| Auteur | Titel | Uitgeverij / Jaar | Prijs | Bestel |
| Day, Marcus | Aliens Ontmoetingen Met Het Buitenaardse. Contacten, Waarnemingen, Ontvoeringen, UFO-verschijnselen Door De Eeuwen Heen | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 124 pp. Genaaid / Gelamineerd |
| Andrews, Richard / Schellenberger, Paul | De Tombe Van God, Het Lichaam Van Jazus En De Ontknoping Van Een 2000jaar Oud Mysterie | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 463 pp. Gelijmd |
| Sara Ann Levinsky. | A bridge of dreams - The story of paramananda, a modern mystic, and his ideal of all-conquering love. | The Lindisfarne Press; West Stockbridge, / 1984 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 23 cm. 585 p. Illustr. with b/w photogr. Softbound Very good |
| G. B. Sullivan. | A christian study of Wallace D. Wattle's Science of getting rich. | / 2007 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 23 cm. 144 p. Ppb As New |
| MacDonell, A.A. | A history of Sanskrit literature. | Munshi Ram Manohar Lal – Delhi / 1958 | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Contents: 1. Introductory 2. The Vedic Period 3. The Rigveda 4. Poetry of the Rigveda 5. Philosophy of the Rigveda 6. The Rigvedic Age 7. The Later Vedas 8. The Brahmanas 9. The Sutras 10. The Epics 11. Kavya or Court Epic 12. Lyric Poetry 13. The Drama 14. Fairy Tales and Fables 15. Philosophy 16. Sanskrit Literature and the West. – Appendix on Techni-cal Literature – Law – History – Grammar – Poetics – Mathematics and Astronomy – Medicine – Arts. Hardcover, cloth no DJ, 5x7,25inch, viii-475p.. Bruised top corners, spine discoloration. Clean, good. [72] |
| Peschel, Lisa | A practical Guide to THE RUNES - Their uses in Divination and Magiek | llewellynSt. Paul, USA / 1994 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: good pp 169 pocket |
| Piet Ransijn. | A rational way to peace and fulfilment : the unified field of consciousness in a sociological perspective. | Lelystad : Soma Scientific Publisher, / 1985 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 23 cm. 101 p. polemologie Maharishi Technology of the Unified Field Ppb. Very good |
| Montgomery, Ruth. | A search for the truth. | William Morrow& Company. New York. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1967. Hcloth.. 382p. 8°. |
| Needleman, Jacob | A Sense of the Cosmos. The Encounter of Modern Science and Ancient Truth. | New York - Doubleday & Company. / 1975 | 11.00 | Meer info
Bijzonderheden: The author throws an astonishing light on the contemporary metaphysical awakening of modern science. Quarter blue cloth w/ white papered boards, bright silver spine lettering, dustjacket, 14x21cm, 178pp., index. Wear on spine ends, minor soiling to cover edges, margin notations (points) on some pages, DJ soiled & chipped. Else clean & tight book. [booknr. 619] |
| Walewski, Stefan Colonna | A System of Caucasian Yoga. A facsimile of the Hand Written Manuscript, as Orally recieved by the Author. | Colorado, Indian Hills - The Falcon\\\\\\\'s Wing Press, 1955, 1st edition. / | 139.00 | Meer info
Bijzonderheden: Red gilt spine with parchment papered boards, no DJ, 16x23, 150 diagrams & illustrations by the author, vi-127pp..Text and author\\\\\\\'s portrait from DJ have been clipped and tipped onto front and rear leaves; Inked name, partially covered by small book plate, on front paste down; Volume is otherwise tight & very clean. Scarce. [booknr. 765] |
