Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Opera

21 boeken in totaal
resultaten verdeeld over 1 pagina's
resultaten 1 tot 50Uitgebreid zoeken | Search Tips | E-mail naar een vriend

AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestel
Barker, Geoffrey T 75 Ranger RGT. Volume 1: A concise history of US Army Special Operations Forces with lineage and insignia / 25.00Meer info Bijzonderheden: Tampa, Anglo-American Publ. Comp 1993 illustrated 2nd ed. - With index. - Softcover
Jolly, Randy Air commandos : the quiet professionals Air Force Special Operations Command / 40.00Meer info Bijzonderheden: Gralnd, Aero Graphics 1994 illustrated 1st ed. - Hardcover with dustwrapper
Duquennoy, Jacques De operatie van SpookjeHasselt, Clavis, 1999 / 19992.99Meer info Bijzonderheden: ingenaaid, harde kaft ill. Jacques Duquennoy; goede staat - 16.5 x 21.5
Kelk, C J (libretto) / Geza Frid (muziek) DE zwarte bruid : opera parodistica in drie bedrijven / 6.50Meer info Bijzonderheden: Amsterdam, Corvey 1959 1e dr. - (Het model voor de uitgever). - Gebrocheerd
MOZART, WOLFGANG AMADEUS, Die Entfuhrung Aus Dem SerailMuziek & Toneel / 8.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 76pp. 12o. Goed exemplaar Geïllustreerd
VERDI, GIUSEPPE DON CARLOS - grand opéra en cinq actes.Muziek & Toneel / 8.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 92pp. 12o. Goed exemplaar Geïllustreerd
DONIZETTI, G. DON PASQUALE - dramma buffa in tre atti.Muziek & Toneel / 8.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 60pp. 12o. Goed exemplaar Geïllustreerd
Schönberg, A. Erwartung Die glückliche Hand Von heute auf morgenMuziek & Toneel / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback., 96pp. 8o. Goed exemplaar 1e druk Geïll.
NN Filmkritik. Reprint des Jahrgangs 1965Fotografie / 10.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 8vo, 717pp. Mit viele Bildern. Broschiert. Sehr gut.
Vishnevskaya, Galina Pavlovna Galina. Istorija zjizni.Chimkent, Aurika, 1993. / 6.50Meer info Bijzonderheden: 8vo, 573, [3] pp. interleaved with numerous illustrations (partly in colour). Hardcover. Autobiography of the famous Russian soprano (married to the cellist Rostropovich). In Russian. Good.
BROCKDORFF, W. Geheimkommandos des zweiten Weltkrieges / 196723.00Meer info Bijzonderheden: München Verlag Welsermühl wels 1967 3. Auflage 446 S. Olwd. .mit Or. Umschlag
Pliester, Freek (compiled by) Handlist of the opera collection / 12.50Meer info Bijzonderheden: 's-Gravenhage, Haags Gemeentemuseum 1984 geillustreerd 1st ed. - With index. - (Handlists of manuscripts and early prints in the music library of the Haags Gemeentemusem, The Hague ; vol. 3). - Softcover
Monteverdi, Claudio Il ritorno d'Ulisse in Patria. Dramma in Musica.Muziek & Toneel / 10.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, .80pp. Wereldpremière, februari1641, Teatro San Cassiano, Venetië. Libretto van Giacomo Badoaro. Geillustreerd. Tekst: Nederlands en Italiaans. Slap kartonnen band met kartonnen stofomslag. Als nieuw.
Boieldieu, François La dame blanche. Opéra comique en 3 actes. Paroles de E. Scribe / 15.00Meer info Bijzonderheden: 62 pp. Rug beschadigd franstalig Genaaid / Papier
NN La Vie Parisienne, komische opera van Jacques OffenbachMaastrichtgensia / 6.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, softcover, 16pp. Geillustreerd. Geniet. Zeer goed.
Puccini, Giacomo Madama Butterfly. Opera in Two Acts. Libretto by Luigi Illica and Giuseppe Giacosa. Direction Robert Wilson. Music Director Roberto Rizzi Brignoli.Moscow, Bolshoi Theatre, 2005. / 5.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, 70 pp., bw/ & col. illustr. Pback. Russian and English text, libretto in Russian. Good.
Lavrent'ev, M M and L Ya Savel'ev Operatot theory and ill-posed problems / 150.00Meer info Bijzonderheden: Leiden, VSP 2006 1st ed. - With index, bibliogr. - (Inverse and ill-posed problems series). - Hardcover
Wagner, Richard ParsifalMuziek & Toneel / 10.00Meer info Bijzonderheden: 8vo, .96pp. Geillustreerd. Slap kartonnen band. Als nieuw.
STRAUSS, RICHARD SalomeMuziek & Toneel / 8.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, 80pp. 12o. Goed exemplaar Geïllustreerd
Verdi, Giuseppe Simone Boccanegra De Nederlandse Opera (Ned. en Eng. Talig ) / 8.00Meer info Bijzonderheden: 96 pp. Genaaid / Soft Cover
KOMRIJ, GERRIT/SCHAT, PETER, Symposion. Opera in twee aktenLiteratuur (oorspr. Nederlands) / 12.00Meer info Bijzonderheden: Paperback., 120pp. 8o. Goed exemplaar 1e druk Geïll.

1