| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel |
| | Grenzeloos. 3xM: Twintig jaar meer Evangelie op televisie | Amersfoort, Mediahuis, 2000. 94 blz. Zwart-wit foto's. Paperback. / 2000 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Woldendorp, Henk | Grond onder de voeten - Bijbelse verkenningen | Kok / 1987 | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1987 139blz |
| | Groot nieuws bijbel met deuterokanonieke boeken. Vertaling in de omgangstaal | Amsterdam-Boxtel, Katholieke Bijbelstichting -Nederlands Bijbelgenootschap, 1983. 326 blz.Hard cove / 1983 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | Groot Nieuws voor u. Het nieuwe testament in de omgangstaal | Amsterdam/Boxtel, Nederlands Bijbelgenootschap/Katholieke Bijbelstichting, 1974. 2de druk. 572 blz. / 1974 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Severy Merle e.a. | Grote Godsdiensten. National Geographic Society | Bussum, Unieboek, 1976. 420 blz. Ned. vert. N. Brink-Wessels en V.B. Voss. 370 illustraties. Hard c / 1976 | 11.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | Gute botschap - Good news - La bonne nouvelle - Goede boodschap | Vereniging de Nederlandse Gideons, Deze uitgave bevat enige gedeeltes van de bijbel uit hrt nieuwete / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Tsunetomo, Yamamoto. | Hagakure. A Code to the Way of the Samurai. | / 1980 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: The Hokuseido Press. 1980. 182 pp. Paperback.* Inscription on flyleaf. |
| Parker E. | Handboek der handleeskunde | Amsterdam, L.J. Veens, 196 blz. 3de druk. Illustraties. Hard cover. Onderkant rug licht sleets. St / | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Bakhuizen van den Brink / Lindeboom | Handboek der Kerkgeschiedenis 1e deel | Daamen / 1943 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Met stofomslag geb 2e druk 1943 327blz |
| Bakhuizen van den Brink dr. J.N. / Lindeboom dr. J. | Handboek der kerkgeschiedenis Deel 1 | Daamen / 1942 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Met stofomslag geb 1942 327blz |
| Bonaventura Bruneel, P. F. | Handboekje van het derde orden van onzen Seraphienschen Vader Franciscus | / | 30.00 | Meer info
Bijzonderheden: Vanryckegem-Lepère, Boekdrukker, Gent 1850, 3e uytgaef, merkelyk vermeerderd en verbeterd door den opsteller. Gebonden, (blind) leder. Pp 366. 16-mo, frontispice. Hoeken leder wat sleets, verder goed. |
| Bavinck H. Dr | Handleiding bij het Onderwijs in den Christelijken Godsdienst | Kok / 1913 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Geb 1913 251blz |
| Bavinck H. Dr. | Handleiding bij het Onderwijs in den Christelijken Godsdienst | Kampen, J.H. Kok, 1913. 251 blz. Hard cover. Immitatieleer. Rug licht verkleurd. Randen rug licht / 1913 | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | Handlijnkunde voor iedereen | Amsterdam, Becht, 159 blz. Tekeningen van handfiguren. Paperback. Stempel op schutblad / | 5.40 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Meuleman, Clemens (samenst) ; Engelman, Jan (voorw) | Hedendaagsche religieuse kunst | / | 40.00 | Meer info
Bijzonderheden: Met een inleiding van Jan Engelman (9pp). Van Munster's Uitgevers Maatschappij, Amsterdam, 1936. gebonden linnen, met opdruk een vignet naar Lambert Simon. Met 263 afbeeldingen van werken van kunstenaars als Campendonk, Cantré, Derkinderen, Charles Eyck, Jan Grégoire, Isaac Israels, Henri Jonas, Hub Levigne, Joep Nicolas, Jan Sluyters, Jan Toorop, Thorn Prikker, Otto van Rees, Charles Vos, Wiegersma, Mathieu Wiegman. Standaardwerk. Kartonnen omslag wijkt wat. Naam op 1e schutblad, goed ex. |
| Dunnewolt, Ir.Hendrik Willem. | Heeft het leven zin? Een weg naar inzicht. | Amsterdam - Driehoek / 1972 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Wrappers, 14x22, 20 tekeningen en 4 schilderijen, 176pp..Gesigneerd. Goed. [boeknr. 462] |
| Dunnewolt, Ir.Hendrik Willem. | Heeft het leven zin? Een weg naar inzicht. | Amsterdam - Driehoek / 1975 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 14x22, 21 tekeningen en 7 schilderijen. ISBN 9060301390. Aantekening schutblad. Goed. [boeknr. 249] |