| Gaunt, Belle Valerie/G. Trevelyan. | A Tent in Which to Pass a Summer Night An Anthology for a New Age | Coventure, London: / 1977 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 130 pag. mint copy pb uitstekend |
| Kikkert, Cornelia | Aanslag en astrologie | HollandiaBaarn / 1927 | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: leesexemplaar pp 102 papieren omslag los en beschadigd, horoscopen van Juliana, wilhelmina, Regeeringshoroscoop, voorjaars-equinox voor 1921 softcover |
| Irene prinses der Nederlanden (1939-) / Jessica van Tijn (1965-) . | Aarde ik hou van jou. | Baarn : De Kern, / 2003 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 22 cm. 303 p., [4] p. pl. Interviews met twaalf bekende en minder bekende mensen over de relatie tussen mens en natuur en de toekomst van de aarde, afgesloten met een gesprek met Irene van Lippe-Biesterfeld over dit onderwerp.. Garenloos Uitstekend |
| Townshend, frank. | Aarde. | De Driehoek. Bosch en Duin: / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 166 pag. naam en datum op titelblad, papier bruin verkleurd, linnen niet zo fris li goed |
| Danneels, Kardinaal Godfried | Afscheid nemen : leven met onmacht | Mechelen : Persdienst Aartsbisdom Mechelen-Brussel / 1995 | 2.50 | Meer info
Bijzonderheden: 1e druk, 48 blz, ill, 10x22 cm,issn 0771/5110, goed exemplaar. Annotatie: Een woord bij ... Pasen 1995 ; brieven van de kardinaal - brochure nr 28. |
| F. Niel. | Albigeois et Cathares. | Presses Universitaires de France, / 1979 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 18 cm. 123 p. Que sais-je? 764. Katharen Softbound Very Good |
| Rola, Stanislas Klossowski de | Alchemie. De geheime kunst. | Bussum - De Haan / 1974 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Softcover, paperback, 20x28, 193 illustraties, waarvan 33 in kleur, 128pp.. Sneden wat nicotine-bruin, verder goed & schoon. [boeknr. 654] |
| Miller, M.S. & J.L. Miller. | Algemene Bijbelse Encyclopaedie. | Servire. Den Haag: / | 41.60 | Meer info
Bijzonderheden: 844 pag. geen stofomslag geb goed |
| Vischer, A.L. | Als de zon ter kimme neigt Ouderdomsproblemen | Romen & Zonen, Roermond en Maaseik: / 1950 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 254 pag. naam op titelblad geb goed |
| Couperus, Louis | Als ik bijvoorbeeld , de geest van mijn moeder op den rand van mijn bed zag zittten | CPNB / 1974 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: goed pp 80 softcover |
| Hill, Ann. | Alternatieve en natuurlijke geneeswijzen. | Becht. Amsterdam: / | 7.80 | Meer info
Bijzonderheden: 240 pag. Jacobs, F. geb goed |
| Hill, Ann. (Samenst.) | Alternatieve en natuurlijke geneeswijzen. Oorspr. titel: A visual encyclopedia of unconventional medicine. | Amsterdam - Becht / 1980 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Linnen gebonden met stofomslag, 19x26, ills., register. Zeer goed. [boeknr. 687] |
| Rex Haunck [edit.] / J. Wester Anderson / J. Borysenko a.o. | Angels - the mysterious messengers. | Ballantine Books; New York, / 1994 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 24 cm. 316 p. Illustr. Hardbound Fine in very good DJ |
| Rüssel, H.W. | Antike Welt und Christentum. | Akademisch Verlagsanstalt Pantheon, Amsterdam: / 1944 | 6.20 | Meer info
Bijzonderheden: 238 pag. papier bruin verkleurd pb redelijk |
