Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Religie

601 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 12 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Krijger, D Gods Ploegschaar. Schetsen Over Het Chineesche Zendingsveld / 8.00Meer info Bijzonderheden: Punten boven en onderkant rug beschadigd Genaaid
Grashoff, Rinus e.a. """Meer dan zand alleen"" SPWO 1979-2004 Stichting Pastoraat Werkers Overzee. Een bundel ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum"Stichting pastoraat Werkers Overzee / 20045.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 64 pp., met vele foto's, Goed
KUYPER, Dr. A "Ons Program"Hoveker & WormserHilversum en Pretoria / 190750.00Meer info Bijzonderheden: goed pp 527 XIX, 499 en 9 pp. Index, de rug en band zier er minder goed uit, binnenwerk prima, Gebonden
Koning, Michel de "Overdrukken uit ""De Ghulden Roos"" 1967. Het spel vanden Heilighen Sacremente vander Nyeuwervaart"Michel de Koning, Oud Gastel / 19689.50Meer info Bijzonderheden: Garenloos gebonden, papieren band, paginering van 97-118, opdracht van auteur voorin, Goed
Delf, Meerster Dirc "Tafel van den Kersten Ghelove, I. Inleiding en registers; II. Winterstuc; IIIa. Somerstuc; IIIb. Somerstuc"Centrale Boekhandel Neerlandia, Antwerpen/ Dekker & Van de Vegt, Nijmegen/ Utrecht / 193765.00Meer info Bijzonderheden: Vier delen in vier banden, naar de handschriften uitgegeven, inleiding en aantekeningen van dr. L.M.Fr. Daniëls, ingenaaid, papieren banden, 277 + 345 + 464 + 689 pp., corrigenda, achterplat IIIa besch, roestvlekjes, deel I afbeelding op frontispice,
Diverse auteurs 102 Gezangen, ProefbundelBoekencentrum, \\\'s-Gravenhage / 19641.50Meer info Bijzonderheden: 14 x 9 cm, 120 blz., slappe kaft.
Lillian Too 168 Feng-shui tipsBosch en Keuning / 19994.00Meer info Bijzonderheden:
Stemberger, Günter 2000 Jahre Christentum. Illustrierte Kirchengeschichte in FarbeAndreas & Andreas, Salzburg / 198312.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, stofomslag, 988 pp., met vele illustraties, op enkele pagina's aantekeningen en markeringen door vorige eigenaar,
Kulbarz, Vimalo.  365 Boeddhistische wijsheden.\'s Gravenhage, BZZTôH, 2001.  / 4.50Meer info Bijzonderheden: Paperback, 10x20, 160pp. ISBN 9055018694. Als Nieuw.  [boeknr. 1477]
Jongh, Prof. E. de 58 miljoen nederlanders en hun kerkenAmsterdam boek / 197910.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 4to Kwaliteit: matig Gebonden, 127 pp., vlekjes op eerste en laatste bladen, verder goed, gebaseerd op de belangwekkende televiesie serie van de NOS-
Karl Scheerlinck 75 jaar Sint-Laurentiuskerk Antwerpen / 200929.00Meer info Bijzonderheden: Diep gravend en prachtig geïllustreerd kunstboek over de Sint-Laurentiuskerk Antwerpen uit 1934. In de geest van de jaren ’30 moest dat gebouw groots en prestigieus ogen. Het boek volgt de perikelen van de ontwerpwedstrijd, de financiering, de bouw en aankleding. Architecten en kunstenaars met naam drukten hun art deco-stempel op deze neobyzantijnse koepelkerk: een moderne interpretatie van de Aya Sophia. Interieur en exterieur worden uitvoerig (iconografisch én stilistisch) geduid. Tot slot focust het boek op de saga van de Rechtvaardige Rechters: kort voor de wijding van de nieuwe kerk werd hier het losgeld voor het gestolen paneel bewaard! Specialist Karel Mortier levert als gastauteur een bijdrage daarover. Auteur Karl Scheerlinck * 200 pagina’s in vierkleurendruk * 24 x 20 cm * 300 nooit gepubliceerde kleurillustraties met onderschrift * 800 eindnoten * fraaie vormgeving * € 29