| Timmer Martien | Heel de wereld moet het weten. 3xM: wereldwijde evangelieverkondiging via radio en televisie | Amersfoort, Mediahuis, 1996. 95 blz. Met zwart-wit foto's. Paperback. / 1996 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| A.C. Bhaktivedanta Swami Prabhupãda | Heengaan en terugkomen: de wetenschap der reïnkarnatie. Veda pockets. | Amsterdam, The Bhaktivedanta Book Trust., 1983. 1ste druk. 130 blz. zwart-wit tekening van Locana d / 1983 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Baaren . J. I. van | Heilige geest en Heiliging | Moria / 1995 | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Geniet 1995 29blz |
| SEIFERT, T. | Heilige in Kunst und Legende | Schuler, oJ / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: gebonden, scheurtje in stofomslag, kleurenfoto's, 270 pp |
| Puyo, Jean en de Zusters | Heilige Maria EUFRASIA PELLETIER Stichteres Van De Zusters Van Onze Lieve Vrouw Van Liefde Van De Goede Herder | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 44 pp. Nederlandstalig Geniet |
| Hartman Olov | Heilige maskerade | Utrecht, De Fontein, 141 blz. hard cover. Linnen. Geen stofomslag. Gebruikerssporen op snede. / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Lanczkowski Gunter | Heilige schriften. Inhalt, textgestalt und uberlieferung | Stuttgard, W. Kohlhammer, 1956. Duitstalig 199 blz. Zwart-wit foto's. Pocketboek. Leesvouw in platte / 1956 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Robertson, Ritchie. | Heine. | / 1988 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: London, Weidenfeld & Nicolson. 1988. 117 p. Paperback. * Jewish Thinkers. TO COLLECT IN SHOP, PLEASE CONTACT FIRST. |
| Zachariasse G. Zr. | Helpende handen | Zeist, Internationale Zendingsgenootschap der Z.D.A., 110 blz. Met zwart-wit tekeningen. Paperback. / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Townshend, F. | Hemel. | Driehoek – Bosch & Duin / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Inhoud: I. Het Koninkrijk des Hemels, II. God, III. Het Eeuwig Leven. Hard cover linnen z. omsl., mooi bandontwerp v. Wynand Phielix, 16x21 cm., 103p. Mist hoek schutblad, wat roestvlekjes, schoon, goed. [77] |
| Leeuwen, Charles van. | Hemelse voorbeelden. De heiligenliederen van Joannes Stalpart van der Wiele. | / 2001 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: SUN. 2001. 330 p. Paperback.* Gelezen exempl. |
| | Herderlijk schrijven van de generale synode der Nederlandse hervormde kerk betreffende de Rooms-Katholieke kerk | Boekencentrum / 1950 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1950 1e druk 96blz |
| Nijkamp P. Prof. Dr. | Herfsttij der vooruitgang. | Groningen, De Vuurbaak B.V., 1980. Dit boek verschijnt als nummer 36 in de reeks publikaties van het / 1980 | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Walton Lew | Herinneringen | 10 blz. Illustraties. Karton. Geniet. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Sizoo A. Prof. Dr. | Herleefd verleden. | Kampen, J.H. Kok, 1958. 163 blz. Pocketboek / 1958 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Waal. L van der | Hervormd-Gereformeerd contact. Lezingen gehouden voor de kring van Hervormd-gereformeerde intellectuelen | / 1970 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Karton 1970 178blz |
| Rougemont de Dennis | Het aandeel van den duivel | Amsterdam, Holland, 155 blz. Hard cover. Linnen rug. GEEN STOFOMSLAG. Ex.libris op binnenkant voorp / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Scholtens AnnaThea. | Het anker 1989-1999: 10 jaar evangelisatie onder de watersporters. Getuigenissen en ervaringen. | Stichting het Anker., 1999. 92 blz. Gebonden met ringband. / 1999 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Norel, Dr O | Het Avondmal | / | 4.75 | Meer info
Bijzonderheden: Ten Have, met raadgevingen en gebeden voor hen, die begeren het H. Avondmaal te ontvangen Gebonden, met stofomslag |