| Gerard Brom . | Areopaag. | Hilversum : Brand, / 1923 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 25 cm. VI, 220 p. Titelplaat. Enkele p.'s iets gekneusd aan voorzijde. Reepje van voorkant p. 41 afgescheurd. Verder net exemplaar. Christendom Culture Gebrocheerd Goed+ |
| Gettings, Fred | Astrologie en handleeskunde | ElsevierAmsterdam-Brussel / 1975 | 14.00 | Meer info
Bijzonderheden: zeer goed pp 202 Stofomslag Goed Ingeleid door Dr. Fred. L. Polak. Geill. In het boek staat een stempel Archiefexemplaar van de uitgever. Gebonden |
| Meyer, hermann. | Astrologie und Psychologie. Ein neue Synthese. | H.Hugendubel Verlag. Mnch. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1981. Or.cloth d.j. 301pp. 8°. |
| Orion, Rae | Astrologie Voor Dummies | Pearson EducationAmsterdam / 2004 | 15.00 | Meer info
Bijzonderheden: Nieuw pp 396 Oorspronkelijke titel: "Astrology for Dummies'. Paperback |
| Birkbeck, Lyn | Astrologie zelf toepassen - Ontdek de invloed van alle planeten op uw persoonlijkheid en leer uzelf beter kennen! | Aartselaar, Deltas, 2001 / 2001 | 7.95 | Meer info
Bijzonderheden: 383pp gelijmd, paperback vert. Jan Verstraete; ; goede staat |
| Steiger, Ernst. | Auf dem Wege zu sich selbst 52 Wochenmeditationen zur Selbstfindung und Entfaltung der Persönlichkeit | Leben Verlag. Vaduz: / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: pb goed |
| Thielicke, Helmut. | Auf der Suche nach dem verlorenen Wort Gedanken zur Zukunft des Christentums | Hoffmann und Campe, Hamburg: / 1986 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 255 pag. das Buch ist sehr gut erhalten geb goed |
| Noordmans, O. | AUGUSTINUS. | de erven F. Bohn 1933. 1e druk 253 pp. linnen gebonden . Volksuniversiteitsbibliotheek. Foto naas / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Haarlem , de erven F. Bohn , 1933. 1e druk 253 pp. linnen gebonden . Volksuniversiteitsbibliotheek. Foto naast titelpagina. Lichte vergeling. 10,5 x 17 cm. in goede staat |
| Eason, Cassandra. | Aurareading. | Deventer, Ankh Hermes, 2002. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Oorspr. titel:`Aurareading. How to work with a powerful healing energy`. Paperback, 13x21, 177pp. ISBN 9020282530. Goed & schoon. [boeknr. 1156] |
| E. J. Chopich / M. Paul. | Aussohnung mit dem inneren Kind. | Ullstein; Berlin, / 1997 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 18 cm. 249 p. Ullstein-Buch 35731. Ppb Fine |
| Ananda Moyi. | Aux sources de la joie. | Adrien-Maisonneuve; Paris, / 1946 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 10.5 cm. 127 p. Les grands maitres spirituels dans l'Inde contemporaine. Ex library copy. India Softbound Good+ |
| Jan Ton. | Beeld van I Tjing. | Breda : De Ster, / 1991 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 21 cm. 180 p. Inleiding in het eeuwenoude Chinese wijsheidboek. Geill. I Tjing Gebrocheerd Zeer goed |
| Konfa. | Beknopt overzicht der geheime wetenschappen. | Toekomst – Amsterdam / 1916 | 17.00 | Meer info
Bijzonderheden: Softcover, ing., 13x19,5 cm, 114p. Verkleuring rug en bij platten aan de randen. Schoon, als nieuw. [bknr. 86] |
| Theresine Teurlinckx (1924-) . | Bergtocht : handleiding innerlijk zien door meditatief Mandalatekenen. | Eeserveen : Akasha, / 1995 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 21 cm. 96 p. Handleiding tot het creÎren van mandala's door middel van een meditatieproces.. Garenloos Zeer goed+ |
