Bijzonderheden: 1968, 32 blz. |
| Slavenburg, J. | De verloren erfenis. Inzicht in de ontwikkeling van het christendom (met het accent op de eerste vijf eeuwen. | / 1993 | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes. 1993. 334 pp. Paperback.* Lichte gebruikssporen. |
| Geertruida | De Verloren Zoon | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 24 pp. Geniet |
| Kloostermans, B.C. | De Verlosser | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 111 pp. Leesvouw voorplat Genaaid / Soft Cover |
| Diverse auteurs | De viering van de Heilige Eucharistie, t.b.v. het Dekenaat Haarlem | Gooi & Sticht, Hilversum / 1966 | 1.50 | Meer info
Bijzonderheden: 17 x 11 cm, 97 blz., slappe kaft, vergeeld. |
| Bartelink. Prof. Dr. G. J. M. ; Brandmüller, Prelaat Prof. Dr. W. ; Hamans, Dr. P. ; ea | De vorming van de priester in de loop der eeuwen symposium | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Rolduc, Kerkrade, 1999, 1e druk. Gebrocheerd. Viering van de 25e Dies Natalis van het Grootseminarie Rolduc., december 1999. Pp 208. Net ex. |
| Asch Schalom | De vrede der wereld | Servire / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Soft Cover Zilvermeeuw serie 3 |
| Asch Sholem | De vrede der wereld. Zilvermeeuw serie 3 | Den Haag, Servire, 397 blz. Soft cover. Binnenkant platten verkleurd. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Wesseldijk/Emmen | De vrouw en het ambt. Rapport besproken door de Generale Synode in haar zitting van 20 en 21 maart 1950. | Nederlandse Hervormde Kerk / 1950 | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: Karton 1950 52blz |
| | De waarheid die tot eeuwig leven leidt. | New York, Watchtower Bible and tract Society., 1968. 190 blz. Hard cover. Immitatieleer 16 x 11 c / 1968 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | De waarheid zal u vrijmaken. | New York, Watchtower Bible and tract Society., 1947. 380 blz. Met zwart-wit en kleuren illustratie / 1947 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Comba, Ernesto | De Waldenzen hun oorsprong en hun geschiedenis | / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: J. H. Kok, Kampen, 1927, 1e druk. Gebonden, linnen, goudopdruk. Uit het Italiaans vertaald door W. F. E. Smelik. Foto's. Pp 127. zeer lichte roest, goed ex. |
| Sakae Kubo Dr. | De wederkomst. De verschijning van de aanwezige | Alphen ad Rijn, Veritas, 1983. 93 blz. Paperback. Gebruikersvlekken op platten / 1983 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Kubo Sakae Dr. | De wederkomst. De verschijning van de aanwezige. | Alphen aan den Rijn, Veritas, 1983. 93 blz.Ned. vert. J. Theunisz.Paperback / 1983 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Franken-Duparc, Dr. E. A. | De weg naar 'Heliatros' | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 42 pp. Vlekje op voorplat Geniet |
| White, E, G. | De weg naar Christus. | Veritas. / 1979 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1979 20e druk |
| Dechanet J. | De weg naar de stilte. Yoga voor de gelovige mens. | Utrecht, Desclee de Brouwer, 1961. 250 blz. Uitgavejaar 1961. Ned. vert. Maarten van Nierop. Hard c / 1961 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Jasperse P. | De weg naar de volwassenheid. | Goes, Oosterbaan & Le Cointre N.V., 1970. 185 blz. met zwart-wit foto's. Gebonden. Hard cover. Linn / 1970 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Paret R. | De wereld van de Islam in onze tijd (Uitgavejar 1961) | Baarn, Van GorcumHet Wereldvenster, 1961. 224 blz. Uitgavejaar 1961. Met zwart-wit foto's. Hard cov / 1961 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Hirsch Leo | De wereld van het Joodse geloof | Baarn, Bosch en keuning, 1964. 185 blz. Zwat-wit illustraties. Paperback.Rug verkleurd / 1964 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Kee.H.C./Young. F.W. | De wereld van het nieuwe testament deel 2 de gemeente groeit | Bosch&Keuning / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 148blz |
| Anderson, Bernhard W | De wereld van het Oude Testament - het verbond 1 | Bosch en Keuning / | 1.50 | Meer info
Bijzonderheden: Pocket 164blz illus |
| Bork, Paul F. | De Wereld Van Mozes | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 140 pp. onderstrepingen Genaaid / Soft Cover |
| A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupãda. Sri Srimad | De wetenschap der zelf realisatie. | Amsterdam, The Bhaktivedanta Book Trust., 1988. 225 blz. Paperback / 1988 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupãda | De wetenschap der zelfrealisatie. Veda pockets. | Amsterdam, The Bhaktivedanta Book Trust., 1983. 1ste druk. 236 blz. Paperback. / 1983 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Plantagenet Somerset Fry, F.R.S.A. | de WONDERBAARLIJKE GESCHIEDENIS van het JOODSE VOLK | PBC Publishing / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Bewerkt door Drs. P.H.G.C. Kok |
| Martel C. | De wonderen van Fatima | Utrecht, Het Spectrum, 1944. Met een voorwoord van Zh.exc.dom Jose Alves Correia da Silva bisschop v / 1944 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Wielenga, D.K | De zending op Soemba | Hoenderloo / 1949 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen geb 1949 illus 311blz |
| Conradi, L. R. | De ziener aan het hof te Babel of wereldgeschiedenis in het licht van den bijbel | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Internationaal Traktaat-Genootschap, Den Haag/Kaapstad/Soerabaja, 1919, 1e druk. Gebonden, linnen, Illustraties. Pp 364.omslag met lichte gebr sporen, inhoud goed. |
| Anoniem | DE zilveren poortklok | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Zonder plaats, zonder naam z j K 1907. - Gebonden |
| Barth, Karl | De zondag | Callenbach / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Geb 53blz |
| Marcussen Jan | De zondagswet. | Huizen, Binnen de grenzen, 1993. 87 blz. Paperback. / 1993 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Wiersum-van Heek A.G. | De zóveelste waarschuwing | A.G. Wiersum-van Heek / 1939 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gedachten over maatschappij, kerk, oorlog en toekomst, bezien in het licht van de
theosofie en de astrologie.
