| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel |
| Walle, Richard W. | Clincal Psychology | MacGraw=Hill / 1956 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: psychologie 388 blz |
| Prabhupada, A.C. Bhaktivedanta Swami | Coming back. The Science of Reincarnation | The Bhaktivedanta Book Trust, 1984 / 1984 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: pocket, 134 pps., good |
| OOMKES, F.R | Communicatieleer, een inleiding.
| Boom MeppelAmsterdam / 1991 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: zeer goed pp 394 geill., hardback |
| MUCCHIELLI Roger | Communication et réseaux de communication | Les éditions E.S.F. / 1976 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: boek in 2 delen recto-verso:
1. connaissance du problème
2. applications pratiques |
| | Congrès Spiritualiste Mondial, Bruxelles, 10-13 aout 1946. Compte-rendu du Congres. Second volume | Office permanent des Congrès Spirituels Mondiaux, 1947 / 1947 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, 4to, 102 pps., Second volume only, stain on front page, front page folded, fair |
| Horst, L. van der | Constitutietypen bij geesteszieken en gezonden | Nauta, Zutphen, 1924 / 1924 | 45.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, ingenaaid, 4to klein, 133 blz., Lichte slijtage rond rug, zeldzaam. Dissertatie, redelijk |
| Pike, James A./Kennedy, Diane | Contact na de dood. Paranormale gebeurtenissen die de wereld schokten | Teleboek, Amsterdam, 1974 / 1974 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, 8vo, 287 blz., bibliogr., redelijk/goed |
| Rundqvist, Roger | Creatief omgaan met dromen | Ankh-Hermes, Deventer, 1999, 3e druk / 1999 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: ankertje, 85 blz., goed/zeer goed |
| Specter, Gerald A & Claiborn, William L. | Crisis intervention. Volume 2. A topical series in community-clinical psychology. | / 1973 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: N.Y., Behavioural Publications. 1973. x-210 p. Cloth.* Name on fly-leaf. |
| Istha, D & N W De Smit | Crisisinventie: Therapie of Strategie
| SamsomAlphen a/d Rijn / 1977 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Redelijk pp 118 Voorplat beschadigd Soft Cover |
| Canetti, Elias. | Crowds and Power. Original title: Masse und Macht (1960). | / 1966 | 13.00 | Meer info
Bijzonderheden: 2nd printing. The Viking Press. 1966. 495 p. Wrappers.* Cover sl. worn & discoloured. |
| Bok, S.T. | Cybernetica; stuurkunde; hoe sturen wij ons leven | Aula / 1958 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: cybernetica 252 blz |
| Vollmar, Klausbernd | Das Arbeitsbuch zum Enneagram | IRIS Bücher & Mehr, Amsterdam, 2001 / 2001 | 8.50 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, 4to small, 237 pps., very good |
| Vollmar, Klausbernd | Das Enneagram der Liebe | IRIS Bücher & Mehr, Amsterdam, 2002, 2nd. ed. / 2002 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, 8vo, 281 pps., very good |
| Rohr, Richard/Andreas Ebert | Das Enneagram. Die 9 Gesichter der Seele | Claudius, München, 1998, 28th ed. / 1998 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, 8vo, 274 pps., ind., ills., good |