Needleman, Jacob A Sense of the Cosmos. The Encounter of Modern Science and Ancient Truth.New York - Doubleday & Company. / 197511.00Meer info Bijzonderheden: The author throws an astonishing light on the contemporary metaphysical awakening of modern science. Quarter blue cloth w/ white papered boards, bright silver spine lettering, dustjacket, 14x21cm, 178pp., index. Wear on spine ends, minor soiling to cover edges, margin notations (points) on some pages, DJ soiled & chipped. Else clean & tight book. [booknr. 619]
Beek, dr. M.A. van Aan Babylons stromen. Hoofdmomenten uit de cultuurgeschiedenis van Mesopotamië in het oudtestamentische tijdvakKosmos, Amsterdam/ Antwerpen / 19746.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, hardcover, stofomslag, geplastificeerd door vorige eigenaar, 277 pp., index, aparte fotokaterns, kaartje voorin, naam voorin, Goed
Beek, dr. M.A. van Aan Babylons stromen. Hoofdmomenten uit de cultuurgeschiedenis van Mesotamië in het oud-testamentische tijdvakKosmos, Amsterdam/Antwerpen / 195010.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, 251 pp., namen- en zaakregister, met meer dan vijftig fotografische afbeeldingen op aparte fotopagina's, Goed
Beek, dr. M.A. van Aan Babylons stromen. Hoofdmomenten uit de cultuurgeschiedenis van Mesotamië in het oud-testamentische tijdvakKosmos, Amsterdam/Antwerpen / 195512.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, stofomslag, 260 pp., namen- en zaakregister, met afbeeldingen op aparte fotopagina's, Goed
Petuchowski, Jacob J. AAN UW ERBARMEN IS GEEN EINDE. Joodse Gebeden. Ten Have 1987. 1e druk 128 pp. Pb . Onderstrepingen in tekst op eerste 36 pagina's. / 5.00Meer info Bijzonderheden: Baarn, Ten Have, 1987. 1e druk 128 pp. Pb . Onderstrepingen in tekst op eerste 36 pagina's. in goede staat
Hoevers, A. Aanschouw het land Kanaän. Een reis door Palestina, het land van de BijbelNederlandse Christelijke Reis-Vereniging / 19766.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 205 pp., met register, kaartjes, en enkele foto's,
Rhijn, Prof. dr. M. van AART JAN THEODORUS JONKER. H.J.Paris 1929. 1e druk 186 pp. twee kleuren linnen gebonden goudopdruk. Binnenwerk met roestvlekj / 9.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, H.J.Paris, 1929. 1e druk 186 pp. twee kleuren linnen gebonden goudopdruk. Binnenwerk met roestvlekjes. Ca. 50 pag. met aandachtstreepjes / onderstrepingen (inkt). Geillustreerd met foto's. in goede staat
