| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel |
| KUYPER, Dr. A | "Ons Program"
| Hoveker & WormserHilversum en Pretoria / 1907 | 50.00 | Meer info
Bijzonderheden: goed pp 527 XIX, 499 en 9 pp. Index, de rug en band zier er minder goed uit, binnenwerk prima, Gebonden |
| Dorschler E. | 's Werelds ellende 's Werelds ondergang | 's Gravenhage, Internationaal zendingsgenootschap, 1929. 203blz. Met 22 illustraties. Hard cover. L / 1929 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Hoorn Gleijsteen van F. Dr. | .. maar de meeste van deze is de liefde. | Amsterdam, Elmar, 190 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | 102 gezangen. Proefbundel | Boekencentrum / 1964 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Pocket 1964-1965 |
| Newberger Goldstein, Rebecca. | 36 Argumenten voor het bestaan van god. | / 2010 | 17.00 | Meer info
Bijzonderheden: Contact. 2010. 440 p. Paperback. |
| Wolf, Ds. A. G. Barkey (red. ) | 365 vensters op het jaar. Bijbels dagboek | La Rivière & Voorhoeve / 1963 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover geb 1963 |
| Rootmensen Bernard | 40 woorden in de woestijn. Werkboek voor de gemeente, bij de crisis van kerk, geloof en cultuur | 's-Gravenhage, Meinema, 1989. 207 blz. Uitgavejaar 1989. Pperback. Stempel opschutblad. / 1989 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Jongh, Prof. E. de | 58 miljoen nederlanders en hun kerken | Amsterdam boek / 1979 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: matig Gebonden, 127 pp., vlekjes op eerste en laatste bladen, verder goed, gebaseerd op de belangwekkende televiesie serie van de NOS- |
| Beers, Jos | 75 jaar H.Hart van Jezuskerk.geschiedenis van een parochie de noord | Noordender Kerk / 1985 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 187blz 1985 klein knikje in de kaft |
| Karl Scheerlinck | 75 jaar Sint-Laurentiuskerk Antwerpen | / 2009 | 29.00 | Meer info
Bijzonderheden: Diep gravend en prachtig geïllustreerd kunstboek over de Sint-Laurentiuskerk Antwerpen uit 1934.
In de geest van de jaren ’30 moest dat gebouw groots en prestigieus ogen. Het boek volgt de perikelen van de ontwerpwedstrijd, de financiering, de bouw en aankleding. Architecten en kunstenaars met naam drukten hun art deco-stempel op deze neobyzantijnse koepelkerk: een moderne interpretatie van de Aya Sophia. Interieur en exterieur worden uitvoerig (iconografisch én stilistisch) geduid. Tot slot focust het boek op de saga van de Rechtvaardige Rechters: kort voor de wijding van de nieuwe kerk werd hier het losgeld voor het gestolen paneel bewaard! Specialist Karel Mortier levert als gastauteur een bijdrage daarover.
Auteur Karl Scheerlinck * 200 pagina’s in vierkleurendruk * 24 x 20 cm * 300 nooit gepubliceerde kleurillustraties met onderschrift * 800 eindnoten * fraaie vormgeving * € 29
|
| Verbeet, Dr G.J.B. | 750 jaar Minderbroeders in Maastricht 1234-1984 | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Een terugblik op een stuk kerkelijke geschiedenis met het accent op de laatste 750 jaren geschreven tgv het 750-jarig jubileum van de Minderbroeders in Maastricht. Binnenpandreeks nummer 8,Uitgave Werkgroep K.750 iom Franciscaanse Academie in Nederland,1984. N.pl. Omslagtekening Patrick Creighton, gebrocheerd, pp69. als nieuw ex. |
| Weijland, H.B | A EN B. Een onderzoek naar de geografische gemeente als bijdrage in het beraad over een oecumenisch beleid | Kok / 1984 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Kamper cahiers deel 53 1984 46blz |
| Weijland, H.B | A EN B. Een onderzoek naar de geografische gemeente als bijdrage in het beraad over een oecumenisch beleid | Kok / 1984 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Kamper cahiers deel 53 1984 46blz |
| Nunez Sigrid | A feather on the breath of God | Harper Perennial, 1976. 180 blz/Pages. Uitgavejaar/publicing year 1976 Paperback Engelstalig/Englis / 1976 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Hertzber, Arthur. | A jew in America. My life and a people's struggle for identity. | / 2002 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1st ed., New York, HarperCollins 2002. 468 pp. Boards/dustj.* Dustj. sl. frayed. Ex-agency stamp. |