| Gooyer, A.C. de. | Het beeld der vad'ren Een documentaire over het leven van het protestants-christelijke volksdeel in de twintiger en dertiger jaren. | / 1964 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 2de druk. Utrecht, Ambo. 1964. 312 pag. Paperback.* Leessporen. |
| Beker, E.J. en Deurloo, K.A | Het beleid over ons bestaan. Vragen en verwijzingen rondom de voorzienigheid | Ten Have / 1978 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1978 143blz |
| Driel van L. en Kole I.A. | Het blijvende woord: Kerken, Sekten en stromingen, voor schoolgebruik, voor kerkelijke en persoonlijke vorming | Driebergen, Bijbel Kiosk Vereniging, 1979. 4de druk. Uitgavejaar 1979. 224 blz. Soft cover. Immitat / 1979 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Aalders, G Ch | Het Boek - DANIEL - Opnieuw uit den grondtekst vertaald en verklaard | Kok / 1965 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Met stofomslag geb 3e druk 1965 |
| Kruijsen, Jan | Het Boek Gedachten en Beelden | / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: Uitgave in eigen beheer, Oirschot, 1930. Gebonden, linnen geornamenteerd, 1e druk. Pp239. Rijk geillustreerd met werk van de schrijver. Net ex. |
| Smith Joseph Jr. | Het boek van Mormon. Een door Mormon op platen geschreven verslag, overgenomen van platen van Nephi. | De kerk van Jezus Christus van de Heiligen der laatste dagen., 1990. 522 blz. Met gekleurde platen. / 1990 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | Het boek van Mormon. Een getuige van Jezus Christus. | Nieuwegein, 1989. 522 blz. Hard cover. Immitatieleer. Geen stofomslag. Foto geplakt op binnenkant v / 1989 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | Het boek van Mormon. Een getuige van Jezus Christus. | 1989. 522 blz. Paperback. Rode pentonderstrepingen in tekts / 1989 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Boas, Henriette | Het Chanoekahverhaal, voor onze kinderen verteld | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 47 pp. Heruitgave uit 1937 Genaaid / Soft Cover |
| Roozemeijer, J. H. L. | Het Christelijk Geloof | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 556-14 pp. Platten verkleurd Genaaid / Linnen |
| Aulén, Gustav | Het christelijk godsbeeld | H.J. Paris / 1929 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Half linnen geb 1929 387blz |
| Brillenburg Wirth G. Dr. | Het Christelijk leven . Grondlijnen der ethiek | Kampen, J.H. Kok, 1949. 292 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. / 1949 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Brillenburg Wirth G. Dr. | Het Christelijk leven in huwelijk en huisgezin | Kampen, J.H. Kok, 1951. 306 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. / 1951 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Zwaan.J de dr | Het Christusgetuigenis van Paulus rede uitgesproken bij de aanvaarding van het ambt van hoogleeraar aan de rijks universiteit te leiden | H.j. Paris / 1939 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Karton 1939 33blz |
| Alfrink, Bernard Kardinaal | Het Concilie.de kerk in deze tijd | Comissie tot samenwerking der apostolaten / 1963 | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Karton 1963 nr 2 31blz |
| Frank Penny | Het eerste kerstfeest. Kinderbijbel 32 | Amsterdam, Ark Boeken, 1984. 22 blz. 3de druk. Uitgavejaar 1984. Hard cover. / 1984 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Buskes, J.J. (Jr.) Predikant te Amsterdam | Het eiland, de stad en het koninkrijk | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 217 pp. Zuur vlekjes boekblok Genaaid / Halflinnen |
| Marcussen Jan | Het einde komt | Winterswijk, Inter Euro Publishing, 1990. 87 blz. Paperback. / 1990 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Elsman, Don L. | Het einde nadert de allerlaatste inzichten …en de kundigen zullen inzicht krijgen… | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Uitgeverij Inzicht, Assen, 1983, 1e druk. Gebrocheerd. Foto's en illustraties. Pp 104. Omslkag met lichte gebr sporen, inhoud goed |