Poelman, Dr. J. R. ACTUELE MEDISCHE ETHIEK IN BIJBELS PERSPECTIEF. CeGe Boek 2002. 1e druk 175 pp. Pb . Over: Genetische Manipulatie / 8.50Meer info Bijzonderheden: Middelburg, CeGe Boek, 2002. 1e druk 175 pp. Pb . Over: Genetische Manipulatie, Reageerbuisbevruchting, Abortus Provocatus, Orgaandonatie, Versterven in de Psycho-Geriatrie, Euthanasie. mooie staat
Persyn, Dr. Jul. Albertine Steenhoff-Smulders en Marie Koenen - Vlaamsche Bijdragen XIUitgave "Davidsfonds"Leuven / 193110.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed gebrocheerd, 188 pp. , bruine vlekjes-
Persyn, Dr. Jul. Albertine Steenhoff-Smulders en Marie Koenen - Vlaamsche Bijdragen XIUitgave "Davidsfonds"Leuven / 193110.00Meer info Bijzonderheden: Maat: 8vo Kwaliteit: goed gebrocheerd, 188 pp. , bruine vlekjes-
Schuchardt, Ralf ALLEEN DE BIJBEL? De weerlegging van een Christelijke Legende. De Ster 1998. 1e druk 137 pp. Pb . Boek poogt aan te tonen dat de Geest der Profetie in de gesch / 5.50Meer info Bijzonderheden: Tilburg, De Ster, 1998. 1e druk 137 pp. Pb . Boek poogt aan te tonen dat de Geest der Profetie in de geschiedenis van het Christendom precies zo levend heeft gewerkt als ten tijde van het Oude Testament. mooie staat
Burgt, Flip Van Der / Bouma, Hans Allemaal Mensen in De Bijbel / 10.00Meer info Bijzonderheden: 117 pp. Rug S.O. verkleurd Gelijmd / Hard Cover
Rachel Copelan Alles over hypnoseStrengholt / 19922.00Meer info Bijzonderheden:
Follereau, Raoul Als Christus morgen bij u aanbelt.. Zult u dan zien dat Hij het is?Lannoo / 19593.00Meer info Bijzonderheden: 95 blz
Schreuder, Dr JC Als daar muziek voor is / 4.25Meer info Bijzonderheden: Boekencentrum 1965, Praktisch theoretische handboekjes nr 27, Overwegingen voor de ouderdom, Paperback
Berg, M. R. van den ALS DE KERK TER SPRAKE KOMT. Van den Berg 1993. 1e druk 144 pages. Pb . / 4.00Meer info Bijzonderheden: Kampen, Van den Berg, 1993. 1e druk 144 pages. Pb . in goede staat
Wiersma J.T. en J.W. Schulte Nordholt Als ziende den onzienlijkeHet Wereldvenster / 19594.00Meer info Bijzonderheden: Pocket, 104 blz.
Toynbee, Arnold An historian's approach to religion. Based on Gifford lectures delivered in the University of Edinburgh in the years 1952 and 1953Geoffrey Cumberlege Oxford University Press, London/ New York/ Toronto / 195614.00Meer info Bijzonderheden: Sewed, cloth, 316 pages, in English, index, Goed
Kuyper, Dr. A. Antirevolutionaire staatkunde. Met nadere toelichting op ons program. (2 vol.) Deel 1: De beginselen. Deel 2: De toepassing. J. H. Kok 1916. 1e druk . linnen met goudopdruk gebonden bandillustratie. Deel 1 728 pp. Deel 2 / 17.50Meer info Bijzonderheden: Kampen, J. H. Kok, 1916. 1e druk . linnen met goudopdruk gebonden bandillustratie. Deel 1 728 pp. Deel 2 654 pp. Beide delen: Linnen bovenrand rug versleten en stukje ingescheurd. Ruggen verkleurd. Binnenwerken enige vergeling en wat roestvorming. gebruikssporen
Liebergen, Léon (samenst.) Antonius. 'De kleine en de grote'.Religie/ Christendom / 20.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, paperback, 117pp. Rijk geillustreerd. Als nieuw.
Liebergen, Léon (samenst.) Antonius. 'De kleine en de grote'.Religie/ Christendom / 20.00Meer info Bijzonderheden: 4vo, paperback, 117pp. Rijk geillustreerd. Als nieuw.
