| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel |
| Heide, Jan C. van der | Gewoon een paragnost | Paravisie, Hilversum, 1995 / 1995 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, 8vo, 139 blz., goed |
| Zeegers, M. | Gezag & Misdaad | Callenbach, Nijkerk / 1980 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Een gerechtelijk psychiater over de mens in het strafrecht.
Pb 148 Blz.
In prima staat |
| Laing, R.D. en A. Esterson | Gezin en waanzin | Boom, Meppel / 1972 | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: Schizofrenie gezien als resultaat van het milieu van de patient
Vertaling: drs. L. Rijkers
Paperback nr. 49, 266 pag.
Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten.
|
| Laing, R.D. | Gezin en waanzin | Boom, Meppel, 1971 / 1971 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 266 blz,. ind., Schutbladen licht roestvlekkig, redelijk/goed |
| Es, J.C.van. | Gezinnen met zwakzinnige kinderen. Families with mentally deficient children. Een medisch-sociologische studie over de invloed op het gezin van de opname van een kind in een zwakzinnigeninrichting. | Van Gorcum & Comp. Assen. / | 16.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1959. Wrappers. 188pp. 8°. |
| Jacobs, Maria Elisabeth.(Mariël) | Gezinsachtergronden van schoolsucces bij brugklasleerlingen. | Leiden. Faculteit Sociale Wetenschappen. / | 11.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1996. Pap. 295pp. 8°. |
| Bardens, Dennis | Ghosts & Hauntings | Senate, London, 1997 / 1997 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, 8vo, 255 pps., ind., ills., very good |
| Miller, Alice | Gij zult niet merken, tachtig jaar psychoanalyse
| Het WereldvensterAmsterdam / 1992 | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: Goed+ pp 335 pp., lit. lijst, register, softcover |
| HERDERSCHEE,D. | Grepen uit de psychologie van het kind. 106 Blz. | / | 30.00 | Meer info
Bijzonderheden: 'sGravenhage, 1935. |
| Tromp, Dr. S.W. | Grondbeginselen der psychische physica. Bijdrage tot de kennis der physische en physiologische aspecten van telepatische wichelroede- en andere para-normale verschijnselen | Diligentia, Amsterdam, 1952 / 1952 | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, 204 blz., ind., bibl, ills., goed/geen stofomslag |
| Chorus, A.M.J.. | Grondslagen der Sociale Psychologie. | H.E.Stenfert Kroese. Leiden. / | 14.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1953. Or. Linn.. ix,604pp.. 8°. |
| Giffin, K. & Patton, B.R. | Grondslagen van de interpersoonlijke communicatie. | / 1981 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: Deventer, Van Loghum Slaterus. 1981. 315 pag. Ingenaaid. * Sociale Bibliotheek.* Gelezen exempl. |
| Abram, H.S.. | Grondslagen van de psychiatrie. Voor de arts in het eerste achelon. | Stafleu' Wtenschappelijke Uitg.Mij. Alphen aan den Rijn. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1979. Boards d.j. 264p. 8°. |
| Kleefstra, J | Gronslagen Van Opvoeding En Onderwijs
| Maatschappij Voor Goede En Goedkope LectuurAmsterdam / 1913 | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Goed pp 292 NB nrs. 269-271, Gebonden, Linnen Met Opdruk |
| Flitner, Wilhelm. | Grund- und Zeitfragen der Erziehung und Bildung. | Ernst Klett Verlag. Stuttgart. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1954. Or.hcloth.. 175pp. 8°. |
| Krause, Erwin. | Grundlagen einer Industriepädagogik. | Beuth Vertrieb. Berlin.. / | 13.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1961. Or.cloth.. 212pp. 8°. |
| Hofstatter, Peter R. | Gruppendynamik; die Kritik der Massenpsychologie | Rowohlt / 1957 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: massa psychologie 195 blz |
| TEPPERWEIN,Kurt. | Handboek van de hypnose. Het hypnoseproces in de praktijk. | / | 55.00 | Meer info
