| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel |
| Steinfeld, Ludwig | AUTOGENE MEDITATIE. Van de basisoefeningen der autogene training tot de meditatieve verdieping. | Helmond B.V. 1980. 1e druk 192 pp. Pb . Voorplat beschadigd. Afdrukken plakband binnenzijde platt / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Helmond, Helmond B.V., 1980. 1e druk 192 pp. Pb . Voorplat beschadigd. Afdrukken plakband binnenzijde platten. Naam op schutblad. Vlekjes snede. in goede staat |
| Rosa, Dr. Karl Robert | AUTOGENE TRAINING. Door zelfhypnose stress verminderen! Een praktische, duidelijke gids voor ontspanning en meditatie. | Meulenhoff 1973. 1e druk 127 pp. Pb . Rug verkleurd. Achterplat enige vergeling. Bovenhoek 1 pag. / | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: Baarn, Meulenhoff, 1973. 1e druk 127 pp. Pb . Rug verkleurd. Achterplat enige vergeling. Bovenhoek 1 pag. gekreukt. in goede staat |
| Langeveld, Dries (hoofdred.), Simon Vinkenoog | Bres 169 (december/januari 1994) - Keerpunten in mens en cultuur | Amsterdam, Bres, 1994 / 1994 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 144pp gelijmd, paperback Meditatie en angst, Spiritisme en channeling, Astrologie: heeft de zon bewustzijn?, Vision quest: zelfgekozen beproeving; geïllustreerd; goede staat |
| Langeveld, Dries (hoofdred.), Simon Vinkenoog | Bres 169 (december/januari 1994) - Keerpunten in mens en cultuur | Amsterdam, Bres, 1994 / 1994 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: 144pp gelijmd, paperback Meditatie en angst, Spiritisme en channeling, Astrologie: heeft de zon bewustzijn?, Vision quest: zelfgekozen beproeving; geïllustreerd; goede staat - vlek op snede, verder goed |
| Ozaniec, Naomi | Chakra's | Vianen, The House of Books, 2002 / 2002 | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: 90pp ingenaaid, karton geïllustreerd; goede staat - 17 x 17.5cm |
| Ozaniec, Naomi | Chakra's | Vianen, The House of Books, 2002 / 2002 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: 90pp ingenaaid, karton vert. Marga Blankestijn; geïllustreerd; goede staat - 17 x 17.5cm |
| Weteling, Cees | Chakrakaarten - Spirituele begeleiders naar innerlijke harmonie | Haarlem, Altamira-Becht, 2004 / 2004 | 13.90 | Meer info
Bijzonderheden: 49 kaarten met boek (112pp) in doos geïllustreerd; goede staat |
| Mariechild, Diane | Crystal Visions. Nine Meditations for Personal & Planetary Peace. | Freedom - The Crossing Press / 1985 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: In pain born of the mind that separates, we may think that we must choose either to be an activist working for world peace within herself. We think we must choose between the material world or the spiritual world. In reality there is no separation... All things are infused with the spirit. There can be no world peace without individuals finding peace of heart and mind and peace within their family, friend and work relationships. To be a whole person is the challenge of today. To bring the awakened mind to each task, however large or small, is what is being asked of us today... Meditation is a pathway home. Paperback, 13x20, drawings by Lynn E.Alden, 125pp.. ISBN 0895941821. Good. [booknr. 533] |
| Wumkes , G A e a | De himelsblauwe trie : bondel meditaesjes | / | 5.70 | Meer info
Bijzonderheden: Frentsjer, Wever 1928 1e dr. - gebonden, bibliotheekband |
| Russell, Peter | DE TM TECHNIEK. Het TM Boek voor sceptici. Een inleiding tot Transcendente Meditatie en de leer van Maharishi Mahesh Yogi. | MIU Nederland Pers 1977. 1e druk 190 pp. Pb . Cover deels verkleurd en enige slijtage. Geillustre / | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: Den Haag, MIU Nederland Pers, 1977. 1e druk 190 pp. Pb . Cover deels verkleurd en enige slijtage. Geillustreerd. in goede staat |
| Atteshlis, Dr. Stylianos (Daskalos) | DIE ESOTERISCHE PRAXIS Christliche Meditationen und Ubungen. | Edel-Verlag 1996. 1st edition 188 pages. Pb . Aus dem Englischen ubersetzt von Karl Friedrich Hor / | 14.00 | Meer info
Bijzonderheden: Duisburg, Edel-Verlag, 1996. 1st edition 188 pages. Pb . Aus dem Englischen ubersetzt von Karl Friedrich Horner. very good condition |