Verkuyl, J. Antroposofie en het Evangelie van Jezus Christus. Kampen, Kok, 2e druk, 1987. / 6.00Meer info Bijzonderheden: Anti. Rudolf Steiner fantast volgens auteur. Paperback, 13x21, 88pp. ISBN 9024246385. Goed.  [boeknr. 1275]
Metz, Johannes Baptist Armoede van geestPaul Brand, Hilversum/Antwerpen / 19644.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, paperback, 56 pp., vertaling Hans Wagemans,
Zaehner, R.C. At sundry times. An Essay in the Comparison of Religions.London - Faber & Faber / 195811.00Meer info Bijzonderheden: The author was Spalding Professor of Eastern Religions & Ethics at Oxford. Looks at Indian Contribution, Prophets Outside Israel, Qur\'an and Christ etc. Blue cloth, no dustjacket, 15x22cm, 230pp., index. In good & all round condition. [booknr. 672]
Bernhart,J. Augustinus BekentnisseFischer / 195515.00Meer info Bijzonderheden: 234 blz
Meer, F. van der Augustinus de zielzorger. Een studie over de praktijk van een kerkvader. Deel IHet Spectrum, Utrecht/ Antwerpen / 19575.50Meer info Bijzonderheden: Prisma pocket 293, 264 pp., Goed
Marrou, Henri Augustinus. Het Spectrum 1962. 1e druk 190 pp. Pb . geillustreerde biografie. Lichte vergeling. / 3.50Meer info Bijzonderheden: Utrecht / Antwerpen, Het Spectrum, 1962. 1e druk 190 pp. Pb . geillustreerde biografie. Lichte vergeling. in goede staat
Noordmans, O. AUGUSTINUS. de erven F. Bohn 1933. 1e druk 253 pp. linnen gebonden . Volksuniversiteitsbibliotheek. Foto naas / 5.00Meer info Bijzonderheden: Haarlem , de erven F. Bohn , 1933. 1e druk 253 pp. linnen gebonden . Volksuniversiteitsbibliotheek. Foto naast titelpagina. Lichte vergeling. 10,5 x 17 cm. in goede staat
Leeuw, prof. dr. G. van der Balans van NederlandParis, Amsterdam / 19456.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, halflinnen band, 181 pp., Goed
Lillian Too Basisboek Feng ShuiBosch en Keuning / 19982.00Meer info Bijzonderheden:
Nolet, W. & J. Prein Beknopt handboek der kerkgeschiedenisDekker & Van de Vegt, Nijmegen/ Utrecht / 194810.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band met vergulde opdruk, 544 pp, enkele potloodaantekeningen op schutblad en onderstrepingen in de tekst,
Dijk, H. Van / Nauta, I. Beknopte Gewijde Geschiedenis. 1 Oude Testament / 10.00Meer info Bijzonderheden: 96 pp. pen aantekeningen Genaaid / Soft Cover
sri purwadi hadisaputro belajar merangkai janur jawa & balisimplex jakarta / 20.00Meer info Bijzonderheden: 130 p. zeer veel ill. in kl. en zw/w, nieuw
Rothoff, Pater H. S.M.A. Bernadettede Kempen Tilburg / 193410.00Meer info Bijzonderheden: 4to maat:goed kwaliteit: 238 pp., 28 z/w foto's-
Oostveen, Ton BERNARD ALFRINK, KATHOLIEK. L.C.G. Malmberg 1972. 2e druk 160 pp. Pb . Geillustreerd. iets lucht onder laminaat op rug. / 4.00Meer info Bijzonderheden: 's-Hertogenbosch , L.C.G. Malmberg, 1972. 2e druk 160 pp. Pb . Geillustreerd. iets lucht onder laminaat op rug. in goede staatenige vergeling
Vondel, Joost van den Bespiegelingen van God en Godsdienst, deel 1 t/m 5.Geert Groote Genootschap, \'s Hertogenbosch / 19354.00Meer info Bijzonderheden: 19 x 13 cm, 355 blz., slappe kaft, vijf delen.