Bijzonderheden: Methoden van de grote meesters. Bijzonder soorten hypnose. Hypnose bij moeilijke personen. Zelfhypnose,enz...Brussel,1980. 266 Blz.simili-lederen band + omslag. Mooi ex.! |
| SLOCK,L. | Handboek van de pedagogische zielkunde. Deel 2. | / | 45.00 | Meer info
Bijzonderheden: 327 Blz. Antwerpen, 1935. Rug hersteld. |
| TEMMERMAN,H. | Handboek voor de Opvoed- en Onderwijskunde. Gids voor onder- | / | 112.00 | Meer info
Bijzonderheden: wijzers, onderwijzeressen en normalisten. Met figuren. Gent,1906. 375 + 439 Blz. 2 Delen. Verkleurde rug. Zeer gaaf boekblok, onopengesneden. Zeldzaam! |
| Young, Kimball. | Handbook of Social Psychology. | Kegan Paul, Trench, Trubner & Co. London. / | 13.00 | Meer info
Bijzonderheden: Reprint. 1946. Or.cloth. Spine discollered. viii,578pp. 8°. |
| Pavese, Armando | Handbuch der Parapsychologie. Einführung in den Bereich der Grenzwissenschaften. Mit 60 praktischen Beispielen | Pattloch, Augsburg, 1992 / 1992 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 263 pps., ills., very good/dj very good |
| Mayer, A. | Handbuch der Psychologie; Betriebspsychologie; band 9 | Gottingen / 1961 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: psychologie 655 blz |
| Thomae, H. | Handbuch der Psychologie; Entwicklungspsychologie; band 3 | Gottingen / 1958 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: ontwikkelingspsychologie 622 blz |
| Lersch, Ph. e. a. | Handbuch der Psychologie; Personlichkeitsforschung; band 4 | Gottingen / 1960 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: psychologie 607 blz |
| Hetzer, H/ | Handbuch der Psychologie;Padagogische Psychologie; band 10 | Gottingen / 1959 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: psychologie 543 blz |
| Huth, Albert. | Handbuch Psychologischer Eignungsuntersuchungen. | Pilger Velag. Speyer. / | 17.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1953. Or.cloth. 432,xxiv pp.. 8°. |
| Hiddema, F.. | Handleiding psychoanalytische groepstherapie. Maarsen. | Wouter Wagner. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1979. Pap. 104pp. 8°. |
| Klages, Ludwig | Handschrift en karakter | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: N.V. "Boek en Periodiek", Den Haag, 1948, 1e druk. Gebonden, linnen, goudopdruk. Voor ons taalgebied, in overleg met de auteur, bewerkt door Dr. H. Dulfer. Handschrift-modellen in supplement. Pp172. Net ex. |
| Schouten & Nelissen | Hardt. Persoonlijke visies | Thema / 1992 | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: psychologie 112 blz |
| Vollmar, Klausbernd | Helfende Träume. Mit Träumen Probleme lösen und Beziehungen beleben | IRIS Bücher & Mehr, Amsterdam, 2002, 2nd. ed. / 2002 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, 8vo, 302 pps., Small fold in front page. Stamp 'Archiefexemplaar' on one side of the book, |
| Cavendish, Richard | Hellevuur en hemels licht. Visioenen van het hiernamaals | Het Spectrum, 1977 / 1977 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 4to groot, 128 blz., ind., bibl., ills., goed/zeer goed |
| Redeker, Hans. | Helmuth Plessner oder die verkörperte Philosophie. | / 1993 | 30.00 | Meer info
Bijzonderheden: Berlin, Duncker & Humblot. 1993. 241 p. Softcover. * Sozialwissenschaftliche Abhandlungen der Görres-Gesellschaft, Band 20. |
| Jung, C. G. ; Franz, M.-L. ; Jaffé, Aniela | Herinneringen dromen gedachten een autobiografie | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Lemniscaat b.v., Rotterdam, 1976, 1e druk. Gebrocheerd/pocket. Vertaling: Pety de Vries-Ek. Pp 398. Register, goed ex. |
| Jung, C.G. | Herinneringen, dromen, gedachten | van Lochum Slaterus, Deventer / 1970 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Opgetekend en uitgegeven door Aniela Jaffé
Vertaling: Agaath van Ree
Paperback, 356 pag.
Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten.
|
| Mooij A W M, G A M Widdershoven red. Terwee, Pott, Korthals | Hermeneutiek en Psychologie, interpretatie in theorievorming, onderzoek en psychotherapie
| Boom MeppelAmsterdam / 1992 | 22.00 | Meer info
Bijzonderheden: goed pp 136 Bijdagen van Terwee, Pott, Korthals, Widderhoven, Mook en Mooij softcover |
| Reiwald Paul. | Het bedreigde ik. . Een psychologische gods in de verwarring van onze tijd. | Amsterdam, J.M. Meulenhoff., 1954. 192 blz. Ingenaaid. Karton. Onderkant rug ingescheurd. Stofomsl / 1954 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Dijkhuis, J.H.M.Th.. | Het beoordelen in de psychologie. In het bijzonder van mensen en menselijk gedrag. (principles of judgement in psychology) (with a summary in English). | Erven J.Bijleveld. Utrecht. / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1960. Pap. xv,160pp.. 8°. |
| Browning, Norma Lee | Het derde oog van Peter Hurkos. Helderziende of charlatan | Teleboek, Bussum, 1971 / 1971 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, 239 blz., Plakbandsporen (niet kleverig) op schutbladen, redelijk/goed/geen stofomslag |
| Belline | Het derde oor. Gesprekken van een vader met zijn gestorven zoon | Ankh-Hermes, Deventer, 1975 / 1975 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo groot, 155 blz., goed/stofomslag goed |
| Barash, David. | Het dwingende fluisteren. Een sociobiologische verkenning. Voorwoord Dick Hillenius. | / 1981 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amst., H.J.W. Becht. 1981. 363 pag. Ingenaaid.* Gelezen exempl., lichte vochtschade. |
| Barash, David. | Het dwingende fluisteren. Voorwoord Dick Hillenius. | H.J.W.Becht. Amsterdam. / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1981. Pap. Leesvouw. 363pp. 8°. |
| Assoun, Paul-Laurent. | Het Freudisme. | / 1995 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Boom. 1995. 152 p. Paperback. |
| Geller, Uri/Playfair, Guy Lyon | Het Geller effect | Balans, 1987 / 1987 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, 8vo, 294 blz., ills., Dikke leesvouw op rug, redelijk/goed |
| Kets de Vries, Manfred [tekst] ; met illustraties van Oriane Kets de Vries ; [vert.: Ralphien Boissevain] | Het geluk : een handleiding | Amsterdam : Nieuwezijds / 2000 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1e druk, 160 blz, illustraties, 11x16 cm, literatuur opgave, isbn 905712100X, goed exemplaar. Annotatie: Gedachten en bevindingen over menselijk geluk.
|
| Musaph H. Dr. | Het gesprek. Psychologische fundering. | Haarlem, De Erven F. Bohn, 1967. 3de druk. 109 blz. Ingenaaid. Hard cover. / 1967 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Brammer, Lawrence M. | Het Helpende Contact, Vormen En Functie | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 185 pp. Genaaid / Soft Cover |
| Brammer, Lawrence M.. | Het helpende contact. Vormen en functie. | De Toorts. Haarlem. / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Tweede druk. 1975. Pap.Plastif.. 185pp.. 8°. |
| Benjamin, Alfred. | Het helpende gesprek. | De Toorts. Haarlem. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Derde druk. ^1973. pap. Plastif. 175pp. 8°. |
| Guggenbühl-Craig, A. | Het huwelijk - dood of springlevend? | Lemniscaat, Rotterdam, 1983 / 1983 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, 8vo, 119 blz., Voorpagina enigszins beschadigd, redelijk |
| Freud Sigmund Dr. | Het Ik en de Psychologie der Massa | Wereldbibliotheek / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: authentiek, antiek werk van Sigmund Freud (oude spelling, maar zeer goed leesbaar). |
| Kahn, Sandra en Davis, Jean | Het Kahn-rapport: Seksuele voorkeuren | / | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: De Arbeiderspers 1981 Paperback |
| ^Vandendijck, Willy. | Het lankmoedige individu. | Standaard Wetenschappelijke Uitgeverij. Antwerpen/Amsterdam. / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1973. Pap. 124pp. 8°. |
| Lodge, Oliver | Het leven na den dood | De Torentrans, Zeist, 1931 / 1931 | 13.50 | Meer info
Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, xii, 264 blz., ills., frontisp., Beginnende roestvlekkigheid, redelijk/goed/stofomslag besch. |
| Freud, Sigmund. | Het levensmysterie en de psycho-analyse. Oorspr. titel: Jenseits des Lustprinzips. Vertaling: A.Querido. | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gesigneerd Connie Palmen! 11de druk. Amst., Wereldbibliotheek. Z.j. 110 pag. Paperback.* Gelezen ex. |
| Heyster, Dr. Sis | Het meisje De psychologien van hetb meisje van de laatste schooljaren af tot aan de volwassen leeftijd door | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 167 pp. Genaaid / Halflinnen |
| Edson, Lee | Het Menselijk Gedrag. Hoe Wij leren.