Uitgave in eigen beheer van A.G. Wiersum-van Heek, Bilthoven.
Ingenaaid, 128 pag.
Conditie : goed.
Prijs inc. verzendkosten. |
| Brugman, J. | De zuilen van de islam. Opstellen over de islam, de Arabieren en de Arabische literatuur. | / 1991 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 2de gewijzigde druk. Amst., Meulenhoff. 1991. 216 p. Paperback.* Licht verkleurd. |
| Albertus van s'Hertogen-Bosch, P. | Deel 1) Het goddelyk kamerken met syne toe-behoorten ende fundamenten, bereyt voor den hemelschen bruydegom komende tot de ziele door de H. Communie (plus : Naerreden) . Deel 2) De Fundamenten van het Goddelyk Kamerken en van syne toebehoorten. Deel | / | 75.00 | Meer info
Bijzonderheden: ende fundamenten bereyt voor den hemelschen bruydegom komende tot de ziele door de H. Communie. By J. B. Carstiaenssens, Boek-drukker en Boek-verkooper op de Cattevest onder den Exjesuiten Thoren, in 't Wit Cruys, 1779, 1e druk. Gebonden, lederen, rug geribd en goudopdruk. Pp 16+178+4+214 + 16. Boekblok wat los, lederen omslag met gebr sporen. naam op 1e schutblad |
| Niel, Cormelis van | Den donderslag der godloozen, wegens het schrikkelijk oordeel en de pijn der helle, het eerste deel met de hemelsche vreugde, voor de geloovige zielen, het tweede deel | / | 30.00 | Meer info
Bijzonderheden: Rotterdam, Schwaebe z j Halflinnen, band matig, rug aan 1 kant los, inhoud goed |
| White E.G. | Der Grosse Konflikt | Gihon Publishing, 2009. 608 blz. Uitgavejaar/Herausgegeben 2009. Paperback. Duitstalig / 2009 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Bauch, Kurt | Der Isenheimer Altar | Langewiesche Bucherei / 9999 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Maat: 8to Kwaliteit: goed papieren omslag en stofomslag, 40 pp. 26 kleuren en 17 z/w illustraties- |
| Hinz, Paulus | Der Naumburger Meister, Ein protestantischer Mensch des XIII. Jahrhunderts | Evangelische Verlagsanfalt Berlin / 1954 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed Gebonden, 164 pp., papieromslag beschadigd, schutblad gevlekt, 81 afbeeldingen- |
| Baümer, Gertrud | Der Ritterlichte Mensch, die naumburger stigterfiguren | F.A. Herbig Verlagsbuchhandlung deutscher kunstverlag / 1941 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed Gebonden, 156 pp. 16 farbaufnahmen - |
| Quast, Dr. A. | Der Sankt-Blasius-Dom zu Braunschweig, seine Geschichte und seine Kunstwerke (Der Braunschweiger Dom) | Pigge Spezialdruck, Braunschweig / 1975 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed papieren omslag, 62 pp. z/w foto's Jutta Br28 pp., z/w foto's F.W. Krulludern, Steffens- |
| Burki, Hans | Der zweitte brief des paulus an timotheus die briefe an titus und an philemon | R. Brockhaus verlag Wuppertal / 1975 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Wuppertaler studienbibel linnen geb 1975 231blz |
| Bakels, Floris B. | Dertien dagen in mei | Kok / 1990 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1990 63blz |
| Korf J. Dts., Kruijswijk - Jansen T. Drs, Burggraaff L.A. Drs. e.a. | Dertien persoonlijke ontmoetingen: Dwarsliggers. | Kampen, J.H. Kok., 1990. Sinds 1984 zendt de NCRV-televisie in de zomermaanden een serie overdenking / 1990 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Heitzenrater, Richard P. (ed.). | Diary of an Oxford Methodist, Benjamin Ingham, 1733-1734. | / 1985 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Duke University Press. 1985. xvi-304 p. Cloth/ dustj.* Some signs of shelfwear. Dustj. damaged. |
| Ruusbroec, Jan van. | Die Chierheit der Gheesteliker Brulocht. | / 1917 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amst., Swets & Zeitlinger. 1917. 143 pp. Ingenaaid.* Omslag gevlekt. |
| Algra, H. | Die fijne lange dag.... | Wever Franeker / 1982 | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1982 126blz |
| Bonhoeffer, Thomas. | Die Gotteslehre des Thomas von Aquin als Sprachproblem. | / 1961 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Tübingen, J.C.B. Mohr (Paul Siebeck). 1961. 142 pp. Cloth/ Dustjacket. * Beitrage zur Historischen Theologie 32. TO COLLECT IN SHOP, PLEASE CONTACT FIRST.* Dustj. damaged. |
