Uitgebreid zoeken    Snuffelen    Verkopers    Gemeenschap    Zelf verkopen    
 
 

Asimov Tweedehands boeken

Uitgebreid zoeken | E-mail naar een vriend



260 resultaten 3 pagina's.

1 2 3


AuteurTitelUitgeverij / JaarPrijsBestelVerkoper
Asimov, IsaacHet Superneutron Bruna / 2.25Meer info Bijzonderheden: Essef - pocket - 1977 - SF70 - 272 blz - Vroege Werken 2; 1940 - 1941. 11 verhalen. (naam op Franse titel) Conditie:matig (naam op Franse titel) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacSpionage in de Ruimte Het Spectrum / 2.25Meer info Bijzonderheden: Essef - Prisma - 1965 - nr 1046 - 188 blz - In een dorpje op de planeet Florina wordt een naakte man gevonden. Hoe komt hij daar? Florina blijkt een minder idyllische wereld te zijn dan haar klimaat doet vermoeden.... TIP (naam op Franse titel) Conditie:matig (naam op Franse titel) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacDe Dreiging van Callisto Bruna / 2.25Meer info Bijzonderheden: Essef - 1977 - SF69 - 251 blz - Vroege werken 1; 1939 - 1940. 8 verhalen van een beginnende Asimov. Nog niet zo geroutineerd, maar wel zeer geïnspireerd. (naam op Franse titel) Conditie:matig (naam op Franse titel) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacReisdoel Menselijk Brein (gebonden met omslag) Reinaert / 6.50Meer info Bijzonderheden: Essef - gebonden met omslag - 1976 - 244 blz - inhoud: 1995: Om een briljante professor te redden worden vijf specialisten met een onderzeeër atomisch ingekrompen tot de omvang van een bacterie en d.m.v. een injectienaald in de bloedbaan van de patiënt gebracht. Doel: vernietigen van een bloedstolsel in de hersenen. Tijd: 60 minuten. Een van de specialisten is echter een verrader.... verfilmd. (naam op titelblad) Conditie:matig (naam op titelblad) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacDe Rode Koningin Bruna / 2.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1977 - SF 71 - 17x115x175 mm - Vroege werken deel 3, 1941 - 1948 (8 verhalen) - Asimov als nog niet zo geroutineerde maar des te meer geinspireeerde beginner. Asimov becommentarieert de verhalen met een kleine ontstaansgeschiedenis. (naam voorin geschreven) Conditie:matig (naam voorin geschreven) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacDie Nackte Sonne Heyne / 1.75Meer info Bijzonderheden: Essef - 1980 - Taschenbuch - 156 S. (Name auf erste Seite) Conditie:matig (Name auf erste Seite) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacThe Early Asimov, Volume 2 Panther / 2.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1974 - pocket - 237 p. - 12 stories of the Master of Science Fiction reflect 11 years of 'trying' and good results! (name on first page) Conditie:matig (name on first page) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacThe Early Asimov, Volume 3 Panther / 2.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1974 - pocket - 189 p. - 8 stories of the Master of Science Fiction reflect 11 years of 'trying' and good results! (name on first page) Conditie:matig (name on first page) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacThe Early Asimov, Volume 1 Panther / 2.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1974 - pocket - 185 p. - 8 stories of the Master of Science Fiction reflect 11 years of 'trying' and good results! (name on first page) Conditie:matig (name on first page) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacLucky Starr 6: The Moons of Jupiter NEL / 3.