| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel |
| Alphen, Jos Van | 3 November 1944, de Slag om het Markkanaal. Oorlog en Bevrijding in Woord en Beeld. | Generaal Maczek Museum / 1983 | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: Rijkelijk geillustreerd boek in oblong formaat. Vele foto's en kaarten. Voorwoord door S. Maczek. De voorbereiding, verdediging, bevrijding, inzake het Markkanaal. Hard Cover |
| Jolly, Randy | Air commandos : the quiet professionals Air Force Special Operations Command | / | 30.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gralnd, Aero Graphics 1994 illustrated 1st ed. - Hardcover with dustwrapper |
| Durlacher, Jessica. | Arthuro d'Alberti. | / 2006 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1ste druk. Amsterdam, 521. 2006. 110 p. Harde kaft/ stofomslag. Met CD. |
| BARTOLI, CECILIA (OVER), HOELTERHOFF, MANUELA | Bartoli [ Cecilia ] bespied. Achter de schermen van de opera | Cargo, 2000 / 2000 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: pbk, een leesvouwtje in rug, zw/w foto's, 272 pp |
| Stravinsky, Igor | Bijbelse stukken | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Programma. De Nederlandse Opera/Stichting Het Muziektheater/Coproductie Holland Festival, Amsterdam, 1999, 1e druk. Gebrocheerd, kaft met flappen. Teksten van: Judith Herzberg, Lucille Clifton, Primo Levi, Samuël Becket e.a.fraaie fotografie (zw/w) : Marco Borggreve. Vertaling: Marianne Storm, Rosa van Erkel e.a. Pp 96. als nieuw ex. |
| Claus, Hugo | Borgerocco of de dood in Borgerhout | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: of De dood in Borgerhout. Libretto voor een opera. Thomas Rap, Amsterdam, 1998, 1e druk. Gebrocheerd. Tweekleurendruk (rood, zwart). Het werd geschreven voor de componist Frederic de Vreese, in opdracht van de Vlaamse Opera. Grafische verzorging: Volken Beck. Foto auteur: Gerald Dauphin. Pp 57. |
| Brylka, M.F.A. | Bouwen in Maastricht | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 90 jaar Bouwvereniging Sint Servatius Maastricht 1902-1992. Uitgave Stichting Historische Reeks Maastricht. Gebrocheerd, pp116. Met veel fotomateriaal, meest nostalgisch. Net ex. |
| Marmontel, M. ; Grétry, M. | Céphale et Procris opéra-ballet héroïque | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Croix Rouge de Belgique, 1930, 1e éd. Broché. Soirée offerte par la Croix Rouge de Belgique au Théatre Royal de la Monnaie a l'occasion de la XIVe Conférence Internationale de la Croix Rouge. Les paroles sont de M. Marmontel. La musique est de M. Grétry. Illustrations. Pp 46. rousseurs. |
| Rawling, Gerald | Cinderella Operation. The Battle for Walcheren 1944 | Cassell Ltd. / 1980 | 22.50 | Meer info
Bijzonderheden: 164 pages. Photographs, maps. English language. Book and dust jacket in good condtion. The spine of the dustjacket is sunned. Cardboard / Karton |
| Tute, Warren + Costello, John + Hughes, Terry | D-Day. Normandie 6 juni 1944. Documentaire over de grootste militaire operatie in de Geschiedenis | Van Holkema & Warendorf / 1975 | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: Boek en stofomslag in goede staat. 256 pagina's. Honderden kleuren + zwart-wit foto's, tekeningen, kaarten. Hard Cover |
| Coenen, J.C.G.W. + Kamphuis, P.H. | De bevrijding van Goirle (27 Oktober 1944). Breda en omstreken in de Tweede Wereldoorlog, deel 16. | Brabantia Nostra / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: 12 pagina's. Uit de serie: Breda en omgeving in de Tweede Wereldoorlog, deel 16 . De bevrijding van Goirle en wat er aan vooraf ging. Soft Cover |
| Visser, Frank | De bezetter bespied. De Nederlandse Geheime Inlichtingendienst in de Tweede Wereldoorlog. | Thieme / 1983 | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: 432 pagina's. Foto's, illustraties, documenten, kaartjes, register. Cardboard / Karton |