Moltmann-Wendel, Elisabeth BIJ JEZUS TELLEN VROUWEN MEE. Evangelieverhalen doorbreken gevestigde patronen. Ten Have 1982. 1e druk 149 pp. Pb . Geillustreerd. / 5.00Meer info Bijzonderheden: Baarn, Ten Have, 1982. 1e druk 149 pp. Pb . Geillustreerd. in goede staat
Fokker, A D Bij nader inzien : religieus-humanistische reflecties over mens en wereld / 10.00Meer info Bijzonderheden: Best, Damon 1995 1e dr. - Gebrocheerd
Nicolaas Beets BijbelNicolaas Beets / 1870400.00Meer info Bijzonderheden: Bijbel uit 1870 met alle canonieke boeken van het Oude en Nieuwe Testament met 200 pentekeningen van Gustave Doré. Uitgegeven onder toezicht van Nicolaas Beets; Hare Majesteit de Koningin
Hulzen, A L van Bijbel en kind / 10.00Meer info Bijzonderheden: Den Haag, Voorhoeve 1929 1e dr. - Gebonden
Anderman, Ben Bijbel Voor De Jeugd / 7.00Meer info Bijzonderheden: 190 pp. Genaaid / Gelamineerd
- Bijbel. Dat is de gansche heilihe schrift bevattende al de kanonieke boeken van het Oude en Nieuwe Testament door last van de hoog-mogende heeren Staten Generaal der Vereenigde Nederlanden en volgens het besluit van de Synode Nationaal gehouden te DoDe Nederlandsche Bijbel-compagnie/ J. Brandt en Zoon, Amsterdam/ Joh,. Enschedé en Zonen, Haarlem / 194712.00Meer info Bijzonderheden: "Ingenaaid, linnen band, aangeboden bij gel;egenheid van een huwelijk, dundruk, 866 en 305 pp. , Goed"
Bijbel; vert. Nederlandsch Bijbelgenootschap90 6126 030 2 / 197710.00Meer info Bijzonderheden: 1450 blz
Deursen, Dr. A. van BIJBELS BEELDWOORDENBOEK. J. H. Kok N.V. 1978. 12e druk 144 pp. hardcover gebonden met stofomslag. Lichte slijtage bovenrand / 6.00Meer info Bijzonderheden: Kampen, J. H. Kok N.V., 1978. 12e druk 144 pp. hardcover gebonden met stofomslag. Lichte slijtage bovenrand stofomslag. Met tekeningen van J. de Vries. mooie staat
Hadaway, Bridget / Atcheson, Jean (naverteld) Bijbelse Vertellingen Voor Kinderen / 10.00Meer info Bijzonderheden: 304 pp. Gelijmd / Hard Cover
Grossouw, W.K. Bijbelse vroomheid. Beschouwingen over de spiritualiteit van het Nieuwe TestamentHet Spectrum, Utrceht/Antwerpen / 19557.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid,, linnen band, 239 pp., Goed
Gooyer, A.C. de Bijbeltaal en modertaal. De invloed van de Statenvertaling op het NederlandsBert Bakker/Daamen, Den Haag / 19626.80Meer info Bijzonderheden: Ooievaarpocket 156, 96 pp., Goed
Gooyer, A.C. de Bijbeltaal en moedertaal. De invloed van de Statenvertaling op het NederlandsBert Bakker/Daamen, Den Haag / 19626.50Meer info Bijzonderheden: Ooievaarpocket 156, 96 pp., Goed
NBC BIJBELWIJZER Ned. Bijbelgenootschap 1988. 1e druk 100 pp. Pb . Geillustreerd.Bevat o.a.: korte inleidingen op / 3.50Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Ned. Bijbelgenootschap, 1988. 1e druk 100 pp. Pb . Geillustreerd.Bevat o.a.: korte inleidingen op de verschillende bijbelboeken., een namenlijst, een hoofdstuk Onderwerpen in de Bijbel en een leesrooster voor een jaar. in goede staat
Prick, W. Bisschop NelisHet Spectrum, Utrecht/Brussel / 19488.00Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, verguld bandstempel, stofomslag, 108 pp, met fotokatern, Goed
