Tweedehands boeken voor liefhebbers  
Auteur Titel   Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Winkels    Zelf verkopen Nieuwste boeken       
 
 

Tweedehands boeken over Psychologie

Gevonden:100 tweedehands boeken over het onderwerp Psychologie
Op deze site bieden enkele honderden antiquaren en particuliere verkopers hun tweedehands/antiquarische boeken te koop aan.
AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Baschwitz Kurt De strijd met den duivel. De heksenprocessen in het licht der massa-psychologie.Amserdam, Andries Blitz, 1948. 556 blz. Gebonden. Hard cover. Linnen. Pigmentvlekken vooral op sned / 194812.00Meer info Bijzonderheden:
Praag, H. van De taal der dromen. Verkenning en verklaringMeulenhoff, Baarn, zonder jaar / 5.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 203 blz., Paginaranden gesleten en iets gevlekt, redelijk
Fast. Julius De taal van het lichaam bij sex, macht en agressie Wetenschappelijke UitgeverijAmsterdam / 197812.00Meer info Bijzonderheden: l. besch. pp 174 Achterplat en laatste blz. wat gevouwen. paperback
Meerloo, Joost A. M. De Taal Van Het Zwijgen ( Gedachten Over Stille Communicatie ) / 7.00Meer info Bijzonderheden: 127 pp. Leesvouw voorplat Gelijmd
Polak F.L. Dr. De toekomst doorzichtig verpakt. Fantasiebeelden over het dagelijks levenspakket in 2000 +Uitgaven ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van Thomassen & Drijver-Veblifa N.V. 127 blz. Ill / 4.00Meer info Bijzonderheden:
Bettelheim, Bruno. De uiterste grens. Essays over de holocaust, psychoanalyse, opvoeding en de kunst. Inleiding Jaap van Heerden. Vertaling Karin Spaink. / 199110.00Meer info Bijzonderheden: De Balie. 1991. 190 p. Paperback. * Fenestra.* Gebruikssporen.
Chamberlain, Lesley. De verborgen kunstenaar. Het schrijversleven van Sigmund Freud. / 20068.00Meer info Bijzonderheden: Atlas. 2006. 400 p. Softcover.
PACKARD, VANCE De verborgen leiders ParisAmsterdam / 7.50Meer info Bijzonderheden: Goed+ pp 287 z..j. Gebonden, kunstleer
Boudier-Bakker, Ina De verschijningen der menschenziel in het sprookje / 7.00Meer info Bijzonderheden: P. N. Van Kampen & zoon, Amsterdam, nd, 1e druk. Gebonden, halflinnen. Pp 55. Lichte roest, verder netjes.
Kast, Verena De vrije wereld van de verbeeldingLemniscaat, Rotterdam, 1989 / 19898.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 184 blz., goed/zeer goed
Schellen, Dr. Ton/ Vorstermans, Elly De vrouw in de middenjaren. Problemen rondom de overgang en de behandeling daarvan.Servire Katwijk 1983 / 19832.00Meer info Bijzonderheden: Pocket Servire Katwijk 1983
Chorus A. Dr. De vrouw- haar kwaliteiten en kansen. Een cultuurpsychologische visieDeventer, Van Loghum Slaterus, 1975. 146 blz. Uitgavejaar 1975. Paperback verkleurd aan randen en r / 19754.00Meer info Bijzonderheden:
Buytendijk F.J.J. De vrouw: haar natuur, verschijning en bestaan.Utrecht, Het Spectrum, 1952. Een existentiele-psychologische studie. 3de druk. 358 blz. Ingenaaid. H / 19524.50Meer info Bijzonderheden:
Bower, Tom De waarnemingswereld van het kind / 3.00Meer info Bijzonderheden: Wetenschappelijke Uitgeverij 1981, Serie 'Kind in ontwikkeling' Pocket
Bakker, Vincent De Wallen. Handboek Voor De Betaalbare Liefde / 10.00Meer info Bijzonderheden: 272 pp. Genaaid / Soft Cover
Fritz, Robert De weg van de minste weerstand. Over de kunst van creëren / 14.00Meer info Bijzonderheden: 277 pp. Genaaid / Soft Cover
Esser, Dr. P.H. De wereld der dromenKok, Kampen, 1962 / 19629.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 259 blz., ind., goed/zeer goed/stofomslag redelijk
Goldberg, Elkhonon De wijsheidparadox. Hoe het verstand groeit terwijl de hersenen ouder wordenWereldbibliotheek, Amsterdam, 2007 / 20078.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 352 blz., ind., goed/zeer goed
Bly, Robert De Wildeman. Een Boek Over Mannen / 10.00Meer info Bijzonderheden: 268 pp. Gelijmd
Alvarez, A. De wrede god. Een studie over zelfmoord. Oorspr. titel: The Savage God. Vertaling Heleen ten Holt. / 197410.00Meer info Bijzonderheden: Amst., De Arbeiderspers. 1974. 330 pp. Ingenaaid. * Synopsis.* Rug beschadigd.