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1974 - pocket - 142 p. - Nearly a thousand men made up the personnel of the project. But one of those men was a Sirian robot spy - a robot spy who heard everything, knew everything. And would stop at nothing to keep his secret safe from Lucky Starr. (name on first page) Conditie:matig (name on first page) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacAsimov's Mysteries Panther / 1.75Meer info Bijzonderheden: Essef - pocket - reprint - 1972 - 253 p. - A collection of 13 Essef stories by the most outstanding author in the field. Conditie:matig (name on first page) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacThe Rest of the Robots Panther / 2.50Meer info Bijzonderheden: Essef - 1969/74 - reprint - pocket - 223 p. - 8 robot stories. (name on first page) Conditie:goed (name on first page) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacDer Zweihundertjärige Heyne / 1.75Meer info Bijzonderheden: Essef - 1978 - Taschenbuch - 251 S. (Namen auf Erste Seite) Conditie:matig (Namen auf Erste Seite) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacVreemdeling in het Paradijs Bruna / 3.25Meer info Bijzonderheden: Essef - SF96 - 1978 - 256 blz - Elf verhalen en een vers; Bundel met o.a. drie robotverhalen. (rug iets verkleurd) Conditie:goed (rug iets verkleurd) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacZelfs de Goden (Oneindig Moment editie) Meulenhoff / 6.75Meer info Bijzonderheden: "Essef - SF240 - 1987 - Oneindig Moment editie - 1e druk - 281 blz - Onderscheiden als een van de weinige boeken met zowel de Hugo Award als de Nebula Award. De roman speelt zich af op drie werelden met drie culturen en drie hoofdrolspelers. De Aarde; een wetenschappelijk onderzoeker, Een verre planeet; een ""eenmalig wezen"" en de Maan; een meisje. Alle drie komen ze tot dezelfde conclusie, maar niemand wil naar ze luisteren... (scheef gelezen)" Conditie:redelijk (scheef gelezen) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, Isaac & Silverberg, RobertBicentennial Man Luitingh-Sijthoff / 2.50Meer info Bijzonderheden: Essef - pocket - 2000 - Poema Pocket - 3e druk - 256 blz - Een robot heeft er alles voor over om mens te worden en is zelfs bereid om het ultieme verschil tussen robot en mens te aanvaarden... verfilmd - TIP (scheur in Franse titel) Conditie:matig (scheur in Franse titel) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacThe Rest of the Robots Panther / 2.75Meer info Bijzonderheden: Essef - 1969/74 - reprint - pocket - 223 p. - 8 robot stories. (spotted) Conditie:redelijk (spotted) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, Isaac & Silverberg, RobertBicentennial Man Luitingh-Sijthoff / 2.75Meer info Bijzonderheden: "Essef - pocket - 2000 - Poema Pocket - 3e druk - 256 blz - Een robot heeft er alles voor over om mens te worden en is zelfs bereid om het ultieme verschil tussen robot en mens te aanvaarden... verfilmd - TIP (stempel ""B"" op Franse titel)" Conditie:matig "(stempel ""B"" op Franse titel)" Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, Isaac & Robert SilverbergPositronisch Brein Bruna / 7.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1992 - Paperback - 256 blz - Een robot heeft er alles voor over om mens te worden en is zelfs bereid om het ultieme verschil tussen robot en mens te aanvaarden... Conditie:als nieuw (tweedehands, conditie als nieuw) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacNemesis Bantam / 6.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1990 - pocket - 386 p. Conditie:als nieuw (tweedehands, conditie als nieuw) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacIl Collasso dell' Universo Arnoldo Mondadori / 2.50Meer info Bijzonderheden: Scienza - 1993 - pocket - 243 p. - Un saggio di astronomia e astrofisica del 1972 scritto da Isaac Asimov. (Lingua: italiano) - (annotati) Conditie:redelijk (annotati) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacEen Robot Droomt (1e druk) Bruna / 15.