| Goldhagen, Daniel Jonah. | A Moral Reckoning. The Role of the Catholic Church in the Holocaust and Its Unfulfilled Duty of Repair. | / 2002 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Alfred A. Knopf. 2002. 362 p. Hardcover/ dustjacket. |
| Barry. S. Michael | A Reason for Hope | Life Journey / 2004 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover geb 2004 126blz |
| Needleman, Jacob | A Sense of the Cosmos. The Encounter of Modern Science and Ancient Truth. | New York - Doubleday & Company. / 1975 | 11.00 | Meer info
Bijzonderheden: The author throws an astonishing light on the contemporary metaphysical awakening of modern science. Quarter blue cloth w/ white papered boards, bright silver spine lettering, dustjacket, 14x21cm, 178pp., index. Wear on spine ends, minor soiling to cover edges, margin notations (points) on some pages, DJ soiled & chipped. Else clean & tight book. [booknr. 619] |
| Juana Inés de la Cruz, Sor & Paz, Octavio (foreword). | A Sor Juana Anthology. | / 1988 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Harvard University Press. 1988. 248 p. Hardcover/ dustjacket. |
| IJken, Jan van. | A Touch of Divinity. Images of devotion in Eastern Europe. | / 2001 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Nijmegen, Valkhof Pers. 2001. 55 plts. Paperback. |
| | Aabidding. Parel-serie | Hoornaar, Gideon, 1978. 30 blz. Kleurenfoto.s Karton Geniet. Naam op titelblad en binnenkant achter / 1978 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Beek, Prof. Dr. M.A | Aan Babylons Stromen - Hoofdmomenten uit de cultuurgeschiedenis van Mesopetamië in het Oud-Testamentische tijdvak | Kosmos / 1955 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Met stofomslag geb 3e druk 1955 260blz |
| Beek M. A. Prof. Dr. | Aan Babylons stromen. | Amsterdam, Kosmos N.V., 1951. Hoofdmomenten uit de cultuurgeschiedenis van Mesopotamië in het Oud-Te / 1951 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Weijland, H.B | Aan de achterzijde van Gods hand. Hardop denken over God en Zijn wereld, als jij het niet meer ziet zitten... | Kok, / 1978 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback 1978 136blz |
| Berg, J.Th.J. van den | Aan de gelovigen overgeleverd | Sijthoff / 1982 | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1982 192blz |
| Lentink Willem J. | Aantekeningen bij de Hebreeënbrief. | Vaassen, Evangelische stichting, 2de druk. 88 blz. Karton / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Mackintosh, C. H | Aantekeningen op Genesis | stichting volle evangelie zending / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: geb 317blz kunstleer |
| Mackintosh C.H. | Aantekeningen op Numeri | Winschoten, Uit het woord der Waarheid, 223 blz. Hard cover. Linnen. Gebruikerssporen op snede / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Henry Matthew | Aanwijzingen voor de dagelijkse omgang met God | Als nieuw Onbekend / | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Plas, Michel van der (tekst) ; Lutz, Robin (photo) | Abdijen in de lage landen en de mensen die er wonen | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Uitgeverij Lannoo, Tielt/Uitgeverij Arbor, Baarn, 1989, 1e druk. Gebonden, kartonnen. Met foto's van Robin Lutz en een historische documentatie van Abt Anselm Hoste. Dit boek kwam tot stand nav de gelijknamige televisiereeks geproduceerd door Cine/Vista, Baarn en uitgezonden voor BRT en KRO. Pp 167. Rijk geillustreerd. Als nieuw ex. |
| Frank Penny | Abraham de vriend van God | Amsterdam, Verenging tot Verspreiding der Heilige schrift, 1985. 20 blz. Hard cover. / 1985 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Barnard, Henk | Abraham. Een leven uit hoop- het boek bij de film | NCRV/KOK / 1996 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback 1996 illus knikje in de kaft |
| | Acht vragen van deze tijd.: aktuele onderwerpen met diskussievragen. | Amserfoort, Echo, 1971. De acht vragen zijn: Abortus - Euthanasi - Evolutie - Gods gebod in deze tij / 1971 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | Acta en Statuta Synodi Harlemensis anno 1949 | Ex Typographia Hospitii S. Jacobi / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen geb 94blz incl de bijlagen 3 blz aantekeningen gemaakt met een pen |