| Wilhelm, Richard/ Jung C.G. | Das Geheimnis der goldenen Blüte. Ein Chinesisches Lebensbuch. | Zürich - Rascher Verlag / 1939 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Übersetzt und erläutert von Richard Wilhelm mit einem europäischen Kommentar von C.G.Jung. Blaues Leinen mit Goldaufdruck, kein Schutzumschlag, 16x23, mit 11 Kunstdrucktafeln u. 5 Abbildungen im Text, xviii-150 S.. Deckel stockfleckig, Rücken verfärbt. Einige Seiten stockfleckig. Sonst gut erhalten. [buchnr. 590] |
| Wilhelm, Richard/ Jung C.G. | Das Geheimnis der goldenen Blüte. Ein Chinesisches Lebensbuch. | Zürich - Rascher Verlag / 1944 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Übersetzt und erläutert von Richard Wilhelm mit einem europäischen Kommentar von C.G.Jung. Blaues Leinen mit Goldaufdruck, kein Schutzumschlag, 16x23, mit 11 Kunstdrucktafeln u. 5 Abbildungen im Text, xviii-150 S.. Rücken u. Deckel am Randen etw. verfärbt. Sonst gutes Exemplar. [buchnr. 591] |
| Bjerre, Poul. | Das Traumen als Heilungsweg der Seele. Systematische Diagnose und Therapie fur die arztliche Praxis. | / 1936 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Zurich and Lpz., Rascher Verlag. 1936. 214 p. Paperback.* Sl. dam. |
| Does, Willem van Der | Dat Moet Mij Weer Gebeuren...Zwartkijkers, Zeurpieten En Pechvogels
| Scriptum Books / 2005 | 16.00 | Meer info
Bijzonderheden: Nieuw pp 143 Nieuw Linnen |
| Motjtabai A.G. | De 400 palingen van Sigmund Freud | Amsterdam, Bert Bakker, 1977. 188 blz. Ned. vert. Johan Jonkers. Paperback / 1977 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Carp E.A.D.E. Prof. Dr. | De analytische-psychologische behandelingsmethode volgens Jung | Amsterdam, H. Meulenhoff, 178 blz. Ingenaaid. Hard cover. Half linnen. Pigmentvlekken. Penonderstre / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Gmelig Meijling, W.H. / Gijsen, Wim | De aura | 1976 - Ankh Hermes / 1976 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden 1976 - Ankh Hermes |
| Fernyhough, Charles. | De baby in de spiegel. Over het ontstaan van bewustzijn. | / 2009 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Contact. 2009. 336 p. Paperback. * Lichte gebruikssporen. Snede iets gevlekt. |
| Polak F.L. Dr. | De bedreiging der menselijkheid in de crisis der moderne cultuur. Een antwoord aan Virgil Gheorghiu | Delft, W.Gaarde, 3de druk. 74 blz. Ingenaaid. Hard cover. Linnen sterk verkleurd. Penaantekeningen / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Bouman, L / A G Honig | De begrijpelijke relaties in de psychologie. Bevat tevens: De taak der wijsbegeerte. De ontwaakte behoefte aan eene bevredigende wereld- en levensbeschouwing door A G Honig (wetenschappelijke samenkomst op 10 juli 1918) | / | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, Kirchner 1918 1e dr. - Gebrocheerd |
| Weldon, Fay. | De beste manier om een man te vergeten is een andere man en meer adviezen aan Maise Njor. | / 2010 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Contact. 2010. 251 p. Paperback. |
| Révész, Prof. Dr. G. | De Beteekenis Der Psychologie Voor De Wetenschappen En Voor De Practijk Deel 1 | / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: 50 pp. Genaaid / Soft Cover |
| Mahoney, Maria F. | De betekenis van dromen. Gids voor droomanalyse | Veen, Utrecht/Antwerpen, 1983 / 1983 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, 8vo, 223 blz., ind., goed |
| Gutheil, Dr. Emil A. | De betekenis van onze dromen | A.W. Bruna & Zoon, Utrecht / 1960 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Vertaling: A.V.C. Bartels
Pocket, 191 pag.
Conditie: goed. Prijs incl. verzendkosten.