| Jordaan, L.J. | De film en haar Mogelijkheden. Kleine Cultuurbibliotheek | N.V. De Arbeiderspers / 1935 | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: 72 pagina's +32 pagina's met foto's (ongenummerd). Kleine gebruiksspoortjes, naam op het eerste schutblad. Half Linnen, Hard Cover |
| Pinto, Oreste | De Fuik. Spionage Contra Spionage. | Scheltens & Giltay / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Boek met stofomslag. Het boek is in goede staat, de stofomslag heeft enkele herstellingen met tape. 185 + 199 pagina's. Luitenant-Kolonel Oreste Pinto was de belangrijke tegenspeler van Joseph Schreieder en Giskes in het England-Spiel. Eerder verschenen onder de titel: "Spionage Contra Spionage". Oorspronkelijke titel: "The Spycather omnibus". Vertaling door J.F. Kliphuis. Cardboard / Karton |
| K. Ph. Bernet Kempers | De Italiaansche Opera | H.J. Parijs- Amsterdam / 1929 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1929, hard cover. wat vlekken op de kaft. verder prima |
| programma | De Klokken van Corneville | / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Opera Comique in 3 acten. Opgevoerd door de Zangvereeniging "De Lauwerkrans"o.l.v. de Heer Alb. Geraerts. Woorden van Clairville en Gabet, Muziek van Robert Planquette. Geniet pp 24. met veel advertenties van Maastrichtse bedrijven. Gebruikssporen |
| Klaauw, Bart Van Der + Rijnhout, Bart M. | De Luchtoorlog Boven Nederland 1940-1945 | De Bataafsche Leeuw / 1985 | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: 96 pagina's. Foto's, illustraties, kaarten. Met medewerking van Jan. J. van der Veer Soft Cover |
| ANNESLEY, CH. | De tooneelkijker | Loosjes, 1908 / 1908 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: gebonden, omslag gevlekt, 400 pp |
| Bouazza, Hafid. | De vierde gongslag. Met CD. | / 2006 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amst., 521. 2006. 126 pp. Linnen/ stofomslag. |
| Reile, Oskar | Der Deutsche Geheimdienst im II. Weltkrieg. Ostfront. Die Abwehr im Kampf mit den Geheimdiensten im Osten. | Weltbild Verlag / 1990 | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: 475 pages. Photographs, maps. Laminated covers. Lizenzausgabe mit Genehmigung der Zweimühlen-Verlag GmbH, München. German language / Deutsche Sprache / Duitstalig. Cardboard / Karton |
| Reile, Oskar | Der Deutsche Geheimdienst im II. Weltkrieg. Westfront. der Kampf der Abwehr im westlichen Operationsgebiet, in England und Nordafrika. | Weltbild Verlag / 1990 | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: 411 pages. Photographs, maps, documents. Laminated covers. Lizenzausgabe mit Genehmigung der Zweimühlen-Verlag GmbH, München. German language / Deutsche Sprache / Duitstalig. Cardboard / Karton |
| Hoets, Pieter Hans | Englandspiel ontmaskerd. Schijnstoot 1942-1944. 54 Nederlandse agenten opgeofferd voor D-Day. | AD. Donker / 1990 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 208 pagina's. Foto's, kaartjes. Soft Cover |
| Rep, Jelte | Englandspiel. Spionagetragedie in Bezet Nederland 1942-1944. | Van Holkema & Warendorf / 1979 | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: 382 pagina's, exclusief de 62 pagina's met foto's. Foto's, documenten, afbeeldingen, schema's. Boek en stofomslag in goede staat, rug van de stofomslag verkleurd. Cardboard / Karton |
| Roitero, Drs. D.L. | Fall Braun / De strijd om Kapelsche Veer 1944 - 1945. | Drukkerij-Uitgeverij H. Gianotten / 1991 | 60.00 | Meer info