| Time-Life International / 1976 | 18.00 | Meer info
Bijzonderheden: Good pp 176 Good Nederlandse vertaling door Jaap Faber. Gebonden Met Stofomslag |
| Ruys van Diemen, N. | Het mysterieuze leven na de dood | Kluwer, Deventer, zonder jaar / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo groot, xiv, 220 blz., ills., redelijk/goed/stofomslag licht besch. |
| Josephus Jitta, Prof mr A.C. | Het Nederlandsch Volkskarakter | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: A.A.M. Stols, Maastricht. N.d (1936). Gebroch, pp29, 1e druk. Wat roest maar ongelezen. Van Dijk 370. |
| Meyer, Kees | Het Nieuwe Leven | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 257 pp. Genaaid / Linnen |
| Taylor, G.R. | Het omega effect | Elsevier, 1980 / 1980 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 263 blz., ind., bibliogr., glos., Gelamineerd, nette balpenaanstrepingen op plm. 10 pagina's, redelijk |
| Leithauser Joachim G. | Het onbekende ik. Een psychologie voor moderne mensen | 's-Gravenhage, Universiteit voor zelfstudie, 283 blz. Hard cover. Imitatieleer. GEEN STOFOMSLAG. Ge / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Muller, Henri C.A. | Het onverklaarbare in het leven en na den dood. Spiritisme en occultisme | Meulenhoff, Amsterdam, 1925 / 1925 | 14.00 | Meer info
Bijzonderheden: hardcover, half linnen, 8vo klein, 390 blz, ind., Licht roestvlekkig, stempel op titelblad, goed/geen stofomslag |
| Zorab, G. | Het Opstandingsverhaal in Het Licht Der Parapsychologie | / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 207 pp. Genaaid / Linnen |
| Haakma, Suzette | Het paranormale ter discussie | Bureau Studium Generale Rijksuniversiteit Utrecht, Utrecht, 1992 / 1992 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 128 blz., goed/zeer goed |
| BLOEMERS, WIM | Het psychologisch onderzoek, een oefenboek, Intelligentietests, Persoonlijkheidvragenlijst, Interviews, De Assessment Center-Methode, Herziene EDITIE
| Ambo / 2006 | 18.00 | Meer info
Bijzonderheden: als nieuw pp 277 geill, paperback |
| LeVay, Simon. | Het seksuele brein. Waarom zijn wij seksuele wezens? | Bert Bakker. Amsterdam. / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1994. Pap.. 204pp.. 8°. |
| Mulder, Mauk | Het spel om macht over verkleining en vergroting van machtongelijkheid | / | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: Boom Meppel, 1975, 4e druk. Gebrocheerd/pocket. Pp 114. Net ex. |
| Kouwer, Prof. Dr. B.J. | Het spel van de persoonlijkheid | Erven J. Bijleveld, Utrecht / 1963 | 14.75 | Meer info
Bijzonderheden: Een opmerkelijk handboek, speels, met spot en prent versierd, van de vele theorieën en systemen in de psychologie van de menselijke persoon.
Gebonden met stofomslag, 450 pag.