| | Acta van de particuliere Synode van de Gereformeerde Kerken in Gelderland. | Arnhem, 1951. 20 blz. Karton. Ex-libris op voorblad. / 1951 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Baalen J.I. van | Acupunctuur wat moet ik er mee als Christen? | Stichting Moria / 1977 | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Geniet 1977 16blz |
| Ã?ronside.A, Harry.dr | Addresses on the Song of Solomon | Pickering&Inglis / 1933 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Met stofomslag geb 1933 |
| | Adventistische compendum. Historische en theologisch overzicht van de geloofsbegrippen | Alphen aan den Rijn, Veritas, 1985. 174 blz. Ned. vert. G.W. Mandenmaker. Hard cover. Linnen. Geen / 1985 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Maas, C | Affektiviteit en Celibaat | Gottmer / 1979 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1979 261blz |
| Werf, Dr. J. van der | Afgaande op het koninkrijk. Herinneringen aan-, artikelen, lezingen en een levenschets van Dr. J. van der Werf | Boekencentrum / 1980 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1980 2e druk |
| Schaaf Ype Ds. | Afgoden van deze tijd | Nederlandse Christelijke Radio Vereniging, 46 blz. Paperback. Rug verkleurd. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Land van der Sipke | Aktief geloof. Een stapeltje artikelen, reportages, reakties, impressies, gesprekken. | Kampen, J.H. Kok, 103 blz. Paperback. leesvouwen in platten. / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | AKV '70. Brieven, citaten, uitspraken en commentaar naar aanleiding van de eerste algemene kerkvergadering der hervormde kerk | Baarn, In den toren, 1970. 128 blz. Paperback. Naam op schutblad en voorplat / 1970 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Bergmann, Gerhard | Alarm om de bijbel. Over de onhoudbaarheid van de bijbelcritiek der moderne theologie | Periodiekenpers / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 120blz |
| Persyn, Dr. Jul. | Albertine Steenhoff-Smulders en Marie Koenen - Vlaamsche Bijdragen XI | Uitgave "Davidsfonds"Leuven / 1931 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed gebrocheerd, 188 pp. , bruine vlekjes- |
| Persyn, Dr. Jul. | Albertine Steenhoff-Smulders en Marie Koenen - Vlaamsche Bijdragen XI | Uitgave "Davidsfonds"Leuven / 1931 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed gebrocheerd, 188 pp. , bruine vlekjes- |
| | All Hail King Jesus!. Music Edition | Harvestime / 1982 | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: Geniet 1982 87 liederen met noten |
| Tielens. J.G.A. (vert) | Alle dingen nieuw. De vierde vergadering te Uppsala 1968 | Ten have / 1967 | 1.40 | Meer info
Bijzonderheden: Pocket Carillonreeks 59 1967 |
| Lum Ada | Alleen is niet alleen | Hoornaar, Gideon, 1979. 83 blz. Ned. vert. E.D. Boissevain. Paperback. / 1979 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Dunk, Thomas von der. | Alleen op de wereld. De Nederlandse worsteling met zichzelf, God en Europa. | / 2001 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Van Gennep. 2001. 285 p. Paperback. |
| Burgt, Flip Van Der / Bouma, Hans | Allemaal Mensen in De Bijbel | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 117 pp. Rug S.O. verkleurd Gelijmd / Hard Cover |
| Kuitert H.M. | Alles is politiek maar politiek is niet alles. Een theologisch perspectief op geloof en politiek | Baarn, Ten Have, 1986. 4de druk.218 blz. Paperback. / 1986 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| | Alles wat adem heeft - Dertien persoonlijke ontmoetingen met de psalmen | Kok / 1987 | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1987 66blz |
| Huf Oscar | Als 'n kind. | Hilversum, Paul Brand, 1935. 180 blz. Boekversiering door Frans Hamer. Hard cover. Linnen verkleurd / 1935 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Plomp Wim | Als bloemen op de akker | Ruurlo, Elisabethbode, 1997. 47 blz. Paperback / 1997 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Follereau, Raoul | Als Christus morgen bij u aanbelt.. Zult u dan zien dat Hij het is? | Lannoo / 1959 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Humanitas 95 blz |
| Schreuder, Dr JC | Als daar muziek voor is | / | 4.25 | Meer info