| Ostertag, Silvia | EINSWERDEN MIT SICH SELBST. Ein Weg der Erfahrung durch meditatieve Ubung. | Kosel-Verlag 1981. 1st edition 238 pp. Pb . Some traces of use. Mit einem Vorwort von Karlfried G / | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: Munchen, Kosel-Verlag, 1981. 1st edition 238 pp. Pb . Some traces of use. Mit einem Vorwort von Karlfried Graf Durckheim. Mit Abbildungen. Illustrated. good condition |
| Breukel, Thom [zw/w tekeningen door Thom Breukel] | Grote StilteAtlas van Nederland : plaatsen waar het nog rustig is | Amsterdam : Balans / 2002 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1e druk, 211 blz, zw/w ill, krt, 20 cm, reg, isbn 9050184685, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Adressen en andere gegevens over honderd plaatsen (per provincie ingedeeld) waar de sereniteit wordt gekoesterd en bewaakt. Het is een puur praktische hulp bij het vinden en genieten van rust. |
| Jandamit, Helen | Het pad naar innerlijke vrede - Een gids voor Vipassana-meditatie: Een gids voor inzichtmeditatie | Den Haag, East-West Publications, 2001 / 2001 | 3.95 | Meer info
Bijzonderheden: 107pp ingenaaid, paperback vert. L.W. Carp; geïllustreerd; goede staat |
| Schulte, drs. Nico | KENNIS IS GESTRUCTUREERD IN BEWUSTZIJN. De mogelijke subject-object verhoudingen in het licht van de Wetenschap der Creatieve Intelligentie. | Universiteit van Amsterdam . 1e druk 93 pp. softcover . Enige vergeling. Doctoraalscriptie filoso / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amsterdam, Universiteit van Amsterdam, . 1e druk 93 pp. softcover . Enige vergeling. Doctoraalscriptie filosofie. Eenzijdig bedrukt. Typoscript. in goede staat |
| Monod-Herzen, G. | LES TROIS ASPECTS DE LA MEDITATION. | Editions du Rocher 1981. 1st edition 170 pages. Pb . illustrated. Scans available. / | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: Monaco, Editions du Rocher, 1981. 1st edition 170 pages. Pb . illustrated. Scans available. very good condition |
| Feldman, Christina | Meditatie | Vianen, The House of Books, 2001 / 2001 | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: 90pp ingenaaid, karton geïllustreerd; goede staat - 17 x 17.5cm |
| Feldman, Christina | Meditatie | Vianen, House of the Books, 2001 / 2001 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: 90pp ingenaaid, karton vert. Ellen Toornend; geïllustreerd; goede staat - 17 x 18cm |
| Lassalle, H. M. Enomiya | MEDITATIE EN GODSERVARING. | B. Gottmer B.V. 1984. 2e druk 95 pp. Pb . Voorplat kleine beschadiging en enkele lichte vlekken. / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Nijmegen, B. Gottmer B.V., 1984. 2e druk 95 pp. Pb . Voorplat kleine beschadiging en enkele lichte vlekken. Rug verkleurd. Deel 2 in de serie: Spiritualiteit, teksten van en over innerlijk leven. in goede staat |
| Lassalle, H. M. Enomiya | MEDITATIE EN GODSERVARING. | B. Gottmer B.V. 1984. 2e druk 95 pp. Pb . deel 2 in de serie:Spiritualiteit / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Nijmegen, B. Gottmer B.V., 1984. 2e druk 95 pp. Pb . deel 2 in de serie:Spiritualiteit, teksten van en over innerlijk leven. rug iets verkleurd in goede staat |
| Boeckel, Johannes F. | MEDITATIE IN DE PRAKTIJK. | Meulenhoff 1977. 1e druk 143 pp. Pb . Randen / hoekjes cover sleets. Sneden en enkele pag. lichte / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Baarn, Meulenhoff, 1977. 1e druk 143 pp. Pb . Randen / hoekjes cover sleets. Sneden en enkele pag. lichte roestvlekjes. Geillustreerd. in goede staat |
| Sudbrack, Josef | MEDITATIE IN TEORIE EN PRAKTIJK. | B. Gottmer 1973. 1e druk 180 pp. Pb . Deel 4 in de serie: Spiritualiteit: teksten van en over inn / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Nijmegen, B. Gottmer, 1973. 1e druk 180 pp. Pb . Deel 4 in de serie: Spiritualiteit: teksten van en over innerlijk leven. mooie staat |
| Tilmann, Klemens | MEDITATIE. Een werkboek | J. H. Gottmer 1972. 1e druk 338 pp. Pb met stofomslag . / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Haarlem, J. H. Gottmer, 1972. 1e druk 338 pp. Pb met stofomslag . in goede staat |
| Shastri, Hari Prasad | MEDITATIE. Theorie en praktijk. | N. Kluwer NV 1966. 1e druk 95 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Stofomslag sleets / | 6.50 | Meer info