| Munk, Kaj. | Bericht van Lucas over Jezus en zijn gemeente. | Daamen, 's-Gravenhage: / 1952 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 164 pag. beschadigd stofomslag Winkler, Johan. Illustr.: Pedersen, Stefan Viggo geb goed |
| Diekstra, René. | Bespiegelingen Over vakantie en zelfverkenning | Bruna, Utrecht: / 1995 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 95 pag. speciale uitgave bij het Elegance-zomernummer pb goed |
| McMurray, M. | Beyond heroics; living our myths | Nicolas-Hays / 1995 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: good pp 216 Geill. Mytologie paperback |
| C. Keus [vert.]. | Bhagavad Gita. | Kluwer; Deventer, / 1971 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 18 cm. 125 p. Orient-Serie. Orig. linnen. Naam vorige eigenaar. P.'s licht gekleurd. Gebonden Goed+, stofomslag zeer goed |
| Schoch, M.L.W.; J.G. Meynen, J. Smit, W. Bleij, e.a | Blijf bij ons... het is tegen de avond : dertien persoonlijke ontmoetingen | Kampen : Kok / 1988 | 4.00 | Meer info
Bijzonderheden: 3e druk, 55 blz, zw/w foto\'s, 22 cm, isbn 9024234018, goed exemplaar. Annotatie: Meditatieve overdenkingen over bijbelse figuren. Uitgave naar aanleiding van dertien NCRV-televisie-uitzendingen in de zomer van 1986 onder de titel: Dertien persoonlijke ontmoetingen. |
| | Blutenlese aus Sphinx. | Ansata; Interlaken, / 1982 | 9.10 | Meer info
Bijzonderheden: 20 cm. 135 p. Dieser Geschenkband enthalt acht ausgewahlte Beitrage aus der SPHINX Monatschrift fur die geschichtliche und experimentale Begrundung der ubersinnlichen Weltanschauung auf monistischer Grundlage, herausgegeben von Dr. J.U. Hubbe-Schleiden, erschienen in den Jahren 1886 bis 1895 in Gera [Reuss]. Ppb. Very good+ |
| Susan S. Trout. | Born to serve. The evolution of the soul through service. | Three Roses Press; Alexandria, / 1997 | 7.40 | Meer info
Bijzonderheden: 22.5 cm. 272 p. Softbound Fine |
| Walter Nigg (1903-1988). | Botschafter des Glaubens : der Evangelisten Leben und Wort. | Walter-Verlag; Olten, / 1980 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 21 cm. 249 p. Illustr. with tipped-in b/w photographs. Orig. cloth. Hardbound Very Good+ in Good+ DJ |
| Sivia Wallimann. | Brucke ins Licht. Das Leben danach. | Hermann Bauer; Freiburg i. B, / 1986 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 20.5 cm. 159 p. Hardbound Fine in very good DJ |
| Szabo, Zoltan | Buch der Runen - Das westliche Orakel | KnaurMunchen / 1985 | 35.00 | Meer info
Bijzonderheden: very good pp 253 Ill. hardback |
| Marcel Messing (1945-) . | Buigzaam als riet : beschouwingen over geweldloosheid. | Deventer : Ankh-Hermes, / 1994 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 21 cm. 186 p. Aan de hand van korte citaten uit wijze boeken wordt een onderzoek gedaan naar geweldloosheid.. Geweldloosheid Ppb Zeer goed |
| Denaerde, Stefan | Buitenaardse beschaving - de planeet Iarga | KluwerDeventer / 1699 | 24.00 | Meer info
Bijzonderheden: goed pp 215 Boek is netjes geplastificeerd. Gebonden |
| Moran, Sarah | Buitenaardse Kunst, Getoond Op De Aarde. Met Een Voorwoord Van Erich Von Däniken | / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 125 pp. Genaaid / Gelamineerd |
| Kolosimo, Peter. | Burgers van de duisternis. | Hollandia, Baarn: / 1974 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 215 p. Naam vorige eigenaar op schutblad. Gebonden Uitstekend, stofomslag redelijk |