Vroon, Piet. De Ziel te Lijf. / 19958.00Meer info Bijzonderheden: 2de druk. Ambo. 1995. 216 p. Paperback.
PORTER ROY De zin van de waanzin, een sociale geschiedenis VeenAmsterdam-Antwerpen / 199120.00Meer info Bijzonderheden: zeer goed pp 288 pag., register, paperback
Dethlefsen, Thorwald/ Dahlke, Rüdiger De zin van ziekzijn. Signalen en betekenis van ziektenAnkh-Hermes, Deventer, 1987, 4e druk / 19878.50Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 324 blz., ind., redelijk/goed
Jong, Dr. K. H. E. De De Zwarte Magie / 14.00Meer info Bijzonderheden: 273 pp. Genaaid / Linnen
Hall, Judy Déjà wie? Een nieuwe kijk op vorige levensAnkh-Hermes, Deventer, 2000 / 20007.50Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo groot, 220 blz., 'Port betaald' stempeltje in boek, goed
Parreren, Prof.Dr. C.F. van en Drs. W.A. van Loon-Vervoorn DenkenWolters-Noordhoff, Groningen / 19757.50Meer info Bijzonderheden: Teksten en analyses uit de Sovjet-psychologie Paperback, 216 pag. Conditie: met potlood onderstreepte passages, verder goed. Prijs incl. verzendkosten.
Praag, H. van Denken als spel. Perspectieven en toepassingen van de parapsychologieMeulenhoff, Baarn, 1977 / 19776.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 272 blz., goed
Fischle-Carl, Hildegund Denken met het hart. Leven vanuit je gevoelLemniscaat, Rotterdam, 1982 / 19826.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 116 blz., goed
Bradley, H. Dennis Der goden wijsheidSpin, Amsterdam, 1929 / 192912.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, 458 blz., Ongelijkmatig vergeeld, voorkant licht gevlekt, redelijk/geen stofomslag
Harding, M.E. Der vrouwen levensweg.Leiden, Brill, 1e druk, 1938. / 11.00Meer info Bijzonderheden: Met een inleiding van C.G. Jung. Orig. linnen, geen stofomslag, 17x24, xv-331pp. Vlekken kaften. Naam schutblad & titelblad. Boekblok schoon. [boeknr. 1118]
Jacobi, Jolande Der Weg zur IndividuationRascher, Zürich/Stuttgart, 1965 / 19654.00Meer info Bijzonderheden: paperback, sewed, 8vo, 160 pps., Musty copy, moderate
Reik, Theodor Der überraschte Psychologe - Über Erraten und Verstehen unbewußter Vorgänge SijthoffLeiden / 193550.00Meer info Bijzonderheden: good pp 292 Gebonden
Reik, Theodor. Der Überraschte Psychologie. ber Errarten und Verstehen Unbewusster Vorgänge.A.W.Sijthoff.. Leiden. / 28.00Meer info Bijzonderheden: 1935. Or.cloth.. 291pp.. 8°.
Clemen, Carl. Die Anwendung der psychoanalyse auf Mythologie und Religionsgeschichte.Akademische Verlagsgesellschaft. Leipzig. / 7.00Meer info Bijzonderheden: 1928. Wrappers. 128p. 8°.