Bijzonderheden: Deventer, N. Kluwer NV, 1966. 1e druk 95 pp. linnen met goudopdruk gebonden met stofomslag. Stofomslag sleets en vlek op achterzijde. Orient-serie. Gebaseerd op de aloude leringen uit India en China, maar bevat ook de leringen van patanjali, Shri Krishna, de Zen Boeddhisten en de Soefi's uit Iran. in goede staat |
| LeShan, Lawrence | MEDITATIEGIDS VOOR BEGINNERS. | De Toorts 1979. 1e druk 126 pp. Pb . Een boek dat geeft wat het belooft. Lichte slijtage op band / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Haarlem, De Toorts, 1979. 1e druk 126 pp. Pb . Een boek dat geeft wat het belooft. Lichte slijtage op band. in goede staat |
| Ridder, Tony De | Meditaties | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 62 pp. Genaaid / Linnen |
| Brooks, Douglas Renfrew / Durgananda, Swami a.o. | MEDITATION REVOLUTION. A History and Theology of the Siddha Yoga Lineage. | Agama Press 1997. 1st edition 711 pages. Pb . illustrated.Small trace of folding in frontcover. S / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: New York, Agama Press, 1997. 1st edition 711 pages. Pb . illustrated.Small trace of folding in frontcover. Scans of this otherwise fine copy available. good condition |
| Rittelmeyer, Friedrich | MEDITATION. Zwolf Briefe uber Selbsterziehung. | Verlag Urachhaus GMbH & Co. 1980. 10th edition 301 pages. Pb . Cover slightly discoloured. Scans / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Stutgart, Verlag Urachhaus GMbH & Co., 1980. 10th edition 301 pages. Pb . Cover slightly discoloured. Scans available. good condition |
| Fontana, David | Mediteren met manadala's - Nieuwe mandala's voor innerlijke rust en een beter bewustzijn | Kerkdriel, Librero, 2005 / 2005 | 14.95 | Meer info
Bijzonderheden: 160pp ingenaaid, karton met stofomslag vert. Carlo Gremmen; geïllustreerd; goede staat - 24 x 22cm |
| Elkin, Allen | Ontspanning van week tot week - 52 oefeningen om stress te verminderen en innerlijke rust te vinden | Kerkdriel, Librero, 2004 / 2004 | 4.95 | Meer info
Bijzonderheden: 176pp ingenaaid, paperback met flappen vert. Hans Keizer; ; goede staat - 17 x 14cm |
| Heymans, Martin / Tijdeman, Nico (red.) | OOSTERSE EN WESTERSE MEDITATIE. DIC map 69. | De Horstink 1978. 1e druk 112 pp. Pb . Geillustreerd. Lichte vergeling. 21 x 29 cm groot formaat. / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Amersfoort, De Horstink, 1978. 1e druk 112 pp. Pb . Geillustreerd. Lichte vergeling. 21 x 29 cm groot formaat. DIC (documentatie- en informatie centrale) map nr. 69 in goede staat |
| Douglass, James W. | Resistance and Contemplation | Doubleday – New York / 1972 | 29.00 | Meer info
Bijzonderheden: The Way of Liberation; The Yin and Yang of the Non-Violent Life. Hardcover with DJ, 8vo, 192p. Minor soiling back of dj. Inside clean.[booknr. 106] |
| Baird, David | Rustgevende overpeinzingen over liefde inclusief gratis CD met meditatieve muziek | 's-Gravenhage, BZZTôH, 2003 / 2003 | 4.95 | Meer info
Bijzonderheden: 111pp ingenaaid, karton met stofomslag goede staat |
| Baird, David | Rustgevende overpeinzingen over vriendschap inclusief gratis CD met meditatieve muziek | 's-Gravenhage, BZZTôH, 2003 / 2003 | 4.95 | Meer info
Bijzonderheden: 111pp ingenaaid, karton met stofomslag goede staat |
| Mello, Anthony de | SADHANA, EEN WEG TOT GOD. Leren mediteren vanuit oosterse en westerse traditie. | Gottmer 1983. 1e druk 165 pp. Pb . Deel 17 uit de serie: Spiritualiteit: teksten van en over inne / | 7.50 | Meer info
Bijzonderheden: Nijmegen, Gottmer, 1983. 1e druk 165 pp. Pb . Deel 17 uit de serie: Spiritualiteit: teksten van en over innerlijk leven. Met een voorwoord van Paul Begheyn. in goede staat |
| Yeshe, Thubten. | Silent Mind, Holy Mind. | Wisdom Culture / 1978 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Hardcover, no dj, some wear on spine, inside clean. A fine copy. [105] |
| Breukel, Thom [illustraties: Thom Breukel] | Stilte atlas van Nederland : meer dan 100 plaatsen om tot rust te komen | Amsterdam : Balans / 2000 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1e druk, 112 blz, illustraties, kaart, 20 cm, register, isbn 9050185231, goed ongelezen exemplaar. Annotatie: Adressen en andere gegevens over honderd plaatsen (per provincie ingedeeld) waar leken kunnen mediteren.