|
| Jung, C.G. | De catastrophe. Psychologische beschouwingen over Europa\'s jongste geschiedenis. | Arnhem, Van Loghum Slaterus, 1947, 1e druk. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Orig. linnen, gebonden, goudopdruk, geen stofomslag, 13x20, 152pp. Naam op titelblad, schoon & stevig. [boeknr. 808] |
| Redfield, James | De Celestijnse belofte | 1994 - De Boekerij / 1994 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 1994 - De Boekerij |
| Zorab, G.. | De derde dag. Het opstandingsverhaal in het licht van de parapsychologie. | Leopold. 's-Grabvenhage. / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Tweede druk. 1974. Pap. 187pp. 8°. |
| Fuller Torrey, E. | De dood van de psychiatrie. | / 1975 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Den Haag, Bert Bakker. 1975. 186 p. Paperback.* Verkleurd. |
| N.N. | De draagbare Freud. (inleiding Peter Gay) vertaling Tinke Davids. | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 307 pp. Achterste schutblad met potlood beschreven Garenloos / Softcover |
| Freud, Sigmund. | De draagbare Freud. Ingeleid door Peter Gay. Vertaald door Tinke Davids. | / 1991 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Prometheus. 1991. 307 p. Paperback. |
| Bernard, Jean-Louis | De droomwereld. Verklarend woordenboek van de droom | Publiboek/Baart, Ommen/Borsbeek, 1982 / 1982 | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, 4to, 144 blz., ind., goed |
| Roodvoets, Carolien | De duivelsdriehoek *Over de gevaren en de verleidingen van het vreemdgaan | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Uitgeverij J. H. Gottmer/H. J. W. Becht, Bloemendaal, 2001, 1e druk. Gebrocheerd/pocket. Pp 237. Als nieuw ex. |
| Frijda, Nico H. | De emoties. Een overzicht van onderzoek en theorie. | / 1988 | 14.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amst., Bert Bakker. 1988. 563 pag. Paperback.* Leessporen. |
| BRUNTON,Paul. | De Geheime Weg. Met een wijze man in het Oosten. | / | 35.00 | Meer info
Bijzonderheden: De mens - het grootste raadsel der wetenschap. Het mysterieuse Super-Ego. Een methode voor zelf-analyse,enz....Amsterdam,z.d. 211 Blz. Gekartonneerd + omslag. Oude vochtvlekken op omslag. |
| KRIEKEMANS,A. | De geschiedenis van de Kinderpsychologie tot en met | / | 45.00 | Meer info
Bijzonderheden: Sigmund Freud en Melanie Klein. Tielt, 1965. Vollinnen. 212 Blz. |
| Fromm, Erich. | De gezonde samenleving. | Utrecht, Bijleveld, 1958. / | 11.00 | Meer info
Bijzonderheden: Psychopathologie van demokratie en kapitalisme. Orig. linnen, stofomslag, 16x23, 274pp. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1149] |
| Goldman Raymond Leslie | De goede strijd | 's-Gravenhage, N.V. Maandblad Succes, 110 blz. Hard cover. Linnen rug. Geen stofomslag. 16 x 13 cm / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Mead, margaret | De groei naar volwassenheid | Aula / 1965 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: opvoeding 238 blz |
| Lowe, Gordon R.. | De groei van de persoonlijkheid. Praktische psychologie om onszelf en anderen beter te begrijpen. | Amboboeken. Baarn. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Tweede druk. 1972. Pap. 242pp. 8°.. |
| Améry, Jean. | De hand aan zichzelf slaan. | / 1995 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Atlas. 1995. 172 p. Paperback.* Kaft licht verkleurd. |
| Draaisma, Douwe | De heimweefabriek *geheugen, tijd & ouderdom | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Historische Uitgeverij, Groningen, 2008, 1e druk. Gebrocheerd, kaft met flappen. Pp 142. Als nieuw ex. |
| Bosch, Ingeborg | De herontdekking van het ware zelf | L.J. Veen, Amsterdam / 2003 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Een zoektocht naar emotionele harmonie.