| Pius Parsch | Die heilige Schrift des alten Bundes; 2 Teilen; Geschichtliche Bucher | Klosterneuburg / 1934 | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: Heilige Schrift |
| katalog | die klevischen beeldensnijder Meisterwerke niederrheinländischer Holzbilderei der Jahre 1474-1508 im Städtischen Museum Hans Koekoek | / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: Städtischen Museum Han Koekoek, 1963, broschiert, pp92+128 Bildtafeln. Gutes ex. |
| Lehmann, Johannes | Die Kreuzfahrer, abenteurer gottes | C. Bertelsmann Verlag Munchen / 1976 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: goed Gebonden, 432 pp.- |
| Strauss, Heinrich. | Die Kunst der Juden im Wandel der Zeit und Umwelt. Das Judenproblem im Spiegel der Kunst. | / 1972 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Tübingen, Ernst Wasmuth. 1972. 144 pp. text. 40 plates, 56 Ills. Cloth/ Dustjacket.* Name on flyleaf. |
| Baas, N | Die ons het eerst heeft liefgehad | Voorhoeve / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 140pp geb. linnen |
| Butselaar van G.J. | Die van het kruis kun je vertrouwen. De communicatie van het evangelie in onze wereld. | Kampen, Kok, 1995. 86 blz. Paperback. / 1995 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Lutze, Eberhard | Die Weihnachtsgeschiechte | Walter Dorn Verlag / 1958 | 35.00 | Meer info
Bijzonderheden: Maat: Kwaliteit: goed stofomslag, gebonden in imitatielinnen, 68 pp. , inlcusie lp, inclusief weihnachslieder 8 * tekst + muzieknoten, stofomslag beschadigd- |
| Mulder, Dr. H. | Dienaren Van De Koning | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 169 pp. Genaad / Soft Cover |
| Schipper, Marga. | Dienaren van God. | Deventer, Ankh Hermes, 1986. / | 6.65 | Meer info
Bijzonderheden: De spiritualiteit van de vroeg-christelijke kerk in Ierland. Paperback, 13x21, ills, 111pp. ISBN 9020254863. Zeer goed. [boeknr. 1693] |
| Wesseldijk, H.J.F | Dienstboek voor de Nederlandse Hervormde Kerk. In ontwerp. | Boekencentrum / 1955 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1955 424blz |
| Heyst van Annelies, Ariens Catrien en Bertien van Manen | Dienstmaagd des heren? Vrouwen en de katholieke kerk in Nederland | Zwolle, Waanders, 1985. 175 blz. Uigavejaar 1985. Zwart-wit foto's van Catrien Ariens en Bertien va / 1985 | 11.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Arnold, J.J. ds | Dingen die wij niet zien | Oosterbaan & Le Cointre / 1983 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Kunstleer geb 1983 167blz |
| Visser, Ds. H.A. | Dingen waar je mee zit. Liefde zonder vrees, Je bent nooit alleen, Is geloof vrouwen werk?, Onze dominee is zoo taai. | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 215 pp. Genaaid / Linnen |
| | Disk in Beeld. Enkele momentopnamen. nr 5 | Disk Cahier over kerk in zijn in de industriele samenleving / 1978 | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: Geniet 1978 72blz |
| | Dit betekent eeuwig leven | New York, Watchtower Bible and tract Society., 1952. 320 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. / 1952 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| IJskes-Kooger E. | Dit is mijn troost. | Amsterdam, Buijten & Schipperheijn, 1980. 7de druk. 64 blz. Paperback. Rug verkleurd. / 1980 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Wiersinga Herman | Doem of daad. Een boek over zonde. | Baarn, Ten Have., 1982. 208 blz. Paperback. / 1982 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Lijnden van-van den Bosch A.M.C. | Dominee D.A. van den Bosch | Wageningen, H. Veenman & Zonen, 1946. 239 blz. Hard cover. Linnen gebruikersvlekken op snede en pla / 1946 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Davis, Kenneth C. | Don't Know Much About the Bible. Everything You Need to Know About the Good Book but Never Learned. | / 1998 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Eagle Brook. 1998. xiv-532 p. Hardcover/ dustjacket. |
| BAAREN, TH. P. VAN | Doolhof der goden | Querido, 1960 / 1960 | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: pkt, fr.p.uitgescheurd, omsl.geplastificeerd, ills, vergeelde inh. |