Prick, Dr. W. BISSCHOP NELIS. Vriend van Brabants Katholieken 1736-1798. Het Spectrum 1948. 1e druk 108 pp. linnen gebonden goudopdruk. Cover lichte slijtplek en dun strep / 6.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht Bussel, Het Spectrum, 1948. 1e druk 108 pp. linnen gebonden goudopdruk. Cover lichte slijtplek en dun streperige verkleuring. Binnenwerk vergeling. Ex libris. in goede staat
Dijkstra, R. Boek van rijke herinnering aan de reformatie der kerk te Amsterdam, 24 mei 1578-24 mei 1928.Drukkerij Vrolijk, Amsterdam / 192810.00Meer info Bijzonderheden: Gedenkboek der Nederduitsche Hervormde gemeente van Amsterdam. Ingenaaid, linnen band, verguld bandstempel,205 pp., kaart van Amsterdam achterin, ingelegd overlijdens advertenties uit kranten, Goed
Glasenapp, Helmut von Brahmanisme of Hindoe•sme Kruseman N.V. 1971. 1e druk 75 pp. Pb . Cover sleets aan de randen. Naam op schutblad. / 3.50Meer info Bijzonderheden: 's Gravenhage, Kruseman N.V., 1971. 1e druk 75 pp. Pb . Cover sleets aan de randen. Naam op schutblad. in goede staat
Bres 133 dec/jan 1988/89 / 1.00Meer info Bijzonderheden:
Bres 45 febr./mrt. 1974 / 1.00Meer info Bijzonderheden:
Erskine, Ralph Bron van alle zegeningen, of Het groote schathuis geopend; De gevende liefde van Christus, en de aannemende eigenschap des geloofs / 35.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Höveker 1856 Nieuwe uitgave. - Halflinnen
Paus Pius XI Casti Cannubii; encycliek vabn 31 december 1930; over het huwelijkGooi & Sticht / 19487.50Meer info Bijzonderheden: 99 blz
Celibaat en priesterschapVara pers / 2.00Meer info Bijzonderheden: 82 blz
Sharkey, John Celtic Mysteries. The ancient religion.London - Thames & Hudson / 19759.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 20x28cm, 117 ills., including 24 in colour, 96pp.. ISBN 0500810095. Good & clean. [booknr. 458]
Teilhard de Chardin, Pierre CENTROLOGIE. Het Spectrum 1969. 1e druk 126 pp. Pb . Lichte vergeling. Serie Bibliotheek Teilhard de Chardin. / 6.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht / Antwerpen, Het Spectrum, 1969. 1e druk 126 pp. Pb . Lichte vergeling. Serie Bibliotheek Teilhard de Chardin. in goede staat
Jon Klimo ChannelingMirananda / 19891.00Meer info Bijzonderheden:
Theodora Lau Chinese Astrologie in uw relatieKosmos - Z&K / 19964.00Meer info Bijzonderheden:
Trutz Rendtorff, Prof. Dr. CHRISTENDOM BUITEN DE KERK. Oekumene. Bosch & Keuning 1973. 1e druk 88 pp. Pb . Lichte vergeling. / 3.00Meer info Bijzonderheden: Baarn, Bosch & Keuning, 1973. 1e druk 88 pp. Pb . Lichte vergeling. in goede staat
Mary Baker Eddy & others Christian Science SongbookBoston - The Christian Science Publishing Society / 194617.00Meer info Bijzonderheden: Gezangboek van Christian Science (Christian Science Hymnal). Netherlandic edition. Hardcover, bruin linnen, 15x21, 615pp., 429 liederen met noten, tekst in Nederlands en Engels. Met registers: op melodieën, alfabetisch; op componisten en bronnen; op auteurs en bronnen; op aanvangregels. Zeer goede staat. . [boeknr. 684]
Leeuwen, Arend Th. van Christianity in world history. The meeting of the faiths of East and WestEdinburgh House press / 196413.50Meer info Bijzonderheden: Sewed, cloth, 487 pp., foreword by Dr. Hendrik Kraemer, translated into Englisch by H.H. Hoskins, Goed