Paperback, 280 blz., in goede staat. |
| Wimersma Greidanus, H.Th.van. | de hormonische psychologie van den Mensch. Vergelijkend psychologisch belicht. | H.E.Stenfert Kroese. Leiden. / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1946. Linn. 404pp. Kl.8°. |
| Schabracq, Marc. | De inrichting van de werkelijkheid. Over de relatie tussen sitiaties en personen. | / 1991 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Met opdracht van de schrijver. Boom. 1991. 201 p. Paperback.* Leessporen. |
| Haring, Peter Den | De keizer Die Flauwviel. Verhalen uit De Reincarnatietherapie
| Van ReemstHouten / 1996 | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Nieuw pp 223 Paperback |
| Haring, Peter Den | De keizer Die Flauwviel. Verhalen uit De Reincarnatietherapie
| Van ReemstHouten / 1996 | 19.00 | Meer info
Bijzonderheden: Nieuw pp 223 Paperback |
| OLIVIER, CHRISTIANE | De kinderen van Jocaste, feministisch en baanbrekend weerwoord op Freuds Oedipus-theorie
| ArenaAmsterdam / 1993 | 18.00 | Meer info
Bijzonderheden: zeer goed pp 234 s.o. goed Gebonden met stofomslag |
| Loo, K. van de | De klinische psychologie in dienst van de problematiek hypertensie | Dekker / 1952 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: hypertensie 249 blz |
| Madeja, Michael. | De kortste route door het brein. | / 2011 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Atlas. 2011. 239 p. Paperback. |
| Okken, Riet | De kracht van de bestemming | Ankh-Hermes, Deventer, 1988 / 1988 | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: paperback, 8vo, 101 blz., ills., goed/zeer goed |
| PEALE,N.V. | De kracht van positief denken. Zelfvertrouwen. Bouw | / | 30.00 | Meer info
Bijzonderheden: Uw eigen geluk op. Hoe los ik mijn persoonlijke problemen op. Hoe krijg ik mijn vitaliteit terug. Ontspanning verlicht de arbeid. Genezing van verdriet,enz.... 's Gravenhage,z.d. 257 Blz. Originele vollinnen band. |
| Zweden, Corien van. | De kunst van het rouwen. Een persoonlijke geschiedenis. | / 2008 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: L.J. Veen. 2008. 207 p. Paperback. |
| CASSON,H. | De kunst van organiseren. Den Haag,z.d. 175 Blz. Geb. | / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Sporken, Paul en Joop Michels | De laatste levensfase | Ambo / 1975 | 5.50 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 216 blz., Goed. Stervensbegeleiding, Euthanasie. Aanvankelijk bestond \\\"De laatste levensfase\\\" uit twee afzonderlijke delen. - Stervenshulp en en euthanasie door Paul Sporken - Medische stervenshulp door Joop Michels en Paul Sporekn. Bij de vierde druk zijn beide delen grondig bewerkt naar de laatste inzichten inzake stervenshulp. Daarbij zijn ze - op veler verzoek - tot één geheel samengevoegd.
|
| Schreiner, N. e.a. | De loopbaangids 1997;trends in loopbaanadvies | Delwel/Nobol / 1997 | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: loopbaan 102 blz |
| Coolsaet, Bo. | De Magie van de Moederschoot. | / 2005 | 13.00 | Meer info
Bijzonderheden: 3de druk. Leuven, Van Halewyck/ Mets en Schilt. 2005. 251 p. Ills. Paperback met flappen. |
| Coolsaet, Bo. | De magie van de moederschoot. | / 2005 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 3e druk. Van Halewyck/ Mets en Schilt. 2005. 254 p. Paperback. |
| Moore, Thomas | De magie van het dagelijks leven | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Servire, Utrecht, 1997, 1e druk. Gebonden, kartonnen. Pp 448. Naam op titelpagina, verder een goed ex. |
| Feigen Fastenau Marc | De mannenmolen | Utrecht, A.W. Bruna &Zoon, 1976. 2de druk. 242 blz. Paperback. Uitgebreide tekst in potlood op tite / 1976 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Feigen Fastenau Marc | De mannenmolen. Zwarte beertjes pocket 1951 | Utrecht, A.W. Bruna &Zoon, 1981. 275 blz. Uitgavejaar 1981. Zwarte beertjes pocketboek. Gebruikers / 1981 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Berg, Henk de. | De mantel der zedelijkheid. Freud over psyche, literatuur en cultuur. | / 2003 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Klement. 2003. 175 p. Paperback. |