Lucker, Elisabeth Die praktisch-intellektuelle Begabung der MadchenAloys Verlag / 19555.00Meer info Bijzonderheden: intelligentie 120 blz
Roesermueller, Wilhelm Otto Die Praxis des Jenseitsverkehrs. Anleitung zur Entdeckung und Erschliessung medialer Fähigkeiten und zum Verkehr mit Jenseitigen etc.etc.Richard Schikowsky, Berlin, 1983 / 198310.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, 52 pps. + appendix, very good
Schulte, Werner Die Psychologie der Leibesübungen : ein Ueberblick über ihr Gesamtgebiet / 25.00Meer info Bijzonderheden: Berlin, Weidmannsche Buchhandlung 1928 1 Titelbild und 82 Abbildungen auf Kunstdruckpapier 1. Aufl. - Mit Literaturverz. - (Beiträge zur Turn- und Sportwissenschaft ; Heft 17). - Broschur
Baumgarten, Franziska. Die Psychologie der Menschenbeahndlung im Betriebe. Schriften zur Pschologie der Berufe und der SFirst owners name affaced..First owners name affaced.Arbeitswissenschaften Heft 4.Rascher Verlag. Zürich. / 10.00Meer info Bijzonderheden: ^Dritte ergänzte Aufl.. 1954. Or.cloth with d.j.. 408pp.. 8°.
C.G. Jung Die psychologische DiagnoseRascher Verlag / 194110.00Meer info Bijzonderheden: Jung, Die psychologische Diagnose Die psychologische diagnose des tatbestandes door C.G. Jung, Rascher Verlag 1941; 47 blz., in het duits; originele uitgave, eerste druk
Gehlen, Arnold Die Seele im technischen Zeitalter; in der industrielle GesellschaftRowohlt / 19605.00Meer info Bijzonderheden: sociaalpsychologie 132 blz
Clauss, Ludwig Ferdinant Die Seelen Des Andern - Wege Zum Verstehen - Im abend- Und Morgenlande GrimBaden-Baden / 195880.00Meer info Bijzonderheden: Fair pp 315 No Jacket Mit 164 Ausdrucksbildern auf 48 Tafeln Hard Cover
Remplein, Heinz. Die seeliche Entwiclung des Menschen im Kindes- und Jugendalter. Grunlagen, Erkenntnisse und pädagogische Folgerungen der Kinder- und Jugendpsychologie.Ernst Reinhardt Verlag. mnch./Basel. / 9.00Meer info Bijzonderheden: 7.Aufl.. 1958. Cloth. 693p. Gr.8°..
Schelsky, Helmut. Die Skeptische Generation. Eine Soziologie der deutschen Jugend.Eugen Diederichs Verlag. Düsseldorf-Köln. / 17.00Meer info Bijzonderheden: Dritte Aufl.. 9.bis 14.Taus.. 1958. Or.cloth.. 520pp. 8°.
Magnat. Gustave E. Die Sprache der Handschrift / 15.00Meer info Bijzonderheden: Verlag Räber & Cie., Luzern, 1948, 1e ed. Gebundene Ausgabe, Umschlag. Abbildungen. Pp 134 und 32 Tafeln.
Cerminara, Gina Die Welt der SeeleHermann Bauer, Freiburg im Breisgau, 1967 / 19677.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo, 277 pps., Titel der Originalausgabe: The World Within, very good/dj fair
Berg van den J.H. Prof. Dr. DieptepsychologieNijkerk, G.F. Callenbach, 1972. 6de druk. 359 blz. Uitgavejaar 1972. Met zwart-wit foto's en illust / 19727.50Meer info Bijzonderheden:
Williston, Glenn/ Johnstone, Judith Discovering your past livesThorsons, London, 1995 / 19958.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, 264 pps., ind., as new
Crisp, Tony Do you dream?Neville Spearman, London, 1971 / 19715.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 351 pps., fair/good/dj fair
Dass, Baba Ram [Richard Alpert] Doing your own Being. The Baba Ram Dass Lecture at the Menninger FoundationNeville Spearman, London, 1973 / 197317.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 121 pps., Stain on top of spine, also on dj, fair/dj slightly damaged
Hick, John Dood en eeuwig leven. Een aannemelijk antwoord op de vraag 'waar gaan we heen na onze dood?'Helmond, Helmond, 1977 / 19775.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 474 blz., ind., bibliogr., goed
Rogge, IJsbrand Dood geen einde. Paranormale stemmen beschrijven een leven na de doodDe Driehoek, Amsterdam, zonder jaar / 11.00Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 4to, 238 blz., ind., Geen grammofoonplaat aanwezig, goed/stofomslag redelijk
Snow, Chet B. Dreams of the Future. A preview of the futures that lie before usAquarian Press, Wellingborough, 1991 / 19915.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo large, 346 pps., Somewhat musty, fair
Monsheimer, Otto. Drei Generationen Berufsschularbeit. Gewerbliche Berufsschulen.Julius Beltz. Weinheim. / 14.00Meer info Bijzonderheden: N.j.. Or.cloth plastif.Library copy.. xiv,487pp. 8°.