| Sharkey, John | Celtic Mysteries. The ancient religion. | London - Thames & Hudson / 1975 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 20x28cm, 117 ills., including 24 in colour, 96pp.. ISBN 0500810095. Good & clean. [booknr. 458] |
| Teilhard de Chardin, Pierre | CENTROLOGIE. | Het Spectrum 1969. 1e druk 126 pp. Pb . Lichte vergeling. Serie Bibliotheek Teilhard de Chardin. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Utrecht / Antwerpen, Het Spectrum, 1969. 1e druk 126 pp. Pb . Lichte vergeling. Serie Bibliotheek Teilhard de Chardin. in goede staat |
| Bohm, Werner | Chakras. Lebenskräfte u. Bewusstseinszentren im Menschen. | München - Otto Wilhelm Barth Verlag / 1953 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Gelbes Leinen ohne Schutzumschlag, 14x21, ills., 131S. Keine Risse, ohne Unterschreichungen. [buchnr. 233] |
| Margolis, Cgar / George, Victoria St. | Char Het Medium. Char is Waarlijk Verbazingwekkend, Ze Heeft Mijn Leven Diep Geraakt,. Vragen Van De Aarde, Antwoorden Uit De Hemel | / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 286 pp. Gelijmd |
| Wilhelm, Richard. | Chinesische Lebensweisheit. | Darmstadt - Reichl / 1922 | 17.00 | Meer info
Bijzonderheden: Inhalt: I. Vom Sinn des Lebens. II. Erziehung zum Gemeinschaft. III. Das Buch der Wandlungen. Softcover, 12x19, 107S..Gutes Expl. [buchnr. 387] |
| Frieling, Rudolf | Christendom en reïncarnatie | Zeist, Christofoor, 1977 / 1977 | 6.90 | Meer info
Bijzonderheden: 139pp gelijmd, paperback vert. dr. R. van Dam; ; goede staat |
| Jinerajadasa, C. | Christus en Boeddha en andere schetsen voor Lotuskinderen | Theosofische Uitgever, Amsterdam: / 1920 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 48 pag. 2e duizend, papier vergeeld br goed |
| Stanley Jones, E. | Christus langs de Amerikaanse Heirweg. | H.J. Paris, Amsterdam: / 1947 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 238 pag. Schipper-Kuiper, Joh.E. hli goed |
| P. Delgado / C. Andrews. | Circular evidence. A detailed investigation of the flattened swirled crops phenomenon. | Bloomsbury. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 21.5 cm. 190 p. Very richly illustr. with color-and b/w photographs. Ufo's Softbound Very good+ |
| Molenaar M.S.C., M. | Claude en Marguerite Hun gemeenschappelijke taak in de kerk | Paul Brand, Hilversum: / 1961 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 159 pag. met stofomslag geb goed |
| Kargere, Audrey | Color & Personality. | Weiser - York Beach / 1986 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Deals with the various psychological aspects of color, its effects on personality, its relationship to music and architecture as well as its practical applications in fashion, art and decoration. Includes chapters on the human aura, the physical effects of colors, personality and character analysis through color, chromotherapy and much more. Weiser - York Beach, 1986. Softcover, 14x21cm, 144pp., index, glossary. ISBN 0877284784 [booknr. 351] |
| S.G.J. Ouseley. | Colour mediations. A course of instructions and exercises in developing colour consciousness. | L.N. Fowler & Co.; London, / 1972 | 7.80 | Meer info
Bijzonderheden: 18.5 cm. 90 p. With guide to Colour-Healing. Ppb. Very good |
| Brehon, William (W.Q.Judge). | Commentaren op de Bhagavad Gita Eerste deeltje | van Dishoeck. Bussum: / | 10.40 | Meer info
Bijzonderheden: 91 pag. Overdruk uit Het Theosophisch Pad pb goed |