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1987 - 1e druk - paperback - geïllustreerd - 357 blz - Een magistrale bundel met 21 oude en recente verhalen. Het titelverhaal is speciaal voor deze bundel geschreven. Asimov op z'n best. Conditie:als nieuw (tweedehands, conditie als nieuw) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacDe Rode Koningin Bruna / 4.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1977 - SF 71 - 17x115x175 mm - Vroege werken deel 3, 1941 - 1948 (8 verhalen) - Asimov als nog niet zo geroutineerde maar des te meer geinspireeerde beginner. Asimov becommentarieert de verhalen met een kleine ontstaansgeschiedenis. Conditie:als nieuw (tweedehands, conditie als nieuw) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacDe Komst van de Robots (ZB 1246, 1e druk) Bruna / 2.25Meer info Bijzonderheden: Essef - 1969 - Zwarte Beertjes - nr 1246 - pocket - 191 blz - De robots van Asimov houden zich aan drie (zorgvuldig opgestelde) wetten, tenzij er sprake is van fabrieksfouten of andere onvoorziene omstandigheden... Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacLucky Starr 3: and the Big Sun Mercury Signet / 4.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1972 - pocket - 143 p. - The third book in the Lucky Starr series. Starr and his ever-faithful sidekick Bigman are trying to discover who - or what - is sabotaging the solar collection array on Mercury. Is it the Sirians? Or ghosts? Space Ghosts maybe? Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacGold Harper / 7.00Meer info Bijzonderheden: "Essef - 1996 - pocket - 434 p. - The last words from SF's Grand Master. Includes the Hugo award winning novella ""Gold"" and a lot about how to write Essef stories. A must for authors who want to write Science Fiction stories." Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Nee essef
Asimov, IsaacDe Blote Zon (1e druk) Meulenhoff / 3.00Meer info Bijzonderheden: "Essef - 1968 - 1e druk - SF 12 - 221 blz - Een nieuw verhaal van Baley en Daneel als vervolg op ""de Stalen Holen"". Dit keer op een Buitenwereld. Tijdens hun politieonderzoek probeert Baley de verstarring te doorbreken die zowel de mens op als buiten de Aarde bedreigt. " Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacDe Stalen Holen (1e druk) Meulenhoff / 3.00Meer info Bijzonderheden: Essef - SF 2 - 224 blz - 1e druk - 1967 - De mensen hebben zich teruggetrokken in overvolle supersteden onder de grond. Bovengronds is de Aarde gekoloniseerd door ondernemender mensen afkomstig van de Buiten werelden. Een moord leidt tot een conflict, maar er volgt een briljante oplossing... Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacDe Stalen Holen (2e druk) Meulenhoff / 3.00Meer info Bijzonderheden: Essef - SF 2 - 224 blz - 2e druk - 1969 - De mensen hebben zich teruggetrokken in overvolle supersteden onder de grond. Bovengronds is de Aarde gekoloniseerd door ondernemender mensen afkomstig van de Buiten werelden. Een moord leidt tot een conflict, maar er volgt een briljante oplossing... Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacFoundation reeks 3: De Tweede Foundation (SF 58) Bruna / 3.25Meer info Bijzonderheden: Essef - 1976 - SF58 - 217 blz. - 15x110x175 blz - Foundation Trilogie deel 3: Asimov beschrijft met historische nauwkeurigheid een toekomst waarin de mens het hele Sterrenstelsel beheerst. Wereldberoemd drieluik. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacLucky Starr 3: The Big Sun Mercury NEL / 4.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1974 - pocket - 143 p. - Starr and his ever-faithful sidekick Bigman are trying to discover who - or what - is sabotaging the solar collection array on Mercury. Is it the Sirians? Or ghosts? Space Ghosts maybe? Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacRealm of Measure Fawcett / 2.25Meer info Bijzonderheden: Science - 1967 - pocket - 144 p. - How do you measure: Force? Energy? Viscosity? Length? Volume? Eventually this brilliant scientist brings you to such forbidden topics as Planck's Constant and Einstein's theory of relativity. (name on first page) Conditie:matig (name on first page) Past door brievenbus:Ja essef