| Jung, C.G. | De mens en zijn symbolen | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 293 pp. Garenloos / Softcover |
| Zijl, Drs. C H W Van | De Mens Gewogen: Zin En Achtergronden Van Psychologische Tests
| SijthoffLeiden / 1966 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Goed pp 177 serie: Natuur en Cultur Soft Cover |
| Zijl, C.H.W. van | De mens gewogen; zin en achtergronden van psychologische tests | Sijthoff / 1966 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: psychologie 177 blz |
| Sprott, W. | De mens in groepsverband; een studie man vrouw, dorp, samenleving | Aula / 1960 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: samenleving 205 blz |
| Revesz G. Dr. | De menschelijke hand | Amsterdam, Noord-Hollandsche, 1941. 98 blz. 24 zwart-wit aflbeeldingen. Hard cover. Karton met pigm / 1941 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Calder, Nigel. | De mensheid : een komplot. Nieuw onderzoek naar het menselijk gedrag in de samenleving. | Bosch & Keuning. Baarn. / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1976. Gebonden met st.omsl.. 139pp. Gr.8°. |
| L.J. Jaszmann | De middelbare leeftijd van de man | Van Loghum Slaterus BV - Deventer / 1978 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 224 blz Paperback.
Elke man zou moeten weten wat hij moet en kan doen om zonder onnodige kleerscheuren een gelukkige oudere dat te bereiken. De man die de biologische veranderingen tijdig bij zichzelf herkent en die telkens opnieuw bereid is om zich daarbij aan te passen zal zijn psychologisch evenwicht moeiteloos kunnen handhaven. Hij kan in de maatschapij talloze bevredigende tuncties goed vervullen( een aantatl zelfs beter dan voorheen) zonder daarbij gehinderd te worden door afnemende conditie.
Ten gijde van het schrijven van het boek is Dr I. Jaszmann is praktizeren vrouwenarts in het streekziekenhuis in Bennekom. |
| Jaszmann, L. | De middelbare leeftijd van de man. | Van Loghum Slaterus. Deventer. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1978. Pap. 224pp. 8°. |
| Arundale, Dr. G.S. | De Mount Everest van geestelijke volmaking. | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 224 pp. Opdracht op schutblad Genaaid / Linnen |
| Wassenaar, Drs. W. A. ; Saan, Drs. F. P. M. | De mythe van het linkshandige kind feiten en ficties in de psychologische diagnostiek | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Dekker & van de Vegt, Nijmegen, 1983, 1e druk. Gebrocheerd/pocket. Illustraties. Pp 126. Opdracht op franse titel, net ex. |
| Lange, Frits de. | De mythe van het voltooide leven. Over de oude dag van morgen. | / 2007 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Zoetermeer, Meinema. 2007. 159 p. Paperback. |
| Eysenck, Hans J. & Eysenck, Michael. | De naakte ziel. | / 1981 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Elsevier. 1981. 224 p. Ills. Harde kaft/ stofomslag. |
| Eysenck, Hans en Michael | De Naakte Ziel. Een vervolg op De Naakte Mens van Desmond Morris | Elsevier / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebonden met SO Elsevier |
| Underhill-Fox, A. Leah | De Ontbrekende Schakel in het Modern Spiritualisme | Cohen, Amsterdam, zonder jaar [1904?] / 1904 | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, xiii, 531 blz., ills., Enige slijtage rondom, bindwerk wat uitgeleuterd, is wel compleet, matig/geen stofomslag |
| Ekman, P / Friesen, Wallace V. | De ontmaskering van het gezicht | Nelissen, Bloemendaal / 1979 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Handleiding tot het onderkennen van emoties in gelaatsuitdrukkingen.1ste druk 1979, 227 blz met afb.