Korff, Dr. F. W A. CHRISTOLOGIE. De Leer van het komen Gods. (2 delen) C. F. Callenbach N.V. 1942. 2e druk 737 pp. linnen gebonden goudopdruk. Resp.357 en 380 pp. Enkele / 8.00Meer info Bijzonderheden: Nijkerk, C. F. Callenbach N.V., 1942. 2e druk 737 pp. linnen gebonden goudopdruk. Resp.357 en 380 pp. Enkele onderstrepingen. 2-Delen. in goede staat
Liefde, L. de CHRISTOPHORUS verslag van een zoektocht. Boekencentrum B.V. 1988. 1e druk 186 pp. Pb . Geillustreerd. / 3.50Meer info Bijzonderheden: 's Gravenhage, Boekencentrum B.V., 1988. 1e druk 186 pp. Pb . Geillustreerd. in goede staat
Bakel, H. A. van CIRCA SACRA. Historische studien. Tjeenk Willink & Zn 1935. 1e druk 354 pp. linnen gebonden met stofomslag. Stofomslag beschadigd aa / 12.50Meer info Bijzonderheden: Haarlem, Tjeenk Willink & Zn, 1935. 1e druk 354 pp. linnen gebonden met stofomslag. Stofomslag beschadigd aan bovenrand en vergeeld op de rug en randen. in goede staat
Faber, prof. dr. H. CIRKELEN OM EEN GEHEIM. deel 1. dieptepsychologen over de godsdienst. deel 2. godsdienst in het licht van moderne psychoanalytische theorieen. Boom 1972. 1e druk 382 pp. Pb . Rug iets verkleurd. Snede wat vuil. / 6.50Meer info Bijzonderheden: Meppel , Boom, 1972. 1e druk 382 pp. Pb . Rug iets verkleurd. Snede wat vuil. in goede staat
Kuyper, Dr. A. DAGEN VAN GOEDE BOODSCHAP. II. De Paaschmorgen (Met Goede Vrijdag). j. H. Kok 1923. 1e druk 200 pp. linnen gebonden bandillustratie. Lichte slijtage randen rug. / 7.50Meer info Bijzonderheden: Kampen, j. H. Kok, 1923. 1e druk 200 pp. linnen gebonden bandillustratie. Lichte slijtage randen rug. mooie staat
Kuyper, Dr. A. DAGEN VAN GOEDE BOODSCHAP. III. Op den Pinksterdag (Met Hemelvaart). J. H. Kok 1923. 1e druk 200 pp. linnen gebonden bandillustratie. Lichte slijtage randen rug. / 7.50Meer info Bijzonderheden: Kampen, J. H. Kok, 1923. 1e druk 200 pp. linnen gebonden bandillustratie. Lichte slijtage randen rug. mooie staat
Vries, de De 10 geboden voor kinderen verklaard / 2.50Meer info Bijzonderheden: Vereeniging tot verspreiding der Heilige Schrift Pocket
Sizoo, dr. A De antieke wereld en het nieuwe testamentKok, Kampen / 9.80Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, halfkunstlederen band, 220 pp., 57 afbeeldingen in z/w op aparte fotopagina's, voorwoord, index, lichte besch aan voorplat,
De Apocryfe Boeken Het Boek Judith Tm. Het Gebed Van Manasse / 25.00Meer info Bijzonderheden: 144 pp. Top rug 1 cm. ingescheurd Genaaid / Halfleer Gemarmerd
Fiennes, Jini De bedevaart. Reisverslag van een pelgrimGooi & Sticht, Baarn / 199215.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 250 pp., vertaling J. van Rijn, met foto's,
Liguori, H. Alphonsus, Maria de DE BEOEFENING DER LIEFDE tot Jesu Christus. N.V. de R.K. Boek-Centrale 1916. 3e vermeerderde en verbeterde druk 376 pp. linnen gebonden goudop / 9.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, N.V. de R.K. Boek-Centrale, 1916. 3e vermeerderde en verbeterde druk 376 pp. linnen gebonden goudopdruk. Goud op snee. Lichte vergeling binnewerk. 9 x 13 cm. Uit het Italiaans vertaald door Th. F. Benschop in goede staat