| Leffelaar, E.G. | Compendium Massage. | De Tijdstroom, Lochem: / 1974 | 6.20 | Meer info
Bijzonderheden: 159 pag. met stofomslag geb uitstekend |
| Humphreys, Chrismas | Concentratie en Meditatie - een handleiding tot bewustzijnsontwikkeling | Ankh-HermesDeventer / 1973 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: goed pp 221 Stofomslag goed Tekst op binnenflap..." Concentratie en Meditatie" is wel een van de beste en meest klassieke. Het is vertaald naar de 12e Engelse editie. Het gebruikte materiaal is uit alle mogelijke bronnen genomen vooral de Boedhistische en Zenboedhistische. Hier worden duidelijk omschreven richtlijnen voor innerlijke ontwikkeling gevonden. Gebonden |
| Travers Christmas Humphreys (1901-1983) . | Concentratie en meditatie : een handleiding tot bewustzijnsontwikkeling. | Deventer : Ankh-Hermes, / 1973 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 22 cm. 221 p. Enkele onderstrepingen. Meditation Mind-expanding Guides (form) Gebonden Goed+, stofomslag goed+ |
| Humphreys, Christmas. | Concentratie en meditatie. Een handleiding tot bewustzijnsontwikkeling. | Deventer, Kluwer, 1972. / | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: Orig. linnen, gebonden, stofomslag, 14x21, 221pp. ISBN 9020240218. Twee scheurtjes omslag. Lichte vergeling boek. Goed & schoon. [boeknr. 1424]
|
| Glass, Lillian. | Confident Conversation. How to talk in any business or social situation. | John Piatkus. london. / | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1991. Or.cloth d.j. vi,210pp. 8°. |
| Pike james A en Diana Kennedy | Contact na de dood - paranormale gebeurtenissen die de wereld schokten | TeleboekBussum / 1969 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: goed pp 287 goed Gebonden |
| Palmer, Harry. | Creativism: Section I The Art of living deliberately | Star's Edge International, Longwood: / 1990 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 85 pag. Avatar: Section I pb goed |
| Mariechild, Diane | Crystal Visions. Nine Meditations for Personal & Planetary Peace. | Freedom - The Crossing Press / 1985 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: In pain born of the mind that separates, we may think that we must choose either to be an activist working for world peace within herself. We think we must choose between the material world or the spiritual world. In reality there is no separation... All things are infused with the spirit. There can be no world peace without individuals finding peace of heart and mind and peace within their family, friend and work relationships. To be a whole person is the challenge of today. To bring the awakened mind to each task, however large or small, is what is being asked of us today... Meditation is a pathway home. Paperback, 13x20, drawings by Lynn E.Alden, 125pp.. ISBN 0895941821. Good. [booknr. 533] |
| MacLaine, Shirley | DANSEN IN HET LICHT. | Ankh-Hermes 1987. 2e druk 358 pp. Pb . Cover sleets aan de randen. Vouw bovenhoek voorplat. Stemp / | 4.50 | Meer info
Bijzonderheden: Deventer, Ankh-Hermes, 1987. 2e druk 358 pp. Pb . Cover sleets aan de randen. Vouw bovenhoek voorplat. Stempel schutblad. Leesvouw. in goede staat |
| Anna Katharina Emmerich / A. Guillet. | Das bittere Leiden unseres Herrn Jesus Christus : Nach den Betrachtungen der Augustinerin von Dulmen, aufgeschrieben und mit einem Lebensabriss der Begnadeten versehen von Clemens Brentano. | Christiana-Verlag; Stein am Rhein, / 1996 | 9.00 | Meer info