Bijzonderheden: Boekencentrum 1965, Praktisch theoretische handboekjes nr 27, Overwegingen voor de ouderdom, Paperback |
| Arnold, Ds. J.J | Als de kerk Kerk is | Oosterbaan & le Cointre / 1986 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover geb 2e druk 1986 |
| Schulte Nordholt J.W. | Als de minste der mensen. Gedichten over Jezus. Een bloemlezing. Carillonreeks 18 | Amsterdam, W. Ten Have N.V., 1964. 160 blz. Pocketboek. / 1964 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Blink, Ds. J. van den. | Als de schaduwen langer worden. Meditatieboek voor ouderen | Zomers & Keuning. / 1968 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Met stofomslag geb 2e druk 1968 |
| Brussaard, Ds. A.J.R. | Als een mus op het dak, wrede trekken in het christelijk belijden | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 78 pp. Rug verkleurd Garenloos / Softcover |
| Akker, Dries van den | Als er zoveel ellende is...- Verhalen over God | Lannoo / 1980 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1980 192pp paperback |
| Bakker, N.T. e.a. (red.) | Als het doek valt Kerk in perspectief | Ten Have / 2001 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback nieuw 2001 |
| Bakker, N.T. e.a. (red.) | Als het doek valt Kerk in perspectief | Ten Have / 2001 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback nieuw 2001 |
| Bakker, N.T. e.a. (red.) | Als het doek valt Kerk in perspectief | Ten Have / 2001 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback nieuw 2001 |
| Bakker, N.T. e.a. (red.) | Als het doek valt Kerk in perspectief | Ten Have / 2001 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback nieuw 2001 |
| Woldring, Henk | Als politiek alles is.. Politieke mondigheid en grootmondigheid van de kerk | Kok / 1987 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1987 93pp paperback |
| Wiersma J.T. en J.W. Schulte Nordholt | Als ziende den onzienlijke | Het Wereldvenster / 1959 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Pocket, 104 blz. |
| Wiersma, J.T. en Schulte Nordholt, J.W. | Als ziende den Onzienlijke | Wereldvenster / 1959 | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: Pocket de grote antilope 3 1959 |
| Basilea Schlink M. | Altijd is God groter. Vuurpeilserie 5 | Hoenderloo, Hoenderloo's Uitgeverij, 1967. Op het vaandel bij de hoofdingang van het terrein van de / 1967 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Wal, C van der | Amen en beamen Doop Belijdenis Avondmaal | Kok / 1971 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1971 240blz |
| Escudero de Terán, Ximena. | América y España en la Escultura Colonial Quiteña. Historia de un sincretismo. | / 1992 | 85.00 | Meer info
Bijzonderheden: Quito, Ediciones del Banco de los Andes. 1992. 288 p. Col. ills. Hardcover/ dustjacket.* Jacket sl. worn. |
| Naipaul, V.S.. | Among the believers. | / 1982 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1st paperback ed.. New York, Vintage books. 1982. 430 p. Paperback. * Pages discoloured. |
| Anderson, James F. | An Introduction to the Metaphysics of St. Thomas Aquinas. | / 1989 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Regnery Gateway. 1989. xiv-137 p. Paperback.* Sl. frayed and discol. |
| Kerckhoffs, Henri en Bert | Anders denkend Katholiek | Gooi & Sticht / 1993 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1993 1e druk |
| Kerckhoff Henri en Kerkhoffs Bert | Anders denkende katholiek. | Baarn, Gooi & Sticht, 1993. 143 blz. Paperback / 1993 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Kuitert H.M. dr.. | Anders gezegd. Een verzameling theologische opstellen voor de welwillende lezer. | Kampen, J.H. Kok, 1970. 211 blz. Paperback. Veel penonderstrepingen in tekst. / 1970 | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Wolston | Another Comforter.thirteen lectures on the operations of the holy ghost | Bible truth publishers / 1970 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover geb 1970 330blz |
| Verkuyl, J. | Antroposofie en het Evangelie van Jezus Christus. | Kampen, Kok, 2e druk, 1987. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Anti. Rudolf Steiner fantast volgens auteur. Paperback, 13x21, 88pp. ISBN 9024246385. Goed. [boeknr. 1275] |