Slavenburg, J. (red.) DE BERGREDE - uit het Evangelie volgens Mattheus. Ankh-Hermes 1996. 1e druk 83 pp. hardcover . 9 x 13 cm. / 4.00Meer info Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1996. 1e druk 83 pp. hardcover . 9 x 13 cm. mooie staat
Proost, Dr. K. F. DE BERGREDE. Hare Herkomst en strekking. J. Brandt & Zoon 1914. 1e druk 158 pp. softcover . Band vergeeld en wat vlekjes. / 14.00Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, J. Brandt & Zoon, 1914. 1e druk 158 pp. softcover . Band vergeeld en wat vlekjes. in goede staat
Bhaktivedanta A.C., Swami Prabhupada De BHAGAVAD-GITA zoals ze is.Bhaktivedanta Book Trust – Amsterdam. / 10.00Meer info Bijzonderheden: Oorspronkelijke Sanskrit-tekst, transkriptie, woord voor woord, vloeiende vertaling en uitgebreide betekenisverklaringen. Hardcover met bladgoud 1027p, conditie als nieuw.[27]
Werner Keller De bijbel heeft toch gelijkH.J. Paris / 19643.00Meer info Bijzonderheden:
Keller, Werner De bijbel heeft toch gelijk. De wetenschap bewijst de historische juistheidParis, Amsterdam / 19567.80Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, 440 pp., aparte fotokaterns, illustraties, vertaling Ted Logeman, lichte gebruikssporen, Goed
Dore, Gustave (ill.) DE BIJBEL IN BEELD. 230 houtgravures van GUSTAV DORE. Rebo Productions 1987. 1e druk 239 pp. softcover . Achterplat enige verkleuring aan de randen. Bi / 9.00Meer info Bijzonderheden: , Rebo Productions, 1987. 1e druk 239 pp. softcover . Achterplat enige verkleuring aan de randen. Binnenwerk enige vergeling. 21,5 x 30,5 cm. Gravures paginagroot. in goede staat
Baarslag, D.J. De Bijbelsche geschiedenis in omlijsting van de historie van het Oosten. / 22 delen in 11 banden. / 60.00Meer info Bijzonderheden: Genaaid / Linnen
De boeken genoemd Apocriefe - door last van de hoog-mog. Heeren Staten-Generaal der Vereenigde Nederlanden, en volgens het besluit van de synode nationaal, gehouden te Dordrecht in de jaren 1618-1619, opnieuw uit het Grieksch in onze Nederlandsche Ta / 15.00Meer info Bijzonderheden: 228 pp. Begint met het 3e boek Ezra Genaaid / Linnen
Ridder, Tony de De boodschapDe Tijdstroom, Lochem / 5.50Meer info Bijzonderheden: Ingenaaid, linnen band, verguld bandstempel, 54 pp., op pag 10 twee regels onderstreept, Goed
Blok, J.A. De boodschap van Gotama, den Boeddha.Den Haag, Servire, 1931. / 9.00Meer info Bijzonderheden: Orig. linnen, 13x18, 207pp. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1169]
Mees, G.H. De boodschap van Sri Krishna. De dialoog tusschen Sri Krishna en Oeddhava.Den Haag, Servire, 1931. / 11.00Meer info Bijzonderheden: Met een voorwoord van Sri Vishwanath Keskar. Orig. linnen, geen stofomslag, 13x19, 180pp, bibliografie. Rug verkleurd. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1059]
James Redfield De Celestijnse BelofteDe Boekerij / 19951.00Meer info Bijzonderheden:
Stolz O.S.B., Anselmus DE CHRISTELIJKE ASCESE. Het Spectrum 1950. 1e druk 198 pp. linnen gebonden met stofomslag. Stofomslag wat gesleten. / 7.00Meer info Bijzonderheden: Utrecht/Brussel, Het Spectrum, 1950. 1e druk 198 pp. linnen gebonden met stofomslag. Stofomslag wat gesleten. in goede staat

12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Adverteren bij Daisycon