|
| Kampen-Bronkhorst van, Doke | De oorlog duurt voort. Over de problematiek van oorlogsgetroffenen in het kader van maatschappelijk werk. | VUGA-boekerij / 1979 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebruiksspoortjes / leesvouwen in de hoeken / rug en randen verkleurd / snede iets vlekkerig. 122 pagina's. Soft Cover |
| Tolsma, Dr. F.J. | De Para-psychologie | Bosch & Keuning, Baarn, zonder jaar [plm. 1950?] / 1950 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: hardcover, linnen, 8vo, 306 blz., ind., ills., redelijk/goed/geen stofomslag |
| Jong, K.H.E. de | De parapsychologie | Erven F. Bohn, Haarlem, 1936 / 1936 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: hardcover, linnen, 12mo, 226 blz., ind., Lichte slijtage op hoeken, rug iets scheef, redelijk/goed/stofomslag redelijk |
| Ruiter, Leo de | De Paravisie Encyclopedie | Strengholt, Naarden, 19931e druk, / 1993 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: hardcover, linnen, 4to, 174 blz., zeer goed/stofomslag goed |
| Kohnstamm, Rita | De persoonlijkheid van het Zonbdagskind en negen andere karakters | Psychologie Magazine / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Mini-pocket 95 blz. |
| Vossen,J.M. e.a. | De plaats van de psychologie temidden van de wetenschappen | Paul Brand / 1970 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: psychologie 218 blz |
| KLERK, JOOST DE | De platwormen vervelen zich, Menselijke deugden en ondeugden, verklaard vanuit het dierlijk verleden
| Agon ElsevierAmsterdam-Brussel / 1974 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: goed pp 222 Bibliogr. Index. paperback |
| Rombouts, Fr. S. | De psychologie der kleutertaal : verklaard voor taalleeraren, pedologen, opvoeders en kindervrienden | / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: Nijmegen, Malmberg 1919 1e dr. - Met lit. opg. - (Malmberg's pedagogische bibliotheek ; IV). - Gebrocheerd, rug beschadigd |
| Ellis, Havelock | De psychologie der sexen
| Het wereldvensterAmsterdam / 1950 | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: goed pp 319 De biologie van het geslachtelijke, de geslachtsdrift in de jeugd, sexuele afwijkingen, de erotische syboliek, homosexualiteit, het huwelijk en de kunst der liefde Gebonden |
| Frijda, Nico. | De psychologie heeft zin. | / 1994 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, Prometheus. 1994. 239 p. Paperback. |
| F. Roels | De Psychologie van de wil | Malmberg / 1916 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: De Psychologie van de wil
Het nieuwere onderzoek naar de wilsverschijnselen en zijn beteekenis voor de opvoedkunde
door dr. F. Roels, blz.144
Nijmegen 1916 exclusief portokosten |
| Oldendorff, A. | De psychologie van het sociale leven | Er.Bijleveld / 1964 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: psychologie 191 blz |
| Oldendorff A. Prof. Dr. | De psychologie van het sociale leven; bespiegelingen over de problematiek der sociale werkelijkheid | Utrecht, Erven J. Bijleveld, 1955. 188 blz. Hard cover. Linnen. Geen stofomslag. / 1955 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: |
| JUNG (OVER): FORDHAM, F. | De psychologie van Jung ~ Een overzicht | Lemniscaat, 1982 / 1982 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: pbk, stickertje op rug, 144 pp |
| Mussen, Paul | De psychologische ontwikkeling van het kind | Aula - 1977 / 1977 | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: Pocket Aula - 1977 |
| Franzen, Erich | De psychologische test; achtergrond en methodiek | Prisma / 1963 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Wechsler-Bellevue test |
| Sonnet, A. | De raadselachtige wereld van de droom | Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen, 1962 / 1962 | 2.00 | Meer info
Bijzonderheden: pocket, 189 blz., ind., Pagina's wat vergeeld en licht roestvlekkig, redelijk |
| Dehue, Trudy. | De regels van het vak. Nederlandse psychologen en hun methodologie 1900-1985. | / 2005 | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam Academic Archive. 2005. 293 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen. |
| Eeden, H. van | De Rorschach-proef en de verbeeldingsphenomenologie van Sartre | D & vdVegt / 1946 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Rorschach 32 blz |