| Oppenraaij van R. Dr. | Apologie vn het Christendom. Met een inleidende verhandeling over het betaan van God | 's-Hertogenbosch, L.C.G. Malmberg, 7de druk. 362 blz. Karton. / | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Schrojenstein Lantman van R., Hoogen van den T. Jonkers P. e.a. | Arbeid verborgen dimensies van het pastoraat? Praktische theologie | Zwolle, Waanders, 1990. 116 blz. Paperback / 1990 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Deursen, Dr. A. van | Armageddon. de grote eindstrijd der volkeren | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 47 pp. Klein scheurtje buikbandje Genaaid |
| nn | Art Catholique sculpture religieuse ancienne et moderne | / | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: Art Catholique, Paris, 1932. Broché. Les statues de ce catalogue peuvent être excécutées en pierre, marbre, terre cuite, bronze. Pour connaitre les prix, les matières et les dimensions diverses des objets du présent catalogue, consulter le tarif orange ci-joint. Pp non numeroté. Pricelist in FFr loosely inserted. |
| Milburn, Robert L.P. | Auf dass erfullt werde. fruhchristliche geschichtsdeutung | Chr Kaiser / 1956 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Geb 1956 245blz |
| Wilckens, Ulrich | Aufersthehung. Das biblische aufersthehungs zeugnis. historisch untersucht und erklart | Kreuz verlag / 1970 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Geb 1e druk 1970 173blz |
| Bernhart,J. | Augustinus Bekentnisse | Fischer / 1955 | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Augustinus 234 blz |
| Meer, F. van der. | Augustinus de zielzorger. Een studie over de praktijk van een kerkvader. | / 1947 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Het Spectrum. 1947. 610 p. Blauw linnen met goudopdruk. |
| Augustinus, Aurelius en Erens, Frans | Aurelius Augustinus\\ | S.L. van Looy / 1924 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Blok M.J.C. Ds. en Douma J. prof. dr. | Autarkie of bijstandswet. Kerkelijke - of algemene bijstand | Groningen, De Vuurbaak, 1973. 82 blz. Paperback. Randen platten licht sleets. / 1973 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Verbrugh, dr. A.J. / Wezeman, drs. K. / Francke, ds. Joh | Autarkie of subsidie | Vuurbaak / 1972 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1972 200blz |
| Graafland G.J. Drs., Roest P. Dr. en Ravenzwaaij van J.J. Drs. | Avonturen met het woord. Deel III Op weg met het woord. | Groningen, Wolters-Noordhoff., 1973. Serie leerboeken ten dienste van het godsdienstonderwijs voor M / 1973 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| N.N. | Bahá`í wereldgeloof. Antwoorden op de vragen van onze tijd | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 23 pp. Geniet |
| Leeuw van der G. Prof. Dr. | Balans van het Christendom: Bouwstenen voor een nieuwe samenleving | Amsterdam, H.J. Paris, 1947. Onder leiding van prof. Dr. P.J Bouman. 3de druk. 97 blz. Ingenaaid. Ha / 1947 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Bijl Jacoba B. | Basisbijbel | Kampen, J.H. Kok, 143 blz. Met illustraties en foto's. Paperback. Grote sticker op titelblad. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Wiersbe.W, Warren | Be Loyal.discover the excitement of knowing and serving the King of Glory | Victor Books / 1980 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1980 216blz |
| Wiersbe.w, warren | Be Mature. how to break the mold of spiritual immaturity | Victor Books / 1984 | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 13e druk 1984 |
| Wiersbe.w, Warren | Be what you are | Tyndale / 1989 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 2e druk 1989 |
| Bruce F.F. | Beelden uit de wereld van Jezusen Paulus. | Alphen aan den Rijn, Veritas, 128 blz. Hard cover. Linnen. Stofomslag. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Koorn, Florence W.J.. | Begijnhoven in Holland en Zeeland gedurende de middeleeuwen. | / 1981 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Assen, Van Gorcum. 1981. 252 p. Paperback.* Met op de eerste pagina's een aantal penstrepen. Licht gerafeld/ verkleurd. |
| Watts, Alan W | Behold the spirit. A Study in the Necessity of Mystical Religion | John Murray / 1947 | 8.50 | Meer info
Bijzonderheden: Met licht beschadigde stofomslag geb 1947 1e druk |