Bijzonderheden: Boek en stofomslag in goede staat. 192 pagina's. Foto's, kaartjes. Het werk handelt over de Duitse strategische en tactische aanvalsplannen voor de herovering van de haven van Antwerpen vanuit bezet Nederland, om het Ardennenoffensief te ondersteunen. Daarnaast zet het de geallieerde tegenmaatregelen uiteen. Uiteindelijk wordt het een prestigestrijd om het laatste bruggenhoofd ten zuiden van de Bergsche Maas, tussen een Duitse en een geallieerde generaal. De laatste om het te bestormen, de eerste om het bezet te houden; koste wat kost. Artificial Leather/Kunstleder |
| Wagner, Richard. | Family letters. Translated, indexed, etc. by William Ashton Ellis. With introduction and notes by John Deathridge. | / 1991 | 17.50 | Meer info
Bijzonderheden: Enlarged edition. Ann Arbor/ The University of Michigan Press. 1991. 432 pp. Cloth/ Dustjacket. |
| Bruls, Willem (voorwoord) | Fotojaarboek Seizoen 1995-1996 De Nederlandse Opera | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 96 pp. Genaaid / Half Linnen |
| BROCKDORFF, W. | Geheimkommandos des zweiten Weltkrieges | / 1967 | 23.00 | Meer info
Bijzonderheden: München Verlag Welsermühl wels 1967 3. Auflage 446 S. Olwd. .mit Or. Umschlag |
| Anoniem | Gevechtsoperaties, LDP II - deel C : gevechtsoperaties tegen een irregulier optredende tegenstander | / | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: 's-Gravenhage, Koninklijke Landmacht 2003 geillustreerd 1e dr. - Met index. - Gebrocheerd |
| Nationale Beroepsschool Jules Jourdain | Handboek voor de Bioscoop-Operateur | Uitgeverij De Techniek / 1949 | 30.00 | Meer info
Bijzonderheden: 547 pagina's. Foto's + illustraties. 2de herziene en vermeerderde druk. Medewerkers : H.A. Drochmans, E. Doyen; P.C. Moties; G. de Brabander; A. de Bakker; Dr. Cossement. Behandeld word; Wiskundige begrippen en grafische voorstelling; Beginselen der mechanica en theorie der mechanismen; Electriciteit; Accoustiek. Electro-acoustiek en versterking; Bioscooptechniek; de Kinemapractijk; wetgeving en bijlagen; de Techniek der toneelverlichting; Beginselen van eerste hulp bij ongevallen in de cabine. Diverse onderstrepingen en annotaties (grotendeels) met (kleur)potlood. Cloth / Linnen Hardcover |
| Starp, Mr. J.E. v.d. | Het Englandspiel. Demasqué Der VAU-mannen. | Schefferdrukkerij / 1948 | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: 71 pagina's. Foto's, kaartjes. Verkleuring langs de randen van de kaft. Soft Cover, Geniet/stapled |
| MITCHELL, ADRIAN (Text); Music by PETER SCHAT | Houdini, a Circus Opera | Amsterdam: Clowns / 1976 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 45p. Very good copy, name inscribed. Opera on the world-famous self-liberator Houdini. paperback |
| Brutus | Ik was geheim Agent. | Christelijk Nationale Dagbladen: De Rotterdammer, Nieuwe Haagsche Courant, Nieuwe Leidsche Courant, / 1949 | 25.00 | Meer info
Bijzonderheden: 146 pagina's. Kleine gebruiksspoortjes / Hoekjes bestoten. Drukkerij Libertas N.V. te Utrecht. Half Linnen, Hard Cover |
| Carter, Randolph a.o. | Joseph Urban. Architecture Theatre Opera Film. | / 1992 | 40.00 | Meer info
Bijzonderheden: Abbeville. 1992. 272 p. Ills. Cloth/ Dustjacket. |
| Noten, Huub ; (Olterdissen, Fons) | Köpenickiade | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Oetgaaf Mestreechs Volleks Tejater bijj okkazie vaan de serie vertuininge vaan de Kapitein vaan Köpenick, Maastricht, Mestreech, 1993. geniet, pp 49. geeft een historisch overzicht van de figuur Köpenick en voorstellingen in Maastricht. Met veel historisch beeldmateriaal. Met los bijgevoegd de prospectus van de uitvoering in 1993. |
| Boieldieu, François | La dame blanche. Opéra comique en 3 actes. Paroles de E. Scribe | / | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 62 pp. Rug beschadigd franstalig Genaaid / Papier |