Dee, Nerys DromenM&P, Weert / 19855.00Meer info Bijzonderheden: Dromen. Leer uw dromen begrijpen en gebruiken. Paperback, 128 blz. Goed
Haddenbach, G Dromen en hun betekenisStrengholt / 19845.00Meer info Bijzonderheden: Dromen en hun betekenis, de beeldspraak van het onderbewuste. Paperback, 128 blz. Goed.
Fink, Georg Dromen encyclopedieElmar, Rijswijk, 1992 / 19928.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to klein, 355 blz., Theevlekjes langs bovenrand pagina's, redelijk/goed/stofomslag goed
Coxhead, David/Hiller, Susan Dromen, nachtelijke visioenenDe Haan, Bussum, 1976 / 19767.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 4to, 96 blz., ills., goed
Groote, André Dromen, visioenen en uittredingen. Paranormaal belichtAnkh-Hermes, Deventer, 1987 / 19879.00Meer info Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 8vo, 242 blz., 2 vlekken op 1e schutblad, goed
GROOTE DUBBELE Droomboek of de sleutel der nachtelijke verschijningen. / 45.00Meer info Bijzonderheden: Met talrijke gravures in de tekst. Gent,z.d. 246 Blz. Voorzijde omslag ontbreekt en herstelde rug. Boekblok goed bewaard !
Burt, Cyril E.S.P. and psychologyWeidenfeld and Nicholson, London, 1975 / 197510.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 179 pps., Small pencilmarkings on appr. 10114371443f the pages, fair/good/dj slightly damaged
Scott, John Paul. Early experience and the organization of behavior.Brooks/Cole Publishing Comp.. Belmont. / 11.00Meer info Bijzonderheden: Second printing. 1968. Pap. 177pp. 8°.
Sacks, Oliver. Een been om op te staan. Ervaringen van een arts als patiënt. / 200110.00Meer info Bijzonderheden: 10de druk. Amsterdam, Meulenhoff. 2001. 214 p. Paperback.
Verbrugh, Hugo S. Een beetje terugkomen. Reincarnatie als denkbeeld en ervaringsgegevenChristofoor, Rotterdam, 19801e druk, / 19807.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 148 blz., Exterieur iets vlekkerig, redelijk
Gay, Peter. Een goddeloze jood. Freud, het Atheïsme en het ontstaan van de psychoanalyse. / 19887.00Meer info Bijzonderheden: Houten, De Haan. 1988. 160 pag. Paperback. * De Haan Essay. TO COLLECT IN SHOP, PLEASE CONTACT FIRST.* Lichte gebruikssporen.