ASIMOVFOUNDATION AND EARTH GRAFTON BOOKS / 5.00Meer info Bijzonderheden: One of the most staggering achievements in modern SF. The Times. 510 p. MANSARDE
Asimov, Isaac en silverberg, Robert1. Ondergang / 5.00Meer info Bijzonderheden: Paperback, in goede staat. 1e druk 1990. Uitg. Bruna Boeken-10
Asimov, Isaac.Morgen. 71 Toekomstbeelden van wetenschap, techniek en maatschappij. Elsevier. Amsterdam. / 8.00Meer info Bijzonderheden: Pap.., 175pp.. 8°.. Antiquariaat Ovidius
Asimov, Isaac.Earth is Room Enough. Science fiction tales of our planet. Abelard. London. / 12.00Meer info Bijzonderheden: 1976. or.hardcover with d.j.. 192pp.. 8°.. Antiquariaat Ovidius
Heinlein Robert A., Dahl Roald, Clarke Arthur C., Brown Fredric, Asimov IsaacScience ficion omnibus. / 4.00Meer info Bijzonderheden: 472 .pppp. hard cover / dust jacket 472 .pp Goed / Good / Bien / Gut 15 x 22 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Ehrlich Max, heinlein R.A., Asimov I.Science ficion omnibus. Het reuzeoog, de man die de maan verkocht, tussen twee voetstappen / 5.00Meer info Bijzonderheden: 506 .pppp. hard cover / dust jacket 506 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm 0 Profijtelijk Boeksken
ISAAC ASIMOVDOOD IN HET LAB HET SPECTRUM / 2.50Meer info Bijzonderheden: Paperback. Vertaling D. Menger-de Neyn van Hoogwerff. 157 blz. MANSARDE
Asimov , IsaacHoeksteen van de Foundation 4e boek Gaia / 10.00Meer info Bijzonderheden: 352 pp. Garenloos / Softcover boeken ben de
ISAAC ASIMOVDER ZWEIHUNDERJAHRIGE WILHELM HEYNE / 3.00Meer info Bijzonderheden: 252 SEITEN. MANSARDE
Asimov, IsaacHet Einde van de Eeuwigheid Meulenhoff / 7.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1991 - *M (MSF189) - 2e druk - paperback - 224 blz - Andrew Harlan is een Onsterfelijke en in staat naar praktisch elk tijdstip in de tijd te reizen. Zo is hij een van degenen die de Geschiedenis onder controle houdt, d.m.v. kleine veranderingen. Tijdens een van zijn missies wordt hij verliefd op een vrouw en komt hij in conflict met de regels van de Eeuwigheid... Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacFoundation 2: Der Galaktische General Heyne / 1.75Meer info Bijzonderheden: Essef - 1981 - Taschenbuch - 176 S. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Isaac AsimovSecond Foundation / 3.00Meer info Bijzonderheden: 192 .pppp. soft cover 192 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Isaac Asimov (as Paul French)David Starr-Space Ranger / 3.00Meer info Bijzonderheden: 174 .pppp. soft cover 174 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Janet & Isaac AsimovNorby and yobo's great adventure / 3.00Meer info Bijzonderheden: 147 .pppp. soft cover 147 .pp Goed / Good / Bien / Gut 11 x 18 cm 0 Profijtelijk Boeksken