| programma | La Damnation de Faust. Stedelijk Orkest Maastricht | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: O.l.v. Henri Hermans. Met medewerking der Maastrichtsche Oratorium vereeniging en Mannenzang "De Lauwerkrans". Dominicanenkerk, 1926. geniet, n.pp. Met advertenties van Maastrichtse zaken. Rugje ged. gescheurd. |
| Somer, Majoor Dr. J.M. | Man in Oorlog. De dagboeken van Majoor Dr. J.M. Somer hoofd bureau inlichtingen te London. 13 Maart 1942 - 22 September 1943. | Bosch & Keuning NV / 1981 | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: 496 pagina's. Kaartjes, register. Soft Cover |
| Stassinopoulos, Arianna. | Maria Callas. Een biografie. | / 1987 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 3e druk. BZZTôH. 1987. 279 pp. Ills. Paperback.* Licht gekreukt ex. |
| Zoggel, Karl H. van. | Maria Callas. Een leven als een Griekse tragedie. | / 2002 | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Tirion. 2002. 248 pp. Ills. Paperback. |
| Ferron, Louis. | Mattheus Passie. Operalibretto naar de Mattheus Passie van J.S. Bach en C.F. Heinrici. | / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Corrie Zelen. 83 p. Paperback.* Lichte gebruikssporen. |
| FROST, FRANCES (BEWERKER) | Menotti's Amahl en de drie koningen | Bruna, zj / | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: pkt, ills |
| Gianturco, Carolyn. | Mozart's Early Operas. | / 1981 | 11.00 | Meer info
Bijzonderheden: B.T. Batsford. 1981. 216 p. Hardcover/ dustjacket.* Dustj. sl. frayed. |
| Pistone, Danièle. | Nineteenth-century Italian opera. From Rossini to Puccini. Translated by E. Thomas Glasow. | / 1995 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Portland, Oregon, Amadeus press. 1995. 259 pp. Ills. Cloth/dustj. |
| Alphen, Jos Van | Oosterhout in 1944-1945. Oorlog en Bevrijding in Woord en Beeld. | Generaal Maczek Museum / 1985 | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: 112 pagina's. Rijkelijk geillustreerd, oblong formaat, boek met vele foto's en diverse kaarten en schetsen. Hard Cover |
| Mason, David | Operatie Avalanche. De Geallieerde Landing in Zuid-Italië. | Standaard Uitgeverij / 1975 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gebruiksspoortjes / rug sterk verkleurd. 159 pagina's. Vele foto's + kaartjes. Soft Cover |
| Mason, David | Operatie Avalanche. De Geallieerde Landing in Zuid-Italië. Bibliotheek Van De Tweede Wereldoorlog. | Standaard Uitgeverij / 1994 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 159 pagina's. Vele foto's + kaartjes. Nummer 40. Soft Cover |
| Mason, David | Operatie Avalanche. De Geallieerde Landing in Zuid-Italië. Bibliotheek Van De Tweede Wereldoorlog. | Demoniah / 1991 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 159 pagina's. Vele foto's + kaartjes. Nummer 40 Soft Cover |
| Keegan, J. | Operatie Barbarossa. De Duitse Inval in Rusland. Bibliotheek Van De Tweede Wereldoorlog. | Demoniah / 1990 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 159 pagina's. Vele foto's. Nummer 17. Soft Cover |
| HAGEN, WALTER ( PS. HOETTL, WILHELM ) | Operatie Bernhard. Een op historische feiten berustend verslag van de grootste geldvervalsings-affaire aller tijden | / 1960 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Den Haag Kruseman tweede druk z. j. ( ca. 1960 ) 277 pp. + 2 pp. Uitgeversadvertenties linnen met beschadigd stofomslag 14, 5 x 20, 7 cm. Met 20 z / w foto' s. Personenregister. |
| Bauwens, Jan + Terlouw, Piet, + Ebeling, H.C. | Operatie Overlord. Deel I. De Muur. Dossier 1940-1945 | Koninklijke Uitgeverij J.J. Tijl N.V. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Boek en stofomslag in goede staat. 242 pagina's, exclusief de fotopagina's. Foto's. Artificial Leather/Kunstleder |
| Bauwens, Jan + Terlouw, Piet, + Ebeling, H.C. | Operatie Overlord. Deel I. De Muur. Dossier 1940-1945 | Koninklijke Uitgeverij J.J. Tijl N.V. / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 242 pagina's. Foto's. Artificial Leather/Kunstleder |