Steiger, Brad Een met het licht. Bijna-dood ervaringenAnkh-Hermes, Deventer, 1995 / 19957.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 183 blz., Enkele kleine ezelsoortjes, redelijk/goed
Praag, H. van Een nieuwe hemel en een nieuwe aarde. Alles wordt anders. Perspectieven en toepassingen van de parapsychologieMeulenhoff, Baarn, 1976 / 19767.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 198 blz., ills., Dunne vouwlijntjes op rug, goed
Praag van H. Prof. Een nieuwe hemel en een nieuwe aarde. Alles wordt anders. Perspectieven en toepassingen van de parapsychologie.Baarn, H. Meulenhoff, 1976. 198 blz. Met kleurenillustraties. Paperback. / 19767.50Meer info Bijzonderheden:
Price, Harry Een parapsycholoog vertelt zijn ervaringenBijleveld, Utrecht, 1936 / 19366.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, 8vo groot, 253 blz., frontisp., ills., Licht roestvlekkig, rug verkleurd, redelijk/goed/geen stofomslag
PRICE, HARRY Een parapsycholoog vertelt zijn ervaringen ….Bijleveld, 1936 / 19369.50Meer info Bijzonderheden: gebonden, stofomsl beschad, vergeeld, roestvlekjes, gebruikssporen, foto's, 252 pp, HOOG POSTTARIEF
Prick, J. e.a. Een schets van intelligentie en dementie; neuropsychiatrieElsevier / 19675.00Meer info Bijzonderheden: intelligentie 261 blz
Fremery, H.N. de Een spiritistische levensbeschouwingvan Dishoeck, Bussum, 1907 / 190730.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, half linnen, 8vo, 384 blz., Hoeken zijn wat uitgesleten, rug intact behalve aan de achterkant waar de rug over enige centimeters iets open ligt, matig/geen stofomslag
Membrecht, Steven Een waarachtige driehoek / 19662.50Meer info Bijzonderheden: Paperback, 192 blz. Steven Membrecht schetst op indringende wijze de drie basisgevoelens van de mens: eenzaamheid, schuld en angst. Bovendien heeft hij geprobeerd na te gaan op welke wijze deze diepste gevoelens in de, vooral, moderne literatuur tot uiting komen.
Praag, H. van Een wereld van duizendkunstenaars. Alles wordt anders, perspectieven en toepassingen van de parapsychologieMeulenhoff, Baarn, 1976 / 19764.50Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 214 blz., goed
Leith, William. Eeuwig honger. Het verhaal van een eetobsessie. / 20059.00Meer info Bijzonderheden: Amst., Anthos. 2005. 254 p. Paperback.
Parreren van C.F. e.a. Effectief studerenHet Spectrum / 19753.00Meer info Bijzonderheden:
Parreren, Prof. Dr. C.F. van, Dr. J. Peeck, Prof. Dr. E. Velema Effectief studerenHet Spectrum, Utrecht / 19784.50Meer info Bijzonderheden: Aula Pocket, 164 pag. Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten.
Werner, Heinz Einfuhrung in die EntwicklungspsychologieBarth / 19595.00Meer info Bijzonderheden: psychologie 368 blz
Künkel, Fritz. Einführung in die Charakterkunde.Verlag von S.Hirzel. Leipzig. / 10.00Meer info Bijzonderheden: Neunte Aufl.. 1942. Or. Hardcover. Sl.dam.. viii,197pp.. 8°.
Freud, Anna. Einführung in die Psychoanalyse für Pädagogen.Verlag von Hans Huber. Bern und Stuttgart. / 10.00Meer info Bijzonderheden: Dritte erweiterte Aufl.. 1956. Or.cloth.. 100pp.. 8°.
Neurath, Otto Einheitswissenschaft und Psychologie / 95.00Meer info Bijzonderheden: Wien, Gerold 1933 1. Aufl. - (Einheitswissenschaft : Schriften hrsg. Von Otto Neurath in Verbindung mit Rudolf Carnap, Philipp Frank, Hans Hahn ; Heft 1). - BRoschur
Groot de A.D. Dr. Elementair begrip van de psychologiehaarlem, De erven F. Bohn, 1969. 4de druk. 1969. 93 blz. Paperback Potloodaantekeningen in tekst. P / 19694.50Meer info Bijzonderheden:
Groot de A.D. Dr. Elementair begrip van de psychologieHaarlem, De erven F. Bohn, 1971. 5de druk. 1971. 93 blz. Paperback / 19714.50Meer info Bijzonderheden:
Groot, Prof Dr AD de Elementair begrip van de psychologie / 0.65Meer info Bijzonderheden: Erven F. Bohn 1969, bevat potloodonderstrepingen Paperback
J, de la Vaissière Eléments de psychologie expérimentale / 19265.00Meer info Bijzonderheden: Eléments de psychologie expérimentale door J, de la Vaissière, Paris 1926
Krech, David , Richard S.Crutchfield and Norman Livson. Elements of Psychology. With the collaboration of A.Robert Rollin and Willaim A.Wilson, Jr..Alfred A.Knopf. New Yprk. / 18.00Meer info Bijzonderheden: Reprinted. 1969. Pap. xix,864,xx pp.. 8°.