|
| Galle, Erik | Stilte-atlas Vlaanderen | Leuven, Davidsfonds, 2001 / 2001 | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: 207pp ingenaaid, paperback geïllustreerd; goede staat |
| Court, Simon | THE MEDITATOR'S MANUAL A Practical Introduction to the Art of Meditation. | Northamp- tonshire The Aquarian Press / | 5.50 | Meer info
Bijzonderheden: Wellingborough, Northamp- tonshire, The Aquarian Press, 1985. 2nd impression 112 pages. Pb . illustrated. Slightly yellowed. Scans available. good condition |
| Pharaoh | THE MYSTICAL PLEASURES OF CHOCOLATE: MEDITATIONS. | Writers Club Press 2000. 1st edition 123 pages. Pb . Cover curls. Written text opposite title pag / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: New York, Writers Club Press, 2000. 1st edition 123 pages. Pb . Cover curls. Written text opposite title page. Otherwise nice and clean copy. Scans available. good condition |
| Hayes, Peter / Chidvilasanada, Gurumayi | THE SUPREME ADVENTURE. The experience of Siddha Yoga. | Dell Publishing /Bantam Group 1988. 2nd printing 203 pp. Pb . Cover with some wear. Preface by Gu / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: New York, Dell Publishing /Bantam Group, 1988. 2nd printing 203 pp. Pb . Cover with some wear. Preface by Gurumayi Chidvilasanada. good condition |
| Russell, Peter | THE TM TECHNIQUE An introduction to Transcendental Meditation and the teachings of Maharishi Mahesh Yogi. | Routledge & Kegan Paul Ltd 1976. 1st edition 195 pages. cloth with dustjacket goudopdruk. illustra / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: London, Routledge & Kegan Paul Ltd, 1976. 1st edition 195 pages. cloth with dustjacket goudopdruk. illustrated. Dustjacket slightly discoloured. Scans of this otherwisefine copy available. good condition |
| Mountain, Marian. | The Zen Environment. The Impact of Zen Meditation. | Toronto - Bantam Books / 1983 | 3.00 | Meer info
Bijzonderheden: Pocket, paperback, xix-233pp., ISBN 0553230603. [booknr. 273] |
| Leggett, Trevor | Wat is Zen? | Kosmos – Z&K, Utrecht/Antwerpen / 1993 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback 156p.. [boeknr. 20] |
| Isaacson, Cheryl | Yoga | Vianen, The House of Books, 2001 / 2001 | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: 90pp ingenaaid, karton geïllustreerd; goede staat - 17 x 17.5cm |
| Isaacson, Cheryl | Yoga | Vianen, House of the Books, 2001 / 2001 | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: 90pp ingenaaid, karton vert. Gonny Hagelen; geïllustreerd; goede staat - 17 x 18cm |
| Davies, Kim | Yoga in 10 lessen | Kerkdriel, Librero, 2005 / 2005 | 7.95 | Meer info
Bijzonderheden: 144pp gelijmd, paperback geïllustreerd; goede staat |
| Bowness, Charles | ZO MEDITEREN. | Ankh-Hermes 1999. 7e druk 77 pp. Pb . Ankertjesserie. 9 x 19 / | 3.50 | Meer info
Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1999. 7e druk 77 pp. Pb . Ankertjesserie. 9 x 19,5 cm. in goede staat |
| Bosmans, Phil | Zomaar voor jou - Vrede en alle goeds | Tielt, Lannoo, 4e dr., 1987 / 1987 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 96pp ingenaaid, karton goede staat |