Asimov, IsaacDe Totale Robot Bruna / 10.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1989 - 2e druk - paperback - 524 blz - samenstelling: Vincent van der Linden - Vertaling van 'The complete Robot' van Nightfall Inc.: Een volledige uitgave met alle 31 Robotverhalen. (gebroken rug) Conditie:matig (gebroken rug) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacFoundation Series 2: Foundation and Empire Panther / 3.00Meer info Bijzonderheden: "Essef - 1973 - reprint - pocket - 172 p. - The second volume in the ""Foundation"" saga. Catastrophic events unfold as predicted by Hari Seldon. The First Galactic Empire is crumbling at its centre; conflict rages at its periphery, where the Traders of the Foundation based on Terminus have become a mighty power." Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacThe Martian Way Panther / 3.25Meer info Bijzonderheden: Essef - 1971 - reprint - pocket - 192 p. - A collection of 4 stories. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacNemesis (2e druk) Meulenhoff / 4.25Meer info Bijzonderheden: Essef - 1991 - 2e druk - paperback - SF 283 - 467 blz - 40x125x200 mm - kaft en inhoud identiek aan 1e druk. Een volledig nieuw monument in het werk van deze Grootmeester: Een ster met een eigen planetair stelsel vormt een bedreiging voor de gehele mensheid... (gebroken rug) Conditie:matig (gebroken rug) Past door brievenbus:Nee essef
Asimov, IsaacFoundation Series 7: Forward the Foundation Bantam / 8.50Meer info Bijzonderheden: Essef - 1994 - pocket - 476 p. - Part 7 in the series and second in the Foundation saga. The days of the Empire are numbered. On the Imperial world of Trantor, Cleon II rules over a multitude of worlds slowly descending into anarchy. Two individuals' destinies intertwine in the fight against chaos - Hari Seldon, and Eto Demerzel, a robot and the real power behind Cleon's throne. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Nee essef
Asimov, IsaacTales of the Black Widowers Panther / 3.25Meer info Bijzonderheden: Detective - 1974 - pocket - 224 p. - a collection of 12 superb mysteries by the Grandmaster of Essef. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacOpnieuw de Zwarte Weduwnaars Het Spectrum / 2.25Meer info Bijzonderheden: Misdaad - 1988 - Prisma pocket - nr. 2686 - 191 blz - Bevat 10 misdaadverhalen. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacDe Zwarte Weduwnaars Bruna / 2.50Meer info Bijzonderheden: Misdaad - Zwarte Beertjes nr. 1679 - 1976 - 207 blz - Een bundel met 11 misdaadverhalen. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacTales of the Black Widowers Fawcett Crest / 3.00Meer info Bijzonderheden: Detective - 1970's - pocket - 224 p. - a collection of 12 superb mysteries by the Grandmaster of Essef. Conditie:redelijk (tweedehands, in redelijke conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacScience Fiction Verhalen 3 Het Spectrum / 2.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1964 - Prisma pocket - nr 1019 - 183 blz - 8 Korte Verhalen: 'Voor een Goede Zaak'; 'Wanneer de Nacht valt'; 'Robot vermist'; 'Een Plaats met veel Water'; 'Wonen in de Ruimte'; 'Het Dode Verleden'; 'De Grappenmaker' en 'Er is Niemand hier, behalve...' (iets kreukelig) Conditie:redelijk (iets kreukelig) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacDe Grote Zon van Mercurius Born / 5.00Meer info Bijzonderheden: "Essef - Paperback - Nova 11 - 143 blz - 1978 - 143 blz - Mercurius is een troosteloze planeet, zuurstofloos en smoorheet. Toch leven er mensen, die zich voornamelijk bezighouden met ""het Project Licht"" Iets of iemand is vastbesloten de ondergang van het project te bewerkstelligen... (iets verkleurd)" Conditie:redelijk (iets verkleurd) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacHet Einde van de Eeuwigheid Meulenhoff / 7.50Meer info Bijzonderheden: Essef - 1994 - *M (MSF189) - 3e druk - paperback - 224 blz - Andrew Harlan is een Onsterfelijke en in staat naar praktisch elk tijdstip in de tijd te reizen. Zo is hij een van degenen die de Geschiedenis onder controle houdt, d.m.v. kleine veranderingen. Tijdens een van zijn missies wordt hij verliefd op een vrouw en komt hij in conflict met de regels van de Eeuwigheid... (iets verkleurde rug) Conditie:goed (iets verkleurde rug) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacRadioaktiv...! Goldmann / 2.50Meer info Bijzonderheden: Essef - 1964 - Taschenbuch - 186 s. - Ein utopisch-technischer Abenteuerroman. Titel des Amerikanischen Originals: Pebble in the Sky. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, Isaac & Silverberg, RobertThe Positronic Man Pan / 3.25Meer info Bijzonderheden: "Essef - 1993 - pocket - 223 p - Andrew Martin, a standard housekeeping robot, allows the unique capabilities of his experimental brain to lead him to become an artist, businessman, and crusader, in a novel based on Asimov's short story, ""The Bicentennial Man""." Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacEarth is Room Enough Ballantine / 4.50Meer info Bijzonderheden: Essef - 1959 - first Bantam edition - 166 p. - A collection of 15 stories. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacFoundation Series 2: Foundation and Empire Panther / 5.00Meer info Bijzonderheden: "Essef - 1962 - first Panther edition - pocket - 172 p. - The second volume in the ""Foundation"" saga. Catastrophic events unfold as predicted by Hari Seldon. The First Galactic Empire is crumbling at its centre; conflict rages at its periphery, where the Traders of the Foundation based on Terminus have become a mighty power." Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacFantastic Voyage II: Destination Brain Grafton / 6.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1987 - pocket - 480 p. - The uncharted territory of the human brain becomes a landscape fraught with danger for a team of scientists who set out to discover its secretsfrom the inside. Twenty years after the success of his original Fantastic Voyage, the prolific and always illuminating Asimov creates a new scenario for an old premise and fills it with sympathetic characters, unexpected plot twists, and a heavy dose of science-made-comprehensible. Highly recommended. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Nee essef
Asimov, IsaacFoundation and Earth Del Rey / 5.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1991 - reprint - pocket - 494 p. - Fifth book in the epic Foundation saga. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Nee essef
Asimov, IsaacR. Daneel Olivaw 2: Face aux Feux du Soleil J'ai Lu / 3.50Meer info Bijzonderheden: "Essef - 1970 - Livre de Poche - 309 p. - Ce roman a paru sous le titre original ""The Naked Sun""" Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacFoundation Series 4: Foundation's Edge Grafton / 5.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1989 - reprint - pocket - 432 p. - It is 498 years since the two Foundations came into existence - half-way through the Interregnum planned by Hari Seldon. The Second Foundation has once more successfully concealed its existence so that the laws of psychohistory can operate to usher in a new Empire ruled by the mental sciences. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Nee essef
Asimov, IsaacDen Fantastiska Resan Rabén & Sjögren / 5.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1967 - Tema - pocket - 204 s. - Språk: Svenska - En annorlunda science fiction: en hisnande expedition genom den inre rymden - människans blodomlopp! Omslag genom tilmötesgående från AB Fox film. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
ASIMOV, ISAAC.De rode koningen - vroege werken 3 1941-1948. Engels - Vertaling - Sciencefiction. De rode koningen - vroege werken 3 1941-1948. / 3.50Meer info Bijzonderheden: - Engels - Vertaling - Sciencefiction. Algemeen @ntiquariaat Sanders