Kuypers, K. Elseviers kleine Filisofische en psychologische encyclopedieElsevier / 196012.50Meer info Bijzonderheden: encyclopedie 246 blz
Fodor, Nandor Encyclopaedia of Psychic ScienceUniversity Books, 1974, 4th. pr. / 197410.00Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 20,5 x 25 cm., xxxix, 415 pps., cover dampstained, interior ok, fair/no dj
Rohr, Richard; Heinegg, Peter; Ebert, Andreas Enneagram: A Christian Perspective Crossroad Pub CoBelleville, Michigan, U.S.A. / 200116.00Meer info Bijzonderheden: As New pp 293 index Paperback
Leij, Dirk Aryan Vegter van der. Ernstige leesproblemen. Een onderzoek naar mogelijkheden tot differentiatie en behandeling.Swets & Zeitlinger. Lisse. / 12.00Meer info Bijzonderheden: 1983.- Pap. xiii,298pp. 8°.
Grey, Margot Ervaringen op de grens van leven en doodHema, Amsterdam, 1989 / 19894.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo groot, 160 blz., redelijk
Bosshart, Emilie. Erziehung zur Persönlichkeit auf der Grundlage von Wesen und Würde des Menschen. / 195110.00Meer info Bijzonderheden: I. Auflage. Zürich, Rascher Verlag. 1951. 240 pp. Cloth/dustj.
Rhine, Louise E. ESP in life and lab. Tracing Hidden ChannelsMacMillan, 19671st ed., / 19678.50Meer info Bijzonderheden: hardcover, cloth, 8vo large, 275 pps., ind., Signed by the author, good/dj fair
Smith, Susy ESP, buiten-zintuiglijke waarnemingKruseman, 's-Gravenhage, 1973 / 19734.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 8vo, 110 blz., Enkele balpenaanstrepingen, redelijk
Cronbach, Lee J. Essentials of psychological testing; 2nd editionHarper & Br. / 19607.50Meer info Bijzonderheden: psychologische tests 650 blz
East, John N. Eternal quest.London - The Psychic Press / 196012.00Meer info Bijzonderheden: Provides a real basis on new lines for the further study of psychic research and parapsychology. Hardcover with DJ, 14x22cm, xiii-256pp.. Good hardback copy. [booknr. 234]
Fase, Willem. Ethnic Divisions in Western European education.Waxmann. Münster/New York. / 9.00Meer info Bijzonderheden: 1994. Pap. 223pp. 8°.
Schneider, Friedrich. Europäische Erziehung. Pédagogie Européenne. European Education. Die Europa-Idee und die Theoretische und Praktische Pädagogik.Herder. Basel. / 17.00Meer info Bijzonderheden: 1959. Or.cloth.. v,256pp. 8°.
Leary, Timothy Exo-psychology. A manual on the use of the human nervous system according to the instructions of the manufacturersStarseed/Peace Press, Los Angeles, 1977 / 197715.00Meer info Bijzonderheden: paperback, 4to, 134 pps., ills., Intense ballpointunderlining. A number (250) and namestamp on the underside of the book, moderate
Bachrach, Arthur J. Experimental foundations of clinical psychologyBasic Books, Inc., New York / 196216.75Meer info Bijzonderheden: Onderzoek van klinische problemen met experimentele methoden. Gebonden, 641 pag. Conditie: naam op schutblad, met potlood onderstreepte passages, verder goed. Prijs incl. verzendkosten.
Thouless, Robert H. Experimenten in de parapsychologieHet Spectrum, Utrecht/Antwerpen, 1967 / 19673.00Meer info Bijzonderheden: pocket, 157 blz., redelijk/goed

1 2 3 4 56 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22