Conditie: met potlood onderstreepte passages, verder goed. Prijs incl. verzendkosten.
|
| Zondervan,H. | Het spel; bij dieren, kinderen en volwassen mensch
| Nederl. Bibliotheek / 1928 | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: goed pp 286 geill. Rode band met vergulde opdruk Gebonden |
| Bozzano, E. | Het Spiritisme wetenschappelijk verdedigd. Animisme en spiritisme | Hollandia Drukkerij, Baarn, 1932 / 1932 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 157 blz., frontisp., Roestvlekkig, verkleurd, redelijk |
| Becker, Carol | Het verborgen drama. Vrouwen en hun angst voor verandering | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 185 pp. Garenloos / Softcover |
| Heek, F.van.. | Het verborgen talent. Milieu. Scoolkeuze en Schoolgeschiktheid. | J.A.Boom en Zn.. Meppel. / | 18.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1968. Gebonden met st.omsl.. xv,356pp. 8°. |
| MEERUM TERWOGT-KOUWENHOVEN, K. | Het verkeerde been. Over alledaagse vormen van misleiding
| Boom / 1993 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: zeer goed pp 186 pp., Amsterdam |
| BETTELHEIM, BRUNO | Het verlichte hart : over de psychologische gevolgen van het leven met extreme angst
| ContactAmsterdam / 1988 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: zeer goed pp 230 noten, paperback |
| Verrips, Ger | Het verloren huis | Amber / 1988 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback 20x13. 1e druk. 240 blz. Als ervaren psychiater slaagt Eilien er vaak in haar patiënten te helpen zich bewust te worden van verdrongen trauma's en conflicten. Ze helpt hen mogelijkheden te zoeken om vastgelopen relaties te verbeteren. Wanneer zij echter zelf voor onverwachte problemen komt te staan, is zij ontzet over de hevige angsten en de agressie die in haar blijken te woeden. |
| Devroe, Hans. | Het virtuele universum. Inleiding tot de virtualistische wijsbegeerte en studie der verbeelding. | / 2007 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Garant. 2007. 117 p. Paperback. |
| Heerden, J. van. | Het vreemde in de blik van Jean-Paul Sartre. | / 1992 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Prometheus. 1992. 182 p. Paperback. |
| Vestdijk, Simon | Het wezen van de angst *een psychlogische studie | / | 45.00 | Meer info
Bijzonderheden: Bert Bakker/Daamen nv, Den Haag, De Bezige Bij, Amsterdam, 1968, 1e druk. Gebonden, linnen, stofomslag. Exx 1500. Pp 686. Buiten enkele kleine scheurtjes in de omslag een goed ex. |
| Laing, R.D. | Het zelf en de anderen | Boom, Meppel, 1970 / 1970 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 178 blz., ind., Schutbladen iets gevlekt, redelijk/goed |
| Lonetto, Richard ( Wim Strubbe kinderpsychiater red.) | Hoe kinderen zich de dood voorstellen, onderzoek, gesprekken, tekeningen | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 112 pp. Garenloos / Softcover |
| A. Penney | Hoe vrij ik met een man | De Sfinx - Huizen / 1983 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 158 pagina\'s gebonden.
Hoe wil een man dat er met hem de liefde wordt bedreven, wat zijn zijn gevoelige plekken, hoe kan een vrouw er zelf plezier aan beleven, impotentie, massage, faalangst, het rollenspel en nog veel meer! Beleef meer plezier aan het vrijen! Een boek dat u helpt uw liefdesleven te verrijken!
Vrouwen, leer uw partner kennen. En mannen kom meer te weten over uzelf. Dit boek helpt u daarbij!
|
| Michael Morgenstern | Hoe vrij ik met een vrouw | De Sfinx - Huizen / 1983 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 160 pagina\'s gebonden boek.
Hoe wil een vrouw nu werkelijk worden bemind, wat zijn haar verborgen angsten, wat vindt zij sexy in een man, hoe wordt zij het liefst verleid, technieken, de eerste keer, het orgasme, de seksuele relatie en nog veel meer! Beleef meer plezier aan het vrijden! Een boek dat u helfpt uw liefdes leven te verrijken!