Bijzonderheden: 21 cm. 382 p. Illustr. Frontispiece. Hardbound Fine |
| Wilhelm, Richard/ Jung C.G. | Das Geheimnis der goldenen Blüte. Ein Chinesisches Lebensbuch. | Zürich - Rascher Verlag / 1939 | 8.00 | Meer info
Bijzonderheden: Übersetzt und erläutert von Richard Wilhelm mit einem europäischen Kommentar von C.G.Jung. Blaues Leinen mit Goldaufdruck, kein Schutzumschlag, 16x23, mit 11 Kunstdrucktafeln u. 5 Abbildungen im Text, xviii-150 S.. Deckel stockfleckig, Rücken verfärbt. Einige Seiten stockfleckig. Sonst gut erhalten. [buchnr. 590] |
| Wilhelm, Richard/ Jung C.G. | Das Geheimnis der goldenen Blüte. Ein Chinesisches Lebensbuch. | Zürich - Rascher Verlag / 1944 | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: Übersetzt und erläutert von Richard Wilhelm mit einem europäischen Kommentar von C.G.Jung. Blaues Leinen mit Goldaufdruck, kein Schutzumschlag, 16x23, mit 11 Kunstdrucktafeln u. 5 Abbildungen im Text, xviii-150 S.. Rücken u. Deckel am Randen etw. verfärbt. Sonst gutes Exemplar. [buchnr. 591] |
| Wilhelm, Richard/ Jung C.G. | Das Geheimnis der goldenen Blüte. Ein Chinesisches Lebensbuch. | Zürich - Rascher Verlag / 1948 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Übersetzt und erläutert von Richard Wilhelm mit einem europäischen Kommentar von C.G.Jung. Blaues Leinen mit Goldaufdruck, kein Schutzumschlag, 16x23, mit 11 Kunstdrucktafeln u. 5 Abbildungen im Text, xviii-150 S. Gut. [buchnr. 501] |
| Singer, Claire | Das grosse Buch der Hexen: Die Geschichte eines Mythos von Paradies bis Heute | TosaWien / 2000 | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: as new pp 127 Literaturnachweis, colour, hardback |
| Pongracz,M. Santner,J. | Das Königreich der Träume. 4000 Jahre moderne Traumdeutung. | Paul Zsolnay Verlag. Wien,Hamburg. / | 10.00 | Meer info
Bijzonderheden: 1963. Cloth.. 394p. gr.8°. |
| | Das Mirakel. Das Wunder des Glucks. | / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 21.5 cm. 131 p. Wie Ihre Wunsche in Erfullung gehen / Warum Wunsche in Erfullung gehen / Gibt erswirklich Zufalle? / Von der Kraft des Wunsches / Richtig wunschen und glucklich werden...unw. Hardbound Fine |
| Peter Andreas / Rose Lloyd Davies. | Das verheimlichte Wissen : Tempelgeheimnisse, verschollene Evangelien und das unbekannte Leben Jesu. | Ansata Verlag; Interlaken, / 1984 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 23.5 cm. 233 p. Illustr. Religion Hardbound Fine in very good DJ |
| Anthony Campbell . | De 7 bewustzijnstoestanden. | Amsterdam : Bert Bakker, / 1975 | 7.00 | Meer info
Bijzonderheden: 20 cm. 146 p. Universumreeks. Overzicht van de mogelijkheden van transcendente meditatie, zoals gepropageerd door de Indiase guru Maharishi Mahesh Yogi. Naam vorige eigenaar. Transcendente meditatie Garenloos Zeer goed |
| Kretzschmar, Ute | De Aarde Op Weg Naar De Vijfde Dimensie. Gechannelde Informatie Door Meester Confucius En Meester Kuthumi | / | 12.50 | Meer info
Bijzonderheden: 192 pp. Gelijmd |
| Lohfink, Norbert. | De actualiteit van het Oude Testament. | Paul Brand, Hilversum: / 1966 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 238 pag. met stofomslag Wagemans, Hans geb goed |
| Anrias, David. | De adepten van de vijf elementen. Een occult overzicht van de problemen van het verleden en de toekomst. | Rotterdam, Uitg. Mij, `Aquarius` / | 19.00 | Meer info