| Algra, H. | Het Erfdeel der Vaderen - handboek der Vaderlandsche geschiedenis deel I | De Greformeerde Jongelingsbond / 1947 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Geb 1947 3e druk |
| Hoek W.A. Ds., Koopmans J. Dr., Stam J.J. Dr., Tromp D. Ds. | Het evangelie der armen. Meditaties aan de hand van bijbelteksten | Zeist, Ploegsma, 1944. 173 blz. Hard cover. Linnen Gebruikersvlekken op blz. en snede / 1944 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Petrow, G S | Het evangelie en de moderne mensch | / | 5.70 | Meer info
Bijzonderheden: Kampen, Kok 1922 1e dr. - Vert. uit het Duits naar de Russische uitg. - Linnen |
| Zee, Y. van der | Het evangelie naar Johannes (leidraad) | Bond van Geref.mannen / 1941 | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Karton 1941 88blz |
| Witteveen.K.M. dr | Het evangelie tussen pacifisme en geweld. Huldrich Zwingli. | Kok / 1974 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1974 128blz |
| Berkelbach v.d. Sprenkel, S.F. H. J. | Het evangelie van Lucas | Boekencentrum / 1964 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen geb 1964 |
| Zwaan.J De | Het evangelie van Lucas | Wolters / 1922 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen geb 2e druk 1922 143blz Bijbelverklaring Tekst en Uitleg |
| Zwaan.J De | Het evangelie van Lucas | Wolters / 1922 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen geb 2e druk 1922 143blz Bijbelverklaring Tekst en Uitleg |
| Konig Friedhelm | Het gaat om jou. Boodschappen voor jonge mensen | Apeldoorn, H. Medema, 1977. 157 blz. Ned. vert. P. Foerster-Buddingh / 1977 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Norel O. Dr. | Het gebed in den bijbel. | Baarn, Bosch & Keunig, 232 blz. Hard cver Linnen licht verkleurd. Ex-libtis op schutblad / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Blauw, J | Het geding om de wereld. Deel 2 Nieuwe testament | Eltheto / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Geniet Eltheto brochure reeks nr 4 |
| Blauw.J. Dr | Het geding om de wereld.Bijbelse hoofdlijnen ten dienste van het studieprogramma the life and mission of the church deel 1 oude testament | Ned Christen studenten vereninging / 1960 | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Eltheto brochure reeks nr 2 maart 1960 karton |
| Mourik Broekman van M.C. Prof Dr. | Het geestelijk leiderschap van den predikant | Lochem, De tijdstroom, 86 blz. Hard cover. Linnen rug. Pigmentvlekken op snede / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | Het gefundeerde geloof van de gemeente 1844 - 1911. Een diacussie van de pioniers van de Beweging der Zevendags Adventisten | Winterswijk, Inter Euro Publishing, 1996. 170 blz. .Paperback / 1996 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Lam A.B. Drs. | Het gegeven woord. Bijbelse geschiedenis op de lagere school | 's-Gravenhage, Boekencentrum, 1968. 208 blz. 2de druk. Uitgavejaar 1968. Paperback. Naam uit schutb / 1968 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Berlitz Charles | Het geheim van Atlantis | Haarlem, J.H. Gottmer, 1978. De laatste gegevens in het fascinerende verhaal over een continent dat / 1978 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Wolter, Franz | Het Gelaat van Christus? Een vondst in Jeruzalem. | Enum, / 1932 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: gebonden 1932 karton linnen rug |
| Goor van N.Y. Ds. | Het geloof der vaderen: de nederlandse geloofsbelijdenis. | Groningen, Han Haan N.V., 1937. 5de druk. 476 blz. Gebonden Hard cover. Linnen verkleurd. Pigmentvl / 1937 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Barkey- Wolf, A. G. | Het Gesprek in Den Nacht | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 159 pp. Vlekje op voorplat Genaaid / Linnen |
| Adolfs, Robert | Het graf van God. Heeft de kerk nog toekomst ? | Ambo / 1966 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1966 174blz |