Asimov, IsaacWords of Science and the History Behind Them Signet / 2.50Meer info Bijzonderheden: "Science - 1969 - first printing - pocket - 319 p. - Asimov explains the meaning and history of scientific words under 250 headings from ""Absolute Zero"" to ""Zodiac"". (name on first page)" Conditie:matig (name on first page) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, Isaac & Silverberg, RobertProefkind (1e druk) Bruna / 4.50Meer info Bijzonderheden: Essef - 1991 - 1e druk - paperback - 315 blz - Geleerden slagen er in een Neanderthaler kind naar het heden te transporteren. (naam op Franse titel) Conditie:matig (naam op Franse titel) Past door brievenbus:Nee essef
Asimov, IsaacThe Martian Way Panther / 2.25Meer info Bijzonderheden: Essef - 1965 - reprint - pocket - 192 p. - A collection of 4 stories. (G+, mild damage, writings inside) Conditie:matig (G+, mild damage, writings inside) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacVreemdeling in het Paradijs Bruna / 2.75Meer info Bijzonderheden: Essef - 1978 - SF96 - pocket - 256 blz - Elf verhalen en een vers; Bundel met o.a. drie robotverhalen. (lichte vouw in voorkaft) Conditie:redelijk (lichte vouw in voorkaft) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacZwarte Gaten. Het einde Van Het heelal? BrunaUtrecht-Antwerpen / 1e Druk16.00Meer info Jaar van uitgave: 1e Druk
Bijzonderheden: Goed- pp 191 met register, onderkant rug l. beschadigd Soft Cover
Papierier
Asimov, Isaac & Silverberg, RobertProefkind (2e druk, paperback) Bruna / 5.50Meer info Bijzonderheden: Essef - 1992 - 2e druk - paperback - 315 blz - Geleerden slagen er in een Neanderthaler kind naar het heden te transporteren. (lichte watervlek op 1 hoek) Conditie:redelijk (lichte watervlek op 1 hoek) Past door brievenbus:Nee essef
ISAAC ASIMOVROBOT VISIONS VGSF / 5.00Meer info Bijzonderheden: PAPERBACK. 383 PAGES. MANSARDE
Weinbaum, Stanley G. / Campbell, John W. / Rey, Lester del / Heinlein, Robert A. / Sturgeon, Theodore / Asimov, IsaacGalerij der giganten Elsevier 1976 / 3.00Meer info Bijzonderheden: Paperback Elsevier 1976 Idéfix Boeken
Asimov, IsaacZwarte Gaten. Het Einde Van Het Heelal? De Ontdekking Van De Zwarte Gaten Kan Leiden Tot De Oplassing Van De Vele Raadselen Van De Kosmos / 6.00Meer info Bijzonderheden: 191 pp. Gelijmd boeken ben de
Asimov , IsaacDe tweede foundation. 2 delen 1e deel De speurtocht van het muildier. 2e deel De speurtocht van de Foundation / 7.00Meer info Bijzonderheden: 157 pp. Garenloos / karton boeken ben de
Isaac Asimov; Robert SilverbergOndergang / Paperback5.95Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: Redelijk
boekenmeisje
Isaac AsimovZomerSF / Paperback7.50Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
Isaac Asimov; Robert SilverbergPositronisch brein / Paperback4.45Meer info Jaar van uitgave: Paperback
Bijzonderheden: Goed
boekenmeisje
Asimov, I.Guide to science. 1: the physical sciences, 2: the biological sciences. Penguin Books, Middlesex, / 12.00Meer info Bijzonderheden: 1975. Pap.sl.used. 552 pp., 469 pp. 8°. Antiquariaat Ovidius
Asimov, Isaac.Buitenaardse beschavingen. Rostrum. Haarlem. / 9.00Meer info Bijzonderheden: 1981. Pap.. 304pp.. 8°.. Antiquariaat Ovidius
Asimov, Isaac.Buitenaardse beschavingen. Rostrum BV. Haarlem. / 9.00Meer info Bijzonderheden: 1979. Pap.. 304pp.. 8°.. Antiquariaat Ovidius
Asimov, Isaac.Morgen. 71 Toekomstbeelden van wetenschap, techniek en maatschappij. Elsevier. Amsterdam. / 8.00Meer info Bijzonderheden: Pap.., 175pp.. 8°.. Antiquariaat Ovidius
Asimov, Isaac.Buitenaardse beschavingen. Rostrum BV. Haarlem. / 8.00Meer info Bijzonderheden: 1979. Pap.. 304pp.. 8°.. Antiquariaat Ovidius