Bijzonderheden: Schrijver van `Door het oog van de meesters`. Met de horoscoop van de Theosofische Vereeniging en van verschillende leiders die in speciale betrekking tot haar staan. Zachte kaft, geniet, 15x24, ills, 63pp. Vergeling. [boeknr. 1072] |
| Ferguson, Marilyn. | De aquarius samenzwering. Persoonlijke en sociale transformatie in de tachtiger jaren. | Ankh-Hermes bv., Deventer: / 1983 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 307 p. Omslag nogal versleten aan randen. Boekblok schoon en netjes. [Prognostica]. Gebrocheerd Goed+ |
| Holk, Prof.Dr. L.J. van. | De Bergrede. | In Den Toren. Naarden: / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 65 pag. gkt goed |
| Martinus. | De beschaving van het hart. De gedachtenwereld van een groot mysticus. | Amsterdam, Driehoek, 1977, 2e druk. / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: Paperback, 14x21, 74pp. Kaft aan randen wat versleten. Vlek rear-cover. [boeknr. 799] |
| Wright, G. Ernest. | De Bijbel ontdekt in aarde en steen Biblical archaeology | Het Wereldvenster, Baarn: / 1960 | 6.20 | Meer info
Bijzonderheden: 334 pag. inleiding Dr.R.A. de Langhe en Dr. Th.C. Vriezen Houwaard, C. li goed |
| Bright, Laurence (red.). | De Bijbel spreekt/Commentaar voor discussie nr. 2 De Profeten | Katholieke Bijbelstichting, Boxtel: / 1974 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 190 pag. Wever, Tamis pb goed |
| Bright, Laurence. | De Bijbel spreekt/Commentaar voor discussie/nr. 1 Pentateuch | Katholieke Bijbelstichting, Boxtel: / 1974 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 214 pag. Brink, Dr. H. pb goed |
| Bright, Laurence (red.). | De Bijbel spreekt/Commentaar voor discussie/nr. 3 De Historische Boeken I | Katholieke Bijbelstichting, Boxtel: / 1974 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 185 pag. Wever, Tamis pb goed |
| Bright, Laurence (red.). | De Bijbel spreekt/Commentaar voor discussie/nr. 4 De Profetische Boeken II/Ezechiël/Kleine Profeten/Daniël | Katholieke Bijbelstichting, Boxtel: / 1974 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 173 pag. Lascaris, A.F. pb goed |
| Bright, Laurence. | De Bijbel spreekt/Commentaar vor discussie nr.5 De Historische Boeken II | Kaholieke Bijbelstichting, Boxtel: / 1974 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 208 pag. Bekker, Egon de pb goed |
| Tang, M.J. | De Bijbel, wat is dat voor een boek? | Boekencentrum, 's-Gravenhage: / 1984 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 78 pag. pb uitstekend |
| Marcus, Aage. | De blauwe draak. Levenswijsheid en kunst in het oude China. | Leiden, Stenfert Kroese, 1949. / | 5.00 | Meer info
Bijzonderheden: Orig. linnen, ingenaaid, zonder stofomslag, 16x24, ills, 212pp. Kaften krullen, krom. Verder goed & schoon. [boeknr. 882] |
| Marcus, Aage. | De blauwe draak. Levenswijsheid en kunst in het oude China. | Leiden, Stenfert Kroese, 1949. / | 12.00 | Meer info
Bijzonderheden: Orig. linnen, ingenaaid, zonder stofomslag, 16x24, ills, 212pp. Goed, schoon & stevig. [boeknr. 1109] |
| Groot, Dr.Joh de. | De blijde weg naar Bethlehem. | Bosch & Keuning. Baarn: / | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 54 pag. onderkant ruggetje stukje beschadigd, twee roestvlekjes op eerste 4 bladzijden gkt goed |
| Weber, Otto. | De Boodschap van de Bijbel. | Veenman & Zonen, Wageningen: / 1958 | 6.00 | Meer info
Bijzonderheden: 158 pag. met stofomslag geb goed |