| Barkas Janet | Het groene geloof. Een geschiedenis van het vegetarisme | Amsterdam, Wetenschappelijke uitgeverij, 1978. 251 blz. Hard cover. Linnen. / 1978 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Chiminelli Piero Dr. | Het Heilig jaar in de geschiedenis | 's-Gravenhage, Pax, 1950. 143 blz. Ned. vert. F. van Oldenburg-Emke. Met illustraties. Hard cover. / 1950 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | Het heilig land- Jaargang 1968 | Heilig land stichting / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen geb illus 175blz |
| | Het heilig land- Jaargang 14-1961 | Heilig land stichting / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen geb illus 192blz |
| | Het heilig land- Jaargang 15-1962 | Heilig land stichting / 1962 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen geb 1962 192blz |
| | Het heilig land- Jaargang 16-1963 | Heilig land stichting / 1963 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen geb 1963 184blz |
| | Het heilig land- Jaargang 1964 | Heilig land stichting / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen geb illus 176blz |
| | Het heilig land- Jaargang 1965 | Heilig land stichting / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen geb illus 192blz |
| | Het heilig land- Jaargang 1966 | Heilig land stichting / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen geb illus 176blz |
| | Het heilig land- Jaargang 1967 | Heilig land stichting / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen geb illus 176blz |
| Baigent, Michael, Leigh, Richard & Lincoln, Henry. | Het Heilige Bloed en de Heilige Graal. Een onthutsend nieuw licht op de oorsprong van het christendom. | / 1982 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Baarn, Tirion. 1982. 448 pp. Ills. Paperback. |
| Have, P. Ten (voorwoord) | Het Hervormde Kerkboekje Voor Het Catechetisch Onderwijs Uitgegeve Door Enige Hervormde Predikanten | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 199 pp. Rug beschadigd scheurtje in voorplat Geniet |
| | Het Hervormde Kerkeboekje voor het catechetisch onderwijs. | Neerbosch` boekhandel / 1949 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Karton 1949 7e druk 200blz |
| | Het hoogste lied. bundel geestelijke liederen | Evangelisatiekommissie Dabar / | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Pocket met 142 liederen |
| MacLaine Shirley | Het hoort er allemaal bij | Deventer, Ankh-Hermes bv, 1988. In dit boek verwijst Shirley MacLaine zowel naar haar leven als gev / 1988 | 5.40 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Wielenga, B. | Het huis Gods / Kort begrip der geschiedenis van de Gereformeerde Kerk | Kok / 1931 | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: karton 2e druk 1931 148blz |
| Rienks Th. en Rienks H. | Het huis van ons leven. Handleiding voor bijbelles en catechisatie | Den Haag, J.N. Voorhoeve, 156 blz. Hard cover. / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Zink, Jorg | Het is nog niet te laat - bijbelse motieven om niet te berusten | Ten Have / 1984 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1984 zgan |
| Zink, Jörg | Het is nog niet te laat - bijbelse motieven om niet te berusten | Ten Have / 1984 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1984 zgan |
| Zink, Jörg | Het is nog niet te laat - bijbelse motieven om niet te berusten | Ten Have / 1984 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1984 zgan |
| Zink, Jörg | Het is nog niet te laat - bijbelse motieven om niet te berusten | Ten Have / 1984 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1984 zgan |
| Plas van der Michel en Brico Rex | Het jaar van de drie Pausen | Naarden, A.J.G. Strengholt, 1979. 128 blz. Zwart-wit foto's. Paperback. Tekst op schutblad / 1979 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Smit, Gabriel | Het jaar van de Heer | Spectrum / | 1.50 | Meer info
Bijzonderheden: Zonnewijzer 7 |
| | Het kernwapen gewogen. | Groningen, De Vuurbaak, 1981. Publikatie van de Groen van Prinsterer Stichting nummer 42 68 blz. Pap / 1981 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Wapenaar, A | Het komend koninkrijk | Oosterbaan & Le Cointre / 1951 | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: Geb 1951 3e druk 74blz |