| Bauwens, Jan + Terlouw, Piet, + Ebeling, H.C. | Operatie Overlord. Deel II De Victorie. Dossier 1940-1945 | Uitgeverij De Goudvink / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 250 pagina's. Foto's. Boek en stofomslag in goede staat. De stofomslag heeft kleine gebruiksspoortjes Artificial Leather/Kunstleder |
| Zembsch Schreve, Guido + Roever, Eddy De | Operatie Pierre-Jacques. Geheim agent, Commando En Gevangene Van De Gestapo. Een Spannend, Ongelooflijk En Waar Gebeurd Verhaal. | Uitgeverij Hollandia / 1990 | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: 205 pagina's. Foto's, documenten, afbeeldingen, illustraties. Opgetekend door Eddy de Roever. Soft Cover |
| Jones, Vincent | Operatie Toorts, De geallieerde inval in Noord-Afrika. Bibliotheek van de Tweede Wereldoorlog. | Standaard Uitgeverij / 1995 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 159 pagina's. Foto's, kaartjes, illustraties. Nummer 47. Soft Cover |
| Jones, Vincent | Operatie Toorts. De Geallieerde Inval in Noord-Afrika, Standaard Tweede Wereldoorlog in woord en beeld. | Standaard Uitgeverij / 1976 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 159 pagina's. Foto's, kaartjes en illustraties Soft Cover |
| Lavrent'ev, M M and L Ya Savel'ev | Operator theory and III-posed problems | / | 100.00 | Meer info
Bijzonderheden: Leiden, VSP 2006 1st ed. - With index, bibliogr. - (Inverse and ill-posed problems series). - Hardcover |
| Paolini, Giulio. | Signore e Signori... Un'opera al Museo di Capodimonte. | / 1988 | 11.00 | Meer info
Bijzonderheden: Electa Napoli. 1988. 30 p. Ills & folding col. plate. Stiff wrappers.* Sl. worn. |
| Seipgens, Emile | Sjinderhannes Opera bouffe in twee aktes | / | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: programmaboekje uitvoering tgv afscheid Mr René Höppener als burgemeester van Roermond. Juli 1968. Geniet, pp24, advertenties, exlibrisstempels. |
| Gay John | The Beggar's Opera | A Sitos Publication, 1989. Introduction door Wim van Houten in het Nederlands. Boek Engelstalig. Ann / 1989 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: |
| Geis, Darlene.. | The Gilbert and Sullivan Operas.. | Harry N. Abrams. New York. / | 24.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1983. Or.cloth with d.j.. 223pp. 4°.. Illustr.. |
| Wagner, Richard ; Rackham, Arthur | The Rhinegold & The Valkyrie | / | 60.00 | Meer info
Bijzonderheden: Heinemann, London. Doubleday Pace & Co., New York. (1918) Hardcover, cloth, gold embossed. Illustrations by Arthur Rackham, many coloured plates (34). Translated by Margaret Armour. Pp not numbered.Cloth spine with wear. Interior front hinge loosening but holding. Interior with light foxing, mainly on edges. name on title page. |
| GILBERT, W.S. | The Savoy Operas ~ Being the complete text of the Gilbert and Sullivan Operas As originally produced in the Years 1875-1896 | St. Martin's Pr, 1967 / 1967 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: pbk, cover bit worn + knicked+some knicked p. inside, 660 pp |
| Ferron, Louis. | Toonkunst.Novelle. | / 1987 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1e dr. 1987. De Bezige Bij. 109 p. Paperback. * Naam op schutblad. |
| Bourne, Joyce. | Who's Who in Opera. A Guide to Opera Characters. | / 1998 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Oxford University Press. 1998. xviii-457 p. Cloth/ dustj. |
| Roever, Eddy De | Zij sprongen bij maanlicht. De geschiedenis van het Bureau Bijzondere Opdrachten en de agenten. Londen 1944-1945. | Uitgeverij Hollandia / 1986 | 20.00 | Meer info
Bijzonderheden: Boek en stofomslag in goede staat. 308 pagina's. Foto's, kaartjes, documenten, afbeeldingen. Cardboard / Karton |