Asimov, Isaac & Silverberg, RobertBicentennial Man Luitingh-Sijthoff / 3.25Meer info Bijzonderheden: Essef - pocket - 2000 - Poema Pocket - 3e druk - 256 blz - Een robot heeft er alles voor over om mens te worden en is zelfs bereid om het ultieme verschil tussen robot en mens te aanvaarden... verfilmd - TIP Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacDe Stalen Holen & De Blote Zon Meulenhoff / 8.50Meer info Bijzonderheden: Essef - 1995 - 2e druk - 2e druk in deze vorm, maar met nieuw kaftontwerp - 437 blz - De kleurrijke eerste avonturen van rechercheur Baley en zijn Robot collega Olivaw. Eerder verschenen als SF 2 (de Stalen Holen) en SF 12 (De Blote Zon). Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacFuturedays. A nineteenth-century vision of the year 2000 Virgin Books isbn13:9780863691607 isbn:0863691609 / 12.50Meer info Bijzonderheden: 1986, hardback with dustwrapper, 96 pag. ills. Name`s on the first-page. Good condition Oosterhoff Boeken
Asimov IsaacBuitenaardse beschavingen / 8.00Meer info Bijzonderheden: 304 .pppp. paperback 304 .pp Goed / Good / Bien / Gut 14 x 21 cm Naam op titelpagina / Name on title page Profijtelijk Boeksken
Asimov , IsaacDe Drempel Van Het Onbekende / 7.00Meer info Bijzonderheden: 336 Pagina's . boeken ben de
Vogt, Asimov, Russel. ea.Het Menselijk Nulpunt, En Andere verhalen / 3.50Meer info Bijzonderheden: 192 pp. Gelijmd boeken ben de
Asimov, IsaacFatale Wereldrampen. Katastrofen Die Onze Wereld Bedreigen / 8.00Meer info Bijzonderheden: 437 pp. Gelijmd boeken ben de
Asimov, IsaacThe Foundation Trilogy. Three Classics of Science Fiction. Foundation / Foundation and Empire / Second Foundation / 40.00Meer info Bijzonderheden: 227/227/225 pp. Hard Cover boeken ben de
Asimov, IsaacIk, Robot Het Spectrum / 2.50Meer info Bijzonderheden: Essef - Prisma - 192 blz - 3e druk - 1974 - nr 1188 - Asimov beschrijft een mogelijke geschiedenis van robots in 9 briljante, samenhangende korte verhalen... Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacAsimov's Mysteries Panther / 3.75Meer info Bijzonderheden: Essef - pocket - reprint - 1972 - 253 p. - A collection of 13 Essef stories by the most outstanding author in the field. (mild stain) Conditie:redelijk (mild stain) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacFoundation Series 3: Second Foundation Panther / 3.50Meer info Bijzonderheden: Essef - 1994 - pocket - 240 p. - Third book of the Foundation Trilogy. The old First Empire lies shattered in its decadence. We witness how Harry Seldon encounters the mutant menace of the Mule.  Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacThe Martian Way Signet / 7.50Meer info Bijzonderheden: Essef - 1957 - first printing - pocket - 159 p. - A collection of 4 stories. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacFantastic Voyage Corgi / 4.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1966 - pocket - 186 p. - Four men and a woman are reduced to a microscopic fraction of their original size, sent in a miniaturized atomic sub through a dying man's carotid artery to destroy a blood clot in his brain. If they fail, the entire world will be doomed. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef
Asimov, IsaacLucky Starr 4: and the Oceans of Venus Signet / 4.00Meer info Bijzonderheden: Essef - 1972 - first printing - pocket - 142 p. - no. 4 in the series. From the distance it seemed an emerald green, fairyland bubble! Aphrodite, the largest city of Venus, deep under the planet's sea. There Earthmen had established an incredible civilization, but now it was threatened by some awesome force which preyed on men's minds. Conditie:goed (tweedehands, in goede conditie) Past door brievenbus:Ja essef


260 resultaten 3 pagina's.