Mannene, leer de perfecte minnaar zijn! Boeiend, verhelderend, verrassend!
|
| Vester, Frederic | Hoe wij denken, Leren en Vergeten
| De FonteinDe Bilt / 1976 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Good pp 128 Redelijk Oorspronkelijke titel: 'Denken, lernen, vergessen'. Nederlandse vertaling door Dr. J.C. van der Steen. Gebonden Met Stofomslag |
| Tenhaeff W.H.C. Dr. | Hoofdstukken uit de parapsychologie | Utrecht, Erven J. Bijleveld., 1934. 256 blz. Ingenaaid. Hard cover. Linnen licht sleets. Goudlette / 1934 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| TENHAEFF, W.H.C. | Hoofdstukken uit de parapsychologie | Bijleveld, 1934 / 1934 | 9.50 | Meer info
Bijzonderheden: gebonden, naam schutbl, stofomsl.beschad, roestvlekjes, vlekjes op snee, gebruikssporen, 256 pp, HOOG POSTTARIEF |
| Jongh, Reinoud de. | Hoofdzaken. Uw brein kan u nog meer vertellen. | / 2011 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Contact. 2011. 184 p. Paperback. |
| Rebel-Runckel, Juana | Hoogbegaafdheid | Binetsticht / 1984 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: hoogbegaafdheid 94 blz |
| Fortune, Dion | Hoop en wanhoop rond het sterven | Ankh-Hermes, Deventer, 1983 / 1983 | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 89 blz., goed |
| Klaiber, Edward L. | Hormones of the Mind. A Women's Guide to enhancing Mood, Memory, and Sexual Vitality. | / 2001 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Harper Collins. 2001. 317 pp. Half cloth/ boards/ Dustj. |
| Chetwynd, Tom | How to interpret your dreams (In One Minute Or Less) | Dell, New York, 1975 / 1975 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: pocket, 224 pps., ind., fair/good |
| Butler, W.E. | How to read the aura. | Aquarian Press, Wellingborough, 1979 / 1979 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: pocket, 96 pps., fair/good |
| Perkins, Hugh V. | Human Development. | Wadsworth Publishing Comp. Belmont, California. / | 13.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1975. Pap. 462pp. 8°. |
| Davies, M.B.. | Hygiene and Health Education for Training Colleges. | Longmans. London. / | 13.00 | Meer info
Bijzonderheden: Eight Ed.. 1960. Or.boards.. viii,438pp. Small 8°. |
| Hanssen, P.J. | Hypnose in de praktijk | Ankh-Hermes, Deventer, 19761e druk, / 1976 | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 165 blz., Enkele stickers op schutblad, redelijk/goed/stofomslag besch. |
| Djorghi | Hypnotisme | Graauw, Amsterdam/Soerabaja, 1932, 4e druk / 1932 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, 158 blz., ind., goed/geen stofomslag |
| Cleary, Thomas [vert. uit het Engels door Anne Klein] | I Tjing : het boek der veranderingen | Heemstede : Altamira / 1992 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1e druk, XIX, 180 blz, tabel, 10x14 cm, isbn 9069632136, goed exemplaar. Annotatie: Populaire vertaling van het oudste en meest profane Chinese orakelboek. Niet alleen als orakel, maar ook als leidraad voor succes in het zakelijke en persoonlijke leven. Serie: Tijdloze Klassiekers. |
| Herbert, martin. | Ich bin kein Kind mehr! Mit Jugendlichen in der Familie leben. Ein Handbuch. | Verlag Hans Huber. Bern. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1989. Pap. 200pp. 8°. |
| Linschoten, Prof. Dr. J. | Idolen van de psycholoog | Erven J. Bijleveld, Utrecht / 1964 | 14.75 | Meer info
Bijzonderheden: Een neerslag van colleges gegeven tussen 1959 en 1964.
Gebonden met stofomslag, 446 pag.
Conditie: naam op schutblad, met potlood onderstreepte passages, verder goed. Prijs incl. verzendkosten.
|
| Derksen, Maarten. | Iedereen doet aan psychologie. Retorica en demarcatie in de Nederlandse psychologie 1892-1992. | / 1999 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Groningen, Historische Uitgeverij. 1999. 189 pag. Ingenaaid. |